Маникюр

Манікюр омбре пензликом: Робимо манікюр омбре на нігтях, покрокова інструкція та поради

Манікюр омбре

Раніше, ми з вами обговорювали омбре на темне волосся і як правильно підібрати колір для фарбування в стилі омбре. Техніка, яка прийшла як стиль фарбування волосся, непомітно увійшла в наше повсякденне життя і оселилася також в манікюрі та макіяжі.

Сьогодні, ми розглянемо манікюр омбре – він же градієнтний манікюр з плавним переходом від одного кольору до іншого. На відміну від омбре на волосся, його можна підбирати не під відтінок шкіри і колір волосся (омбре на темне волосся, омбре на русяве або світле волосся), а під стиль одягу, сезон і просто під гарний настрій.

Наносити манікюр омбре можна як гель-лаком, так і звичайним. Виконується він за допомогою з використанням мінімум 2-х кольорів лаку і губки.

Багато салонів почали пропонувати цю послугу досить давно. Але в умовах економічної кризи в країні і фінансової кризи в гаманцях українок, пропоную вам інструкцію з виконання манікюру омбре в домашніх умовах.

Омбр лаком.

Рекомендую вибирати насичені пігментовані кольору.Для більш плавного та ніжного переходу – один колір, два відтінку. Для більш зухвалого ефекту – контрастні кольори (наприклад, червоний і чорний).

Спосіб 1. Манікюр омбре спонжем.
 • Наносимо основу під лак (базу).
 • Фарбуємо спонжик для макіяжу обраними квітами (можна використовувати звичайну чисту губку для миття посуду).
 • Перевертаємо спонж і друкується на ніготь. Піднімаємо його і точковими, злегка надавлюють рухами продовжуємо нанесення градієнта.Рухи повинні бути швидкими і частими, але без надмірних зусиль.
 • При бажанні посилити насиченість кольору, можна повторити етап 2 і 3 кілька разів.
 • Очікуємо висихання лаку.
 • Покриваємо фінішним безбарвним закрепителем.
 • Змиваємо залишки лаку з шкіри пензликом, змоченою в рідині для зняття лаку (можна використовувати паличку для чищення вух).

Спосіб 2.Манікюр омбре віяловій пензлем.

 • База під лак.
 • Наносимо на нігті 2 або 3 відтінку лаку (горизонтальними смугами). Бажано, щоб між першим і треті кольором, знаходився середній перехідний відтінок. Якщо такого лаку немає – змішайте 2 лаку на фользі і нанесіть отриманий відтінок пензликом.
 • Беремо віялову кисть. Її можна придбати як в магазині косметики, так і в художньому.
 • Починаємо помсти нею горизонтально по межі переходу кольорів.Не рухайте кисть вертикально уздовж нігтя, помсти потрібно на одному місці, до досягнення бажаного ефекту градієнта.
 • Якщо насиченість кольорів здалася вам недостатньою – повторіть 2 і 3 етап ще раз.
 • Чекаємо висихання лаку.
 • Закріплюємо фінішним безбарвним покриттям.

І на останок, хочу поділитися невеликим Лайфхак, знайденим мною в просторах інтернету:

Для того, щоб лак з шкіри навколо нігтів легше знімався – нанесіть попередньо на шкіру жирний крем або вазелін.Уникайте зони нігтьової пластини, в іншому випадку лак погано закріпиться.

Я ж вважаю за краще користуватися для цієї мети клеєм ПВА. Можливо, спосіб не дуже естетичний, але по-моєму досвіду, він більш надійний і простий 🙂

А який варіант нанесення манікюру омбре пробували ви? Поділіться вашою технікою, результатами і думкою. Ми із задоволенням їх опублікуємо для наших читачів.

Не забудьте зазирнути на сторінку з макіяжем очей в стилі омбре.Так-так, ви не помилилися – омбре тепер по всюди! 🙂

Омбр на нігтях гель-лаком. Фото, як зробити крок за кроком, відео-уроки для початківців

Коли складно визначитися з основним кольором покриття нігтів, майстри рекомендують омбре, виконане гель-лаками. Це градієнт на нігтях, який складається з декількох квітів, плавно переходить один в одного.

За допомогою такого прийому можна створити дизайн в будь-якому стилі.Переходи кольору в пастельній гамі підійдуть для ніжного, жіночного манікюру. Омбр, виконане неоновими пігментами або лаками, стане частиною яскравого, літнього образу.

Загальні рекомендації

Омбр на нігтях гель-лаком (фото-зразки наведені нижче) хоч раз в манікюрі кожна жінка. Неможливо залишитися байдужою до цієї техніки. Елегантний перехід кольору на кожному нігті приверне увагу оточуючих.

Існує кілька рекомендацій по створенню градієнта, які розповідають майстрам на курсах з манікюру:

 1. Необхідно придбати якісну кисть для омбре – «гребінець».Вона вистрижена особливим чином. Її ворс не повинен бути сильно м’яким, інакше довгі волоски на кінці кисті злипнутися під вагою густого матеріалу.
 2. При використанні кисті її необхідно част, витирати об серветку, змоченою в знежирювачем. Чим чистіше буде кисть, тим м’якше вийде перехід між квітами.
 3. Градієнт може бути з 2-4 квітів. Більша кількість нераціонально використовувати через невелику поверхні нігтя. На штучних нігтях, де тверді полімерні матеріали забезпечують більшу довжину вільного краю, допускається більшу кількість відтінків.
 4. Щоб отримати м’які, витончені переходи кольору необхідно вибирати кольору, які є сусідами по колірному колу.
 5. При необхідності розтяжки в градієнт контрастних кольорів, між ними вставляють смужку середнього тону. Наприклад, перехід від білого до чорного кольору роблять через проміжний сірий колір. Його можна отримати на палітрі при додаванні краплі чорного в білий гель-лак. У цьому випадку перехід буде більш природним, інакше є ризик створення брудного плями в центрі нігтя.
 6. Починати роботу над градієнтом потрібно на базовому покритті, з якого знаходиться на відстані липкий шар або перекрити ніготь топом без залишкової липкості. Дисперсійний (липкий шар) просто прибрати, протерти ніготь безворсовие серветкою з знежирювачем.
 7. Стягувати один колір на інший потрібно, використовуючи в роботі тільки кінці довгого ворсу пензля. Інша її частина служить тільки для щільності та підтримки виступає ворсу і є не робочою.
 8. Руху виконують я дрібними марками, що не натисканні на кисть.Бажання додати лак і насильно змістити його вниз, призведе до утворення лисини і западина в мокрому матеріалі.
 9. Будь градієнт виконається в 2 або 3 шари. Перший (чорновий) не вимагає ретельного опрацювання, є фонові шаром (підкладкою). Усі наступні шари вимагають акуратної опрацювання дрібними рухами і забезпечують якість омбре.
 10. Руху кисті носять зворотно-поступальний характер уздовж стику квітів. Наприклад, робота починається зліва направо по горизонталі, тому кисть рухається справа наліво по цьому ж ряду.Потім зміщується на кілька міліметрів, і опрацьовує також нижній ряд.

При дотриманні нескладних рекомендацій акуратний градієнт вийде з першого разу навіть у новачка. За допомогою цієї техніки створюються прості і елегантні дизайни, а якщо використовувати її для складного фону, то і багатокомпонентні композиції з декором.

Техніки та методи

Омбр на нігтях гель-лаком (фото різних технік наведені в статті) розрізняються не тільки кольором, але і матеріалами виконання, і просторової орієнтацією.Такий вид дизайну під силу кожному. Необхідно мати якісну кисть і терпіння при виконанні скрупульозної роботи по змішуванню відтінків.

На фото показано покрокове створення ефекту омбре на нігтях гель лаком.

Як самостійно створити градієнт:

Інструмент Опис процесу
тонка кисть тонким пензлем для малювання розтушовувати кордон сполучення кольорів, малюючи хвилеподібну лінію і перемішуючи непросушених лак
кисть «Гребінець» кисть спеціально призначена для створення градієнта, має довгий ворс в торці, який стягує один шар кольору на інший
аеропуфінг кисть з поролоновим кулькою на кінці.Матеріал кисті нагадує косметичний спонж, але має форму кулі. На ніготь наноситься колір фону, зверху прихлопувати рухами аеропуфіка наноситься колір градієнта. Спочатку опрацьовується сврбодний край нігтя, а потім кисть рухається вниз, зводячи колір нанівець.
градієнт втіркамі спонжем на косметичний спонж набирається кольоровий пігмент або втірка «хром». Сама концентрована смужка проводиться у краю нігтьової пластини, потім цим же спожив (без додавання пігменту) смужка розтушовують до центру нігтя
градієнт блискітками (розтяжка) блискітки на палітрі змішуються з базовим або топовим гелем.Тонким пензлем у вигляді густого шару викладаються у лунки нігтя або на торці. Потім кисть очищається від суміші про серветку і дрібними прямими лініями розтягує блискітки вниз. У разі, коли результат здається блідим, процедуру повторюють. Необхідно розтягнути товсту смугу суміші вниз, щоб на торці нігтя не утворилося скупчення матеріалу, яке значно потовщені торець
градієнт пігментами штампом на поверхні гумового або силіконового штампа змішуються смуги з блискіток і пігменту.Матеріал на штамп наноситься спонжем, потім градієнт передруковується на липкий шар гель-лаку на нігті. Такий варіант використовують для створення горізлнтальних градієнтів за допомогою неонових пігментів

Види градієнта:

 1. Вертикальний – смуги гель-лаку розташовані уздовж нігтьової пластини, з огляду на її ширину, як правило, використовують тільки 2 кольори. Такий вид омбре більш простий у виконанні. Горизонтальне розташування кольору візуально подовжує ніготь.Такий тип градієнта рекомендується для широкої нігтьової пластини.
 2. Горизонтальний – смуги лаку розташовуються на нігті поперек нігтьової пластини. На довгих нігтях можна з’єднати до 5 різних відтінків. Виконується спеціальної пензлем для градієнта, ворс якої вистрижена особливим чином.
 3. По периметру – плавний перехід кольору, як би створює кільце навколо нігтьової пластини, при цьому самий темний колір розташовується ближче до шкіри, а світлий – до центру нігтя.Складається з 2 відтінків і виконується скошеної пензлем для малювання з використанням прийомів китайської розпису (такий же принцип набору гель-лаків на кисть). Виглядає як рамка навколо медальйона.
 4. Кутовий – один з останніх трендів у використанні омбре в дизайні. Переходи кольору йдуть з одного кута у лунки нігтя до протилежної точки у торця.
 5. Зустрічний – складається як правило з 2 кольорів. Найтемніший відтінок наноситься у лунки нігтя і у вільного краю.Вони з двох сторін змішуються з смугою світлого кольору, яка розташовується в центрі нігтя. Таке омбре часто використовують як фон для слайдерів з написами.

Омбр на нігтях гель-лаком (фото наведені нижче) має різну просторову орієнтацію. Градієнт, виконаний з однакових квітів, але в різному напрямку сприймається людським оком по-різному. Майстри в салонах пропонують клієнтові вибрати колір, а потім показують зразки з різною орієнтацією, які розширюють вибір варіантів можливого дизайну.

Техніка виконання горизонтального градієнта:

 1. Зробити манікюр (обробити кутикулу і ніготь під бічними валиками).
 2. Добре очистити ніготь від пилу за допомогою дегидратора (можна використовувати будь-яку спиртовмісну рідину). На цьому етапі завдання не тільки очистити нігті від пилу після опіла, але і покриття.
 3. На частину натурального нігтя (якщо вона є) нанести безкислотний праймер, який висихає на повітрі протягом 2-4 хв.
 4. Для вирівнювання площини нігтя і міцності покриття наносять шар бази.
 5. Вибрати відтінки, які беруть участь в градієнті і нанести їх горизонтальними смугами за допомогою тонкої кисті або пензлика з флакона з лаком.
 6. При нанесенні кольору слід пам’ятати, що найтемніший відтінок виконується у вигляді найтоншої смуги, і, відповідно, найсвітліший – широка смуга.
 7. Приготувати кисть для градієнта «гребінець». Досить розпушити її довгі ворсинки по ширині кінчика пензля.
 8. Кисть має спеціально вистрижену ворс, який щільно набитий у патрона кисті і вистрижена сходинками до краю. На кінці кисті знаходяться тонкі довгі розрізнені ворсинки, саме вони беруть участь в роботі. Інша частина кіст носить допоміжний характер і служить для щільності ворсу. Кінчиками ворсу починають здійснювати дрібні мазки на кордоні з’єднання кольорових смуг. Потрібно точковими дотиками стягувати один колір на інший, домагаючись плавного переходу кольору в колір. Рухи відбуваються від кутикули до вільного краю.Не можна повертатися пензлем вгору, без попереднього очищення ворсу про серветку. Кисть потрібно чистити і стежити за тим, щоб ворсинки НЕ злиплися.
 9. Градієнт виконується в 2 або 3 шари кожен з яких просушується в ЛІД лампі 30 сек.
 10. Коли зовнішній вигляд дизайну відповідає бажанням, ніготь перекривають глянсовим або матовим топом.
 11. За бажанням приступають до подальшого декорування.

Техніка виконання вертикального градієнта:

 1. Здійснюється стандартний набір дій, описаний вище – манікюр, нанесення дегидратора і праймера.
 2. вирівнює шар бази.
 3. На ніготь тонким пензлем для малювання, уздовж поверхні, наносять два кольори. При цьому межа їх з’єднання може розташовуватися по центру нігтя або бути зміщена в сторону.
 4. Сухий віяловій пензлем проводять по стику відтінків зверху вниз, потім зміщують, вліво на 1 мм і повторюють мазок.
 5. Після ретельного очищення пензлика від лаку, такі ж дії зі зміщенням від центру повторюють в праву сторону.
 6. Такий вид омбре теж наноситься не менш ніж в 2 шари.Кожен з яких просушується по 30 сек.
 7. Після задовільного зовнішнього вигляду, дизайн перекривається топовим покриттям.

Техніка виконання омбре по периметру:

 1. Створення будь-якого покриття починається зі стандартних процедур манікюру, праймера і дегидратора.
 2. Вирівняти ніготь базовим покриттям, просушити 30 сек в ЛІД лампі ..
 3. Дизайн складається з 3 кольорів – основного покриття і 2 кольорів омбре. Пензлем з флакона на весь ніготь нанести основний колір.Для щільності покриття рекомендується повторити нанесення лаку, після просушування (30 сек).
 4. Викласти на палітру два кольори для градієнта. Набрати їх одночасно на плоску скошену кисть так, щоб темний колір був на вершині кисті, а світлий на «п’яті». Складність полягає в тому, що необхідно розтушувати два кольори. Для цього здійснюються довгі мазки площиною кисті по палітрі.
 5. Повторити набір квітів і растушевку.
 6. Кисть ставиться на ніготь під кутом, щоб гострий кінець кисті (темний колір) був ближче до шкіри і широкими мазками вимальовується периметр нігтя.
 7. В результаті повинна вийти рамка, по краю якої затемнення, а всередині колір основного фону. Таке амбре підходить для написів і дизайнів з флористикою. При цьому кінцевий результат виглядає як ювелірна камея. Омбр має незвичайний і елегантний зовнішній вигляд.

Унікальність техніки градієнта в тому, що в ній з використанням різних напрямків кольору на пальцях однієї руки, можна створювати оригінальні дизайни, які не потребують додаткового декору.

Існує ще один прийом для створення дизайну – різні поєднання верхніх відтінків.

Наприклад, темно-синій колір заповнює підставу у кутикули на всіх пальцях руки, а верхня частина оформляється: на мізинці – білим, на безіменному – блакитним, на середньому нюдови, на вказівному – персиковим і т.д. Кольори вибираються за бажанням клієнта. Такий прийом дозволить створити яскравий, авангардний дизайн, який привертає увагу.

Варіанти в різних відтінках

Сама техніка виконання градієнта передбачає з’єднання декількох відтінків.Майстри рекомендують вибирати родинні (близькі по колірному кругу) відтінки. Вони легко перемішуються в зоні зіткнення і задають загальний тон дизайну. Наприклад, ніжні пастельні і натуральні відтінки підходять для ніжних, спокійних дизайнів манікюру.

Без додаткового декору вони застосовуються для повсякденного життя і роботи. Носять спокійний, заспокійливий характер. Сполучення темних кольорів більше підходять для вечірніх і урочистих заходів, але них ідеально виглядає золотий декор і стрази.

Відтінки омбре люди підсвідомо вибирають в залежності від сезону. Так влітку жінки віддають перевагу яскравим кольорам, що нагадують море, сонце і відпочинок. Навіть офісні манікюр в цей час рясніють яскравими неоновими градієнтами. Восени вибираються відтінки під колір обпадаючою листя і дощового неба – всі відтінки сірого, темно-блакитного і жовто-оранжева гамма.

Вибір кольору також залежить від основної тематики дизайну. Наприклад, для декорування написами необхідно передбачити присутність світлої смуги, але якої добре читається чорний текст.

Матовий манікюр

Матовий манікюр (без глянцевого блиску) залишається в тренді і в цьому сезоні. Для створення модного дизайну самостійно досить придбати спеціальне фінішне покриття і замінити їм звичний глянсовий топ.

Градієнти під таким топом служать самостійним, завершеним дизайном без додаткового прикраси. Однак слід пам’ятати, що світлі тони під таким типом покриття здатні бруднитися. Бруд і інші крою речовини швидко пристають до нігтя, і манікюр стає неохайним.

Однак, якщо фінішний гель був придбаний у перевіреного бренду в нейл-арт індустрії, значить він здатний очищатися. Для цього достатньо взяти щітку з м’яким синтетичним ворсом і за допомогою звичайного мильного розчину потерти нігтьову пластину. Сполоснути руки під холодною водою і манікюр відновить свій зовнішній вигляд.

З матовим манікюром існує ще одна проблема при тривалій шкарпетці. Топ змінює свої властивості і набуває глянцевий блиск. Це залежить від якості матеріалу, і змінити це можна тільки при корекції і зняття матеріалу.Але якщо манікюр з градієнтом призначався для щоденного використання в побуті, що з’явився глянець ніяк не відіб’ється на зовнішньому вигляді омбре.

Варіанти з візерунками та малюнками

Може здатися неможливим і безглуздим розташовувати малюнок поверх градієнта. Але багато клієнтів бажають додатково прикрасити 1-2 пальця на руці. Щоб не перекривати красу плавного переходу кольорів, використовують певний набір технік. Малюнки виходять в стилі мінімалізму і не перевантажують собою загальний дизайн.Їх розташовують на безіменному і середньому пальці руки.

Які візерунки застосовують найчастіше разом з градієнтом:

 1. Стемпінг – найпростіший і швидкий спосіб нанесення візерунків. Вибирають пластину з тонкими лініями, нещільного заповнення площини, щоб проглядався градієнт. Сучасні гель-фарби дозволяють віддрукувати на нігті найдрібніші елементи гравіювання. Малюнки з тонких ліній мають повітряний, примарний зовнішній вигляд і тільки додають глибину дизайну.Такий метод підходить для новачків і майстрів швидкого салонного дизайну. Підходить для повсякденного життя до будь-якого стилю одягу, в залежності від кольору омбре.
 2. Флористика тонкими лініями.
 3. Дотс – кулькою інструменту малюють химерні візерунки з точок, розташовуючи їх по бічній поверхні нігтя або в торці (можна за допомогою точок різного діаметру створити імітацію френча).
 4. Написи – розташовуються по горизонталі або вертикалі нігтьової пластини.Якщо омбре створено з темних відтінків використовують білий колір тексту. Прозора основа написи не перекриває і не псує зовнішній вигляд градієнта.
 5. Об’ємні вензелі – створюються за допомогою спеціальних паст, які дозволяють промальовувати об’ємний завиток з першого мазка і добре сохнуть в лампі. Не мають липкого шару і не перекриваються зверху топом. Тому перед промальовуванням вензелів необхідно перекрити омбре фінішним шаром.
 6. Метелики гель-пастою – за допомогою цього ж матеріалу малюють метеликів на тлі градієнта.Прорисовують тільки контури крил, щоб під ними проглядався основний фон. Популярністю користуються дзеркальні дизайни, коли на безіменному пальці малюється ліве крило метелика, а на середньому пальці – праве. Тоді при з’єднанні замість пальців вийде зображення великої метелики.
 7. Кришталеві квіти – створюються на промальовуванні з тонких ліній контуру квітки. Після просушування в лампі (30 сек) пелюстки заповнюються прозорим топом. Робота виконується тонким пензлем для малювання.Основна складність – розподілити топ всередині пелюстки, не виходячи за межі контуру. Майстри рекомендують просушувати по 10 сек, кожна пелюстка окремо. Топ викладається на ніготь у вигляді високих крапель, що створює об’ємність малюнка і, як лінза, збільшує фон з градієнтом.

Малюнки, виконані правильно і в невеликих кількостях, прикрашають основний фон – градієнт. При цьому не порушують його красу. Такі дизайни підходять для жінок і дівчат будь-якого віку, виглядають ніжно і доречні в різних життєвих ситуаціях.

Ідеї з декором

Омбр на нігтях гель-лаком (фото з конкурсів з нейл-арту наведені нижче) поєднується не з усіма видами декору. При створенні дизайну слід пам’ятати, що омбре – вже самостійний варіант покриття. При його використанні в якості фону. основне завдання – не перекрити блиском красу градієнта.

Який декор використовується на покриття у вигляді градієнта:

 1. Стрази в стилі місячного дизайну – по центру лунки у кутикули встановлюється великий камінь (ss 6-8) від нього в протилежні сторони кріпляться камені меншого розміру .Композиція вибудовується у вигляді нитки бус. Простір між стразами заповнюють бульонкамі (металеві або пластикові кульки діаметром 0,8 -1 мм). Стрази встановлюються на краплю бази або спеціального клею для стразів. Після просушування в лампі (30сек), тонким пензлем цим же матеріалом обробляються всі кристали, обводячи їх по колу. Потім друга просушка близько 30 сек. Зверху інкрустація не перекривається топовим покриттям.
 2. Геометричні фігури фольгою – з відривний фольги манікюрними ножицями вирізують будь-яку геометричну фігуру.Найчастіше використовують смугу по вертикалі нігтьової пластини або трикутник, або півколо у лунки нігтя. Після виконання градієнта дизайн перекривають топом з липким шаром і на рідкий шар встановлюють блискучу фігуру. Просушують в лампі 30 сек. Потім пінцетом необхідно акуратно підчепити край декору, щоб зняти з нього тонку захисну плівку. На нігті залишається рівний і чіткий відбиток блискучою фольги. Такий дизайн необхідно перекривати 2 шарами топа, що запобіжить стирання фольги.
 3. Лиття фольгою на вензелі – на створеному і перекритому топом (без липкого шару) градиенте чорною фарбою за допомогою тонкої кисті малюють вензельние композиції.Вони не повинні бути занадто щільними, щоб не перекривати красу градієнта. Просушити композицію в лампі 60 сек. Поки ніготь не охолов прикласти до поверхні фольгу, придавити, розправити і різко відірвати. Можливо, не всі вензелі віддрукують блиск з першого разу. На необроблені ділянки потрібно повторити маніпуляцію. Перекрити зверху тонким шаром топа (щоб не залити обсяг вензельной конструкції), просушити в ЛІД лампі 60 сек.
 4. Гліттер – їм можна зробити розтяжку по щільності або декорувати тільки частина нігтя.Для рівномірного розподілу блискіток їх змішують з прозорою базою або топом. Матеріал повинен бути рідким, тому каучукові бази і топи не підходять. Але в арсеналі кожного майстра є «невдалі» бази, які швидко розтікаються і ними складно зробити вирівнювання нігтьової пластини. Він ідеально підходять для розтяжок глітер і створення омбре блискітками. На палітрі змішується кілька крапель бази і сухі блискітки. Тонким пензлем суміш наноситься на ту зону, де планується найбільша щільність (у кутикули, у вільного краю).Потім смужку матеріалу кінчиком пензлика (руху як при створенні градієнта) розтягують вниз, поки блиск не зійде нанівець. Сушать в ЛІД лампі, 30 сек.

При декоруванні яскравими блискучими елементами необхідно розташовувати їх таким чином, щоб був видимим градієнт.

Тоді різні техніки в дизайні будуть гармонійно поєднуватися. Складний фон у вигляді градієнта дозволяє створювати яскраві блискучі і привертають увагу дизайни. Вони ідеально підходять до вечірніх нарядів. Однак все частіше жінки використовують стрази і фольгу в повсякденному манікюрі, висловлюючи бажання виблискувати щодня.

Модні тенденції в 2019 році

Здавалося б, кого можна здивувати градієнтом, але майстри постійно вдосконалюють цю техніку. Так в минулому році стала вельми поширеною отримав кутовий градієнт і зміна кольору від центру. На сезон 2019 року за створення омбре на нігтях гель лаком трендом стає – деграде.

Фото несподіваного рішення градієнта з зими заполонили сторінки глянцевих журналів.Всі терміни (градієнт, омбре, деграде) позначають плавну зміну кольору без вираженої межі сполучення кольорів. Деграде (від французького слова «dégradé») означає висвітлення кольору.

Спочатку таку техніку перейняли модельєри для створення колекцій з шовкових тканин. Народилася ж вона в надрах субкультури «хіпі», коли вони особливою обробкою і пранням надавали окремим частинам одягу світліший, як би вигорілий на сонці зовнішній вигляд.

В нейл-арте такий прийом використовується у вигляді плавного переходу будь-якої кількості квітів в зону природного нігтя.Наприклад, блакитний пастельний тон переходь в білий і спускається до непрофарбовані зоні у кутикули (негативний простір). Так виглядає горизонтальне деграде, яке створює дуже ніжний і м’який образ.

Це не означає, що ніготь зовсім без покриття. На нього наноситься камуфлирующая база або будь-який гель-лак нюдового або пудровий кольору, що імітує природний ніготь. У цій зоні елегантно виглядають нитки з страз або шармікони з написами.

Такий дизайн виконують або на всіх пальцях рук, або на одному пальці, який декорується. Універсальний дизайн підходить на будь-яку довжину нігтів, особливо добре він виглядає на трендової в 2019 році формі нігтів – мигдаль.

Омбр на нігтях, виконане за допомогою звичайного гель лаку, може перетворитися в унікальний дизайн, який підкреслить будь-який образ. Це підтверджують фото, якими переповнений інтернет з роботами самоучок і майстрів салонів. Постійно виникають нові варіанти і нюанси в декоруванні градієнта.

Автор: Анна Краса

Цікаві відео про створення ефекту омбре на нігтях гель лаком

10 секретів ідеального градієнта:

Омбр пензлем «гребінець»:

варіанти виконання дизайну, техніка нанесення і матеріали

зміст:

Модні тенденції щодо манікюру, також як і мода на зачіски, одяг і макіяж, регулярно змінюється.

У сезоні, в тренді творчий підхід до створення красивого і розкішного манікюру, в якому присутня маса квітів, тонів і відтінків, плавно перетікають одна в одну. Причому, омбре на нігтях – це тільки одна частина образу, сьогодні модниці можуть використовувати такий плавний перехід відтінків і тонів в кольорі волосся, в одязі, при підборі різноманітних аксесуарів.

Така популярність омбре обумовлена ​​його незвичністю і різноманіттям варіантом дизайну.

Техніка омбре, має на увазі плавний перехід одного кольору лаку в інший і ви можете зробити манікюр з двокольорового палітри, з’єднати між собою три і більше кольору, додати оригінальні елементи декору у вигляді блискіток, малюнків і т.д.

Комбінувати між собою можна різні кольори , тут вся справа в ваших перевагах. Також можна з’єднувати і лаки з різною текстурою, використовувати омбре на нарощених нігтях.

Можна використовувати два кольори, відмінних один від одного відтінками і в цьому випадку у вас вийде легкий і повітряний градієнт. Або ж поєднати непоєднуване і зробити контрастний, яскравий і соковитий манікюр, який додасть вашому модному образу оригінальності і креативу. Такий ефект не залишиться непоміченим.

Виконати такий модний манікюр омбре досить просто, головне – це підібрати декоративні лаки, шелак (гель-лак) і необхідні інструменти, які знайдуться у вас вдома.

Омбр включає в себе дві базові техніки нанесення : на нігтях виходить вертикальний градієнт або горизонтальні переходи. Є ще простіший варіант, коли градієнт починається з самого світлого відтінку на мізинці і до великого пальця він стає все глибше і більш насиченим – такий манікюр виглядає розкішно і витончено, причому, незалежно від довжини нігтів.

Вертикальний омбре дозволяє отримати плавний вертикальний перехід кольору і ви можете використовувати два і більше видів лаку, навіть з різною текстурою, що додасть манікюру її більше оригінальності.

Горизонтальний омбре на ногтях- це створення поперечних плавних переходів по всій довжині нігтьової пластини. І в цьому варіанті ваша фантазія може підказати вам, які і скільки кольорів лаку можна використовувати.

При діагональному виконанні манікюру , виходять своєрідні перетікання одного кольору в інший.Техніка нанесення на увазі до п’яти різних за кольором лаків, які наносяться діагонально по всій довжині нігтів.

Переходи від одного кольору на інший від пальця до пальця – це використання п’яти відтінків, які стають все більш насиченим і глибше: найсвітліший з відтінків буде на мізинці, а найглибший – на великому пальці. Цей колірний омбре вважається найпростішим для виконання в домашніх умовах, і ви прекрасно впораєтеся з ним самостійно.

Як зробити манікюр омбре в домашніх умовах

Існує кілька варіантів виконання манікюру омбре в домашніх умовах:

 1. Омбр губкою .Такий варіант часто застосовується для створення складного і багатоколірного горизонтального або вертикального омбре. На підготовлену губу нанесіть вибрані кольори лаку і швидко, але дуже акуратно, перенесіть все на нігті. Після того, як градієнт висихає, закріпіть його прозорим лаком і видаліть все зайве з шкіри навколо нігтів.
 2. Омбр пензликом . На нігті наноситься основний лак, бажано, щоб відтінок був світлим. Потім наноситься лак більш темного тону і за допомогою нейлонової пензлика, акуратно розтушовують, змішується з основним кольором покриття.Після висихання, закріпіть все прозорим лаком. У такому варіанті ви можете використовувати кілька кольорів лаку, де один тон буде плавно перетікати в інший.
 3. Омбр з плівкою . Візьміть плівку, фольгу або звичайний файл, на який капніть по краплі ті лаки, палітру яких ви вибрали – відтінки одного кольору або ж контрастні кольори. Межі між лаками розтушуйте за допомогою зубочистки і промокніть вийшла результат губкою. Нанесіть все на поверхню нігтя (попередньо покриту основним лаком), висушіть і закріпіть прозорим лаком.
 4. Аерографія в омбре . Це найскладніший, але і самий вражаючий, стильний вигляд омбре, з яким може впоратися тільки професійний майстер, що володіє навичками та необхідним обладнанням. У такому варіанті ви отримуєте самі незвичайні і складні переходи від одного тону до іншого, манікюр виходить дуже багатим і розкішним, динамічним і об’ємним і кожен новий сезон обов’язково робить акцент на такому дизайні.

Дизайн нігтів омбре: різні варіанти нанесення відтінків на штучні нігті

Якщо у вас від природи не зовсім вдала форма нігтів або ж ви хочете швидко отримати довгі нігті, можна їх наростити і використовувати при цьому дизайн нігтів омбре.

Омбр акрилової пудрою

Пробувати різні варіанти нанесення відтінків на нарощені нігті можна починати з самого просто – акрилової пудри, яка легко створює необхідні варіації переходів кольору.

Приміром, нанесіть на нігті білий базовий лак і просушіть його протягом пари хвилин. Шар лаку повинен бути тонким, щоб пудра прилипала акуратно і не було занадто великої кількості крупинок.

Тепер візьміть віялову пензлик, вмочіть її в пудру і легкими постукуваннями нанесіть на ніготь.Починати процес слід від основи нігтя до тієї області, де ви плануєте провести змішування кольорів. Щоб отримати м’який і більш розсіяний ефект, піднімайте пензлик вище за її міру просування до середини нігтьової пластини.

Таким чином, наносимо другий колір і все це відправляємо під лампу. Після того, як пудра висохла, видаляємо її надлишки пензликом і шліфуємо покриття, щоб отримати рівну і гладку текстуру. Знову змахуємо пудру і покриваємо всі закріплювачем.

Омбр акриловими фарбами

Стильний і красивий перехід між квітами можна отримати і за допомогою акрилових фарб.Для створення необхідного кольорового дизайну, вам буде потрібно набір фарб і об’ємні кисті.

У першу чергу наноситься найсвітліший колір на кінчик нігтя і розтушовується дощенту. Другий колір потрібно змішати на фользі або будь-якому іншому підручному виробі і нанести його поруч з першим, утворивши акуратний перехід. Тепер знову нанесіть другий відтінок вже безпосередньо на ніготь і з’єднайте його з тієї палітрою, яка вже є на нігтях.

При бажанні, на отриманий результат можна нанести гарний візерунок і все закріпити прозорим лаком.

Омбр гелем

Сьогодні дуже популярні лаки-гелі, що володіють дуже соковитими і насиченими, глибокими квітами і багатою відтінку палітрою.

Отримати модний дизайн нігтів в техніці омбре за допомогою таких лаків досить просто.

На початку процесу слід знежирити поверхню нігтьової пластини і нанести перший шар лаку, просушити його за допомогою лампи. Тепер можна використовувати другий вид лаку і розтушувати кордон між двома кольорами за допомогою тонкого пензлика, просушити.Нанесіть закріплювач і видаліть всі сліди від лаку навколо нігтя.

Манікюр омбре: крок за кроком за допомогою лаку або гель-лаку

Для того щоб зробити манікюр омбре покроково і правильно, ви повинні як слід підготуватися.

У першу чергу, зберіть собі необхідний набір інструментів, за допомогою яких ви і будете створювати таку розкішну красу.

У міру того, як ви будете навчатися, у вас може виникнути потреба і в інших додаткових інструментах і декоративних засобах для створення манікюру.

Вам потрібно:

 • лаки різних кольорів і текстур, акрилові фарби;
 • рідина для зняття лаку, закріплювачі;
 • пензлики різної довжини і об’єму;
 • косметичні губки з різною зернистістю;
 • зубочистки;
 • ватяні спонж;
 • масло або спеціальний засіб для захисту кутикули і області навколо нігтя від лаку;
 • ультрафіолетова лампа (якщо ви використовуєте гель-лаки або у вас нарощені нігті).

Як зробити манікюр обмре за допомогою лаку покроково давайте на простому прикладі, розглянемо техніку нанесення дизайну звичайним лаком:

Крок 1
Наведіть нігті в порядок, видаліть кутикулу, відшліфуйте нігтьову пластину і надайте їй необхідну форму.

Крок 2
Покрийте основним лаком нігті обох рук і дайте їм підсохнути.

Крок 3
На підручний засіб нанесіть ті кольори лаку, які ви вибрали для дизайну нігтів. Капати лак слід в тій послідовності, яку ви хочете зобразити в манікюрі і розтушовувати кордону між ними.

Крок 4
Візьміть губку і промокніть її в цій палітрі, потім акуратно притисніть губку до поверхні нігтя.Тиснути при цьому не варто, тому що лак вбереться в губку і ви не отримаєте бажаного ефекту, доведеться повторити процедуру. Повторне нанесення лаків робить манікюр більш глибоким і насиченим

Крок 5
Після висихання, слід покрити нігті закріплювачем і видалити за допомогою рідини для зняття лаку все огріхи навколо нігтів.

Якщо ви користуєтеся НЕ губкою, а пензликом для нанесення лаків, намагайтеся кожен шар робити таким же за обсягом, як і попередній, щоб не створювати нерівностей і зробити гарний і плавний перехід одного кольору в інший.

У випадку з гель-лаком вам буде потрібно ультрафіолетова лампа, завдяки якій, лак буде швидше висихати і буде триматися на нігтях до 2 тижнів:

 • Проведіть знежирення нігтьової пластини.
 • Нанесіть базовий шар лаку і просушіть його під лампою.
 • Нанесіть наступний шар лаку і знову просушіть.
 • Фінішне покриття і сушка.
 • Видалення липкого лося з нігтьової пластини за допомогою спиртовмісної кошти.

Сьогодні дуже модно робити розтягнутий омбре, який прекрасно виходить за допомогою гель-лаків і його виконання не завдає клопоту.

Підготовчі етапи такі ж, як і при будь-якій іншій техніці омбре. Нанесіть базовий колір і просушіть під лампою.

Тепер від основи нігтя нанесіть до середини один колір, а потім, від кінчика нігтя нанесіть другий колір. Візьміть найтоншу пензлик і акуратно з’єднайте два кольори, зробивши плавне перетікання одного в інший.При роботі з кожним нігтем слід витирати пензлик, щоб колір виходив насиченим і яскравим, а не брудним і бляклим. Нанесіть топ і просушіть нігті під лампою.

Розтушовувати лаки можна в будь-якому напрямку, а при використанні кольорового палітри ви взагалі можете створювати оригінальний і креативний абстракціонізм з плавними і контрастними переходами.

Манікюр в стилі омбре: варіанти дизайну і техніка виконання

Варіантів виконання омбре сьогодні маса і з кожним новим сезоном, їх з’являється ще більше.

Ви можете створювати манікюр в стилі омбре із застосуванням двох і більше кольорів, використовувати різне спрямування нанесення, лаки різних відтінків одного кольору або ж дуже контрастні декори, де поєднання кольору створює неординарний ефект.

Питома омбре створюється за допомогою різних відтінків одного кольору, кожен з яких, наноситься на окремий ніготь, причому, найсвітліший з відтінків повинен бути на мізинці, а темний і насичений – на великому пальці. Саме така техніка і вважається найвдалішою і стильною.Тут головне – правильно підібраний колір і його відтінки.

Монохромний омбре – це розкішне витонченість і витонченість. У такій техніці можна використовувати два і більше кольору лаку. Нанесення лаку одного кольору походить від основи нігтя до середини, а другий колір ми використовуємо від середини нігтя до його кінчика. Розтушувати кордон між квітами можна за допомогою тонкого пензлика або зубочистки.

Контрастний омбре увазі використання різних кольорів лаку.Здійснювати плавні переходи в цьому випадку можна за допомогою губки або пензлика, безпосередньо на нігті або за допомогою підручних засобів.

Класичний французький омбре – це один з найпростіших варіантів манікюру з плавним перетіканням основного кольору в світліший або, навпаки, темний, нанесений на кінчик нігтьової пластини. Такий класичний манікюр ви можете робити вдома.

Манікюр з блискітками в стилі омбре також досить простий у виконанні, але виглядає просто розкішно і стильно.На базовий лак за допомогою пензлика нанесіть невелику кількість блискіток, таким чином, щоб до отримати ефект загасання блиску ближче до основи нігтя. Закріпити блискітки можна за допомогою прозорого лаку.

Крім основних технік омбре, ви також можете додатково прикрашати манікюр малюнками, наклейками та іншими декоративними елементами. В цьому випадку поверх отриманого дизайну в стилі омбре, який вже встиг висохнути, наносять малюнки тонким пензликом або аерографом, якщо ви користуєтеся послугами майстра.Можна урізноманітнити оригінальний дизайн за допомогою стразів, невеличких сяючих камінців.

Манікюр омбре – це величезне поле для польоту вашої фантазії , завдяки якій, ви зможете створювати повсякденний, діловий і вечірній манікюр, зможете гармонійно закінчити свій стильний образ і надати йому своєрідного чарівності і оригінальності.

Автор: Лариса Евланова

Як зробити манікюр омбре – ідеї і способи створення

Часто кажуть, що руки – це показник того, наскільки ретельно жінка стежить за собою.Саме тому вони завжди повинні бути доглянутими, а манікюр повинен бути акуратним. Індустрія краси не стоїть на місці і зараз доступні різні дизайни манікюру на будь-який смак. Одним з незвичайних, але досить простих у виконанні варіантів є омбре манікюр.

Як зробити манікюр омбре

Зміст статті

Що таке омбре?

Омбр також називають градієнтом. Він являє собою поступовий перехід одного кольору в інший. Найчастіше використовуються два тони, але можна взяти три або чотири кольори.Такий манікюр можна створити як в спокійних схожих кольорах, так і в контрастних відтінках.

Що необхідно для омбре?

Зразкові матеріали для манікюру омбре

Для омбре вам знадобляться:

 • основа і топ;
 • білий лак;
 • манікюрна кисть для малювання;
 • лаки різних відтінків;
 • спонжик або губка;
 • ватяні палички;
 • фольга;
 • рідина для зняття лаку.

Підготовка

Процес проведення обрізного манікюру

Перед тим як приступити до омбре, необхідно ретельно підготувати нігті, а також кутикулу. Для цього потрібно надати їм форму за допомогою пилочки для нігтів і зробити європейський або класичний обрізний манікюр. Дуже важливо добре видалити зайву кутикулу, інакше в процесі лак потрапить на неї і манікюр буде виглядати неакуратно.

Способи створення манікюру омбре

На перший погляд такий манікюр здається важко виконуваним, але якщо слідувати інструкції, його виконання не займе у вас багато часу і сил, а результат порадує.

Створення манікюру омбре за допомогою кисті

Створення манікюру омбре за допомогою кисті

При створенні манікюру омбре за допомогою кисті кордону переходу кольору виходять більш чіткими, але цей варіант ідеально підходить для новачків.

 1. Спочатку на ніготь необхідно нанести базове покриття. Важливо, щоб воно було якісним, адже від цього залежить довговічність манікюру.
 2. Після того як база підсохла, на ніготь наносять лак білого кольору.Саме білий колір допоможе відтінити кольорові лаки і зробити їх більш яскравими і насиченими. Якщо білий лак занадто прозорий, то можна нанести його в два шари. Також замість білого лаку можна взяти бежевий, але в цьому випадку кольорові лаки будуть не такі насичені.
 3. Після того як база і білий лак добре підсохли, можна переходити до творчості. Виберіть відтінки лаків, для початку краще взяти два кольори схожих відтінків.
 4. За допомогою кистей з баночок нанесіть один лак до середини нігтя, а другий на іншу половину.Шар повинен бути не зовсім тонким, інакше змішати кольору буде складно.
 5. Візьміть тонку маникюрную кисть. Починайте акуратно змішувати їй лаки зигзагоподібними рухами.

Відео – Омбр гель-лаком за допомогою кисті

Створення манікюру омбре за допомогою губки

При використанні цього методу перехід кольорів виходить більш плавним, а манікюр буде виглядати більш професійним.

Створення манікюру омбре за допомогою губки

 1. Нанесіть базовий шар лаку.Вибирайте якісну базу, вона допоможе продовжити час манікюру.
 2. Нанесіть шар білого або бежевого лаку. У першому випадку кольору лаків будуть виглядати більш насиченими. Цей шар повинен бути щільним, уникайте розлучень і патьоків. На цьому етапі можна нанести до трьох шарів.
 3. Після підготовчого етапу можна переходити до творчості. Підготуйте фольгу або просто папір з наклеєним скотчем. Вона потрібна для нанесення лаку. Також вам знадобиться губка або спонжик. Наносите лаки в бажаному поєднанні товстим шаром на фольгу щільно один до одного.Для того щоб кордони вийшли ще більш розмитими, можна поєднати різні кольори зубочисткою або голочкою.
 4. Намажте шкіру кремом. Також можна обклеїти її скотчем. Це необхідно зробити щоб вона не забруднилася в лаке.Теперь необхідно взяти спонжик або шматочок губки. Умочіть його в лаки. Тепер акуратно переносите лак на ніготь м’якими рухами. Не натискайте занадто сильно, інакше кольори змажуть. Можна обійтися без фольги і наносити лак прямо на губку. Але в цьому випадку вона не повинна бути занадто пористої, а швидкість вашої роботи повинна бути трохи вище, ніж в першому випадку.
 5. Після того як ви перенесли лак на ніготь, дайте цій верстві трохи підсохнути. Якщо кольори вийшли занадто блідими, можна повторити процедуру. Але робити це потрібно максимально акуратно, дотримуючись кордон переходу кольору.
 6. Після того як кольоровий лак підсох, можна покривати ніготь топовим прозорим шаром.
 7. Коли топове покриття просохнуло, можна знімати скотч або прати крем.

Відео – Манікюр омбре + водний манікюр

Омбр за допомогою гель-лаків

 1. Обробіть нігтьову пластину пилкою-бафом.Це необхідно зробити для створення шорсткої поверхні. За рахунок цього лак буде краще триматися.
 2. Знежирте ніготь, дайте йому підсохнути. Нанесіть базовий шар, просушіть в лампі. Видаліть липкий шар з базового покриття.
 3. Потім наноситься шар білого або бежевого гель-лаку для того, щоб кольори були більш насиченими. Шар просушується в лампі, після чого необхідно видалити липкий шар.
 4. Нанесіть один з відтінків лаку від заснування до середини нігтя, а другий відтінок від середини до кінчика.
 5. Візьміть тонку кисть і починайте змішувати відтінки прямо на нігті. Так як гель-лак не висихає, робити це можна до тих пір, поки ви не отримаєте потрібного результату. Шар просушують в лампі.
 6. У кінці наноситься топовий шар гель-лаку. Він підсушується в лампі, а після необхідно видалити липкий шар

Створення манікюру омбре гель-лаком

Хитрощі

 1. Градієнт може бути як вертикальним, так і горизонтальним.
 2. Більш світлий відтінок рекомендується накладати на підставу нігтя, а темніший на кінчик.Такий прийом допоможе візуально подовжити ніготь.
 3. Якщо у вас короткі нігті, то не варто змішувати багато відтінків, оптимальним буде вибір двох кольорів. В іншому випадку через маленькій площі манікюр буде виглядати змазаним.
 4. Для більш святкового варіанту можна нанести на кінчики трохи блискіток або шиммера.
 5. Намагайтеся вибирати губку або спонжик з дрібним порами, тоді перехід буде виглядати більш природно і акуратно.

Вертикальний манікюр омбре

Омбр за допомогою блискіток

Сподобалася стаття?
Збережіть, щоб не втратити!

Як зробити омбре на нігтях гель-лаком: манікюр з розтяжкою

Градієнт, омбре, деграде, розтяжка – назв багато, а сенс один.Всі терміни позначають м’який перехід відтінків від одного до іншого.

Згадайте веселку. Не ту, з дитячих книжок у вигляді різнокольорових стрічок, а метеорологічне явище. Ось вам і градієнт.

Аналогічні переходи будемо вчитися створювати на нігтях, оскільки техніка омбре була, є і ще довго буде модною.

Для омбре на нігтях: інструменти та матеріали


Манікюр деграде – спосіб урізноманітнити нігті, коли всі кольори вже перепробувані, а до складних дизайнам душа не лежить або руки не готові.

Градієнт ефектно виглядає, додає нігтям довжини, витримує майже будь-який гардероб і згладжує гострі кути зовнішності і характеру – не тільки модний, але і вигідний у всіх сенсах манікюр.

Головна технічна задача при виконанні омбре – за всяку ціну добитися плавного градієнта між двома або більше відтінками. Інструменти для реалізації завдання можуть бути самими різними.

Хтось вважає за краще орудувати веерообразной пензлем, розмашисто тушу кольору.Інші впевнені, ідеальна кисть для омбре – «волосок». Треті не визнають нічого, крім пензлика «гребінець». Є ті, хто називає найкращим помічником губку для миття посуду.

Прогресивні воліють пістолет-аерограф. Ви можете спробувати все, адже тільки в практиці народжується істина.

У пошуках правильних відтінків користуйтеся колірним кругом Іттена і буде вам щастя – гармонійний градієнт. Володарі бездоганного смаку радяться з ним.І пам’ятайте, найскладніше зобразити деграде, використовуючи контрастні кольори – наприклад, червоний і зелений або синій і жовтий.

Не менш важко переливати не з пустого в порожнє, а темний колір в світлий. А ось кольори-родичі, наприклад, рожевий і червоний, зливаються в градієнт безпроблемно.

Переходимо до техніки і запасаємося типсами, терпінням і невичерпним бажанням долати терни на шляху до зірок – ідеального градієнту.

Ідеальний градієнт: як зробити омбре гель-лаком


Техніка омбре на нігтях – це безліч способів розтяжки гель-лаків .Правильних і неправильних варіантів немає. Є зручні для кожного конкретного індивіда. Проте, зразковою розтяжкою профі називають градієнт кистями – при належній вправності готовому омбре позаздрить навіть веселка.

Уявімо, що з багатого асортименту кистей ми вибрали «гребінець» і познайомимося з покроковою інструкцією створення деграде саме їм. Цільова задача – зобразити традиційний горизонтальний градієнт з перекладом чорного в червоний.

 1. Готуємо нігті.Надаємо вільному краю потрібну форму, видаляємо кутикулу, бафім і знежирюємо нігтьову пластину. Нічого нового. Стандартний пакет робіт перед покриттям нігтів гель-лаком.
 2. Переходимо до гель-лаків. Наносимо і просушують базу (2 хвилини в УФ або 30 секунд в LED). Після бази покриваємо нігті найсвітлішим відтінком майбутнього омбре (в нашому випадку червоним). Одного шару досить. Полімеризуючись.
 3. Приступаємо до омбре. Гель-лак чорного кольору наносимо на нижню третину нігтя, біля кутикули.Червоний – на решту 2/3, практично встик. Темний колір поглинає світлий, саме тому на його частку припала лише скромна третину.
 4. Починаємо розтяжку. Беремо в руки кисть і починаємо стягувати чорний на червоний, рухаючись штрих рухами зліва направо. Пензлик майже лежить на нігті. Закінчивши ряд, витираємо «гребінець» про безворсову серветку, змочену в клінсере, і спускаємося розтягувати нижче. Як тільки чорний перестав тягнутися, і пензлик вхолосту штрихує червоний, починаємо спочатку.Після двох-трьох розтяжок зверху-вниз полімеризуючись дизайн.
 5. Продовжуємо розтяжку. На одну третину нігтя, біля кутикули, наносимо чорний, на решту – червоний лак, і починаємо знову працювати пензликом. Систематично, а не хаотично – зліва направо, зверху вниз. У нашому випадку цей етап буде останнім. При розтяжці контрастних відтінків лаки іноді наносять три і більше разів. Сушимо, наносимо топ, запечатує і милуємося.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Дизайн нігтів: омбре і деграде зі спецефектами


Дизайн нігтів омбре гель-лаком – самостійний нейл-арт.Разом з тим він витримує декоративне навантаження, тобто поєднується з іншими дизайнами. І якщо виявився привід святково вигуляти нігті, можете комбінувати улюблене омбре з будь-яким актуальним трендом.

Про тенденції і поговоримо. Слідувати їм не обов’язково, але якщо хочеться йти в ногу з часом і розмахувати руками з модним манікюром, враховувати популярна думка треба. На щастя, воно не категоричне і багатоголосе.

 • Омбр в стилі френч

Один з варіантів простий і елегантною перетяжки квітів – френч-омбре.Плавний перехід рожевого або бежевого в білий виглядає ніжно і ненав’язливо. І, до речі, саме цей манікюр омбре на короткі нігті вигідно сяде, оптично подовживши і створивши відсутній обсяг. Поекспериментувати можна з кольоровими кінчиками або на тему місячного френча, намалювавши на градиентной підкладці акуратну «посмішку» у лунки.

 • Омбр і гліттер

Ні, стрази не вийшли з моди і раніше прикрашають манікюр на вихід, але все частіше перевага віддається дрібнодисперсним блискучим фактурами – наприклад, гліттер.Теж сяє, теж ефектний, але не створює дивного відчуття «дорого-багато», як це буває зі стразами і камінням. Глітером можна присипати градієнт або його створити, розтягнувши блискітки на кольоровий підкладці.

 • Омбр і втірка

Ще більш благородний і стриманий вигляд блискучого манікюру – зі втіркой. Втірочним пігментом можна декорувати омбре, а можна, як у випадку з гліттерром, його реалізувати. Створюючи омбре втіркой, пігмент одного кольору насипте на вільний край, пігмент іншого кольору – у лунки.Спонжем або пензлем втирайте і розтушуйте.

 • Омбр і стемпинг

Градієнтний дизайн можна розмалювати, але після копіткої розтяжки хочеться відпочити. Завдяки техніці стемпинг можна трохи розслабитися і в той же час прикрасити нігті ефектним малюнком. Штампування і раніше актуальна, а інакше і бути не може. В епоху глобального дефіциту часу експрес-дизайни не виходять з моди.

 • Омбр і геометрія

Геометричні мотиви триматися в топі популярних з тих же причин, що і стемпинг.Талант художника, як і велика кількість часу, для дизайну не потрібен. Зигзаг, смужки і інші геометричні елементи, форми і фігури малюються швидко, а в поєднанні з омбре виглядають менш категорично і надають нігтям потрібну дещицю розслабленості.

Якщо досвіду на арт-експерименти не вистачає, звертайтеся до професіоналів. Зроблять все, що захочете, а ви не втрачайте часу дарма – стежте за кожним рухом, щоб удома зробити точь-в-точь. Красивих манікюрів!

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

.