Маникюр

Акриловий манікюр в домашніх умовах: Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

Нарощування нігтів акрилом – фото і відео з інструкціями для початківців

Особливості нарощування акрилом

Нарощування нігтьових пластин на сьогоднішній день є поширеною косметичною процедурою. Одним з варіантів її здійснення є використання акрилу, який дуже схожий на гель, але здатний висихати природним способом без впливу на нього ультрафіолетових ламп.

Незважаючи на той факт, що застосування даного матеріалу було найпершою з усіх методик нарощування, цей спосіб до сих пір не втратив своєї актуальності й затребуваності, обумовлено це здебільшого легкістю здійснення процедури і доступною ціною.Акрил, що використовується для даної процедури, має порошкоподібну форму, але при змішуванні з певними компонентами створює масу з густою структурою, яка і наноситься на нігтьові пластини для їх нарощування.

Важливо пам’ятати, що подібна процедура протипоказана хворим на цукровий діабет, герпесом або мають ураження різними грибковими утвореннями.

Техніки

Якщо рішення було прийнято на користь акрилового, а не гелевого нарощування, то буде потрібно визначитися також і з використовуваної технікою, оскільки існують різні способи роботи з цим матеріалом.Необхідно враховувати, що акрил дуже швидко застигає, тому при здійсненні процедури в домашніх умовах всі дії повинні відрізнятися своєю оперативністю.

Всі варіанти подібного нарощування більш детально розглядаються нижче:

 1. Нарощування нігтьових пластин на тіпси є найшвидшим варіантом проведення процедури, оскільки на неї піде не більше години. Подібна методика ідеально підійде для власниць квадратних або досить широких нігтів.Єдиний недолік полягає в неможливості створення тонкого і загостреного манікюру, так як процес випилювання потрібної форми займе дуже багато часу і відніме значну кількість сил.
 2. Нарощування нігтьових пластин на верхні форми. Дана методика має на увазі викладання робочого матеріалу в спеціальну виїмку, яка знаходиться всередині форми, після чого вона прикладається і притискається безпосередньо до нігтя, забезпечуючи рівномірність і надійність фіксації.
 3. Нарощування нігтьових пластин на нижні форми. Для здійснення такої процедури потрібно скористатися пензлем, виклавши з її допомогою невеликі акрилові кульки. Використовуючи їх в якості основної заготовки, можна виготовити Целікова ніготь абсолютно будь-якої форми і довжини.

Необхідні матеріали та інструменти

Реалізації процедури передують підготовчі роботи, які включають в себе і заготовку всіх необхідних матеріалів та інструментів.

Для здійснення нарощування потрібно підготувати наступний мінімальний набір пристосувань:

 1. Акриловий порошок , призначений для виготовлення робочої маси.
 2. Мономер в рідкому стані , який буде потрібно для розведення основного матеріалу, без нього він не знайде необхідну консистенцію.
 3. Будь-який засіб , призначене для проведення дезінфекційних заходів.
 4. Праймер .
 5. Косметична різновид клею.
 6. Засіб для нанесення закріплює фінішного покриття.
 7. Спеціальна кисть для роботи з матеріалом, а також кошти для її очищення.
 8. Набір різних пилок для обробки поверхонь.
 9. Форми або тіпси в залежності від обраної техніки.
 10. Апельсинові палички .

Також можна придбати вже готові набори, в які включено все необхідне для нарощування.Людям, які проводять процедуру вперше, рекомендується користуватися саме таким варіантом, щоб виключити ризик покупки непоєднуваних між собою засобів або невідповідного інструменту.

Поетапне опис нарощування на типсах

Специфіка здійснення нарощування безпосередньо залежить від обраної техніки, тому має сенс розглянути всі способи окремо.

Першим буде детально описаний метод, що використовуються для проведення процедури із залученням тіпсів:

 1. Спочатку проводиться дезінфекція рук, як і перед будь-якими іншими манікюрними процедурами.
 2. Відбувається видалення кутикули, а також забирається тонка плівка, яка перебуває під нею. Для цих цілей зазвичай використовують апельсинові палички або пушер.
 3. Легкими рухами пилки , спрямованими в одну сторону, знімається глянсове покриття нігтьової пластини.
 4. Проводиться вибір тіпсів відповідного розміру в залежності від індивідуальних особливостей нігтів.
 5. Внутрішня сторона тіпсів покривається клеєм, після чого вони приклеюються до нігтів.Важливо використовувати тільки спеціальну косметичну різновид клеять коштів, оскільки господарські або побутові варіанти є токсичними і можуть завдати важкого шкоди здоров’ю.
 6. Проводиться корекція країв заготовки , що залишилися у вільному положенні.
 7. тіпсовий протез обробляється пилками до тих пір, поки він не знайде матову структуру. Після цього утворилася пил повинна бути обережно усунена за допомогою рухів пензлем.
 8. нігтьові пластини проходять процедуру обробки знежирюючими засобами і праймером.
 9. Змішування робочих матеріалів здійснюється шляхом занурення кисті в робочий мономер, а потім її занурення в акриловий порошок.
 10. Новоутворена маса повинна мати кулясту форму і бути викладена в центр пластини, після чого за допомогою кисті з неї буде створюватися ніготь необхідних розмірів.
 11. Починається обпилювання поверхні : спочатку обробці підлягають бічні частини, а потім вже верхня і нижня область. Подібні маніпуляції повинні тривати до тих пір, поки не будуть отримані необхідні вигини.
 12. Дрібні подряпини , якщо вони утворилися, можна видалити за допомогою Бафа. Процес полірування повинен здійснюватися до тих пір, поки
 13. Для обробки кутикули на неї наноситься масло, яке втирається пальцями.

Поетапне опис нарощування на нижні форми

Здійснення даної методики вимагає набагато більше вправності та наявності певних навичок, її головною перевагою є можливість прояву власної фантазії і експериментування зі штучним манікюром. Детальна інструкція наводиться нижче:

 1. Процес дезінфекції, видалення кутикули, зняття верхнього шару з пластини і обробка праймером проводиться в тому ж порядку, що і при нарощуванні на типсах.
 2. Після вчинення зазначених дій на кінчик пальця необхідно надіти спеціальну форму, після чого задати їй форму і потрібний вигин.
 3. Після здійсненого дії поверхня повинна бути ще раз оброблена праймером.
 4. Акриловий матеріал готується точно також шляхом змішування порошку і мономера.Заготівля може бути декількох квітів, наприклад, якщо штучні пластини повинні імітувати французький манікюр.
 5. Необхідно дочекатися повного висихання маси природним шляхом, після чого форма знімається з пальця.
 6. За допомогою пилок створені ніготь потрібно обточити, видаливши надлишки з обох боків і задавши закінченню пластини бажану форму.
 7. Завершується процедура шліфуванням поверхні та нанесення масла.

Поетапне опис нарощування на верхні форми

Дана методика більше підходить для людей, які не мають значної досвіду в самостійному нарощуванні, оскільки процедура здійснюється простіше, ніж в попередньому варіанті, а створена поверхня буде відрізнятися рівною структурою і гладкістю. Детальна інструкція по проведенню наводиться нижче:

 1. Підготовчий процес здійснюється ідентично попереднім двома варіантами нарощування.
 2. Здійснюється підбір форм, що підходить за розміром, після чого в них містяться акрилові кульки. Кількість залежить від бажаної довжини створюваного нігтя.
 3. Форма фіксується на нігті і міцно притискається, завдяки чому надлишки матеріалу виходять назовні.
 4. Тримати форму в такому положенні потрібно близько 7 секунд, після закінчення зазначеного терміну можна задати форму майбутньої пластини з внутрішньої сторони, для цього буде потрібно скористатися пензлем.
 5. Необхідно дочекатися, щоб матеріал висох природним шляхом, після цього використану форму можна зняти.
 6. Краї створеного нігтя коригуються за допомогою пилки, після чого можна провести фінальну обробку маслом.

Корекція

Штучні нігтьові пластини вимагають певного догляду за собою, в тому числі і періодичного проведення корекції. Процедура фактично повністю ідентична нарощування, але використання трипсів або форм вже не буде потрібно.

Поетапне опис процесу корекції наводиться нижче:

 1. Спочатку здійснюються стандартні дії по проведенню дезінфекції. При цьому необхідно утриматися від використання засобів на основі ацетону, оскільки він негативно позначиться на стані штучного шару.
 2. Здійснюється звичайні гігієнічний манікюр, полягає у видаленні кутикул і задирок, а також обробки шкіри навколо нігтя.
 3. відросло частина нігтя, яка виділяється на його загальному тлі, усувається за допомогою пилки з дрібної структурою робочої поверхні.
 4. На даному етапі знову проводиться дезінфекція , після чого можна буде використовувати тканину з відсутнім ворсом для шліфування спиляних решт.
 5. Оброблювана поверхня змочується праймером , після чого вже описаним способом можна приготувати акрилові кульки, які розтягуються по всій області, яка потребує коригування.
 6. Після застигання матеріалу можна скористатися пилками і бафом для надання необхідної форми і шліфування.

Зняття

Зняття штучного покриття також можна здійснити в домашніх умови, але попередньо потрібно подбати про безпеку своїх очей, оскільки під час цього процесу маленькі і гострі частинки акрилу можуть розлітатися в різні боки. Далі можна скористатися наступною інструкцією:

 1. Спочатку за допомогою пилочки видаляється вільний край акрилової пластини, тільки після цього можна переходити до зняття зовнішнього шару.При цьому не можна намагайтеся силою відірвати його, оскільки це може привести до травми натурального нігтя. Для здійснення цього етапу рекомендується використовувати інструмент з досить грубим напиленням.
 2. Ватні диски змочуються спеціальним засобом для видалення акрилу, після чого обертаються навколо нігтів. Зверху пальці слід додатково обернути звичайною алюмінієвою фольгою, щоб запобігти випаровування препарату і втрату його основних властивостей.
 3. Через 40-50 хвилин ватні диски і фольгу можна зняти.Акрил знайде рідку структуру, видаляти його можна будь-яким підходящим інструментом, але робити це потрібно оперативно, поки він не встиг знову затвердіти.
 4. У разі наявності залишків матеріалу після проведеної процедури, видалити їх можна тампоном, змоченим в звичайному засобі для зняття лаку на основі ацетону.
 5. Завершення процес зняття, потрібно ретельно вимити руки, рекомендується також змастити їх яким-небудь живильним або зволожуючим кремом.

Переваги і недоліки

Багато фахівців вважають акрилове нарощування вже застарілої процедурою і радять користуватися гелевими матеріалами.

Однак використання акрилу має свої позитивні сторони, які полягають в наступному:

 1. Високий рівень еластичності, що робить штучні покриття схожими на натуральні нігті.
 2. Стійкість до зміни температурного режиму.
 3. Значна міцність при малій товщині пластин.
 4. Забезпечення захисту від агресивного впливу зовнішніх факторів.
 5. Легкість здійснення процедури по зняттю штучного шару.
 6. Збереження природної форми зростаючого нігтя.

При цьому у акрилових покриттів є і певні недоліки, якими вони наділені на відміну від гелевого нарощування. Основні подібні особливості наведені нижче:

 1. Наявність стійкого запаху, який приємний далеко не всім людям.
 2. Порушення дихальних процесів нігтьової пластини.
 3. Необхідність при фарбуванні попередньо використовувати безбарвний лак-основу.
 4. Існування ризику прояви алергічної реакції.
 5. Втрата природного блиску нігтя.

Відгуки

Єлизавета : «Прочитала в інтернеті багато негативних думок про акриловому нарощуванні, але, зробивши його собі, не зіткнулася ні з одним з негативних проявів. Ходжу з штучними нігтями такого типу вже досить давно, корекцію роблю в міру зростання, зазвичай вона потрібна кожні 3-4 тижні. Зручно і красиво! ».

Юлія : «Мені дуже подобалися акрилові нігті, але через цю процедури зіпсувалися натуральні пластини: вони стали дуже тонкими і слабкими, а природне зростання порушився. Не знаю, можливо, була порушена технологія, але пройшло вже багато часу, а їх стан так і не відновилося. Тепер планую знову провести нарощування, оскільки без нього манікюр не виглядає привабливо ».

Олена : «Довгий час ходила з акриловими нігтями, але фахівець порекомендував зняти їх після настання вагітності, оскільки це може бути шкідливо для мене і мого малюка.Свої нігті зараз виглядають не особливо добре, тому дуже чекаю моменту, коли їх знову можна буде наростити ».

Стаття була корисна?

0,00 (оцінок: 0)

Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах для початківців: покрокове керівництво

Представниці слабкої половини вдаються до салонної послугою, щоб наростити акрилові нігті. В силу певних обставин деякі дівчата не можуть відвідати салон. Вони цікавляться, як виконати нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах для початківців крок за кроком.Головне, щоб порадував результат.

Доглянуті руки прикрашають жінку

Особливості догляду за нігтями

Зняття покриття гелем або акрилом з нігтьових пластин вимагає особливого догляду через пошкодження, коли обпилюються нігтики. До того ж гелева маса у відповіді за кисневе голодування нігтів.

До ефективних прийомів відновити нігтьові пластини після нарощування зараховують:

 • трав’яні ванночки і маски;
 • змазування вазеліном нігтів;
 • обробку нігтьових пластин йодом на ніч;

Йод – копійчане засіб по догляду за нігтьовими пластинами

 • дотримання дієти з включенням молочних продуктів;
 • прийом вітамінів;
 • кожні 2 місяці відпочинок від нарощування на 2 тижні.

Плюси і мінуси акрилу для нігтів

При використанні акрилу для нагідок виділяють переваги: ​​

 • матеріал забезпечує еластичність і надає манікюру натуральність;
 • міцність акрилових нігтів – можна виконувати роботу по дому без страху зламати ніготь;
 • відсутня шкідливий метилметакрилат в складі;
 • пошкодження легко коригується;
 • акрил відрізняється нечутливістю до температури;
 • прослужить довше інших матеріалів – покриття тримається до місяця;
 • якщо необхідно, нарощені нігті просто знімаються: їх витримують в спеціальному розчині;
 • використовується багатосторонній дизайн: акваріумний, художній, об’ємний.

Різноманіття акрилового дизайну

До недоліків маніпуляції зараховують:

 • ніготь не дихає під дією акрилу;
 • присутній стоматологічний запах;
 • втрачається тимчасово природний блиск;
 • потрібне застосування лаку-основи і потім акрилового матеріалу для додання необхідного тону;
 • після нанесення необхідно вирівнювати і шліфувати;
 • проявляється часом алергічна реакція на матеріал.

Увага! Дівчатам, у яких скоро відростають нігтики, доведеться вибирати: робити коригування через 2-3 тижні або відмовитися від процедури.

Процедура протипоказана, якщо:

 • клієнтка страждає на цукровий діабет;
 • в наявності герпес або інфікування грибком.

Що потрібно для нарощування акрилом нігтів

При підборі необхідних матеріалів бажано користуватися засобами одного виробника, щоб забезпечити їх сумісність і тривалий термін служби.

Список покупок:

 1. Тіпси, форми;
 2. Пилка, баф;
 3. Акрилова пудра;
 4. Рідкий ліквідує;
 5. Антисептик;
 6. Праймер;
 7. Кисті;
 8. Зволожуючий крем або масло;
 9. 2 ємності зі скла для мономера;
 10. Фінішний гель-лак;
 11. Безворсовиє серветки;
 12. Ремувер для видалення акрилу;
 13. Дегидратор;
 14. Клей для тіпсів.

Комплект для нарощування нагідок

На замітку. Переважно пензлика з натуральною щетиною, відмінно вбирають рідину і фарбу. Вони гарантують комфорт при нанесенні і відмінний результат.

Як правильно нарощувати нігті акрилом будинки

На тіпси

Вони являють собою шаблони з пластику, що приклеюються до краєчку нігтьової пластини, створюють поверхню для акрилового покриття. Розрізняються за наявністю контактного ділянки, за формою і забарвленням. У типсах виділяють 3 зони: вільний краєчок, самий тоненький, яка формує кінчик і простір у формі виїмки, що накладається на нігтик.Цінується вибір шаблонів, що поєднуються з типом нагідок, в іншому випадку не вийде процедура.

При нарощуванні нігтів акрилом в домашніх умовах корисно розглянути процедуру детально. Покрокова інструкція допоможе новачкам коректно виконати маніпуляцію:

 1. Обробка рук антисептиком.
 2. відсунення пушер кутикули, обробка нігтів пилочкою, щоб зняти глянець. Важливо, щоб нігтик був цілком білим.
 3. Підбір тіпса необхідного розміру.Викладання клею на вільний краєчок і кріплення до нігтя. Видалення надлишку безворсовой серветкою.
 4. Обрізання ножицями тіпса до необхідної довжини.
 5. Оброблення пилою тіпса. Змахування частинок пилу спеціальною щіточкою.
 6. Обезжирення праймером тіпса.
 7. Занурення пензлика в рідкий ліквідує, після в акрилову пудру.
 8. Створення кульки, що кріпиться на нігтик.
 9. Формування пилою нігтики, починають з боків і завершують вільним краєм.
 10. Полірування бафом нігтьової поверхні.
 11. Обов’язкове нанесення кошти, щоб пом’якшити кутикулу. Старанне втирання в бічні валики.

Поетапне керівництво в нарощуванні на типсах

На форми

Нарощувати акрилом на форми можна дівчатам з невеликими своїми нігтиками. Потрібно, щоб вільний край виступав – під ним здійснюється наклеювання форми. Дуже довгий ніготь обпилюють або підрізають, щоб полегшити процедуру нарощування.Використання форм надає манікюру природність.

Рада. Щоб провести маніпуляцію, буде потрібно мінімум навичок для отримання бажаного результату. Не завадить скористатися допомогою близьких або друзів.

Для продуктивності маніпуляції стане в нагоді поетапна схема:

 1. Руки миють милом, дезінфікують. Звільняються від кутикули і усувають задирки.
 2. Шліфують нігті до зникнення блиску. Виконують операцію обережно, щоб не спиляти занадто великий шар.
 3. Наклеюють під нігтики форми, що виробляють із пластику, паперу або металу.
 4. Мастять знежирювачем, після підсихання наносять праймер. Далі проводять моделювання нігтики: нанесення засобу пензлем маленькими мазками. Напрямок рухів – від кутикули до краю. Корисно покриття акриловим гелем більш товстим шаром на ділянці власного нігтики, а на пластині – тонше.
 5. На висушування шару відводиться 4-5 хв. Виконання 4 нанесений як мінімум сформують досить міцний ніготь.Це зумовлюється товщиною натуральних нігтьових пластин, а також якістю застосовуваного акрилу.
 6. Просушування шарів сигналізує, що пора обпилювати і шліфувати. Для створення френча наносять пудру, потім прозорий гель-лак і просушують лампою.

Використовуючи цей принцип, зміцнюють тендітні тонкі нігтьові пластини. Виконують процедуру без форм, повторюючи всі кроки. Власні нігтики будуть відрізнятися щільністю, менше пошкоджуватися і псувати манікюр.

Подальший догляд за нігтями

нігтьові пластини після маніпуляції не потребують особливого догляду через міцності складу.

Для збереження манікюру на тривалий термін дотримуються наступних правил:

 1. Підвищена вологість – причина відшаровування штучних нагідок. Миття рук супроводжується старанним обтирання рушником, особливо нігтьових пластин.
 2. При контактах з побутовою хімією користуються рукавичками.
 3. Для додання акриловим нігтиками натурального глянцю їх покривають безбарвним лаком.
 4. Використовують препарати для усунення лакового покриття без добавки ацетону.
 5. Часом проявляється алергія на синтетичний матеріал – акрил. При лущенні, почервоніння, свербіння епідермісу рук терміново відвідують майстра і знімають покриття акрилом.
 6. Щоб підтримати гнучкість нігтя, вдаються щодня до масляним ванночка.

Масляні ванночки – здорові нігті

 1. Для здоров’я нігтів цінується раціональне харчування і якісний сон.

При бажанні наростити нігті за краще акрил. Матеріал відповідає за міцність, красу і довговічність манікюру.З роботою впорається новачок. Щоб зробити бездоганний манікюр, головне – дотримуватися послідовність дій і акуратність.

Відео

Нарощування нігтів акрилом: покрокова інструкція, матеріали, технологія

Гарний манікюр діє позитивно на жінку: надає впевненість і говорить про успішність. Акрилові нігті доповнюють її імідж. Якщо немає можливості відвідати салон краси, процедуру виконують вдома. Для коректного проведення маніпуляції важливо розбиратися, як нарощувати нігті акрилом самостійно.

Акрилові нігтики – доповнення до образу дівчини

Особливості догляду за нігтями

Щоб нарощені акрилом нігтики довго радували господиню, дотримуються правил догляду:

 1. Коригування штучних нігтьових пластин проводять періодично – через 2-3 тижні.

Коригування нарощених нагідок – необхідна процедура

 1. При розшаровуванні нагідок знадобиться корекція акрилом. Інші способи не годяться.
 2. Мають і зволожують епідерміс у нігтики маслом протягом декількох днів після маніпуляції.

На замітку. Косметика для рук провокує розшарування нарощених нагідок. При покупці не завадить вивчення складу.

 1. Початківцям користувачам краще невелика довжина нагідок для нарощування.
 2. Домашню роботу виконують в рукавичках.
 3. Користуються обережно кухонними приладами: тертками, ножами, щоб не пошкодити манікюр.
 4. Уникають контакту нарощених нагідок з вогнем.
 5. Чи не користуються ацетоном в догляді за нігтями з акрилу.
 6. Чи не обрізають нігті з акрилу щипчиками і ножицями, прибирають довжину тільки пилою.

Що таке акрилове нарощування нігтів

До полімерних матеріалів відноситься акрил, до якого вдаються для нарощування нагідок. Спочатку без нього не обходилися в стоматології, проте з другої половини ХХ століття новинку активно використовують в косметології.

Нарощування нігтів акрилом – доступна і нескладна процедура, яку легко зробити самому. При маніпуляції не потрібно УФ-лампа, як при гелевому покритті. Речовина твердне швидко на повітрі.

Формують штучний ніготь, використовуючи акрилову систему. Вона включає порошок і ліквідує, або мономер (позначає рідина в перекладі з англійської). Характерна риса ликвида – важкий різкий амбре.

Акрилова система

Важливо! При нанесенні акрилового манікюру та роботі з ліквід важливо провітрювати кімнату.

Продаються рідини з помірним запахом. Однак відгуки споживачів стверджують, що така система утримується гірше.

Змішування компонентів призводить до утворення пластичної суміші, схожою на пасту, що розосереджують по поверхні нігтики тонким шаром. Проводять маніпуляцію швидко через процес полімеризації і застигання акрилу.

До плюсів акрилових нагідок відносять:

 1. Міцність. Склад покриття запобігає ломку нігтів, дозволяє робити справи по дому.
 2. Коригування. Пошкоджені нігтьові пластини можна підправити: не буде потрібно починати з нуля, досить форми для добавки відламаною частини.
 3. Еластичність. Вони схожі на натуральні. Не викликають деформацію власного нігтя.
 4. Простота при знятті. Необхідно витримати нігтьові пластини в спеціальному розчині для розм’якшення.
 5. Різноманітний дизайн.

Покриття акрилом погано впливає на нігті. Серед мінусів акрилового нарощування відзначають:

 • ніготь не дихає, якщо на нього впливає акрил;
 • з’являється стоматологічний аромат;
 • втрачається природний блиск;
 • для додання необхідного тону знадобиться застосування лаку під основу, потім акрилу;
 • після накладання вирівнюють і шліфують нігтики;
 • виникає іноді алергія.

Нарощування акрилових нігтьових пластин під забороною, якщо є:

 • герпес;
 • грибкове ураження нігтів;
 • цукровий діабет.

Що потрібно для нарощування нагідок акрилом

При нарощуванні нагідок акрилом будинки дівчата цікавляться, які матеріали потрібні.

В список матеріалів та інструментів включають:

 • праймер;
 • акрилову пудру:
 • пилочки: полірувальну, шліфувальну;
 • невелику ємність для ликвида з широким дном, щоб зручно було обполіскувати кисть;
 • баф;
 • обезжириватель;
 • невелику кисть для оброблення ділянки кутикули;
 • бонд;
 • ліквідує / мономер;
 • паличку апельсинового дерева;
 • середньої величини кисть для освіти крапельок акрилу;
 • дезінфектор;
 • масло для кутикули;
 • рідина для зняття акрилу;
 • паперові форми або тіпси: багаторазові або одноразові;
 • пінцет-затиск, щоб сформувати натуральний вигин нігтики від центру до кінця:
 • гель-лак для декору на фініші.

Щоб урізноманітнити дизайн, користуються додатковими кистями.

Акриловий набір

Важливо! Переважно пензлика з натуральною щетиною – гладкі, рівні. Вони відмінно поглинають рідину, відповідають за комфорт при використанні і результативність нанесення.

Покупку необхідних товарів здійснюють у відділах косметики, де їх можна знайти порізно або в наборах.

Оптимальне рішення для новачка – придбання готового акрилового комплекту, що економить сили і час на пошук інструментів.Набувають якісні матеріали.

Для попередження помилок (розповзання акрилу, відколів, мармурових ділянок) потрібні тренування і навик в роботі з приладами і матеріалом.

Як зробити правильно нігтики з акрилу

Штучні матеріали змоделюють форму і розмір натуральних нігтів. Вибір моделювання (акрилом або гелем) залежить від досвіду користувача, його переваг і стартових можливостей.

Створення штучних нігтьових пластин з акрилу виконують на типсах або формах, верхніх / нижніх.

Тіпси представляють собою пластмасові нігтики, форми – це гнучкі пластинки. Для першого способу потрібно ідеальний стан нігтьових пластин: їх міцність і цілісність. Для обкусаних, стоншених нагідок краще зупинитися на другому методі.

Підготовка

Коли планують акрилові нігті, технологія нарощування передбачає певну схему.

Нігті готують заздалегідь до процедури. Проводять маніпуляції:

 1. Усувають кутикулу.
 2. пилки полірують нігтьову поверхню для зчіпки з акрилом та уникнення відшаровування. Знімають блиск нігтики, залишаючи матовою поверхню.
 3. змахує пил щіткою.
 4. Дезинфікують пластини.
 5. Наносять праймер.

Здійснюють перехід до нарощування акрилом. Вибирають моделює метод: на типсах або формах.

Нарощування нігтів акрилом на типсах

Простотою відрізняється нарощування акрилом на типсах для одноразового користування.Потрібні правильний підбір габаритів форми шаблону, прикріплення до нігтику і фіксування акрилом.

Якщо працюють з типсами, стане в нагоді покрокове керівництво:

 1. Вибирають габарити тіпсів. Коли необхідно, обпилюють краю.
 2. Працювати комфортно дозволить розміщення накладок в послідовності для наклеювання.
 3. Обрізують довжину нігтя до 0.5 мм і підпилюють край.
 4. Переважно зняти фрезами кутикулу.
 5. Роблять обрізний манікюр до наміченого нарощування за кілька днів.
 6. Проводять обробку нігтів до маніпуляції, згідно з планом підготовки.
 7. Клеєм з набору з типсами змащують край свого нігтя і шаблону на ділянці скріплення.
 8. Форму приставляють під невеликим кутом, закріплюють 15 сек. У фіксується частини повинні бути відсутніми викривлення, зазори, люфти, бульбашки.
 9. Укорочують зайву довжину Тіпсорізи. Оформляють пилою край насадки за формою, видаляють товщину кінчиків. Це додасть акриловим нігтиками акуратний вигляд.Звільняються від товщини на місці з’єднання, опуклості на валиках збоку.
 10. Накладку зверху шліфують.
 11. Занурюють кисть в ліквід, видавлюють половину мономера з одного боку, набирають акриловий кульку другою стороною.
 12. Викладають 3 кульки: найбільший – посередині, на стресовий ділянку, другий маленький – в ростовую зону, третій невеликий – наносять на вільний краєчок нігтики. Розрівнюють від центру до крайкам втираючими рухами.
 13. Коли пензлик вистачає матеріал, не завадить її змочування в ліквідній рідини.
 14. Після закінчення маніпуляції розглядають збоку результат, що нагадує півмісяць за формою, з найбільш опуклою частиною в стресовій зоні по центру нігтики.
 15. Маніпуляції відтворюють для інших нігтях.
 16. Потім обпилюють форму і товщину.
 17. Звільняються від надлишкової товщі бічних валиків, на кінчиках і по довжині.
 18. відполірувати довжину.
 19. Накладають базу і кольоровий лак, оформляють декор.

Технологія акрилового нарощування на типсах

Нарощування нігтів акрилом на верхніх формах

При виконанні акрилового нарощування на верхніх формах слідують поетапно інструкції:

 1. Обробляються руки і інструменти дезинфектором.
 2. Проводиться підготовка рук аналогічним чином до процедури, як на типсах.
 3. знежирюємо нігтьові пластини.
 4. Вибираються форми.
 5. Пензликом всередині форми мають 2-3 акрилових кульки.
 6. придавлює до підготовленого нігтику, зайвий матеріал видаляють.
 7. Витримують 7 сек. Пензликом надають форму нігтику з внутрішньої сторони.
 8. Зняття форми здійснюють після полімеризації акрилу.
 9. Обробку вільного краю проводять пилкою.
 10. нігтьової поверхню шліфують бафом до блиску.
 11. Олією змащують кутикулу.

Акрилові нігті на верхніх формах

Нарощування акрилових нігтів відноситься до копіткою і вимагає часу процедурам. Виконання інструкції та користування якісними матеріалами та інструментами створюють умови для довговічного манікюру. Який варіант нарощування нігтьових пластин акрилом вибрати, вирішувати жінці.

Відео

нарощування нагідок акриловим гелем, зміцнення акрилом

Однією з найбільш затребуваних послуг косметології є нарощування нігтів.Довгі і міцні нігтики є не у кожної дівчини, допомогти їй може моделювання (або нарощування). Ця процедура дозволяє на місяць забути про руках і виглядати стильною і доглянутою. У салонах нарощування коштує дорого, але при бажанні можна навчитися всьому самостійно і робити манікюр в домашніх умовах. Знадобиться лише набратися терпіння і працювати акуратно.

Акрил для нігтів

Що таке акрил

Матеріалом для нарощування часто виступає акрил для нігтів.Він виходить шляхом з’єднання пудри і мономера, які в теплі тверднуть. На твердіння поверхні йде до 7 хвилин, але закінченою процедура вважається тільки через одну-дві доби.

Акрилові нігтики знімаються легко. Для цього їх тримають в спеціальному розчині. Особливого догляду акрилові нігтьові пластини не вимагають, зате вони дуже міцні і підходять для людей, які багато працюють руками (касир, прибиральниця і т.д.). Їх перевага – в можливості створення різноманітного дизайну.

Гель та акрил: що краще

Чим краще нарощувати нігті: гелем або акрилом? Всі матеріали мають свої плюси і мінуси, і перш, ніж вибирати, потрібно все добре зважити.Відмінність матеріалів не тільки в властивостях, але і в технології нарощування. На руках різниця непомітна, тому вибір більше залежить від бажання майстра.

Перед нарощуванням нігтики обпилюють і знімають невеликий шар натурального глянцю. Потім формують штучні пластини. Різниця полягає в наступному:

 • Акриловий гель для нарощування нігтів застигає швидше і простіше. Для гелю потрібна спеціальна лампа з ультрафіолетовим випромінюванням. Гель лак не можна залишати на відкритому сонці.
 • Відмінність між матеріалами – в знятті нарощених нагідок. Гель спиливается, акрил знімається спеціальною рідиною.
 • Гель розроблений пізніше акрилу і має в складі додаткові матеріали. Він легше, і до нього звикають швидше.
 • У гелевою основи поверхня глянцева, у акрилу – матова, що вимагає лакового покриття.
 • Склоподібна поверхню гелю може відрізнятися великими можливостями для складних дизайнерських малюнків.
 • Різниця між гелем і акрилом – в текстурі.Гель менш щільний і дозволяє нігтям дихати, оберігаючи їх від грибка.
 • При низьких температурах гель стає крихким (він боїться морозу).
 • нігтьові пластини з гелевим покриттям ростуть швидше.

При виборі матеріалу, перш за все, спираються на досвід роботи та рекомендації клієнтів.

Важливо! Під час процедури нарощування намагаються не ковтати пил при спилювання країв. Вона може викликати подразнення в горлі і кашель.

Результат нарощування акрилом

Нарощування акрилових нігтів

Вперше акрил використовували для створення зубних протезів, поки один з стоматологів не здогадався подарувати дружині акрилові нігтики.Матеріал дуже швидко набув популярності. Техніка роботи може бути різною, але завжди мають на увазі, що матеріал застигає дуже швидко. Акриловий гель для нігтів нарощують на тіпси і на форми. Перший спосіб швидкий, на нього витрачається не більш години, але використовують його для широких пластин квадратної або овальної форми. Тонкі гострі нігтики наростити важко. Нарощування на форми дозволяє вибрати будь-який вид пластин.

, вибравши відповідну техніку, готують потрібні прилади та засоби для роботи. Знадобляться:

 • Акриловий порошок;
 • Дезінфікуючий засіб;
 • Клей для типс;
 • Рідина для очищення кисті;
 • Фінішне покриття;
 • Спеціальні кисті, пилочки, форми (або тіпси).

Можна придбати готовий набір для нарощування.

Важливо! Для нанесення акрилу є протипоказання. Його не можна використовувати при грибкових захворюваннях, цукровому діабеті та індивідуальної непереносимості.

Нарощування на типсах – досить проста процедура, її легко повторити новачкові.

Покрокова інструкція:

 1. Руки майстра і клієнта очищають і дезінфікують.
 2. нігтьової пластини звільняють від кутикули, видаляючи плівку під нею.
 3. За допомогою пилки видаляють верхній шар глянцевого покриття до отримання білої поверхні.
 4. Підбирають тіпси з урахуванням форми нігтя.
 5. На тіпси з внутрішньої сторони наносять клей і притискають протез до пальця.
 6. Шліфують пилою типс і видаляють пил пензлем.
 7. Знежирюють і обробляють праймером.
 8. Беруть пензлем ліквідує, умочують в акрилову пудру, кладуть склад на пластину і формують нігтик.
 9. Проводять обпилювання, видаляють подряпини і полірують поверхню.
 10. В останню чергу потрібно нанести на кутикулу масло і втерти його в поверхню.

Важливо! Обійтися без праймера можна. Він збільшує міцність і довговічність манікюру.

Нарощування на форми більш складне і вимагає вміння. При цьому можна втілити в життя будь-яку фантазію і зробити нігтики будь-якої форми.

Опис роботи по кроках:

 1. Дезінфекція рук.
 2. Видалення пилою жирового шару з нігтьових пластин.
 3. Звільнення від кутикули.
 4. Змазування поверхні праймером.
 5. Формі надають вигин, надівши її на палець, і знову використовують праймер.
 6. Умочують кисть в ліквід і в акрилову пудру.
 7. Шарик кладуть на форму, виконуючи френч і білий кінчик.
 8. маку кисть в ліквід і пудру повторно, укладаючи кульку в центр пластини, формують стик.
 9. Другий кулька розмазують близько кутикули і вирівнюють поверхню пензлем.
 10. Третім акриловим кулькою зміцнюють стресову область.
 11. Дочекавшись висихання матеріалу, видаляють форми і обточують ніготь з боків.
 12. Шліфують поверхню до блиску і наносять масло для кутикули.

Майте на увазі! Якщо пудри взяти менше, а ликвида – більше, сформувати нігтик буде простіше.

Нарощування акрилу на верхні форми простіше, забирає менше часу і дає рівну і гладку поверхню.

Покроковий метод роботи:

 1. Очищення і дезінфекція рук.
 2. Підготовка поверхні пластини до нарощування, як і в попередньому способі.
 3. Обезжирення і підбір форми.
 4. розподіляють 2-3 акрилових кульки всередині форми за допомогою кисті.
 5. Притискають до пальця заготовку і видавлюють зайвий матеріал, вичікуючи близько 7 секунд.
 6. З внутрішньої сторони надають форму.
 7. чекати кінця полімеризації і знімають форму.
 8. Обробляють пилою край і наносять масло на кутикулу.

Важливо! Не можна плутати форми і тіпси – це різні речі. Тіпси є одноразовими, форми – багаторазовими матеріалами.

Акрилові нігті

Акрил – пластичний, гігієнічний і стійкий до навантажень матеріал. У його складі є акриловий полімер і рідкий мономер.При нарощуванні полімер і каталізатори з’єднуються, утворюючи м’яку пластичну масу, швидко застигає і дозволяє основі надавати форму, шліфувати поверхню і малювати на ній будь-який візерунок.

Для отримання красивих нагідок дотримуються інструкції і точно виконують роботу по етапах.

Плюси і мінуси матеріалу

Переваги і недоліки покриття нігтів акрилом

+

+

Плюси Мінуси
Акрилові нігті легко знімаються Неприємний запах
Акрил не вимагає спеціального догляду тьмяне покриття вимагає полірування і покриття лаком
Штучні нігті підлягають ремонту Акрил поганої якості може пожовтіти
Матеріал проходить усадку непомітно для клієнтів Здорові нігті – обов’язкова умова для акрилового покриття
Акрилова пил крупніше, менш летюча і менше вдихається, в порівнянні з гелем Наносити акрил при грибкове захворювання заборонено
Можливість створення будь-якого дизайну

Поради майстрів манікюру

Зважившись на нарощування, потрібно мати на увазі деякі речі, щоб заощадити час і зберегти прекрасний стан нігтів. Важливо знати:

 • При першому нарощуванні занадто довгі нігті не нарощують. З незвички вони можуть заважати, зняти і одягнути знову, коли потрібно, не вийде. Тільки звикнувши до рук з довгими нігтями, можна піти далі.
 • З штучними нігтиками треба дотримувати акуратність. Доведеться звикати працювати на клавіатурі, користуватися телефоном і навіть відкривати дверні ручки. Згодом довгі нігті стануть непомітними і перестануть заважати.
 • Звернувшись в салон до майстра і вибравши самостійно форму і дизайн, пояснюють йому докладно свої побажання і уважно прислухаються до порад фахівця.
 • Якщо перший досвід не сподобається, можна раніше терміну зняти акрилові нігті, але робити це має тільки майстер. Самостійно займатися такою процедурою ні в якому разі не можна. Це може пошкодити нігті, тоді на лікування піде багато часу.
 • Штучні нігті можуть виправити недоліки натуральних пластин, якщо є дефекти. Гарний манікюр здатний вплинути на характер людини, зробити його впевненіше і позбавити від шкідливих звичок.
 • Штучними нігтями не можна стукати по жорстким поверхням, відкривати ними щось і намагатися зігнути.
 • Використовувати нарощування можна при вагітності, прийомі антибіотиків і гормональних препаратів.

Красиві руки завжди були і будуть символом доглянутої жінки. Красиві і міцні нігті є не у всіх. Для тих, кого природа ними обділила, нарощування є унікальною можливістю забути про проблему і виглядати стильно і модно. Акриловий манікюр не вимагає особливого догляду і є досить міцним. Це досягнення нашого часу дозволяє проводити експерименти з різними варіантами дизайну.

Скільки тримається акрил

Залежно від міцності, буде потрібно корекція нарощених нагідок через 3-4 тижні. Якщо з цим затягнути, рідні нігті можуть зламатися.

Нарощування не тільки дозволяє зробити вигляд рук доглянутим, а й виправити їх природну неправильну форму. Процедура діє як зміцнення рідних нігтьових пластин. Шкідливого впливу на організм акрил не робить. На ньому можна робити розпис фарбами або декорувати блискітками.

Дизайн нарощених нігтів

Відео

Нарощування акрилом та дизайн кольоровими пудрами

Моделювання нігтів – це корекція природних недоліків нігтьової пластини або прикриття недосконалостей одержаних механічним впливом.Штучне нарощування використовують для швидкого подовження нігтьової пластини. У цій статті розглянемо як робиться дизайн акриловими пудрами по розширеним акрилом нігтям.

Моделюємо акрилом

Акрилове моделювання нігтів – одна з технік нарощування, в якій майстер працює з акрилом. Це міцний матеріал, відмінною рисою якого є отримання тонкої пластини. Акрил – це пудра і рідка речовина мономер, при об’єднанні цих компонентів виходить дуже податлива, пластична суміш, яка негайно твердне.Існують різні варіанти текстури і відтінків, можливість створити неповторний і оригінальний манікюр.

Акрилові нігтики нарощують двома способами, відмінність лише в кріпленні:

 1. На тіпси – заготовки з пластмаси або пластику, що імітують форму нігтя. Вони приклеюються на кінчик нігтя спеціальним клеєм. Ніготь обточується разом з тіпсом, задається необхідна довжина. Далі наноситься акрил, полірується, і при необхідності робиться дизайн.
 2. На форми – спеціальні заготовки з паперу або інших матеріалів, закріплюються під натуральний ніготь, слідом наноситься акрил і моделюється, спиливается до потрібних розмірів і полірується.

Акрил дуже міцний матеріал, не дивлячись на це його можна пошкодити. Щоб красивий манікюр радував тебе і прослужив довше необхідно користуватися цими порадами:

 • Оберігай руки від холоду і занадто високої температури, например не возись в крижаній і гарячій воді, на морозі одягай рукавички.
 • Намагайся не стукати по твердій поверхні нігтями, щоб не травмувати їх.
 • Одягай рукавички при прибиранні будинку, акрил не любить впливу хімічних засобів.
 • Своєчасно доглядай за кутикулою.

Акрилові нігтики можна носити місяцями, але рекомендується робити іноді перерву, щоб натуральні відпочили і відновилися.
Багато хто любить нарощування саме за стійкість. Потрібно вчасно ходити на корекцію, так як ніготь відростає за 2-3 тижні.

Матеріали та інструменти

Ось список всіх необхідних інструментів і матеріалів для моделювання акрилом:

 • Пилка для нарощування абразивностью 80/80 або 100/100.Тут важлива форма пилки, вона повинна бути зігнутою під форму нігтя.
 • Бафік 240 або 360 грит, для полірування. Баф – пилка, у вигляді об’ємного прямокутника. Така пилка дозволяє видаляти всі нерівності. Хороша шліфування – це якісний і рівний манікюр.
 • Кисть для нанесення матеріалу. Вона повинна утворювати гострий кінець, щоб сформувати витончену і більш рівну лінію посмішки, і одночасно працювати з маленькою кулькою акрилу. Кисть повинна мати пружний волосяний пучок і забезпечувати контроль плинності мономера.Хороша кисть дозволяє отримати якісне моделювання при нарощуванні.
 • Пушер – металевий інструмент для відсунення кутикули. Вибирай під розміри нігтьової пластини, він повинен бути добре заточений, сама ручка повинна мати різьбу, щоб при роботі прилад не вислизав з рук.
 • Форма . Особливий шаблон, на який викладається акрилова маса при нарощуванні. Існують багаторазові форми, але не забувай стерилізувати їх після застосування.
 • Щітка , щоб прибрати пил з нігтьової пластини.
 • Бонд . Доглядає за натуральним нігтем, а так же головним його властивістю є усунення жирової плівки, завдяки чому здійснюється зчеплення нарощених нагідок з нігтьових ложем.
 • Праймер . Основа для подальшого нанесення речовин.
 • Акрилова пудра . Полімерний порошок, який використовується для зміцнення і моделювання. Вибирай відтінок під задуманий дизайн.
 • Мономер або ліквідує, необхідний для нарощування.Ліквідує-прозора рідина, потрібна для запуску реакції затвердіння пудри і виконує основну функцію – забезпечує полімеризацію акрилу.
 • Пипетка щоб набрати акуратно мономер.
 • Серветка , на якій будеш працювати.
 • Ємність для змішування пудри і мономера.

Пиши в коментарях, що б ти додала в список?

Технологія виконання

Технологія моделювання нігтів акрилом важче інших технік.Система акрилового нарощування складається з порошку і рідкого мономера. Особливістю останнього компонента є різкий і дуже неприємний запах, тому важливо подумати про витяжці в приміщенні, де проходить процедура. У домашніх умовах роби манікюр в провітрюваній кімнаті.

Для виконання використовують особливу кисть, яку змочують в мономере і опускають в порошок. Він вбирає рідину і стає щільної м’якої краплею, яка накладається за допомогою тієї ж кисті на нігтьову пластину і розподіляється наминати і витягуються рухами для створення форми.Дуже важливо зробити це без зволікань, щоб акрил не застиг в непотрібний момент. Так, так акрил потребує великої професіоналізмі. Головне практикуватися і не впадати у відчай.

Покрокова інструкція нарощування

Розберемо приклад нарощування акрилом в стилі «френч» покроково. Для виконання моделювання знадобляться закріплювач акрилу і пудри трьох кольорів: біла, рожева і камуфлирующая. Решта інструментів і матеріали можеш подивитися в запропонованому списку вище. Почнемо!

 1. Миємо руки
 2. пушер відсуваємо кутикулу і вичищаємо обрізки.
 3. Пилочкою підпилюємо зону вільного краю.
 4. Цією ж пилкою знімаємо блиск з нігтьової пластини, ретельно і м’яко. Залишки пилу прибираємо щіткою.
 5. Тепер наносимо Бонд на натуральну пластину.
 6. Далі беремо праймер і в невеликій кількості наносимо тільки на натуральний ніготь.
 7. Встановлюємо форму щільно до валиків, під нігтик. Склеюємо крила знизу, притискаємо до бічних зон.
 8. В ємність наливаємо мономер.
 9. Беремо кисть, опускаємо в ємність з мономером і набираємо пудру камуфлирующего кольору.
 10. Викладаємо акриловий кульку на край нігтьової пластини і акуратно розтушовуємо м’якими, придавлюють рухами. Підправляємо зону посмішки.
 11. Далі кисть опускаємо в мономер, набираємо кульку білої пудри і оформляємо вільний край, підштовхуючи до камуфлюють акрилу, який вже викладений на нігті.
 12. Якщо необхідно добудувати форму, то беремо маленькі кульки і накладаємо.
 13. За вищеописаною технологією набираємо рожевий акрил і розподіляємо його поверх камуфляжного і білого акрилу.Формуємо до кінця ніготь.
 14. Акуратно знімаємо форму знизу. Перевіряємо наскільки застиг акрил. Згинаємо в двох площинах своїми нігтями.
 15. Коли акрил заполімерізовался запилюють по краях, надаючи потрібний вид. Проходимся пилою по площині нігтя, добиваємося рівній поверхні.
 16. Шліфуємо бафом.
 17. Фарбуємо спеціальним закріплювачем акрилу.
 18. На кутикулу наносимо масло, для заспокоєння зволоження шкіри.
 19. Повторюємо весь процес на інших нігтях.

Застосування кольорових акрилових пудр

Завдяки технологіям та інновацій з’явилися кольорові акрилові пудри, з їх допомогою роблять різноманітні дизайни. Вмикай фантазію і експериментуй!

Види акрилових пудр

 • Матова. Застосовується для створення акваріумного манікюру і для покриття в стилі «френч».
 • Прозора. Універсальне покриття, з нього створюють базовий шар. Використовують для ліплення, коригування форми нігтя.Наноситься без складнощів.
 • камуфлюють . Важлива відмінність – щільна текстура. Допомагає усунути дефекти і нерівності пластини, в результаті виходить ідеальний натуральний манікюр.
 • Кольорова. Широка колірна гамма. Яскраві насичені кольори, ідеально підходить для тонування, ліплення об’ємних деталей, незвичайного френча.
 • Неонова. Володіє яскравим, насиченим кольором. Застосовується для ліплення, френча, дизайну.
 • З блискітками. Різні кольори, форми і розміри, завдяки такій пудрі можна зробити будь-яке покриття і доповнити дизайн.

Вибір пудри

Вибір залежить від різновиду пудри і від результату, який ти хочеш отримати. Для вирівнювання нігтьової пластини і усунення дефектів відмінно підійде камуфлирующая пудра. Для зміцнення і корекції вільного краю нігтя підійде прозора акрилова пудра. Її також використовують для французького манікюру. Для дизайну чудово підходить будь-яка кольорова пудра.

Майстер по дизайну нігтів, який використовує в роботі техніку акрилового дизайну відкриває перед собою багато можливостей і творчого підходу для клієнтів. Акриловими пудрами роблять розпис на нігтьової пластини.

Популярні марки акрилової пудри :

 1. EzFlow не схильні до впливу протягів і перепадів температур. Технологія контролю кольору пудри дозволяє майстру бути абсолютно впевненим у тому, що колір акрилу буде однаковим і рівномірним.Висока ціна.
 2. Salon Professional – добре приховує дефекти природних нігтьових пластин, використовується для будь-якого виду манікюру. Дуже дрібна, тому не утворює бульбашок. Середня ціна.
 3. Kodi еластичний матеріал, який не деформує натуральну пластину і не викликає дискомфорту. У цій лінійці є всі види акрилу. Низька ціна.

Варіанти застосування акрилових пудр для дизайну

Інструкція по застосуванню акрилової пудри для дизайну:

 1. Спочатку зроби класичну обробку – Видали кутикулу, пилою зроби потрібну форму;
 2. знежирити поверхню;
 3. Нанеси базу, потримай її в спеціальній лампі;
 4. Далі нафарбуй нігті гель-лаком, бажано нанести 2-3 шари, кожен просушується під лампою;
 5. Потім, використовуючи тонку кисть і той же гель-лак, зроби необхідний малюнок;
 6. На отриманий візерунок насип акрилову пудру;
 7. Потримай нігті в лампі.

З великої кількості кольорових пудр можна створити різні тонування і зміцнити нігтики.

Це можна зробити наступним чином :

 1. На нігтьову пластину наноситься базовий лак;
 2. Далі наносимо акрилову пудру;
 3. Прибираємо залишки за допомогою щітки;
 4. Знову фарбуємо базовим лаком;
 5. Поверх бази розподіляємо гель-лак.

У всіх пунктах не забувай сушити під лампою нігті.

Матовий манікюр:

 • Готуємо пальчики за схемою: Знежирюємо, наносимо базу, фарбуємо гель-лаком в два шари;
 • Покриваємо фінішним покриттям, що не просушуючи під лампою;
 • Посипаємо зверху акриловим порошком;
 • Відправляємо під лампу на полімеризацію
 • Видаляємо залишки пудри щіткою.

Можливо з’єднувати кілька технік: кольорові пудри і різні аксесуари – стрази, фольга, перламутрові стрічки, камені.

Манікюр зі стразами і акрилової пудрою :

 1. Виконуємо манікюр;
 2. Знежирюємо нігтьову пластину;
 3. Наносимо шар базового покриття;
 4. Змішуємо акрилову пудру і фініш-гель до густої консистенції;
 5. Покриваємо поверхню цим складом, встановлюємо стрази;
 6. Полімеризуючись під лампою;
 7. За допомогою тонкої кисті і фініш-гелю фіксуємо окремо кожен страз.

Так само робиться ліплення. Все це буде підкреслювати індивідуальність і характер власниці манікюру.

Ліплення аплікацій з акрилової пудри дуже складний процес, за таким манікюром потрібно звертатися до професіоналів. Ти сама можеш спробувати зробити такий дизайн, але починай з найпростіших предметів, таких як, квіти, листя, геометричні візерунки.


Процес ліплення:

 • Кисть занурюють в мономер;
 • Вологу кисть опускають в пудру, щоб утворився кульку;
 • Шарик поміщають на нігтьову пластину і чекають трохи, щоб він підсох;
 • Починають ліплення, використовуючи кисть, зубочистку, допоміжні засоби, щоб в результаті вийшов якийсь об’ємний елемент.

Давай підсумуємо, які плюси має моделювання акрилом:

 • Після нарощування ти стаєш володарем тонких і дуже міцних нігтів;
 • Виглядають дуже природно;
 • Твої натуральні нігтики не псуються під акрилом;
 • Ти легко можеш їх підкоригувати при необхідності;
 • Великий термін носіння;
 • Величезна кількість ідей для дизайну, за рахунок різноманіття видів акрилової пудри;
 • Доступна ціна;
 • Якщо більше практикуватися, то ти можеш зробити нарощування самостійно!

Без мінусів також не обійшлося:

 • Неприємний запах складу;
 • Акрил не пропускає повітря;
 • Натуральні нігті з часом втрачаю блиск.

.