Маникюр

Перфект тайм манікюр: Нова лінія PERFECT TIME

Нова лінія PERFECT TIME

03.04.2017

“Ідеальний час для красивої шкіри”

PERFECT TIME – просунута і розгорнута лінія з комплексним підходом (поєднання доповнюють один одного різних груп активних інгредієнтів: амінокислот, пептидів, білків, полісахаридів, екстрактів і вітамінів, причому деякі з них – з системою доставки всередину шкіри, як наприклад ліпопептіди). У Перфект Тайм ширші завдання – не тільки швидкодіючі ефекти, такі як натяг, вологість і розм’якшення, а й накопичувальні дії, такі як стимуляція природного синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти в дермис, ліполіз, пружність і зміцнення шкіри, заповнення зморшок.Все це – в поєднанні з новими приємними текстурами. Детальніше…

 • Ніжне засіб для очищення, що зберігає натуральний баланс зволоження.

 • Зміцнює і оновлює денний крем.

 • Зміцнюючий крем для повік, збагачений кофеїном, екстрактами сої і дикого ямсу, інноватівнимі ліпопептідамі.

 • Спеціальна формула для догляду за областю шиї і декольте, з зміцнює і підтягує.

 • Крем для активного впливу в години відпочинку. Зміцнює, зменшує вираженість зморшок і підтягує шкіру.

 • Зміцнююча підтягує маска, збагачена рослинними екстрактами і мінералами.

 • Інтенсивна коригуюча сироватка з миорелаксирующим пептидом, вітаміном В5, екстрактами лікарських рослин і інноваційним зволожуючим комплексом.

До питання про різницю ліній PERFECT TIME, BOLDCARE, VITALISE і AGE CONTROL:

Ці лінії в чомусь перетинаються, але не дублюють одна одну.Дуже несхожі один на одного сироватки, різна основа і текстура у кремів. У кожній лінії є свої цікаві препарати – родзинки. Всі лінії можна комбінувати між собою і з іншими лініями.

Віталайз – лінія на основі гіалуронової кислоти з акцентом на зволоження. Легкі текстури. Підходить для будь-якого віку, особливо для висушених і сухої шкіри (35-40 років, плюс-мінус)

Ейдж контрол – лінія на основі природних активних інгредієнтів, таких як рослинні фітоестрогени і екстракти водоростей.Призначена для потреб зрілої шкіри зі зморшками, в основному зміцнення, пружності і натягу.

Болдкеа і Перфект Тайм – лінії перетинаються в плані акценту на пептидах (і їх концентрації), але Болдкеа – міні лінія, акцентує в основному на мімічних зморшках, в той час як Перфект Тайм – більш просунута і розгорнута лінія з комплексним підходом.

Чи можна комбінувати Перфект тайм з іншими лініями HL?

Можна і потрібно.
Орієнтуємося на стан і потреби шкіри, не зациклюємось на пептидах.

Преміальна лінія на основі інноваційних ліпопептідов і незамінних амінокислот.

HOLY LAND PERFECT TIME

Просунута і розгорнута лінія з комплексним підходом (поєднання доповнюють один одного різних груп активних інгредієнтів: амінокислот, пептидів, білків, полісахаридів, екстрактів і вітамінів, причому деякі з них – з системою доставки всередину шкіри, як наприклад ліпопептіди).

З віком шкіра зазнає численні зміни. Зморшки і плями пігментації стають помітними, а втрата підшкірного жиру призводить до провисання шкіри обличчя і шиї. За ці зміни відповідають дві основні причини:

Гормональні зміни, що виражаються в зниженні рівня жіночих гормонів естрогену і прогестерону.

Екологічні збитки, пов’язаний із забрудненням повітря і впливом сонячного випромінювання. Крім того, пошкоджується здатність епідермального бар’єру зберігати вологу в шкірних клітинах і живити глибокі шари шкіри.

PERFECT TIME – це високоефективна лінія, яка задовольняє потреби зрілої шкіри. Препарати засновані на високоякісних інгредієнтів, інноваційних ліпопептідах і незамінних амінокислотах, які сприяють зменшенню глибини зморшок і розгладжують шкіру. Крім того, зміцнюють контур обличчя, шиї і області декольте і надають шкірі більш свіжий і молодий вигляд.

Дія

Послаблює зморшок

Підвищує тонус і еластичність шкіри

Відновлює структуру шкіри, скульптурірующій контури особи

Утримує вологу в шкірі і підтримує її водно-ліпідний баланс.

Активні інгредієнти

Інноваційні ліпопептіди. Унікальний комплекс пептидів, який стимулює кровообіг, покращує еластичність шкіри, зменшує глибину зморшок і уповільнює процес утворення нових.

Амінокислоти. Відновлюють структуру шкіри, збільшують синтез колагену і еластину, покращують біохімічні процеси в глибоких шарах шкіри.

Гіалуронова кислота. Забезпечує і підтримує оптимальний тривале зволоження, покращує бар’єрну функцію, зменшує трансепідермальних втрату вологи, зменшує зморшки викликані сухістю шкіри.

Фітоестрогени. Збільшують рівень зволоженості шкіри, збільшують синтез колагену і еластину, підвищують тонус і еластичність шкіри.

Вітамін С. Потужний антиоксидант, який нейтралізує вільні радикали, стимулює синтез Коллагена і надає шкірі свіжий і здоровий вигляд.

Вітамін Е. Антиоксидант, який зменшує пошкодження шкіри від зовнішніх впливів, прискорює процеси регенерації шкіри і зволожує її

Holy Land Perfect Time

Просунута і розгорнута лінія з комплексним підходом (поєднання доповнюють один одного різних груп активних інгредієнтів: амінокислот, пептидів, білків, полісахаридів, екстрактів і вітамінів, причому деякі з них – з системою доставки всередину шкіри, як наприклад ліпопептіди).

З віком шкіра зазнає численні зміни. Зморшки і плями пігментації стають помітними, а втрата підшкірного жиру призводить до провисання шкіри обличчя і шиї. За ці зміни відповідають дві основні причини:

1. Гормональні зміни, що виражаються в зниженні рівня жіночих гормонів естрогену і прогестерону.

2. Екологічні збитки, пов’язаний із забрудненням повітря і впливом сонячного випромінювання.Крім того, пошкоджується здатність епідермального бар’єру зберігати вологу в шкірних клітинах і живити глибокі шари шкіри.

PERFECT TIME – це високоефективна лінія, яка задовольняє потреби зрілої шкіри. препарати засновані на високоякісних інгредієнтів, інноваційних ліпопептідах і незамінних амінокислотах, які сприяють зменшенню глибини зморшок і розгладжують шкіру. Крім того, зміцнюють контур обличчя, шиї і області декольте і надають шкірі більш свіжий і молодий вигляд.

Дія:

– Зменшує вираженість зморшок

– Підвищує тонус і еластичність шкіри

– Відновлює структуру шкіри, скульптурірующій контури особи

– Утримує Влаша в шкірі і підтримує її водно-ліпідний баланс.

Активні інгредієнти:

– Інноваційні ліпопептіди. Унікальний комплекс пептидів, який стимулює кровообіг, покращує еластичність шкіри, зменшує глибину зморшок і уповільнює процес утворення нових.

– Амінокислоти. Відновлюють структуру шкіри, збільшують синтез колагену і еластину, покращують біохімічні процеси в глибоких шарах шкіри.

– Гіалуронова кислота. Забезпечує і підтримує оптимальний тривале зволоження, покращує бар’єрну функцію, зменшує трансепідермальних втрату вологи, зменшує зморшки викликані сухістю шкіри.

– Фітоестрогени. Збільшують рівень зволоженості шкіри, збільшують синтез колагену і еластину, підвищують тонус і еластичність шкіри.

– Вітамін С. Потужний антиоксидант, який нейтралізує вільні радикали, стимулює синтез Коллагена і надає шкірі свіжий і здоровий вигляд.

– Вітамін Е. Антиоксидант, який зменшує пошкодження шкіри від зовнішніх впливів, прискорює процеси регенерації шкіри і зволожує її.

Present Perfect – справжнє доконаний час в англійській

Час Present Perfect позначає дію, яке завершилося на цей момент або завершено в період теперішнього часу.Хоча англійські дієслова в Present Perfect зазвичай переводяться на російську мову в минулому часі, слід пам’ятати, що в англійській мові ці дії сприймаються в теперішньому часі, так як прив’язані до цього результатом цієї дії.

I have already done my homework.
Я вже зробив домашнє завдання.

We have no classes today, our teacher has fallen ill.
У нас сьогодні не уроків, наш учитель захворів.

Освіта Present Perfect

Позитивні пропозиції:

I have played We have played
You have played You have played
He / she / it has played They have played

Питальні речення:

Have I played? Have we played?
Have you played? Have you played?
Has he / she / it played? Have they played?

Негативні пропозиції:

I have not played We have not played
You have not played You have not played
He / she / it has not played They have not played

Час Present Perfect утворюється за допомогою допоміжного дієслова to have в теперішньому часі і причастя колишніх часів значимого дієслова, тобто його «третьої форми».

To have в теперішньому часі має дві форми:

 • has – 3 особа, од. ч. (He has played)
 • have – 1 і 2 особа однини і всі форми мн. ч. (I have played)

Особисті займенники і допоміжне дієслово часто скорочуються до he’s , they’ve і т. П.
Залежно від використаного в реченні часу скорочення типу he’s можуть розшифровуватися і як he is , і як he has .

Причастя других, або дієприкметник минулого часу ( Participle II ), можна отримати, додавши до початкової формі значимого дієслова закінчення -ed :

examine – examin ed

enjoy – enjoy ed

close – clos ed

Однак є також досить велика група неправильних англійських дієслів, які утворюють форму минулого часу не по загальними правилами.Для них форму дієприкметника минулого часу потрібно запам’ятати.

В питальних речень допоміжне дієслово виноситься на місце перед підметом, а значущий дієслово залишається після нього:

Have you seen this film?
Ти дивився цей фільм?

Has she come yet?
Вона ще не прийшла?

В негативних пропозиціях за допоміжним дієсловом слід негативна частка not .Форми have і has при цьому можуть бути скорочені до have not і has not відповідно:

I have not seen him since then.
З тих пір я його так і не бачив.

Випадки вживання Present Perfect:

 • Якщо хто говорить важливий сам факт події дії, а не його час або обставини:

I have been to Paris.
Я був в Парижі.

People have walked on the moon.
Люди ходили по місяцю.

Якщо час події має значення, то потрібно використовувати час Past Simple :

I went to Paris last year.
Я був в Парижі в минулому році.

 • Якщо період, в який відбулося дію, ще не закінчився:

I have finished reading “Dracula” this week.
На цьому тижні я закінчив читати «Дракулу».

В іншому випадку використовується час Past Simple :

I finished reading “Dracula” 2 weeks ago.
Я закінчив читати «Дракулу» два тижні тому.

 • Для позначення дій, які почалися в минулому і продовжуються до теперішнього моменту:

I ‘ ve studied Spanish since childhood.
Я вчив іспанську з дитинства.

I have not seen my hometown for 45 years.
Я не бачив своє рідне місто 45 років.

.