Маникюр

Манікюр з хрестами: Манікюр з хрестом (34 фото)

Крутий манікюр з хрестом з страз для сміливих дівчат

Іноді дівчата так сильно втомлюються від елегантної і ніжною класики, яка завжди асоціюється з істинною жіночністю. Часом душа просить чогось кардинально нового – яскравого, кричущого і екстравагантного, що зовсім не вписується в традиційні рамки і шаблони. Бажаючи зробити по-справжньому «крутий» манікюр, багато дівчат звертають свою увагу на чудовий дизайн нігтів з хрестом, викладеним з страз. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити ефектний і розкішний нейл-арт, який своїм блиском буде привертати увагу оточуючих.

Прелесть манікюру з композицією з мерехтливих страз полягає в тому, що на його створення вам не потрібно витрачати багато часу і сил, як це часто буває з малюнками на нігтях. Для того щоб зробити класний нейл-арт з хрестом, підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Вам знадобляться:

 • Базове і топове покриття.
 • Декоративний лак для нігтів. Відтінок ви можете вибрати на свій розсуд. Головне, щоб покриття не зливалося з кольором зі стразами .
 • Зубочистки, апельсинова паличка, ДОТС або будь-який інший інструмент, яким вам буде зручно працювати з мерехтливими каменями.
 • Декоративні стрази.

Перш ніж переходити до творчої частини, не забудьте зробити гігієнічний манікюр, який допоможе привести ваші нігті в ідеальний стан.

Покрокова інструкція нейл-арту з хрестом

Як правило, в силу яскравості мерехтливого декору стразами прикрашається тільки один палець. Але автор сьогоднішнього майстер-класу продемонструє вам максимально ефектний нейл-арт з камінням на кожному нігті.Стильний хрест з страз буде розташовуватися на вказівному пальці.

 1. Перш за все, нанесіть на нігті прозору основу. Після її висихання покрийте нігтьові пластини декоративним лаком (в нашому випадку – темно-синього відтінку).
 2. Після застигання кольорового шару можна переходити до викладання на нігтях композиції з страз. Розглянемо на прикладі створення малюнка в формі хреста. В якості клею ви можете використовувати звичайний прозорий лак, яким вам потрібно намалювати на нігті схематичний хрест – так ви підготуєте «майданчик» для викладання страз.Потім візьміть ДОТС, звичайну зубочистку або будь-який інший інструмент, яким ви будете «підчіплювати» камені. Ваше завдання: акуратно і рівно викласти стрази спочатку по вертикалі (від зони кутикули до кінчика нігтя), а потім – по горизонталі (від одного бокового валика до іншого). Якщо ви все зробите правильно, ваші нігті прикрасить стильний хрест з мерехтливого декору.
 3. Завершальним етапом за традицією є нанесення топового покриття. У випадку зі стразами також не слід нехтувати даним процесом, щоб ваш манікюр протримався максимально довго.

Щоб ви могли переконатися в легкості створення стильного нейл-арту з мерехтливим хрестом, ми пропонуємо вашій увазі корисний відео урок. Автор майстер-класу продемонструє вам, як швидко і просто можна викладати на нігтях з страз різні малюнки і узори.

Яскраві ідеї манікюру з хрестом

Незважаючи на те, що найбільш ефектним і стильним рішенням нейл-арту з хрестом вважається викладання малюнка з страз, це не єдиний варіант прикрасити ваші нігті.Манікюр може бути шикарно зроблений за допомогою звичайного пензлика для нейл-арту, де місце мерехтливих каменів займає не менш яскравий глиттер. Ми підготували для вас цікаву колекцію фото, щоб ви змогли вибрати розкішний дизайн, який буде вам до смаку.


На завершення ми хочемо запропонувати вашій увазі чудовий відео урок, автор якого продемонструє вам процес створення шикарного манікюру з хрестом в стилі Chanel.До речі, в ролику вас чекає цікава ідея про те, як можна використовувати для нейл-арту звичайний скотч. Бажаємо вам насолодитися переглядом і отримати заряд творчої наснаги!

Крутий манікюр з хрестом з страз для сміливих дівчат

Бувають дні, коли сучасним дівчатам набридає та елегантна і ніжна класика, яка завжди популярна. Крім того, класичний варіант завжди був символом справжньої жіночності. Але все ж іноді хочеться привнести в свій повсякденний образ щось кардинально нове, що було б яскравим, кричущим і екстравагантним.Щось, що жодним чином не вписувалося в давно прийняті і ввійшли в традицію рамки і шаблони. У багатьох дівчат відразу ж виникає бажання створити на своїх нігтях воістину «крутий» манікюр. І тоді їх увагу падає на дизайн, до якого включено хрест, викладений з страз. У цій статті піде мова про те, як можна створити на своїх нігтях нейл-арт, що відрізняється ефектністю і розкішністю. Крім того, такий дизайн легко приверне увагу оточуючих за рахунок свого незвичайного яскравого блиску.

Які інструменти знадобляться в роботі?

Перш ніж говорити про необхідні інструментах, давайте спробуємо відповісти на питання, в чому ж полягає принадність такого манікюру? Звичайно, відповісти на нього не так-то просто, так як абсолютно всі варіанти манікюру мають свої неповторні особливості.Тому вибрати із загального числа щось одне часом дуже складно. Але манікюр, що включає в себе композицію з мерехтливих страз, відрізняється тим, що не потрібно великої кількості сил і часу, щоб створити цю красу, чого не можна сказати про інших дизайнах нігтів з малюнками. В цьому і полягає вся принадність такого варіанту. Перш ніж приступати до роботи і створити нейл-арт з хрестом з страз, Вам необхідно підготувати всі інструменти і матеріали, які Вам можуть знадобитися. Отже, заздалегідь підготуйте наступні інструменти:

 • По-перше, Вам знадобиться покриття двох видів: базове і топове.
 • По-друге, потрібно визначитися з декоративним лаком для нігтів. Ви можете поекспериментувати з різними відтінками, тому лак вибирається на Ваш власний смак. Але потрібно пам’ятати про одну річ: колір покриття не повинен зливатися з колір стразами.
 • По-третє, потрібно підібрати спеціальний інструмент, який стане в нагоді для роботи з мерехтливими каменями. Це можуть бути зубочистки або апельсинові палички, ДОТС або щось інше. Головне, щоб Вам було зручно працювати з цим інструментом.
 • По-четверте, необхідно підібрати декоративні стрази, які Ви хочете бачити на своїх нігтях.

Але не поспішайте відразу братися за роботу. Спочатку необхідно зробити гігієнічний манікюр з метою досягнення Вашими нігтями ідеального стану. І тільки потім можна займатися творчою частиною, яка захопить Вас настільки, що створення манікюру буде не тільки необхідним, але і вельми приємним процесом.

Нейл-арт з хрестом: покрокова інструкція

Зверніть увагу, що, як правило, мерехтливий декор стразами відрізняється особливою яскравістю.З цієї причини фахівці радять прикрашати стразами тільки один палець, щоб ефект не був занадто яскравим і не сліпив очі оточуючим. Але в цій статті автор цього майстер-класу покаже, як можна максимально ефективно використовувати нейл-арт, коли камені розташовані на кожному нігті. В даному випадку хрест з страз, повний стилю, краси, блиску і витонченості, буде розташований на вказівному пальці кожної руки.

 1. Отже, в першу чергу необхідно нанести прозору основу на свої нігті.Після того як вона висохне, нігтьові пластини покриваються декоративним лаком. Саме в нашому випадку ми використовуємо темно-синій відтінок.
 2. Після того як кольоровий шар застигне, можна сміливо займатися викладанням композиції з різних страх на своїх нігтях. А тепер звернемося до одного з прикладів створення такого малюнка з метою найбільш докладно розглянути цей момент і засвоїти його. Варто зазначити, що клей Ви можете замінити звичайним прозорим лаком, за допомогою якого Вам необхідно буде намалювати схему хреста на нігті.Таким чином, у Вас буде готова «майданчик», на якій згодом будуть викладатися стрази. А тепер потрібно взяти інструмент, який Ви вирішили використовуватися для «подцепленний» каменів (зубочистка, ДОТС або щось інше). Ваше завдання полягає в наступному: Вам потрібно з усією акуратністю рівно викласти все стрази у формі хреста. Спочатку вигладивается вертикальний ряд (від кутикули до кінчика), а потім – горизонтальний. Якщо Ви виконали цю роботу правильно, то на Ваших нігтях буде прикраса у вигляді стильного хреста з мерехтливого декору.
 3. А тепер можна переходити до завершального етапу, тобто нанесення топового покриття. Так як Ваш манікюр прикрашають стрази, то від цього не слід відмовлятися. Тоді Ваш манікюр протримається максимально довго.

Щоб Вас перестали мучити сумніви, що такий варіант нейл-арт створити дуже легко, ми хочемо запропонувати Вам ознайомитись один корисний відео-урок, в якому автор цього майстер-класу покаже, як можна швидко і просто викласти на нігтях будь-який малюнок або візерунок з страз.

Трохи яскравих ідей манікюру з хрестом

На сьогоднішній день нейл-арт з хрестом, який викладається з страз, вважається найефективнішим і стильним варіантом. Але це не єдиний спосіб, яким Ви можете прикрасити свої нігті. Як варіант, Ви можете спробувати зробити манікюр, використовуючи звичайну пензлик для нейл-арту. В даному випадку мерехтливі камені будуть замінені на досить яскравий глиттер. Притому такий варіант буде дуже шикарним. Зараз Ви можете подивитися колекцію фото, яка буде для Вас дуже цікава.Тоді Ви зможете вибрати найбільш розкішний, на Ваш погляд, дизайн, який відповідає всім Вашим вимогам.

І на завершення розповіді про такому цікавому варіанті нейл-арту ми радимо подивитися Вам один відео-урок, де автор покаже, як можна створити шикарний манікюр з хрестом, витриманий в стилі Chanel. Крім того, в цьому відео Ви побачите, як можна застосовувати при нейл-арте звичайний скотч. Насолоджуйтесь переглядом і ловите творче натхнення!

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Розкішний нейл-арт з хрестом для яскравого кардинальної зміни

Завдяки розвитку нарощування нігтів і використання в дизайні яскравих елементів, сучасний манікюр давно перестав бути нудним і банальним.А декорування стразами Сваровські дуже заворожує. Використання страз в манікюрі модно вже не один сезон. Сучасна індустрія моди пропонує різнокольорові стрази різного розміру і дизайну, і різноманітними способами прикріплення їх на нігті.

Часто жінкам набридає бути елегантними, суворими. Буває душа просить іноді кардинальних змін, яскравого екстравагантна, щоб виділитися з сірої маси і стати індивідуальною.

Все більше привертає увагу дівчат виразний нейл-арт з викладеним з страз хрестом або використання вже заздалегідь готового сяючого хреста.А тепер зверніть увагу на деталі, які допоможуть вам створити такий насичений манікюр особливо привабливим.

Краса дизайну в комбінації з сяючими камінцями в тому, що творіння не витрачає тривалого часу, як з іншими, і це під силу будь-якій жінці. Для такого манікюру, знадобляться звичайні підручні засоби.

Саме потрібно:

 • попит та пропозиція завершальне покриття.
 • Лак для нігтів такого відтінку, щоб він не злив базовий лак і стрази.
 • Інструмент для роботи з стразами. Для цього може підійти і зубочистка і звичайна апельсинова паличка.
 • Декоративні стрази.
 • До прикраси нігтів будь-яким дизайном треба провести гігієнічний манікюр, щоб нігті придбали доглянутий і красивий вигляд.

При виборі страз потрібно продумати на якій основі вони будуть знаходитися. Наприклад, прозорі підійдуть до будь-якого базового лаку, а кольорові тон в тон з основою або повинні кардинально відрізнятися. За матеріалом з яких вони виготовлені можна виділити скляні, акрилові, кришталеві стрази.Звичайно ж, стрази Сваровскі найідеальніший варіант для сяючого декору. Вони мають запатентований кількість граней і виготовлені з гірського кришталю, що надає їм алмазний блиск.

Щоб кришталики довго і надійно трималися на нігтях, можна використовувати безбарвний лак, але найнадійнішим засобом є клей для тіпсів. Його можна придбай в будь-якому спеціалізованому магазині. Можна приклеювати стрази і на сирій і на повністю висохлий лак. Тільки при роботі з сирим лаком потрібно бути гранично акуратним, тому що велика ймовірність змастити основу.

Інструкція створення манікюру мерехтливим хрестом

За естетичним правилам, щоб не перевантажувати манікюр зайвими деталями, стрази викладаються тільки на один нігтик. Але так як не всі люблять таке рішення, то майстер манікюру може показати дизайн зі стразами на всіх пальцях, а хрест розташувати на вказівному.

Отже, приступимо до виконання по інструкції:

 1. Наносимо прозору основу, а після висихання потрібно покрити нігтьові декоративним лаком, так би мовити, кольором, який створить фон.
 2. Шар застиг і тепер викладаємо стрази у формі хреста. Щоб вони прикріплялися, для початку малюємо прозорим лаком хрест. Він виступить в якості клею. Головне, це акуратно і рівно викласти малюнок спочатку від кутикули і до кінчика, а потім горизонтально. При акуратній роботі хрест з сяючих стразів буде гармонійно виглядати на нігтях.
 3. Потім покриваємо дизайн завершальним шаром лаку. Це необхідно для захисту камінчик від відклеювання. Топове покриття продовжить термін вашого манікюру.

Такий манікюр потрібно не тільки акуратно робити, але і носити. Треба не забувати, що стрази опуклі і можуть чіплятися за одяг, а колготки надягати треба з особливою обережністю.

Відео урок доведе вам, що такий манікюр нескладний, не займає багато часу. І взагалі, викладка на нігтях візерунків за допомогою камінчик сама унікальна і цікава ідея.

Різновиди манікюру з хрестом

Звичайно ж, самим захопливою варіантом манікюру з хрестом є викладання його за допомогою страз.Але це не один пропонований спосіб. Замінити камінчик можна яскравим глітером – маленькими блискучими частинками, схожими на конфетті. Дуже красиво і незвично для викладання хреста виглядають стрази квадратні кольором під метал. З ними хрест вийде ідеально рівний і відмінно виглядатиме на довгих нігтях.

Хрест теж може бути різним. Розглянемо кілька варіантів манікюру.

Французький хрест. Для такого манікюру необхідно придбати фоновий лак кольору перлів, декоративний шнур і фольгу.Після послідовного нанесення обов’язково для стійкості покрити безбарвним лаком.

Блакитний хрест. Необхідно: лак світло-блакитного кольору і темного, гелева ручка золотистого відтінку, сині і сріблясті стрази, золоті бульонкі. Виконання такого дизайну займає небагато більшого часу. Після нанесення базового покриття наноситься блакитний лак і не чекаючи його висихання кріпимо в центрі нігтя 4 синіх і 4 срібних страз. Ось тепер потрібно почекати повного висихання. Потім за допомогою золотої ручки навколо камінчик малюємо хрест, і зафарбовує всередині синім кольором.По контуру хреста викладаємо бульонкамі і закріплюємо безбарвним лаком.

Взагалі, сам хрест асоціюється з рок музикою, і тому такий варіант отримав назву манікюру в стилі рок. Рок надихає на свободу. Тим, хто хоче виділитися з натовпу, хто любить носити рвані джинси, балахони і великі прикраси, такий манікюр просто необхідний в доповненні іміджу. Для цього не потрібно нічого вигадувати зайвого. Досить пофарбувати нігті в чорний колір, і на безіменному пальці з прозорих сяючих каменів викласти хрест.

Корисний поради:

щоб ідеально рівно викласти лінію хреста, то намітили його слід за допомогою нитки, притуливши її на невисохлий лак;

легко брати стрази допоможе зубочистка, кінчик який намочити безбарвним лаком;

манікюр і з використанням страз протримається довго, якщо ви не будете мити руки в першу годину, особливо в гарячій воді.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Дизайн нігтів з хрестом з страз

Сміливі ідеї дизайну нігтів – зображення хреста

Ідеї дизайну нігтів з Кpест

Багато юних панянки свою увагу звертають на оригінальний і незвичайний дизайн нігтів з Кpест.Причому кpест може бути різноманітний – викладений стpазамі, малюнок акриловими фарбами інше.

Найстильнішим і ефектним рішенням для манікюру з Кpест вважають малюнок з стpаз на нігтях. Однак, це не єдине дизайн, яке може прикрасити нігті за допомогою даного символу. Нейл-арт шикарно можна зробити за допомогою звичайної кисті, де мерехтливі камінчики замінює не менше блискучий глиттер.

Ми сьогодні познайомимося, яким чином можна створити вишуканий і ефектний нейл-арт, своїм блиском привертає увагу оточуючих.Цікава колекція фото допоможе допомогти вам підібрати ідею для розкішного оформлення.

Розкішний манікюр з хрестом з стpаз

Привабливість нігтів з композицією з блискучих стpаз в тому, що його створення не вимагає багато сил і часу. Щоб створити шикарний нейл-арт з крeстамі, необхідно підготувати потрібні для роботи інструменти і матеріали. А саме:

 • Топове і базове покриття
 • Лaк для нігтів, що сподобався вам відтінку. При його виборі слід врахувати той факт, що покриття не повинно за кольором зливатися зі стразами
 • Апельсинова паличка, зубочистка, ДОТС або інше пристосування, яке допоможе в роботі з блискучими каменями
 • Стрази.

Не забудьте перед створенням малюнка зробити гігієнічний манікюр, привівши тим самим в ідеальний стан нoгтевую пластину.

Виконання

Так як стрази мають великий яскравістю, прийнято мерехтливий декор накладати тільки на один палець. Однак на фото в мережі можна оцінити, як виглядає дизайн з каменем на кожному нoготке. Ми ж розташуємо крeст з мерехтливого декору на вказівному пальчіке.Конечно, керуватися можна фото, але також незабутній, що малюнок можна створити будь-який, в силу своєї фантазії.

 • Спочатку потрібно на нігті нанести прозору основу
 • Тільки після висихання основи покриваємо нoгтевую пластину лaком (ми взяли модний в цьому сезоні темно-синій відтінок)
 • Після висихання кольорового шару переходимо до викладання композицій страз
 • За допомогою звичайного прозорого лaка, намалюємо схематичний крeст на нoгте, тим самим підготувавши майданчик для викладання каменів
 • Взяти інструмент, який буде застосовуватися для роботи зі стразами (ДОТС, звичайна зубочистка) і як можна рівніше і акуратніше почнемо викладати камені спочатку вертикально від кутикули до кінчика нoгтя
 • Після цього викладемо стрази горизонтально бічним валикам
 • У результаті отримуємо стильний крeст з декору з блискітками
 • На завершення не забудьте нанести захисне покриття, щоб дизайн протримався якомога довше.

Французький креcт

Для цього дизайну візьмемо:

 • Основу
 • Лак кольору рожевих перлів
 • Топове покриття
 • Шнур декоративний
 • Полосочки фольги.
 • Після покриття основою необхідно на нігтях нанести обраний лак рожевий перли
 • Після цього слід накласти поверх смужки з фольги і декоративний шнур
 • Зверху не забудьте все закріпити, завдавши захисне покриття

Блакитний креcт

 • Декоративний лак модний навесні цього року блідо-блакитного кольору
 • Синє покриття
 • Золота гелева ручка
 • Сині і сріблясті стрази
 • Золоті бульонкі.
 • Нанести на нoгтевую пластину основу
 • Далі нoгoть будемо покривати блідо-блакитним кольором
 • Не чекаючи, поки він висохне, клеїмо по центру чотири синіх каменю, а потім ще чотири сріблястих
 • Тепер необхідно висушити пластину
 • Стрази обведемо, малюючи форму креcта, за допомогою гелевою золотий ручки
 • Закрасимо поверхню, використовуючи синій лак
 • По контуру хреста і навколо декору викладемо золоті бульонкі
 • Покриємо малюнок безбарвним покриттям

Якщо не лінується, легко можна підшукати безліч фото з алгоритмами варіантів створення дивного шедевра з хрестом на нігтики.

Манікюр з візерунком на тлі хреста

 • Білий і чорний лак
 • Косметичний золотистий і чорний олівець
 • Пінцет
 • Cтрази
 • Прозора основа
 • Прозорий скотч
 • Ножиці
 • Голка

Фахівці рекомендують починати роботу з пальця, який має найбільшу робочу поверхню – великого.

 • Відрізати два невеликих шматка скотча
 • За допомогою пінцета один шматочок скотчу прикріпити на праву нижню частину пластини
 • Притиснути скотч пінцетом до поверхні
 • Таку ж процедуру повторити для лівої верхньої частини пластини.Як це робиться показано на фото
 • Покрити поверхню вільну від скотчу чорним кольором і дати висохнути
 • Дуже акуратно видалимо пінцетом скотч
 • забарвити вільну поверхню білим кольором і висушити
 • За допомогою золотистого олівця, провести по межі кольорів лінії, як показано на фото
 • Провести по білому лаку внизу нoгтей чорним олівцем з однієї точки три хвилястих лінії
 • Те ж саме повторити в верхньому білому квадраті на нігтях
 • Поставимо по крапельці прозорого лаку в вихідні точки кожної з трійки чорної лінії для cтраз
 • Злегка зволоживши кінець голки, підчепити cтразу і встановимо її на краплю
 • Повторимо процедуру з іншого cтразой
 • Нанесемо на нoгті прозорий лак для захисту дизайну і додачі їм блиску.

Як бачимо, манікюр з використанням хреста може бути навіть дуже ніжним, надаючи чарівності вашим ручкам.

Крутий манікюр з хрестом з страз для сміливих дівчат

Бувають дні, коли сучасним дівчатам набридає та елегантна і ніжна класика, яка завжди популярна. Крім того, класичний варіант завжди був символом справжньої жіночності. Але все ж іноді хочеться привнести в свій повсякденний образ щось кардинально нове, що було б яскравим, кричущим і екстравагантним.Щось, що жодним чином не вписувалося в давно прийняті і ввійшли в традицію рамки і шаблони. У багатьох дівчат відразу ж виникає бажання створити на своїх нігтях воістину «крутий» манікюр. І тоді їх увагу падає на дизайн, до якого включено хрест, викладений з страз. У цій статті піде мова про те, як можна створити на своїх нігтях нейл-арт, що відрізняється ефектністю і розкішністю. Крім того, такий дизайн легко приверне увагу оточуючих за рахунок свого незвичайного яскравого блиску.

Які інструменти знадобляться в роботі?

Перш ніж говорити про необхідні інструментах, давайте спробуємо відповісти на питання, в чому ж полягає принадність такого манікюру? Звичайно, відповісти на нього не так-то просто, так як абсолютно всі варіанти манікюру мають свої неповторні особливості.Тому вибрати із загального числа щось одне часом дуже складно. Але манікюр, що включає в себе композицію з мерехтливих страз, відрізняється тим, що не потрібно великої кількості сил і часу, щоб створити цю красу, чого не можна сказати про інших дизайнах нігтів з малюнками. В цьому і полягає вся принадність такого варіанту. Перш ніж приступати до роботи і створити нейл-арт з хрестом з страз, Вам необхідно підготувати всі інструменти і матеріали, які Вам можуть знадобитися. Отже, заздалегідь підготуйте наступні інструменти:

 • По-перше, Вам знадобиться покриття двох видів: базове і топове.
 • По-друге, потрібно визначитися з декоративним лаком для нігтів. Ви можете поекспериментувати з різними відтінками, тому лак вибирається на Ваш власний смак. Але потрібно пам’ятати про одну річ: колір покриття не повинен зливатися з колір стразами.
 • По-третє, потрібно підібрати спеціальний інструмент, який стане в нагоді для роботи з мерехтливими каменями. Це можуть бути зубочистки або апельсинові палички, ДОТС або щось інше. Головне, щоб Вам було зручно працювати з цим інструментом.
 • По-четверте, необхідно підібрати декоративні стрази, які Ви хочете бачити на своїх нігтях.

Але не поспішайте відразу братися за роботу. Спочатку необхідно зробити гігієнічний манікюр з метою досягнення Вашими нігтями ідеального стану. І тільки потім можна займатися творчою частиною, яка захопить Вас настільки, що створення манікюру буде не тільки необхідним, але і вельми приємним процесом.


Нейл-арт з хрестом: покрокова інструкція

Зверніть увагу, що, як правило, мерехтливий декор стразами відрізняється особливою яскравістю.З цієї причини фахівці радять прикрашати стразами тільки один палець, щоб ефект не був занадто яскравим і не сліпив очі оточуючим. Але в цій статті автор цього майстер-класу покаже, як можна максимально ефективно використовувати нейл-арт, коли камені розташовані на кожному нігті. В даному випадку хрест з страз, повний стилю, краси, блиску і витонченості, буде розташований на вказівному пальці кожної руки.

 1. Отже, в першу чергу необхідно нанести прозору основу на свої нігті.Після того як вона висохне, нігтьові пластини покриваються декоративним лаком. Саме в нашому випадку ми використовуємо темно-синій відтінок.
 2. Після того як кольоровий шар застигне, можна сміливо займатися викладанням композиції з різних страх на своїх нігтях. А тепер звернемося до одного з прикладів створення такого малюнка з метою найбільш докладно розглянути цей момент і засвоїти його. Варто зазначити, що клей Ви можете замінити звичайним прозорим лаком, за допомогою якого Вам необхідно буде намалювати схему хреста на нігті.Таким чином, у Вас буде готова «майданчик», на якій згодом будуть викладатися стрази. А тепер потрібно взяти інструмент, який Ви вирішили використовуватися для «подцепленний» каменів (зубочистка, ДОТС або щось інше). Ваше завдання полягає в наступному: Вам потрібно з усією акуратністю рівно викласти все стрази у формі хреста. Спочатку вигладивается вертикальний ряд (від кутикули до кінчика), а потім – горизонтальний. Якщо Ви виконали цю роботу правильно, то на Ваших нігтях буде прикраса у вигляді стильного хреста з мерехтливого декору.
 3. А тепер можна переходити до завершального етапу, тобто нанесення топового покриття. Так як Ваш манікюр прикрашають стрази, то від цього не слід відмовлятися. Тоді Ваш манікюр протримається максимально довго.

Щоб Вас перестали мучити сумніви, що такий варіант нейл-арт створити дуже легко, ми хочемо запропонувати Вам ознайомитись один корисний відео-урок, в якому автор цього майстер-класу покаже, як можна швидко і просто викласти на нігтях будь-який малюнок або візерунок з страз.


Трохи яскравих ідей манікюру з хрестом

На сьогоднішній день нейл-арт з хрестом, який викладається з страз, вважається найефективнішим і стильним варіантом. Але це не єдиний спосіб, яким Ви можете прикрасити свої нігті. Як варіант, Ви можете спробувати зробити манікюр, використовуючи звичайну пензлик для нейл-арту. В даному випадку мерехтливі камені будуть замінені на досить яскравий глиттер. Притому такий варіант буде дуже шикарним.Зараз Ви можете подивитися колекцію фото, яка буде для Вас дуже цікава. Тоді Ви зможете вибрати найбільш розкішний, на Ваш погляд, дизайн, який відповідає всім Вашим вимогам.

І на завершення розповіді про такому цікавому варіанті нейл-арту ми радимо подивитися Вам один відео-урок, де автор покаже, як можна створити шикарний манікюр з хрестом, витриманий в стилі Chanel. Крім того, в цьому відео Ви побачите, як можна застосовувати при нейл-арте звичайний скотч. Насолоджуйтесь переглядом і ловите творче натхнення!

Розкішний нейл-арт з хрестом з страз

Іноді дівчата так сильно втомлюються від елегантної і ніжною класики, яка завжди асоціюється з істинною жіночністю.Часом душа просить чогось кардинально нового – яскравого, кричущого і екстравагантного, що зовсім не вписується в традиційні рамки і шаблони. Бажаючи зробити по-справжньому «крутий» манікюр, багато дівчат звертають свою увагу на чудовий дизайн нігтів з хрестом, викладеним з страз. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити ефектний і розкішний нейл-арт, який своїм блиском буде привертати увагу оточуючих.

Прелесть манікюру з композицією з мерехтливих страз полягає в тому, що на його створення вам не потрібно витрачати багато часу і сил, як це часто буває з малюнками на нігтях.Для того щоб зробити класний нейл-арт з хрестом, підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Вам знадобляться:

 • Базове і топове покриття.
 • Декоративний лак для нігтів. Відтінок ви можете вибрати на свій розсуд. Головне, щоб покриття не зливалося з кольором зі стразами .
 • Зубочистки, апельсинова паличка, ДОТС або будь-який інший інструмент, яким вам буде зручно працювати з мерехтливими каменями.
 • Декоративні стрази.

Перш ніж переходити до творчої частини, не забудьте зробити гігієнічний манікюр, який допоможе привести ваші нігті в ідеальний стан.

Покрокова інструкція нейл-арту з хрестом

Як правило, в силу яскравості мерехтливого декору стразами прикрашається тільки один палець. Але автор сьогоднішнього майстер-класу продемонструє вам максимально ефектний нейл-арт з камінням на кожному нігті. Стильний хрест з страз буде розташовуватися на вказівному пальці.

 1. Перш за все, нанесіть на нігті прозору основу. Після її висихання покрийте нігтьові пластини декоративним лаком (в нашому випадку – темно-синього відтінку).
 2. Після застигання кольорового шару можна переходити до викладання на нігтях композиції з страз. Розглянемо на прикладі створення малюнка в формі хреста. В якості клею ви можете використовувати звичайний прозорий лак, яким вам потрібно намалювати на нігті схематичний хрест – так ви підготуєте «майданчик» для викладання страз.Потім візьміть ДОТС, звичайну зубочистку або будь-який інший інструмент, яким ви будете «підчіплювати» камені. Ваше завдання: акуратно і рівно викласти стрази спочатку по вертикалі (від зони кутикули до кінчика нігтя), а потім – по горизонталі (від одного бокового валика до іншого). Якщо ви все зробите правильно, ваші нігті прикрасить стильний хрест з мерехтливого декору.
 3. Завершальним етапом за традицією є нанесення топового покриття. У випадку зі стразами також не слід нехтувати даним процесом, щоб ваш манікюр протримався максимально довго.

Щоб ви могли переконатися в легкості створення стильного нейл-арту з мерехтливим хрестом, ми пропонуємо вашій увазі корисний відео урок. Автор майстер-класу продемонструє вам, як швидко і просто можна викладати на нігтях з страз різні малюнки і узори.

Яскраві ідеї манікюру з хрестом

Незважаючи на те, що найбільш ефектним і стильним рішенням нейл-арту з хрестом вважається викладання малюнка з страз, це не єдиний варіант прикрасити ваші нігті.Манікюр може бути шикарно зроблений за допомогою звичайного пензлика для нейл-арту, де місце мерехтливих каменів займає не менш яскравий глиттер. Ми підготували для вас цікаву колекцію фото, щоб ви змогли вибрати розкішний дизайн, який буде вам до смаку.


На завершення ми хочемо запропонувати вашій увазі чудовий відео урок, автор якого продемонструє вам процес створення шикарного манікюру з хрестом в стилі Chanel.До речі, в ролику вас чекає цікава ідея про те, як можна використовувати для нейл-арту звичайний скотч. Бажаємо вам насолодитися переглядом і отримати заряд творчої наснаги!

Джерела: http://nailgid.com/dizayn-nogtey/299-ochen-dazhe-interesno-smotritsya-na-ruchkah-manikyur-s-krestom.html, http://manikyres.ru/krutoj-manikyur-s -krestom-iz-straz-dlya-smelyx-devushek /, http://homemanicure.ru/design/manikyur-s-krestom.html

Манікюр з хрестом – ідеї дизайну, малюнки, фото і відео

Ідеї дизайну нігтів з Кpест

Багато юних панянки свою увагу звертають на оригінальний і незвичайний дизайн нігтів з Кpест.Причому кpест може бути різноманітний – викладений стpазамі, малюнок акриловими фарбами інше.

Найстильнішим і ефектним рішенням для манікюру з Кpест вважають малюнок з стpаз на нігтях. Однак, це не єдине дизайн, яке може прикрасити нігті за допомогою даного символу. Нейл-арт шикарно можна зробити за допомогою звичайної кисті, де мерехтливі камінчики замінює не менше блискучий глиттер.

Ми сьогодні познайомимося, яким чином можна створити вишуканий і ефектний нейл-арт, своїм блиском привертає увагу оточуючих.Цікава колекція фото допоможе допомогти вам підібрати ідею для розкішного оформлення …

Розкішний манікюр з хрестом з стpаз

Привабливість нігтів з композицією з блискучих стpаз в тому, що його створення не вимагає багато сил і часу. Щоб створити шикарний нейл-арт з крeстамі, необхідно підготувати потрібні для роботи інструменти і матеріали. А саме:

 • Топове і базове покриття
 • Лaк для нігтів, що сподобався вам відтінку. При його виборі слід врахувати той факт, що покриття не повинно за кольором зливатися зі стразами
 • Апельсинова паличка, зубочистка, ДОТС або інше пристосування, яке допоможе в роботі з блискучими каменями
 • Стрази.

[media = http: //www.youtube.com/watch? V = b3-LGvILXk]

Не забудьте перед створенням малюнка зробити гігієнічний манікюр, привівши тим самим в ідеальний стан нoгтевую пластину.

Виконання

Так як стрази мають великий яскравістю, прийнято мерехтливий декор накладати тільки на один палець. Однак на фото в мережі можна оцінити, як виглядає дизайн з каменем на кожному нoготке. Ми ж розташуємо крeст з мерехтливого декору на вказівному пальчику.Звичайно, керуватися можна фото, але також незабутній, що малюнок можна створити будь-який, в силу своєї фантазії.

 • Спочатку потрібно на нігті нанести прозору основу
 • Тільки після висихання основи покриваємо нoгтевую пластину лaком (ми взяли модний в цьому сезоні темно-синій відтінок)
 • Після висихання кольорового шару переходимо до викладання композицій страз
 • За допомогою звичайного прозорого лaка, намалюємо схематичний крeст на нoгте, тим самим підготувавши майданчик для викладання каменів
 • Взяти інструмент, який буде застосовуватися для роботи зі стразами (ДОТС, звичайна зубочистка) і як можна рівніше і акуратніше почнемо викладати камені спочатку вертикально від кутикули до кінчика нoгтя
 • Після цього викладемо стрази горизонтально бічним валикам
 • У результаті отримуємо стильний крeст з декору з блискітками
 • На завершення не забудьте нанести захисне покриття, щоб дизайн протримався якомога довше.

Французький креcт

Для цього дизайну візьмемо:

 • Основу
 • Лак кольору рожевих перлів
 • Топове покриття
 • Шнур декоративний
 • Полосочки фольги.

Виконання:

 • Після покриття основою необхідно на нігтях нанести обраний лак рожевий перли
 • Після цього слід накласти поверх смужки з фольги і декоративний шнур
 • Зверху не забудьте все закріпити, завдавши захисне покриття

Блакитний креcт

Нам знадобиться:

 • Декоративний лак модний навесні цього року блідо-блакитного кольору
 • Синє покриття
 • Золота гелева ручка
 • Сині і сріблясті стрази
 • Золоті бульонкі.

Виконання:

 • Нанести на нoгтевую пластину основу
 • Далі нoгoть будемо покривати блідо-блакитним кольором
 • Не чекаючи, поки він висохне, клеїмо по центру чотири синіх каменю, а потім ще чотири сріблястих
 • Тепер необхідно висушити пластину
 • Стрази обведемо, малюючи форму креcта, за допомогою гелевою золотий ручки
 • Закрасимо поверхню, використовуючи синій лак
 • По контуру хреста і навколо декору викладемо золоті бульонкі
 • Покриємо малюнок безбарвним покриттям

Якщо не лінується, легко можна підшукати безліч фото з алгоритмами варіантів створення дивного шедевра з хрестом на нігтики.

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=EBru2zPPrdE [/ youtube]

Манікюр з візерунком на тлі хреста

Знадобиться:

 • Білий і чорний лак
 • Косметичний золотистий і чорний олівець
 • Пінцет
 • Cтрази
 • Прозора основа
 • Прозорий скотч
 • Ножиці
 • Голка

Виконання :

Фахівці рекомендують починати роботу з пальця, який має найбільшу робочу поверхню – великого.

 • Відрізати два невеликих шматка скотча
 • За допомогою пінцета один шматочок скотчу прикріпити на праву нижню частину пластини
 • Притиснути скотч пінцетом до поверхні
 • Таку ж процедуру повторити для лівої верхньої частини пластини. Як це робиться показано на фото
 • Покрити поверхню вільну від скотчу чорним кольором і дати висохнути
 • Дуже акуратно видалимо пінцетом скотч
 • забарвити вільну поверхню білим кольором і висушити
 • За допомогою золотистого олівця, провести по межі кольорів лінії, як показано на фото
 • Провести по білому лаку внизу нoгтей чорним олівцем з однієї точки три хвилястих лінії
 • Те ж саме повторити в верхньому білому квадраті на нігтях
 • Поставимо по крапельці прозорого лаку в вихідні точки кожної з трійки чорної лінії для cтраз
 • Злегка зволоживши кінець голки, підчепити cтразу і встановимо її на краплю
 • Повторимо процедуру з іншого cтразой
 • Нанесемо на нoгті прозорий лак для захисту дизайну і додачі їм блиску.

Як бачимо, манікюр з використанням хреста може бути навіть дуже ніжним, надаючи чарівності вашим ручкам.

.