Маникюр

Навчання манікюру в Казані: – Школа-студія «Адепт»

Study – Повний курс манікюру, педикюру, дизайну і нарощування нігтів. Навчання в Казані!

■ Наша школа манікюру спеціалізується на навчанні майстрів для роботи в салонах краси, проводить багатопрофільні курси манікюру, педикюру і дизайну нігтів, а також курси апаратного манікюру, курси апаратного педикюру.
■ Оскільки нарощування нігтів користується сьогодні особливою популярністю, в обов’язкову програму навчання фахівців в нашій школі манікюру входить навчання нарощування нігтів.Професійні курси манікюру і нарощування нігтів дозволяють значно розширити коло постійних клієнтів салону, так як нейл-арт зараз залишається самим модним напрямком.
■ Для майбутніх майстрів ми пропонуємо поглиблені курси манікюру і педикюру, для вдосконалення своєї майстерності з нарощування і дизайну нігтів програми підвищення кваліфікації, а також навчання манікюру і педикюру для початківців.

Процес навчання нарощуванню нігтів в нашій школі манікюру полягає не тільки в показі прийомів роботи з конкретними матеріалами та інструментами, ми вчимо самої професії.

■ Навчальний Центр Nail-Study в Казані, проводить якісну підготовку за напрямами (манікюр, педикюр, нарощування нігтів, дизайн нігтів) в порівняно короткі терміни.

■ До того ж, в комплексну програму навчання включений дизайн нігтів як бонус, так як сучасного маст

КУРСИ МАНИКЮРА в Казані, навчання нігтьового сервісу, школа

Класичний манікюр

Навчимося процедурі догляду за нігтями, розберемо етапи безболісної обробки кутикули за допомогою манікюрних інструментів.Навчимо приводити руки клієнта в норму всього за одну процедуру.

Манікюр De-Lux

Гарний манікюр і доглянуті руки говорять про те, як людина цінує своє здоров’я і любить себе. Розберемо основні етапи виконання унікальної процедури догляду за руками і нігтями.

Техніка «Френч»

Освоїмо техніки французького манікюру. Відпрацюємо вміння промальовування лінії посмішки за допомогою кисті лаку і трафаретів. Навчимося робити «френч» на нігті будь-якої форми і довжини, професійно приховуючи недоліки рук і підкреслюючи їх гідності.

Дизайн нігтів

За допомогою лаків, акрилових фарб, блискіток і різних матеріалів, ви зможете проявити свої творчі здібності при художньому оформленні та оздобленні нігтів, використовуючи всі техніки дизайну.

Нарощування нігтів

Доглянуті і довгі нігті – це класика, яка не виходить з моди.Освоїмо техніки створення красивих нігтів, за допомогою штучних матеріалів-гелю і акрилу.

Вирівнювання нігтьової
пластини

Ви навчитеся коригувати нерівності і дефекти нігтьової пластини.Освоїте етапи створення ідеально рівного покриття та процедури зміцнення нігтів.

Апаратні технології

Апаратні технології в манікюрі значно полегшують роботу майстра. Навчимо роботі з манікюрним апаратом, після чого ви зможете обробляти найскладніші і важкодоступні місця на певних ділянках рук і нігтів.

Види педикюру і процедур

Щоб ноги відчували себе комфортно і виглядали привабливо, необхідно регулярно за ними доглядати.
Навчимо усіх видів педикюру, освоїмо всі етапи по догляду за пальцями ніг, які допоможуть зберегти здоров’я і красу ступень надовго.

Курси манікюру в Казані, навчання нарощування нігтів

Курси нігтьового сервісу в академії успішних майстрів Катерини Морозової – це якісне і недороге навчання всім видам манікюру. Записуйтеся в групу за контактними телефонами, вказаними на сторінці.

Доглянуті волосся, руки і обличчя – це складові ідеального образу жінки.Над ними працюють майстри студії. Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий вибір послуг від класичного манікюру до нарощування вій та волосся.

Крім того, при студії проводять навчання майстрів, в тому числі:

  • базові курси з нарощування нігтів;
  • підвищення кваліфікації в області нігтьового сервісу;
  • базові та кваліфікаційні програми з нарощування вій та волосся.

Викладачі – це дипломовані фахівці
зі значним досвідом роботи за фахом.
Вони з готовністю діляться знаннями і секретами майстерності.

Курси по нарощуванню нігтів – це не тільки заняття в групі, а й індивідуальні програми до отримання результату.

Фахівці студії грамотно викладають матеріал і забезпечують його закріплення на практичних заняттях. Після закінчення курсів нігтьового сервісу кожному слухачеві видається сертифікат з печаткою.

Пам’ятайте, що від правильного вибору школи залежить успіх подальшої діяльності. Кожному бажаючому освоїти спеціальність в студії надається величезний вибір можливостей.Крім теоретичних і практичних занять з манікюру, слухачі можуть взяти участь в регулярних акціях і отримати знижки. Перелік спецпропозицій ви знайдете в розділі «Акції».

Курси по нарощуванню нігтів у кваліфікованого тренера є запорукою успіху в кар’єрі. Крім недорогого навчання всім видам манікюру, студія пропонує стовідсоткову гарантію працевлаштування в відомі салони міста. Хочете створити власний бізнес? Отримані знання стануть фундаментом, на якому ви побудуєте свою справу в індустрії краси.

Курси манікюру, масажу, шугаринга в Казані

Навчальний центр додаткового професійного навчання «ПрофСфера»

(ліцензія №8595 від 31 серпня 2016 р від Міністерства освіти і науки РТ).

У нас починається літня акція на багато курси !!!

Подарункові сертифікати в наявності !!!

Навчальний центр «ПрофСфера» допоможе вам придбати нову професію, отримати знання і відточити вміння, підвищити свою кваліфікацію, а іноді кардинально змінити своє життя, знайти заняття до душі і вдачі.

Наш навчальний центр пропонує великий вибір різних напрямків.

Курси флористів
Курси манікюру

Візаж
Курси масажу

Студія краси нашого Навчального центру пропонує курси: курси манікюру і педикюру, курси нарощування та дизайну нігтів, курси корекції та фарбування брів, курси класичного масажу, курси нарощування та ламінування вій, курси навчання шугарінг, курси візажу та багато іншого.

Навчальні курси в Казані від нашої студії дозволяють Вам за найкоротший термін опанувати всіма прийомами і техніками, необхідними для професійної та подальшої роботи.
Програми навчання на курсах складені провідними фахівцями, практиками в даній області, що дозволить Вам отримати сучасні та необхідні знання за обраним курсом.

Наш навчальний центр володіє передовими і сучасними технологіями навчання майстрів вищого рівня. У нас ви можете пройти початкове навчання, повний курс або підвищити кваліфікацію за вашою спеціальністю, а також пройти індивідуальне навчання по будь-якій програмі.Навчальний матеріал наших курсів викладається в доступній формі, заняття насичені практикою і проходять у приємній та дружній атмосфері. Слухачам також видається роздатковий матеріал.

У нас викладають найбільш кваліфіковані та досвідчені в своїй сфері фахівці!

Ми випустили понад 2000 випускників!

При виборі майбутньої професії потрібно орієнтуватися на те, який у неї попит на ринку праці. Зараз затребувані спеціальності, які дуже цікавить багатьох роботодавців (наприклад: флорист, масажист, майстер манікюру, майстер нігтьового сервісу, ландшафтний дизайнер).

Викладачі на курсах є підносять всю інформацію і дохідливо пояснюють весь необхідний матеріал. Вчитися ніколи не пізно, тому на курси можна піти в будь-якому віці, навіть в досить похилому. Головне, чітко усвідомлювати, для чого необхідна така навчання і що вона може дати в подальшому.

Критерії, за якими сучасне населення шукає собі місце роботи, також різноманітні. Далеко не всі можуть собі дозволити влаштуватися на роботу з маленькою заробітною платою, але приносить справжнє задоволення.Перед вибором курсів слід чітко усвідомити, що саме хочеться бачити на майбутньому місці (високу заробітну плату або щось інше). Тільки після цього слід вибирати місце навчання, і відповідно курс навчання.

Після закінчення навчання слухачі отримують Сертифікат, Свідоцтво.

У нашому навчальному центрі можна придбати подарункові сертифікати !!!


Навчання манікюру в Казані | Навчальна студія “ProfSfera”

Навчання манікюру в Казані набирає все більшої популярності серед сучасних дівчат і жінок.Руки адже завжди на виду, так що потрібно стежити за їх зовнішнім виглядом, адже це один з показників доглянутості та краси. При цьому жінки витрачають багато часу на відвідування різних салонів, в яких проводять годинник, виконуючи процедури по догляду за своїми руками. Не дивно, що в таких умовах робота професіонала з манікюру є досить цінною, адже хороший майстер може не тільки виконати стандартні процедури вкрай якісно, ​​але і використовувати нігті як полотно для творчості. В силу цього ставати все більш затребуваним навчання манікюру в Казані на професійному рівні.

Дівчина, яка спіткає майстерність сучасного манікюру, пройшовши навчання манікюру в Казані , зможе не тільки забезпечити себе якісним доглядом, а й заробляти чималі кошти. Тому курси манікюру зараз проводяться різними компаніями і школами, адже є багато клієнтів. Для тих, хто не хоче витрачати додаткові кошти або не може собі цього дозволити, можна звернутися в державні служби зайнятості. Там досить часто проводяться такі курси манікюру в рамках перекваліфікації безробітних.Платити за них вам не доведеться, але і якість навчання далеко не на висоті. Краще все-таки, записатися на такі курси манікюру в Казані в відомій школі краси. Хоч за них і доведеться заплатити, але за то з вас зроблять професіонала своєї справи.

Зрозуміло, що важливо уточнити безліч чинників до моменту оплати. Так, вкрай важливим є те, хто буде проводити навчання манікюру в Казані . Не соромтеся задавати це питання ще в момент отримання інформації про курси.Також, пам’ятайте про те, що хороша школа повинна володіти не тільки всім необхідним для навчання, а й мати свою базу клієнтів, з якими ви б могли набувати практичних навичок. При цьому термін, за яким проводиться навчання манікюру повинен бути не менше 40 годин, а якщо ви хочете вивчити ще й техніку нарощування нігтів, то додайте до цього ще як мінімум 70 годин активного навчання. За менший термін просто нереально подати всю потрібну інформацію, та ще й так, щоб вона дійсно запам’яталася учням.

Читайте також:
Педикюр
Нарощування нігтів
Як наносити річний макіяж

.