Маникюр

Куляста фреза для манікюру: ТОП-5 фрез для манікюру, які повинні бути в арсеналі у кожного майстра. Поради від досвідченого експерта початківцям майстрам | MeiliPro.ru

Фрези для обробки кутикули. Як обробляти кутикулу апаратом?

Фрези для обробки кутикули. Як обробляти кутикулу апаратом?

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту. У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

Вибираємо фрези для апаратного манікюру

25.12.2019

Якщо ви не любите розпарювати шкіру перед манікюром і цінуєте делікатну обробку, напевно віддаєте перевагу апаратні процедури. У них багато достоїнств, завдяки яким все більше жінок купують машинки додому. І … потім стикаються зі складністю – фрез багато і незрозуміло для чого використовувати конкретну.Сьогодні ми розберемо основні моменти, які потрібно знати про насадки і їх застосуванні.

Розміри фрез

Умовно деталі можна розділити на маленькі, середні і великі. Від розміру фрез залежить область їх застосування.

Маленькі застосовують, коли важлива точність робіт. Наприклад, при обробці чутливої ​​шкіри або ламких нігтів.

Середні – найпоширеніший тип. Їх використовують для обробки нормальної шкіри у нігтьової пластини.

Великі зазвичай застосовують для педикюру. Такими фрезами зручно обробляти широкі ділянки грубої шкіри.

Види фрез по призначенню

Зворотний конус

Потрібен, щоб обробити вільний край і вирівняти кінчик нігтя.

Кулястий бор

Потрібен, щоб прибрати огрубілу шкіру, видалити нарости, згладити тріщини.

Циліндр

Потрібен, щоб зняти гель-лак, підкоригувати дизайн або вкоротити довжину нігтя.

Барабанчик

Потрібен, щоб видалити мозоль або обрізати товстий ніготь.

Є ще насадки-полірувальники. Вони мають вигляд округленими конуса і виконані з пластика, силікону або повсті. Такі фрези використовують, щоб зробити нігтьову пластину гладенькою.

Вибрати фрези

Види фрез по матеріалу

Корундові

Рекомендуються для обробки бічних валиків.Завдяки відносно м’якою крихті і відсутності гострих кутів діють дбайливо, не залишають подряпин. Служать близько 2 місяців.

Алмазні

Рекомендуються для обробки нормальної і жорсткої шкіри, а також дизайну і нарощування акрилових нігтів. Містять алмазну крихту і забезпечують точність робіт. Служать до 4 місяців.

Керамічні

Рекомендуються для делікатного обробки кутикули і птеригия.Чи не пошкоджують шкіру і не провокують алергії. Служать близько 2 місяців.

Твердосплавні

Рекомендуються для робіт з штучними нігтями: нарощування, корекції, пірсингу і т. Д. Справжні нігті такі фрези ушкоджують. Служать більше 4 місяців.

Силіконові

Рекомендуються для робіт з наращённимі нігтями або зняття глянцевого шару на натуральних нігтях перед нарощуванням.Служать до 5 місяців.

Сталеві

Рекомендуються для видалення ослабленого шару нігтя, усунення мозолів, корекції наращённих нігтів. Служать близько 6 місяців.

Абразивність фрез

Від абразивности фрез залежить, наскільки вони травматичні і на якій ділянці можуть використовуватися. Абразивність насадок прийнято маркувати кольором:

Чорні та зелені мають високу абразивність.Вони підійдуть для видалення мозолів, обробки грубої шкіри і укорочення товстих нігтьових пластин.

Сині і червоні мають середню абразивность. Такі фрези підходять для обробки нігтів середньої щільності і бічних валиків.

Жовті насадки характеризуються низькою абразивністю. Їх використовують для обробки чутливої ​​шкіри і ламких нігтів.

Мінімальний набір

Ми зібрали комплект з 5 насадок, без яких якісно зробити апаратний манікюр не вийде.Якщо ви не готові розбиратися в нюансах форм і матеріалів фрез, можете просто взяти мінімальний набір. Для стандартного манікюру його досить.

Насадка-кукурудза

Необхідна, щоб зробити манікюр акуратним. Використовується для обробки кутикули і врослого нігтя.

Насадка-нирка

Використовується для боковінок нігтя, очищає важкодоступні місця.

Насадка-циліндр

Дозволяє спиляти нігті під одну довжину і оформити їх. Також їй можна знімати гель-лак.

Більше фрез та інших товарів для нагідок шукайте в розділі «Манікюр та педикюр».

вибираємо керамічну конусну німецьку фрезу для манікюру. Що це таке і для чого необхідна?

Апарати для манікюру

Будь-яка фреза для нігтів створює одиничний цикл апаратного манікюру.Насадки мають необхідні форми, які залежать від виду їх застосування, та будь-яку з них можна замінити інструментом іншого типу.

Апаратний манікюр

Альтернативою обріза манікюру є апаратний – це шліфування нігтьової пластини і шкірки навколо неї із застосуванням електричного пристрою і фрез, які здійснюють обертальний процес. Цей спосіб полірування нігтів не передбачає використання ножиць та інших ріжучих предметів.

При звичайному манікюрі відбувається не зовсім рівне зрізання кутикули, що впливає на виникнення задирок і травмування.

Шліфування нігтів з використанням фрез:

 • нізкотравматічно, коли правильно поводяться з інструментом, він видаляє ороговілі ділянки, не завдаючи травми кутикули;
 • дозволяє сформувати лінію без вад з першого разу;
 • дає можливість шліфувати шкірку навколо нігтя, а таке неможливо зробити в обрізному манікюрі.

Різновиди інструментів

Апаратний манікюр складається з декількох етапів. Перший з них підготовчий, який складається з зняття штучного покриття, підсушування нігтьової пластини і кутикули. На цій стадії застосовуються засоби для манікюру з твердих сплавів або кераміки.

Для апаратного манікюру потрібні кілька інструментів.

 • Насадка з ненатуральних алмазним покриттям , що має циліндричну конфігурацію – пристосування, що входить до складу всіх комплектів для новачків. Плюс в тому, що за його допомогою можна м’яко і пошарово видаляти матеріал. Недоліки: у неї нижче, ніж у керамічної, швидкість видалення звичайного або гель-лаку.
 • Цилиндрическая фреза з алмазної металообробкою. Вона має форму усіченого конуса з діаметральної рискою у вигляді спіралі. Усічена частина шліфує валики з боків, а бічна – довжину нігтя. Позитивне якість – можна м’яко спилювати ніготь, а негативне – насічки постійно засмічуються, і їх необхідно вчасно очищати.

До таких видів фрез відноситься «груша». Як зрозуміло з назви, насадка за своїм виглядом нагадує цей плід.

 • Фреза з усіченим конусом для манікюрною машинки. Виготовлена ​​з твердих сплавів, конусна, з діаметральними або хрестоподібними борозенками. З мінусів те, що вона неприйнятна для новачків, так як потрібен досвід її застосування. Вона дуже жорстка в роботі і знімає великий шар нігтя, і якщо обороти невеликі, то нігтьової пластини передається вібрація.
 • Керамічна «кукурудза» знайшла своє використання в домашніх і салонних умовах. Вона має різний розмір насічок. Плюси: з високою швидкістю спилює лак, при цьому діючи м’яко.Мінуси: висока вартість, а також спостерігається процес нагріву при малих обертах.

Обробка шкірки навколо нігтя відбувається з застосуванням спеціальних насадок.

 • Насадка-голка або Фіссурний. Являє собою завужувати і закінчується тонким кінчиком конус.Своєрідну подобу пушера і лопатки, що застосовуються в обрізному манікюрі. Насадка призначена для одного з циклів полірування нігтя – підняття шкірки навколо нього. Розміщується під певним ракурсом, верхня її частина прилягає до крайнього шару кутикули, а нижня – не доходить до нігтя. Тонкий кінчик створює жолоб між кутикулою та нігтьової пластиною, що дає можливість не допустити травмування нігтя. Боковиною насадки, що представляє усічений конус, ведуть справа наліво, і ребро насадки зрізає більшу частину кутикули.Потім корундовою насадкою підчищають все шкірку.
 • Насадка-куля застосовується для більш поглибленої обробки нігтьових пазух, це відбувається через те, що вона розширюється до основи. Але для полірування шкірки в області нігтя вона небажана.
 • Куляста насадка застосовна для очищення нігтя від залишків кутикули і для шліфування бічних валиків.

Матеріали

Кераміка застосовується, щоб очистити від ороговілої шкіри нігтьову пластину, вона дуже швидко справляється зі штучним покриттям.Насадки застосовуються при невеликій швидкості обертання. Корундові фрези призначені для того, щоб м’яко видалити нижній шар кутикули. Фрези із твердих сплавів металів використовуються для полірування кутикули та бокових валиків. Спилювання гель-лаку такими фрезами є досить тривалим процесом, але вони дозволяють уникнути травмування. Алмазні інструменти містять у своїй структурі природну або ненатуральну алмазну крихту.

Як замінити?

Для того щоб поміняти на апараті фрезу, існує кілька спеціальних пристосувань.

 • Ручний зажим , який можна відкрити натисканням кнопки. Потім відкривають зазор для ручки і вставляють її.
 • Напівавтомат працює при оборотах ручки за годинниковою стрілкою. Змінивши, потрібно розгорнути ручку в зворотну сторону до тих пір, поки не пролунає клацання. Такий вид заміни більш комфортний, ніж попередній. Застосовується в приладах як в салоні, так і в домашніх умовах.
 • Автоматичний затиск – тут потрібно вставити фрезу, і вона сама зафіксується.

Такий режим зустрічається у дорогих приладів, які застосовуються в салонах.

Інструменти для новачка

До таких відносяться декілька варіантів нескладного устаткування для манікюру.

 • Циліндр-барабан, їм одним можна замінити інші фрези завдяки особливостям будови.Бічна частина у нього діє, як куляста насадка, а ребро, як усічений конус.
 • А також новачкові бажана насадка, яка б проникла під бічні частини.
 • Конус загострений – це щось середнє між циліндричної і Фіссурний насадкою. Найкомфортніше інструмент для приведення нігтів в порядок.
 • Насадка для полірування нігтя і шкірки навколо нього.
 • Фреза з кераміки, що має маленькі зубчики, які дозволять не напружуючись видалити покриття звичайного і гель-лаку.

Інструментарій фахівця

До такого обладнання відносять кілька фрез.

 • Куляста фреза з алмазним напиленням. Новачкам важко працювати з нею, тому що при відсутності навичок можна травмувати ніготь.
 • фрези, які мають невеликі розміри , обробляють загрубевшую шкірку близько нігтя.Досить велику кульку застосовується для полірування шкірки навколо нігтя. Спеціаліст підбирає інструмент в залежності від структури нігтів клієнта.
 • Фреза з кераміки – «кукурудза» , при відсутності навичок сильно нагрівається, починає вібрувати і може пошкодити ніготь. Тому новачкам такою насадкою краще не користуватися.

Характеристики

Німецькі керамічні фрези наділені різним ступенем абразивності, яка представляє собою здатність насадки видаляти речовини, з якими вона стикається.Це властивість виникає завдяки частинкам, калібр яких залежить від того, де вони будуть застосовуватися: нігті, кутикула або лакове покриття. Ступінь абразивності визначається за забарвленням обідка у фрез з алмазним напиленням і з кераміки.

 • Чорна забарвлення характерна для дуже грубих виробів. На найгрубіших по два обідка. Такі вироби застосовують для видалення наращённих нігтів, з шкірою вони контакту не повинні мати. Їх застосовують тільки досвідчені фахівці.
 • Ободок зеленого кольору говорить про напиленні жорсткої крихти.Такі інструменти застосовуються для спилювання лаку і ороговілих ділянок шкіри на руках і ногах.
 • фрези, що мають синій обідок, обробляють кутикулу і валики, це самий широко застосовуваний рівень абразивності.
 • Червоний ободок – це дрібні частинки, такі вироби підійдуть для обпилювання нігтя і кутикули.
 • Жовтий – найменші частинки, фрези з їх наявністю мають найменшу абразивность.
 • Білий ободок – фрези, що застосовуються для полірування нігтя.

Заходи безпеки

Застосування апаратного манікюру в домашніх умовах має здійснюватися відповідно до рекомендацій. Необхідно користуватися дезінфікуючими засобами, щоб інструменти і зона їх застосування були знезаражені. З обережністю потрібно застосовувати апарати з сильною швидкістю обертання, що допоможе запобігти травмуванню.

Шліфування шкірки навколо нігтя потрібно проводити зліва направо.При цьому фрезу тримають паралельно нігтя. При поліровці пазух нігтя не можна зачіпати ніготь.

Етапи процедури

Апаратний манікюр включає ряд кроків.

 • За допомогою циліндричної фрези піднімають шкіру навколо нігтя і видаляють її надлишки, рухаючи інструмент в одну сторону.Головне, не тиснути на насадку, щоб не допустити травм.
 • За допомогою Фіссурний фрези обробити підняту шкірку і нігтьові пазухи, що додасть шкірі гладкість і усуне лущення.
 • Корундова фреза застосовується для підготовки шкірки навколо нігтя до очищення і ліквідації тріщини.
 • За допомогою фрези-кулі обробляють все недоступні місця в нігтьових пазухах. Ця насадка не підходить для обробки кутикули, так як викличе порізи.
 • Застосування кулястої фрези до кінця счищает кутикулу.Спочатку руху натискають, потім полірують.
 • Тепер етап полірування нігтів і формування потрібного вигляду.

Стерилізація інструментів

Інструменти для манікюру нігтів не повинні бути брудними, на них не повинно бути мікробів. Їх обов’язково потрібно стерилізувати із застосуванням різних дезінфікуючих розчинів, таких як «Аламінол», «Оптімакс», «Гігасепт», «Корзолекс».Ці склади продаються у вигляді концентратів, і для майбутнього знезараження їх потрібно підготувати.

Під час процедури дезінфекції потрібно брати до уваги жорсткість матеріалу і глибину насічок насадки. Якщо покриття м’яке, то воно може зіпсуватися від тривалої дезінфекції, таким чином, час процедури потрібно знизити. Стерилізація в середньому триває від половини години до 40 хвилин.

Пройшовши дезинфікування в складах, фрези переходять на подальші стадії стерилізації: очищення під проточною водою, чистка вручну із застосуванням щітки, очищення ультразвуком, приміщення в автоклав.

Догляд

Щоб обладнання служило досить тривалий час, за ними потрібно доглядати.

 • Роблячи манікюр, не можна занадто сильно тиснути на насадку. Це може викликати деформування головки в підставі ручки, через що інструмент стане непридатним для використання.
 • Заміну насадок потрібно проводити відповідно до спеціальних правил, зазвичай вони вказуються в керівництві до користування приладом.
 • Після проходження дезинфікування інструмент зберігають у чохлі, де він буде збережений від вологості, пилу та різних зовнішніх впливів.

Відгуки

Відгуки про апаратне манікюрі в основному схвальні.Тут в якості позитивних моментів відзначається швидкість і комфортний стан при її проведенні. Головною позитивною рисою є те, що такий манікюр довговічний. Нову обробку можна проводити через дві або три тижні.

Негативні відгуки викликані походом до майстра, у якого низька кваліфікація, в цьому випадку отриманий результат зовсім не радує. Для того щоб добре і якісно виконати манікюр, необхідні якісні фрези.

Про те, що потрібно знати про фрезах для нігтів, дивіться в наступному відео.

Фрези Для апаратного манікюру. Яка фреза для чого?

Всім привіт! З вами Ірина Набок. Сьогодні поговоримо про фрезах для апаратного манікюру, розберемося, яка фреза для чого.

Алмазна фреза № 1. Фреза полум’я з синьою рискою

У вигляді крапельки, з негострим кінчиком. Закруглена, щоб не вколоти клієнта. Для обробки бічних пазух і під кутикулою.

Працюю з нею на оборотах 7 – 12 тисяч, після обрізання кутикули фрезою. Фреза дуже хороша за якістю.

Алмазна фреза № 2.Фреза полум’я з синьою рискою

Це також тип голчастий фрези полум’я. Кінчик вже більш гострий. Також синя насічка. Напилення дуже гарне, дрібне. Працюю трохи під кутом, щоб кінчик не впирався в кутикулу. Працювати одне задоволення.

Алмазна фреза № 3. Фреза циліндр з синьою рискою

Ця фреза вирішує всі питання при відрізанні і очищення кутикули та бокових валиків.Ця фреза – усічений циліндр з чітким, рівним зрізом. Звичайно, потрібно знати деякі моменти і секрети. Їх ви можете дізнатися на міні курсі. Ця технологія дає можливість працювати на будь-який кутикуле, з будь-якою складністю.

Алмазна фреза № 5. Фреза полум’я з червоною рискою

Я її взяла через моторошної популярності.З червоним поясом, не сильно гостра, невеликої довжини полум’я. Комфортна в роботі, але не підходить для запущеної кутикули і великих ороговілості. Так як це збільшить час роботи. Я люблю фрези з синіми пасочки, вони служать довше і працюють краще.

У роботі алмазна фреза № 5 дуже швидко забивається.

Алмазна фреза № 10.Голчаста фреза з синім поясом

Голчаста, з синім поясом, з відмінним напиленням. Після того, як відрізала кутикулу, очищаю птеригий, бічні пазухи і синус. В роботі – ідеальна.

Алмазна фреза № 11. Усічений конус з синьою рискою

Для шліфокі кутикули.Працюю на дуже низьких оборотах.

Алмазна фреза № 12. Фреза циліндр синьою рискою

З рівним зрізом. Необхідна для відрізання кутикули. Дуже гарне напилення, відмінно поводиться в роботі, рекомендую.

Алмазна фреза № 14

Трохи закруглена.Голчастою фрезою працюємо під кутикулою, а ось під час роботи фрезою № 14 відчувається тертя по кутикуле, тим не менш вичищає дуже добре. Раджу тим, хто боїться працювати голчастою фрезою. Особисто для мене вона не підходить через свого діаметра.

Алмазна фреза № 15

Діаметр вже поменше – 1,6.В роботі – тонкувата. Важко нею працювати. Із серйозною кутикулою їй буде складно впоратися.

Алмазна фреза № 16

Діаметр 1,8. Кутикулу піднімає і очищає відмінно.

Алмазна фреза № 17

Діаметр 2,7.Люблю такими фрезами працювати. Але вони бувають дуже сильно шорсткі, що не приємно. Працює швидко і якісно. Рекомендую, вона ідеально підходить для манікюру і очищення кутикули.

Огляд для вас підготувала Ірина Набок, бувай-бувай!

Вам знадобиться:

Міні курс по відрізання кутикули апаратом https://vk.cc/8sahjb

Курс апаратного манікюру https: // vk.cc / 7SlB5J

Відрізання кутикули
Насадка алмазний бор циліндр середній абразив 1,6мм http://bit.ly/2KaUiLe
Циліндр, середній абразив, 1,8мм http://bit.ly/2R3KiEi

Кераміка
http://bit.ly/2IDzqZJ
http://bit.ly/2MF2fu4
http://bit.ly/2Kaq0rV
http://bit.ly/2WESDV1
http: // bit .ly / 2ZhkbfU

Обпиляєте конструкції (підходить для лівшів)
Насадка фреза твердосплавная барабан реверсивний дрібна нарізка сріблястий 6,0 мм http: // bit.ly / 2IDzFE7

Підняття кутикули, обробка бічних пазух . Для манікюру (червоний пояс забивається швидше!)
http://bit.ly/2IxD4EB
http://bit.ly/2MBRqJf
http://bit.ly/2wJEV3M
http://bit.ly/2KG7ZBm
http://bit.ly/2WDwzde
http://bit.ly/2XC3QCd
http://bit.ly/2Zcnjd0
http://bit.ly/2Zh7v8H
http://bit.ly/31m04Pr

Шліфування кутикули (червоний пояс може натерти!)
http://bit.ly/2WEFoDB
http: // bit.ly / 31mHgzP
http://bit.ly/2K9y4cA
http://bit.ly/2WHRlst
http://bit.ly/2I8dmaA
http://bit.ly/2KhcIKz
http: // bit. ly / 31qGbqA
http://bit.ly/2IzNK5K

http://bit.ly/317RuDc
http://bit.ly/2YcoGMG

Для педикюру голчасті фрези
http://bit.ly/2MIbBFu
http://bit.ly/2XzJHwq
http://bit.ly/2ICrubq
http://bit.ly/2ZpqhuT
http: //bit.ly/2XEyJWs

Фрези для стрижневих мозолів
224RF 018 Насадка фреза твердосплавная порожниста торцева, спеціальна нарізка 1,8 мм http: // bit.ly / 2KKzaek

Кульки з зменшуваним діаметром:
твердосплавні
http://bit.ly/2MKQa6G
http://bit.ly/2ZmEYyA
http://bit.ly/2WEiBIg
http://bit.ly / 2F6XYJZ

алмазні
http://bit.ly/2MN874N
http://bit.ly/2XHvCwX
http://bit.ly/2Icx0m3
http://bit.ly/2IClsYc

Запрошую вас пройти:

мій курс

 • Навчимо швидко і якісно працювати з акрігель, полігелем, акрил гелем
 • Дізнаєтеся відмінності роботи з твердими і м’якими матеріалами
 • Дізнаєтеся технологію нарощування нігтів без отслоек
 • Ваші нігті НЕ будуть ламатися
 • Навчіться розуміти яка конструкція правильна , а яка ні, навіщо вона потрібна і яка від неї користь
 • Розберемося в термінах , щоб говорити на одній мові
 • Дізнаєтеся де знаходиться апекс і навіщо він потрібен (що це не просто гірка накладеного матеріалу)
 • Навчіться готувати ніготь до нанесення штучного матеріалу
 • Навчіться працювати з тонкими, вологими нігтями
 • Навчитеся використовувати апарат (крім зняття і підняття кутикули) в інших етапах
 • Забудете про шліфування нігтів пилою – будите використовувати тільки апарат
 • Забудете про обпилювання конструкції пилою – навчитеся це робити апаратом
 • Робите форму пилою? А ми навчимо апаратом !
 • Відрізаєте кутикулу кусачками або ножицями? Зробимо це апаратом !

Клієнти йдуть, бо не вмієте зміцнювати твердим гелем, а база на них не тримається?

НАРОЩУВАННЯ ЗМІЦНЕННЯ І КОРЕКЦІЯ нігтів акрігель ОВАЛ

На курсі будемо навчатися на практиці:

 • Навчимо швидко і якісно працювати з акрігель, полігелем , акрил гелем
 • Дізнаєтеся відмінності роботи з твердими і м’якими матеріалами
 • Дізнаєтеся технологію нарощування нігтів без отслоек
 • Ваші нігті не будуть ламатися
 • Навчіться розуміти яка конструкція правильна , а яка ні, навіщо вона потрібна і яка від неї користь
 • Розберемося в термінах, щоб говорити на одній мові
 • Дізнаєтеся де знаходиться апекс і навіщо він потрібен (що це не просто гірка накладеного матеріалу)
 • Навчіться готувати ніготь до нанесення штучного матеріалу
 • Навчіться працювати з тонкими, вологими нігтями
 • Навчитеся використовувати апарат (крім зняття і підняття кутикули) в інших етапах
 • Забудете про шліфування нігтів пилою – будите використовувати тільки апарат
 • Забудете про обпилювання конструкції пилою – навчитеся це робити апаратом
 • Робите форму пилою? А ми навчимо апаратом!
 • Відрізаєте кутикулу кусачками або ножицями? Зробимо це апаратом !

Клієнти йдуть, бо не вмієте зміцнювати твердим гелем , а база на них не тримається? Записуйтесь https: // vip. grandnail.com/praktkum- akrigel-oval

Читайте також:

»АПАРАТ ДЛЯ МАНИКЮРА BRILLIAN WHITE

»ОГЛЯД манікюрні ПИЛОСОСА Ultratech Next

»ОГЛЯД АПАРАТУ ДЛЯ МАНИКЮРА BRILLIAN B 160

»Керамічна ФРЕЗА ДЛЯ ЗНЯТТЯ МАТЕРІАЛУ

Оцініть статтю і питайте, якщо залишилися питання

comments powered by HyperComments

Які фрези потрібні для апаратного манікюру

Правильний і точний вибір фрези, дозволяє зробити якісний манікюр .У нашій статті ми розповімо про всі видах фр з і області їх застосування.

[spoiler]

Любі наші покупці! У своїх статтях ми неодноразово наголошували на тому, що доглянутість є невід’ємною частиною стильної сучасної жінки. А доглянуті руки з бездоганним манікюром – головний козир для створення гармонійного образу.

Зробити їх такими допоможуть фрези для апаратного манікюру, спеціальні насадки для обробки нігтів і кутикули.Кожен майстер нігтьового сервісу, що працює фрезером, вміє підбирати їх правильно і використовує за призначенням. А як бути новачкові? Давайте дізнаємося, які бувають насадки і для чого вони застосовуються.
При апаратному манікюрі нігті обробляються за допомогою фрез . Їх можна розділити на:

 • підпилюють
 • шліфують
 • Поліруючі

У салонні набори для апаратного манікюру зазвичай входять

 • насадка для обробки валика нігтя
 • конічні насадки для усунення мозолів
 • коригувальні форму нігтя диски
 • диски для шліфування й полірування нігтя
 • циліндричні насадки для нігтів великих пальців
 • сушка для лаку

У домашньому наборі фрез міститься менше.Зазвичай в нього входять дві насадки для обробки вільного краю нігтя, дві – для кутикули і дві – для полірування.

Які фрези потрібні для апаратного манікюру ?
Виробники пропонують дуже широкий асортимент насадок різних за формою. Кожна з них призначена строго для вирішення тих чи інших завдань. Коротко про виробників:
Altima вселяє довіру вже одним фактом, що вони – російський представник кращого німецького бренду, який на ринку нейл-індустрії ось уже більше двадцяти років.Цей виробник славиться своїм незаперечним якістю і підходом до виробництва продуктів. Радує асортимент фрез представлений в наборах: присутні як алмазні, так і керамічні або металеві. Діаметри від 1 до 10 мм і класифіковані за кольорами для зручності роботи. Підійдуть як видалення грубої і ороговілої шкіри, так і для більш тонкої роботи з кутикулою і нігтями.

ТОВ Владмива – російський виробник, який займає лідируючі місця в даному сегменті. Фірма співпрацює тільки з кращими заводами США, Англії, Пакистану, Китаю і Росії в тому числі, що демонструє їх високий рівень якості.Всі фрези виконані виключно з кращих матеріалів: корунд, блакитний алмаз, кераміка і так далі. Фрези з асортименту Владмива ідеально підійдуть для видалення кутикул, ороговілої шкіри і мозолів, а також для сточування товстих нігтів і коригування тонких.

Білоруська компанія, НВО Система зарекомендувала себе з найкращого боку. Високі мірки якості, відповідальний підхід до виробництва і розробці товарів зробили цей бренд одним з провідних на російському ринку. Фрези бренду представлені в широкому спектрі: від піщаних і корундових до алмазних і керамічних.Цей бренд найбільш доступний в даному сегменті через дуже привабливої ​​ціни, що жодним чином не впливає на якість фрез.

Давайте обговоримо, які краще купити фрези для манікюру і як вони застосовуються.

Голка
Цю насадку ще називають «Фіссурний фреза». Вона застосовується при опрацюванні бічних валиків, кутикули. Багато майстрів застосовують ігловідную інструмент для зняття гель-лаку, корекції штучних нігтів. Він добре знімає відшарування відростила покриття, прекрасно справляється з відмерлої шкірою, залишаючи після себе гладку поверхню.Найкраще купувати алмазні фрези-голки.

Конус зворотний
Бором цієї химерної форми обробляють вільний край нігтя і деякі види мозолів, піднімають кутикулу. Інструментом зручно готувати штучні нігті до корекції французького манікюру. Перепад вдається зробити плавним, а вільний край максимально тонким. Як правило, фрези у вигляді зворотного конуса виготовляються з помірно м’яких матеріалів.

Куля
Цю насадку використовують, щоб обробляти важкодоступні ділянки нігтьової пластини.Ще нею висвердлюють мозолі, невеликі тріщинки. Деякі майстри застосовують кулясті насадки, щоб видалити ороговілі клітини шкіри пальців, розташовані максимально близько до нігтьової пластини і для прочищення бічних валиків. Для апаратної обробки великих ділянок фрезу-куля використовувати незручно.

Циліндр закруглений
Ця фреза для нігтів універсальна. Сфера застосування залежить від матеріалу виготовлення. Вона використовується для апаратної обробки як нігтів, так і загрубілі шкіри, міжпальцевих проміжків.Більш м’які циліндричні фрези застосовуються для полірування нігтьових пластин. А ось насадки в формі прямого циліндра використовують для зняття шару моделює матеріалу. Фрези з закругленими кінцями рекомендують використовувати початківцям майстрам.

Полум’я
Насадка такої форми призначена для апаратної обробки грубих бічних валиків, зняття штучних нігтів. Ще її застосовують, щоб висвердлити в штучному нігті лунки під стрази або наскрізні отвори для пірсингу.При виконанні педикюру фреза-полум’я з твердого сплаву з дрібною насічкою підійде для видалення потовщеною кутикули. Досвідченим майстрам можна спробувати розкривати нею неглибокі тріщини.

Конус
Така насадка застосовується для опрацювання зони між нігтьової пластиною і шкірним валиком. Найбільша кількість фрез конусоподібної форми – полірувальні. Вони виготовляються з м’якого матеріалу, наприклад, пластика або силікону. Фрези-конуси дуже корисно використовувати початківцям майстрам для відточування навичок.Переважно мати варіанти всіх ступенів жорсткості.

Циліндр загострений
Інструмент такого плану підходить для апаратної обробки валиків і розкриття синусів. Їх краще використовувати досвідченим майстрам, тому що початківці можуть ненавмисно поранити клієнта. Людина, яка добре вміє робити апаратний манікюр і педикюр, зможе з їх допомогою вкоротити вільний край нігтя, надати йому форму, зняти штучне покриття і виконати безліч інших завдань.

Усічений конус
Насадкою такого плану обробляють нігті зі штучних матеріалів для надання їм певної форми. Переважно, щоб вона була алмазної. Завдяки специфічній формі фрези-конуса нігті мінімально піддаються негативному впливу і результат зберігається надовго. Насадки з більш м’яких матеріалів призначені для шліфування й полірування натуральної нігтьової пластини.

Види фрез для апаратного манікюру
Насадки розрізняються не тільки за формою, а й за матеріалом виготовлення, що істотно впливає на ціну.Їх роблять з кераміки, корунду, вольфраму, твердих сплавів, карбіду, стали, з алмазним напиленням.
Від матеріалу виготовлення залежить не тільки вартість, але і якість роботи, довговічність, перелік сфер застосування. Пропонуємо розглянути їх властивості.
Керамічні. Насадки для апаратного манікюру з такого матеріалу м’яко видаляють кутикулу, підходять для додання нігтю тієї чи іншої форми. Вони безпечні і м’які, не перегріваються і не забиваються пилом, але швидко зношуються.
Дрібнозернисті підходять для шліфування шкіри і роботи з нігтьової пластиною, середніми обробляють кутикулу, а великими знімають ороговілі частинки.
Корундові. Це різновид керамічних фрез, але більш жорстка. Вони на шкіру діють м’яко, довговічні. Корундові фрези для манікюру застосовуються для видалення огрубів, свердління твердих мозолів, а для штучних нігтів – ідеальний варіант. Вони не сильно нагріваються.
Алмазні. Це міцні і довговічні бори. Можуть застосовуватися не тільки для манікюру і педикюру апаратного, але і для корекції гелевих або акрилових нігтів, формування вільного краю, шліфування бічних валиків, мозолів, простору між пальцями.Універсальний варіант.
Сталеві. Фрезами з цього матеріалу видаляють кутикулу. Крім того, вони призначені для обробки області навколо нігтьової пластини. Сталеві фрези круглої форми активно застосовуються для виконання апаратного манікюру і педикюру.

Як вибрати фрези для апаратного манікюру?
Для кожного конкретного виду роботи існують різноманітні насадки, у майстри їх повинно бути багато, щоб завжди знайти підходящу. Бо одні придатні тільки для роботи з натуральними нігтями, інші – з штучними, треті – з шкірою.Є окремі інструменти для видалення кутикули, зняття гелю і акрилу, полірування. Вибираючи для кожного виду роботи правильну насадку, ви забезпечите максимально якісний результат.

Для видалення кутикули. Цей етап вважається одним з найважливіших як у апаратній манікюрі, так і в педикюрі. Він повинен виконуватися чисто, якісно і безпечно. Для видалення кутикули застосовують кулясті фрези різного діаметру. Великими її відсувають, а меншими видаляють ороговілі частини. Ще застосовують конусні насадки.Для видалення кутикули на нігтях ніг краще брати циліндричні. Працювати з кутикулою найкраще насадками, виготовленими з якісного матеріалу, що забезпечує м’який вплив. Найбільше підійдуть карбідовие фрези та інші керамічні. Вони добре справляються з відмерлими частинками шкіри, роблять кутикулу ідеально гладкою і перешкоджають утворенню задирок. Поранитися інструментами з такого матеріалу неможливо.

Для зняття гель-лаку. Для цієї мети застосовуються фрези з різних матеріалів.Для зняття гель-лаку найбільше підійдуть:

 • Керамічні. Чи не нагріваються і не забиваються, довговічні, але дорогі.
 • Твердосплавні фрези для манікюру. Чи не дорогі, але сильно нагріваються при малих обертах.

Для додання форми Вибір фрез для цього завдання непринциповий. Дуже добре використовувати керамічні, корундові. Вільний край дуже добре обробляти усіченим конусом, циліндрами з шорсткою поверхнею або косою великою насічкою.Іноді застосовують дискові насадки з великим абразивом, але тільки для ненатуральних нігтів. Може використовуватися зворотний усічений конус.

Для полірування і шліфування. Ці процеси виконуються фрезами з матеріалів від помірної до максимальної м’якості. Шліфують нігті насадками з дрібнозернистим напиленням. Чим дрібніше абразив – тим краще. Для полірування підійдуть фетрові, силіконові, бавовняні, замшеві, на гумовій основі. Вони очистять поверхню, зроблять її гладкою і рівною. Важливо пам’ятати, що всі насадки для манікюру з м’яких матеріалів швидко прогріваються, тому працювати з ними потрібно обережно.

Важливо правильно підібрати і абразивність фрези. Визначити її можна за кольором насічки, які вказують на твердість і функцію насадки:

 • чорна фреза є дуже грубою. Її використовують для обробки штучних нігтів;
 • зелена алмазна фреза призначена для роботи з огрубілою шкірою, а керамічної знімають гель-лак;
 • блакитна насічка вказує на використання фрези на шкірі;
 • фрезою з червоною рискою можна користуватися і на нігтях, і на шкірі;
 • жовтий колір вказує на м’якість фрези.Їй працюють і на шкірі, і на нігті.

Окунув Вас в невеличкий екскурс по вибору фрез для якісного виконання манікюру, залишається додати, що вибір за Вами! Вивчайте, порівнюйте, експериментуйте
.