Ідеї 2020, Маникюр

Манікюр мигдальної форми фото френч: 100 фото новинок і трендів 2019-2020

Френч на мигдалеподібних нігтях: фото дизайну

Френч на мигдалеподібних нігтях: фото дизайну

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту. У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

2020 Красивий френч на мигдалеподібних нігтях подовженої форми 41 фото

На поточну сторінку відібрані фото французького манікюру на нігтях мигдалеподібної форми додатково прикрашеними красивим дизайном декором.

Френч на подовжених нігтях мигдальної форми дуже гарний і відмінно підходить для урочистих випадків. Наприклад для весільного дизайну нігтів.

Трохи було складно відібрати фото з класичною формою “мигдаль”, тому в ряді випадків викладені модифікації даної форми, але максимально наближеною до ідеальної.

В будь-якому випадку велика частина дуже красива, думаю більшості відвідувачок сайту має сподобатися.

Білий френч на мигдалеподібних нігтях з довгою стразінкой.

Білий френч на ніжно-рожевого основі доповненої дизайном з обідка з мальнькая стразами.

Чорно-синій френч на довгих нігтях з малюнком сіточкою.

Білий френч з блискітками на акрилових нігтях.

Простий але красивий чорний френч зі стразами на мигдальних нігтях.

Червоний френч. Стрази виглядають трохи кострубато.

Гарний дизайн нігтів синій френч зі стразами і бульонкамі.

Червоно-чорний манікюр з декором з різних елементів дизайну на подовжених нігтях форми мигдаль.

Золотий френч з блискітками.

Ніжний весільний білий французький манікюр на довгих нігтях, дизайн омбре з розписом і стразами.

Зелений майже малахітовий відтінок гель-лаку.

На цьому фото кінчик нігтя звичайно швидше овальний нежеле загострений (мигдальний) але виглядає дуже красиво. В цілому як ідею можна використовувати лише злегка підправив форму нігтьової пластини.

Зимовий Білий френч з блискітками.

Білий френч прикрашений 3D акриловим квіткою зі стразінкой.

Варіант з малюнком ведмедика. Ідея манікюру на день валентина або іншу важливу дату для закоханих.

Фото красивого яскравого червоного френча на мигдалеподібних нігтях з дизайном різнокольорових страз.

Досить незвичайне покриття гель-лаками біло-помаранчевими тонами, але не однотонний а ближче до водного манікюру.Мені цей колір нагадує ряжанку або йогурт :))

Довгі мигдалеподібні нарощені нігті з симпатичним дизайном.

Шик і блиск.

Темно-червоний френч.

Біло-чорний дизайн нігтів.

Красива розпис з червоно-білих кольорів прикрашених по центру невеликими зовсім мальнікімі золотими кульками.

Гарний білий французький манікюр з чорними вензелями і стразами.

Ідея червоного манікюру з срібними валенктінкамі на мигдалеподібних нігтях.

Цікава текстура на кінчиках.

З малюнком чорної кішки яка повернена спиною.

Дизайн з ідеєю ключі від серця.

дизайн нігтів у формі мигдалю

Індустрія нігтьового сервісу сьогодні звернула свій погляд на мигдалевидну форму нігтів.Вони вважаються не тільки модними, але і жіночними. Крім того, це відмінна основа для різних технік манікюру. Наша стаття присвячена сьогодні однією з кращих методик оформлення нігтів – френчу.

Нюанси форми

Особливістю нігтів форми мигдалю є плавність і округлість ліній. Сьогодні такі нігтьові пластини обробляють, намагаючись в максимальній мірі згладити гострі кути і нерівності.Ідеальна форма нігтів повинна бути схожою на мигдаль, хоча при цьому вона може прагнути до подовження. На коротких нігтики відтворити потрібну форму проблематично, адже кінчик не повинен бути надто гострим.

В ідеалі вільний край нігтя повинен становити не менше полусантіметра. Створити самостійно мигдалевидну форму непросто, адже вона повинна бути однаковою на всіх десяти нігтях. Для цього необхідно враховувати пропорції і намагатися дотримуватися плавності форми. В цілому ж мигдалевидна форма нігтів відмінно підходить для будь-яких пальців рук.Вона не тільки облагороджує їх, але і створює ефект подовження і утоньшения.

Різновиди френча

Французький манікюр може бути різним. У класичному варіанті це тілесний фон основи і біла дугоподібна смужка, що обрамляє верхній край. При цьому сьогодні форма дужки може бути найрізноманітнішою. На мигдалеподібних нігтях вона зазвичай товщі, ніж на тих же прямих, оскільки так вона виглядає більш естетично.Хитрістю класичного френча є той факт, що за рахунок натуральності основного пігменту він довго виглядає акуратно, а тому при отрастании відразу не вимагає корекції.

Існує і так званий неправильний френч або дизайн із застосуванням кольорових рішень, що виходять за рамки натурального кольору основи. Для такого дизайну можуть бути використані всі кольори палітри, включаючи пастельну, нейтральну і соковиту групи. Єдине, що сьогодні не вітається, так це кислотний френч, тому різкі неонові тони в дизайні зустрічаються вкрай рідко.

Антіфренч – ще одна з різновидів французького манікюру. На мигдалеподібної формі такий варіант виглядає особливо красиво, оскільки він візуально облагороджує форму нігтьових пластин. По суті, це зворотний френч: посмішка в ньому розташовується не зверху, а біля основи нігтя, в зоні кутикули.Такий френч іноді плутають з місячним манікюром, проте дві техніки все ж мають відмінності: у антіфренча дужка обрамляє нігтьову пластину, в той час як у манікюру з лунками вона створює ефект відростила нігтя.

Особливості виразності

Нерідко сьогодні можна побачити френч, щедро обсипаний всіляких декором.Такий підхід до прикрашення основної техніки є помилковим. Згідно з останніми модним тенденціям можна ускладнювати дизайн, а тим більше прикрашати все без винятку нігті рук. Від цього манікюр набуває строкатість, але втрачає статус.

Велика кількість одноманітності вносить нудьгу в жіночий образ замість того, щоб покращувати його. Справа не врятує використання ні дорогих гібридних лаків, ні запаморочливого декору. Щоб не допускати помилок, можна придивлятися до зразковим оформленням досвідчених майстрів, які ведуть свої канали на просторах Ютуб.Кращі дизайни не мають більше трьох-чотирьох акцентів.

При цьому якщо майстер вибирає для дизайну малюнок, він не ускладнює його розсипом блискучого декору. Не треба й значні нашарування одного матеріалу на інший, як, наприклад, використання для акцентного нігтя більше 10 шарів різнокольорових пігментів. Потрібно розуміти, що основний принцип виразності базується на єдності правильно обраного тону, невеликому дизайні і відчутті повітря.Іншими словами, неприйнятно все зайве.

Варіанти дизайну

Виразний френч на мигдалеподібних нігтях можна створити по-різному:

 • можна взяти за основу тілесний колір, напилити його по верхньому краю перламутром, а акцент прикрасити нескладним малюнком;
 • красиво виглядатиме френч зворотного типу, виконаний під градієнт в родинних тонах;
 • створити френч зворотного типу можна, використовуючи дрібні стрази або крихітні кристали;
 • можна зробити френч в методиці негативного простору, підтримуючи ефект усмішки незабарвленими дужками;
 • красиво виглядатиме френч з асиметричним оформленням посмішки;
 • класичний варіант дизайну можна урізноманітнити акцентом з акриловим піском і кристалами;
 • шикарно буде виглядати і варіант з нюдовой основою і чорним кольором дужки, прикрашений блискучим декором і нескладним малюнком;
 • зворотний френч можна виділити асиметричною нижньої дужкою і підкреслити її точковим малюнком;
 • в пошуку нових рішень можна оформити посмішку як поперечну лінію в центрі нігтьової пластини, акценти при цьому виконавши в квіткової тематики.

Типи матеріалів

Сьогодні для френча можна використовувати різні «нейл» -продукти. Найбільш актуальними, що забезпечують довговічність покриття, є спеціальні гелі та гель-лаки. Красиво виглядають в дизайнах різного типу матові і глянцеві пігменти. Для прикраси підходять желейні, хамелеоновие, магнітні, температурні різновиди лаку.

Писком моди сьогодні вважається матовий гель-лак. Він може не тільки мати звичайний матований ефект, але і відтворювати ілюзію тканини. Наприклад, ця особливість дозволяє перетворити навіть саме лаконічне оформлення нігтів форми мигдаль в шикарний вечірній манікюр з високим статусом. Можна купити продукти під замшу, велюр, сатин і оксамит.

Чим прикрасити?

Прикрашають кожен дизайн, виходячи з особливостей його призначення, обраних типів покриттів, розміру нігтьових пластин і стилю одягу, якого дотримується жінка. Декорувати френч сьогодні модно:

 • різноманітними малюнками;
 • перекладними наклейками;
 • манікюрною фольгою переказного типу;
 • бульонкамі і каміфубукі;
 • стразами або кристалами;
 • готовими трафаретами або стемпинг;
 • акриловим піском або флок-пудрою.

Одним з кращих варіантів декору на сьогоднішній день є втірка, яка представляє собою манікюрний порошок-пилок з різноманітними ефектами.Дана речовина примітно тим, що один порошок на нігтях різного кольору виглядає абсолютно по-різному. Він надає перламутр світлим тонам кольорової палітри, білого кольору він може подарувати ефект перлів. На чорній або темної основі втірка дозволяє створити ефект голографії, дзеркала, русалки з переливами, північного сяйва. Порошок такого типу з ефектом пластівців можна використовувати замість традиційної посмішки.

Френч на миндальную форму нігтів можна оформити в методиці градієнта. При цьому краще для краєчків нігтьових пластин використовувати світлий пігмент. Скомбінувати френч можна з «вуаллю», «битим склом», пудровим акцентом чи запудренним малюнком на одному з нігтів. Малюнки можна створювати не тільки на звичайній основі, але і поверх втіркі.

Посмішку можна створити і блискітками, хоча в цьому випадку потрібно підібрати покриття з великою кількістю блискіток, інакше вид нігтів навряд чи буде походити на френч.Можна робити посмішку фантазійної, зображуючи на акцентних нігтях замість неї слова, літери, а також сезонні малюнки. Наприклад, це можуть бути осіннє листя, панди, сніжинки, бутони квітів, жуки, крила метеликів, кошенята, ведмедики.

Детальніше про те, як зробити френч на мигдальних нігтях, ви дізнаєтеся в наступному відео.

Френч на мигдалеподібних нігтях 2020: класичний, місячний, зі стразами, камінням, малюнком, мереживний, перевернутий, зворотний, геометричний. Фото

В індустрії нігтьового сервісу френч на мигдалеподібних нігтях вважається універсальним манікюром, відповідним під будь-яку святкову подію.Фотографії в нашій статті наочно показують, що він робить витонченою будь-яку форму пальців.

Особливості мигдалеподібної форми нігтів

Головне достоїнство мигдалеподібного манікюру – природні і плавні лінії. При обробці нігтьової пластини майстер прагне відтворити її натуральний контур, згладжуючи гострі кути і нерівності. Кінчик нігтя повинен бути звужений. Завдяки цьому форма нагадує мигдальний горіх.

До особливостей даної форми можна віднести:

 • Довжина нігтів повинна бути достатньою для того, щоб сформувати подовжений кінчик.Для цього вільний край нігтьової пластини слід відростити на 5 мм або більше.
 • Самостійно надати нігтям форму мигдалю непросто . Для акуратного манікюру потрібно дотримуватися пропорції, щоб всі нігті мали однакову форму і довжину.
 • Кінчик нігтя не повинен бути надто гострим , інакше він стане схожий на стилети. Форма мигдаль передбачає плавні лінії.

На відміну від інших форм манікюру, мигдаль підходить всім типам пальців.Він візуально робить пальці тонше і довше. Рухи рук стають більш м’якими і плавними.

Класичний френч

Френч на мигдалеподібних нігтях, фото якого відображають елегантність і природність, буде доречний в будь-яких умовах. Такий манікюр вигідно підкреслює доглянутість рук в повсякденному житті. На світських заходах френч буде поєднуватися з усіма різновидами дрес-коду.

Класичний френч виділяється особливостями:

 • Манікюр виконується в натуральних відтінках, завдяки чому він довгий час не вимагає корекції при отрастании нігтів.
 • Колір лаку слід підбирати виходячи з відтінку шкіри на пальцях.
 • Для класичного френча підходять світлі рожеві, бежеві та молочні відтінки.

Головною особливістю нанесення френча в класичному стилі є контрастна біла смужка, що обрамляє вільний край нігтьової пластини.

Основна довжина нігтя покривається прозорим або світлим лаком.

Неправильний френч

Тим, хто бажає виділятися яскравим манікюром, підходить неправильний френч.

Він відрізняється деякими особливостями:

 • При створенні манікюру можуть бути задіяні будь-які кольори лаку.
 • Для жіночного манікюру слід вибирати ніжні, але насичені відтінки. Такими можуть бути блакитний, персиковий або м’ятний.
 • Яскравий образ допоможуть створити контрастні кольори, наприклад червоний, синій або чорний.

При створенні неправильного френча на всю довжину нігтя слід нанести насичений відтінок.Вільний край оформляється контрастною смужкою. Важливо підібрати кольори, які поєднуються між собою.

Місячний френч

Місячний манікюр підходить тим, хто бажає підкреслити природну красу нігтів. Він передбачає виділення лунки зверху нігтьової пластини, що робить її форму плавної.

Особливостями такого френча є:

 • Використання світлих пастельних відтінків.
 • Крім контрастною смуги внизу нігтя, необхідно оформити рівну лунку зверху.
 • Лунка може бути пофарбована в білий або світлий колір, або залишатися прозорою.

При створенні місячного френча важливо сформувати симетричні лунки на всіх нігтях.

Для цього слід нанести розмітку з 3 точок, розташованих на рівній відстані один від одного. З цієї розмітці лунка акуратно заповнюється лаком. Прозорі лунки підходять тим, у кого немає часу на часту корекцію. Такий манікюр не змінює свій зовнішній вигляд при отрастании нігтів.

Френч зі стразами

Френч на мигдалеподібних нігтях, фото якого демонструють прикраси зі стразів, підійде для вечірніх заходів. Блискучі стрази переливаються в вечірньому світлі, залучаючи до рук увагу.

Особливостями такого дизайну є:

 • Класичні відтінки френча, доповнені стразами, підходять як для урочистих заходів, так і для походу в нічний клуб.
 • Зробити образ яскравіше допоможе особливий дизайн.Зі стразів можна сформувати візерунки.
 • Щоб додати кольору в манікюр, можна використовувати різнокольорові стрази.

При нанесенні френча зі стразами важливо розташувати їх на нігтях симетрично. Важливо міцно закріпити декор на нігтях за допомогою топа, нанесеного в 2 – 3 шари.

Френч з камінням

Камені являють собою синтетичні кристали, виконані з прозорого матеріалу. Їх форма буває трикутної, закругленою і квадратної. На нігтях вони помітно виділяються, тому такий манікюр підійде любителькам експресивного стилю.

Манікюр з яскравими каменями має деякі особливості:

 • При його виконанні важливо точно дотримуватися пропорції, необхідні для створення симетричних візерунків.
 • Для френча підходять камені пастельних відтінків, які гармонійно поєднуються як з теплими, так і з холодними тонами.
 • В організаціях зі строгим дрес-кодом або на ділових зустрічах подібний манікюр недоречний. Його слід зробити перед гучною вечіркою чи відпусткою.
 • Кількість каменів підбирається виходячи з довжини нігтів.Коротку нігтьову пластину годі було перевантажувати надмірним дизайном.

Для прикріплення каменів знадобляться пінцет і клей. Акуратне нанесення клею можливо за допомогою Дотса, який сформує невелику краплю на нігті. Після оформлення дизайну обов’язково використання закріплювача в кілька шарів, інакше камені швидко відклеяться.

Мереживний френч

Манікюр, декорований мереживним візерунком, підійде шанувальницям романтичного стилю. Він стане кращим доповненням для суконь з рюшами і воланами.Такий манікюр можна використовувати у весільному образі, щоб підкреслити легкість весільного плаття.

Особливостями мереживного френча є:

 • Простота виконання.
 • Довговічність.
 • Універсальність.
 • Можливість самостійного нанесення.

Для виконання манікюру з мереживним дизайном необхідний гіпюр.

Після нанесення основного кольору і оформлення лінії посмішки, слід щільно притиснути шматочок тканини до нігтя.Важливо, щоб лак був непросохлі. Надлишки мережива обрізаються вигнутими ножицями для кутикули.

Перевернутий, або зворотний френч

Френч на мигдалеподібних нігтях, фото якого відображають контрастну смугу в зоні основи нігтьової пластини, називається зворотним. Щоб домогтися такого ефекту, необхідно виділити не лінію посмішки, а лінію навколо нігтьової лунки.

До особливостей даного манікюру відносяться:

 • Складність симетричного виконання.
 • Поєднання світлого і темного відтінку в дизайні.
 • Поєднання глянцевих і матових текстур.

Перевернутий френч виконується в 2 шари. Для формування акуратною лінії в області лунки необхідний трафарет. Такий контрастний манікюр підійде любителькам експериментів.

Геометричний френч

Френч з геометричним візерунком підкреслює лунку нігтя, оформляючи її у вигляді трикутника.

Цей манікюр відрізняється від інших дизайнів особливостями:

 • Для його виконання необхідно створювати симетричні і чіткі лінії.
 • Геометричний дизайн передбачає гострі кути і ламані смуги.
 • Лінії повинні бути виконані контрастними відтінками і добре помітні.
 • Лунка може залишатися прозорою. Для створення яскравого манікюру її слід заповнити контрастним лаком, а для ніжного дизайну пастельним покриттям.
 • Смуги виконуються глянсовим або матовим лаком. Також можна використовувати готовий трафарет, який клеїться до поверхні нігтя.

Геометричний манікюр поєднується з мінімалістичним стилем.Він стане доповненням до гостроносого взуття, лаконічним принтам і суворому силуету. Для створення такого манікюру потрібні трафарети або тонкий пензлик.

Френч омбре

Френч омбре на мигдалеподібних нігтях відрізняється плавністю переходу відтінків. Фото манікюру відображають поєднання плавних ліній форми і кольору. Такий дизайн підходить для дівчат, охочих візуально подовжити ніготь.

Його відрізняють:

 • Витягнута форма, завдяки розтяжці квітів.
 • Пастельні відтінки.
 • Відсутність контрастів.

Ефект омбре виконується спонжем і зубочисткою. Необхідно нанести на палітру 2 відтінку лаку, з’єднавши кордон між ними зубочисткою. Спонж слід втиснути в отриманий градієнт, а потім рухами забарвити ніготь.

Френч з аксесуарами або малюнком

Манікюр з малюнками і аксесуарами підходить прихильницям неординарного стилю. У класичному образі він не доречний.Його особливістю є фігурки і деталі, приклеєні до нігтів.

Для виконання такого френча знадобиться:

 • Клей.
 • Закрепитель.
 • Наклейки.
 • Бантики.
 • Квіточки.
 • Намистини.

Колірна гамма відповідає класичному френчу. Покриття декорують після висихання і закріплюють топом.

Комбінований френч

Комбінований френч підійде тим, у кого недостатньо часу для частої корекції нігтів.

Завдяки кільком етапам обробки нігтьової пластини і кутикули, манікюр довго зберігається в первозданному вигляді.

Особливостями комбінованої технології є:

Для виконання такого виду манікюру знадобляться фрези. З їх допомогою вдається максимально обробити нігті, бічні валики і кутикулу. Після підготовки нігтів слід етап декорування.

Існують різні поєднання комбінованого френча:

 • Геометричний і неправильний.
 • Місячний і мереживний.
 • Ефект омбре і зворотний.
 • Мереживний зі стразами.
 • Класичний з камінням.

Комбінація дизайну може бути виконана на одному нігті або на кожному окремо.

Френч міленіум

Для френча в стилі міленіум знадобляться блискітки. Такий манікюр буде доречний на побаченні або вечірньому заході.

Його відрізняють:

 • Покриття з шіммери або великим блиском.
 • Золотий і срібний кольори для декору.
 • Білий або чорний колір для лінії посмішки.

При створенні дизайну міленіум рекомендується поєднувати чорний колір з сріблястим блиском, а білий з золотим. Лінію посмішки можна повністю покрити блискучим лаком або використовувати тонкий пензлик, щоб створити сяючі контури.

Дизайн френча на мигдалеподібних нігтях може бути пастельним або яскравим. Фотографії варіантів в статті, що демонструють модні тенденції, відбивають різноманіття палітри і форм для декорування.

Відео: френч на мигдалеподібних нігтях, фото

Весільний френч на мигдалеподібних нігтях, дивіться у відео-ролику:

Манікюр на мигдалеподібні нігті, стильні ідеї в відео:

дизайн зі стразами, блискітками, втіркой, красиві з малюнком гель лаком

Френч – манікюр, що ідеально підходить нігтям мигдалеподібної форми. Він залишається затребуваним в світі нейл-арту вже багато років. Витончена класика або химерний дизайн дозволяють підібрати його для будь-якого наряду або події.Подовжені нігті дають можливість експериментувати з лаками і оформленням.

Особливості поєднання мигдалеподібної форми нігтів з френчем

мигдалеподібного форма нігтів вважається класичною. Широка поверхня нігтьової пластини дозволять пробувати різні техніки оформлення, поєднувати кольори і елементи декору: консервативний союз білого і бежевого, яскраве і екстравагантне поєднання лаків або оригінальний принт. Загострена форма нігтя прекрасно підходить для обрисів «усмішки» і дизайну.

Традиційний френч

Френч на нігтях мигдалеподібної форми – безпрограшний варіант. Він органічно поєднується з будь-яким стилем одягу і підійде для повсякденного і святкового образу.

Класичний французький манікюр:

 1. Надати нігтям загострену форму.
 2. Нанести основний колір (бежевий, світло-рожевий) в 1-2 шари, дати висохнути.
 3. Приклеїти контурну смугу, залишивши кінчик нігтя вільним.
 4. Білим лаком зробити «посмішку», орієнтуючись по трафарету.
 5. Видалити смужку.
 6. Зверху використовувати топ.

Манікюр прекрасно підійде для бізнес-леді і романтичної дівчини, стане відмінним рішенням для будь-якого заходу.

Місячний френч

Місячний манікюр відомий з 90-х років. Головна особливість – виділена лунка біля основи. Вона може бути не зафарбованою, повторювати колір кінчика нігтя або бути контрастного відтінку.

Різновиди місячного френча:

 1. класичний – півколо біля основи нігтя;
 2. увігнутий – лінія, що проходить по нижньому краю у кутикули, подовжуючи з боків;
 3. трикутник, найчастіше позначений стразами або контрастним лаком.
 4. комбінований – союз традиційного і місячного манікюру.

Модний варіант – з’єднання декількох тонів:

 • персиковий і червоний;
 • м’ятний і білий;
 • фіолетовий і золотий.

Техніка виконання:

 1. Підготувати нігті, покрити їх прозорою базою.
 2. Нафарбувати нігтьову пластину основним лаком в 2 шари, даючи кожному висохнути.
 3. Приклеїти трафарет до основи, створивши лунку і зафарбувати її білим лаком.
 4. Видалити приклеєну смугу, нанести топ.

Якщо місячний манікюр буде з негативним простором, то трафарет приклеюється до нанесення основного лаку.

Місячний френч може стати елегантним рішенням для ділової жінки і оригінальним вибором для креативної дівчини.

Перевернутий френч

Перевернутий французький манікюр або антіфренч виконується «догори ногами». При цьому світлий тон лежить біля основи нігтя, а зверху – більш темний.

Техніка виконання:

 1. Підготувати нігтьову пластину.
 2. Нанести прозору базу.
 3. Покрити весь ніготь світлим лаком, висушити.
 4. Відступаючи 1,5 мм від кутикули, тонким пензлем зробити контур, повторюючи обриси нігтя, і зафарбувати вийшло простір темним кольором до самого кінчика.

Вдале поєднання кольорів:

 • бежевий і чорний;
 • золотий і бордовий;
 • м’ятний і рожевий;
 • білий і червоний.

Такий манікюр підійде модним жінкам, охочим залишатися в тренді. Він добре доповнює повсякденний або вечірній образ.

Комбінований французький манікюр

Комбінований френч поєднує декількох стилів одночасно. Найбільш виграшно виглядає класика і місячний манікюр.

Як правильно зробити:

 1. Обробити нігті.
 2. Нанести базовий відтінок в 2 шари, даючи кожному просохнути.
 3. Приклеїти один трафарет на кінчик нігтя, а інший біля основи.
 4. Зафарбувати ділянки білим лаком, видалити смужки.
 5. Висушити і нанести топ.

Кольори лаків підбираються залежно від уподобань чи заходу: стримані для повсякденного способу, а яскраві для свята.

Графічний френч

Особливість графічного візерунка – прямі лінії. Замість стандартної «усмішки» на кінчику нігтя можуть бути геометричні візерунки та лінії різної товщини.

Зробити графічний нейл-арт нескладно, в залежності від обраних відтінків він підійде для роботи і відпочинку.Малюнок на Безіменному пальці в поєднанні з традиційним френчем виглядає виграшно. За основу беруться нейтральні відтінки (персиковий, рожевий) або яскраві (синій, фіолетовий, червоний).

Дизайн нігтів з камінням

Камені – популярні прикраси манікюру. Вони підходять для повсякденного і святкового образу, прекрасно доповнюють наряд.

Популярні камені для прикраси:

 • напівкоштовні;
 • штучні;
 • рідкі.

Френч на нігтях мигдалеподібної форми з каменями виконати просто: прикраса закріплюються на клей або суміш топа з акрилом на одному або декількох пальцях.Це може бути один камінь або поєднання зі стразами і бульонкамі.

Флористичний дизайн

Французький манікюр з квітами – ніжний дизайн для романтичної дівчини. У літню пору такий декор буде особливо актуальним. Нейл-майстри створюють чудові творіння, від ніжних троянд до яскраво-червоних маків.

Найпростіші квіти виходить за допомогою Дотса: кілька точок, що утворюють коло, схожі на квітку, страза замість серцевини завершить композицію.

Як створити квітковий дизайн:

 1. Зробити класичний французький манікюр.
 2. На тонку кисть набрати трохи білого лаку і намалювати квітку, почавши з серцевини, описуючи навколо вигнуті лінії, створюючи троянду.
 3. Додати листя салатовим і зеленим кольором.
 4. Закріпити топом.

Відтінки можуть бути будь-які, головне, щоб вони поєднувався з основним кольором френча.

Френч зі стразами

Стрази – модна прикраса в нейл-арте. Завдяки їм можна викласти фантастичний малюнок, зробити образ яскравим і помітним.

Френч на нігтях мигдалеподібної форми: можна прикрасити за допомогою страз

Популярні виробники: Swarovski, Preciosa, Asfour.

На що клеїти стрази:

 1. Епоксидний клей – добре тримає, але не терпить поправок, так як швидко застигає.
 2. Суміш топа з акрилової базою 1: 1 – податлива і добре тримає.

Широкий асортимент страз дозволяє створювати скромні або екстравагантні поєднання, додаючи класичному френчу родзинку.

Французький манікюр зі стразами:

 1. Зробити традиційний френч.
 2. На висохлий лак нанести клей або суміш топа з акрилової базою.
 3. Апельсинової паличкою закріплювати стрази, викладаючи малюнок.
 4. В кінці лаком пройтися по краях каменів, не зачіпаючи вгору, інакше вони зблякнуть.

Французький манікюр з блискітками

Декор блискітками або «френч-міленіум» – сучасне прикраса, завдяки якому нігті засяють. Такий декор підійде для вечірки або святкового образу.

Як зробити френч з блискітками:

 1. На нігті нанести прозорий лак.
 2. Приклеїти трафарет і зафарбувати кінчик нігтьової пластини.
 3. На сирої лак по лінії «усмішки» насипати блискітки.
 4. Видалити смугу.
 5. Висушити покриття, нанести топ.
 6. Інший варіант – замість білого відтінку використовувати блискучий лак, гліттер або шіммер.

Блискітки можуть покривати весь ніготь або його частину.

Геометричний френч

Французький манікюр з геометричним орнаментом – елегантне і сучасне рішення.

Специфіка виконання:

 1. Підготувати нігті і покрити їх базою.
 2. Нанести основний лак.
 3. Використовую гострокутий трафарет, приклеїти його на кінчик і зафарбувати білим кольором.
 4. Нанести топ і висушити.

Різноманітне поєднання кольорів: чорний або червоний з білим, фіолетовий з золотим, синій з червоним і білим, дозволяють створити оригінальний манікюр без проблем і використовувати його в повсякденному житті і для вечірок.

Френч з малюнком гель-лаком

Шелак – відмінне рішення для працюючої та використаної дівчата. Французький манікюр прослужить довше, а чіткі і яскраві візерунки гель-лаком пом’якшать і урізноманітнюють його.

Варіанти візерунків:

 1. Вензелі, квітковий і ажурний принт.
 2. Точковий візерунок за допомогою Дотса.
 3. Прямі лінії.

Малюнок може прикрашати один палець або бути на кожному. Гра тонів і союз елементів створять неповторний образ, що поєднується з повсякденним життям і відповідний для виходу в світ.

Аквадизайн френча

Ефектний нейл-арт – акваріумний дизайн – притягує погляд. Довгий мигдалеподібний ніготь прекрасно підходить для аквадизайну, дозволяючи створити блискучий переливається ефект.

Варіанти виконання:

 • Кольорова слюда викладається на кожен шар лаку.
 • Пісок – строкаті частинки надають незвичайний ефект.
 • Різнобарвна фольга створює вітражний візерунок.
 • Сухоцвіти додадуть екстравагантності.

Аквадіазйн популярний у дівчат, завдяки цікавого ефекту і привабливості. Він робить френч більш виразним і ошатним.

Чорний френч

Основна відмінність від традиційного френча – чорна «посмішка».

Техніка виконання:

 1. На підготовлений ніготь нанести базовий лак в 1-2 шари, дати висохнути.
 2. Приклеїти трафаретний смугу на кінчик і зафарбувати його чорним квітів.
 3. Видалити смужку і висушити.

Чорний френч – яскравий манікюр, який підходить для вечірнього заходу. Вкраплення золотих і срібних блискіток додадуть розкоші.

Матовий френч

Матовий френч – цікава ідея для манікюру. Він виглядає строго і вишукано на нігтях, створюючи лаконічний образ. Додавання страз або візерунка зробить його придатним для вечірнього події.

Френч на нігтях мигдалеподібної форми матовим лаком:

 1. нігтьової пластини відполірувати і видалити пил.
 2. Нанести базовий лак в 2 шари, висушити.
 3. Виділити край нігтя білим лаком, намалювавши «посмішку».
 4. Завершити топом з матовим ефектом.
 5. Висушити покриття.

Матовий френч виглядає цікаво, він урізноманітнює традиційне сприйняття французького манікюру, додасть образу загадковості.

Френч з втіркой

Тренд року – блискучий пігмент-гліттер, який втирається в ніготь, створюючи блискучий дизайн.

Особливості манікюру зі втіркой:

 1. Відполірувати нігті, видалити пил і знежирити.
 2. Нанести базу і основний колір, висушуючи кожен шар.
 3. Спонж занурити в блискучу пил і щедрим шаром втерти в нігтьову пластину, ретельніше у кутикули і з боків.
 4. Видалити надлишки, нанести топ і висушити під лампою

Різновиди втіркі:

 • перламутр;
 • Голографик;
 • призма;
 • хамелеон;
 • хрущ.

Вдалі колірні поєднання при створенні френча на мигдалеподібних нігтях

Акуратні мигдалеподібні нігті виглядають витончено і завжди залишаються в моді.

Вони відмінно доповнять строгий образ або завершать вечірнє вбрання. Правильно підібрані кольори – основний момент при створенні манікюру.

Виграшні поєднання відтінків лаків:

 • білий тон з червоним, жовтим або синім;
 • чорний колір із золотим або срібним;
 • блакитний або рожевий відтінок з білим;
 • синій колір з жовтим або червоним;
 • білий лак з чорним;
 • фіолетового відтінку з білим або золотим.

У моді соковиті кольори, а також блискітки і стрази.

Новинки французького манікюру 2020 року

Французький манікюр не поступається своїми позиціями в 2020 році, класика і раніше в моді: білий з бежевим, світло рожевим, червоним і чорним. На піку популярності яскраві ягідні кольору, винні і вишневі.

Нейл-майстри радять робити акцент на безіменному пальці: барвисті фрукти, монохром або градієнт. Поєднання глянсовою і матовою фактури виглядає цікаво.Чи не поступається своїми позиціями негативний простір, який поєднується з яскравими квітами – жовтим, синім, червоним або бірюзовим.

Декор стразами, бульонкамі і ліплення надають нігтям блиск і розкіш. Флористичні мотиви – м’які троянди, яскраві маки і лаванда робить манікюр ніжним і жіночним.

Кольори в тренді:

 • насичений сливовий;
 • бордовий;
 • золотий;
 • блакитний і синій;
 • металеві відтінки;
 • чорний і червоний.

Френч на мигдалеподібних нігтях – ідеальне рішення для дівчини, подовжена форма виглядає красиво, робить образ жіночним.

Безліч колірних рішень від класичних пастельних до яскравих кислотних відтінків дозволяють поєднувати манікюр з нарядом. Він підходить для будь-яких подій: весілля, випускного вечора, клубної вечірки.

Оформлення статті: Міла Фрідан

Відео про френчі на нігтях мигдалеподібної форми

Гелеве нарощування нігтів:

Нарощування викладной френч:

дев’яносто одна тисяча вісімдесят-два .