Ідеї 2020, Маникюр

Сприятливі дні для манікюру в липні 2020: Місячний календар манікюру на липень 2020 року: найсприятливіші дні

Місячний календар манікюру 2 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 2 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 02.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 2 Июля

(Оцінка дня 7 балів з 10)

Місяць в Скорпіоні

Скорпіон є досить суперечливим знаком. Люди, що знаходяться під його впливом, характеризуються непостійністю і подвійністю сприйняття.Відзначається підвищена дратівливість, що часто служить причиною необдуманих вчинків. Багато характеризують свій стан як напружений і неспокійний.

 • Відвідання улюбленого салону також складно назвати позитивним або негативним явищем. З одного боку, якщо ви володарка ламких, ослаблених нігтів, відвідування майстра здатне змінити ситуацію і наповнити ваші нігті силою і життям. Навпаки, якщо ви володарка довгих, сильних нігтів, то помітний ефект не буде досягнутий, однак, і погіршення стану не відбудеться.
 • У цей період не рекомендується нарощувати нігті, робити шелак або піддавати нігтьову пластину агресивного впливу. Це призведе до негативних змін і необхідності терміново шукати шляхи зміни ситуації і поліпшення нігтів. Краще виберіть догляд, з використанням натуральних засобів.
 • Відвідування салону здатне змінити ваше життя. Швидше за все, відбудуться зміни у взаєминах з представниками протилежної статі. На жаль, спрогнозувати позитивними чи будуть ці зміни або навпаки практично неможливо.

11 місячний день

Незалежно від приводу, похід в салон буде чудовим рішенням, над яким не слід навіть думати. Будь-які маніпуляції з нігтями не залишаться непоміченими і послужать приводом для численних компліментів. Сьогоднішній день сприяє розвитку романтичних відносин. Обрізний манікюр зможе оздоровити нігті, допоможе додати блиск і доглянутість.

Рада. У цей день найкращим рішенням буде класичний, наприклад французький, манікюр, уникайте яскравих кольорів і екстравагантного дизайну.День відмінно підходить для нарощування нігтів. Сьогодні майстру вдасться зробити все в кращому вигляді.

 • Корисні будь-які доглядають процедури, сміливо наносите живильну маску і відпочивайте. Зверніть увагу на процедури передбачають використання масел. Навіть самі незначні маніпуляції додадуть нігтям здоровий вигляд. Якщо ви не готові записатися в салон, то не варто упускати свій шанс, влаштуйте салон в домашніх умовах.
 • Використовуйте кокосове масло для поліпшення структури нігтів і сольовий розчин для додання нігтьової пластини сили.Похід в салон в 11-е місячна доба дасть впевненість у власній неперевершеності, сприяє зміцненню авторитету в очах колег, допоможе налагодити відносини з партнером або сприяє пошуку супутника життя.
 • Приділіть увагу своєму здоров’ю. Якщо ви давно збиралися пройти обстеження, то сьогоднішній день підходить для цього якнайкраще. З точки зору фінансів день обіцяє грошові надходження, сьогодні не варто відмовлятися від додаткової роботи, вона буде винагороджена сповна.

Зростаюча Місяць (2 Фаза)

Друга фаза зростаючої місяця забезпечує наростання внутрішньої енергії, як в організмі людини, так і в навколишньому середовищі. Час підходить для поліпшення стану нігтів. Найпростіші процедури позитивно позначаться на самопочутті в цілому, поліпшать позитивний настрій і додадуть вагомості в очах вашого оточення.

Хочете швидко відростити нігті? Не витрачайте час! Записуйтеся в улюблений салон. Ваші стандартні процедури по догляду за нігтями матимуть набагато більший ефект.Ви забудете про проблему шарування нігтів, зменшиться і їх ламкість. Адже здорові нігті не вийдуть з моди.

Однак не перестарайтеся, час сприятливий для експериментів, пройшло. Не варто експериментувати протягом 2-ї фази місяця, результат може бути несподіваним і зіпсувати настрій.

Сконцентруйтеся на поліпшенні стану нігтів і шкіри рук. Обговоріть зі своїм майстром новинки в області манікюру, можливо, він зможе запропонувати одну з новітніх процедур, що поліпшить не лише стан нігтів, але і загальне організму.

При фарбуванні або нарощуванні нігтів виберіть звичні колір і форму. Зміна довжини нігтів сприяє удачі в справах, підвищить загальний тонус, поліпшить настрій, все це явно помітять оточуючі. Підрізавши нігті протягом другої фази зростаючої місяця, ви знімете негатив і очистіть карму, що, в свою чергу, призведе до поліпшення матеріального стану та кар’єрного росту.

Позитивний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • Будь догляд здатний поліпшити стан ваших нігтів.
 • Манікюр, зроблені протягом поточного періоду, підвищить захисні сили і сприяє удачі в справах.
 • Хочете відчувати себе в своїй тарілці? Використовуйте звичний відтінок лаку і уникайте зміни форми нігтів.

Негативний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • В даний період абсолютно протипоказані будь-які експерименти. Результат не виправдає ваші самі скромні очікування.

четвер

Цьому дню протегує Юпітер, що здатний впливати на життя людини.День наповнений неймовірною енергетикою і силою. Очевидно, що і відвідування салону не пройде безслідно. Але не хвилюйтеся! Зміни, під заступництвом Юпітера, принесуть тільки позитивні зміни. Ваше матеріальний стан покращиться, а авторитет в очах колег неодмінно зросте.

 • Манікюр, зроблений в четвер, принесе успіх у фінансовій сфері. Швидше запишіться до свого майстра, якщо ви відчуваєте, що ваша самооцінка стрімко падає.
 • Процедури по догляду за нігтями додадуть впевненість і допоможуть повернути владність в спілкуванні.
 • День відмінно підходить і для косметичних процедур. Навіть найпростіша процедура по зміцненню нігтів матиме несподівано довговічний результат. Ви здивуєтеся, якими доглянутими стануть ваші нігті, подруги неодмінно поцікавляться вашим способом догляду!
 • Однак, тим, хто був народжений в попередній день, краще утриматися від маніпуляцій з нігтями. Скоріш за все, ви викличете на себе фінансові труднощі або спровокуєте конфлікт з близькими.

Місячний календар манікюру 13 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 13 липня 2020 року.Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 13.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00).Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 13 Июля

(Оцінка дня 4 балів з 10)

Місяць в ОВЕН

Особливому впливу піддається знак Овна, коли місяць проходить через нього, у що знаходяться під впливом знака зазначається неміряна активність і жага до діяльності.

Овни відчувають величезну силу і хочуть нових звершень і змін.Саме ці періоди найбільш сприятливі для перетворень у своєму житті. Однак періоди коли місяць знаходиться в Овні, гірший час для змін своєї зовнішності і, зокрема, для манікюру.

 • Для догляду за руками це найсприятливіший період. Мало того, що ваші нігті швидко відросте, і буде потрібно повторна процедура, ще й якість нігтьової пластини зміниться не в кращу сторону. Спроби поліпшити стан нігтів матимуть кардинально протилежний результат. Наберіться терпіння і не відвідуйте салон в цей період.
 • Навіть найпростіше фарбування нігтів розчарує вас. Покриття швидко втратить первісний вигляд, а накладними нігтями не доведеться довго милуватися.
 • Також, відвідування майстра може спричинити невдачі і в звичайному житті. Будь-які маніпуляції з нігтями неодмінно послаблять захисні функції організму і сприяють витончення кармічного матерії. Ви відчуєте загальне погіршення фізичного стану і станете схильні до всіляких захворювань і неприємностей. Бережіть себе і не піддавайте своє здоров’я невиправданим ризикам!

23 місячний день

День максимально несприятливий для вирішення важливих проблем і будь-яких змін.Імовірність того, що все піде шкереберть просто величезна! Якщо планували обрізний манікюр на цей день – терміново телефонуйте майстру і переносите запис. Обрізаючи нігті, ви поспособствуете їх ослаблення і зіпсуєте свій настрій. Близьке оточення також буде не в змозі оцінити ваше перетворення, невтішні відгуки про ваш спосіб спровокують сварки і конфлікти, що буде непросто вирішити.

Однак, день підходить для деяких експериментів, наприклад з кольором покриття. Новий колір доведеться вам до душі і додасть сил в цей непростий день.Відвідайте салон краси сьогодні – це дасть непоганий результат. Короткий манікюр навпаки, зменшить ваші душевні сили і сприяє погіршенню здоров’я.

Позитивний вплив дня:

 • Сьогодні дозволяється змінювати звичний відтінок лаку;
 • Непоганий ефект матимуть процедури по догляду за нігтями

Негативний вплив дня:

 • Перенесіть обрізний манікюр на більш пізню дату, сьогодні він завдасть шкоди вашому організму.

Місяць (3 Фаза)

Третя фаза відрізняється зниженням рівня активності і згасанням енергії як всередині, так і навколо нас. В цей час процеси, що протікають в організмі, сповільнюються. Очевидно, що це стосується і зростання нігтів.

Доглядаючи за нігтями в цей період, ви зможете надовго зберегти їх доглянутими і красивими, але не варто розраховувати на те, що вам вдасться швидко відростити довгі нігті. Якщо проблема швидкого зростання нігтів з якихось причин вас турбує, то вітаємо, зараз саме час зробити манікюр; він не відросте протягом тривалого часу.

Третя фаза – це час експериментів. Зверніть увагу, що покриття не протримається довго. Звичайно, з одного боку це негативне явище, але давайте мислити позитивно. Вам відкривається широкий простір для експериментів. Пробуйте нові відтінки хоч через день, фарбування не завдасть шкоди нігтьової пластини.

Зменшення місяця також не розташовує до догляду. Немає сенсу робити дорогі маски і застосовувати зміцнюють розчини, ви не отримаєте максимального ефекту від жодного продукту.Швидше за все, гроші будуть витрачені даремно.

Позитивний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Повільне зростання нігтів – не завжди негативне явище, третя фаза гарантує збереження однієї довжини тривалий час
 • Будь-яке покриття не протримається на ваших нігтях довго. Експериментуйте з відтінками, використовуйте час з користю

Негативний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Якщо ви прихильниця довгих нігтів – ні в якому разі не обстригають їх! Ця процедура сприяє уповільненню їх зростання.
 • Відкладіть харчування та загоєння нігтів на більш пізній період. Тепер процедури не матимуть ніякої ефективності.

Понеділок

Понеділок символізує початок чогось нового і, як і будь-який інший день тижня, має свого покровителя. Під впливом Місяця девізом дня є очищення та знешкодження зайвого. Запланований на понеділок манікюр, безумовно, буде вдалим і надовго збереже свій первісний вигляд.

 • Відвідання майстра також сприятливо відіб’ється на стані нігтів, ви помітите, що вони перестали розшаровуватися, стали міцнішими і красивіше.
 • Плануючи догляд за своїми руками саме в цей день – ви рятуєтеся від накопичив за попередній тиждень негативу, відкриваєтеся новому і наповнюється позитивними емоціями, що неодмінно знадобляться протягом поточного тижня.
 • Зробивши манікюр в понеділок – ви також поліпшите свій психологічний стан. Найбільший приплив сил відчують ті, хто був народжений в цей день.
 • А ось тим, хто народився у вівторок, середу або неділю вірним рішенням буде відмовитися від відвідування майстра і перенести прийом на другий день.
Місячний календар манікюру на липень 2020 року, сприятливі дні

Місячний календар манікюру і педикюру із зазначенням сприятливих і несприятливих днів на липень 2020 року. Найкращі дні для догляду за нігтями.

Місячні календарі сьогодні стали популярними і затребуваними. Сприятливими днями для різних сфер діяльності користується багато людей, які вірять, що Місяць в тій чи іншій свій фазі і положенні, а також в різних знаках Зодіаку, надає на різні речі нашого світу особливий вплив.

Варто знати, що місячні календарі сприятливих днів для волосся і стрижок не підходять для манікюру. Те ж саме відноситься до таких різноплановим речам, як сприятливі дні за місячним календарем для роботи, важливих справ, для городників. У кожного з видів місячних календарів є свої критерії. Тому, якщо ви шукаєте сприятливі дні для створення манікюру, необхідно шукати саме такий календар, який відноситься до манікюру і педикюру, догляду за нігтями.

Дівчата вважають за краще точно вираховувати день, коли займатися нігтями особисто або ж йти в салон краси, записуватися до майстра.І це не дивно. До краси своїх нігтів багато дівчат і жінок підходять вкрай педантично. Ні для кого не буде секретом, що вартість таких послуг сьогодні досить висока. Зіпсовані нігті доведеться переробляти або ходити з такими, поки вони знову не відросте або не будуть готові до нової процедури. Ризикувати ніхто не хоче, тому краще перестрахуватися і вибрати такий день, який буде максимально сприятливим у всіх сенсах.

Чим відрізняється місячний календар манікюру від інших? У такого календаря є кілька основних правил, за якими, власне, і розраховуються вдалі і невдалі дні.

Манікюр не роблять в серп і Молодик. Найсприятливіший час – фаза Зростаючою Місяця. Місяць вважається несприятливою для нігтів, коли знаходиться в таких знаках Зодіаку, як Близнюки і Риби. Також дивляться на дні тижня, несприятливими з яких є п’ятниця і неділя.

Якщо збігаються всі або два, то Місяць сприятлива або несприятлива, якщо тільки один, то це звичайний день. В принципі, робити манікюр в звичайний день можна, якщо немає можливості перенести на більш сприятливий час.

Далі вашій увазі місячний календар на липень 2020 року з зазначенням всіх фаз Місяця, впливом на манікюр і педикюр по днях.

У липні 2020 року сприятливих днів буде більше, ніж несприятливих. Всього найвдаліших днів буде 11, несприятливих – 9, звичайних – 11.

Залишайте в закладках наш сайт, щоб звірятися з місячним календарем для манікюру. У відповідному розділі ви зможете знайти місячні календарі сприятливих днів для інших цілей і на інші місяці року.

Місячний календар манікюру на липень 2020 сприятливі дні

1 липня | Середовище | сприятливий | Зростаюча Місяць | Скорпіон | 10, 11 місячний день
2 липня | неділя | сприятливий | Зростаюча Місяць | Стрілець | 11, 12 місячний день
3 липня | Вівторок | звичайний | Зростаюча Місяць | Стрілець | 12, 13 місячний день
4 липня | вівторок | сприятливий | Зростаюча Місяць | Козеріг | 13, 14 місячний день
5 липня | середа | несприятливий | Повний місяць | Козеріг | 14, 15 місячний день
6 липня | понеділок | звичайний | Місяць | Козеріг | 15, 16 місячний день
7 липня | неділя | звичайний | Місяць | Водолій | 16, 17 місячний день
8 липня | Середовище | звичайний | Місяць | Водолій | 17, 18 місячний день
9 липня | неділя | несприятливий | Місяць | риби | 18, 19 місячний день
10 липня | Вівторок | несприятливий | Місяць | риби | 19, 20 місячний день
11 липня | вівторок | звичайний | Місяць | Овен | 20, 21 місячний день
12 липня | середа | несприятливий | Місяць | Овен | 21 місячний день
13 липня | понеділок | звичайний | Третя чверть | Овен | 21, 22 місячний день
14 липня | неділя | звичайний | Місяць | Телець | 22, 23 місячний день
15 липня | Середовище | звичайний | Місяць | Телець | 23, 24 місячний день
16 липня | неділя | несприятливий | Місяць | Близнюки | 24, 25 місячний день
17 липня | Вівторок | несприятливий | Місяць | Близнюки | 25, 26 місячний день
18 липня | вівторок | несприятливий | Місяць | Близнюки | 26, 27 місячний день
19 липня | середа | несприятливий | Місяць | рак | 27, 28 місячний день
20 липня | понеділок | несприятливий | Молодик | рак | 28, 29, 1 місячний день
21 липня | неділя | сприятливий | Зростаюча Місяць | Лев | 1, 2 місячний день
22 липня | Середовище | сприятливий | Зростаюча Місяць | Лев | 2, 3 місячний день
23 липня | неділя | сприятливий | Зростаюча Місяць | Діва | 3, 4 місячний день
24 липня | Вівторок | звичайний | Зростаюча Місяць | Діва | 4, 5 місячний день
25 липня | вівторок | сприятливий | Зростаюча Місяць | ваги | 5, 6 місячний день
26 липня | середа | звичайний | Зростаюча Місяць | ваги | 6, 7 місячний день
27 липня | понеділок | сприятливий | Перша чверть | Скорпіон | 7, 8 місячний день
28 липня | неділя | сприятливий | Зростаюча Місяць | Скорпіон | 8, 9 місячний день
29 липня | Середовище | сприятливий | Зростаюча Місяць | Стрілець | 9, 10 місячний день
30 липня | неділя | сприятливий | Зростаюча Місяць | Стрілець | 10, 11 місячний день
31 липня | Вівторок | звичайний | Зростаюча Місяць | Стрілець | 11, 12 місячний день

Місячний календар манікюру 10 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 10 липня 2020 року.Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 10.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00).Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 10 Июля

(Оцінка дня 5 балів з 10)

Місяця в Рибах

Риби це «парний» водяний знак зодіаку, робити манікюр в цей день дозволено, але вам необхідно враховувати кілька важливих моментів.

 • Не слід вдаватися до незвичних процедурам по догляду за нігтями протягом останніх днів місячного циклу.Нігті володіють зниженою сприйнятливістю до будь-якого впливу, тому особливого сенсу в ванночках і інших зміцнювальних процедурах немає. Склади не вбереться, а внаслідок уповільненої обміну речовин позитивний вплив просто не настане.
 • Новий декоративний манікюр надовго збереже вигляд, підвищить ваш настрій і послужить приводом для компліментів з боку подруг і представників протилежної статі.
 • Коротко пострижені нігті знизять імунітет і зменшать захисні сили організму, можливе послаблення сакральних зв’язків.Поставтеся з обережністю до походу в салон, не варто піддавати себе ризику.

19 місячний день

День не розташовує до починанням і змін, відмовтеся від відвідування салону на користь стабільного дня, проведеного вдома за читанням улюбленої книги або іншою справою, здатним принести вам задоволення. Не варто намагатися відновити старі зв’язки і повернути прихильність дорогої людини. Люди не налаштовані на діалог з вами і не готові до примирення.

Не варто планувати і зміну іміджу на цей день, результат не принесе вам втіхи і сприяє погіршенню настрою на тривалий час.Відмовтеся від нарощування, сьогодні у вашого майстра все валиться з рук. Під час манікюру можливі дрібні травми.

Порада: утримайтеся від процедур спрямованих на оздоровлення і фарбування нігтів, але в умовах гострої необхідності вони не є протипоказані. Помітного ефекту досягти не вдасться, але і шкоди подібні дії не принесуть.

З кармічного точки зору, день абсолютно не підходить для зміни довжини нігтів і всього образу.Подібні дії неодмінно стануть причиною ослаблення вашого здоров’я і невдачі в справах. Також, через зниження захисних сил організму, будь-які починання будуть даватися з великими труднощами. Категорично забороняється підписання контрактів і великі покупки.

Позитивний вплив дня:

 • Чи не заборонено фарбувати нігті, проводити процедури по їх оздоровленню, робити ванночки і застосовувати доглядають масла. Ефект не зробить фурору, але і не принесе негативних наслідків.

Негативний вплив дня:

 • Зміна довжини нігтів здатне викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Слід уникати зміни форми нігтів.
 • Відмовтеся від будь-яких змін свого образу, не накликати на себе проблеми.

Місяць (3 Фаза)

Третя фаза відрізняється зниженням рівня активності і згасанням енергії як всередині, так і навколо нас. В цей час процеси, що протікають в організмі, сповільнюються.Очевидно, що це стосується і зростання нігтів.

Доглядаючи за нігтями в цей період, ви зможете надовго зберегти їх доглянутими і красивими, але не варто розраховувати на те, що вам вдасться швидко відростити довгі нігті. Якщо проблема швидкого зростання нігтів з якихось причин вас турбує, то вітаємо, зараз саме час зробити манікюр; він не відросте протягом тривалого часу.

Третя фаза – це час експериментів. Зверніть увагу, що покриття не протримається довго.Звичайно, з одного боку це негативне явище, але давайте мислити позитивно. Вам відкривається широкий простір для експериментів. Пробуйте нові відтінки хоч через день, фарбування не завдасть шкоди нігтьової пластини.

Зменшення місяця також не розташовує до догляду. Немає сенсу робити дорогі маски і застосовувати зміцнюють розчини, ви не отримаєте максимального ефекту від жодного продукту. Швидше за все, гроші будуть витрачені даремно.

Позитивний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Повільне зростання нігтів – не завжди негативне явище, третя фаза гарантує збереження однієї довжини тривалий час
 • Будь-яке покриття не протримається на ваших нігтях довго.Експериментуйте з відтінками, використовуйте час з користю

Негативний вплив третьої фази спадної Місяця:

 • Якщо ви прихильниця довгих нігтів – ні в якому разі не обстригають їх! Ця процедура сприяє уповільненню їх зростання.
 • Відкладіть харчування і оздоровлення нігтів на більш пізній період. Зараз процедури не матимуть ніякої ефективності.

п’ятницю

Традиційно жіночий день.Ще кілька століть тому астрологи поділили дні тижня між планетами сонячної системи і призначили кожному з них свого покровителя. Честь впливати на події, що відбуваються в п’ятницю, випала Венері. Чи варто говорити про значення цього дня в питаннях краси і догляду за собою?

 • Сміливо прямуйте в салон на улюблені процедури. Манікюр, зроблений в цей день, буде радувати красою набагато довше звичайного. Нігті стануть здоровішими і міцніше.
 • Манікюр в цей день здатний змінити не тільки стан нігтів, але і вплинути на всю зовнішність в цілому; він стане останнім штрихом, без якого образ ніколи не стане по-справжньому закінченим.Ви здивуєтеся тому, наскільки покращиться ваш настрій і задоволеність собою.
 • Приємним бонусом тим, хто вибере цей день для догляду за собою, стануть зміни у фінансовій сфері.
 • Однак, якщо ви повністю задоволені поточним станом, то відмовтеся від відвідування салону. Також не варто робити манікюр тим, хто народився у вівторок.

Місячний календар манікюру 28 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 28 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів.Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 28.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 28 Июля

(Оцінка дня 7 балів з 10)

Місяць в Скорпіоні

Скорпіон є досить суперечливим знаком. Люди, що знаходяться під його впливом, характеризуються непостійністю і подвійністю сприйняття. Відзначається підвищена дратівливість, що часто служить причиною необдуманих вчинків. Багато характеризують свій стан як напружений і неспокійний.

 • Відвідання улюбленого салону також складно назвати позитивним або негативним явищем.З одного боку, якщо ви володарка ламких, ослаблених нігтів, відвідування майстра здатне змінити ситуацію і наповнити ваші нігті силою і життям. Навпаки, якщо ви володарка довгих, сильних нігтів, то помітний ефект не буде досягнутий, однак, і погіршення стану не відбудеться.
 • У цей період не рекомендується нарощувати нігті, робити шелак або піддавати нігтьову пластину агресивного впливу. Це призведе до негативних змін і необхідності терміново шукати шляхи зміни ситуації і поліпшення нігтів.Краще виберіть догляд, з використанням натуральних засобів.
 • Відвідування салону здатне змінити ваше життя. Швидше за все, відбудуться зміни у взаєминах з представниками протилежної статі. На жаль, спрогнозувати позитивними чи будуть ці зміни або навпаки практично неможливо.

8 місячний день

Восьмі місячна доба один з кращих днів для походу в салон. Обрізний манікюр, зроблений в цей період, буде вдалим з точки зору поліпшення структури нігтів.Також відвідування салону допоможе підвищити привабливість.

 • Цей день сприяє позбавленню від усього зайвого і наскучило у всіх сферах життя. Повертаючись до догляду за нігтями зауважимо, що позбавлення від надокучливою довжини також буде раціональним рішенням, здатним змінити структуру нігтів в кращу сторону. Використовуйте час для експериментів над нігтями, вони пройдуть вдало і принесуть радість і увагу з боку подруг. Нарощування, зроблене сьогодні, виправдає ваші очікування, нігті протримаються в первозданному вигляді близько місяця.
 • У той же час, якщо вашою метою є довгострокове покриття, то не поспішайте записуватися до майстра, результат протримається нетривалий період. День відмінно підходить для процедур щодо поліпшення структури нігтів і зміцненню. Використовуйте сольові розчини і органічні масла.
 • Похід в салон протягом цього дня принесе не тільки здоров’я вашим нігтям, але і сприяє довголіттю і удачі у всіх починаннях. Однак сьогодні не можна вибирати для покриття яскраві, помітні кольори, це здатне спровокувати конфлікти і непорозуміння з близьким оточенням.День відмінно підходить для відновлення контактів і зустрічі зі старими друзями.

Зростаюча Місяць (2 Фаза)

Друга фаза зростаючої місяця забезпечує наростання внутрішньої енергії, як в організмі людини, так і в навколишньому середовищі. Час підходить для поліпшення стану нігтів. Найпростіші процедури позитивно позначаться на самопочутті в цілому, поліпшать позитивний настрій і додадуть вагомості в очах вашого оточення.

Хочете швидко відростити нігті? Не витрачайте час! Записуйтеся в улюблений салон.Ваші стандартні процедури по догляду за нігтями матимуть набагато більший ефект. Ви забудете про проблему шарування нігтів, зменшиться і їх ламкість. Адже здорові нігті не вийдуть з моди.

Однак не перестарайтеся, час сприятливий для експериментів, пройшло. Не варто експериментувати протягом 2-ї фази місяця, результат може бути несподіваним і зіпсувати настрій.

Сконцентруйтеся на поліпшенні стану нігтів і шкіри рук. Обговоріть зі своїм майстром новинки в області манікюру, можливо, він зможе запропонувати одну з новітніх процедур, що поліпшить не лише стан нігтів, але і загальне організму.

При фарбуванні або нарощуванні нігтів виберіть звичні колір і форму. Зміна довжини нігтів сприяє удачі в справах, підвищить загальний тонус, поліпшить настрій, все це явно помітять оточуючі. Підрізавши нігті протягом другої фази зростаючої місяця, ви знімете негатив і очистіть карму, що, в свою чергу, призведе до поліпшення матеріального стану та кар’єрного росту.

Позитивний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • Будь догляд здатний поліпшити стан ваших нігтів.
 • Манікюр, зроблені протягом поточного періоду, підвищить захисні сили і сприяє удачі в справах.
 • Хочете відчувати себе в своїй тарілці? Використовуйте звичний відтінок лаку і уникайте зміни форми нігтів.

Негативний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • В даний період абсолютно протипоказані будь-які експерименти. Результат не виправдає ваші самі скромні очікування.

Вівторок

Покровителем дня є войовничий Марс.Використовуйте цей день для вирішення серйозних проблем. Дійте сміливіше! Кардинальні рішення принесуть тільки вигоду і відчуття переваги. Якщо ви були народжені у вівторок, то сміливо вирушайте в салон, процедура пройде якнайкраще. Сьогодні ви будете неймовірно щасливі!

 • Спробуйте змінити форму нігтів, нарешті наважитися на нарощування або вибрати новий, незвичний колір лаку, це допоможе додати вашому образу закінчений вигляд. У свою чергу, зовнішні перетворення додадуть вам життєві сили і наповнять прагненням рухатися далі.Навколишні неодмінно звернуть увагу на нову деталь вашого образу.
 • Якщо ви відчуваєте безсилля, відчай або втома – неодмінно запишіться на прийом до свого майстра. Відвідування салону і панує там атмосфера краси швидко відновить ваші сили і дозволить заповнити розтрачені ресурси.
 • Однак не всім рекомендується відвідування майстра по вівторках. Якщо ви не готові до змін і вважаєте за краще помірний ритм життя, то утримайтеся від походу в салон. Також, перенесіть візит, якщо ви народилися в понеділок або п’ятницю.

.