Маникюр

Цікаві статті про манікюр: дізнайтеся все про нігтях і лаках

Цікаві факти про нігті | Best Nails блог Тетяни Cool

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу!

Сьогодні розповім про восьми цікавих фактах про наших з вами нігтях.

А чи знаєте Ви? Що:

 1. Нігті ростуть з живого кореня, а складаються з мертвих клітин;
 2. Нігті починають свій розвиток ще в материнській утробі, а саме на третьому місяці вагітності одночасно з зубами, кістками та іншими твердими тканинами;
 3. Нігті і волосся схожі за своєю будовою та складом;
 4. За структурою ніготь – видозмінений волосся;

  Дизайн губи на нігтях

 5. Нігті ростуть повільно, приблизно 3-5 міліметри на місяць.повністю відростають за 3-4 місяці;
 6. Нігті виростають за рік приблизно на стільки ж, на скільки щороку зрушуються континенти;
 7. Основою нігтьової пластини є білок – кератин;
 8. Нігті здатні вбирати воду, тому у людей часто контактують з водою, нігті більш товсті;
 9. Нігті ростуть швидше: у жінок, ніж у чоловіків; влітку ніж взимку; на активній руці.

Яскравий дизайн, метелик і стрази на нігтях

PS: підписувати на мій блог і канал Яндекс Дзен, щоб нічого не пропустити.

Використання матеріалів каналу допускається тільки з активним посиланням на блог BestNails54.ru !

До швидкої зустрічі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Цікаві факти про манікюр: топ-10

Сучасний культ на манікюр почався дуже давно. Ще з давніх часів жінки доглядали за своїми руками і нігтями. Звичайно, як і більшість процедур по догляду, манікюр бере свій початок у Давньому Єгипті.Але протягом всієї історії, виникало безліч цікавих подій і фактів, пов’язаних з фарбуванням нігтів.

Зараз сучасну дівчину важко уявити без манікюру. Іноді це можуть бути яскраві неонові лаки, іноді простий френч, але більшість доглядають за нігтями, роблячи їх акуратними.

Ця стаття буде цікава всім, хто захоче дізнатися цікаві факти про манікюр, про початок манікюрного бунту і оригінальних нігтів.

10. Примітивний манікюрний набір був виявлений на території Стародавнього Вавилона

Доглядати за шкірою рук і нігтями люди почали дуже давно.Манікюр з’явився задовго до інших процедур по догляду, адже здорові нігті і руки говорили про хороший стан всього організму.

Перший манікюрний набір виявили на території Стародавнього Вавилона . Сумнівів немає, що він належав проміжку саме того часу. Про це говорить матеріал інструментів. Найдавніший манікюрний апарат датується 3200-м роком до н.е.

9. У Стародавньому Єгипті з манікюру можна було визначити приналежність людини до стану

Стародавній Єгипет славиться тим, що саме там винайдено безліч процедур по догляду за тілом.До сих пір їх рецепти використовують сучасні візажисти, масажисти та інші майстри б’юті-індустрії.

За нігтям в давні часи можна було визначити стан людини . Разом з губами їх фарбували ассірійські солдати перед бойовими діями. Це була обов’язкова процедура перед боєм.

Також колір нігтів міг багато про що розповісти. Наприклад, темний манікюр носили тільки високопоставлені стану. У Стародавньому Єгипті навіть існувала спеціальна посада, яка називалася « хранитель нігтів фараона ».

8. Клеопатра доглядала за руками за допомогою масел, а нігті прикрашала за допомогою хни

Клеопатра вважається не тільки найкрасивішою жінкою в Єгипті, але і у всьому світі. Вже вона то точно знала толк в догляді за своєю зовнішністю. Спеціальні фарби для нігтів і доглядають масла створювали жерці. Дуже довго склади цих речовин тримали в таємниці.

Клеопатра вирішила оприлюднити всі рецепти по догляду за шкірою і видати великий збірник. Ця книга збереглася до сих пір.Багатьма рецептами користувалася вона сама і вони дійшли до наших днів. Притирання з нього мали в своєму складі тваринний і рослинний жир, екстракти трав, мінеральні компоненти.

Поверхность долонь, стоп і нігтів прикрашали малюнками, зробленими хною. Нігті іноді вимочували в глині, щоб вони набували яскравий колір . Високі стану ходили з нігтями червоного, коричневого і навіть зеленого кольорів. Слугам фарбували нігті в бліді відтінки.

7. Перший лак для нігтів, схожий з сучасним, з’явився на території Китаю

У Китаї довгі нігті (до 25 сантиметрів) відрощували не тільки жінки, а й чоловіки.Перші тим самим демонстрували свою відстороненість від ручної праці, а другі носили їх як амулети і як ознака мужності.

Деякі вчені вважають, що саме в Китаї з’явився лак, який за складом і властивостями схожий на сучасний . Винайшли його ще в XXX століття до н. е. і до сих пір цей склад залишається найстійкішим і затребуваним.

Незважаючи на те, що все більше популярності набуває апаратний манікюр, звичайні лаки не виходять з ужитку.Адже за допомогою спеціального засобу для зняття лаку, звичайний манікюр можна міняти хоч кожен день.

6. Максвелл Лаппо зробив популярними накладні нігті

Не всім так щастить з швидким зростанням нігтів, але навіть якщо комусь вдається відростити їх потрібної довжини, то часто вони ламаються. Тому таку широку популярність отримали накладні нігті.

У 1934 році стоматолог, який був далекий від моди на манікюр, для своїх власних цілей придумав накладні пластини .Зробив він їх для клієнтів, які мали погану звичку – постійно гризти нігті. Незабаром ці пластини перетворилися в накладні нігті.

Цей винахід отримало величезну популярність. Накладні нігті продають досі. Роблять їх на будь-який смак: з дизайном, без дизайну, різної довжини і форми. Найчастіше їх купують майстри манікюру, щоб тренуватися робити дизайн нігтів або показувати клієнтам кольору лаків.

5. Французький манікюр винайшли НЕ французи

Незважаючи на свою назву, французький манікюр придуманий не французи і навіть не у Франції .Цей вид забарвлення нігтів бере свій початок в США.

Всі любительки френча повинні бути зобов’язані Джефу Пінк, який не тільки заснував знамениту компанію по створенню лаків і манікюрного обладнання, але і позбавив безліч людей від головного болю « як зробити нігті акуратними і красивими одночасно ».

Таку назву манікюр отримав тому, що після його створення, він було широко популярний у французьких моделей.

4. Спочатку білим лаком покривали нігті з внутрішньої сторони

Цей спосіб був винайдений, щоб підкреслити природність і акуратність нігтів.Яскраві кольори подобаються не всім, але кожен розуміє, що нігті повинні виглядати доглянутими.

Білим лаком спочатку покривали нігті з внутрішньої сторони . Коли вони відростало необхідної довжини, відстаючу від пальця частина покривали білим кольором. Так нігті здавалися природними і не аляпісто. Зараз для цих цілей використовують спеціальний білий олівець.

3. В 1920-30 роки був особливо популярний місячний манікюр

Місячний манікюр з’явився тільки завдяки створенню нової фарби для автомобілів в Америці.Знаменитий візажист надихнувся новими можливостями автопрому і придумав колірне фарбування нігтьових пластин.

Щоб зробити місячний манікюр, потрібно нанести лак тільки на середину нігтя, залишивши недоторканою його лунку і кінчик. У 1930 роки цей вид манікюр також залишається популярним, але тепер пластина нігтя зафарбовується майже повністю, за винятком тільки лунки нігтя .

Сучасні майстри досі пропонують подібну послугу своїм клієнтам. Такі нігті виглядають незвично і у них є своя історія.Звичайно, сучасний місячний манікюр відрізняється за якістю від свого попередника.

2. Фредерік Слек випадково став батьком манікюру акриловим лаком

Ще один стоматолог, який випадковим чином зробив популярні відкриття в світі б’юті-індустрії. У дантистів дуже популярний акрил в роботі. Одного разу Фредеріку Слека потрібно було терміново полагодити зламаний ніготь, він вирішив зробити це за допомогою акрилу. Незабаром цей матеріал стали використовувати для створення акрилового манікюру – найпопулярнішого в сучасному світі .

1. Джеф Пінк придумав френч

Близько 40 років тому до Джефу Пінк звернувся знайомий режисер зі скаргами, що доводиться багато часу витрачати на догляд за нігтями актрис, щоб на екрані руки завжди виглядали доглянутими.

Джефу Пінк вдалося вирішити його проблему, і він створив френч . Цей манікюр став революційним відкриттям. Особливо зраділи цьому нововведенню французькі моделі.

У сучасному світі, в салонах краси, вам буде запропоновано більше 10 варіантів френча.Техніка створення такого манікюру дуже складна. Потрібно докласти багато зусиль і бути акуратною, щоб кожна смуга була рівною. Для цих цілей новачки часто використовують трафарети.

Манікюр – статті, замітки, поради, рекомендації

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про полімеризуючих

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім Вам про

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про таку

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Життя не стоїть на

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! У наш час все

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім ще про

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про те

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про основні

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про правильне

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім що ні

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім як правильно

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім як зробити

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про один

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім, що робити

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу! Сьогодні розповім про сучасну

Статті про манікюр, дизайн нігтів, модні тенденції

Статті про манікюр, дизайн нігтів, модні тенденції

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

Корисні поради для бездоганного манікюру

Здравствуйте! Я завжди рада постійним та новим читачам мого блогу!

Сьогодні буде кілька Лайвхаков для бездоганного манікюру. Навколишні Вас люди звертають увагу на манікюр – це правда. З огляду на цей факт, необхідно завжди пам’ятати про це, ретельно стежачи за станом нігтів. Щоб мати ідеальний манікюр (і педикюр), Вам потрібно слідувати деяким корисним радам для манікюру.

Матеріали для сучасного манікюру

Скульпторам для створення шедевра необхідна глина, письменникам – ручка і папір, а художникам – фарби та пензлі. Для створення сучасних робіт в манікюрі необхідні зовсім інші інструменти і матеріали. Майстри нейл-арту, використовують у своїй роботі стрази, наклейки, мережива, блискітки і навіть насіння рослин і пір’я.

Видалення кутикули

Про красу своїх нігтів дбали ще фараони у Давньому Єгипті.Проста процедура, як видалення кутикули при невмілому поводженні з манікюрними інструментами може викликати запальні процеси і роздратування, а також бути причиною зараження крові або СНІДу. Апаратний манікюр / педикюр є одним із способів правильного і безболісно видалення кутикули.

Манікюрні набори

Незалежно від того, ходите Ви в салон на манікюр чи ні, у Вас вдома повинен бути набір інструментів, найпростіший, але якісний манікюрний набір. Ви запитаєте навіщо? Майстер манікюру навіть якщо він є, і він дуже хороший, висококласний фахівець, не завжди зможе надати Вашим нігтям швидку допомогу, якщо наприклад Ви зламали ніготь.

Інструменти для манікюру

Необов’язково стрімголов бігти в салон тільки щоб Вам підпиляли ніготь і надали йому потрібну форму – це легко зможете зробити самостійно, при наявності якісного набору манікюрних інструменту. Навіть за допомогою невеликого набору інструментів для манікюру в домашніх умовах можна забезпечити нігтям необхідний їм догляд.

Дизайн квіти, маки і стрази на білих нігтях

Акуратні, доглянуті нігті роблять Вас більш привабливою.Сидите Ви цілий день за офісним столом, або працюєте в сфері послуг, викладає в університеті або виховуєте дітей вдома – красиві нігті можуть розповісти про Вас більше, ніж здається.

Тому добре, якщо нігті завжди будуть акуратними і з відмінним манікюром. Якщо походи в салон краси і регулярні SPA-процедури для рук занадто сильно б’ють по бюджету, можна доглядати за нігтями, не виходячи з дому. Це заощадить час і гроші.

PS: підписувати на мій блог і канал Яндекс Дзен, щоб нічого не пропустити.

Використання матеріалів каналу допускається тільки з активним посиланням на блог BestNails54.ru !

До швидкої зустрічі!

.