Маникюр

Манікюр для любові: Ідеї ​​манікюру для залучення любові у своє життя

Ідеї манікюру для залучення любові у своє життя

Древнє китайської вчення про потоках енергії, навколишнього все живе, давно увійшло в життя сучасних людей. Користуючись правилами фен-шуй, жінки не тільки оформляють приміщення, але і створюють власні образи. Особливою популярністю користується манікюр, здатний залучити любов.

Як залучити любов за допомогою манікюру?

Дотримуючись стародавнього китайського вчення фен-шуй, кожен палець руки має своє значення.Так, за романтичні і сексуальні відносини відповідає безіменний палець, а за стабільні, безконфліктні відносини, сімейні узи, дружбу – мізинець. Тому, щоб залучити в своє життя любов, необхідно зробити манікюр, який акцентував увагу саме на цій зоні.

При цьому важливо враховувати, що існують відмінності між правою і лівою руками. Права – ділиться енергією, а ліва – приймає її. Любовний нейл-арт – один з небагатьох видів, при створенні якого задіяна ліва рука.

Щоб повністю слідувати древнекитайскому вченню, робити манікюр краще в романтичній обстановці, головне подалі від місць, де є проточна вода (ванна кімната, кухня). Це робиться для того, щоб любовна енергія не витікала разом з водою. Звичайно ж, займатися нейл-артом потрібно в гарному настрої, в іншому випадку ефект буде зворотним.

Вибір кольору

Одне з основних правил фен-шуй – вибирати кольору, які відповідають внутрішньому настрою, а також символізують досягнутий результат.Наприклад, кольором любові і пристрасті вважається червоний, а також всі його відтінки – від коралового до бордо.

У той же час вибирати колірне рішення нейл-дизайну фахівці рекомендують з урахуванням приватної власності до тієї чи іншої стихії, яка визначається останньою цифрою року народження:

 • Метал (0, 1). Йому відповідають будь-які кольори з ефектом металік.
 • Вода (2, 3). Гармонійно поєднується з синьо-блакитний палітрою, лавандовим, фіолетовим кольорами.
 • Дерево (4, 5).Цією стихії підходять коричневий, чорний, зелений, смарагдовий, жовтий, темно-синій.
 • Вогонь (6, 7). Символ відповідають кольору полум’я – червоний, жовтий, золотий, жовтогарячий.
 • Земля (8, 9). Досягти гармонії допоможуть приглушені жовтий, коричневий, зелені відтінки.

Ідеї оформлення нігтів

Залучити любов і пристрасть допоможе не тільки колір манікюру, але і правильно підібраний малюнок, декор. Зробити стильний акцент на безіменному пальці і мізинці можна кількома способами:

 • Ієрогліф.Найсильніше вплив на енергію любові надасть намальований ієрогліф, що позначає любов або щастя.
 • Виділити кольором. Покрити нігті обраних пальців яскравим червоним лаком або кольором, відповідним своїй стихії. Решта нігті руки можна оформити кольоровим френчем або залишити однотонними.
 • Малюнок. Виділити ніготь можна акуратним красивим малюнком у вигляді квітки або абстракції. Але при його створенні варто уникати різких переходів, зигзагів, кутів.
 • Стрази або гліттер.Ідеально підходять для того, щоб зробити акцент, який буде служити не тільки прикрасою, а й приверне потрібну енергію.
 • Втірка. Ті, чия стихія метал, можуть прикрасити безіменний палець і мізинець металевої втіркой.
 • Нейл-дизайн, що привертає любов, не повинен бути агресивним. В іншому випадку він буде притягувати негатив.

Перед створенням нейл-дизайну важливо якісно підготувати нігті, зробити гігієнічний манікюр, усунути косметичні недоліки нігтьової пластини.

Дотримуючись нескладних правил фен-шуй, можна самостійно зробити манікюр, який допоможе змінити життя, залучити удачу в любовних справах. Але не варто забувати про те, що нейл-дизайн повинен подобатися і викликати позитивні емоції.

]]>

]]>

Значення кольору в манікюрі, як залучити любов і багатство

Давайте в цій статті розглянемо значення кольору лаку, а також значення кожного пальця і ​​їх «спільне використання» для залучення в життя потрібних подій.

У східних культурах кожен палець несе певну «навантаження», що не дивно. Там завжди велике значення приділялося акупунктурні технікам, де для організму важливим є вплив часом навіть на дуже маленьку точку, не кажучи вже про пальці.

Ми можемо виділити потрібний ніготь і, відповідно, палець, щоб створити додаткову так звану вібрацію і сконцентрувати увагу на потрібній сфері життя.

Про позначенні кожного пальця на руках було написано в попередній статті.В цей же раз дізнаємося які з них варто виділити, щоб вірніше досягти бажаних результатів.

Зазначу, що виділяти варто тільки два пальця.

Бо якщо за допомогою лаку ми зробимо акцент наприклад на трьох, то в залученні благ братимуть участь ті два, які не виділяли.

Отже, давайте дізнаємося як посилити благотворний вплив за допомогою квітів лаку.

Почнемо з того, що значення кольору нігтів дуже важливо, кожен відтінок несе в собі певну енергетичну і реальну інформацію, посил, який ми транслюємо в світ і вселённую.

Значення кольору в манікюрі

Про червоний колір в манікюрі та його значення здогадатися найлегше. Це один з найбільш емоційних відтінків, він символізує любов, пристрасть, сексуальність і притягує позитивну енергію.

Червоний може активізувати працездатність і життєву енергію.

Рожевий – це жіночність і ніжність, усуває непорозуміння і налагоджує гармонійні відносини.

Білий варто вибрати тим, хто налаштований на творення, прагнення до пізнання і гармонійну діяльність, крім того він здатний очищати енергетику.

А ось коричневий в деяких тлумаченнях несе негатив, вже не знаю, чим він так завинив. Мені більше подобається його інше позначення – це колір спокою і внутрішньої сили, дарує впевненість і підтримує в конфліктних ситуаціях.

Бежеві тони – полегшені варіації коричневого. Будь-які відтінки бежевого принесуть гармонію і спокій.

Менш поширені в манікюрі тони теж мають своє значення.

Значення синього манікюру: це колір, який здатний надихнути до саморозвитку і самопізнання.Поєднує в собі чутливість і раціоналізм одночасно, допомагає зібратися з думками.

Зелений – колір спокою і природності, вважається, що він володіє легкими цілющими властивостями. Окремо стоять темно-зелені відтінки, вони асоціюються з багатством і розкішшю.

Блакитний символ мрійливості. Він здатний знімати напругу і налаштовуватися на розслаблення, в той же час вважається, що блакитний може допомогти в кар’єрному зростанні.

Жовтий – символ радості та гарного настрою, здатний покращувати роботу мозку.

Манікюр для залучення любові по фен шуй

Коротко зупинюся на тому, що навіть місце, де ви робите манікюр має значення.

У науці фен-шуй кожна кімната в квартирі несе свою енергетику. І для посилення потрібного ефекту займатися нігтями для залучення любові найкраще в спальні. Найменше для цього підходять кімнати, де є проточна вода, в цьому випадку вся любовна енергетика буде «витікати» разом з водою.

Що стосується форми нігтів то в цьому випадку вони не повинні бути гострими і довгими, оскільки в цьому випадку вона «розсікає» позитивну енергію.Довжину варто зменшити, а з різноманіття форм віддати перевагу овал або м’який квадрат.

Як було написано вище, кольором любові, пристрасті і підвищеної уваги є червоний. Саме його і будемо використовувати в «чарівному» манікюрі.

Пальці, що відповідають за любовну сферу, це безіменні. Адже не дарма саме на безіменному пальці носять символ любові – обручка. Тому саме безіменний і варто нафарбувати лаком в червоних тонах.

Колір не обов’язково повинен бути однозначним яскраво-червоним, у нього багато відтінків і варіацій від коралово-червоного до малинового або марсали кольорі колишнім фаворита 2015 року, одному з найкрасивіших квітів минулих років.Посилання на стару статтю про Марсалі просто щоб помилуватися)

Оскільки в зв’язку з навчаннями фен-шуй для повного ефекту найправильнішим буде виділяти два пальця, то найбільш підходящим по «змісту» в цьому випадку буде вказівний, його сфера – впевненість в собі і власних силах.

Доречною буде і додаткова атрибутика у вигляді малюнків на нігтях: пишемо про любов, малюємо сердечка, купідони, стріли і квіти, особливо півонії, які вважаються головними «любовними» квітами.

Манікюр по феншуй для залучення грошей

Відповідною кімнатою в будинку для нанесення грошового манікюру вважається кабінет. А також або те місце в якому ви зберігаєте грошові запаси, або те, де є дорогі предмети.

На думку фахівців, фарбувати нігті добре на роботі, ось тільки у всіх роботодавець розділить вчення фен-шуй))

Пальці, що відповідають за залучення добробуту, це середній, який відповідає за фінанси і вказівний, або середній і великий.

Грошовими відтінками вважаються золотий і срібний, зелений, жовтий, ліловий і сірий.

Як малюнок можна додати:

 • ієрогліфи, що позначають достаток грошей;
 • грошову символіку;
 • зображення дракона;
 • павине перо.

Щоб ще більше посилити залучення фінансового потоку на середній або великий палець одягають кільце з великим каменем.

Уже сьогодні дива не станеться, але транслюючи у вселённую потрібний посил, ми виконаємо загадане і, можливо навіть набагато раніше, ніж очікувалося.

 У статті використані фотографії знаходяться у вільному доступі в інтернеті, доданий на них водяний знак на вимогу власника буде видалений. 

Манікюр фен-шуй для залучення любові, майстер

Вченням фен-шуй захоплюються багато, воно дозволяє вирішити безліч проблем, але за умови, що користуватися цією мудрістю людина буде правильно. Сьогодні відповідно до цієї мудрості можна привернути до себе удачу, гроші і любов за допомогою правильно створеного манікюру.Тепер подумаємо, про що мріє кожна з жінок? Звичайно ж, про кохання. Спробуємо допомогти тим, хто шукає свою другу половинку і створимо манікюр, який, згідно з вченням фен-шуй допомагає знайти свого обранця і обрости щастя.

Перш, ніж приступити до створення «любовного» покриття нігтів необхідно уточнити деякі важливі для даної ситуації моменти. Згідно фен-шуй кожен палець відповідає за різні життєві ситуації. Мезинец за душевний спокій і благополуччя в родині, безіменний – за любовні відносини, середній – за удачу в фінансових справах, творчі успіхи, особистий розвиток і просування в бізнесі, вказівний – впевненість у власних силах, великий – за висновок вдалих угод і плідну розумову роботу .

При цьому слід також знати, що манікюр по фен-шуй завжди має на увазі виділення тільки двох нігтів, на тих пальцях, які важливі для досягнення тих чи інших результатів. Тобто виходить, що в нашій ситуації, для залучення любові необхідно виділити вказівний і безіменний палець. У класичному варіанті інші три пальця не фарбуються ні в який колір (тільки якщо прозорим лаком), але при цьому не забороняється фарбувати їх іншими квітами, але так, щоб виділялися саме два потрібних нігтя.

Плюс до всього необхідно виділяти два нігтя не будь-яким ліпшим під руку кольором, а певним, в нашому випадку шелак повинен бути червоним або червоним, інші нігті забарвимо білим кольором, він буде добре поєднуватися з червоним.

Раз вже сьогодні модно прикрашати нігті різноманітними малюнками, орнаментами, стразами і ін. Не будемо відходити від моди і зобразимо на нігтях дві половинки серця, які повинні з’єднатися і в реальності, і при наближенні нігтів один до одного. Також можна намалювати купідонів або півонії, вони теж символізують любов, в останньому випадку покриття нігтів має складатися з червоного, яскравого рожевого, червоного кольорів, на додаток можна внести деталі білого кольору.

Отже, приступаємо до покриття нігтів шелаком. Покриття буде проводитися за стандартною схемою: базове покриття – просушка – шелак (при необхідності два шари, кожен окремо просушується) – просушка – завершальне покриття, яке закріпить манікюр (можна використовувати прозорий гель-лак) – просушка – обробка засобом для зняття липкості з покриття (можна замінити ацетоном).

Для початку офарблюємо нігті білим лаком на мезинца, середньому і великому пальцях.Тепер переходимо до основних. Наносимо червоний шелак (якщо необхідно в два шари). Можна приступати до малюнка.

Тонким пензликом вимальовує половинку сердечка гострим куточком від себе. Доповнюємо його завитками, щоб малюнок не здавався нудним.

Аналогічним чином робимо покриття на вказівному пальці, тільки в дзеркальному відображенні, так як малюємо на цей раз вже другу половинку сердечка.

При з’єднанні двох пальців, безіменного і вказівного, виходить ціле серце.Навіть коли пальці будуть не разом, малюнок на нігтях буде виглядати оригінально, а за рахунок того, що орнамент нанесений білим лаком, виділені нігті будуть поєднуватися з іншими трьома.

Слід зазначити, що шелак при нанесенні малюнка може розтікатися, для запобігання цьому під час роботи пензликом отримані результати можна закріплювати в УФ-лампі. Для цього достатньо пари секунд, щоб покриття трохи зчепилося зверху, утворило найтоншу плівку і не розтікається.

Автор: Кушнір Олександра

Магія нігтів: манікюр для залучення любові

Магія манікюру починається з давніх часів.З народних повір’їв відомо, що нігті пальців рук є свого роду енергетичними сенсорами, що мають велику магічну силу. Стан нігтьової пластини і магічний манікюр підсилюють в магії взаємообмін з космічним простором.

Деякі правила дизайну «любові на нігтях»

Перед тим, як приступимо створювати любовне покриття нігтів, уточнимо деякі моменти. За вченням фен-шуй кожен пальчик руки у відповіді за різні життєві ситуації. Мізинець відповідає за благополуччя в родині і душевний спокій, безіменний несе відповідальність за любовні відносини, середній притягує фінанси, успіхи в бізнесі, творчості, вказівний пальчик відповідає за впевненість у своїх силах, великий – за результативну розумову роботу і удачу при укладанні угод.

Важливо знати, що магічний манікюр по фен-шуй говорить про те, що потрібно виділення тільки 2 нігтів, конкретно на тих пальчиках, які відповідають за той чи інший результат. Для залучення любові слід виділяти безіменний і середній пальці.

Ще необхідно знати, на який конкретно руці це робити. Права рука це провідник, який чи енергію, а ліва – приймає. Тому слід виділяти нігті правої руки, адже в житті працює правило бумеранга – повернеться до тебе рівно стільки, скільки віддаси.Виділяючи нігті на безіменному пальці, а також середньому, сприяємо серцевим справах. Енергія, яку має середній палець, активізує внутрішні сили і розташовує до себе оточуючих, а безіменний пальчик відповідає безпосередньо за любов. Напевно саме тому на нього одягають обручку.

Класичний варіант має на увазі, що інші 3 пальчика немає необхідності фарбувати. Однак крім прозорого лаку, що не заборонено нанесення інших квітів. Але робити це необхідно так, щоб в результаті акцент був тільки на потрібні нігті

[youtube] http: // www.youtube.com/watch?v=XTJBztjaWmc[/youtube]

Колір теж має значення

Слід зазначити, що нігті фарбуються певним кольором. Залучити любов допомагає червоний колір, тому лак для двох основних пальчиків необхідно брати червоного або червоного відтінків. Для інших нігтів прекрасно підійде білий колір, який поєднуватися з червоним. Таємничість додадуть фіолетові відтінки лаку для безіменного і середнього пальців.

Можна для залучення любові на нігтях зобразити 2 половинки серця, що з’єднуються в реальності, а також при наближенні один до одного двох нігтів.Можна намалювати купідончиків. Квіти півонії теж символізують любов. Використовуючи їх для дизайну нігтьової пластини, слід поєднувати червоні, яскравого рожеві, червоні кольори з додатковими деталями білого.

Сьогодні в моді дизайн з використанням різноманітних орнаментів, малюнків, страз і інших елементів. Додати акцент на певні нігті можна за їх допомогою.

Манікюр, зроблений по фен-шуй, рекомендує враховувати стихію його власниці

П’ять стихій – вода, метал, вогонь, земля і дерево.Визначити до якої стихії ви належите досить просто. На це вказує остання цифра з дати народження (року) 1 і 0 – метал, 3 і 2 – вода, 5 і 4 – дерево, 7 або 6 – вогонь, 9 або 8 – земля. Тепер можна приступати до дизайну нігтьової пластини по стихії.

Фольгою, бісером, блискітками, зображенням монет, дугами прикрашають нігті представники стихії метал. Для водної стихії підійдуть зображення рибок, хвиль, зигзагів, сніжинок. Для дерева необхідно застосовувати елементи світу рослин.Вогонь прикрасять язики полум’я, сонечко, стрази та блискучі елементи декору. Стихія землі – листочки, пісок, каміння.

Манікюр, для залучення любові

Тепер, приступимо до покриття нігтьової пластини шелаком. Покривати будемо по знайомій схемі. Для початку звичайно ж базове покриття. Потім просушка, і далі шелак – просушка – завершальне покриття, що закріплює манікюр – просушка. На останок – обробка засобом для зняття липкості.

Спочатку забарвимо білим лаком нігті на великому, вказівному пальцях і мізинці.Нанесемо червоний шелак на основні пальчики – середній і безіменний. Приступаємо до малюнка, адже саме цей акцент допоможе власниці магічного манікюру відшукати любов.

Тоненькою пензликом на безіменному пальці білим лаком малюємо гострим куточком від себе половинку серця, доповнюючи завитками. Аналогічно, тільки в дзеркальному відображенні, слід зробити малюнок на середньому пальчику. Отримуємо іншу половинку серця.

При з’єднанні двох половинок виходить ціле сердечко.Виглядає дуже оригінально. Орнамент, нанесений білим лаком, поєднується з іншими трьома нігтьовими пластинами.

Ось ще кілька варіантів дизайну:

Від того, як виглядають нігті, залежить активність в певних сферах життя. А незвичайний дизайн дарує прекрасний настрій. Крім того, фен-шуй – це гармонія. Створіть свою гармонію. Магія манікюру допоможе в цьому. Любові вам!

які пальці фарбувати для залучення грошей і любові

Східна практика фен-шуй завоювала величезну популярність не тільки на своїй історичній батьківщині, але і в інших країнах.Суть цієї філософії полягає в грамотному розподілі життєвої енергії Ци, чого можна досягти шляхом правильного розташування предметів в навколишньому просторі. Практику застосовують в різних сферах життя, в тому числі, і щоб створити манікюр по фен-шуй.

Зміст матеріалу:

Основи манікюру по фен-шуй

Виділення нігтів на одній руці кольором або орнаментом – це манікюр по фен-шуй.

Щоб зробити манікюр по фен-шуй, необхідно керуватися наступними правилами:
 1. Правильно вибрати основний колір і додаткові відтінки в залежності від того, які блага потрібно залучити в життя.
 2. Визначити, які пальці виділяти. Це теж залежить від мети застосування практики.
 3. Робити манікюр в спокійній обстановці і хорошому настрої.
 4. Вибрати місце для проведення процедури. Якщо метою є кар’єрний ріст і фінансове благополуччя, краще це зробити прямо на робочому місці. Для залучення любові у своє життя підійде спальня, для здоров’я – ванна кімната або ділянку житла, де найчастіше проводяться косметичні процедури.
 5. Наносити новий лак слід тільки після видалення старого.

На замітку. Важливе значення має і форма нігтів. Краще зробити їх закругленими або квадратними, при цьому вони не повинні бути занадто довгими.

Визначення вашої стихії для ефективного манікюру

Існує п’ять основних стихій: Земля, Вода, Вогонь, Метал і Дерево. Дізнатися, до якої з них належить конкретна людина, можна за спеціальною формулою.

Фен-шуй вкрай вимогливий до форм і місцях.

Обчислення треба проводити так:
 • з двох останніх цифр року народження відняти 4.
 • різницю розділити на 9.
Кожній стихії відповідає певне число, в нашому випадку це буде цифра, отримані в результаті ділення:
 • 1 – Вода. Кращими кольорами для цієї стихії є всі відтінки голубого і синього, а також чорний.
 • 2, 5, 8 – Земля. В цьому випадку слід підбирати пастельні тони, а ще відтінки жовтого і коричневого.
 • 3, 4 – Дерево. Для цієї стихії сприятливими є такі кольори, як зелений, чорний або синій.
 • 6, 7 – Метал. Така стихія вимагає використання білих, жовтих і бронзових відтінків, а також золота і срібла.
 • 9 – Вогонь. При такому результаті основними відтінками, що використовується в манікюрі, є золотий, жовтогарячий або червоний.
З іншого боку, важливо вдумливо вибирати декор:
 • Вода – хвилі, рибки, сніжинки або крапельки;
 • Земля – ​​круглі або квадратні візерунки;
 • Дерево – зображення рослин і комах;
 • Метал – декорування стразами, фольгою або бісером;
 • Вогонь – зображення полум’я, сонця, блискучі елементи.

Крім цього, для створення правильного манікюру потрібно знати, що символізує кожен відтінок.

Правильне поєднання кольорів

Практику фен-шуй застосовують для залучення тих чи інших благ в своє життя.

Щоб домогтися бажаного, при оформленні манікюру потрібно правильно вибирати відтінки в залежності від їх значення:
 • білий – чистота і безтурботність;
 • бежевий – спокій і врівноваженість;
 • жовтий або золотий – душевну рівновагу і прилив фізичних сил;
 • помаранчевий – радість життя;
 • рожевий – ніжність і м’якість;
 • червоний – пристрасть і внутрішня сила;
 • зелений – життєва енергія і душевна гармонія;
 • блакитний – зміцнення духу і внутрішнього стрижня;
 • синій – емоційна і психологічна стабільність;
 • фіолетовий – холоднокровність і могутність;
 • коричневий – душевна теплота.

Але навіть знаючи значення кожного кольору, часом буває нелегко визначитися з їх поєднанням.

Перелічимо найбільш вдалих «сусідів» для базових відтінків:
 • для жовтого – коричневий і зелений;
 • для оранжевого – білий, ліловий, зелений або коричневий;
 • для червоного – синій, золотистий і зелений;
 • для бордового – рожевий, сірий і синій;
 • для фіолетового – сірий, шоколадний або зелений.

Перераховані відтінки дозволять посилити дію один одного і досягти найкращого результату.

Значення пальців рук

Щоб обраний колір «спрацював», потрібно знати які пальці фарбувати.

При цьому важливо враховувати, що для кожної руки є своє значення:
 • великий палець: на правій руці – успіх у справах і кар’єрне зростання, на лівій – страх, тривога і безплідні зусилля;
 • вказівний палець: на правій руці – самозакоханість і егоїзм, на лівій – невпевненість в собі;
 • середній палець: на правій руці – невпорядкованість в особистому житті, на лівій – сімейне благополуччя;
 • безіменний палець: на правій руці – дружба і любов, на лівій – самотність і смуток.
 • мізинець: на правій руці – благополуччя у всіх сферах, на лівій – удавання і обман.

Ніготь на обраному пальці можна виділити не тільки певним кольором, але і нанести на нього малюнок або прикрасити декоративними елементами.

Які пальці виділяти по фен-шуй

Беручи до уваги значення пальців і відтінків, можна створити манікюр для залучення різних благ в своє життя.

Для залучення грошей

Виділяти необхідно середній, безіменний палець і мізинець на лівій руці.

Щоб зробити манікюр для залучення грошей, в першу чергу, потрібно вибрати колір, відповідний стихії. Виділяти іншим відтінком або декорувати різними елементами потрібно пальчики на лівій руці, а саме середній, безіменний і мізинець.

Для залучення любові

Для залучення любові потрібно зробити акценти на пальцях обох рук. При цьому на правій декорують безіменний і мізинець, а на лівій – середній палець.

Вважається, що найкраще виділяти вибрані нігті, намалювавши на них ієрогліф, що позначає «Любов».

Манікюр по фен-шуй одночасно для грошей і любові

Для залучення грошей і любові одночасно виділяються середній і безіменний пальчик на правій руці.

Досить часто можна помітити, що молоді дівчата і жінки старшого віку виділяють нігті на середньому і безіменному пальцях. Багато хто помилково вважає, що це всього лише данина моді, але насправді такий манікюр сприяє залученню одночасно і грошей, і любові.

На замітку. Під час фарбування нігтів важливо перебувати в гарному настрої і як можна виразніше «малювати» в своїй уяві бажане.

Приклади і майстер-класи

Як відомо, манікюр має на увазі не тільки фарбування нігтьових пластин, а й догляд за руками. Тому перш, ніж приступити до створення декору, потрібно приділити деякий час підготовки.

Робити це потрібно в такому порядку:
 1. За допомогою спеціальної рідини видалити залишки старого лаку з нігтів.
 2. Приготувати теплу ванночку для рук з рідким милом або трав’яним відваром і потримати в ній кисті 10 – 15 хвилин.
 3. Видалити кутикулу за допомогою спеціальних щипців або відсунути її апельсиновою паличкою, якщо робиться необрізний манікюр.
 4. За допомогою пилочки надати нігтьовим пластин потрібно форму.

Важливо! Після обробки нігтів не слід наносити на руки масло або живильний крем. Ці косметичні засоби містять жир, який не дозволить лаку красиво і рівномірно розподілитися по нігтьової пластини.

А оскільки існує безліч трактувань і способів створення правильного манікюру по феншуй, можна скористатися найпростішою комбінацією і виділити нігті наступним чином:
 • для залучення любові – середній і безіменний палець;
 • для знаходження гармонії – мізинець;
 • для успіху в діловій сфері з акцентом на лідерство – вказівний палець;
 • для фінансового благополуччя – великий палець.

Вірити чи ні в ефективність практики фен-шуй – це особиста справа кожного, але спробувати залучити таким способом в своє життя позитивні події все ж варто. Тим більше що манікюр, зроблений з дотриманням перерахованих вище правил, буде виглядати красиво і гармонійно, а про те, що в ньому закладено якийсь сенс, будете знати тільки ви.

.