Маникюр

Ніж апаратний манікюр відрізняється від обрізного: Апаратний манікюр або обрізний, який краще: відмінності, безпеку, відгуки

чим відрізняються, плюси і мінуси, переваги

 • Головна
 • »

 • Поради
 • »

 • Апаратний манікюр
 • »

 • Який манікюр краще: апаратний або обрізний

Апаратний і обрізний манікюр – принципово різні методи забезпечення естетичної привабливості нігтиками. Вони відрізняються не тільки технікою виконання, але і обладнанням, яке використовує майстер.

Варто розібратися в тонкощах обох процедур, виявити їх відмінності, плюси і мінуси, щоб вибрати для себе ідеальну техніку догляду.

Професійний і домашній апаратний манікюр

Апаратний манікюр – сучасна технологія обробки нігтьових валиків і кутикули, яка є різновидом необрізного догляду. Для виконання його знадобиться спеціальне обладнання – апарати, схожі на бормашини з різноманітними насадками. За допомогою таких приладів можна робити шліфування, полірування нігтя, видаляти, зухвалого, кутикулу, а також обробляти нарощені нігті. У домашніх умовах подібний догляд робити досить складно, він вимагає певних навичок.

Домашній і професійний апаратний манікюр зазвичай розрізняються потужністю використовуваних приладів. Для будинку підійде обладнання з кількістю оборотів в секунду менше 15000, а фахівці з манікюру застосовують апарати з тим же показником до 40000.

Класичний обрізний манікюр

Такий вид манікюру недарма вважається «класикою», адже він є базою для будь-якого декоративного нейл-арту, оскільки дозволяє повністю видалити кутикулу.Саме класичний догляд відразу додає нігтиками доглянутість, вишуканість, тому широко затребуваний серед клієнтів.

Основа техніки – розм’якшення кутикули у ванні з водою (тому манікюр ще називають «мокрим») і її обрізання за допомогою ножиць, щипців та інших інструментів. Для виконання такого манікюру теж потрібна вправність, незважаючи на звичність маніпуляцій.

Порівняння основних операцій

Щоб вирішити для себе, який манікюр виконувати, варто звернути увагу на найважливіші етапи обох технік, зрозуміти, чим апаратний догляд відрізняється від обрізного механічного.

Укорочування нігтів

Класичний догляд передбачає використання кусачок або манікюрних ножиць . З їх допомогою нігтиками надається однакова довжина і форма. Далі вільний край коригується за допомогою пилки, яка ставиться під кутом в 90 градусів по відношенню до нігтя. Тільки таким чином можна виключити шарування нігтя. При апаратному манікюрі укорочення нігтів проводиться аналогічним чином, а форма їм надається спеціальною насадкою .

Видалення кутикули

На цьому етапі виявляються основні відмінності між двома манікюрними техніками. Послідовність дій для класичної техніки така:

 1. Підготувати ванночку для рук з водою і добавками – морською сіллю, милом, ефірними маслами і т.д. Час для розм’якшення кутикули – 5-6 хвилин.
 2. Взяти спеціальну паличку (пушер), акуратно зрушити кутикулу, не травмуючи нігтьову пластину. Особливу увагу потрібно приділити відсунення кутикули в області нігтьових валиків.
 3. За допомогою нашкірних кусачок, спеціальних ножнічек потрібно ретельно пройтися по всьому периметру нігтики, видаляючи кутикулу.
 4. Нанести на обрізані зони масло для кутикули, зробити легкий масаж.

Якщо проводиться апаратний догляд , то на кутикулу попередньо наноситься засіб для її розм’якшення. Це необхідно, якщо кутикула дуже щільна, товста, в іншому випадку даний етап пропускається. Далі кутикулу шліфують спеціальною насадкою апарату, рухаючись в одному напрямку – протилежно від обертання насадки.Всі рухи виробляються від центру до країв. Після обробки руки дезінфікують, на кутикулу наносять масло (крем).

Полірування нігтів

Класичний манікюр не обходиться без полірування. Якщо ніготь нерівний, то полірування передує шліфування. Застосовують шліфувальні пилочки з алмазним покриттям і дрібним абразивом і бафи , які не залишають подряпин, зате відмінно усувають всі нерівності і борозенки. Після очищення нігтики від пилу в нього втирають засіб для відновлення.

Апаратний манікюр передбачає полірування нігтя особливої ​​ насадкою циліндричної форми . Вона буквально за кілька секунд додасть нігтиками потрібний вид, після чого можна застосовувати доглядає засіб для нігтів. Його в нігтьову пластину теж втирають насадкою апарату – фетром.

Полірування нагідок зробить їх поверхню гладкою, блискучою, абсолютно рівною, і відмовлятися від даного етапу манікюру не варто.

Видалення мозолів і задирок

У класичній техніці видаляють задирки після попереднього розпарювання рук за допомогою манікюрних щипчиків або спеціальної манікюрною вилочки (тріммера) , а маленькі задирки добре шліфуються звичайної пилкою.Апаратний манікюр, на жаль, не передбачає застосування спеціальних насадок для задирок, тому їх акуратно видаляють тонкої фрезою на малій швидкості .

Мозолі під час виконання апаратного манікюру легко видаляються після попереднього розм’якшення, при цьому здорова шкіра абсолютно не травмується. Стрижневі мозолі висвердлюють спеціальним бором . Краще рятувати від мозолів саме апаратними методами, але в «класики» манікюру їх теж непогано усувають шляхом розпарювання і пошаровим шліфування, зрізання.

Якщо ви ще не визначилися, який манікюр віддати перевагу, послухайте поради досвідченої людини:

Апаратний і обрізний манікюр – важливі моменти

Вибір методу надання нігтиками привабливого зовнішнього вигляду повинен враховувати і інші пункти, кожен з яких може стати для людини визначальним:

 1. Вартість послуги. Обрізний доглядає комплекс стоїть на порядок менше, деколи в 2-4 рази.
 2. Ціна матеріалів і інструментів. Придбати прилад для апаратного манікюру додому досить накладно, а набір інструментів для класичної техніки варто цілком бюджетно. Що стосується витрат на косметику для догляду, то вони приблизно однакові (масла, креми, воски і т.д.)
 3. Швидкість виконання. Апаратний манікюр роблять набагато швидше, ніж класичний – близько 30 хвилин і 1-1,5 години відповідно.
 4. Частота виконання. «Класику» треба робити в міру відростання кутикули, часом – раз в тиждень.Апаратний догляд зазвичай виконують двічі на місяць, а при наявності гелевого покриття досить і одного разу в 3-4 тижні.
 5. Зручність процедури. Звичайно, апаратний догляд через відсутність необхідності в розмочуванні кутикули і швидкості набагато зручніше.
 6. Самостійне виконання. Апаратний догляд в домашніх умовах робити не рекомендується, краще довірити його професіоналу в салоні, хоча, якщо пройти навчання, то це стане можливим. Класичний догляд вдома проводять багато жінок, він легкий у виконанні.
 7. Безпека. Апаратний манікюр вважається повністю безпечним за ризиком зараження грибком, попадання інфекції в кров, пошкодження кровоносних судин. При класичній техніці залишається сподіватися на компетентність і сумлінність майстра, або акуратно робити його будинку, своїми інструментами.
 8. Вплив на руки. Насадки апаратного манікюру діють точно, не пошкоджуючи нігтьову пластину, краще шліфують і полірують її. При класичному манікюрі нерідко кутикула сильно грубіє, а при непрофесійному виконанні є ризик пошкодити підставу нігтьової пластини.

Про плюси і мінуси апаратного манікюру розповість професіонал:

Плюси і мінуси

Кожен тип догляду має свої переваги і недоліки, і основні з них наведені в таблиці.

Показники Апаратний догляд Обрізний догляд
Зрізання кутикули Середня якість, не підходить для нігтів з тонкими, ніжними околоногтевую валиками Висока чистота і точність видалення кутикули
Видалення задирок Використовує техніки класичного манікюру Відмінно зрізає задирки, запобігає їх повторній появі
Травматичність Відсутня Ризик пошкодження нігтя і порізу шкіри є
Небезпека інфікування, розвитку запалення Низька Без належної стерилізації інструментів і подальшої обробки шкіри – висока
Якість обробки нігтьової пластини Висока, видаляє будь-які нерівності Середнє або низьке
Вартість Висока Низька
Придатність для занедбаного стану нігтів Можуть залишитися ділянки кутикули Ідеально підходить

Для самостійного виконання, без сумніву, простіше вибрати звичайний обрізний манікюр.Вирішивши звернутися до фахівця, варто врахувати наявні проблеми нігтів, їх особливості, характеристики технік догляду та їх вартість. Що краще для конкретної людини, доведеться вирішувати в індивідуальному порядку, враховуючи наведену в статті інформацію і оцінивши різницю процедур.

апаратний або обрізний, в чому між ними різниця?

Кожна дівчина і жінка мріє про красивих нігтики без зайвих вад. Ідеальним варіантом досягнення цієї мети буде відвідування салону, який надає подібні послуги, або ж придбання необхідних пристосувань для догляду за нігтями в домашніх умовах.Але перед цим необхідно визначити для себе, який манікюр краще: апаратний або обрізної. Обидва ці варіанти мають свої переваги і недоліки, тому кожен з них слід розглянути окремо.

Багато людей навіть не задаються питанням про те, який манікюр краще робити (апаратний або обрізний), тому як вони повністю впевнені в тому, що це одне і те ж. Насправді ж обидва методи забезпечення естетичної привабливості нігтиками мають принципові відмінності, що виражається не тільки в техніці виконання, а й у використовуваному обладнанні.

Щоб точно зрозуміти, який манікюр краще: апаратний або обрізний, необхідно розібратися в тонкощах процедур. Обов’язково потрібно виявити їх спільні та відмінні риси, а також переваги і недоліки. Це допоможе знайти ідеальну техніку догляду за нігтиками, з якої ніколи не виникне проблем.

Професійний і домашній апаратний манікюр

Нинішній апаратний манікюр являє собою сучасну технологію обробки нігтів. Цей спосіб є різновидом необрізного догляду і останнім часом стрімко набирає популярність.Основна відмінність апаратного манікюру від обрізного полягає в тому, що для виконання першого буде потрібно спеціальне обладнання, яке можна придбати для самостійного використання або ж побачити в салонах.

Манікюр робиться за допомогою апарату, дуже схожого на бормашину з безліччю різних насадок. Завдяки цьому обладнанню нігті можна відшліфувати, відполірувати, видалити огрубів, безболісно ліквідувати кутикулу, а також професійно обробити нарощені нігтики.

Апаратний манікюр входить в послуги будь-якого салону, що спеціалізується в даній області. Там майстри зроблять все швидко і якісно. У домашніх же умовах такий догляд вийде виконати далеко не у кожного, тому що він вимагає певних умінь і навичок.

Не можна сказати точно, який манікюр краще: апаратний або обрізний, адже вони обидва подобаються людям і допомагають зробити красиві нігтики досить швидко. Розглянувши перший варіант, не слід відразу бігти в салон на процедуру або купувати апарат і вчитися доглядати за нігтями самостійно.Спершу потрібно розглянути інший різновид манікюру, після чого визначитися з вибором найбільш відповідного варіанту буде набагато простіше.

Класичний обрізний манікюр

Щоб зрозуміти, чим відрізняється апаратний манікюр від обрізного, їх обидва потрібно випробувати на собі. Адже всі їхні відмінності і подібності можна знайти не тільки в теорії.

Обрізний манікюр не дарма називають класичним, тому як він є базовою основою для будь-якого декоративного нейл-арту. Завдяки класичному догляду нігтики миттю здобувають доглянутий і вишуканий вигляд, що і сприяє його затребуваності серед клієнтів.

Різниця апаратного і обрізного манікюру полягає в тому, що в основі техніки другого лежить розм’якшення кутикули в заздалегідь підготовленої ванні з водою, після чого слід її обрізання за допомогою щипчиків, манікюрних ножиць і інших інструментів. Здавалося б, нічого складного в обрізному манікюрі немає, адже ці маніпуляції знайомі всім, але насправді ж для його виконання також потрібна вправність.

Порівняння основних операцій

Перш ніж вибрати, який манікюр краще: апаратний або обрізний, потрібно звернути увагу на головні етапи технік.Розглянувши їх докладно, деякі відмінності ви помітите відразу. У підсумку можна буде усвідомити переваги апаратного манікюру над обрізним, або навпаки.

Укорочування нігтів

В класичному догляді використовуються кусачки або маленькі манікюрні ножиці, які надають нігтям однакову довжину і форму. Потім береться пилка, ставиться під прямим кутом до нігтику і коригує краю пластини. Тільки лише таким чином можна гарантовано захистити себе від шарування нігтів.

У випадку з апаратним манікюром нігті коротшають схожим методом, але форма їм надається окремій насадкою апарату.

Видалення кутикули

При обрізному манікюрі кутикула видаляється покроково:

 1. Кутикула розм’якшується протягом 5-7 хвилин у ванні з добавками у вигляді морської солі, мила, ефірних масел і так далі.
 2. Спеціальною паличкою-пушер кутикула зсувається так, щоб не травмувалася нігтьова пластина.
 3. нашкірні кусачками або маленькими ножицями зрізається кутикула по всьому периметру.
 4. На обрізані зони наноситься спеціальне масло, призначене для кутикули.

При апаратному догляді кутикула розм’якшується спеціальним засобом, після чого шліфується насадкою. Абсолютно всі рухи здійснюються від центру до країв, а після обробки проводиться дезинфікування рук і обробка маслом.

Полірування

В класиці полірування є важливим етапом. Для цього застосовуються спеціальні шліфувальні пилочки з дрібним абразивом і алмазним покриттям, що допомагає не залишати подряпин на нігті і ефективно усунути будь-які нерівності.Після процесу очищення в нігті втираються відновлювальні засоби.

Апаратний манікюр відрізняється тим, що ніготь полірується циліндричної насадкою. Вона за лічені секунди додає нігтям потрібний вид.

Важливі моменти

При виборі способу догляду потрібно брати до уваги деякі інші пункти, кожен з яких легко може стати визначальним:

 1. Вартість. Класичний комплекс обійдеться в рази дешевше апаратного.
 2. Швидкість виконання.Манікюр, де використовуються насадки, робиться набагато швидше, ніж той варіант, для якого потрібно робити все своїми руками.
 3. Частота. Обрізний догляд робиться не регулярно, а тільки тоді, коли відростає кутикула, апаратний ж – приблизно раз в два місяці.
 4. Самостійне виконання. Догляд, що вимагає використання апарату, робити вдома не рекомендується, тому як відсутність навичок може призвести до неприємних наслідків, а обрізний спосіб доступний кожній людині.

Відгуки

Напевно багато людей вже з’ясували, який манікюр краще: апаратний або обрізної.Відгуки на цю тему також є, і розглянути їх потрібно обов’язково. Дівчата і жінки, які постійно користуються подібними послугами в салонах, виділили основні плюси і мінуси двох варіантів догляду.

В першу чергу, вони висловили своє невдоволення з приводу середньої якості зрізання кутикули апаратним способом. На їхню думку, такий варіант ні в якому разі не можна використовувати власницям тонких і ніжних околоногтевих валиків. Обрізний же догляд отримав більше позитивних коментарів, так як він прибирає кутикулу начисто і максимально точно.

Багато відгуки вказують на можливість отримання травми або занесення інфекції. Апаратний манікюр ніяк не може травмувати нігтьову пластину, а небезпека інфікування в даному випадку максимально низька. Другий же спосіб відрізняється наявністю ризику порізу шкіри і, відповідно, занесення інфекції в кров, тому що найчастіше виконується без стерилізації інструментів.

Думки різних людей розходяться, адже у кожного є свої переваги, і сперечатися з ними сенсу немає.Тому людина повинна сама для себе вирішувати, який манікюр йому вибрати, попередньо дізнавшись всю необхідну інформацію.

апаратний манікюр vs обрізний – Рамблер / новини

За чашкою кави ми розговорилися з моєю колегою Наталією. Про косметиці, догляді та про моду. І тут вона задає мені питання: «А який манікюр ти робиш? Обрізний або апаратний? » Я відповіла, що вважаю за краще апаратний і ні за що не погоджуся ні на який інший. А Наталія, як виявилося, вважає за краще обрізний, тому що у неї тонка шкіра, вона боїться пошкодити її машинкою.

Я стала емоційно пояснювати, що в цьому немає нічого страшного, хороший майстер не допустить такого. Ще я була впевнена, що якість обрізного манікюру набагато гірше, ніж у апаратного. Але ми вирішили не робити голослівних висновків і вирушили в салон «Моя прекрасна леді», щоб спробувати обидва види і порівняти результат.

Апаратний манікюр

Плюси: швидкість виконання і бездоганний результат. При такому манікюрі неможливо підчепити грибкову інфекцію, виключені порізи, тріщини, інші ушкодження.Нігті залишаються доглянутими на протязі трьох тижнів.

Мінуси: потрапивши до поганого майстра одного разу, ви будете ще довго обходити цей метод стороною. При неправильному поводженні з апаратом дуже легко зіпсувати і пошкодити нігтьову пластину.

Наталія Соломенникова, fashion-редактор: «Я все ж таки зважилася на апаратний манікюр. Виявилося, що все не так страшно, а головне – дуже швидко. Не було необхідності размягчать кутикулу і тримати руки у воді. Правда, у мене дуже чутлива нігтьова пластина, часом було трохи боляче.Перейду я на цей вид манікюру? Навряд чи, мені все ж звичніше обрізний. Але боятися апаратного манікюру більше не буду. Результат дуже сподобався ».

Обрізний манікюр

Плюси: процедура коштує недорого, і якщо робите манікюр в салоні, а майстер – професіонал, то руки будуть виглядати доглянутими більше тижня.

Мінуси: ефект триватиме недовго. Майстер працює гострими ножицями, тому є ризик порізатися, що вкрай неприємно. Варто обов’язково перевіряти, щоб всі інструменти були продезінфіковані в сухожар.Так ви виключіть ймовірність зараження.

Зіля Файзуллина, beauty-редактор: «Я наче повернулася на пару років назад. Знову ванночка і знову ножиці. Ні, майстер зробив все ідеально. Але з урахуванням того, що я звикла до сухого апаратного манікюру, мені здавалося, що це триває дуже довго. А ще мені не вистачило мого улюбленого моменту, коли після апаратного догляду майстер фарбує тонким пензлем глибоко під кутикулою. Тут, звичайно, так не вийде. До слова, про покриття. У салоні “Моя прекрасна леді” представлений корейський бренд Bandi.Я так давно шукала його! Люблю за величезний асортимент квітів, щадну формулу і стійкість ».

Наш вердикт

Кожна з нас залишилася при своїй думці. Але ми зійшлися на тому, що дівчатам з чутливою шкірою і тонкої нігтьової пластиною краще вибирати обрізний іманікюр. Апаратний підійде тим, у кого міцні нігті і низька чутливість.

Зробити правильний вибір і визначитися з послугою не так просто.

Лейла АрікайнеПреподаватель-технолог мережі салонів «Моя Прекрасна Леді»

Апаратний манікюр підходить клієнтам з щільною сухою кутикулою, схильної до активного наростання.Суху шкіру краще прибрати сухим способом, тоді і якість манікюру буде на рівні.

Клієнтам з м’якою, вологою або тонкою кутикулою краще вибрати класичний обрізний або європейський манікюр. Тут тільки акуратний зріз допоможе отримати красивий результат.

Важливо якість виконання послуги, тому вибирайте перевірених і хороших майстрів.

Виберіть ідеальний манікюр для себе:

Що таке іспанська манікюр?

Манікюр на короткі нігті: 15 класних ідей

Що таке американський манікюр?

Відео дня.З ким Поліні Гагаріної приписують романи

Обрізний або апаратний: який манікюр краще?

Думка

Роксана Кисельова
Автор-експерт

шкідливий апаратний манікюр, чи можна видаляти шкіру під кутикулою і який вид манікюру вибрати? Відповідаємо на нагальні питання.

Зміст:

У цьому виді манікюру шкіру на бокових валиках і кутикулу обробляють (шліфують) спеціальним апаратом.За допомогою апарату можна обробити і шкіру навколо нігтя, і сам ніготь – просто підпиляти або надати йому будь-яку форму.

До речі, в Європі та Америці цей вид манікюру називають «російським», тому що багато майстрів з Росії і країн колишнього СРСР вибирають саме його. А перший апарат для манікюру придумав Едуард Герлах (він, до речі, взагалі німець), син засновника бренду косметики для догляду за ногами Gehwol.

Це супершвидко. Шкіру не потрібно попередньо розпарювати, так як апаратом працюють тільки по сухій шкірі.Апаратна техніка передбачає швидкість 80-250 оборотів в секунду, – навіть найшвидший майстер з пилою працює набагато повільніше.

Майстер використовує різні насадки (фрези) для різних завдань, що теж полегшує і прискорює його роботу: не змінюючи інструменту можна прибрати кутикулу, підпиляти або відшліфувати нігтьову пластину і змінити форму нігтя.

Інструменти для апаратного манікюру легко дезінфікувати – підійде практично будь-який спосіб. Згідно санітарно-епідеміологічним нормам, все насадки, крім одноразових, миють в дезинфицирующем розчині або миючому апараті.Також їх можна обробляти ультразвуком або в сухожарові шафі (залежить від матеріалу, з якого виготовлена ​​насадка).

Якщо вірити майстрам і шанувальникам цього виду манікюру, то після обробки апаратом кутикула відростає повільніше, що дозволяє економити гроші і час.

Цей спосіб категорично не підходить для людей з тонкою кутикулою та нігтьової пластиною. Їм краще вибирати необрізний манікюр – коли кутикулу просто розмочують у спеціальному гелі і відсувають дерев’яною паличкою.

Апаратний манікюр вважається більш безпечним, ніж обрізний, тому що майстер не використовує ріжучих інструментів (щипців, ножиць). Але якщо на обрізному манікюрі майстер-недотепа просто зашкодить вам шкіру до крові, то апаратом можна серйозно травмувати нігтьову пластину, яка буде гоїтися і зростатися набагато довше, ніж ранка на шкірі.

Так що рекомендуємо не користуватися послугами майстрів з острівців в торгових центрах і мережевих салонів у метро, ​​де швидкість частіше приоритетнее якості.

При обрізному манікюрі майстер обробляє нігті пилкою, а бічні валики навколо нігтів і кутикулу ріжучими інструментами – щипчиками, ножицями або тримером. Цей спосіб вважається найпопулярнішим, – у нас його роблять практично в кожному салоні.

Всі інструменти для обрізного манікюру можна купити в спеціалізованому магазині і приносити в салон з собою, якщо ви переживаєте про стерильності процедури і не довіряєте персоналу.

Цей спосіб не вимагає дорогого устаткування, тому собівартість обрізного манікюру менше, ніж у апаратного, і сама послуга коштує дешевше.

Якщо є задирки або кутикулу просто дуже давно не чіпали і не прибирали, гарного результату необрізним манікюром не добитися – на допомогу тут прийдуть тільки кусачки, якщо апаратний манікюр вам не подобається.

Ефект від обрізного манікюру зберігається протягом 7-10 днів після процедури. Продовжити його можна, якщо майстер вичистить птеригий (плівку) з-під кутикули, але цей спосіб критикують багато майстрів: пошкодження цих тканин може сприяти розвитку бактеріальних або грибкових інфекцій, а травма матричної зони (звідки ніготь і зростає) призводить до пошкоджень і вм’ятин на нігтьової пластини.

Капіляри в області навколо нігтя лежать зовсім неглибоко, тому порізи і пошкодження шкіри до крові іноді трапляються навіть у досвідчених майстрів. А поріз = ризик занесення інфекцій. Також цей спосіб категорично не підходить людям з цукровим діабетом і людям з проблемами згортання крові.

Вибирайте той, який вам більше подобається. Критикують і той, і інший, хтось взагалі вважає, що кутикулу обрізати або шліфувати не можна. У будь-якому випадку, підходите відповідально до вибору майстра, звертайте увагу на те, як в салоні стерилізують інструменти, і орієнтуйтеся на відгуки реальних людей, а не блогерів, які роблять манікюр по бартеру.

Дізнайтеся більше за тегами:

Роксана Кисельова
Автор-експерт

Вам буде інтересноВам буде інтересноВам буде інтересноВам буде інтересноВам буде цікаво

зубчасте, обрізний або апаратний (думка експерта)

Всі плюси і мінуси найпопулярніших видів манікюру.

Думка експерта

Юлія Борисова, провідний спеціаліст студії Fedua на Вулиця 1905

«У кожного виду манікюру є свої сильні і слабкі сторони.Знаючи їх, а також з огляду на особливості нігтьової пластини клієнта, майстер зможе підібрати підходящий саме йому манікюр ».

обрізний

У чому суть: під час обрізного манікюру нігті розмочуються в воді або за допомогою Ремувер, а кутикула і птеригий повністю обрізаються щипцями.

Плюси: швидка процедура, яка відразу дає видимий результат.Підходить для тих, у кого дуже запущений манікюр або дуже груба шкіра. Для регулярного манікюру я рекомендую вибирати іншу техніку.

Мінуси: високий ризик отримати травму, а також швидка поява задирок.

апаратний

У чому суть: даний манікюр виконується за допомогою апарату і спеціальних насадок, які зчищають птеригий з нігтьової пластини, зрізають кутикулу і зашліфовивают шкіру.На сьогоднішній день це найпоширеніша техніка, яка ще й трансформується в комбінований манікюр, під час якого кутикулу прибирають щипчиками або ножицями.

Плюси: апаратний манікюр роблять на суху шкіру, прибираючи тільки ороговілу частину. Він менш травматичний, ніж обрізний, і забезпечує більш естетичний результат.

Мінуси: так як апаратний манікюр – це глибокий вид обробки шкіри, то є ризик, що майстер недостатньо добре володіє технікою і може легко пошкодити нігтьову пластину і пропиляти борозни біля основи нігтя.При неправильному використанні апарату і насадок клієнт може відчувати печіння і неприємні відчуття під час процедури. Не підходить для дуже запущеного манікюру.

зубчасте

У чому суть: найсучасніший вид манікюру, при якому делікатно спилюють кутикула, бічні валики і очищається птеригий. У цій техніці використовуються тільки пилки двох або трьох видів абразивності і ретельно зашліфовивается вільний край нігтя.

Плюси: атравматичний вид манікюру, всі інструменти індивідуальні та одноразові, за рахунок чого забезпечується максимальний рівень стерильності. Ця техніка уповільнює зростання кутикули, так як при її обробці не пошкоджуються тканини, а значить, руки довше залишаються доглянутим. Зубчасте манікюр підійде для тих, хто серйозно ставиться до чистоти, а також воліє природність.

Мінуси: у процедури накопичувальний ефект, так як спочатку кутикула може погано спилювати, і, можливо, результат буде більш помітним через 3-4 сеансу.Чи не підійде для тих, хто звик до глибокої обробці кутикули, яку застосовують в обрізному манікюрі.

Європейський

У чому суть: це щадний сухий вид манікюру, при якому не використовують ріжучі інструменти. Обробка відбувається за допомогою апельсинової палички і спеціального розм’якшує кошти, за допомогою яких відсувають кутикулу і вичищають птеригий. До речі, дана техніка не користується великою популярністю серед російських дівчат.

Плюси: атравматичний стерильний манікюр, який не займає багато часу.

Мінуси: не найкращий варіант для покриття гель-лаком. Має накопичувальний ефект, тому результат буде помітний через 6-7 процедур.

Медичний

У чому суть: це комплекс процедур, спрямований на лікування шкіри рук і нігтів. Такий вид манікюру показаний тим, у кого є проблеми нігтьового ложа (онихолизис, мікоз і так далі) і шкірні захворювання (алергія, висипання).

Плюси: манікюр виконує медичний працівник. Він максимально грамотно підбере професійний догляд і лікування, після якого можна наносити і покриття на нігті.

Мінуси: їх немає.

Читайте також: Чим зубчасте манікюр краще обрізного?

Джерело фотографій: Unspash, @tousjewelry

.