Ногти

Як заклеїти ніготь чайним пакетиком: як полагодити зламаний ніготь за допомогою чайного пакетика

Як я заклеювала зламаний ніготь чайним пакетиком |

Я прекрасно знаю, що існують спеціальні засоби для заклеювання зламаних нігтів. Але на той момент, коли мені дійсно потрібна допомога, поблизу не працювали ніякі магазини.

Що підштовхнуло на користь цього варіанту – цікавість або небажання чекати до ранку, не знаю, тому що на наступний день купити спеціальний пластир для склеювання нігтя теж не вийшло. Інтернет порадив нехитрий спосіб, яким користуються багато, і я вирішила перевірити його на собі.

Нам потрібно: мікроскопічний шматочок м’якого чайного пакетика, база для лаку і ножиці. Відрізаємо шматочок пакетика, бажано, щоб він був м’який, так більше ймовірності, що він нормально приклеїться.

Наносимо на тріщину жирну краплю бази, вона повинна вбратися моментально. Якщо залишаються якісь порожнечі, можна нанести базу і зверху. В ідеалі маємо шматочок пакетика таким чином, щоб один з його кутів можна було загнути всередину, так можливості проходити з ним довше буде більше.

У моєму випадку знадобилося два шари бази. Мені здається, це тому, що пакетик був не м’який, а якийсь погано гнеться, неправильний, в загальному, пакетик)) Але після двох шарів все відмінно взялося, один з куточків я загорнула всередину, і, о, диво, ніготь дійсно став нагадувати нормальний!

У всякому разі, поверх нього цілком реально нанести пару шарів якогось непрозорого лаку, і вид повинен бути цілком виноситься. Мені, якщо чесно, було лінь це робити. Але в цілому я залишилася дуже задоволена результатом експерименту.

Це не божевільний рада, як може здатися на перший погляд, а цілком робочий. Ходжу з таким нігтем вже кілька днів, все нормально. Стирається все звичайним засобом для зняття лаку. Так що в екстрених випадках можу порадити цей не самий очевидний спосіб)

Як полагодити поламаний ніготь за допомогою чайного пакетика –

3371 переглядів

Сталася біда – ви зламали ніготь! Не поспішайте обрізати зламаний ніготь і рівняти під його довжину всі інші, є перевірений спосіб лагодження швидко виправити ситуацію за допомогою простого чайного пакетика.

Як полагодити зламаний ніготь за допомогою чайного пакетика

Це просто. Ось як це працює: чайний пакетик зроблений з тонкої волокнистої паперу, коли цей папір прикласти до нігтьової пластини, вона ретельно і майже непомітно приховує всі тріщини і розломи, як ніби зливаючись з нігтем.

Працює не гірше салонних способів склеїти ніготь за допомогою шовкового покриття. Чайний пакетик врятує навіть найслабший і, здавалося б, безнадійно зламаний ніготь.

Щоб склеїти поламаний ніготь, знадобиться:

 • чайний пакетик з целюлози;
 • хороше базове покриття – наприклад, NailKale Superfood Base Coat;
 • ножиці;
 • якісна пилка для нігтів для формування нігтя і шліфування Полировочная покриття;
 • кольоровий лак;
 • топове покриття – наприклад, Sally Hansen Insta-Dri.

Як склеїти поламаний ніготь за допомогою чайного пакетика

Переконайтеся, що з поламаного нігтя видалений лак, а також всі Догляду масляні і кремові засоби для кутикули.

Надріжте чайний пакетик, звільніть його від чаю. Виріжте з целюлози прямокутник за формою твого нігтя. Папір не повинна покривати всю нігтьову пластину – головне, скріпити нею розлом і тріщину.

Нанесіть на ніготь базу, почекайте, поки трохи висохне, потім покрий половину нігтя прямокутником, гарненько розгладьте, щоб не було нерівностей і бульбашок.

Покрийте ніготь ще одним шаром бази. Коли і це покриття буде сухе, за допомогою пилочки усуньте зайві частини чайного пакетика з краю нігтьової пластини.

Та-дам! А ось так буде виглядати твій новий нігтик після ремонту.

Залишилося тільки нанести на нігті свій улюблений кольоровий лак. Готово!

Джерело

Як заклеїти ніготь в домашніх умовах

Доглянуті нігті – це природне прикраса жінки.Незважаючи на всі зусилля по зміцненню пластини, відростила її частина може зламатися. Не потрібно відразу брати в руки ножиці і обрізати всі нігті, щоб вирівняти довжину. Краще заклеїти зламаний. Скористайтеся одним з наведених нижче способів.

За допомогою чайного пакетика або шовку

Цей спосіб підходить для випадків, коли ніготь зламався скраю, на рівні «усмішки». Щоб заклеїти зламаний ніготь чайним пакетиком, приготуйте наступні інструменти:

 • пилку з дрібним абразивом;
 • Баффі для полірування;
 • спеціальний клей для нігтів;
 • шматочок шовку або папір від чайного пакетика;
 • дезінфікуючий засіб;
 • апельсинову паличку.

Вкрай не рекомендується використовувати побутові види клею, наприклад «Момент», для цієї операції.

Спочатку обробіть пластину дезинфікуючим засобом, щоб не занести інфекцію. Зачистіть пошкоджену площа пилкою. У результаті повинна вийти гладка поверхня. Відріжте 2 фрагмента матеріалу. Перший повинен покрити площу тріщини і навколо неї, а другий – весь ніготь.

Нанесіть клей на пошкоджене місце тонким шаром і прикладіть зверху невеликий фрагмент матеріалу.Притисніть його апельсиновою паличкою, а потім обробіть латочку клеєм. Візьміть Баффі і заполіруйте поверхню. Не поспішайте, інакше можна надірвати тканину. Повторіть процедуру, але на цей раз заклейте чайним пакетиком весь ніготь. Для закріплення результату можна продублювати останній крок.

За допомогою тіпси

Також для лагодження зламаного нігтя в домашніх умовах можна використовувати тіпси. Краще придбати прозорі або напівпрозорі вироби квадратної форми.Крім них будуть потрібні спеціальний клей, пилка, ножиці і засіб для зняття лаку.

Насамперед видаліть всі шорсткості на ушкодженому місці і знежирте ніготь засобом для зняття лаку. Нанесіть клей на всю пластину і внутрішню поверхню тіпси. Прикладіть виріб до нігтя так, щоб обмежувач збігся з краєм. Дайте клею пару хвилин підсохнути, а потім обріжте тіпси ножицями по формі решту нігтів, при цьому краще залишити трохи довжини для коригування. Обробіть вийшов нігтик пилкою, а для більшої надійності промажте стики клеєм.

За допомогою клею

Цей спосіб допоможе, навіть якщо ніготь відламався повністю. Спочатку ретельно вимийте руки і распарьте пошкоджений ніготь в теплій воді. Якщо він залишився на місці або у вас гнучкі пластини, то цей крок можна пропустити. Візьміть клей і нанесіть його тонким шаром на одну сторону зламаного нігтики.

Притуліть його до пластині і притисніть апельсинової паличкою або зубочисткою. Слідкуйте за тим, щоб клей не потрапив на пальці.За допомогою ватного диска видаліть надлишки клею, поки він не встиг застигнути. Притискайте ніготь близько хвилини, а потім відполіруйте місце стику пилкою. Працювати інструментом потрібно в одному напрямку. В кінці нанесіть засіб для зміцнення або шар лаку.

Тимчасова фіксація

Якщо ніготь зламався на роботі, де немає потрібних інструментів і витратних матеріалів, можна трохи підлатати його. Пам’ятайте, що процедуру склеювання потрібно буде продовжити в домашніх умовах як можна швидше.Цей спосіб має на увазі використання звичайного скотчу. Виріжте з клейкої стрічки фрагмент розміром трохи більше тріщини і заклейте їм ніготь. Розгладьте поверхню в напрямку розриву нігтя. Видаліть надлишки скотча ножицями і знову все пропрасуйте. Ця процедура запобіжить подальші пошкодження на кілька годин.

Відновлення відламаного нігтя

Якщо ніготь був серйозно пошкоджений в області ложа, то доведеться його видалити і на якийсь час забути про довгий манікюр.Видаліть відламаний фрагмент за допомогою манікюрних ножиць і пінцета. Зупиніть кровотечу, надаючи на рану тиск ватним диском або бинтом. Потім знову візьміть манікюрні ножиці і акуратно обріжте гострі краї. Пам’ятайте: якщо ви відчуваєте сильні больові відчуття, краще відразу звернутися за медичною допомогою.

Якщо після пошкодження нігтя з’явилося запалення, припухлість, жар або свербіж, необхідно звернутися до лікаря.

Потримайте пошкоджений палець в ємності з холодною водою близько 20 хвилин.Ванночка зніме біль і запобіжить повторне кровотеча. Після цього змішайте 1 ч. Л. солі з 4 склянками теплої води і опустіть руку в розчин на 20 хвилин. Це необхідно для знезараження. Промокніть пошкоджене місце бавовняною тканиною і нанесіть мазь з антибіотиком. Накладіть бинтову пов’язку, яку потрібно буде міняти щодня протягом усього часу виростання нігтя. У перші 72 години уважно стежте за станом рани і робіть соляні ванночки. Якщо рана запалилася, з’явилися свербіж, жар або припухлість, зверніться до лікаря.

Тепер ви знаєте, як заклеїти зламаний ніготь в домашніх умовах. Наведені вище рекомендацій і частіше обробляйте руки і інструменти антисептиком. Тоді процес відновлення нігтя пройде без проблем.

Як ремонтувати ніготь чайним пакетиком. Як полагодити зламаний ніготь в домашніх умовах за допомогою тіпси. Які способи допоможуть прискорити процес загоєння

На жаль, практично кожна жінка, відростити ніготь до пристойної довжини, хоча б раз у своєму житті стикалася з проблемою, коли нігтьова пластина несподівано ламалася сама по собі або в результаті будь-якого побутового механічного впливу.

Зазвичай нігтики надломлюються з країв, там, де вони найбільш тонкі.

Здається, нічого не залишається робити, як розпрощатися з довго відрощувати манікюром.

Однак, обрізати нігті в такій ситуації – остання справа, для початку слід спробувати зберегти манікюр на якийсь час за допомогою вельми оригінального способу. Зазвичай, за «законом підлості», нігті чомусь ламаються напередодні важливої ​​події, не варто впадати у відчай і засмучуватися або зовсім відмовлятися від довгоочікуваного заходу, все ще можна виправити.

Варто відзначити

На сьогоднішній день існує величезна кількість засобів, які можуть «реанімувати» поламаний ніготь на деякий час, в косметичних магазинах навіть можна знайти спеціальні набори для ремонту зламаного нігтя. Зазвичай такий набір складається з щіточки, спеціальної пудри і клею для нігтів. До таких товарів завжди додається інструкція, так що вам не скласти ніяких труднощів виконати таку процедуру самостійно.

Але знайти такий набір можна не скрізь, а головне – не завжди представляється можливим.Саме в таких ситуаціях стане корисною інформація про те, як заклеїти ніготь чайним пакетиком. Так-так, самим звичайним чайним пакетиком, можливо це може здатися дивним, проте «працює» надійно і бездоганно.

Чому саме чайний пакетик найчастіше використовують для термінової реанімації нігтя?

Причин кілька:

 • По-перше, це найпоширеніший матеріал
  , який є практично в кожному будинку, і якщо ніготь потрібно реанімувати терміново, то відповідний матеріал завжди під рукою.
 • По-друге, чайний пакетик має чіпкі властивості
  . Заклеївши ніготь за допомогою маленького шматочка такого матеріалу, можна надовго продовжити життя манікюру.
 • По-третє, пакетик від чаю сам по собі дуже тонкий і напівпрозорий
  , тому акуратно виконавши роботу по відновленню нігтьової пластини, місце поломки буде практично непомітним.

Отже, як заклеїти ніготь чайним пакетиком. Важливо робити це правильно, дотримуючись відповідну послідовність.

Для проведення процедури потрібно:

 • дуже маленький шматочок чайного пакетика, рівно щоб покрити тріщину і зовсім небагато на краю;
 • прозорий лак для нігтів;
 • маленькі (манікюрні) ножиці.

Виконуючи ремонт зламаного нігтики за допомогою чайного пакетика, важливо врахувати наступні нюанси:

 1. Не варто заклеювати нафарбований ніготь, так як в такому випадку ремонт не дасть ніякого ефекту.Спочатку слід зняти нанесене покриття на несправному нігті, потім знежирити його, і тільки після цього можна клеїти пакетик.
 2. На саму тріщину в нігтьової пластини потрібно нанести велику краплю прозорого лаку і прикласти до неї пакетик. Після це необхідно акуратно все розрівняти і нанести ще один шар лаку поверх накладеної «латки» по всій поверхні нігтя.
 3. Після того, як всі підсохне, можна покривати нігті кольоровим лаком. Тут ви можете віддати перевагу як найпростішого манікюру, так і чогось більш складного, декоративному, з додаванням страз, намистин, гліттерной пилу і інших прикрас.

Коли можливий ремонт нігтя чайним пакетиком

Не дивлячись на те, що жінка стежить за своїми нігтями, намагаючись, щоб вони завжди виглядали доглянуто і красиво, від поломки нігтя, на жаль, не застрахований ніхто.

Це може статися випадково і бути рідкісним, одиничним випадком при сильному зіткненні з чим-небудь.

Але якщо нігті ламаються регулярно, досягаючи певної довжини, то варто звернути увагу на свій раціон – швидше за все, в ньому не вистачає кальцію.

Якщо нігтя терміново потрібна реанімація, то, звичайно, перше, що спадає на думку – це заклеїти його. Але варто відзначити, що ремонт нігтя чайним пакетиком буде ефективним тільки в тому випадку, якщо тріщина займає не більше третини всього нігтя і знаходиться на його поверхні. Тобто, якщо ніготь надламався до середини або глибоко, травмуючи при цьому м’які тканини, то рятувати його за допомогою чайного пакетика немає сенсу. У таких випадках можна скористатися реанімацією нігтя за допомогою тіпси – просто акуратно приклеїти її поверх зламаною нігтьової пластини.Цей прийом допоможе відростити її до потрібної довжини і лише потім безболісно обрізати.

Збираючись зробити ремонт нігтя чайним пакетиком, потрібно врахувати довжину тріщини.

Якщо вона зовсім маленька, то можна скористатися будь-яким прозорим лаком для нігтів (це може бути база під кольоровий лак або «розумна емаль»).

Але якщо є ймовірність, що таке

.