Маникюр

Як зробити місячний манікюр: як зробити в домашніх умовах

Місячний манікюр гель-лаком в домашніх умовах

Місячний манікюр на Заході також відомий як «голлівудський френч», а в Росії – як «зворотний френч». При традиційному френчі на кінчику нігтя акуратно малюють тонку білу або кольорову дугу, при зворотному варіанті цього дизайну дуга переміщається до основи нігтя. Слово «місячний» в даному випадку не має відношення до небесного світила, а походить від слова «лунула» – так називають ділянку нігтя біля самої основи біля кутикули.

Перевага цього різновиду манікюру полягає в тому, що її можна робити на нігтях абсолютно будь-якої довжини і форми.До цього способу з задоволенням вдавалися західні модниці 1930-х років, а відродження інтересу до такого дизайну в XXI столітті пов’язують з ім’ям королеви бурлеску Діти фон Тіз. В наші дні лунулу зазвичай прорисовують більш світлим відтінком, а основну частину нігтьової пластини – більш темним. Однак ніяких строгих правил в цій справі не існує, і будь-які прояви креативу тільки вітаються.

Місячний манікюр будинку

Такий дизайн найпростіше виконувати за допомогою трафаретів, які продаються в спеціалізованих магазинах і в інтернеті.Спочатку нігті покривають основою, а потім – тим кольором, який передбачений для лунули. Потім зверху накладають трафарет і наносять основний відтінок по всій довжині нігтя.

Якщо ви впевнені в собі, а ваші руки не тремтять, можна спробувати промальовувати лунулу на око за допомогою звичайного пензлика.

Існує і такий варіант, як заздалегідь заготовлені лунули з перекладної фольги. На нігті наносять основний лак, а біля основи видавлюють зовсім небагато клею. Фольгу якомога щільніше прикладають до клею матовою стороною, чекають кілька секунд і знімають одним різким коротким рухом – в результаті на нігті виходить лунула.

Техніка місячного манікюру гель-лаком

Місячний манікюр гель-лаком користується підвищеним попитом у порівнянні з використанням звичайних лаків. Це не дивно: вимальовування лунули – процес досить трудомісткий, і всім хочеться, щоб його результати зберігалися в первозданному вигляді якомога довше. Місячний манікюр шелаком або за допомогою аналогічного стійкого покриття тримається до 3 тижнів, зберігає насичений колір, не змащується і не сколюється.

Багатьох цікавить питання, як робити місячний манікюр в домашніх умовах гель-лаком.Для цього буде потрібно наступний набір матеріалів та інструментів: два гель-лаку контрастного кольору, скошена кисть для нанесення гель-лаку, напівкруглі трафарети для лунули, базове покриття, закріплювач, Ремувер, обезжириватель, пилка, дерев’яна паличка для видалення кутикули і ультрафіолетова лампа для сушки .

Техніка виконання місячного манікюру гель-лаками передбачає певну послідовність дій. Спочатку, як зазвичай, з нігтів знімають старе покриття, роблять манікюр, видаляють кутикулу, знежирюють нігтьову пластину.Потім йдуть такі кроки:

 1. Наносимо основу і висушуємо її під лампою.
 2. На всю поверхню нігтя в один шар наносимо той гель-лак, яким прорисовуємо лунулу. Сушимо під лампою.
 3. Накладаємо на лунулу трафарет і наносимо в один шар гель-лак для всієї поверхні нігтя. Сушимо під лампою.
 4. Покриваємо всю поверхню нігтя від лунки до кінчика закрепителем.

Маленька хитрість: якщо лак для лунули темніше, ніж для основної поверхні нігтя, його можна акуратно видалити за допомогою кисті, змоченою в Ремувер.

Місячний манікюр на коротких нігтях

Дивлячись на фото місячного манікюру гель-лаком, легко переконатися в тому, що цей дизайн однаково виграшно виглядає на нігтях будь-якої форми і довжини. У цьому його вигідне відміну від звичайного френча, для якого багатьом доводиться нарощувати нігті, щоб було де розмістити ту саму «посмішку».

Цей варіант дизайну надає величезну свободу для творчості. Один лак може бути матовим, а другий глянцевим, лунула – увігнутою у напрямку до кутикули або до кінчика нігтя, а її форма – незграбною або округляє.По краю лунули часто розміщують стрази, блискітки та інші декоративні елементи. Клеять їх поверх кольорового лаку або на клей, або на топове покриття, і це ж покриття наносять зверху для закріплення.

При бажанні можна використовувати всього один лак і залишити лунулу прозорою, покривши її тільки додає блиск основою. Якщо, навпаки, ви хочете зробити на лунула яскравий акцент, можна приклеїти туди кольорову фольгу для нейл-арту (на крайній випадок зійде навіть харчова).

Як зробити місячний манікюр: лаком, шелаком в домашніх умовах

Техніка виконання місячного манікюру це поєднання двох кольорів лаку, що відрізняються один від одного контрастом, акцент якого робиться в ямочки нігтя.Існують два різновиди манікюру:

 • з увігнутою лінією посмішки біля основи нігтя;
 • з опуклою лінією посмішки біля основи нігтя.

З історії: місячний манікюр відкрив для широкої публіки Крістіан Діор в 40-х роках двадцятого століття. З плином часу він придбав ім’я великого дизайнера і назва «манікюру від Діор». Так само можна зустріти третю назву – голлівудський френч.

Довжина і форма нігтів

Манікюр «за подобою місяця» відмінно виглядає як на коротких нігтики, що додає образу миловидності, так і на довгих, виконання на яких візуально їх вкорочує.Овальна або закруглена форми нігтя є найбільш підходящими для виконання манікюру.

Одним з перевагою даного манікюру є його універсальність. Саме він підійде для будь-якого заходу, будь то вечірка, урочистий прийом, робота або повсякденне життя.

Кольори лаку для місячного манікюру

Основним кольором, що надає акцент на нігтях, повинен бути якийсь відтінок з темних, тоді, як луночку нігтя повинна придбати світлий відтінок.Одними з найкрасивіших і модних сполучень є такі, як чорний з жовтим, синій з срібним, фіолетовий з білим.

Дуже добре виглядає м’ятний відтінок з білим. Шанувальникам готики буде цікавий червоний з чорним.

Як зробити місячний манікюр самостійно

Сама елементарна техніка виконання Місячного манікюру – це нанести колір лунки, а потім акуратно наносити другий колір, залишаючи опуклу або увігнуту лінію. Це вимагає точності рухів і деякого досвіду.

Допоможе справі – тонка кисть – нею малюють дугу а далі акуратно малює навколишнє частина, залишок можна вже наносити звичайною кистю.

https://www.youtube.com/watch?v=RP76pz1T9jo

Ще варіант: використовуємо лише один колір, лунка буде природного кольору нігтя. Нанести лак на всю поверхню нігтя, дати йому трохи просохнути і зробити ямочки плоскою кистю, змоченою в рідині для зняття лаку.

Місячний манікюр з трафаретом

Для виконання нам знадобляться:

 • кошти, інструменти для проведення гігієнічного манікюру;
 • два контрастних лаку;
 • трафарети, призначені для місячного манікюру або френча;
 • основа під лак, закріплювач.

Техніка виконання:

 1. проведемо гігієнічний манікюр; додамо красиву форму нігтям, видалимо кутикулу, знежирити нігтьову пластину;
 2. нанесемо на нігті основу під лак, через деякий час вона висохне, почекаємо. Властивості основи значні. Завдяки її впливу лаки роблять менший вплив на нігтьову пластину, зберігаючи природний блиск нігтя, допомагаючи довше зберегти манікюр;
 3. покриємо нігті більш світлим відтінком лаку, почекаємо повного висихання;
 4. близько нігтьової луночки приклеїмо трафарет опуклою або увігнутою стороною, при цьому залишаючи невеликий відкритий зазор.Його розмір можна легко визначити, і він буде залежати від величини ямочки і довжини нігтів. Можна приступати до нанесення темного лаку, трохи заступаючи на сам трафарет, щоб вийшла в підсумку рівна лінія. Якщо не виявилося під рукою трафарету, то до вас на допомогу можуть прийти скотч або стікер;
 5. після висихання лаку покриваємо нігті закріплювачем, чекаємо повного висихання. Вуаля, наш манікюр готовий.

Місячний манікюр з фольгою

Для виконання нам знадобляться:

 • інструменти і засоби для гігієнічного манікюру;
 • фольга;
 • ножиці;
 • ватяні палички;
 • темний лак;
 • основа під лак, закріплювач.

Техніка виконання:

 1. Перший крок проведемо аналогічно вищевказаною методикою;
 2. Покриємо нігті основою під лак, дамо їй трішки підсохнути, десь секунд 20;
 3. Візьмемо шматочок фольги, приклеїмо його до нігтя від ділянки підстави до середини. Акуратно пригладив по краях для повної сцепляемости за допомогою ватної палички;
 4. Ножицями обрізаємо фольгу по краях, дуже акуратно, щоб вона йшла по контуру нігтя. Вирівняємо фольгу по краях, використовуючи ватяну паличку;
 5. Покриємо ніготь темним лаком, залишаючи шматочок фольги біля основи неокрашенной.При цьому лінію стику робимо якомога рівніше;
 6. Почекаємо, поки висохне лак. Нанесемо закріплювач. Якісний лак повинен зчіплюватися з фольгою.

Місячний манікюр, з використання фольги, виглядає набагато яскравіше. Виконати його нескладно, головне, це старанність і терпіння.

Місячний манікюр гель лаком Шелак – відео урокиShellac – матеріал досить примхливий і краще робити манікюр з ним в салоні, проте багато дівчат працюють з ним і в домашніх умовах.


як робити в домашніх умовах

Як ми знаємо, мода повертається на круги своя! Цей вид нейл арт манікюру не став винятком. Для того, щоб зробити місячний манікюр в домашніх умовах, самостійно – потрібно ретельно попрацювати. Він робиться складніше, ніж класичний френч, вже так полюбився нами за довгі роки.

Зі статті ви дізнаєтесь:

Місячний манікюр: як зробити в домашніх умовах

В не далекому минулому столітті, місячний манікюр був дуже популярний.У наш час його відродив знаменитий модельєр – Крістіан Діор. Ще в 2007 році такий манікюр був помічений на манекенницях модних показів. Але тільки в 2009 році його оцінили гідно і взяли до уваги. Нейл арт майстра підібрали модну форму манікюру і трендові поєднання кольорів, для досягнення сучасного стилю.

Місячний стайл

[stextbox bgcolor = “FFB3ED” bgcolorto = “FFDBEA” image = “null”] Місячним манікюром називають різновид френча, це французький манікюр – тільки навпаки.У місячному манікюрі посмішка малюється протилежно класичному френчу, тобто у кореневої системи нігтя. Саму місяць можна розташовувати як бажана, або вгору, або вниз. [/ Stextbox]

Також, модно поєднувати френч з місячним манікюром, тоді манікюр виглядає особливо ефектно. В такому випадку посмішки зображують в одному напрямку. Також відмінністю від френча, є контрастність підібраних кольорів. Палітри кольорів дуже яскраві і різноманітні. І чим кардинальнее їх кольору тим більше привабливіше вони виглядають.

У місячному манікюрі можна комбінувати будь-які кольори, поєднувані і не поєднувані. Але стилісти, схиляються до сполученням як: срібло з чорним і золотим, білого з чорним або ж з червоним, бежевого і червоного.

Є невеликий недолік у такого манікюру. Він візуально вкорочує довжину нігтя, але як ми знаємо в моді короткий нігтик і це не буде перешкодою. Безумовно, на довгій пластині нігтя він буде виглядати більш гармонійно.

Місячний манікюр в домашніх умовах: інструкція

[stextbox bgcolor = “FFB3DB” bgcolorto = “FFDEF1” image = “null”] Полегшать вам роботу – наклейки для френча.Їх можна придбати у всіх магазинах подібної продукції. З їх допомогою набагато швидше і акуратніше вийде задуманий стайл. Для додання закінченості знадобиться тонка пензлик. [/ Stextbox]

1. Попередньо зробіть манікюр.
2. Знежирте ніготь використовуючи рідину для зняття лаку, для кращого зчеплення лаку і нігтьової поверхні.
3. Наноситься по всій довжині нігтя лак півмісяця. Добре просушується, щоб наклейка не зашкодила шар лаку.
4. У підстави нігтьової пластини приклейте трафарет для френча, і акуратно пофарбуйте решту нігтя в задуманий контрастний колір.Їли у вас немає трафарету, можна скористатися пензликом. Акуратно провести лінію півмісяця за допомогою пензлика, а потім дуже уважно зафарбувати пензликом від лаку.
5. Малюємо класичну посмішку френча. Користуючись пензликом або тим же методом за допомогою клейких смуг.
6. І закріпіть просохлі шари – безбарвним лаком. Для досягнення блиску і міцності манікюру.

[stextbox bgcolor = “FFB5E4” bgcolorto = “FFDEEB” image = “null”] Особливою характерною рисою цього сезону є матові кольори.Їли у вас немає таких під рукою, це можна легко виправити. Після завершення манікюру і дочекавшись повного його висихання, нігті можна потримати над парою (тільки дуже акуратно, щоб не отримати опіку). Ось ефект матовості – досягнуто! [/ Stextbox]

Роблячи висновок можна підкреслити: Місячний манікюр в домашніх умовах не так уже й складний, як здавалося на перший погляд. А щоб наочніше побачити як він виконується – подивіться відео-інструкцію:

Відео: як робити місячний манікюр

Також, я зібрала цінну інформацію для модниць, почитайте в блозі – яким буде модний манікюр в 2016-17 році! Пробуйте, експериментуйте і будьте в тренді!

догляд за руками

Як правильно зробити місячний манікюр в домашніх умовах?

Місячний манікюр – це, те ж саме, що і французький, тільки навпаки.Виділяється контрастним кольором не край нігтя, а його основу. Вигин може бути направлений в будь-яку сторони, як до вільного краю нігтя, так і до пальця. Назва, яке використовується в нашій країні, походить від порівняння виділеної ділянки з півмісяцем. За кордоном цей вид манікюру називають голлівудським френчі.

Повернутися до списку

Особливості місячного манікюру

Цей тип манікюру, на відміну від інших, візуально дуже сильно вкорочує нігті, тому підійде він власницям нагідок не менше 6 міліметрів завдовжки.Бездоганно виглядає місячний манікюр тільки на руках з ідеальним станом шкіри. Кутикулу і нігті ретельно готують, адже навіть найменша недоробка буде моментально кидатися в очі.

Класичний місячний манікюр не передбачає застосування одночасно матового і перламутрового лаку, але стрімка зміна модних тенденцій призвело до того, що цієї догмою все частіше нехтують. До речі, поєднання матових лаків з металевими цілком вписується в основи класики цього виду манікюру.

Якщо ви хочете зробити досить сміливе поєднання контрастних яскравих кольорів, то враховуйте, що вони повинні «перегукуватися» з забарвленням наряду. Подібний манікюр буде доречний на вечірніх заходах, а для повсякденного життя більше підходять класичні поєднання відтінків і текстур.

Традиційно для місячного манікюру нігтьової пластини надається квадратна форма із закругленими кутами. Хоча іноді допускаються і овали в різних варіаціях. Для оформлення лунули найчастіше вибирають форму півкола або дуги, але також зустрічаються варіанти і з трикутниками, і з множинним контуром, а ще – подвійні півмісяці.

Повернутися до списку

Види місячного манікюру

У виконанні голлівудського френча є одне важливе правило. У ньому йдеться, що зона лунули завжди повинна бути світлішою, ніж основна частина нігтя.

Варіацій місячного дизайну дуже багато, адже фантазія майстрів не знає кордонів, але всі вони класифікуються так:

 • Дизайн нігтів з прозорою зоною місяця. Неймовірно красиво виглядає такий манікюр, якщо основна частина нігтя має яскравий відтінок.При його створенні трафарет кріпиться на прозору базу, а область лунули НЕ закрашивается.
 • Манікюр з опуклою або увігнутою місяцем. У ньому використовується два або більше кольорів. Зафарбована лунула може поєднуватися з класичним френчем, де для розстановки акцентів використовується тільки один колір.
 • Зона місяця має трикутні або прямі обриси. Іноді її виділяють лінією. Якщо при нанесенні лаку використовують пензлик, то манікюр виходить вельми незвичайним.
 • Для поєднання декількох місяців на одному нігті 2 і більше трафаретів кріплять в різних частинах нігтя.При створенні деяких видів дизайну можна розміщувати трафарети вертикально.

Щоб надати такому манікюру більше індивідуальності, можна використовувати масу декоративних елементів у вигляді страз, наклейок, картинок і мініатюрних форм. Тільки не переборщіть, щоб вишуканий манікюр не перетворився на вульгарний. На спеціалізованих сайтах можна знайти безліч фото і картинок з гідними прикладами декору.

Повернутися до списку

Трафарети для місячного дизайну

Трафарети – цієї спеціальні заготовки, що дозволяють будь-якій жінці зробити манікюр в домашніх умовах без професійних навичок.З їх допомогою можна створювати різні варіанти дизайну для місячного манікюру, закріплюючи стікери в різних місцях нігтьової пластини. Досвідчені майстри обходяться без трафаретів, прорисовуючи контури пензликом.

Зустрічаються такі трафарети:

 • Круглі стікери з внутрішнім отвором. Зовні вони чимось нагадують автомобільну шину або бублик. Ці кругляшки закріплюються на нігтьової пластини поверх основи або після нанесення кольорового шару. Потім наноситься контрастне кольорове покриття, а лунула, завдяки трафаретом, залишається забарвленою першим шаром.
 • Для досить довгих нігтів використовують трикутні трафарети. Їх закріплюють біля основи лунули, залишаючи цю область і не зафарбованою або більш світлої. Чудовим доповненням цього ошатного дизайну стануть стрази, блискітки або витончені візерунки.
 • Трафарети у вигляді вигнутих ліній або галочок застосовують для створення френча. З їх допомогою можна намалювати кілька обрисів місяця, розміщених на різній відстані один від одного.

Купити трафарети можна в спеціальних магазинах.Умілі умільці можуть змайструвати їх самостійно. Декоруючи короткі нігті, приклеюйте трафарети ближче до основи нігтя.

Повернутися до списку

Створення місячного манікюру в домашніх умовах

Якщо ви твердо впевнені в своїх силах і творчих здібностях, то можете спробувати створити один з варіантів місячного манікюру самостійно.

Для роботи будуть потрібні такі матеріали:

 • Трафарети.
 • Пензлик.
 • Базове покриття.
 • Фінішне покриття.
 • Контрастні за кольором лаки.

Опис процесу:

 1. Спочатку зробіть розпарювальну ванночку для рук і надайте нігтям овальну форму, залишивши оптимальну довжину.
 2. Потім, використовуючи рідину для зняття лаку без ацетону, проведіть знежирення кожного нігтики.
 3. Нанесіть базове покриття.
 4. Після того, як база повністю висохне, нанесіть колір, обраний для лунки, і дочекайтеся повного його висихання.
 5. Заклейте лунку трафаретом і пофарбуйте решту контрастним тоном.
 6. Коли останній шар лаку висохне, наклейку можна буде видалити і покрити нігтики шаром фінішного покриття.

Якщо такий манікюр дуже хочеться зробити прямо зараз, а трафаретів в зоні видимості немає, то можна спробувати обійтися і без них. Правда, для цього потрібна дуже велика акуратність, так як через найменшої помилки доведеться переробляти повністю весь ніготь.Вибирайте для такої роботу найбільш тонку пензлик і пам’ятайте, що без терпіння і граничної акуратності місячний манікюр виконати неможливо.

Повернутися до списку

Дивіться як швидко намалювати лунки і прикрасити їх білою смужкою:

Місячний манікюр не втрачає своєї актуальності з часів появи на модних показах. Це відмінний варіант для різних заходів. Техніка його виконання під силу будь-якій дівчині, а результат буде радувати Вас тривалий час.Щоб Ваші ручки завжди виглядали чарівно озбройтеся технікою місячного манікюру. А в цьому Вам допоможе наша стаття.

Якщо у Вас є питання, ласкаво просимо в коментарі! Також, обов’язково поділіться з нами Вашим досвідом роботи з місячним манікюром. Надсилайте свої фото манікюру і ми розмістимо їх на сайті!

Повернутися до списку

Сподобалася стаття? Розкажи друзям 🙂

З будь-яких питань і пропозицій Ви можете зв’язатися з нами:

Як зробити місячний манікюр в домашніх умовах

Будь-яка дівчина хоче бути доглянутою і красивою.Модна стрижка. Новий колір волосся, нарощені вії або обтягуючі сукні? Всі ці способи удосконалення зовнішності гарні, але, перше, на що звертають увагу незнайомі люди – руки. Ваші руки повинні бути завжди на висоті, в цьому допомагає хороший манікюр. Трендом сезону став дизайн нігтів «місячний». Що ж це таке? Як виконати його акуратно, якісно, ​​та ще й в домашніх умовах? Про це далі.

1

Історія виникнення

Насправді, все нове – добре забуте старе.Така ж історія і з манікюром, який ми зараз називаємо «місячним». У тридцятих роках двадцятого століття наймодніші панянки вже фарбували нігті таким чином.

Лунка нігтьової пластини залишалася незайманою, тому й техніка отримала назву «місячна». А все тому, що нігтики однотонним покриттям тоді ніхто і думати не хотів фарбувати, це вважалося моветоном.

Друге дихання такому дизайну дав Крістіан Діор. Цей Будинок Моди зробив колекцію, на показі якої моделі вийшли з нігтями, промальованим лунками.Таким чином, багато провідні стилісти підхопили цю тенденцію і успішно принесли її в маси. На даний момент «місячний» є одним з найбільш трендових манікюрів.

2

Типи місячного манікюру

Є два способи малювання місячного манікюру:

3

З наклейкою

Найпростіший спосіб намалювати собі дизайн «місячного манікюру» підійде новачкам і тим, хто не має в своєму розпорядженні великою кількістю часу.

Для того, щоб зробити оригінальний і яскравий місячний дизайн, вам необхідно придбати:

 • Лаки тих кольорів, якими ви будете покривати ніготь;
 • Наклейки;
 • Топове покриття.

4

Техніка виконання

Після того, як всі необхідні інструменти лежать перед вами, можна приступити до створення самого дизайну:

 1. Готуємо нігті, відсуваємо або зрізаємо кутикулу, робимо форму нігтів таку, яка вам до душі;
 2. Наносимо однотонне покриття на всі нігтики;
 3. Коли нігті висохли, наклеюємо скотч (наклейку) в самий низ нігтя, там, де знаходиться ваша лунка;
 4. Покриваємо другим шаром лаку іншого кольору;
 5. Завершуємо процес топовим покриттям.

5

Манікюр з пензлем

Пензлем виконувати малюнок набагато складніше, потрібна точність і акуратність, тому, ми рекомендуємо цей спосіб для умільців і знавців, як робити місячний манікюр за допомогою наклейок. Для новачків спосіб, описаний нижче, виявиться трохи важче, ніж очікується.

Необхідні пристосування:

 • Парочка лаків контрастних кольорів;
 • Кисть для дизайну;
 • Топове покриття.

6

Виконання

 1. Робимо манікюр, після цього покриваємо ніготь першим лаком;
 2. Дуже обережно пензлем малюємо лунки біля основи нігтя;
 3. Покриваємо топовим покриттям.

7

Манікюр “горошок”

Вам набрид звичайний місячний манікюр? Тоді цей пункт нашої статті спеціально для вас. Горошок – один з найбільш нескладних дизайнів, який ви зможете зробити самостійно вдома.

Необхідні пристосування:

 • Лаки контрастних кольорів;
 • Пензлик для дизайну;
 • Покриття «топ».

8

Виконання

 1. Як завжди, робимо собі бездоганний манікюр, готуючи нігті до роботи з ними;
 2. Покриваємо нігтьову пластину першим лаком, який буде основою;
 3. Накладаємо наклейки, для себе відокремлюючи лунку;
 4. Прорисовуємо лаком іншого кольору цю саму лунку;
 5. Знімаємо наклейку;
 6. Беремо той же лак, яким ми з вами малювали лунку і ставимо крапочки на нігтьової пластини, обходячи лунку.
 7. Кількість точок і їх розмір – на ваш смак;
 8. Покриваємо топом.

9

Корисні поради

Найімовірніше, місячний манікюр – один з найбільш простих способів прикраси нагідок. Він досить простий у втіленні, не вимагає серйозних навичок малювання і підійде навіть для новачків. Однак, є деякі хитрощі, які можуть зробити ваш манікюр ще більш розкішним і неповторним:

 • Камені.Спробуйте наклеїти по камушку в кожну намальовану вами луночку. Впевнені – результат не залишить вас байдужими;
 • Френч. Крім лунки біля основи нігтя, зробіть класичний французький манікюр аналогічного з лункою кольору;
 • Блискітки. Насипте зверху на лунку трохи блискіток контрастного кольору, цим самим забезпечте собі блискучий манікюр у всіх сенсах цього слова;
 • Вибирайте глибокі і насичені кольори, так ваш дизайн буде виглядати ефектно;
 • Техніку місячного манікюру можна поєднувати з технікою градієнта (омбре) для створення максимально оригінального результату.

Почитати в тему:

Відео до матеріалу

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Сподобалася інструкція?

1

Так

немає

0

Ще інструкції на цю тему:

.