Маникюр

Машинки для манікюру і педикюру яку потужність вибрати: 14 кращих машинок для манікюру і педикюру

Як вибрати апарат для манікюру і педикюру

Основні характеристики апарату для манікюру і педикюру

1. Потужність

Від неї залежить, як довго обладнання буде працювати, не перегріваючись. Якщо вам потрібна машинка для особистих потреб, досить до 30-60 Вт. Професійний апарат для манікюру і педикюру повинен мати потужність від 60 Вт.

Необхідно зняти верхній шар акрилу. Максимально швидко це можна зробити, якщо використовувати твердосплавну грубу фрезу і досить сильно притискати її до нігтя, знімаючи матеріал різкими короткими рухами.Для такої процедури потрібна потужність не менше 50 Вт. Якщо потужність менше, доведеться працювати з дрібнозубчастої фрезою, притискаючи її несильно і роблячи м’які плавні рухи, щоб ручка не відчувала перенапруження і не перегрівалася. Робота буде йти значно повільніше, а навантаження на ручку все одно буде великий, що скоротить термін її служби.

Різні показники потужності бувають не тільки у апаратів, а й ручок (їх ще називають мікромоторами, наконечниками).

 • Якщо потужність ручки буде більше потужності апарату, то на виході можна отримати тільки менше значення.

 • Якщо потужність ручки менше потужності апарату, то працювати на максимальній швидкості не рекомендується – це викличе перевантаження мікромотора, і він може згоріти.

Враховуйте це, якщо будете підключати до апарату додаткову ручку, а не ту, яка йде в комплекті виробника – в них потужності підібрані оптимально.

2. Швидкість обертання

Визначається кількістю оборотів, які фреза або інша насадка проробляє за 1 хвилину.Апарат для професійного манікюру повинен мати широкий діапазон значень. Чим він ширший, тим більше процедур можна виконувати – для цього передбачений регулятор швидкості обертання. Практикуючі майстри радять для надання послуг вибирати машинку для манікюру не менше ніж з 35 000 об / хв, для домашніх умов достатньо 15 000-20 000 об / хв.

Апарат для манікюру і педикюру для манікюру Strong 210 / 105L, потужність – 64 Вт, швидкість – до 35 000 об / хв

Для виконання різних завдань потрібна різна швидкість обертання.І більше – не завжди краще. Наприклад, обробляти шкіру корундовими насадками найкраще на швидкості 10 000 об / хв. А якщо при роботі з акриловим покриттям виставити швидкість в 50 000 об / хв то алмазна насадка матеріал не спиляє, а розплавить.

Рекомендовані для апаратів Strong граничні показники швидкості обертання насадок в залежності від їх діаметра

3. Крутний момент

Це показник того, як ручка набирає і утримує швидкість, опираючись навантаженні.Для роботи з натуральними нігтями буде досить 1-1,5 Н / см, з штучними покриттями – від 2 Н / см, для виконання робіт по педикюру крутний момент повинен бути не менше 2,8 Н / см.

Різницю в ручках з різним крутним моментом можна добре зрозуміти під час педикюру. Прикладаючи насадку до натоптиші, майстер інтуїтивно очікує, що через що збільшилася опору швидкість обертів знизиться. Так воно і буде, якщо крутний момент ручки становить 2,8 Н / см. А ось мікромотор з обертовим моментом 3,5 Н / см «підлаштується» під нову навантаження і додасть потужність, щоб і в цьому випадку видати задані обороти.

Тобто за інших рівних показниках підвищений крутний момент стане серйозною перевагою. У лінійці Strong крутний момент 3,5 Н / см є, наприклад, у ручки 107ll.

Наконечник для апарату Strong 107II з обертовим моментом 3,5 Н / см

На замітку

Іноді виробники один і той же блок комплектують різними за характеристиками ручками. Приклад – Strong 90N / 102 і Strong 90N / 120.Потужність блоку Strong 90N – 64 Вт, максимальна швидкість – 35 000 об / хв. У ручки 102 – потужність 64 Вт і швидкість 35 000 об / хв, а ось у ручки 120 – тільки 60 Вт і 30 000 об / хв. Тобто в другому випадку вихідна потужність і швидкість будуть не як у блоку, а як у ручки – меншими. Це не помилка, просто виробник вирішив використовувати для нової ручки вже перевірений блок (рекомендуємо не ставити максимальну швидкість). При цьому крутний момент у обох ручок однаковий – 2,8 Н / см.

У той же час недобросовісні продавці можуть рекомендувати більш потужну ручку до слабкого апарату, але оцінити переваги мікромотора ви не зможете через обмеження блоку.

Важливо уважно читати підсумкові показники, а не орієнтуватися на показники тільки ручки або тільки самої машинки.

4. Маса апарату і ручки

Апарат для виконання манікюру в салоні має вагу в межах 2 кг. Більш важкі моделі будуть стійкіше при вібрації. Але якщо планується робота з виїздами, то меншу вагу стає перевагою.

Від маси ручки залежить, як довго рука не втомиться під час роботи.Зверніть увагу – цей показник завжди вказується без урахування ваги шнура (корду). Ручки з металевим наконечником зазвичай легше, так не додається вага покриття з пластика.

Апарат для манікюру і педикюру для манікюру Strong 207A / 107II: вага блоку – 1,2 кг, вага ручки – 170 г

Включення / вимикання блоку і перемикання швидкостей

За типом:

 • Плавне регулювання.Швидкості регулюються крутиться ручкою, нарощування і спадання – плавне.

 • Ступінчаста регулювання. Перемикач можна виставити тільки в певних позиціях (дуже зручно для початківців майстрів). У лінійці Strong ступінчасте регулювання має блок 793.

Апарат для манікюру і педикюру для манікюру Strong 793 / 102L зі ступінчастим регулюванням швидкостей

За способом:

 • Ручне включення / вимикання і перемикання швидкостей ручками / кнопками на корпусі.

 • Педаллю – тільки з функцією «вкл / викл» або з можливістю регулювання швидкостей (чим сильніше натиск, тим вище швидкість).

Педаль – питання неоднозначне. Якщо є сумніви, краще вибрати моделі саме з педаллю – коштують вони набагато дорожче, але можуть істотно спростити роботу. До того ж її завжди можна відключити.

5. Спосіб охолодження

Щоб апарат для манікюру, педикюру не виходив з ладу передчасно через часті програвав, рекомендуємо купити моделі з самовентиляцією, захистом від перевантаження.Так вдасться забезпечити нормальну робочу температуру фрези для манікюру, всьому приладу і не перегріти ніготь.

6. Додаткові опції

Вбудований пилосос дуже зручний, якщо ви найчастіше працюєте з педикюром. Але істотно збільшує вартість обладнання. Для апаратного манікюру вигідніше купити окремий пилосос або витяжку.

Можливість встановлювати тримач наконечника фрез для манікюру під різним кутом – великий плюс. А ось підсвічування в манікюрно-педикюрном апараті найчастіше особливо не допомагає, але істотно збільшує ціну.

З корисного – спеціальні пази для фрез на корпусі апарату Strong 210 / 105L: якщо виставити туди насадки перед початком роботи, економиться час на їх пошук.

Ще одне зручне доповнення – тримач для ручки, якою часто нелегко знайти місце на столі в процесі роботи, розташований прямо на апаратному блоці.

Реверс – можливість перемикати напрямок обертання – корисна функція, дозволяє використовувати фрези з реверсивної рискою.Наприклад, при звичайному напрямку обертання при підході до кутикули фреза «гладить» – підминає шкірний валик під себе, а якщо працювати на реверсі, то вона «ріже» – піднімає валик і злегка відсуває кутикулу.

Як вибрати підкорений апарат?

Сучасні умови життя вимагають підвищеної швидкості роботи з надання послуг. Педикюр не є винятком. Майстер повинен швидко і якісно виконувати роботу, і цьому сприяє розвиток нових технологій і методів виконання послуги.На відміну від традиційних методів нігтьового сервісу, серед майстрів на сьогоднішній день більше застосовується комбінований педикюр з використанням апаратів. Цей метод допомагає не тільки сильно скоротити час послуги, але і підвищити комфорт і безпеку.

Існує велике різноманіття апаратів для манікюру і педикюру. Як же не заплутатися у виборі, адже у кожного майстра свій темп роботи, і апарат підбирається для кожного майстра індивідуально.

Основний показник в підборі апарату це потужність двигуна і швидкість обертання фрези.

На ніжках шкіра завжди грубіше і твердіше, тому рекомендується підбирати апарат потужністю близько 90 Вт і швидкістю від 10 000 оборотів.

Хорошим вибором будуть апарати від компанії Podiavac такі як Podiavaс 30.000 об / хв, SOUNDLESS і Podiavaс SOUNDLESS 40. Вони мають потужність 90 Вт і можуть похвалитися високим діапазоном обертання фрези (до 40 000 об / хв.) В ручці встановлюється пилосос для всмоктування дрібного пилу і збереження здоров’я майстру і клієнту, їх шум не заважає ні клієнту, ні майстру.

Ці апарати створені з високоякісної сталі , що значно подовжує термін служби апаратів. Апарати компанії Podiavac легкі і зручні в експлуатації, практично безшумні і легко очищаються після роботи з клієнтом, швидко наводяться в робочу готовність.

Домогтися високої ефективності і якості апаратів для педикюру досить не просто, тому і ціна на такі апарати відповідна. Шкіра на ступнях набагато грубіше, ніж на кистях рук, тому необхідна установка в апарати гарного захисту від перегрівання. Манікюрні апарати мають набагато меншу вартість, але і набагато меншу потужність, а отже застосування їх для педикюру може сприяти виходу з ладу апарату, і як підсумок з покупкою нового доведеться витратити ще більш значну суму.

Порівняльна таблиця найпопулярніших моделей професійних апаратів Podiavac для педикюру:

9 0336

Немає

Апарат зі спреєм JetSpray Pododent1 9008.5

Апарат з пилососом Podiavac Soundless 9160.6

Апарат з пилососом Podiavac 9160.4

Апарат з пилососом Podiavac 9160.1

Апарат з пилососом Podiavac Soundless 9160.7

Вага апарату

3 кг

2,3 кг

3,5 кг

3,5 кг

3,5 кг

Кількість оборотів, max

40000

30000

30000

40000

40000

Країна виробника

Німеччина

Німеччина

Німеччина

Німеччина

Німеччина

Регулювання швидкості обертання

Є у всіх апаратах, представлених в таблиці

Цифровий дисплей

Є у всіх апаратах, представлених в таблиці

Сенсор

Немає

Автозажім насадки

Є у всіх апаратах, представлених в таблиці

Функція реверсу

Є у всіх апаратах, представлених в таблиці

Функція пам’яті

Є у всіх апаратах, представлених в таблиці

Функція спрею

Так

Немає

Немає

Немає

Немає

LED підсвічування на ручному блоці

Потужність мікромотра, max

100 Вт

100 Вт

100 Вт

90 Вт

100Вт

Вага ручки

105 грам

110 грам

110 грам

110 грам

110 грам

Крутний момент

30 мНм

30 мНм

30 мНм

30 мНм

25 мНм

Довжина ручного блоку

104 мм

114 мм

114 мм

114 мм

114 мм

Ємність для води

250 мл

Технологія мікромотора

безщіткового – у всіх апаратах, представлених в таблиці

Регулювання інтенсивності подачі спрею

Так

Гарантія

Гарантія від виробника – 1 рік – на всі апарати, представлені в таблиці

Рівень шуму (дб)

35-49

35-59

35-59

35-49

Потужність пилососа

350 Вт

350 Вт

350 Вт

350 Вт

Потужність всмоктування (літрів / хв)

220 Вт

270 Вт

270 Вт

270 Вт

Регулювання потужності всмоктування

Так

Так

Так

Так

Індикатор про наповненість мішка

Так

Так

Так

Так

90 213

Технологія мотора пилососа

безщіткового

Щіткова

Щіткова

безщіткового

Придбати апарат для манікюру і педикюру ви можете в нашому Інтернет-магазині www.prozatochka.ru.

Діє безвідсоткова розстрочка до 200 000 руб, яку можна оформити онлайн.

Доставка по всьому світу транспортними компаніями – СДЕК, Пошта. Також працює доставка “до дверей”.

Повернутися до списку публікацій

Як вибрати машинку майстру манікюру та педикюру?

Перш ніж вибрати машинку (апарат) майстру манікюру і педикюру необхідно враховувати:

 • Для яких цілей ви купуєте машинку: для домашнього використання або професійного, робота в салоні або вдома.
 • Які види роботи ви будете виконувати: тільки манікюр, манікюр і педикюр, зняття тільки гель-лаку або ще матеріалів більшої щільності і складності (акрил і гель).
 • Визначити яке навантаження буде нести машинка: працювати раз в день, тиждень, місяць; працювати щодня з великим навантаженням (6 і більше процедур).

Компанія IRISK Professional пропонує: мобільні машинки, компакт-апарати, професійні машинки для манікюру і педикюру, професійний апарат для педикюру Podomaster.

Потужність найголовніший показник для вибору машинки (апарату)!

Для домашнього використання можна вибрати менш потужну і більш компактну модель від 12 до 30 W і 20-25 тис. Обертів / хв.

Для професійного використання необхідно вибирати більш потужні моделі від 30-40 W і не менше 30 тис. Обертів / хв.

 1. Для домашнього використання і нескладних видів роботи з мінімальним навантаженням (обробка шкіри навколо нігтів, полірування / шліфування нігтів.), Легкі, переносні, не дорогі мобільні машинки – ручка зі шнуром, потужністю до 30 W, до 20 тис. Обертів / хв.

Моделі:

 • IRISK ABC арт. П300-02 – 1600 ₽
 • IRISK арт. П300-03 – 1750 ₽
 1. Для використання і вдома, і в салоні, для майстрів які відвідують клієнтів на дому.
  Для середнього навантаження і простих видів роботи (манікюр, педикюр пальців, зняття будь-якого матеріалу).Зручні портативні / переносні, легкі, енергозберігаючі компакт-апарати потужністю 20/24 W, від 20 до 30 тис. Обертів / хв. Являють собою мобільний апарат і ручку, має функцію підзарядки і роботи від акумулятора.

Моделі:

 • IRISK арт. П310-01 – 11000 ₽
 • EDELLE SMART арт. П311-01 – 18000 ₽
 1. Для роботи в салоні або студії зручно працювати професійними машинками для манікюру і педикюру.Являють собою апарат, ручку і педаль, працюють від мережі.
  Ці машинки витримають велике навантаження і всі види робіт майстра, тому що вони володіють достатньою потужністю 35-64 W і 25-35 тис. обертів / хв. Оснащені функцією від перегріву, а значить потік клієнтів вам не страшний.

Моделі:

 • IRISK JD-400 арт. П302-01 – 5600 ₽
 • IRISK JD-500 арт. П302-02 – 5910 ₽
 • IRISK Charly арт.П302-11 – 6400 ₽
 • IRISK SMIT арт. П309-01 – 9520 ₽
 • IRISK KING арт. П309-02 – 9120 ₽
 • CORSA арт. П313-01 – 12600 ₽
 • STRONG 210 арт. П317-01 – 14800 ₽
 • STRONG 210 / 150L арт. П318-01 – 13700 ₽
 • STRONG 210/120 арт. П319-01 – 14300 ₽
 • STRONG 210/120 арт. П319-02 – 13200 ₽
 • STRONG 207A арт. П316-01 – 22050 ₽

Різниця в ціні обумовлена:

– країною виробником,
– матеріалами збірки,
– індивідуальними додатковими опціями (педаль, підставка під ручку з автоматичною зупинкою обертів, механічне або електронне оснащення приладу і т.п.).

При цьому всі апарати відповідають якості і вимогам майстрів.

 1. Все це дозволить майстру з будь-якими фінансовими можливостями вибрати апарат з розрахунком на його бюджет і відповідний саме йому.
 1. Для звичайного педикюру, роботи зі складною стопою і нігтями підходить Професійний апарат для педикюру Podomaster – це масивний, що не переносний апарат з ручкою, працює від мережі, оснащений вбудованим пилососом, що важливо для здоров’я майстра.До нього необхідно купувати змінні мішечки для збору пилу. Потужний апарат 50 W і 30 тис. Обертів / хв., Оснащений функцією від перегріву.

Модель:

 • PODOMASTER CLASSIC (з пилососом) арт. П320-01 – 108750 ₽

Вибираючи додаткову (або на заміну) ручку до того чи іншого апарату, ви повинні враховувати її потужність, яку ви можете знайти в інструкції до неї.

Якщо ручка буде потужнішим апарату вона буде працювати в холосту, а якщо слабкіше, то ручка буде перегріватися.

 1. Потужність має як апарат, так і сама РУЧКА!
 2. Якщо ваша ручка підібрана під апарат вірно, але все одно при роботі нагрівається, необхідно її почистити. При тривалій роботі ручка накопичує пил і циркуляція повітря всередині ручки не відбувається, тим самим ручка нагрівається.
 3. Якщо корпус ручки виготовлений з металу, то в роботі вона може нагріватися через теплопровідності матеріалу. Ручка з пластика не буде так грітися.
 4. Для того щоб мотор машинки працював максимально довго і не ламався, необхідно при перемиканні кнопки reverse ЗАВЖДИ вимикати швидкість! І НІКОЛИ не вимикати машинку без скидання швидкості.
 5. Для того щоб цанга служила довго, не можна залишати без болванки всередині.
 6. Необхідно працювати з фрезами тільки на призначених на них оборотах.

← Назад до списку

Як вибрати машинка для манікюру і педикюру: секрети, фото, відео

Машинка для манікюру і педикюру – це той вид пристрою, який дозволяє виконання апаратного догляду за нігтями і шкірою. Але тільки фахівці знають, який прилад вибрати, яка потужність і які функції повинні в ньому бути, щоб процедура вийшла вдалою. Співвідношення ціна-якість також має значення. Якщо ви зробите вдалу покупку, то апаратний манікюр і педикюр зможе вийти в домашніх умовах, без відвідування салону краси. Ви заощадите час і фінанси, навчитеся проводити косметологічні маніпуляції, які вміють робити майстра. Користуватися приладом можна довго, це вигідне придбання для будинку.

Чим відрізняються апаратні процедури вдома і в манікюрному кабінеті?

На перший погляд, між ними немає особливих відмінностей, але тільки в тому випадку, якщо ви будете дотримуватися всіх правил використання.

 • Ви повинні правильно освоїти апарат. Уважно ознайомтеся з інструкцією виробника, яка додається до нового набору приладу для манікюру і педикюру в умовах вдома. В інструкції можна дізнатися, як акуратно виконувати маніпуляції, які швидкості прийнятні для тієї чи іншої процедури, як обробляти ділянки шкіри і нігтів, як шліфувати області нігтів і п’ят, як прибирати шорсткості і мозолі.В інструкції описані насадки і їх режими, призначення. Чим більше ви дізнаєтеся з теорії, тим легше виявиться практична частина навчання.

 • Можна купити додаткові фрези. Ні в одному апараті для манікюру і педикюру не буває повного набору, де є додаткові фрези. Ефективність апаратного виду догляду за нігтями залежить від правильно підібраного фрези, якщо її немає, можна травмувати шкірне покриття. Прилад комплектується універсальними насадками, зазвичай по три для рук і ніг.Якщо ви купите додаткові насадки з інших матеріалів, то пожалійте свою шкіру. Для області п’ят підійдуть алмазні фрези, від натоптишів і грубої шкіри – керамічні, для нігтів можна застосовувати фрези із силіконового матеріалу. У салоні краси фрези для ніг купуються одноразові, для будинку – багаторазові.

Як вибирати апарат для домашнього користування

Вам не потрібно купувати спеціальні, професійні машинки з високою продуктивністю.Для салону краси закуповуються габаритні, зі збільшеним корпусом, машинки, які сильно шумлять, і моментально поглинають частки шкіри і нігтів, захищаючи їх від перегріву. Функціональність у виробничого приладу розширена, щоб уникнути травм клієнта, адже прилад увімкнений практично 10-12 годин, і обслуговує багато людей.

Подивіться відео, в якому розповідається про плюси і мінуси апаратного манікюру.

Для побутового користування підійде прилад для апаратного манікюру і педикюру, який володіє меншою функціональністю, але годиться для професійного користування.Як вибрати таку машинку? В першу чергу, зверніть увагу на компактність моделей, на марку виробника, почитайте про них відгуки, або проконсультуйтеся з фахівцем. Дуже популярні апарати для домашнього манікюру від брендів Zepter, Rowenta, Vitek, Strong, Viktory.

Пристрій не має багато важити, ручка його повинна бути негроміздкі і легко лягати в долоню. Цей момент важливий, оскільки для контролю впливу на стопу, потрібно натискати на шкіру і нігті.Якщо неправильно відрегульована ручка, то можна травмувати себе або клієнта. У приладу повинен бути шнур середньої довжини, щоб він не плутався під час процедури.

Потужність пристрою також має значення. Краще вибрати машинку з потужністю 35 Вт і більше. Апарат з меншою потужністю може погано шліфувати огрубілу шкіру. І від перегріву може відключатися. «Добротні» фрези обертаються зі швидкістю 35 об. / Хвилина, що гарантує якісну шліфування нігтів і шкіри. Пристрої з потужністю 50 Вт роблять 50 000 оборотів в хвилину, але їх зазвичай закуповують салони краси.На перших порах використання машинки, включайте слабкі режими і невисокі швидкості, щоб не нашкодити собі.

Подивіться, як кріпляться фрези. Професіонали в області манікюру і педикюру вибирають машинки, в яких проводиться легка і швидка заміна насадок. Досить провернути фрезу, щоб її зняти. Недорогі моделі апаратів вимагають застосування спеціального ключа для зняття насадки. Цей момент не впливає на швидкість і якість роботи, але не економить час, і незручний.В умовах салону краси доводиться міняти насадки часто, тому для будинку можна купити будь-який вподобаний прилад.

Подивіться як правильно виконувати апаратний манікюр.

Як правильно використовувати машинку. Правила догляду

Якщо ви вже придбали пристрій для манікюру і педикюру, знаєте, за яким принципом він працює, то слід ознайомитися з інформацією про його застосування. Щоб воно опрацювало довго і не псувалося, дотримуйтеся таких правил:

 1. Не тисніть на стопу під час процедури, інакше пошкодити шкіру і сам прилад.Може прогнутися головка рукоятки, що утруднить її використання. Всі апарати використовують як альтернативу обріза манікюру, тому їх робота повинна бути щадить, без застосування сильного фізичного впливу.
 2. Зміна насадок повинна проводитися обережно, з використанням ключа при необхідності. Будьте обережні з кріпленням, щоб не пошкодити прилад.
 3. Якщо до апарату додається спеціальний пилосос, то його не потрібно очищати. Якщо в області видування немає бруду і пилу, то видаляти потрібно тільки пил з фрез і ручки.Воду для очищення машинки можна використовувати, це небезпечно, і зіпсує її. Дотримуйтесь інструкції до застосування.

Як вибрати машинку для апаратного манікюру

Сучасні девайси здатні значно полегшити наведення краси, спростити процедуру манікюру, зробити її максимально швидкої і доступною в домашніх умовах. Практика показує, що правильно обрана машинка здатна замінити салонну процедуру апаратного манікюру: з її допомогою можна і вдома позбавити нігтьові пластини від нерівностей і зовнішніх дефектів, підготувати кутикулу для подальшого видалення, полегшити нанесення лакового покриття і надати рукам естетичний і доглянутий вигляд.Правда, коштують такі агрегати аж ніяк не дешево, а значить, до їх вибору варто підійти максимально відповідально. Як правильно вибрати машинку для домашнього та салонного використання, які нюанси слід взяти до уваги і як знайти оптимальний баланс між ціною і якістю апарату? Поради нейл-майстрів допоможуть розібратися в сучасному асортименті девайсів для манікюру!

Класична комплектація

Машинка для апаратного манікюру працює за тим же принципом, що і дриль, однак виглядає куди компактніші і привабливіше.Швидко обертається фреза делікатно вирівнює і полірує нігтьову пластинку, прибирає огрубілі ділянки шкіри на фалангах пальців, піднімає кутикулу і надає ручкам естетичний зовнішній вигляд. Виходячи з покладених на неї функцій, кожна машинка повинна мати наступну мінімальну комплектацію:

 • корпус (зазвичай у вигляді товстої ручки),
 • мотор для обертання насадок,
 • батарея або кабель для зарядки приладу.

Крім того, найчастіше в комплекті до машинки додаються набори різних фрез – для власних і штучних нігтів, обробки мозолів, грубої шкіри або кутикули і т.д. Втім, найчастіше якість таких насадок залишає бажати кращого, і якщо для домашнього використання вони ще підійдуть, то для салонного краще придбати окремі набори різноманітних насадок-фрез, що підходять до обраної моделі машинки.

Девайси для дому та салону

Щоб вибрати гарну машинку для манікюру, слід взяти до уваги, в яких умовах вона буде використовуватися – вдома або в салоні. Безумовно, апарат для домашнього наведення краси обійдеться дешевше, але і функціональність його буде значно нижче, ніж у професійних девайсів.У свою чергу, машинки для салону повинні бути максимально зносостійкими, надійними і потужними, оскільки будуть використовуватися в рази інтенсивніше, ніж домашні. Зате і коштувати вони будуть набагато дорожче.

Втім, ціна і зносостійкість – далеко не єдиний критерій, за яким розрізняються домашні і салонні прилади. Моделі для будинку зазвичай компактніше і легше, з ними простіше працювати новачкам і недосвідченим майстрам, які поки не освоїли всі премудрості апаратного манікюру. Оскільки в комплекті до них йде моторчик малої потужності, в якості джерела енергії може використовуватися акумулятор або звичайні пальчикові батарейки, що дозволяє зробити процедуру по наведенню краси більш мобільною.

Професійні машинки для манікюру більш функціональні і потужні. У комплекті з такими приладами зазвичай йде більш великий набір фрез для різних цілей, педаль для перемикання швидкостей, захист від перегріву і спеціальний пилосос для видалення нігтьової і шкірної пилу. Правда, настільки потужні агрегати не можуть харчуватися виключно від батарейок – їм потрібен спеціальний блок живлення і постійне підключення до мережі, а значить, зробити манікюр можна буде тільки поблизу від розетки.Та й важити такий прилад буде більше, ніж домашній, а значить, постійно носити його з собою і в разі необхідності мати під рукою не вийде.

Критерії вибору машинки для манікюру

Щоб вибрати оптимальну модель, слід врахувати основні технічні характеристики девайса і можливості його використання. Давайте розглянемо детальніше кожну з них.

Потужність

Від цього показника безпосередньо залежить швидкість обертання насадки, а значить і обробки нігтя.Для штучних нігтів і салонного використання потрібні більш потужні моделі, для самостійного манікюру вдома і обробки натуральної нігтьової пластини – відповідно, менш потужні.

Чим швидше обертається фреза, тим інтенсивніше буде полироваться ніготь. Тому, вибираючи машинку для себе, варто зупинитися на моделях потужністю до 60 Вт – швидкості оборотів 20-30 тисяч в хвилину буде більш ніж достатньо. Однак для інтенсивної експлуатації цього буде явно замало – професійним майстрам потрібні девайси потужністю від 60 до 100 Вт і 40 тисяч обертів на хвилину відповідно.

Вагові характеристики

Від того, наскільки зручна обрана модель буде в роботі, безпосередньо залежить комфорт під час манікюру. В принципі, більшість моделей має схожу форму ручки для письма, що відрізняється тільки товщиною і масивністю. Цей параметр суто індивідуальний, тому давати будь-які рекомендації в цьому випадку безглуздо – набагато ефективніше самому потримати в руці ту чи іншу модель машинки, оцінити її «посадку» і зручність в роботі.Тільки дослідним шляхом можна визначити, чи підійде апарат саме вам.

Те ж саме стосується і ваги машинки, проте цей критерій пов’язаний не тільки з зручністю, але ще і з потужністю агрегату. Якщо домашні моделі для манікюру зазвичай важать від 150 грамів, то вага салонних (з урахуванням блоку живлення) може доходити до 2 кілограмів.

Асортимент насадок на всі випадки життя

Навіть сама бюджетна машинка має в комплекті набір різноманітних насадок для манікюру.Залежно від міцності і абразивності, вони можуть бути виконані з різних матеріалів:

 • Силікон. Такі фрези дуже м’які, вони не спилюють, а, скоріше, полірують нігтьову пластину до блиску. Підходять для фінішної обробки натуральних і штучних нігтів.
 • Кераміка. Найдоступніші і поширені фрези – керамічні. Вони ідеально підходять для початківців нейл-майстрів, оскільки безпечні і делікатні в роботі.Жорсткість може варіюватися від 100 до 400 мкм, що дозволяє знайти підходящу модель для шкіри, натурального і штучного нігтя.
 • Алмаз. Алмазні насадки міцніші, тому можуть використовуватися для обробки вільного краю нігтя, сухий і відмерлої шкіри, мозолів, кутикули і т.д. Вони довговічніші і стійкіше, ніж керамічні, і можуть мати різну ступінь абразивності, тому підходять для натуральних і штучних нігтів.

Оцінювати набір насадок слід не тільки за матеріалом, з якого вони виконані, а й за формою – саме від неї залежить призначення фрези:

 • Щіточки ідеальні для початкової та фінішної очистки нігтів і шкіри від пилу і забруднень.
 • Полірувальні фрези необхідні для наведення глянцю на фінішному етапі манікюру.
 • Циліндричні моделі підходять для щільних структур – штучних нігтів або огрубнули нігтьових пластин на ногах.
 • Конічні відмінно справляються з вросшими нігтями і мозолями, розташованими в важкодоступних місцях.
 • Плоскі необхідні для педикюру – ними зручно видаляти об’ємні мозолі і натоптиші на п’ятах.
 • Спеціальні фрези з загостреним кінцем застосовуються для обробки кутикули – вони не травмують чутливу шкіру.

Для професійного манікюру і педикюру потрібні всі ці різновиди насадок, для домашнього же буде цілком достатньо циліндричної і загостреною фрези.

Додаткові функції

Крім класичної комплектації, багато дорогих машинки для манікюру оснащені додатковими функціями, що значно полегшують роботу.До них відносяться:

 • Перемикання швидкостей. Вкрай зручна функція, яка, втім, присутня в більшості сучасних моделей. Таке доповнення значно полегшить навчання і роботу новачкам, які ще не навчилися регулювати силу натиску.
 • Вбудований пилосос. Ще одна корисна функція, яка дозволяє запобігти утворенню хмари з нігтьової і шкірної пилу. В результаті робота майстра стає більш приємною, та й шкоди для здоров’я менше – регулярне вдихання органічних частинок пилюки, від яких не захистить навіть респіраторна маска, може привести до патологій дихальної системи і інших проблем зі здоров’ям.
 • Захист від перегріву. Така функція необхідна в основному для машинок, що використовуються в салоні – вона дозволяє запобігти поломку через тривалу експлуатацію і подальший дорогий ремонт.
 • Підсвічування. Абсолютно даремна, але дуже приваблива функція. З нею машинка виглядає презентабельно і цікаво, однак випромінюється світло ніяк не впливає на якість і швидкість манікюру.

5 цінних порад перед покупкою

 1. Простежте, щоб вага ручки машинки без урахування блоку живлення не перевищував 200 грамів, в іншому випадку манікюр перетвориться на суцільну муку – рука буде постійно втомлюватися і затікати.
 2. Перед тим, як вибрати певний девайс, оцініть ступінь його вібрації у включеному стані – дійсно хороша машинка не повинна «стрибати» під час манікюру. Допустима легка, ледь відчутна вібрація, проте краще, щоб її не було в принципі.
 3. Довжина шнура стаціонарних моделей повинна бути середньої: занадто довгий провід буде заважати під час роботи, занадто короткий – обмежувати поле діяльності.
 4. При покупці обов’язково уточніть, яким чином змінюються насадки в машинці.Якщо ви вирішили вибрати бюджетну модель, для цих цілей може знадобитися спеціальний ключ, яким слід запастися заздалегідь. У більш дорогих агрегатах ця процедура здійснюється легким поворотом головки фрези, який можна виконати вручну, тому ключ не буде потрібно.
 5. Чи не занадто зациклюйтеся на якості фрез, що йдуть в комплекті, особливо якщо вибираєте машинку для себе. Звичайно, дуже приємно, якщо вони виявляться надійними і якісними, проте такі насадки зазвичай йдуть тільки в професійних дорогих моделях.Якщо така машинка вам не потрібна, нема чого переплачувати – комплект насадок можна докупити окремо, потурбувавшись заздалегідь, щоб вони підходили до конкретної моделі. У деяких випадках таке рішення може обійтися в рази дешевше.

Не соромтеся уточнити у продавця всі питання, що цікавлять нюанси, потримати машинку в руці, включити і перевірити якість її роботи – правильно вибравши модель, ви зможете в рази полегшити процес апаратного манікюру, перетворивши його в суцільне задоволення!

Мені подобається
0

.