Маникюр

Бабл гам манікюр: пінний манікюр 2020-2021, ТОП 10 трендів пінного манікюру Bubble Nails

Шаленості краси: манікюр “Бабл”

Манікюр – головна прикраса жіночих рук. Тим більше, що в сучасному світі nail-індустрія досягла небувалих висот, і манікюр – це вже не просто доглянуті нігті, а витвір мистецтва.

Останнім часом світ краси потрясла новинка – манікюр “Бабл”. І потрясіння виникло аж ніяк не від пишноти дизайну. Навпаки, нігті, оформлені в такому стилі, виглядають потворними і неакуратними. Але, що дивно, манікюр “Бабл гам” стає дуже популярним у жіночої статі.

Звідки взялася мода на такий “зразок краси”, і чому він спонукав зацікавленість у дівчат у всьому світі? І що говорять жінки і чоловіки щодо цієї новинки.

Що це?

Манікюр “Бабл” – це ніщо інше, як надання нігтям форми “кульки” надутим жуйки “Бабл Гам”. Актуальність такого дизайну виникла в 2015 році і поступово набирає обертів.

До цієї форми нігтями-кульками називали “опуклий” дизайн, який створювали завдяки округлим, об’ємним елементам декору: намистинки або стрази.А ось вся та “краса”, що зараз має “жуйну” назва, іменувалася, як горбаті нігті. Зовсім ніякої привабливості.

Звідки “ноги ростуть”?

Законодавцем такого незвичайного дизайну нігтів стала Америка. Саме там на одному з показів мод, тематика якого була присвячена ляльці “Барбі”, улюблена дівчатками рожева жуйка була взята за основу в оформленні манікюру. Ідея не пройшла непоміченою і моментально проникла “в маси”, де і знайшла своїх шанувальниць.

Не можна сказати, що дизайн підкорив усіх жінок, але ось любительки всього екстравагантного відразу оцінили новинку.Особливо полюбився “Бабл” манікюр у афро-американок.

У російських жінок ця тенденція поки що не прижилася, як і у мешканок країн Європи і СНД. Поки, ті, хто дізнався про “Бабл гаморі” на нігтях, висловлюють лише негатив з приводу американської вигадки.

Як робити манікюр “Бабл”?

І все ж, якщо комусь сподобався такий варіант оформлення нігтів і у них є бажання відтворити таке мистецтво на собі, то їм буде корисно дізнатися, як створюється “шедевр”.

Ось інструкція:

 1. Спочатку проводять всі підготовчі маніпуляції, як і перед звичним манікюром: знезараження, знежирення, підпилювання нігтьової пластини.
 2. Далі роблять обрізні або апаратне видалення кутикули.
 3. Після нігтьову пластину покривають “базою”.
 4. Потім на середину нігтьової пластини кожного нігтя наносять кулька акрилового гелю і розрівнюють по поверхні, не забираючи, при цьому, опуклості.
 5. Зверху накладається ще одна кулька, який буде задавати висоту майбутнього “бабл гам”. Шариков можна накладати кілька, все залежить від бажаної форми.
 6. Після цього нігті підсушують в лампі і потім полірують їх і шліфують.
 7. Потім створюють бажаний дизайн: кольору, малюнки, стрази і т. П.
 8. Покривають закрепителем.

Манікюр готовий. Але по часу це займе приблизно стільки ж, скільки і нарощування. Час носіння таке ж, як і при інших видах покриття. 3-4 тижні, залежно від індивідуального зростання пластини, проходити з манікюром можна.

І перед створенням такого оформлення нігтьової пластини варто добре подумати, оскільки в гонитві за загальною увагою можна завдати шкоди здоров’ю.Мова не йде про щось дуже серйозне, але ось навантаження на нігті від такої кількості акрилу буде колосальною. Тому після зняття доведеться на пару-трійку місяців відмовитися від нігтьового покриття і зайнятися відновленням.

Фото манікюру “Бабл”

Але за описами важко зрозуміти, що це таке. Для того щоб мати уявлення, що таке манікюр “Бабл гам”, потрібно наочно побачити це “твір мистецтва”. Кілька варіантів уявімо далі.

Як видно, основа дизайну полягає в доданні нігтям кулястої форми.Однак така опуклість не заважає нейл-майстрам додавати ще й масивні стрази, намистини, а також виконувати різні малюнки.

Багато американки, які є пріверженкамі лялькового дизайну нігтів, створюють сильно закруглені форми, які практично обволікають палець. З боку схоже, що дівчина, як ковпачки, одягла на пальці кульки. Причому для правдоподібності і більшої схожості на жуйку, фарбують такі нігті в яскраво-рожевий, м’ятний, червоний та інші кольори, що імітують колір “Бабл гама”.

Жіноча думка. Чоловік “погляд”

Після “виходу у світ” такого манікюру, громадськість сколихнулася від суперечливості думок. Ті, кому ідея сподобалася, висловилися про те, що залишитися непоміченою з таким манікюром ну просто неможливо. Епатувати публіку вийде без праці. Всі погляди будуть прикуті тільки до його власниці.

Противників “Бабл гама” більше, причому як з боку жінок, так і на думку чоловіків. В першу чергу, негатив “ллється” щодо сумнівної краси.Люди абсолютно не вважають це привабливим, а навпаки, говорять, що такі нігті виглядають “хворобливими” і відразливими. Створюється враження того, що нігтьова пластина вражена якимось захворюванням.

З іншого боку, з таким манікюром незручно здійснювати прості дії, наприклад, підняти дрібні предмети. Так що, це не тільки негарно, але ще і незручно.

Чоловіче думку також висловлює непорозуміння щодо таких нігтів. Ніякої привабливості чоловіча стать в цьому манікюрі не бачить.

На закінчення

Якщо хочете епатувати оточуючих, привернути загальну увагу, то манікюр “Бабл Гам” – це те, що потрібно. Для сприйняття російськими жінками такого шокуючого дизайну знадобиться багато часу. Так що побачити дівчат з таким манікюром на вулиці буде можливим ще дуже нескоро. І малоймовірно, що “Бабл гам”, якщо тільки це не жуйка, залишиться в нашій країні надовго. У період зимових холодів манікюр викликає сильний дискомфорт.

Як робити манікюр в стилі “бабл-гам”

Хочеться хоч трошки змінити свій зовнішній вигляд і додати трохи яскравості? Тоді спробуйте зробити манікюр бабл-гам.Незвичайний дизайн нагідок зробить образ запам’ятовується і дозволить виділитися з натовпу перехожих. Нині нігті-кульки користуються популярністю в США, але їх нестандартний вид може сподобатися не кожній дівчині.

Що являє собою бабл-манікюр

Дизайн нігтів в стилі бабл – це новинка. З англійської мови bubble перекладається як «бульбашка». Тобто для виконання манікюру бабл-гам нігтьова пластина повинна мати форму кульки. Взагалі нігті схожі на кульки, зроблені з жуйки і готові в будь-який момент лопнути.Думки про такий незвичайний прикрасі нагідок розходяться: шанувальники вважають, що таким чином можна урізноманітнити повсякденні луки, а противники вважають даний вид манікюру химерним.

Як з’явився бабл-манікюр

Хто саме придумав нігті-бульбашки невідомо. Але з’явилися вони на тижні показів, де піарили цибулю відомої ляльки Барбі. На створення незвичайного дизайну нігтів творців наштовхнула жувальна гумка. Опуклі і короткі нігті привернули увагу глядачів.Найбільше відгуків про них написали американки. Напевно, це пов’язано з тим, що даний вид манікюру нагадує не просто прикраса нігтів, а деформацію нігтьової пластини.

Як зробити нігті-бульбашки

Якщо ви вмієте робити акрилове нарощування, і у вас є для цього всі необхідні матеріали і інструменти, то ви зможете зробити і бабл-манікюр. Техніка створення у них подібна, але є і відмінності. По-перше, навантаження на нігтьові пластини при бабл-манікюрі збільшується, тобто після зняття бульбашок ніготь буде довше відновлюватися.По-друге, знадобиться більше матеріалу, ніж для класичного манікюру. По-третє, на даний момент не всі майстри вміють робити цей незвичайний манікюр, тому доведеться вчитися робити його самостійно.

Техніка виконання манікюру бабл-гам:

 • Продезінфікуйте руки і нігті антисептиком. Видаліть кутикулу.
 • запив нігтьову пластину (вона повинна бути шорсткою).
 • Підберіть тіпси необхідного розміру і приклейте до нігтів так, щоб не було порожнечі.
 • За допомогою пилки формуємо форму і розмір тіпсів.
 • Наносимо праймер.
 • Пензлик обмакиваем в мономер і починаємо працювати з акрилом. Наноситься він комомчком, а потто розтягується по поверхні нігтя. В цей час і відбувається формування міхура.
 • Сушимо під УФ-лампою.
 • Наносимо прозорий захисний лак, і прикрашаємо різноманітними прикрасами, наприклад, стразами.

Bubble gum nails або нігті “Бабл гам”

Манікюр, який дратує / Нігті “Бабл гам” або Bubble gum nails

МАНІКЮР, ЯКИЙ бісить

НІГТІ “бабло ГАМІР” АБО BUBBLE GUM NAILS

Неможливо створити бездоганний, модний, стильний, образ, проігнорувавши турботу про належному вигляді рук і ніг.І навіть більше, чим красивіше і розкішніше наряд, тим простіше зіпсувати враження, продемонструвавши відсутність акуратно виконаного манікюру і педикюру. (Інструменти для манікюру та педикюру тут).

Однак, уявлення про прекрасне і про те, як правильно піклуватися про себе, не у всіх одінаковие.Часть нашого розуміння естетики, продиктована культурними, національними, релігійними традиціями окремо взятих регіонів і соціальних прошарків, а інша половина є наслідком індивідуальних особливостей людини, його виховання, освіти, самоосвіти, кругозору, психологічних характеристик і т.д.

Прагнення добре виглядати, виражається по-різному:

У цій рубриці ми будемо розглядати ризиковані, дивні, епатажні, «випереджаючі на 300 років fashion тенденції», а так само просто страшненькі, (виключно на наш погляд), види манікюру та педикюру.

Першим «потрапив під рознос» американський тренд, який не отримав визнання у російських і європейських красунь, але продовжує завойовувати популярність в США.

Знайомтеся:

«Бабл гам манікюр» (Bubble gum – жевачка)!

Bubble nails – це опуклі кулясті нігтики, що імітують жуйний міхур або запущене захворювання нігтьової пластини (скільки людей, стільки й думок).

Нейл-арт «Бабл» виконується за допомогою акрилу, основна ідея полягає в нарощуванні «не в довжину, а в кулю», тобто нігті повинні бути об’ємними, круглими, рожевими, в формі міхура, надутого з жуйки.

До 2017 року, напрямок зазнало кілька змін і межі можливого, для його шанувальниць, розширилися: тепер нігті-кульки покривають будь-якими яскравими гель-лаками / лаками і навіть надають їм загострену або мигдалевидну форми.

Щоб зробити манікюр «Бабл гам» необхідні знання, навички та вміння діяча nail-індустрії, але, в загальних рисах, схема така:

1. Злегка обпиляти нігтьову пластину, як при звичайній процедурі нарощування, для поліпшення зчеплення матеріалу з нігтем.

2. Нанести праймери.

3. Покласти акриловий кульку прямо на ніготь, надати пензлем потрібну форму. Повторити процедуру кілька разів, поки не отримаєте потрібний обсяг.

4. Злегка обпиляти, коригуючи форму. (Абразивні пилки тут).

5. Нанести Finish Acryl.

6. Покрити гель-лаком, слідуючи стандартною процедурою.

Так само, користується популярністю варіант, де перед створенням круглої форми, нігті спочатку нарощуються в довжину.(Форми для нарощування тут).

Можливо, з часом, тренд bubble nails, все-таки приверне увагу російських красунь, тих, що схильні до епатажу і шукають нові форми самовираження, наприклад нігті-жуйні. Поживемо побачимо.

Данінка Пельдсаар

Nail Kit – мережа магазинів косметики для нігтів

Бабл-манікюр

Красиві і доглянуті нігті – така сама ознака сучасної дівчини, як і стильний одяг, акуратна зачіска і макіяж.Тільки ось поняття про те, що можна, а що не можна вважати красивим, у всіх різняться. А це призводить до появи дивних і досить спірних трендів. Один з них – бабл-манікюр.

Форма бабл-манікюру

Цей манікюр з’явився в США в минулому році і вже набрав як чимало шанувальників, так і безліч супротивників. Камінь спотикання – незвичайна форма нігтів при бабл-манікюрі. Справа в тому, що, виконуючи акрилове нарощування, майстри надають нігтя форму кульки, який і нагадує міхур жуйки, що і дало назву манікюру.Спочатку ж манікюром бабл називали декор нігтів з опуклих круглих дрібних деталей, наприклад, бісеру або страз. Те ж, що ми зараз називаємо бабл-манікюром називалося горбатими нігтями.

Ті, хто вважають, що такий дизайн нарощених нігтів виглядає цікаво і нестандартно, а значить, має право на існування, акцентують увагу на тому, що бабл-нігті просто не можуть залишитися непоміченими, то є й до дівчини, що носить їх, обов’язково буде прикута підвищена увага. Противники ж подібного оформлення вважають манікюр занадто дивним і кажуть, що нігті у формі міхура бабл-гам зовсім не викликають асоціації зі смачною жуйкою, а скоріше нагадують якусь хворобу нігтьової пластини і виглядають відштовхуюче.

У країни Європи подібний тренд поки не проник, однак, якщо за океаном він буде продовжувати набирати популярність, то не варто дивуватися, що через кілька років манікюр бабл-гам можна буде зробити в сусідньому салоні краси, адже завжди можуть знайтися дівчата, що не бояться виглядати яскраво, хоч і трошки екстравагантно.

Виконання дизайну нігтів бабл

Бабл-Нейлз або нігті-бульбашки – це одна з різновидів об’ємного 3D-нарощування нігтів за допомогою акрилу.Воно виконується на основі обрізного манікюру, і нігтьова пластина досить сильно обточується і полірується перед такою процедурою. Також, якщо необхідно додати нігтя довжини, на нього приклеюється спеціальна пластикова форма.

Бабл-манікюр виконується за допомогою акрилу. При цьому майстер спочатку покриває їм весь ніготь, а потім додає шар цієї речовини посередині нігтьової пластини, таким чином отримуючи бажану округлу форму. Після цього акрил запікається в спеціальній лампі.На основі сформованого нігтя можна виконувати будь-які дизайни, але особливою популярністю користується оформлення яскравими квітами або обклеювання одного з нігтів на обох руках (зазвичай безіменного пальця) стразами або прикраса великими блискітками. Такий дизайн ще більше приковує увагу до рук дівчини, так що їх бабл-форма просто не може залишитися непоміченою.

У домашніх умовах змоделювати подібну форму буде не дуже просто, але якщо у вас є необхідне обладнання для нарощування нігтів, а також необхідні матеріали, то цілком можна спробувати створити цей незвичайний і поки ще практично нікому у нас невідомий манікюр.

Якщо говорити про умови носіння даних нарощених нігтів, то вони такі ж, як і з іншими формами. Приблизний термін становить 3 тижні і залежить від індивідуальної швидкості росту нігтьової пластини. Також не слід забувати, що акрилове нарощування досить сильно травмує ніготь, він стає м’яким, ламким, і для його відновлення будуть потрібні спеціальні доглядають процедури і ванночки.

Нігті Bubble nails – новий тренд нарощених нігтів

Здавалося б, нарощені нігті сьогодні не здивують вже нікого, тому що всі варіанти випробувані вже давно.Але це далеко не так! В кінці нинішнього літа і на початку осені актуальним стало манікюр Bubble nails. Після того, як більшість дівчат бачать подібний варіант нарощених нігтів, вони приходять в жах. І в правду перше враження досить неприємне, але воно оманливе! На доказ цього дочитайте статтю до кінця.

Що собою являє нарощування нігтів в стилі бабл? Це не що інше, як нігті бульбашки, які злегка межують з безумством. Подібне назва пішла від кулястої форми нігтьової пластини.При нарощуванні на центр нігтя наноситься акрил товстим шаром. Далі від найвищої точки він розподіляється до країв.

Об’ємний манікюр краще робити в яскравих тонах, навіть кричущих. Незважаючи на це велика частина любительок трендових нововведень не відстають від моди і з задоволенням роблять нігті бабл. Новий тренд Bubble nails може бути круглої короткою або гострої форми. Дивлячись на фото Bubble nails, виникає питання, а ви б зробили собі таку ідею манікюру?

Як зробити форму нігтів Bubble nails

Що може бути простіше зробити «горбаті нігті»? Саме так і думають всі майстри манікюру.Але перші ж спроби не дають очікуваного результату. Вся справа в тому, що зробити 3D форму не просто. Насправді подібний тренд і в правду актуальний, тільки правильної форми досягти виходить далеко не у кожного.

Новий тренд Bubble nails робиться акрилом. Ми представляємо вашій увазі покрокове керівництво по створенню модного манікюру:

 1. Дезінфекція пальців
 2. Аккуратное видалення кутикули
 3. Обробка антисептиком
 4. Нанесення праймера
 5. Сушка праймера
 6. Нанесення товстого шару акрилу від середини до країв
 7. Додання бажаної форми
 8. Сушка і покриття лаком

Акрилове нарощування нігтів хоч і є шкідливим способом, але, незважаючи на це більшість дівчат, віддають перевагу саме йому.Це обумовлено тим, що така продседура досить проста і не займає багато часу.

Фото нігтів Bubble nails

Розглядаючи фотографії круглих нігтів в мережі Інтернет, багато хто приходить в жах і дивуються, як таке взагалі можливо! Вся справа в тому, що фото нігті бабл, показані на даних знімках, зроблені не професіоналами. Насправді подібний дизайн нігтів не такий страшний. Вся справа в тому, що при його створенні головне не перегинати палицю.

«Круглі нігті» – це трохи збільшені нігтьові пластини таким чином, щоб вийшла форма кулі.Для цього зовсім не обов’язково наносити на ніготь неймовірно величезна кількість акрилу. Достатньо злегка підкреслити округлість нігтьової пластини для того, щоб залишатися модною і привабливою. Головне не переборщити, і від вашого манікюру будуть в захваті, так як на фото Bubble nails, і ви не почуєте на свою адресу жодного негативного компліменту.

.