Ногти

Тату точки на пальцях біля нігтів: на пальцях, значення, на руках, 3, 4, 5, на зап’ясті, під очима, біля нігтів, фото

на пальцях, значення, на руках, 3, 4, 5, на зап’ясті, під очима, біля нігтів, фото

Татуювання точка, завдяки своїй загадковості привертає до себе чимало уваги. Якщо раніше така наколка була прерогативою ув’язнених, то сьогодні символ придбав «нове життя». У статті розберемо, що означають точки на кісточках пальців, на руках і інших частинах тіла.

Тату точки: значення

Значення точок на руці знає далеко не кожен.Щоб допомогти розібратися з зашифрованим змістом, вкладеним в тату, радимо ознайомитися з матеріалом, написаним нижче.

1

У звичайному житті одна точка на пальцях дівчата або хлопця означає мета, яку планується досягти. Чим більше цілей, тим більше у своєму розпорядженні тату точок на пальцях біля нігтів.

Часто тату не несе ніякого смислового навантаження і набивається як натільної «аксесуара».

В нумерології цифра 1 означає для людини таке: цінність власної думки, авторитетність, лідерство, впевненість в собі.

Наколка точка на зоні означає те, що зек здійснював втечу з місць позбавлення волі. Як правило, 1 символ наноситься на руці в досить великому розмірі, близько 2 мм. Якщо татуювання нанесена біля губи або очі – це знак гомосексуальності. Тату на носі позначає стукача, на підборідді – «щура», на вусі – балабол.

3

Три крапки – це класична тюремна татуювання. Тату три точки у вигляді трикутника на руці або під очима можуть являти собою злочинний спосіб життя, що відноситься до членства в банді або відбування терміну на зоні.

Це своєрідний спосіб залякати інших людей як на зоні, так і за її межами. Також – це спосіб для інших членів банди швидко розпізнавати одного з «своїх». Також тату уособлює кодекс честі кримінальників: «Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не кажу».

Кількість 3 в нумерології несе такі характеристики: безтурботність, артистизм, оптимізм в життя.

Однак татуювання три точки не обов’язково означає те, що люди пов’язані з гангстерським способом життя, навіть якщо вони розташовані в трикутній формі.Нерідко ці символи привертають дівчат і хлопців своїм мінімалістичним дизайном, що дозволяє символізувати важливі моменти, події, людей та ін.

Для релігійних людей така тату уособлює Святу Трійцю або віру, надію, любов.

У літературному сенсі три символи, збудовані в одну лінію, представляють три крапки – граматичний елемент, що використовується для позначення незавершеності думки або фрази. Таким чином, три точки на зап’ясті, пальцях або іншій частині тіла – це символ продовження або нового початку, яке веде до чогось більшого.

4

Чотири точки, найчастіше наносяться на кисті або безіменному пальці, означають те, що людина відбувала термін на зоні. Цей висновок випливає з того, що 4 символу утворюють вишки, які стоять по периметру зони. Так само тату можуть означати камеру. Тобто в більшості випадків власник такої наколки пов’язаний з кримінальним світом.

5

Тату п’ять точок позначають час, проведений у в’язниці. Чотири символу зовні представляють стіни, а точка всередині утворився квадрата представляє самого ув’язненого в одиночній камері.З тюремного жаргону таке татуювання перекладається як «один в чотирьох стінах». 5 точок, насправді, є міжнародною тюремної тату. Вона поширена серед американських, європейських і російських ув’язнених.

Як правило, татуювання у вигляді точок на руці укладеного набивається між великим і вказівним пальцем, або на безіменному.

Татуювання у вигляді точок

Оригінальні тату в вигляді точки або комбінацій точок – дуже популярні як у чоловіків, так і жінок.Але мало хто знає, що історія цих татуювань бере свій початок за тюремним парканом. Такими нехитрими мітками укладені позначали своїх співкамерників, з метою позначити їх ранг, займану нішу в тюремній ієрархії і повідомити іншим ув’язненим головні відомості про Сідельце.

У тюремних стінах була розроблена велика знакова система, що дозволяє легко і швидко донести найважливішу інформацію. Смислове значення точок змінюється в залежності від їх кількості, геометричного поєднання і місця знаходження.Звичайно, сучасні татуювання в повній мірі не можна порівнювати з тюремними тату початку століття. Але перед вибором ескізу краще ознайомиться з основними значеннями цього символу.

Татуювання точка

Одна точка, наколота на руці (найчастіше кисть або зап’ясті) має досить великий розмір. У деяких випадках це круглу пляму до 2 мм в діаметрі. Іноді точку можуть замінювати хрестом з загнутими, майже округлими краями.

Такий символ свідчить про схильність укладеного до втеч.А кількість розташованих поруч точок такого формату пропорційно числу зроблених спроб. Цей символ більше цікавий конвою, ніж самим ув’язненим. Тату говорить про те, що при перекладі такого тюремника з одного місця позбавлення волі в інше потрібно посилений конвой.

А ось одна велика точка, розташована над верхньою губою, в куточку ока, або куточку рота свідчить про приналежність ув’язненого до сексуальних меншин.

Татуювання три точки

У тюремній середовищі три точки зазвичай розташовують у вигляді трикутника.Дана тату наколюється на зап’ясті або на кисті і означає життєвий цикл ув’язненого.

Найчастіше даний тип тату наколюють новачкам, які ще не встигли стати повноцінними членами кримінальної банди, але прагнуть бути «своїми». Що стосується російських зонам дану тату слід розшифровувати, як: «зона-лазарет-надгробна плита».

У Мексиці, представники кримінального світу також використовують дане зображення. Місцеве значення такого малюнка дослівно перекладається як «божевільна життя».Дана фраза стає життєвим кредо, своєрідним девізом для кожного, хто вступає в мафіозну угруповання і планує бути її постійним членом. Іноді три точки замінюють самої написом: «mi vida loca».

Основна особливість цієї татуювання полягає в тому, що вона належить кримінального світу в цілому і не прив’язана до певних бандам. Носити таку тату може будь-який іспанським член пріступной угруповання. Де б гни була нанесена тату вона завжди несе в собі однаковий зміст.Найбільш поширеним місцем для трьох точок у латиноамериканців є рука або область навколо очей.

Не рідко можна зустріти ще одне значення даної тату, яке має більш сакральний сенс. Так ряд арештантів зображує Святу Трійцю.

Значення тату точка

Якщо розглядати систему тюремних позначень, то більшість татуювань з використанням точки мають чітко визначений зміст:

 • точка на руці – це констатація факту взяття під варту.Відповідно, кількість точок на руці арештанта, означає число «ходок»;
 • якщо замість точки виконаний хрест з округлими краями, то таке зображення характерно для тих в’язнів, які намагаються втекти будь-якими способами. Кількість хрестів – число зроблених пагонів;
 • точка над губою, що нагадує мушку або точка у зовнішнього куточка ока, а також точку в куточку рота – приналежність до нетрадиційної орієнтації, готовність вступити в статевий контакт;
 • тату точка на носі – вірний знак «стукача»;
 • точка на підборідді говорить про те, що в’язень здатен вкрасти особисті речі товаришів по камері;
 • точка на мочці вуха вказує на те, що арештант не тримає даного слова;
 • точка між брів за типом індійських тату, говорить про те, що укладений став співпрацювати з керівництвом в’язниці і порушив злодійські закони;
 • точка, обведена колом, а також три точки, вписані в сфери вказують до приналежності укладеного до касти недоторканних.Такі відмітні знаки наносять примусово. Розташовують з на самому видному місці на лобі або між бровами;
 • три крапки по діагоналі вписані в чорний квадрат відмінна мітка опущеного або арештанта, над яким співкамерники зробили насильницькі дії. Таке татуювання попереджає про те, будь-які контакти з даними укладеним можуть носити серйозні наслідки;
 • точка, розташована посеред чотирьох інших на тюремному сленгу означає самотність засудженого.Дослівно перекласти значення тату можна, як «один в чотирьох стінах». Виглядає тату, як п’ять точок розташовані між пальцями або на кост
для дівчат, значення, для чоловіків, ескізи, написи, маленькі, точки, кільце, лев

Татуювання на пальцях можуть бути як мінімалістичним символами, так і повноцінними зображеннями. У будь-якому випадку, тату, розташоване на внутрішній стороні пальця, на кісточках або фалангах виглядає дуже незвично і привабливо.У статті розглянемо плюси і мінуси татуювань на цій частині тіла, а також, розберемо значення найпопулярніших ескізів.

Переваги і недоліки тату на пальці

Татуювання на пальці має ряд переваг і недоліків. До плюсів можна віднести те, що маленькі малюнки легко приховати від сторонніх очей, якщо розмістити їх на внутрішній стороні. Тим самим, вони не зможуть перешкодити при влаштуванні на роботу або доставити незручності в уже наявної професійної діяльності.

Написи на пальцях, не дивлячись на свій мініатюрний вид можуть мати глибоким смисловим значенням. Наприклад, молодята часто завдають ім’я чоловіка або кільце на безіменний палець правої руки. У дівчат можна зустріти красиві сердечка, слова про любов або гумористично зображення, наприклад, вуса на пальці. Чоловіки набивають наколки з чотирибуквеними слів, наприклад, «king», що в перекладі з англійської означає король. Також, широко поширені тату в вигляді точок.

Тепер розглянемо недоліки, пов’язані з носінням тату на фалангах пальців. Шкіра на цій частині тіла регулярно піддається агресивному впливу сонячних променів і води, що призводить до швидкого вицвітання татуювань. Більш того, тонкий шар шкірного покриву знижує ймовірність утримання пігменту протягом тривалого періоду часу, з-за чого татуювання може «поплисти».

Крім того, нанесення татуювання на пальці рук може виявитися болючим для осіб з низьким больовим порогом.Але незважаючи на мінуси, татуювання на фалангах знаходять все більшу популярність, оскільки вважаються стильним і оригінальним прикрасою.

Що можна набити на пальцях: кращі ідеї для тату

Незважаючи на те, що для створення татуювання використовується невелика площа, існує безліч дивовижних ідей, які можна використовувати для вираження своєї індивідуальності. Однак при виборі дизайну слід пам’ятати про те, що шкіра на цій області м’якше і тонше в порівнянні з іншими частинами тіла.Крім того, вона піддається постійному впливу агресивних чинників навколишнього середовища, тому малюнок або напис може швидко втратити привабливий вигляд. Проте, досвідчений тату-майстер може допомогти в розробці дизайну, який буде залишатися в первозданному вигляді на порядок довше. Розглянемо найпопулярніші тату на пальцях і їх значення.

Тату з тваринами. Зображення голови лева, тигра, риби або метелики чудово виглядає на вказівному пальці.Однією з власниць такого малюнка є відома англійська модель Кара Делевінь.

Символи. Одними з найбільш затребуваних татуювань є символи. Це можуть бути китайські ієрогліфи або будь-які інші цікаві знаки, які мають для вас особливе значення.

Тату точки на пальцях. Татуювання у вигляді точок, в залежності від того, на якому пальці вони розташовуються, несуть свій сенс. На великому пальці вони означають життєву силу, на вказівному – добробут, на середньому – влада, на безіменному – емоції, на мізинці – розум.

Татуювання з діамантами. Ці дорогоцінні камені символізують не тільки розкіш, а й вічність. З цієї причини вони також є символом вічної любові і часто використовуються в парних татуюваннях.

Тату написи на пальці. Якщо ви не хочете створювати складні зображення, можна просто нанести яку-небудь букву або напис. Це можуть бути ініціали, значуща дата, ім’я або такі слова, як «любов», «удача» або «повагу».

Маленькі малюнки.В якості оригінального і стильного зображення може використовуватися тату місяць, сердечко, кинджал, лотос, знак зодіаку, герої мультфільмів: вибір величезний.

Природні об’єкти. Ескізи тату на пальці можуть включати пір’я, дерева, морські хвилі або квіти, які відмінно розташуються на великому або середньому пальці.

Музичні символи. Як випливає з назви, це дизайн, який має відношення до музики. В якості такої тату можна набити скрипковий ключ, ноти, музичні інструменти тощо.

Знак безкінечності. Ця ідеальне тату для нанесення між пальцями або в якості заміни обручок. Цей символ вибирають багато молодят в якості позначення нескінченних відносин.

Якір. Тату з цим символом символізує любов, стабільність і дуже міцний зв’язок.

Татуювання черепа. Такий малюнок ідеально підходить для сміливих людей, які приймають смерть як неминучість і не бояться дивитися їй в обличчя.Тому черепа найбільш затребувані серед хлопців, у дівчат вони зустрічаються набагато рідше.

Троянди – це найпопулярніші жіночі тату, оскільки це квітка символізує жіночність. Але в залежності від забарвлення пелюсток, сенс квітки може змінюватися. Так, рожевий означає молодість, білий – невинність, червоний – пристрасть, чорний – скорбота.

Хрести – найпопулярніші жіночі та чоловічі тату, які виражають любов і віру.

Сонце і місяць.Сонце зазвичай символізує чоловічу енергію, а місяць є символом жіночої таємниці.

Татуювання на пальцях для дівчат

Дівчата вибирають більш витончений дизайн, який має на увазі нанесення сердечок, зірочок, візерунків, ліній та інших нехитрих, але значущих символів. В основному, жінки воліють стилі мінімалізм, лайнворк і геометрія. На фото ви можете ознайомитися з оригінальними ідеями тату для дівчат.

Тату на пальцях для чоловіків

Чоловічі тату відрізняються своєю брутальністю і оригінальністю.Хлопці вибирають стилі, в яких, в основному, використовуються темні кольори, товсті лінії і похмурі символи. Затребуваними стилями є олд скул, реалізм, мінімалізм. Нижче ви можете побачити дивовижні і незвичайні ескізи татуювань.

Тату на пальцях. Значення, види і ескізи тату на пальцях

Руками можна «сказати» все.Це переконання Майї Плісецької. Знаменита балерина довела висловлювання на ділі. Особливу виразність рук Майї помітила її тітка. Суламіф Міссерер поставила для племінниці «Вмираючий лебідь», зробивши акцент на кистях танцівниці.

Люди мистецтва знають, що сила рук саме в пальцях. Вони завершують будь-який рух, подібно три крапки, точці або знаку оклику в реченні. Однак, виразність кистей можна підкреслити ще й тату. При цьому хочеться знати, що означають вибрані візерунки.

Значення тату на пальцях

Астрологи вважають, що енергетично кожен з 5-ти пальців на руці співвідноситься з однією з планет Сонячної системи:

 1. Середній палець енергетично пов’язаний з Сатурном. Це планета влади. Народжені під знаком Сатурна схильні прагнути до влади, боротися за свою авторитетність, прагнути до лідерства. Тату на середньому пальці підсилює зв’язок з планетою.
 2. Великий палець енергетично поєднана з Марсом. Енергетика планети розкриває сексуальність, з надлишком заряджає життєвою силою, допомагає бути активним у всіх сферах буття.Тату на великому пальці, відповідно, примножує «струми» Марса.
 3. Вказівний – палець Юпітера. Його енергія пов’язана з фінансовими потоками і доленосними подіями. Якщо чекаєш їх, або хочеш здійснити, тату на вказівному пальці – відмінний спосіб посилити запит в Космос.
 4. Безіменний палець уособлює Венеру. Це планета почуттів, емоцій, любові. Не дарма обручки носять саме на безіменному пальці. Можна обійтися без стандартних перснів, зробивши тату на пальцях .Таке кільце не знімеш, що не втратиш.
 5. Мізинець – палець Меркурія. Енергетика цієї планети уособлює інтелект, соціальну мобільність. Тому значення тату на пальцях -мізінцах – прагнення до взаємозв’язкам з людьми, знанням, самовдосконалення.

Значення пальців і тату на них буває пов’язано не тільки з астрологією, езотерикою, а й релігією. В індуїзмі, наприклад, є поняття мудрий. Це священні жести руками. Як правило, на подобу кільця з’єднуються 2 пальця.Це допомагає досягти певного стану свідомості, що часто використовують у своїй практиці йоги.

У Мудрого великий палець уособлює духовність, людське, а не тварина початок. Вказівний перст – символ закону, моралі, пов’язаний з Аджной. Ця чакра інакше іменується третім оком. Інакше кажучи, вказівний палець здатний вказати, що і як робити.

Середній палець – символ дії. Якщо, наприклад, з’єднати перст з великим, вийти мудра безстрашності.Її часто використовують майстри бойових мистецтв. Фото тату на пальцях людей, що займаються карате, кунфу, дзюдо, часто демонструють образи безстрашності: вогню, хижих звірів і міфічних персонажів типу драконів.

Безіменний палець в мудрих уособлює терпіння, ясновидіння, душевну рівновагу. Посилюючи, або шукаючи їх, можна зробити тату на безіменному пальці . А ось на мізинець наносити малюнок має сенс, підкреслюючи сексуальність і роблячи акцент на міжособистісні взаємодії, не тільки в статевому контексті.Така енергетика маленького пальця відповідно Мудрого.

Татуювання пістолет на середньому пальці

Мізинець пов’язаний з маніпурой. Ця чакра розуму. Тату на мізинці може допомогти не тільки слухати, а й чути людей, розуміти їх і самому грамотно висловлювати думки. Є у наколок і аспект, пов’язаний зі здоров’ям. З точки зору традиційної медицини Сходу, тату на пальцях рук мають різне значення, в залежності від розташування. Так:

 • малюнок на верхній фаланзі мізинця взаємопов’язаний з сечовим міхуром, а на середній і першої – з нирками
 • тату на верхній фаланзі безіменного пальця здатна відрегулювати роботу кишечника, а на середній або нижній – легких
 • візерунки на середньому пальці покращують кровотік, роботу серця, позбавляють від тривожності
 • тату на вказівному перст сприяють оздоровленню шлунка, мозку, хребта
 • малюнок на верхній фаланзі великого пальця, як і вона сама, пов’язаний з жовчним міхуром, а на нижній – з печінкою

Можлива і індивідуальна трактування малюнка.Вона багато в чому залежить від використаних в ньому образів. Візьмемо, наприклад, квіти. Акація символізує таємну любов, а алое – траур. Лавр уособлює торжество, а орхідея – старанність. Квіти лайма – символ розпусти. Бутони персика – знак довголіття.

Свої трактування є для кожного образу тварини, для кожної речі або явища. Має значення також одиночне, парне або множинне вживання одного образу. Втім, тут розмова вже про видах тату на пальцях.

Види тату на пальцях

Пол композиції тату на пальцях бувають складовими і самостійними.У першому випадку на кожному з пальців зображується лише фрагмент загальної картини. Проглядається вона, якщо з’єднати пальці, або скласти в так званий замок.

Популярні варіанти фрагментарних тату на пальцях:

 • меч
 • змія
 • стріла
 • чарівна паличка
 • перо

Ще можливий кругового розташування малюнка. Це можливо між великим і вказівним пальцями. З’єднайте їх в мудру і побачите, кругової візерунок, малюнок або напис.Коли ж пальці роз’єднані, тату не дивлячись цілісною.

Самостійні тату на пальцях цілісні в межах одного пальця. Важливо, щоб зображення було перевантажено деталями, схематичним. Інакше, на невеликій площі пальця лінії малюнка зіллються в суцільну пляму. Крім того, картинка може просто не увійти на перст.

Розрізняються наколки на пальцях і по стилістиці. Є стара і нова школа тату. Для першої типова монохромна гамма, чіткість ліній і реалістичні зображення типу троянд, черепів, морських символів, хрестів.Нова ж школа рясніє фарбами, експериментальними техніками типу «Акварелі», сучасними персонажами мультиків, кіно, сюрреалістичними сюжетами в стилі Сальвадора Далі. Все це демонструють ескізи тату на пальцях .

Як правило, майстри досконало володіють однією або декількома техніками татуювання. Портфоліо робіт демонструє вміння художника. Важливо, щоб вони співпали з сподіваннями клієнта. Як правило, запити різняться не тільки в залежності від особистого смаку, але і статі прийшов в тату-салон людини.

Популярні тату на пальцях для чоловіків

Тату на пальцях для чоловіків чаші розташовуються поперек пальців. Це візуально розширює пальці, робить руку могутніше, більше. Так, у Джонні Деппа у підстави вказівного пальця набиті 3 прямокутника. Вони стоять на вузьких ребрах, складаючись в переривчасту лінію, що нагадує паркан. Значення символу актор не розкриває, кажучи лише, що малював його ще в школі, а потім – під час важливих телефонних переговорів.

Чоловіки також люблять тату точки на пальцях .Зазвичай малюнки замовляють в техніці блекворк. Чорні точки з геометрично виміряними проміжками між ними складаються в єдине зображення. Зазвичай, це абстракції. У реалістичній манері чоловіки вважають за краще замовляти наколки зі зброєю, черепами, намащуватися карт, якорями. Останні, як і мечі можуть частково «проходити» під шкірою. У місці розрізу багато домальовують патьоки крові.

Ще чоловіки люблять зображувати на пальцях символи своїх інтересів, устремлінь. Мова про відеокамері або фотоапараті, палітри з фарбами або кисті, хокейних ковзанах або ключці, колесі від авто.

Популярні тату на пальцях для дівчат

Тату на пальцях для дівчат зазвичай розташовані вертикально або на ребрі перста. Це візуально подовжує пальці, підкреслює їх витонченість. Підкреслюються вони і вибором сюжетів. Серед дівчат популярні квіти, візерунки мехенди, метелики та інші витончені, легкі комахи. У фаворі також райські птахи, сердечка, повітряні кулі.

Ще представниці слабкої статі схильні вибирати сентиментальні сюжети і символи емоцій.Скай Феррейра, наприклад, наколола на ребрі вказівного пальця сльозинку. Згинаючи перст, співачка і модель підносить його до очей. Сумний символ нагадує про арешт коханого зірки – репера Ліла Вейна.

Популярні серед дівчат і написи на пальцях. Тату з буквами носять, наприклад, Ліндсі Лохан і Ріанна. На вказівних пальцях зірок написано Shhh. Ефектно, якщо перст піднесений до губ. Лана Дель носить на вказівному пальці напис «Живи швидко, помирай рано». Це фраза з пісні знаменитості.В її творчості тема смерті – одна з основних.

Якими б не були тату на пальцях, вони, подібно до прикрасам, привертають увагу до рук. Це зобов’язує носять наколки дівчат ретельно доглядати за кистями, оновлювати манікюр.

Точки тату, що по ним можна дізнатися про людину? Значення і …

На читання 4 хв. Переглядів 429 Оновлене

Тату точок на пальці

Точки. Прабатьком точкової техніки став етнічний стиль дотворк.Суть прийому полягає в поетапному нанесенні окремих точок. Густота і відтінок кожної точки створює об’ємну композицію.

Мінімалістичні зображення виконуються у вигляді окремих точок. Їх кількість має певне змістове навантаження. Розташування малюнка найчастіше на зап’ясті або в кутку очі.

Значення тату п’ять точок на руці

Тату точками використовувана в сучасному побуті частково взята з тюремної культури. Однією з таких наколок є 5 точок на руці татуювання має первинне значення: «сиджу 1 в 4 один в чотирьох стінах».Її набивали укладеним, які часто потрапляли в одиночні камери.

Значення тату допомагало визначити агресивного зека. Оскільки отримати усамітнення можна було тільки за масові бійки, призвідником яких був носій наколки.

Згодом в реп культурі деякі виконавці перенесли тату на обличчя. Поступово вона перемістилася з кисті, що означає наколка у новому прочитанні сказати важко.

Одні надають наколці на обличчі значення «ока Соломона».Що значить бачити світ таким, яким він є насправді. Оскільки тату зустрічається тільки на обличчях реперів, це говорить про їх зв’язки зі злочинним світом в минулому або аналогічної середовищі. В іншому 4 точки досі позначають стіни, висновок і обмеження свободи.

Татуювання точки три точки

На руці тату точки зустрічаються в різному виконанні. Зображення трьох точок може бути побудовано трикутником або в ряд.

На зоні такий символ означав: моя божевільна життя.Найчастіше 3 точки можна зустріти на тілах жителів Південної Америки.

Зображення трикутника в вигляді точок має другу прочитання. Воно позначає очей або ясновидіння. Такий малюнок набивають на зап’ясті або в кутку очі. Їх сакральне значення малюнка присвячено прагненню вгадати ворожий напад або відігнати пристріт.

Для віруючих представників латиноамериканської мафії 3 точки були символами Святої Трійці. Побожність кримінальних елементів відбилася на створенні знака.Його стали набивати після того, як в деяких штатах Америки заборонили носіння тату із зображеннями святих.

Чи можна робити тату точки самостійно

Раптом вам прийшла в голову думка нанести тату самостійно, візьміть до уваги наступні факти. У роботі зі шкірою важливо враховувати будова шарів епідермісу.

Він просякнутий нервовими закінченнями і судинами. При травматизм м’яких тканин виникає набряк. Кров і лімфа змішується і заповнює мікро ранки.

Щоб знизити травматизм була розроблена тату машина і будова голок.Для тих хто вважає саморобні машини дешевим способом обійти систему, хочемо повідомити наступне.

Проби минулого у вигляді машинок на основі електробритви не принесло своїм власникам нічого, крім проблем зі шкірою.

Звернення до професійного майстру це:

 • робота за правилами медичної безпеки;
 • мінімальний травматизм;
 • швидке загоєння;
 • якісний результат;
 • чіткість зображення.

Зафіксовані випадки, коли люди вважали за краще виконувати прості точкові тату швейними голками або струною.В результаті разом з активно регенерує епідермісом йшла і фарба.

Ефект був плачевним, малюнок нечітким або зовсім відсутній. Це привід задуматися над тим, що навіть прості тату в вигляді точок варто робити у професіоналів.

Способи нанесення тату

Для створення тату кращим способом вважається техніка дотворк. За допомогою спеціальної голки фарбу вносять на глибину 1,5-2 мм. Вибирається вугільно-чорний барвник. Можна застосовувати контурні голки, за допомогою яких забивають силует малюнка.

Фарба підбирається з найстійкіших до вигоряння. Оскільки мінімалістичне тату виглядає скромно, насиченість тону грає ключове значення для його сприйняття. Недорогі фарби буду бліднуть і з часом переходити в сірі тони. Що знизить красу малюнка.

Бити тату можна не тільки чорним кольором. Для шкіри оливкової і жовтого відтінку краще підійде індиго-синій або коричневий. Ключовим фактором для створення тату є симетрія.

Якщо точки матимуть рівну відстань, візуально глядач побачить геометричну фігуру.В іншому випадку картинка стане невиразною, що зведе нанівець всі ваші старання.

Рекомендуємо прочитати: Колючий дріт тату

Відео – тату п’ять точок

.