Маникюр

Як обробити пилку для манікюру і педикюру в домашніх умовах: Як дезінфікувати пилки – поради і рекомендації

Як дезінфікувати пилки – поради і рекомендації

Магазин Nail Art Shop
Балашиха, Шосе Ентузіастів 5б
+7 967 011-30-75

Погодьтеся, доглянуті ручки – це перше, що кидається в очі у будь-якої представниці прекрасної статі. Але дуже важливо дбати про свою безпеку, і неважливо, чи робите ви манікюр на дому або відвідуєте салон.Сьогодні ми розповімо, як дезінфікувати пилки , наша стаття буде корисна не тільки клієнтам, але і самим майстрам нігтьового сервісу, адже постійно з’являються нові технології, про які ми також сьогодні розповімо.

Пристрої для знезаражування

Наступні:

 • сухожар, надійний апарат, ефективність якого перевірена часом. До переваг можна віднести одночасну обробку великої кількості інвентарю для манікюру, високу температуру при обробці, за рахунок чого гинуть практично всі небезпечні мікроорганізми і бактерії, все досить просто, і ви швидко розберетеся, як стерилізувати пилки і бафи для нігтів .Але такий апарат скоріше не підійде для домашнього майстра, так як він споживає занадто велику кількість енергії, його використання буде просто нерентабельним, адже на повну навряд чи вдасться його завантажити. Також до недоліків можна віднести і тривалість обробки, вона може досягати двох годин, погодьтеся, це не завжди зручно.
 • Автоклав, такий апарат знищує різні бактерії за допомогою парової обробки. Варто зазначити, що обробка відбувається досить швидко, до того ж апарат споживає зовсім небагато електрики, тому цілком підійде для майстрів нігтьового сервісу працюють на дому.Такий стерилізатор стоїть на порядок дорожче, ніж інші моделі.
 • Кульковий стерилізатор, такий апарат обробляє тільки ріжучу частину інструменту, а ручка залишається за межами, що іноді може призвести до ризиками. Обробка займає зовсім небагато часу, близько 150 секунд, та й, загалом апарат дуже економічний, спочатку його ціна зовсім невелика, споживання енергії на низькому рівні, а міняти кульки всередині потрібно всього раз в 6-12 місяців, залежно від регулярності використання. Такий стерилізатор ви зможете придбати в нашому магазині за дуже привабливою ціною.

Але ще необхідний прилад для обробки і зберігання після проведення процедури. Для цього чудово підійдуть ультразвукової або ультрафіолетовий апарати. У ньому зберігається інструмент в спеціальному пакетику з крафта, на який нанесений колірний індикатор і ви будете напевно знати, обробка проходила правильно чи була допущені помилка. Такі прилади в широкому асортименті представлені в нашому магазині.

Інструкція по обробці

Тепер перейдемо до головного і розглянемо, як дезінфікувати пилки і бафи .В першу чергу, необхідно ретельно продезінфікувати всі частини, що стикаються з клітинами клієнта. Таким чином, загине більша частина мікробів, які знищить подальша обробка. Такими ж складами обробляють різний інструмент медичні працівники, він ніяк не впливає на зовнішні і функціональні ознаки металу. У цьому розчині необхідно залишити інструмент на 30 хвилин, потім прочистити щіточкою і помити під великим напором води.

Потім обробляємо інструмент будь-яким з апаратів, перерахованих вище, тривалість залежить від типу обладнання.І завершальним етапом стане упаковка в крафт і подальше зберігання, але не забувайте, що в такому вигляді термін зберігання інструменту не більше 1 місяця.

Сьогодні ми розповіли, як дезінфікувати пилки для нігтів , а також якими приладами це необхідно робити. Всі необхідні інструменти для стерилізації ви можете придбати в наше магазині.

Стерилізація пилок для нігтів: як і для чого це робиться? | Красиві нігті

Мистецтво грамотного манікюру складається з сотень множників.Професіоналізм майстра, якісні матеріали. . . А як справи з гігієною? Сьогодні мова піде про стерилізацію такого інструменту, як пилка для нігтів.

Кожен майстер косметичного салону знає незаперечну істину: після кожного клієнта необхідно обробляти поверхні столиків, ванночок, а також самих інструментів. Зазвичай для цих маніпуляцій на робочих місцях ставлять спеціальні ємності з розведеними дезінфікуючими засобами.

У домашніх умовах обробка манікюрних інструментів проходить швидше і простіше – немає явних причин для того, щоб проводити повну профілактику захворювань, які передаються через кров.Однак деякі загальні моменти перетинаються в обох областях -Салон і домашньому манікюрі.

Наприклад, як проводиться стерилізація пилок для нігтів, які кошти при цьому використовуються, в якому випадку можна використовувати рідини. а в якому краще обійтися механічної чищенням. Про це сьогодні і піде мова.

Салонний манікюр

У салонах краси до манікюру підхід особливий, тому гігієну клієнта і майстра приділяється саме що ні на є пильна увага.Існує кілька методів дезінфекції робочих інструментів, але найбільш поширеним є застосування різних хімічних засобів дезінфекції.

Розчини зберігають у великих ємностях та розташовують поряд з робочим місцем. На кожній упаковці розміщена спеціальне маркування, що вказує на назву препарату, дату виготовлення і концентрацію. Обробка пилок для нігтів відбувається за участю дезінфікуючих розчинів.

Манікюрні пилки також вимочують після манікюрних процедур в розчині дезінфікуючого засобу і води в пропорції 1: 20.В основному для дезінфекції манікюрних пилок в РФ використовується препарат Дескосепт АФ. Він оснащений пульверизатором, що забезпечує зручність його застосування.

У анотації зазначено, що він активно знищує бактерії, особливо збудників туберкульозу, грибки роду Candida, а також більшість відомих вірусів, в тому числі гепатит А та ВІЛ. Як обробляти пилки для нігтів за всіма правилами?

По-перше, слід завести окремі комплекти пилок і Баффі для кожного клієнта.По-друге, замочувати їх в спецрозчин або очищати за допомогою манікюрного очищає спрея. По-третє, якщо на інструментах виявлена ​​кров, то слід негайно замінити їх на нові.

Рівні дезінфекції діляться на три типи: для неушкодженої шкіри, для пошкодженої шкіри, а також безпосереднє проникнення в судини і хірургію. Звичайно, останній варіант – крайній випадок, але в манікюрних салонах відбувалося всяке …

Домашній манікюр

Як вже говорилося вище, обробка нігтів в домашніх умовах не вимагає настільки ж скрупульозної дезінфекції, як в салонному манікюрі.Щоб уникнути ймовірних інфекцій, потрібно стежити за загальною чистотою обстановки, а також відразу після завершення манікюрних маніпуляцій класти інструменти на місце.

Пилку для нігтів потрібно буде м’яко очистити від забруднень. Залежно від матеріалу, можна буде пилку протирати ватним диском, змоченим в розчині спирту, або водою. Є виняток лише для пилок на дерев’яній основі – їх слід очищати без застосування води або будь-яких рідин.

Іноді будинку використовуються не звичайні пилки, а апаратні – лазерні або електронні.В цьому випадку проводити дезінфекцію потрібно відповідно до інструкції по застосуванню, що додається до пристрою. На цьому наш короткий лікнеп про те, як стерилізувати пилки для нігтів в домашніх і салонних умовах, завершується.

Освоївши навички правильної стерилізації манікюрних інструментів, можна робити обробку нігтів без найменшої боязні. Кожен нігтик буде не тільки красивим і доглянутим, а й, що не менш важливо, здоровим.

Індивідуальні пилочки для безпечного манікюру

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Що таке індивідуальні пилки, в чому їх переваги
 • Чому салони краси пропонують клієнтам індивідуальні пилочки
 • Як використовувати індивідуальні пилочки зі змінними файлами
 • Як правильно дезінфікувати пилочки для нігтів в салоні краси і в домашніх умовах
 • Як потрібно зберігати індивідуальні пилочки

Фахівці з манікюру та педикюру відмінно знають вимоги Росспоживнагляду, що стосуються бездоганної чистоти робочого інвентарю.Манікюрні приладдя повинні бути стерильними. Саме з цієї причини в салонах краси переважно використовувати одноразові інструменти. Такий підхід до ведення нігтьового бізнесу є гарантією безпеки і впевненості клієнтів у тому, що разом з манікюром вони не підчеплять якусь інфекцію. Найбільш затребуваними вважаються індивідуальні пилочки для нігтів.

Індивідуальні одноразові пилочки для манікюру: плюси і мінуси

Питання дотримання вимог гігієни при наданні косметичних послуг в наш час стоїть досить гостро.Особливо це стосується салонів краси, щодня приймають величезну кількість клієнтів. Зараз майстри нігтьового сервісу працюють з великою кількістю інструментів, що вимагають постійної дезінфекції та стерильних умов зберігання. На подібні заходи витрачається чимало часу і сил обслуговуючого персоналу.

Застосування одноразових робочих інструментів значно полегшує роботу фахівців. Такі пристосування не потребують спеціальної обробки та підготовки до використання.Серед найбільш популярних одноразових виробів, що застосовуються в косметології, – індивідуальні пилочки.

Процес підготовки індивідуальної пилочки до роботи гранично простий: потрібно розкрити герметичну упаковку.

Крім своїх безпосередніх «обов’язків», індивідуальні пилочки:

 • свідчать про високий рівень обслуговування конкретним майстром або салоном краси;
 • зводять нанівець небезпеку занесення інфекції при проведенні процедур, наприклад, захищають від грибка;
 • абсолютно безпечні і для клієнтів, і для фахівців;
 • значно полегшують і спрощують підготовку до виконання роботи;
 • вимагають мінімальних зусиль на обробку та зберігання.

Однак поряд з численними плюсами індивідуальні пилочки мають недолік – вони поступаються за якістю інструментів багаторазового використання.

Одноразові індивідуальні пилочки зі змінними файлами

Індивідуальні пилочки для нігтів мають ряд переваг. Перш за все, це їх доступна вартість. Крім того, вони забезпечують максимальну ступінь гігієнічності процедури. Саме тому одноразові пристосування широко застосовуються в професійних салонах краси.

Використані змінні файли для індивідуальних пилок НЕ дезінфікуються, а просто викидаються.

Змінний файл зручно використовувати в повсякденному житті. Покласти його в сумочку і при виникла необхідність скористатися ним, щоб поправити манікюр.

Рекомендовані статті по даній темі:

Для професіоналів з манікюру та педикюру індивідуальні пилочки зі змінними файлами – просто знахідка. На відміну від багаторазових інструментів (без змінних файлів) їх не потрібно стерилізувати після кожного використання.Отже, значно знижуються витрати сил і часу майстри на забезпечення гігієнічності процедур.

Одноразовий файл не тільки зручно, але ще і безпечно використовувати – виключається ризик зараження нігтів грибком. Фахівці навіть рекомендують під час противогрибкового лікування використовувати індивідуальні пилочки зі змінними файлами. Завдяки цьому, вони стали популярними і зайняли мало не лідируюче місце на ринку манікюрних і педикюрних інструментів.

Жорсткість індивідуальних пилок зі змінними файлами становить 220-250 грит.

Змінні файли мають наступні особливості:

 1. Завдяки двосторонній покриттю правильної абразивности вони гарантують манікюр, щадний нігтьові пластини;
 2. Підходять для виконання і манікюру, і педикюру;
 3. Забезпечують гігієнічність і безпеку процедури;
 4. Прекрасно обпилюють ніготь, надаючи йому бажану форму і довжину.

Обробка класичних пилок для нігтів в салоні

До виконання манікюру в салонах краси особливе ставлення – приділяється велика увага гігієні майстра і клієнта.Застосовується кілька способів дезінфекції манікюрних інструментів, але найпоширенішим є використання хімічних речовин.

Дезінфікуючі розчини зберігаються в великих ємностях поруч з робочим місцем. Кожна упаковка забезпечується спеціальним маркуванням з назвою препарату, його концентрацією і датою виготовлення. Індивідуальні пилочки для нігтів піддають обробці даними засобами.

Після закінчення процедури індивідуальні пилочки вимочують в приготованому розчині дезінфікуючого засобу (на одну частину береться 20 частин води).Найчастіше застосовується препарат Дескосепт АФ. Для зручності його використання ємність оснащена пульверизатором.

В поданій анотації зазначено, що препарат активно знищує бактерії туберкульозу, грибок Candida і більшість відомих вірусів, включаючи ВІЛ і гепатит А. Як слід обробляти пилочки для нігтів?

По-перше, необхідно завести бафи і індивідуальні пилочки для кожного клієнта. По-друге, замочувати їх в спеціальному розчині або обробляти очищує спреєм.По-третє, при виявленні крові на інструментах негайно замінити їх новими.

Існує три види рівнів дезінфекції: для неушкодженою і для пошкодженої шкіри, при проникненні інфекції в судини і при хірургічному втручанні. Останній варіант, звичайно ж, на крайній випадок, але в манікюрних салонах може статися всяке.

Дезінфекція індивідуальних пилок

Кожному майстрові манікюру і педикюру відома непорушна істина: після кожного клієнта обов’язково обробляти поверхню столу, ванночки і інструменти.Як правило, для цих цілей на робочому місці поміщають ємність з свіжоприготований дезинфікуючим розчином.

На жаль, деякі майстри нехтують дезінфекцією індивідуальних пилок, що абсолютно неприпустимо.

Відповідно до вимог СанПіН 2.1.2.1199-03:

 • Для перукарень та косметичних салонів повинен бути визначений мінімальний набір інструментів для обслуговування клієнта. На кожному робочому місці слід мати не менш трьох таких комплектів.
 • Щоб зберігати на робочому місці підготовлені інструменти, допускається використовувати прилади УФ.
 • Чисті інструменти тримають в закритих чистих упаковках. Стерильні матеріали зберігають в тих же ємностях, де вони дезінфікувалися.
 • Стерильні манікюрні і педикюр пристосування повинні зберігатися в металевих лотках.
 • Щоб попередити поширення парентерального гепатиту, туберкульозу, ВІЛ-інфекції (хоча в цьому випадку повну безпеку можуть гарантувати тільки індивідуальні пилочки клієнта) і паразитарних заражень, проводиться спеціальна дезінфекція проти збудників цих захворювань.
 • Інструменти, які використовуються при проведенні процедур, що не виключають можливість пошкодження шкіри (манікюр, педикюр, косметична чистка обличчя і т. Д.), Повинні проходити дезінфекцію, предстерилизационную очищення і стерилізацію після кожного клієнта.

Етапи дезінфекції манікюрних інструментів

Етап 1. Після закінчення процедури всі використані інструменти необхідно ретельно промити в проточній воді з милом, щоб видалити видимі забруднення.

Етап 2. Інструменти поміщають в лоток з дезинфікуючим розчином і витримують в ньому певний час.

Етап 3. Після дезінфекції інструменти перекладають в стерилізатор. Тут вони проходять капітальну очищення від усіх шкідливих мікробів.

Етап 4. простерилізувати інструменти розкладаються в пакети і герметично упаковуються для збереження стерильності.

Етап 5. Пакет розкривається при клієнті безпосередньо перед початком процедури.Інструменти знову обробляються спиртом або дезінфікуючим розчином.

Особливості обробки індивідуальних пилок, бафов, фрез для нігтів

Замша – своєрідний матеріал, легко вбирає мікроби. Тому бафи з замшевого основою марно очищати дезінфікуючими розчинами. Навіть стерилізатор не допоможе позбутися від усіх шкідливих бактерій. У зв’язку з цим в салонах краси такі інструменти краще не використовувати. А ось в домашніх умовах їх досить обробити антисептиком.

Якщо дерев’яні індивідуальні пилочки тримати в водних і спиртових розчинах, вони можуть розбухнути і втратити свої робочі якості. Інструменти на паперовій основі дуже швидко приходять в непридатність, тому в салонах краси краще тримати одноразові варіанти таких пристосувань. У домашніх умовах на них розпилюють дезінфікуючий розчин і зберігають в стерильних серветках або в УФ-приладі. Для обробки пилок після клієнта підходить препарат Дескосепт АФ у флаконі з пульверизатором.

Насадки для апаратного манікюру, фрези виготовляються з різних матеріалів. Щоб правильно стерилізувати їх, потрібно знати, яку обробку витримують кожен з них.

Всі фрези, за винятком одноразових, рекомендується замочувати в спеціальному дезинфицирующем розчині, чистити – вручну латунної або пластикової ємності під проточною водою. Насадки для апаратного манікюру дозволяється очищати ультразвуком, попередньо сполоснувши кожну. Сталеві слід ретельніше обробляти – вони можуть витримати навіть автоклав або сухожіровой шафа.

Одним словом, абразивні індивідуальні пилки і полірувальні блоки призначені для одноразового використання. Однак існує і більш економний варіант – індивідуальні пилочки для постійних клієнтів. Зберігаються вони в закритих пакетах, на яких написані прізвища клієнтів. При попаданні крові на пилку або баф їх відразу викидають – не варто економити на своєму здоров’ї.

Дезінфекція індивідуальних пилок в домашніх умовах

Процес стерилізації манікюрних інструментів в домашніх умовах безпосередньо залежить від того, хто ними користується.Якщо користувач один – тільки ви, тоді в кінці кожного застосування протирайте дезінфекційної сумішшю етилового спирту з водою. Дуже бажано один раз в місяць кип’ятити інструменти протягом п’яти хвилин. Якщо пристосування для манікюру використовують усі члени родини, тоді їх треба стерилізувати. Робити це можна в кухонному духовій шафі.

Для цього буде потрібно гарне миючий засіб для посуду або рідке мило, металевий лист і прихватки-рукавички.

Нагрійте духовку до 200 ° С.Поки вона розігрівається, ретельно, з милом промийте інструменти в проточній воді, щоб видалити всю грязь. Протріть їх насухо і покладіть на деко, залишивши по 5 см між предметами. Поставте в духовку на 15 хвилин. Цього часу вистачить, щоб повністю знезаразити інструменти.

Такий метод підходить тільки для манікюрних інструментів з металу. Не забувайте про це. Індивідуальні пилочки з пластика або картону з напиленням ні в якому разі не можна стерилізувати в духовці.

Будинки можете використовувати ще один спосіб стерилізації – кип’ятіння.У невеликій каструльці закип’ятіть воду. Опустіть в неї на 10-15 хвилин манікюрні інструменти. Після закінчення часу дістаньте, покладіть на суху ганчір’я і ретельно просушіть.

Не забувайте, що чистота – запорука здоров’я. Тому ніколи не нехтуйте правилами дезінфекції та гігієни манікюрних інструментів. І при цьому зовсім неважливо, чи робите ви манікюр самі собі або обслуговуєте клієнтів в салоні краси.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.

Які пилки потрібні для гель-лаку

Питання, розглянуті в матеріалі:

Власниці випещених ручок з красивим манікюром завжди звертають на себе увагу чоловіків, тому в б’юті-індустрії так затребувана послуга нанесення на нігті декоративного покриття гель- лаком.Подібна техніка здатна надати ефектний і представницький вигляд навіть найбільш проблемним нігтиками. Але недостатньо просто нанести гель-лак на нігті. Необхідно ще стежити за манікюром і не забувати про своєчасну корекцію – зняття старого покриття з відростила нігтьової пластини. Часто на цьому етапі майстри-початківці переймаються питанням, які пилки потрібні для гель-лаку. Про це і піде мова в нашій статті.

Види пилок для манікюру

Перед тим як приступити до обробки нігтьової пластини, потрібно вибрати пилку хорошої якості.Вартість подібних інструментів невисока, тому цілком можна поекспериментувати з розміром і зернистістю, вибравши в результаті підходящі варіанти. Не треба забувати, що від якості використовуваних інструментів залежить результат роботи. Важливо обробити нігті акуратно і безболісно, ​​зберігши цілісність нігтьової пластини.

Пилочки для манікюру можна класифікувати за такими параметрами:

 • Формі (у вигляді овалу, прямокутника, пилка-бумеранг, пилка-банан).
 • Матеріалу (з металу, скла, кераміки, наждаку на м’якій основі).
 • Функцій (для полірування, шліфування і т. Д.).
 • абразивні (ступінь жорсткості, яка визначається в Грито – від 80 до 400 грит).
 • Призначенню (для нігтів без покриття або з ним, для нігтів, нарощених акрилом).

Розглянемо докладніше кожну класифікацію:

1. Форма.

Різні форми пилок служать для виконання певних функцій:

  • Овальні призначені для того, щоб вирівнювати нігті, надавати їм форму і вкорочувати довжину.
  • Форма «бумеранг» зручна для вирівнювання країв нігтів і заокруглення кутів. Також інструментом такої форми зручно спилювати гель або акрил в області кутикули.

  • Шліфувальна пилка для нігтів в формі прямокутника виконує ті ж функції, що і овальна: надає форму нігтям, прибирає надлишковий гель-лак в області кутикули і вирівнює поверхню нігтики.

 • Маникюрная пилка-банан дуже зручна у використанні, особливо коли потрібно вирівняти нігті по краях і акуратно скруглить кути.

2. Матеріал.

В виготовленні манікюрних пилок зазвичай використовують кілька видів матеріалів, що розрізняються по вартості. При виборі слід враховувати, наскільки сировину ефективно, нешкідливо для тендітної пластини нігтя, наскільки міцна ручка. В першу чергу, вивчіть матеріал, з якого виготовлена ​​пилка:

 • Папір. Такі інструменти для роботи краще не купувати в силу їх недовговічності. Їх не можна дезінфікувати, тому вони одноразові.
 • Метал. Подібні пилки дуже міцні. Ще один їхній плюс – невисока вартість.
 • Дерево. Як матеріал в даному випадку використовують деревину фруктових і хвойних порід дерев, яка наділяє пилки ніжною структурою і певними цілющими властивостями. Але для салонів такі інструменти також не підходять – їх не можна дезінфікувати, тому застосовуються вони тільки для особистого користування.
 • Пластик. Такі пилки можна дезінфікувати, вони дешеві, універсальні, служать довгий час.
 • Скло і кераміка. Пилочки з подібних матеріалів вельми популярні в силу свого красивого зовнішнього вигляду. Крім того, їх можна дезінфікувати. Але недолік скляних і керамічних інструментів – в їх крихкості, тому в побуті вони вимагають обережного і дбайливого ставлення.

Рекомендовані статті по даній темі:

Тепер розглянемо матеріали, використовувані для напилення пилок, призначених для зняття гель-лаку.

 • Інструментами з напиленням з металу краще не користуватися, спилюючи гель-лак.Незалежно від ступеня абразивності, це досить агресивне покриття для даної процедури. Адже при спилювання досить лише злегка підпиляти верхній шар пофарбованої нігтьової пластини, порушивши його цілісність, з усім іншим впорається Ремувер.
 • Добре підходять для зняття нафарбованого шару пилки з кераміки і скла. Вони показують хорошу результативність в зачистці пластини, при цьому процедура проходить в щадному режимі для поверхні нігтя.
 • Алмазне напилення відносно недавно з’явилося в якості матеріалу для подібних манікюрних інструментів, але вже зарекомендувало себе з хорошого боку.Подібне покриття відмінно проявляє себе в знятті топового шару, при цьому максимально щадить натуральні нігті.

3. Абразивність.

Абразивність пилок і бафов для зняття гель-лаку вимірюють в Грито. Число грит, як правило, вказують на поверхні ручки або бічній грані інструменту. Цей показник вказує на кількість абразивних осередків на 1 см2. Чим менше у пилочки грит, тим вона грубіше. Зі збільшенням абразивності зростає здатність інструменту максимально дбайливо, безболісно і акуратно знімати покриття з нігтів.Якщо ви не знаєте, які пилки потрібні для гель-лаку, значення в Грито послужать вам підказкою. Для різних манікюрних маніпуляцій слід використовувати інструменти з певним ступенем абразивності:

 • 100-180 грит – подібні пилки можна використовувати тільки для самої грубої роботи зі штучними нігтями;
 • 180-250 грит – інструмент застосовується для коригування форми натурального нігтя;
 • 240-400 грит – такими пилками шліфують поверхню нігтя.
 • 400-900 грит – цим інструментом поверхню підготовляють до полірування;
 • 900-1200 грит – пилка з такою абразивностью дзеркально полірують ніготь при завершенні процедури.

Які пилки потрібні для манікюру гель-лаком

Ідеально виконаний манікюр – це підсумок бездоганною техніки майстра, вміло працює матеріалами і інструментами високої якості. Спробуємо розібратися в асортименті манікюрних пристосувань і зрозуміти, які пилки краще підходять для гель-лаку.

1. Обробка натуральних нігтів.

Вільний край нігтьової пластини необхідно оформити, т. Е. Підрізати і підпиляти. Для цього підходять пилки з абразивністю 180-240 грит.Інструменти з більш низькими значеннями використовувати в манікюрі для натуральних нігтів небезпечно.

Після підпилювання можна приступати до зняття верхнього шару нігтя з кератину. Гель-лак ідеально ляже на поверхню нігтя, якщо будуть створені всі умови для гарної зчіпки. Для цього необхідно видалити глянсовий шар старого покриття. Які пилки і бафи потрібні для гель-лаку в цьому випадку? Найкраще для подібного шліфування підійде інструмент з показниками абразивності в 240-500 грит.

При проведенні процедури намагайтеся не натискати на шліфувальник. Необхідно прикладати його до пластини нігтя таким чином, щоб обробити її, провівши мінімум рухів. Подібна маніпуляція є обов’язковою в роботі з гель-лаком і не випадково вважається травматичною. На цьому етапі важливо не захопитися запиливания і не пошкодити ніготь.

Таким чином, питання, який пилою підготувати нігті до гель-лаку, виявився не таким складним. При купівлі інструментів орієнтуйтеся на матеріал, ступінь абразивності, свої фінансові можливості (враховуючи, що підвищення якості матеріалу автоматично веде до його подорожчання).Що не має особливого значення при покупці, так це форма і колір пилок – різні забарвлення одного ступеня абразивності абсолютно нічим не відрізняються в експлуатації.

2. Зняття гель-лаку.

Дівчата, які часто вдаються до послуг нейл-майстрів, знають, що гель-лаки можна видалити за допомогою компресу, просоченого спеціальної розчинюючої рідиною. Залишки лаку легко прибрати апельсинової паличкою. Часто подібне спостереження призводить до висновку, що зовсім необов’язково спилювати гель-лак пилою, отже, не потрібно витрачати гроші на додатковий інструмент для манікюру.Але насправді подібні пилочки для манікюрних процедур необхідні. З їх допомогою зачищається топовий шар фарби і ніготь готується до обробки Ремувер – спеціальною рідиною для зняття гель-лаку. Проведена в такій послідовності процедура набагато ефективніша.

Говорячи про те, яка пилка потрібна для спилювання гель-лаку, необхідно згадати баф – манікюрний інструмент у вигляді брусочки, яким проводять шліфування й полірування нігтя. Зазвичай межі Бафа володіють різною зернистістю, від звичайної пилки його відрізняє ступінь абразивності.

Майстри-новачки часто запитують, які пилки потрібні для зняття гель-лаку. В цьому випадку рекомендується застосовувати інструменти з абразивністю 180-240 грит. Перед нанесенням розчиняє розчину нігтьову пластину зі старим покриттям слід підготувати – злегка «зламати» верхній шар, порушити його цілісність. Пилка середньої абразивності впорається з подібною роботою найкращим чином. При цьому у неї досить м’яка текстура, яка не зашкодить поверхню нігтя.

Баф з гранями різного шорсткості хороший своєю універсальністю.Якщо сторона з певним ступенем напилення не справляється із завданням, завжди можна використовувати сторону з більшою абразивністю.

Після того, як майстер запив і замочить гель-лак, він соскребает залишки покриття апельсинової паличкою, а потім зачищає поверхню нігтя шліфувальної пилою. Якщо в цьому випадку виникає питання, які пилки потрібні для гель-лаку, орієнтуйтеся на інструменти з абразивністю 180-240 грит.

На останньому етапі шорсткий ніготь полірують бафом (від 1000 грит) і на поверхню нігтьової пластини наносять живильний масло.

Як зняти гель-лак

Видаляють гель-лак наступним чином:

  1. Спочатку за допомогою пилки-шлифовщика обробляють старе покриття, щоб видалити глянсову текстуру з поверхні. Це в подальшому допоможе зробити більш ефективним дію спеціальної розчинюючої рідини для зняття гель-лаку.
  2. Розводять теплий мильний розчин кімнатної температури, яким обробляють пальці і нігтьові лунки, після чого всі витирають насухо серветкою.Область шкіри поруч з нігтями змащують товстим шаром крему – він допоможе захистити шкірні покриви від агресивного впливу хімічних речовин, що входять до складу рідини для зняття гель-лаку.
 1. На поверхні нігтя повністю або частково розміщують ватний диск, який підганяють за розміром нігтьової лунки. Диск повинен бути просякнутий рідиною для видалення гель-лаку. Потім палець обертають шматочком харчової фольги, розміром приблизно з цукерковий фантик, в разі потреби застосовують спеціальні затиски.
 2. В середньому час очікування впливу засобу становить 10-20 хв. Можна прискорити процес, злегка помассировав нігті. Ряд майстрів рекомендує не затягувати з очікуванням ефекту, щоб звести до мінімуму негативний вплив на ніготь хімічних речовин.
 3. Після закінчення часу ватний диск потрібно зняти і видалити частинки розм’якшеного покриття апельсинової паличкою. Якщо з якихось причин диск з розчином зняли раніше позначеного часу, потрібно пилкою акуратно спиляти залишки гель-лаку.При цьому необхідно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити ніготь.
 4. Після спилювання декоративного шару можна відполірувати нігтьову пластину м’якою пилою або бафом.
 5. На останньому етапі слід надати нігтю певну форму. Для цього використовують звичайну пилку із середнім ступенем абразивності. Після цього можна переходити власне до манікюру – апаратного, класичного обріза або комбінованого.

Досвідчені нейл-майстри рекомендують для правильного спилювання покриття використовувати фрезу.Процес спилювання в даному випадку відбувається наступним чином:

 1. Гелевое покриття повинне бути сухим – так виключається ймовірність зісковзування насадки.
 2. Фреза повинна бути металевою або керамічної. Відповідно до обраним матеріалом буде встановлюватися швидкість обертання насадки. Керамічна фреза дає 10-15 тисяч оборотів, металева спилює гель-лак при швидкості понад 20 тисяч обертів.
 3. Старе покриття починають спилювати з середньої частини нігтя.Рухи повинні бути м’якими, спрямованими вниз. При обробці верхній частині нігтя слід дотримуватися його контуру, рухаючи насадкою зверху вниз.
 4. При маніпуляції потрібно стежити за рухами – вони повинні бути довгими. Слід уникати коротких, уривчастих спилювання з одночасним натисканням на ніготь. Також потрібно дотримуватися в рухах рівномірність, щоб не пошкодити пластину.
 5. При проведенні процедури використовують середню частину фрези з дотриманням невеликого нахилу.Не треба застосовувати для спилювання кінчик насадки.
 6. Нижню частину нігтя також обробляють середньою частиною фрези.
 7. Насадку використовують тільки для того, щоб зняти декоративне покриття. Щоб спиляти базу, застосовують баф. Він зробить поверхню нігтя рівною, видалить нерівності і шорсткості.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.

все, що ви хотіли про них знати.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Ким і коли була створена перша пилка для нігтів
 • Які види пилок для нігтів розрізняють сьогодні
 • Як вибрати кращу пилку для нігтів
 • Як нею користуватися, не зіпсувавши нігтьової пластини
 • як обробляти пилки для нігтів після клієнтів

Жоден манікюрний набір не обходиться без таких важливих інструментів, як пилки для нігтів. З їх допомогою кожен ніготь може знайти рівну і красиву форму.Однак далеко не всі вироби здатні привести до якісної бажаного результату. Майстрів, які спеціалізуються на створенні манікюру, часто цікавить, на що звернути увагу, щоб зробити правильний вибір цього пристосування. При цьому враховується матеріал, з якого виготовлена ​​пилка для нігтів, її абразивность (ступінь жорсткості), ціна. Розберемо основні властивості цих предметів і дамо практичні рекомендації по їх використанню.

Ким і коли був створений перший набір пилок для нігтів

Аж до середини XIX ст.не існувало масового виробництва і продажу манікюрних засобів і пристосувань. Лакові склади і інструменти для створення манікюру виготовлялися виключно на замовлення, і дозволити собі таке задоволення могли тільки багаті люди.

Перша згадка про пилочки, коректує ніготь і надає йому гарну форму, відбулося на початку XVIII століття: щоб підпиляти ніготь, французька королева Марія Антуанетта стала використовувати пемзу.

Безумовно, дівчата були стурбовані доглядом за нігтями і раніше.Але саме з цього моменту пилка для нігтів почала набирати популярність в якості основного манікюрного атрибута. Марія Антуанетта подала приклад дівчатам вищих станів: тепер жоден манікюр не обходився без підпилювання нігтів. Вважається, що в цей період обробка нігтів набула особливої ​​важливості поряд з іншими ритуалами наведення краси.

Через два десятиліття, щоб дамам було зручніше користуватися, пемза знайшла форму олівця. Пилки для нігтів стали виробляти в промислових масштабах.

Спеціальні набори для догляду за нігтями були запропоновані в 1830 році доктором Зітсом. Пилка для нігтів, манікюрні ножиці і дерев’яні палички – ось вміст першого манікюрного набору, який продавався в магазинах.

Цей інструмент постійно вдосконалювався, і в 1900 році на прилавках бутиків уже можна було зустріти пилочки різної абразивності.

У той час манікюрні пилки виготовлялися з металу і різали ніготь, немов мініатюрні ножички.Їх змінили пластикові з абразивним напиленням, керамічні, кришталеві.

Створення кришталевої пилки для нігтів – складний за своєю технологією науковий процес, який розроблявся тривалий час за участю провідних вчених зі світовим ім’ям в області виготовлення виробів з кришталю.

Рекомендовані статті по даній темі:

Сучасні види пилок для нігтів

Лазерна пилка для нігтів

 • Професіонали називають такі пилки алмазними.Незважаючи на те, що на ринку вони з’явилися не так давно, але вже встигли здобути популярність у любительок красивого манікюру.
 • Алмазна пилка здатна підпилювати ніготь у всіх напрямках. Більшість інших типів пилок такою якістю не володіють.
 • Завдяки особливій фактурі і алмазного напилювання пилка акуратно запаює ніготь, не пошкоджуючи його. Так, після користування пилою протягом двох тижнів ніготь перестає розшаровуватися.
 • Алмазна пилка для нігтів є професійним інструментом для створення манікюру, використовується майстрами нігтьового сервісу при обробці натуральних або штучних нігтів.
 • Мінус цих пилок – відносно висока вартість. Алмазна пилка майже в 10 разів дорожче паперової.
Скляна пилка для нігтів

 • Позитивні якості даного інструменту – довговічність і легкість у використанні. Скляна пилка не пошкоджує ніготь. Також вона має порівняно низьку ціну.
 • Можна придбати скляні пилки для нігтів різної довжини, товщини і ступеня жорсткості робочої поверхні (абразивності).Вони обережно підпилюють і запаюють край нігтя, попереджаючи розшарування.
 • При щоденному застосуванні такої пилою можна користуватися майже рік. Після сточування напилення її треба замінити.
 • Скляна пилка для нігтів універсальна: нею можна обробляти нігті на руках і ногах, а також використовувати при штучному покритті. Крім того, деякі з допомогою скляній пилки шліфують поверхню нігтьової пластини.
 • Основний недолік інструменту – його крихкість.При падінні або контакті з іншими манікюрними пристосуваннями пилка може легко розколотися. Для того щоб уникнути подібних непорозумінь, разом з пилкою в комплекті повинен бути жорсткий чохол.
Металева пилка для нігтів

 • Інструмент не повинен застосовуватися для підпилювання натуральної нігтьової пластини, так як це згубно відбивається на її здоров’ї.
 • Якщо ви все-таки зважитеся підпиляти металевої пилою натуральний ніготь, то на наступний день зіткнетеся з видимими тріщинами і розшаруванням.Навіть обробляючи штучні нігті, потрібно бути обережними.
 • Позитивні якості цієї пилки – низька вартість і довговічність. Крім того, завдяки тонкому основи нею можна обробити вільні краї навіть самих ламких нігтів.
 • Металева пилка для нігтів буває різної довжини і форми (найбільш популярні овальні). Зручніше мати відразу дві пилки – крупно-і дрібнозернисту. Першу краще використовувати для спилювання краю нігтьової пластини, другу – для додання їй форми.
Керамічна пилка для нігтів

 • За рахунок керамічного покриття така пилка відрізняється високою якістю. Вона має оптимальну ступінь жорсткості: відмінно підійде для обробки тонкого і ослабленого нігтя.
 • Керамічна пилка для нігтів є професійним інструментом. Манікюрні фрези якраз виготовляють з такого матеріалу. Ця пилка ефективно підпилює і акуратно запаює ніготь по вільному краю.
 • Вартість пилочки досить висока, але довгий термін експлуатації (понад рік при правильному користуванні) цілком компенсує ваші витрати.
 • Окремі типи пилок можна використовувати для видалення кутикули. Але для цього потрібен досвід і певна спритність. В результаті за прийнятною ціною ви придбаєте два інструменти в одному.
Пластикова пилка для нігтів

 • Цей тип пилочки має пластикову основу, причому вона може бути двох типів: рівною і спіненої. У першому випадку її можна використовувати для підстригання нігтя або надання йому форми, у другому – для шліфування нігтьової пластини.
 • Інструмент може бути різної форми, довжини, товщини. Вартість виробу досить низька.
 • Пластикова пилка для нігтів також може бути гнучкою і твердою. Підходить для роботи з тонкими і ослабленими нігтями.
 • Основні позитивні якості таких пилок: довгий термін служби, широкий асортимент, низька вартість, можливість їх дезінфекції без пошкодження покриття.
Паперова пилка для нігтів

 • У професійному побуті таку пилку називають картонній (в її основі – жорсткий картон).Паперова пилка є одноразовою, тому і ціна у неї невелика.
 • Обидві поверхні пилки є робочими.
 • Плюси використання паперової пилки – різноманітність і привабливий зовнішній вигляд. При низькій вартості цього інструмента і манікюр вам обійдеться дешево.
 • Купити таку пилку можна де завгодно, тому сміливо беріть її в дорогу або у відпустку без побоювання втратити.
 • Недоліки паперової пилки для нігтів: недовговічність (2-4 використання) і товщина інструмента (незручна в обробці коротких нігтів).

Чим хороші одноразові пилки для нігтів

В роботі майстра манікюру і педикюру особливо важливе дотримання гігієни. Всі інструменти, які він використовує в своїй діяльності, повинні проходити якісну дезінфекцію і зберігатися в стерильних умовах. Це досить трудомістка і відповідальна процедура.

Використання одноразових виробів набагато спрощує ситуацію. Це основна причина застосування таких інструментів в багатьох галузях медицини, в індустрії краси та т.д.

Одноразові інструменти можна легко і швидко підготувати до використання, їх не потрібно регулярно стерилізувати, вони зводять нанівець можливість зараження інфекційними захворюваннями. У салонах краси до таких одноразовим виробів відносяться пилки, рукавички, манікюрні палички, рушники та ін.

Важливо відзначити, що одноразова пилка для нігтів повинна бути стерильна і перебувати у герметичній упаковці. Для її використання майстру потрібно просто відкрити упаковку перед клієнтом і приступити до роботи.

З іншого боку, пилки одноразового використання – це:

 • свідоцтво високого рівня сервісу в салоні краси;
 • істотне зниження ризику зараження інфекцією і її поширення;
 • збільшення ступеня безпеки майстра і клієнта;
 • швидка і без труднощів підготовка інструменту для застосування;
 • значне зниження витрат на стерилізацію інструментів і їх зберігання.

Єдина проблема: одноразові інструменти менш якісні, ніж їх багаторазові аналоги.Але використання салоном одноразових серветок, рушників, рукавичок однозначно говорить про повагу до клієнта і високий рівень обслуговування. Те ж стосується одноразових комірів в перукарському справі. Зараз також набули поширення одноразові пластикові мішки для підкорених ванн.

Якої форми можуть бути професійні пилки для нігтів

Пилки для нігтів виготовляються різної форми. Це дозволяє вибрати потрібний, зручний саме вам, варіант. Розглянемо кілька популярних форм абразивного полотна.

 1. Пряма пилка застосовується, якщо потрібно обробити нігті і на ногах, і на руках. В її основі може бути будь-який матеріал. Найбільш часто така форма зустрічається у металевих, паперових, скляних і керамічних пилок.
 2. Пилки в формі блоку (баф) в основному використовуються для шліфування та полірування нігтів. Вони можуть бути як товстими, так і тонкими. Зазвичай у них є до шести робочих площин однакової або різної послідовної ступеня жорсткості покриття (абразивності).
 3. Пилка в формі бумеранга найбільш підходить для домашнього манікюру. Зігнуте підстава дозволяє використовувати виріб найзручнішим чином.
 4. Фігурне пилка може бути різною і цікавої форми. Найчастіше такі пилки виготовляються спеціально для дітей і підлітків.

Для майстрів манікюрного справи випускаються професійні пилки для нігтів в формі ромба, квадрата і купола. Ці інструменти дозволяють підпилювати ніготь швидко і якісно, ​​досягаючи високої точності дій.

Жорсткість пилок для нігтів

Для вимірювання абразивності (ступеня жорсткості) пилок використовують таку одиницю виміру, як грит. Чим більше число грит, тим вище абразивного, а значить, тим дбайливіше і акуратніше впливає пилка на нігті.

Для натуральних нігтів краще вибрати пилку з більш високим показанням грит – менше ймовірність травмування нігтьової пластини, але складніше надати їй форму. Для надання форми натуральним нігтям краще вибрати пилку з жорсткістю 240 грит.Для полірування і додання блиску нігтьової пластини придбайте інструмент з абразивністю 900-1200 грит.

Показники грит:

 • Найбільш жорсткі пилки для обробки нігтів – 80 грит.
 • Дуже жорсткі пилки для обробки нігтів (спилювання) – 100 грит.
 • Жорсткі пилки для обробки нігтів – 120 грит.
 • Пилки для обробки нігтів середньої абразивності (для додання форми) – 180 грит.
 • Пилки для обробки нігтів середньої, але більш м’якої абразивності (для натуральних нігтьових пластин) – 320 грит.
 • М’які пилки для обробки нігтів – 400 грит.
 • Дуже м’які пилки для обробки нігтів (для шліфування нігтьової пластини) – 900 грит.

Відео: які пилки для нігтів потрібні починаючому майстрові манікюру

7 порад про те, яку пилку для нігтів купити

 1. Перш за все, вирішите, з якого матеріалу повинен бути ваш інструмент (кераміка, скло, метал , картон). Ви повинні мати на увазі товщину нігтьової пластини, а також наявність або відсутність будь-яких проблем зі здоров’ям нігтів.
 2. З усього різноманіття інструментів для манікюру і педикюру, представленого в магазинах, пилка для нігтів з високою абразивністю – самий підходящий варіант. Вона дбайливо обробляє ніготь, не пошкоджує його, допомагає боротися з розшаровуванням.
 3. Найбільш дешевий варіант – паперова пилка. Призначена вона лише для індивідуального використання, так як псується від взаємодії з водою, і очищення можлива тільки за допомогою сухої щітки з жорсткою щетиною.
 4. Скляна пилка – найпопулярніша на сьогоднішній день.Ви можете придбати пилочку, яка підходить вам за розміром і абразивності. Плюси застосування цього інструменту: гарантоване поліпшення стану нігтьової пластини і легкість в догляді – просто полоскайте пилку після кожного використання під струменем води.
 5. Не відстають від скляних і керамічні пилки. Крім всіх позитивних властивостей скляних інструментів, вони мають ще одна перевага – в їх основі натуральний матеріал. Через значну крихкості таку пилочку треба зберігати в жорсткому чохлі.
 6. Будь-яка пилка в використанні має як плюси, так і мінуси. Тому при покупці інструменту потрібно орієнтуватися на особисті переваги.
 7. Перед тим як придбати пилку для нігтів, проведіть тест на тертя: акуратно, не натискаючи, проведіть пальцем по абразивному покриттю пилочки. Виріб високого якості не подряпає шкіру, його покриття однорідне, злегка шорстке. У разі якщо шорсткості явно відчуваються, то цей інструмент виготовлений для обробки штучних нігтів (наприклад, з акрилу).

Пилка для нігтів обрана, як нею користуватися?

Якщо ви віддаєте перевагу квадратну форму нігтьової пластини із закругленими кутами, пам’ятайте, що найбільш підходить вона нігтям короткої або середньої довжини. Спочатку потрібно підпиляти середину вільного краю: її потрібно зробити прямий. Далі переходите до обробки бічних куточків: їх потрібно однаково скруглить.

Овальна форма нігтя добре підходить для всіх типів пальців. До речі, вона візуально подовжує нігті.Для створення такої форми куточки нігтьової пластини необхідно закруглити, діючи пилкою в одному напрямку (від краю нігтя до середини нігтьового ложа). Пила для полірування нігтів допоможе пом’якшити куточки для симетрії.

Гостра форма прекрасно виглядає в разі, якщо ніготь має досить велику довжину. Якщо ви зупинилися на цьому варіанті, то спочатку необхідно надати нігтьової пластини овальну форму, а потім краю загострити, діючи пилкою по бічних сторонах зверху вниз.

Квадратну форму найкраще надати нігтям з прямокутним ложем. Спочатку підпиляєте середину, роблячи її прямий, після цього перейдіть до бічних краях (кінці не закругляти).

Для того щоб визначитися з формою нігтя, пропонуємо подивитися наступне відео:

Основне правило при обробці нігтів – пилкою потрібно діяти тільки в одному напрямку: від краю нігтя до його центру. Щоб не пошкодити ніготь, робіть манікюр акуратними, нечіткими рухами.Зайве грубе поводження з нігтьової пластиною може пошкодити її структуру і викликати розшарування.

Радимо дотримуватися правила 10 рухів: при більшому їх кількості можна травмувати нігтьову пластину. Оптимальна частота обробки нігтів – раз в тиждень.

Уникайте глибокої обробки нігтьової пластини біля основи: ви ризикуєте інфікувати ніготь і викликати запалення.

Як обробляти пилки для нігтів після манікюру

В салонах краси майстер манікюру зобов’язаний стежити за гігієною.Після кожного прийому він повинен за допомогою спеціальних розчинів провести ретельну дезінфекцію манікюрних інструментів, поверхні столів, ванночок.

Якщо манікюр робиться вдома, до обробки інструментів відносяться простіше – немає особливих причин для повної профілактики захворювань, що передаються через кров. Але загальні моменти дотримання правил використання інструментів в салоні і вдома все-таки є.

Приміром, проведення стерилізації пилок, використання необхідних засобів і т.д.

Салонний манікюр

Для попередження ризику зараження захворюваннями, що передаються через кров, в салонах краси посилена увага приділяється ретельній дезінфекції всіх інструментів. В основному для цієї мети майстра манікюру використовують спеціальні, заздалегідь приготовані хімічні розчини.

Вони зберігаються у великих ємностях поруч з робочим місцем майстра. На них обов’язково є маркування з назвою дезинфікуючого засобу, датою його виготовлення, ступенем концентрації.

Для того щоб продезінфікувати манікюрні пилки, майстер вимочує їх в розчині дезінфікуючого засобу і води в співвідношенні 1:20. У Росії салони краси зазвичай використовують засіб Дескосепт АФ. Препарат має пульверизатор, що забезпечує зручне його застосування.

Дескосепт АФ знищує різного роду бактерії (збудників туберкульозу, грибки роду Candida) і найбільш відомі віруси (наприклад, гепатит А, ВІЛ).

Зазвичай обробка інструментів проводиться відповідно до правил:

 1. Для кожного клієнта повинен бути окремий набір пилок для нігтів і бафов.
 2. Після кожного застосування необхідно дезінфікувати інструмент шляхом вимочування в розчині або обприскування спеціальним засобом, що очищає.
 3. Якщо майстер під час роботи раптом виявив на якомусь інструменті краплі крові, то потрібно відразу замінити його на новий.

Розрізняють дезінфекцію шкіри трьох типів: для неушкодженою, для пошкодженої і пряме проникнення в судини і хірургію. Останній тип дезінфекції використовують в крайньому випадку.

Домашній манікюр

При виконанні манікюру в домашніх умовах ретельна дезінфекція не так важлива.Але, щоб уникнути можливого інфікування, обов’язково стежте за загальною чистотою робочого місця, а після завершення процедури кладіть інструменти на місце.

Пилка для нігтів повинна піддаватися акуратному регулярному очищенню. Залежно від матеріалу, її буде досить протерти ватним диском, попередньо змоченим в розчині спирту або води. До речі, пилки на дерев’яній основі не можна очищати водою або іншою рідиною.

При використанні будинку електронної або лазерної пилки для нігтів її очищають в відповідності з прикладеною інструкцією.

Правильна дезінфекція манікюрних інструментів позбавить вас від боязні інфікування. При такому підході ваші нігті завжди будуть красивими і здоровими.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.

.