Маникюр

Апаратний або обрізний манікюр що краще: Апаратний манікюр або обрізний, який краще: відмінності, безпеку, відгуки

Апаратний або обрізний манікюр – що краще – ФітоСпа

Манікюр в салоні сьогодні практично перестав бути розкішшю, яку раніше могли собі дозволити тільки дуже заможні люди. Тепер його може дозволити собі, практично, кожна дівчина чи жінка, навіть з невисоким рівнем доходу. Обрізний манікюр став невід’ємною частиною жіночого образу.

Як відомо, технології не стоять на місці, і це стосується не тільки великого виробництва, а й косметології, зокрема, і манікюру.І хоча класичний обрізний манікюр тримає цілком міцні позиції, альтернативним йому варіантом став не менш якісний апаратний манікюр. Що ж являють собою кожен з названих видів?

Обрізний манікюр

Традиційним вважається обрізний манікюр, який з’явився найпершим, як спосіб догляду за руками. Як спочатку, так і зараз, полягає він у тому, що і довжина нігтя, і кутикула забирається механічним способом за допомогою ножиць, кусачок, тримерів і т.д., після чого пилочками надається потрібна форма, і поправляються деякі нерівності.Також зрізається згрубла шкіра навколо нігтя. Після цього ніготь шліфується і полірується до блиску, після чого покривається декоративним лаком. Далі – побажання клієнта і фантазія майстра, ну і звичайно ж, його професіоналізм.

Апаратний манікюр

Чим же краще апаратний манікюр? Перш за все, своєю технологією виконання. Довжина нігтьової пластини, згрубла шкіра і взагалі все зайве, що зазвичай видаляють під час приведення рук в порядок, забирається за допомогою спеціального апарату, на якому обертаються кругові пилочки і фрези.Працюють такі верстати як від електрики, так і на акумуляторах – друга, природно, зручніше.

Власне, це і є головна відмінність між двома апаратним і обрізним манікюром, і вони, в общем-то, очевидні. Але який манікюр і чим краще – апаратний або обрізний – для цього треба дізнатися докладніше про переваги і недоліки кожного.

Переваги обрізного манікюру

Головною перевагою обрізного манікюру є його доступність, причому не тільки в матеріальному плані.Звичайно, він коштує набагато дешевше апаратного, як мінімум через собівартості. Але справа не тільки в цьому. Його з легкістю можна робити і в домашніх умовах, маючи під рукою мінімум інструментів. Крім того, він ідеально підходить для тих випадків, коли над нігтями і руками взагалі, м’яко кажучи, треба добре попрацювати. Ножицями можна практично ідеально прибрати кутикулу. Те ж саме можна зробити і тримерами – швидкість і якість видалення кутикули в прекутікулярной області нігтя також буде відмінним!

Крім того, якщо використовувати кусачки для зняття довжини нігтьової пластини, це займе зовсім небагато часу – набагато менше, ніж при поступовому спилювання пилою.Те ж стосується і видалення задирок. Набагато простіше зрізати їх ножицями до самого преногтевого валика, і саме такий спосіб не дозволить шкірі чіплятися і запобіжить появу нового задирки.

Таким чином, зовсім нехитрими засобами і способами можна привести в порядок і зробити ніжними і доглянутими навіть самі огрубілі, так би мовити «робочі», руки. Звичайно, в деяких, дуже складних випадках, одним сеансом тут не обійтися, щоб домогтися результату, близького до ідеального, проте навіть з першого разу результат приємно дивує і вражає.

Недоліки обрізного манікюру

Серед недоліків класичного манікюру можна відзначити, ймовірно, тільки один: можна випадково зрізати трохи більше грубої шкіри і, таким чином, поранитися (якщо Ви робите манікюр самостійно) або поранити клієнта. Однак при гарній практиці можна досить швидко напрацювати необхідні навички, і подібні випадки будуть траплятися вкрай рідко. Деякі відзначають ще один нюанс – період, який проходить між сеансами обрізного манікюру, з кожним разом стає коротшим, проте це момент неоднозначний – у всіх виходить по-різному.

Переваги апаратного манікюру

Тепер розглянемо більш детально питання: «Чим краще апаратний метод манікюру?» Як вже говорилося вище, в ньому використовуються спеціальні пилки, що працюють від мотора. Це дозволяє рівномірно прибрати довжину, зняти шкіру, що загрубіла і кутикулу. Завдяки цьому способу набагато простіше надати більш правильну форму нігтя, а також краще відполірувати і відшліфувати саму його поверхню. До того ж, до цього пристрою додається кілька знімних насадок різного ступеня «абразивності».За рахунок того, що пилка прибирає зайве дуже поступово, такий метод практично виключає травми, які можливо при зрізанні ножицями під час виконання класичного манікюру. Тобто певні переваги, природно, мають місце.

Крім цього, апаратний спосіб обробки нігтів дуже добре підходить для корекції нарощених гелем нігтів – тонкої пилкою набагато зручніше поправити форму нігтя, ніж вручну, і при цьому не зіпсувати його. Треба відзначити, що такий спосіб більше підійде для тих, хто регулярно доглядає за нігтями і вимагає в основному підтримки форми і незначної корекції.Однак, варто згадати і педикюр. Так ось, якщо справа стосується догляду за ногами, то однозначно краще використовувати апаратний метод, оскільки тільки таким чином вдасться якісно зняти огрубілу шкіру зі стоп, не поранивши їх.

Недоліки

Недоліком, або скоріше нюансом апаратного манікюру є тільки вартість такого задоволення. Хоча, з іншого боку, якщо є можливість на нього витратитися, то чому б не побалувати себе.

Висновок

Якщо ж говорити про те, який із способів краще – апаратний або обрізний манікюр, то однозначно відповісти не можна, оскільки у кожного свої переваги і аргументи на користь кожного з методів.Звичайно, серед майстрів вважається, що апаратний манікюр виходить набагато краще і якісніше, ніж обрізний, при тому, що часу витрачатися в принципі однаково. Але даними апаратом треба вміти користуватися – не тільки теоретично знати, як він працює, а й мати гарні навички. А вміння це досягається тільки численним використанням. Тому якщо Ви не маєте досвіду в поводженні з цим приладом і не знаєте хорошого майстра, до якого можна було б звернутися, краще скористатися традиційним методом.

Знову-таки, при належному вмінні, якість роботи буде теж дуже хорошим. Тому найголовнішим радою в даному випадку буде тільки один – шукайте хорошого майстра або вдосконалюйте свої власні вміння. Це стосується обох методів, якщо не шкода один раз розоритися на апарат або манікюрний набір з якісної сталі. Крім того, в залежності від ситуації або під настрій, що дівчатам теж дуже властиво, можна чергувати ці два способи. У будь-якому випадку, якщо робота буде виконана професійної рукою, а також якісними матеріалами та приладами, то результат як одного, так і іншого методу, виглядає красиво і акуратно.

Який манікюр краще: Апаратний або Обрезной – Школа манікюру Nayada

Доглянуті і красиві руки з бездоганним манікюром в усі часи вважалися невід’ємною частиною жіночого образу і ознакою аристократизму. Ось чому в сучасному світі всі поважають себе жінки підвищена увага приділяють манікюру. Деякі дівчата роблять його самостійно, інші ж – довіряють свої руки професіоналам. Однак всіх сучасних жінок хвилює питання: який манікюр краще – апаратний або обрізної.

І хоча всі види манікюру мають незаперечні переваги і недоліки, розглянемо, що говорять експерти про те, який манікюр краще – апаратний або обрізної.

Класичний Обрезной або Апаратний манікюр

Ще років двадцять тому чи не єдиною косметичною процедурою для рук, яку могли запропонувати своїм клієнтам майстра нігтьового сервісу, був обрізний манікюр. Сутність такого манікюру зводилася до механічного видалення розм’якшеної в теплій мильній воді кутикули, птеригия і всієї ороговілої шкіри.І чим глибше була зрізана кутикула, тим чистіше якісніше вважалася робота.

І хоча послуга класичного обрізного манікюру все ще користується популярністю серед сучасних жінок, експерти в області нігтьового сервісу таку техніку називають застарілою і зжитої. І справа тут не тільки в тому, що в процесі обрізного манікюру існує ризик поранити шкіру, але і в тому, що такий манікюр незмінно призводить до деформації нігтьових валиків.

Майстри-професіонали відзначають, що у жінок, які віддають перевагу обріза манікюру термін відвідування майстра незмінно зменшується.Стандартне відвідування раз в тиждень, тому що при обрізному манікюрі набагато швидше і сильніше заростають нігтьові валики, збільшується шар кутикули, грубіє шкіра навколо нігтьової пластини, валики товщають а руки набувають негарний і неестетичний вигляд.

Якщо в радянську епоху не було інших аналогів обріза манікюру, то сучасна індустрія краси і нігтьового сервісу всім жінкам пропонує абсолютно новий підхід – апаратний манікюр.

Апаратний манікюр: основні переваги

На думку експертів в області нігтьового сервісу, апаратний манікюр є більш щадним і делікатним, адже він передбачав не обрізання ділянок нігтьових валиків, які служать захисним бар’єром нашого організму, а обробку і шліфування ороговілих шарів шкіри навколо нігтьової пластини за допомогою змінних насадок і спеціального апарату .

Апаратний манікюр не вимагає розпарювання шкіри і є абсолютно безболісним і безпечним. Але головна перевага апаратного манікюру в тому, що під час його виконання видаляються тільки мертві ороговілі шари, епідерміс який не є ороговевшим залишається неушкодженими. Такий підхід дозволяє стримувати зростання кутикули і шкіри навколо нігтьової пластини, тому апаратний манікюр залишається привабливим і доглянутим протягом двох – трьох тижнів в залежності від стану і якості шкіри клієнта.

На відміну від класичного обрізного манікюру, який нерідко порівнюють з неестетично і задавненої процедурою гоління волосся лезом, апаратний манікюр подібний м’якому пиллингу, під час якого ніжно і делікатно видаляються тільки загрубілі ділянки, а здорова шкіра нігтьових валиків залишається неушкодженою.

Одним словом, апаратний манікюр – це одна із самих практичних новинок індустрії краси та нігтьового сервісу, яка дозволяє отримати ідеальний манікюр без пошкодження нігтів і нігтьових валиків на тривалий термін.

Який манікюр і педикюр краще, апаратний або обрізний

Одним з найпопулярніших є спірне питання про те, який манікюр краще, апаратний або класичний (він же – обрізний). Насправді, це два абсолютно різних методи, кожен з яких має свої плюси і мінуси, невід’ємні особливості.

Щоб зрозуміти, який варіант манікюру краще, апаратний або обрізний, потрібно мати чітке уявлення про кожного з них.

Плюси і мінуси апаратного манікюру

Апаратний варіант дуже затребуваний серед модниць.Завдяки використанню спеціального апарату – фрезера, процедура займає набагато менше часу, що є одним з його незаперечних плюсів. Також він має ряд інших позитивних сторін:

 • Безпека. Методика апаратного манікюру дозволяє прибирати тільки ороговілі ділянки шкіри, не зачепивши здорові. Він не травматичний, процедура обробки насадок проводиться таким чином, що гарантована його повна стерильність.
 • Якість обробки нігтьової пластини. Наявність різноманітних фрез дає можливість здійснити широкий спектр робіт: починаючи від надання нігтя форми, до його ідеальної полірування.
 • Такий вид манікюру добре підходить навіть людям, у яких нестандартна нігтьова пластина. А також тим, у кого надмірно суха шкіра навколо нігтя.
 • Апаратний манікюр запобігає розшарування нігтьової пластини, і уповільнює зростання кутикули. Внаслідок цього, робити його слід набагато рідше.

На фото: апаратний манікюр і процес його створення.

Крім ряду переваг, апаратний манікюр має і негативні сторони:

 • Цю процедуру повинен проводити тільки кваліфікований майстер.Не маючи досвіду роботи, апаратом можна пошкодити нігтьову пластину або ж шкіру навколо неї, і викликати больові відчуття.
 • Обробка кутикули проходить шляхом спилювання, що не підходить надто запущеним нігтям, наприклад у випадках, коли кутикула приросла і покриває третину нігтьової пластини.
 • Якщо на шкірі рук є які-небудь травми, в тому числі задирки, апаратом обробляти такі ділянки можна.

Крім перерахованих вище недоліків, апаратний манікюр коштує дорожче класичного.

У цьому відео можна дізнатися про ще одній точці зору:

Переваги і недоліки обрізного манікюру

Обрізний також називають класичним, здійснюється така процедура з використанням ріжучих інструментів: ножиць, кусачок і т.п. Багато майстрів віддають перевагу саме цьому виду через наступних його переваг:

 1. Доступність. Кожен салон краси надає таку послугу, але, якщо трохи потренуватися, його можна виконувати в домашніх умовах, що не потребуватиме величезних витрат.Виконуючи класичний манікюр будинку, не слід забувати про стерильності інструментів.
 2. Кутикула віддаляється ідеально, в якому б стані вона не була. Через те, що перед процедурою шкіра навколо пальців розпарюється, повне видалення кутикули і задирок відбувається без проблем. Обрізний манікюр можна робити навіть тим людям, у яких дуже запущені нігті.
 3. Вартість класичного – трохи дешевше інших видів.

Обрізання нігтя.

Існують також недоліки класичного манікюру:

 1. Можливі пошкодження шкіри навколо нігтя.Крім больових відчуттів, порізи надають неестетичний вигляд рук. Також є можливість занести інфекцію.
 2. Якщо обрізний манікюр виконаний неякісно, ​​це може привести до тріщин на кутикули і задирок.
 3. Класичний манікюр має ряд протипоказань.

Є випадки, коли обрізний манікюр категорично заборонений:

 • Не можна робити класичний манікюр, якщо в цей день належить нарощування нігтів.
 • Краще відмовитися від обрізного манікюру, при присутності шкірних, грибкових захворювань.Якщо людина хвора на цукровий діабет або у нього погана згортання крові теж не слід вдаватися до класичного.
 • При наявності відкритих ран в області нігтьової пластини, краще перенести таку процедуру.
 • Протипоказаний обрізний манікюр і тим, у кого судини розташовані близько до поверхні шкіри.

При айхмофобія (боязні гострих предметів) неможливо провести процедуру класичного манікюру. Ця фобія – явище рідкісне, але не дивлячись на це, такі випадки зустрічаються в практиці.

Порівнюємо апаратний і обрізний педикюр

Педикюр і манікюрний апарат в руках професіонала.

Педикюр, як і манікюр можна виконувати апаратом, із залученням спеціальних інструментів.

Сказати однозначно який педикюр краще не можна, так як кожен з видів має свої особливості.

Найкраще вибрати перевіреного і досвідченого майстра, так як педикюр прекрасно усуває проблеми, але неправильно виконана його, може проблеми спричинити.

Апаратний педикюр – хороша ідея, недоліків немає, єдиним мінусом є його ціна. Така процедура не вимагає розпарювання, що економить час. Насадки фрезера видаляють ороговілі шкіру поступово, не травмуючи здорову. Шкіра починає повільніше наростати, що робить візити до майстра набагато рідше.

Обрізний педикюр доступніший, техніка виконується спеціальним лезом, за допомогою якого усуваються дефекти: мозолі, натоптиші і ін.

Після завершення процесу, майстер шліфує стопу абразивними інструментами, після чого шкіра стає ідеально гладкою. Однак, через те, що огрубіла шкіра віддаляється за раз, стопи стають надмірно чутливими, що викликає у людини дискомфорт.

Навіть хороший майстер класичного педикюру не гарантує відсутність хворобливих відчуттів при використанні ріжучих інструментів. Імовірність інфікування – велика. Крім стерильності використовуваних інструментів, є ризик потрапляння бактерій навіть в дріб’язкові ранки, особливо влітку, коли людина використовує відкрите взуття.

Висновки

Однозначно сказати що краще, апаратний або класичний манікюр – неможливо. Апаратний манікюр в наш час користується найбільшою популярністю, проте при грубій шкірі рук і занедбаному стані кутикули, варто вдатися до обріза. У будь-якому випадку, і апаратний і обрізний манікюр зроблять руки доглянутими, а вибір вже залишається за кожним.

Стоячи перед вибором, яка ж методика краще, необхідно зважити всі «за» і «проти».

Якщо є проблеми зі здоров’ям ніг, класичний педикюр категорично заборонений.Також краще не робити обрізний педикюр тим, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи через те, що перед процедурою, розпарюють ноги. Хоча процедура з використанням фрезера поступово витісняє обрізний педикюр, залишаються люди, які віддають перевагу саме йому.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Однокласники

апаратний або обрізний? Чим відрізняється класичний педикюр від інших видів, відгуки

Манікюр – найбільш затребувана косметична процедура.Завдяки їй за короткий час нігтям можна надати доглянутий і здоровий вигляд. На сьогоднішній день існує безліч методик виконання манікюру, і кожен з варіантів має як перевагами, так і недоліками. Але багато жінок задаються питанням щодо того, який краще манікюр: апаратний або обрізний, адже обидва ці види є найбільш затребуваними.

Основні види

На сьогоднішній день існує декілька видів манікюру, що дозволяє жінкам підібрати найбільш оптимальний варіант для себе. Найпоширенішим є класичний тип. Нерідко цей вид манікюру називають обрізним, так як видалення кутикули виконується за допомогою спеціальних інструментів. Попередньо руки потрібно помістити в ванночку з гарячою водою, щоб шкіра злегка розм’якшилася.

Завдяки цьому обрізати кутикулу набагато легше, і нігті не піддаються травмування.Для створення необхідної форми використовуються спеціальні ножиці, а для завершення процедури застосовується пилка.

Варто відзначити, що довжина нігтів повинна бути однаковою на обох руках.

Не менш популярним варіантом є європейський манікюр. У порівнянні з попереднім видом цей метод безпечніший. Обумовлено це тим, що під час виконання процедури немає необхідності у видаленні кутикули.

Останнім часом особливою популярністю користується американський вид. Цей варіант мало чим відрізняється від класичного способу, але все ж має свої характерними якостями. Під час виконання нігтям надають форму овалу. Для декорування нігтів застосовується виключно однотонний склад, переважно кремового відтінку.

Унікальним видом є апаратний манікюр. Сам процес обробки пластини не займає багато часу, а для проведення застосовується спеціальний прилад з різними насадками.

Особливості

Апаратний

Так як апаратний і обрізний манікюр є найбільш затребуваними варіантами, необхідно ознайомитися з основними особливостями кожного з видів, порівняти їх переваги та недоліки.

Варто відзначити, що обидві процедури проводяться як в стінах салону, так і в домашніх умовах.

Що ж стосується апаратного манікюру, то він є одним з видів європейського напрямку. Для виконання процедури застосовується невеликий пристрій. Обертові елементи доповнюють насадками для шліфування пластини, за рахунок чого і відбувається весь процес. За допомогою апарату для необрізної манікюру видаляють кутикулу, але при цьому шкіра, яка розташована навколо нігтя, не пошкоджується.

Особливість цього варіанту полягає в тому, що для обробки пластини не використовуються спеціальні рідини, як це відбувається під час застосування інших видів.

Майстри рекомендують відмовитися від проведення такого манікюру в домашніх умовах, особливо при відсутності спеціальних навичок. Обумовлено це тим, що існує великий ризик пошкодити поверхню пластини.

Варто відзначити, що апаратна процедура найчастіше використовується при наявності пошкодженої поверхні нігтя. Такий вид ідеально підійде власницям тонкої шкіри. Обробка апаратом застосовується при близькому розташуванні судин.

Варто відзначити, що за допомогою такого апарату можна виробляти різні варіанти обробки.Прилад використовується для полірування, видалення грубої шкіри, шліфування. В цьому і полягає відмінність апаратного методу. Якщо розглядати обрізний вид, то в порівнянні з цим способом він не настільки функціональний.

Ще одна перевага полягає в тому, що процедура не травматична. Навіть при близькому розташуванні судин існує мінімальний ризик того, що шкіра буде зачеплена під час проведення. В основному, такі конфузи відбуваються при відсутності досвіду у майстра.

Плюс апаратного методу полягає в тривалому ефекті. Завдяки відсутності травм і дрібних пошкоджень шкіра зростає не надто інтенсивно. Саме тому фахівці рекомендують звертатися до апаратного методу раз в 2 тижні. Якщо ж ефект стійкий, повторювати процедуру можна ще рідше.

Що ж стосується недоліків, то тут варто виділити вартість. У порівнянні з іншими видами, ціни на послугу досить високі. Але в цьому випадку вибір залежить виключно від уподобань клієнта.

Нерідко під час роботи недобросовісні майстри погано обробляють інструменти.Це стосується всіх видів манікюру. Подібна проблема не обійшла стороною і апаратний метод. Саме тому, прийшовши в салон, варто звернути увагу на чистоту робочої поверхні, стерильність всіх інструментів і дрібних косметичних приладдя, які використовуються в процесі.

Обрізний

Якщо апаратний метод називають «сухим», то обрізний спосіб обробки є повною протилежністю.Як уже було відзначено вище, в процесі необхідно виконати розм’якшення кутикули. Для цих цілей застосовуються спеціальні розчини, які швидко справляються з поставленим завданням. Після того, як кутикула розм’якшується, для обробки використовуються щипчики. Інструментом відсувають зайві ділянки і потім видаляють.

У порівнянні з попереднім видом, ця техніка є більш складною.Пояснюється це тим, що в процесі є високий ризик пошкодження кутикули. На жаль, бувають випадки, коли через відкриті ранки в організм проникає інфекція. Саме тому інструменти, з якими працює майстер, повинні піддаватися ретельній обробці.

Особливість класичного манікюру полягає в тому, що процедуру потрібно повторювати регулярно. Майстри рекомендують робити це 1 раз в тиждень. В основному, до такого методу варто звертатися тим людям, хто володіє грубою і великий кутикулою.

Варто врахувати, що при близькому розташуванні капілярів використовувати цей спосіб обробки не рекомендується. Цей же момент стосується власниць ніжної шкіри.

образно манікюр так само, як і інші види, має свої достоїнства і недоліками.Головним плюсом цього виду є швидкість виконання. На обробку пластини не потрібно витрачати багато часу, так як для роботи застосовується безліч різних інструментів. Швидко надати довжину нігтя можна за допомогою звичайної пилки.

Часто для обробки використовуються спеціальні тримери. З їх допомогою видалення кутикули відбувається швидко і акуратно. Варто відзначити, що обрізний манікюр є ідеальним рішенням при запущеному стані нігтів. Такий вид варто вибрати і власницям затверділої шкіри.

Багато майстрів рекомендують використовувати цю методику для видалення задирок. Завдяки тому, що ножиці зрізують їх під самий корінь, це не призводить до подальшого пошкодження шкіри.

Як вже було зазначено вище, головним мінусом цього виду є ризик отримання травм. Проблема посилюється в тому випадку, коли майстер погано обробляє інструменти після втрати клієнтів.В основному, очищення приладдя для роботи відбувається в кілька етапів.

Прийшовши в салон, не соромтеся питати про те, яким чином проводиться обробка інструментів. Варто розуміти, що від цього безпосередньо залежить ваша безпека. Зверніть увагу на наявність спеціальних очисних приладів в салоні. Якщо ви помітили, що власності перебувають не в кращому стані, варто пошукати інший заклад.

Комбінований вид

Крім перерахованих вище методик, існує ще один універсальний вид манікюру – комбінований. З назви можна зрозуміти, що цей спосіб поєднує в своїй основі декілька технологій. Найчастіше для виконання манікюру застосовується апаратна обробка одночасно з механічними маніпуляціями.Поєднання таких методів дозволяє домогтися максимального результату.

Цей варіант значно відрізняється від окремих способів. Під час проведення майстер враховує особливості шкіри та пластини клієнта, і, виходячи з цього, вибирає інструменти і схему роботи. Комбінований метод відрізняється безболезненностью і безпекою.

Що вибрати?

Різниця між апаратним та обрізним методами досить істотна, якщо враховувати все вищесказане.Варто відзначити, що ці техніки застосовуються не тільки для створення манікюру. Існує як класичний, так і апаратний педикюр, тому виходячи з проблем, можна вибрати найбільш підходящий метод для себе.

Приміром, педикюр класичний не рекомендується застосовувати при наявності захворювань ніг. Розпарювання забороняється виконувати при варикозі і тромбозі. Людям, що страждають від цукрового діабету, також необхідно відмовитися від цієї процедури. Цей момент стосується як педикюру, так і манікюру.

Тим, хто турбується про своє здоров’я варто звернутися до апаратного методу. При виконанні цієї техніки не відбувається шкірних поранень. Варто відзначити, що навіть при відсутності ретельної дезінфекції ризик проникнення інфекції зводиться до мінімуму.

Пилки, які застосовуються при класичному манікюрі, погано піддаються стерилізації.Навіть при ретельній обробці провести повне очищення не вдається.

У виборі відповідного виду допоможуть відгуки тих людей, які вже зверталися до двох методів. В основному, більшість вибирають апаратний вид, так як він більш безпечний. Але ті, для кого вартість процедури здається завищеною, віддають перевагу обріза варіанту.

Детальніше про апаратне манікюрі дивіться в наступному відео.

Манікюр обрізний або апаратний

Манікюр для нігтів ділять на кілька видів: європейський,
обрізний, апаратний, гарячий, комбінований. Раніше перевагу віддавали
класичного обріза манікюру.На даний момент все більш сучасним і
популярним стає апаратний спосіб видалення кутикул. Обидва манікюру мають
значна відмінність один від одного.

Обрізний, апаратний і комбінований манікюр

Апаратний манікюр робиться за допомогою спеціального манікюрного
фрезера, основними частинами якого є ручка і підключений до нього
невеликий блок живлення.До можливостей апарату відносять: полірування, шліфування,
видалення кутикул, обробка нарощених нігтів.

Цей метод обробки нігтів можна зробити майже
в будь-якому манікюрному салоні. Даний вид манікюру краще довірити професіоналам, в
домашніх умовах його робити досить важко і вийти далеко не у
кожного

Обрізний манікюр є більш класичним методом догляду за
нігтями.Даний вид манікюру робиться за допомогою неелектричних ручних
інструментів, в основному щипчики, тримери, і манікюрні ножиці. перед
обрізанням кутикул їх розмочують у ванні з водою. Сама пластина перед
нанесенням лаку полірується різними бафамі, а форма надається пилкою.

Даний вид манікюру можна зробити як в салоні, так і на
дому, але він також вимагає акуратності і вправності

Комбінований манікюр використовують у випадках, коли кутикула
сильно відростає, і через те, що нігті легко обробляються фрезою.У таких
випадках використовують ножиці.

Який манікюр вибрати?

Вибір манікюру залежить від індивідуальних особливостей нігтів і
бажання людини. Розглянемо плюси апаратного манікюру:

 1. Даний манікюр більш безпечний, він практично виключає
  можливість пошкодження і розвитку інфекцій;
 2. Завдяки Фрезера якість обробки буде найбільш якісною,
  ніж при видаленні ножицями;
 3. На відміну від манікюру, педикюр однозначно краще робити саме з
  допомогою фрезерного приладу, оскільки він крім нігтів і кутикул так само
  здатний обробляти стопи.Так що, якщо необхідно видалення натоптишів,
  ороговілої шкіри або обробка п’ят – однозначно краще вибрати саме
  апаратний метод;
 4. За приблизно такий же термін обробки нігтів якість роботи буде
  значно вище, ніж при обрізному варіанті.

Мінуси апаратного манікюру

 • Усунення кутикул не рекомендується робити за допомогою фрезера,
  оскільки ніготь на місці кутикули починає спилювати.Тому для їх
  видалення часто використовують ножиці;
 • Апаратним методом можна обробляти мокрі руки або вологі
  руки, що ще більш ускладнює якісне видалення кутикул;
 • Є ймовірність пошкодження запаленої шкіри, тому якщо на
  предногтевом валику є навіть незначні почервоніння, тип обробки
  необхідно замінити.

Обрізний метод також володіє своїми перевагами і недоліками.У плюси обрізного методу входять:

 1. Підрізати нігті за допомогою кусачок можна досить швидко. На це
  необхідно трохи часу, приблизно, як і на прибирання довжини нігтів з
  використанням пилочки;
 2. Завдяки даному виду видалення кутикул відбувається максимально
  якісно. Так само незрівнянно добре обробляється прікутікульная зона нігтя:
 3. Набагато краще і швидше обробляє нігті в занедбаному стані.Якщо нігті в занедбаному стані або у того кому роблять манікюр чи педикюр
  тонка шкіра, набагато доцільніше буде вибрати саме обрізний вид манікюру;
 4. Видалення кутикул зробити більш якісно буде саме за допомогою
  ножиць. Апаратний манікюр не надає можливості видаляти задирки,
  оскільки їм дуже просто пошкодити шкіру;
 5. Одним з найбільш значних плюсів обрізного манікюру є його
  цінова політика. Обрізний манікюр за такий же час роботи буде коштувати в рази
  менше, ніж апаратний.

До мінусів обрізного манікюру відносяться

Травмоопасность. Завдяки ножиць є ймовірність травми або
мікротравми шкіри і подальша її інфекція. Щоб виключити даний варіант
інструменти перед роботою необхідно ретельно стерилізувати, руки обробити і
дезінфікувати, завжди при собі мати антисептик. Все це значно
зменшить, але не виключає шанс потрапляння навіть в невидиму ранку інфекцій.

При використанні погано заточених інструментів є ризик не
обрізати, а зім’яти пластину, через що вона буде розшаровуватися і тріскатися.

Менш ретельна обробка нерівностей. При апаратному манікюрі
нерівності пластини будуть оброблятися набагато якісніше завдяки
Фрезера, ніж обробка пилкою або бафом.

За підсумком кожен з методів є індивідуальним, і
вибір буде залежати від індивідуальних особливостей кожної людини.Однак
косметологи радять саме апаратний метод – при манікюрі ризик травми шкіри
навколо нігтя значно нижче, ніж при виконанні обробки обрізним методом.

Відео по темі від Notochki Наталі:

.