Ногти

Шліфування нігтів в домашніх умовах: Як правильно шліфувати нігті

Як правильно шліфувати нігті

З цієї статті ви дізнаєтеся:

Для будь-якої жінки важливо завжди виглядати доглянутою і красивою. Жіноча краса складається з деталей, тому велика увага приділяється турботі про руках і нігтьових пластинах. Щоб манікюр виглядав привабливо, не завжди достатньо просто нафарбувати нігті, важливо надати їм правильну і однакову форму, а кутикулу рівно обробити і зволожити.

Більшість косметичних процедур цінні не тільки своєю естетичною стороною, але і користю для здоров’я.До них можна віднести шліфування й полірування нігтьових пластин, які проводяться в салонах краси або виконуються в домашніх умовах. У даній статті ми розглянемо, як правильно шліфувати нігті.

Шліфування нігтів: що це значить

Що собою являє шліфування нігтьової пластини? Завдяки цій процедурі поверхню нігтя стає гладкою, рівною і доглянутою, зі здоровим блиском.

Переваги шліфування нігтів:

 1. При правильній обробці видаляється роговий шар і бактерії, що викликають розвиток нігтьових інфекцій;
 2. З поверхні нігтя усуваються дефекти його розвитку – хвилі і борозни;
 3. Зростання пластини прискорюється за рахунок стимуляції роботи кров’яних судин нігтьового ложа.

Полірувати нігті потрібно, якщо:

 • нігтьова пластина має поздовжні борозни та інші нерівності;
 • на нігтях є залишки лакового покриття;
 • поверхню нігтьових пластин пофарбована будь-якими фарбувальними засобами;
 • нігті потьмяніли і не мають здорового блиску.

Для того щоб отримати позитивний результат і поліпшити стан нігтьової пластини, необхідно знати і дотримуватися правил того, як правильно шліфувати нігті.Важлива умова при виконанні такої процедури – не перестаратися. Адже при шліфуванні нігтів інструментами знімається верхній шар, щоб надати їм рівну поверхню, а нігтьова пластина стає тоншою.

Перш ніж приступати до процесу, необхідно дізнатися, як правильно шліфувати нігті, щоб отримати високоефективний результат.

У тих випадках, коли шліфування нігтів проводиться досить часто, нігтьова пластина стає тонкою, порушується нормальний процес її зростання, пошкоджується видима частина матриксу.Також відмовитися від проведення таких процедур слід тим, у кого крихкі і тонкі нігті, або вони вражені будь-яким захворюванням. Але такі умови не є категоричним протипоказанням до виконання процедури, так як шліфувати нігтьові пластини можна відразу після їх відновлення.

Важливо! Ніколи не плутайте косметичні процедури шліфування й полірування нігтьових пластин.

Процедуру шліфування нігтів слід проводити акуратно і не частіше, ніж раз в шість місяців, в іншому випадку здорові нігтьові пластини можуть стати слабкими і ламкими.

Якщо ваші нігті тонкі, ламкі і розшаровуються, в такому випадку необхідно звернутися за консультацією до фахівця і запитати у нього, чи варто взагалі проводити шліфовку.

Як правильно шліфувати нігті

Як правильно шліфувати нігті, використовуючи професійні інструменти, завдяки яким нігтьова пластина відновиться, зміцниться і придбає натуральний блиск?

Для шліфування нігтів використовуються спеціальні пилочки з гладкого мінералу, абразивний напилення яких – діамантове або сапфірове.

Серед манікюрних інструментів для шліфування нігтьових пластин є картонні пилки з дрібним абразивним напиленням. У таких пристосувань передбачені три робочі поверхні різних кольорів, які призначені для різних типів обробки нігтів. Рожева сторона пилки призначена для початкової шліфування, біла – для згладжування нерівностей, сіра – для фінішного шліфування і додання нігтьовим пластин глянцевого блиску.

Рекомендовані статті по даній темі:

Правильна шліфування нігтів може ставитися до профілактичних або косметичних процедур.Але до цього процесу слід підійти відповідально, заздалегідь уточнити, як правильно шліфувати нігті, скласти алгоритм дій і підготувати необхідні інструменти. Нижче перерахований перелік необхідних інструментів, які в обов’язковому порядку необхідно дезінфікувати спиртовим розчином перед використанням.

Для проведення шліфування нігтів в домашніх умовах необхідні такі інструменти:

 1. Апарат для шліфування нігтів;
 2. Пилка з алмазним або сапфіровим абразивним покриттям;
 3. Пилка з покриттям з гладкого мінералу;
 4. Паперова пилка.

Принцип виконання шліфування нігтів досить простий і безпечний в порівнянні із застосуванням спеціальних лаків, які можуть пошкодити або пересушити нігтьову пластину. Головне – знати, як правильно шліфувати нігті, тоді ця процедура буде проходити швидко і ефективно.

 • Перше, що необхідно зробити перед тим, як приступити до шліфування нігтів, – це ретельно вимити руки з милом, щоб видалити жирову плівку з їх поверхні.
 • Починати шліфування нігтів необхідно за допомогою пилки з рожевою поверхнею.Рухи повинні бути акуратними, від заснування до краю нігтя. Після обробки поверхня стане шорсткою.
 • На другому етапі обробки слід використовувати пилку з білою поверхнею. Шліфування нігтів таким інструментом слід проводити до отримання блиску і гладкості.
 • Потім з нігтів необхідно видалити весь пил і вимити руки з милом.
 • Руки ретельно обсушити і приступити до останнього етапу шліфування нігтів за допомогою пилки сірого кольору. Після такої обробки нігтьові пластини придбають здоровий блиск і сяйво.
 • Після фінішної очистки нігтьової поверхні від пилу її покривають спеціальним відновним засобом, в якому містяться мінеральні речовини. Таке покриття допоможе пошкодженим нігтям відновитися.

Якщо знати, як правильно шліфувати нігті і проводити процедуру належним чином, в майбутньому можна уникнути будь-яких проблем з нігтями.

Що таке полірування нігтів

Одним з важливих етапів манікюру і педикюру є поліровка нігтів.Зазвичай це виконується перед нанесенням базового покриття за допомогою спеціальних пилок, бафов і воску. Така процедура допомагає поліпшити зчеплення поверхні нігтя і захисного шару.

В тих випадках, коли не планується фарбування нігтів звичайним або гель-лаком, то полірування стане фінальним етапом манікюру або педикюру. Завдяки такій процедурі нігтьові пластини придбають здоровий ідеальний блиск і будуть виглядати доглянутими і акуратними.

Також процедура полірування дозволяє домогтися гладкої і глянсової поверхні нігтьових пластин після шліфування, вона стимулює ріст нігтів, видаляє жовтизну і повертає їм здоровий колір.

Як правильно полірувати нігті

Як робити шліфування бафом

Баф є манікюрним інструментом, який являє собою брусок, кожна зі сторін якого має спеціальне покриття. Абразивність сторін може бути як однакової, так і різної. Зручно, якщо у пристосування будуть боку з різним напиленням. Найчастіше вони пронумеровані в залежності від шару. Такий інструмент прекрасно підійде для домашнього використання, так як це полегшує процедуру обробки нігтів.

Як правильно шліфувати нігті бафом:

 • руху інструментом повинні бути плавними і акуратними, без надлишкового тиску на нігтьову пластину;
 • проводити бафом по нігтьової пластини слід від центру до боків в одну сторону, не можна пиляти нігтьову пластину;
 • обробляти необхідно кожну сторону нігтя по черзі.
 • після шліфування на нігтьові пластини слід нанести лікувальний склад або масло, які додатково будуть живити їх.
Як шліфувати нігті за допомогою спеціальної машинки

Ручний фрезер – це компактний апарат для шліфування нігтів, який працює від батарейок. М’які насадки і невисока інтенсивність оборотів дозволяють дбайливо обробляти нігті, знімаючи нерівності і надаючи пластині красивий вид.

Як правильно шліфувати нігті фрезером:

 • при обробці нігтьової пластини не потрібно сильно тиснути на неї, ретельно обробляючи кожен край;
 • немає необхідності проводити насадкою кілька разів по одному місцю, завдяки активній роботі машинки досить одного.

Після неодноразового використання ручного фрезера можна звикнути до тонкощів його роботи, швидко і якісно доглядати за нігтями.

Як виконувати шліфування за допомогою спеціальної пилочки

Полірувальна пилка для нігтів працює так само, як і баф, але відрізняється формою. Вона представлена ​​у вигляді довгастого, великого бруска. Існує кілька її варіантів: плоска, двостороння або об’ємна, а також ті, у яких абразивне покриття розташовується на чотирьох сторонах.

Вибирати краще професійні варіанти таких пилок, так як їх можна мити і дезінфікувати. Прості полірувальні пилки для нігтів дезінфікувати не можна.

Полирующий біовоск

Полірувальний віск складається з косметичного парафіну і силікону, екстракту елеутерококу, білої глини і касторової олії. Завдяки такому поєднанню косметичних інгредієнтів в нігтьової пластини запечатуються мікротріщини і нерівні поверхні, а сам ніготь збагачується корисними речовинами.Полирующий віск можна купити в баночці.

Для отримання бажаного ефекту необхідно невелику кількість складу нанести на нігтьову пластину за допомогою полірувального Бафа або пилки. Віск втирається в нігті плавними рухами.

Шліфування нігтів електричної пилкою

У комплект електричної роликового пилки входять ручка і три насадки з різним ступенем абразивності, які підходять для коригування, полірування і шліфування нігтьової пластини.

Харчування пилки – від батарейок.Електрична пилка має дві швидкості, що дозволяє підібрати оптимальний режим обробки нігтів і отримати бажаний ефект.

Процедура шліфування нігтьових пластин електричної пилкою не займає багато часу, достатньо одного сеансу. Для підготовки нігтів до такої процедури необхідно виконати ті ж маніпуляції, що описані вище в нашій статті.

Крем для полірування

Він продається в герметичній баночці об’ємом 35 мл. Консистенція крему схожа на м’який рожевий пластилін.Після нанесення не залишає слідів на нігтях.

Крем для полірування використовується в якості допоміжного складу при обробці нігтів стандартним полірувальним бафом або пилою. Необхідно нанести невелику кількість крему на нігті, рівномірно розподіливши його, потім відполірувати поверхню інструментом.

Під впливом складу крему мікротріщини на нігтях заповнюються, а їх поверхня стає рівною і блискучою. Витрата мазі досить економічний, що в свою чергу повністю виправдовує його вартість.

Шліфування нігтів, як на руках, так і на ногах, можна замінити процедурою полірування в тих випадках, коли на нігтьових пластинах є дрібні нерівності і борозни, залишки лаку та інших фарбувальних речовин або якщо вони втратили свій здоровий блиск. Рекомендовано виконувати цю процедуру в домашніх умовах не частіше, ніж 2-3 рази на місяць.

Слід зазначити, що шліфування та полірування нігтьових пластин пилками не рекомендована тим, у кого нігті схильні до розшарування, є крихкими і ламкими.У цих випадках в першу чергу необхідно приділити увагу їх оздоровлення (правильно організувати догляд, робити регулярні ванночки і лікувальні маски). Проводити полірування ослаблених нігтів можна тільки за допомогою косметичних восків.

В салонах краси майстра манікюру і педикюру можуть проводити процедури делікатній полірування нігтів на руках і ногах спеціальними професійними інструментами – двосторонніми подушечками, які мають різну ступінь абразивного напилення, лазерними пилками, бальзамами і скрабами з екстрактами лікарських трав.

Але таку процедуру можна виконувати і самостійно в домашніх умовах, застосовуючи для шліфування й полірування нігтів віск, бафи або скляні пилки, абразивність яких не перевищує 300 грит. Також варто відзначити, що відполірувати нігті на ногах можна за допомогою фрезера для апаратного манікюру, попередньо обравши насадку з високим ступенем абразивного покриття.

Де купити якісні і професійні пилки для нігтів

Серед величезної кількості інтернет-магазинів, що пропонують манікюрні приладдя, ми запрошуємо вас саме в наш «МИР ПИЛОК»! Ви повинні вибрати саме наші послуги, так як:

 • «МИР ПИЛОК» – власне виробництво пилок.
 • «МИР ПИЛОК» – основний постачальник!
 • Шоу-рум компанії «МИР ПИЛОК» знаходиться в Москві.
 • Доставка по всій нашій неосяжній Батьківщині!
Чому для вас «МИР ПИЛОК» – найкращий варіант придбання вироби?
 • Наш магазин побудований на власному виробництві пилок. Завдяки цьому ви отримуєте: мінімізовану вартість послуги, перевірене і підтверджене якість продукту, швидке виробництво, привабливі умови для дистриб’юторів.
 • Наша пилка для нігтів проводиться тільки з матеріалів, багаторазово підтвердили свою якість (Південна Корея).
 • Велика розмаїтість продукту. Так, манікюрний майстер з будь-яким рівнем професіоналізму зможе задовольнити свої інтереси.
 • Ви можете самі придумати, яка пилка підійде саме вам. Ми виконуємо індивідуальні замовлення.
 • Ще одна перевага – нанесення логотипу вашого бренду на робочу площину пилок.

Чим відшліфувати нігті в домашніх умовах?

Відомо, що без попередньої підготовки красивого манікюру не добитися.Неможливо наносити лак, якщо нігтьова пластина буде нерівною. Інакше яким би насиченим і блискучим ні лак, весь ефект пропаде через непривабливі горбків. У цьому випадку варто дізнатися щодо того, які шліфувальники для нігтів краще вибрати.

У чому полягає шліфування нігтів?

Шліфування нігтів – це процес усунення неузгодженостей та різних борозенок, які бувають на поверхні нігтів. В результаті нігтики стають гладкими, а лак наноситься рівно.Але ще завдяки цій процедурі сама нігтьова пластина починає рости краще через те, що стимулюються кровоносні судини. А разом з роговим шаром з поверхні нігтя видаляються бактерії, які зазвичай викликають нігтьові інфекції.

У якому випадку необхідне шліфування нігтя? Зазвичай робиться подібна процедура не завжди, коли заманеться, а лише в деяких випадках:

 • якщо ніготь містить залишки старого лаку;
 • якщо нігті не дуже рівні, з горбками;
 • нігтьова пластина втратила свій колишній блиск.

Як часто можна полірувати і шліфувати нігті?

Багато пані заради того, щоб їх нігті сяяли, полірують свої нігтики мало не щотижня. Але хіба це правильно, враховуючи, що під час шліфування нігтьова поверхню стоншується. Що тоді станеться з нігтями через місяць? Саме тому не варто шліфувати свої нігті так завзято.

Щоб уникнути небажаного стоншування, шліфують нігті не частіше шести разів на місяць.Якщо нігтики і без того ламкі і тонкі, тоді краще всього відмовитися від подібного процесу.

Як відшліфувати нігті в домашніх умовах?

Для того, щоб шліфувати нігті, необхідно запастися спеціальними інструментами. Зазвичай для цього купують пилочки з гладкого мінералу, а ось що стосується абразивного напилення, то воно може бути сапфіровим або алмазним.

Також активно використовуються різні пилки з картону, абразивний напилення яких дрібне.Зазвичай вони мають три робочі поверхні:

 1. рожева – для початкової шліфування;
 2. біла – для того, щоб згладити всі залишилися нерівності;
 3. сіра – для додання глянцевого сяйва.

Ще необхідна паперова пилка. Перед роботою слід обробляти спеціальним спиртовим розчином. Сама процедура не становить особливої ​​складності:

 1. Для початку миють руки з милом.
 2. Потім беруть пилку з рожевим покриттям і шліфують, причому акуратно, від кутикули до краю кожного нігтики.В результаті цього нігтьова пластина придбає шорсткість.
 3. Після цього відбувається шліфування нігтя білої пилою. В цьому випадку з’явиться блиск, а нігтьова пластина стане гладкою.
 4. Після цієї процедури знову мию руки, щоб прибрати пил.
 5. Наступним кроком можна вважати шліфування нігтьової пластини сірої пилкою. Нігті засяють ще краще.
 6. Потім необхідно нанести спеціальний лікувальний засіб, який зміцнює і відновлює нігтики.

Також можна скористатися електричної пилкою. У набір цього інструменту входять три різних насадки, ступеня абразивності яких відрізняються:

 1. коригує;
 2. шліфує;
 3. полірує.

Працює цей пристрій на батарейках, крім того, можна вибрати найбільш підходящу швидкість для обробки. Алгоритм дій такий же, якби в якості шлифовщика використовувалися звичайні пилочки.

Ще існує спеціальний апарат для шліфування нігтів. По-іншому цей пристрій називається ручним фрезером. Воно має кілька видів насадок, які легко ковзають по поверхні нігтя, не травмуючи його. Головне, простежити за тим, щоб інтенсивність оборотів була оптимальною. Занадто тиснути на нігтьову пластину не варто, при необхідності можна проводити кілька разів. Але зазвичай вистачає і одного разу.

Навіщо полірувати нігті?

Що ж таке полірування нігтів? Ця необхідна процедура, яку зазвичай проводять перед тим, як нанести на нігті базове покриття.Якщо не стоїть завдання пофарбувати нігті простим або гель-лаком, тоді процес полірування можна вважати останнім етапом.

Завдяки поліровці нігтьові пластини стають гладкими і доглянутими. Також цей процес завершує етап шліфування в кращому вигляді.

Як правильно полірувати нігті?

Звичайно, заради завидного блиску можна відправитися в найближчий салон і довірити свої нігтики майстру. А можна зробити всі будинки, причому якісно.Для початок краще зробити розслаблюючу ванну:

 1. В невелику кількість теплої води додають кілька ложок солі. Її також можна замінити лимонним соком.
 2. Руки поміщаються в отриманий розчин.
 3. розпарюють.

Після цієї процедури вже можна приступити до процесу полірування, причому інструменти можуть бути абсолютно різними.

Полірування нігтів бафом

Баф сам по собі нагадує брусок з чотирма сторонами, причому їх абразивність різна, але буває і однакова.Отже, як же використовувати баф для шліфування нігтів?

 1. Необхідно здійснювати акуратні і неспішні руху. Тиснути на нігтик не варто, щоб його не травмувати.
 2. Найкраще робити полірування від основи нігтьової пластини до його боків тільки в одному напрямку.
 3. Зазвичай роблять обробку кожної сторони по черзі.
 4. Коли процес буде завершений, на нігтьову пластинку наносять живильний масло або лікувальний лак.

Полірування нігтів в домашніх умовах пилкою

Крім Бафа для полірування використовують спеціальну пилку-полірувальник, яка виглядає як великий і довгастий брусок.Також вона може бути плоскою, двосторонньою. Причому краще всього вибирати інструмент, який можна мити.

Крем для полірування нігтів

Чим полірують нігті ще, крім як бафамі і пилками? Існує один хороший засіб для подібних цілей – крем для полірування. Зазвичай це баночка, обсяг якої становить 35 мл, а що стосується вмісту, то це маса рожевого кольору, що нагадує пластилін. Перевага крему в тому, що він не залишає ніяких слідів при нанесенні.

Як правило, це засіб використовують разом з пилкою або бафом. Воно вважається додатковим. Малу частину крему наносять на нігті і рівномірно розподіляють по всій поверхні, а вже потім тільки обробляють необхідним інструментом. Завдяки цьому крему заповнюються всі мікротріщини на нігтях, від чого ті стають гладкими. Крім того, крем не буде швидко витрачатися, так що подібне придбання цілком можна вважати економічним.

Полируем нігті воском

Віск для полірування нігтів впливає на нігті таким же чином, як і крем – усуває мікротріщини.Також він збагачений натуральним екстрактом елеутерококу, силіконом, білою глиною, парафіном і кастровое маслом. Це дозволяє як слід живити нігтики.

Зазвичай засіб наносять на нігтьову поверхню за допомогою пилочки і неспішно втирають. Крім того, власницям ослаблених нігтів обов’язково робити полірування виключно за допомогою косметичного воску, інакше можна їх травмувати.

Шліфування й полірування нігтів, без, будь-якими сумнівами, дарує гладкість і глянсовий блиск.Головне, дотримуватися обережності і не перестаратися, і тоді нігті будуть завжди виглядати бездоганно.

шліфування нігтів в домашніх умовах без пилочки

Усім дівчатам відомо, що для того щоб створити гарний і якісний манікюр необхідно підготувати нігті. Спочатку потрібно видалити кутикули навколо нігтя, надати потрібну форму, відполірувати і нанести безпосередньо сам лак. І саме від процесу полірування буде залежати кінцевий манікюру, як він ляже і скільки буде триматися.

Для чого і як виконувати полірування

У першу чергу необхідно знати, що полірування нігтів проводитися не тільки для їх красивого виду, але і для здоров’я, так як в процесі створення глянцевого вигляду кров починає краще циркулювати що в свою чергу веде до їх зростання. Саме тому для того щоб нігті мали гарний і здоровий вигляд їх обов’язково потрібно шліфувати. Однак досить часто не варто вдаватися до натирання нігтів до блиску так як вони можуть стати крихкими.Досить проводити цей процес не частіше ніж 1-2 рази на місяць.

Процес шліфування складається з декількох етапів:

 1. Шліфування поверхні (м’яка). Вона допомагає видалити з нігтів вологу, яку вони виділяють і прискорити процес відновлення їхніх шару. Також за допомогою м’якої шліфовки можна видалити негарний жовтий колір нігтів і зробити їх більш рівними.
 2. Полірування первинна. Вона видаляє невеликі подряпини на і вирівнює шар кератину.
 3. Полірування вторинна. Ця процедура робить нігті більш глянцевими і надає їм красивий колір.

Полірування в домашніх умовах

Необов’язково відвідувати салон для того щоб надати нігтям здоровий і красивий вид. Полірування можна провести і вдома, для цього необхідно мати лише спеціальну пилку поліруючу нігті (з абразивністю 300 грід і більше). Також краще придбати спеціальний засіб для полірування і крему які наносяться на нігті після закінчення процедури.Це дуже важливо, тому що після процесу натирання вони потребують відновлення та вітамінах, необхідних для їх здоров’я і краси.

Процес своїми руками:

 1. Підготувати ванночку. Для цього взяти невелику кількість не гарячої води і додати в неї кілька ложок соку лимона або звичайної солі;
 2. Помісити руки в розчин і дати і розпаритися;
 3. Підготувати нігті. Видалити будь-які залишки попереднього манікюру і постригти до бажаної довжини;
 4. За допомогою палички акуратно видалити кутикулу;
 5. Використовуючи баф приступити до полірування.Направляти її в одну сторону від самого закінчення нігтя до його центру.
 6. Виконати те ж саме з усіма пальцями;
 7. Використовую дрібне напилення на пилочки відполірувати нігті до того моменту поки вони не стануть блищати.
 8. Нанести живильний або відновлює крем.

Не варто засмучуватися якщо під рукою немає спеціальної пилочки для шліфування нігтів. Багато дівчат не здогадуються як полірувати нігті без пилочки, але ж це досить легко і просто.Необхідно взяти відповідний клаптик тканини, але тільки обов’язково замшевого і нанести на неї трохи крохмалю і заміна пилочки готова.

Віск як засіб для шліфування

Виконати полірування можна і за допомогою воску, особливо тим дівчатам у яких від природи слабкі нігтьові пластини, схильні до листкове. Він допомагає їх наситити необхідними вітамінами, робить їх сильними і здоровими. Для того щоб відполірувати роговий шар пальця воском слід приготувати поліруючу пилку, яка має гумову поверхню і віск.Далі слід виконати наступні кроки:

 1. Нанести віск і втерти його в рогову пластину і шкіру прилеглу до неї.
 2. За допомогою Бафа обробити пальці, до того моменту поки вони не стануть ковзати.
 3. Оброблені пальці зволожити кремом або олією.

Полірувальник для нігтів

Для створення красивого манікюру багато жінок використовують спеціальний полірувальник. Існує кілька видів такого інструменту:

 • Шліфувальні баф. Складається він з 3-4 поверхонь на кожній з яких є різна ступінь грубості.
 • Диск для апаратного манікюру . Диски зроблені у вигляді кола невеликих розмірів, на поверхні яких є пісок призначений для полірування місця де починається ніготь.
 • Набір 3 в 1. Складається він із спеціального буфера, поверхні наждачки і самого полірувальника.

Чому варто використовувати полірувальник

Полірувальник має більшу перевагу.Тільки завдяки йому можна привести нігтьову пластину в порядок, а саме:

 • Видалити нерівні краї і зробити їх більш гладкими.
 • Згладити будь-які нерівності на і забезпечити зручне нанесення лаку.
 • Усунути різні плями.
 • Зробити нігті більш блискучими, красивими і привабливими.
 • Чи поліпшить кровообіг, тим самим стимулювати зростання нігтьових пластин.

Як правило після того як була проведена процедура шліфування нігті набувають дзеркального блиску, на який просто неможливо не звернути увагу.Але проводячи цю процедуру слід дотримуватися помірності, інакше вона здатна зробити нігті тонким і ламким. Шліфування-це важливий процес в догляді за нігтями, і тільки за допомогою неї вони стануть не тільки красивими але і здоровими.

Запобіжні заходи

Проводячи натирання нігтьових пластин самостійно в домашніх умовах, варто ознайомитися з усіма наявними протипоказаннями. В першу чергу це стосується дівчат які від природи мають тонкого шару роговим шаром.Звичайно ж це не означає що їм і зовсім варто забути про догляд за нігтями і відмовитися від такої необхідної процедури як шліфування. Ні. Просто перед тим як зайнятися поліруванням варто уважно вивчити свої нігті і привести їх в потрібний стан, або простіше кажучи провести курс лучения. І цього теж не варто лякатися. В даний час на вибір покупця є безліч спеціальних засобів для догляду за нігтями, які відмінно справляються зі своїм призначенням. Ще краще використовувати такі засоби разом із спеціальними комплексами вітамінів які не тільки допоможуть вилікувати нігті але і будуть їх підтримувати в гарному і здоровому вигляді.

Рекомендуємо відвідати наш Форум майстрів манікюру , де ви зможете задати ваші запитання або поспілкуватися на цікаві теми!

Секрети полірування і шліфування нігтів в домашніх умовах

Вітаю всіх читачів і відвідувачів мого блогу. У своїй сьогоднішній статті хочу торкнутися такого способу догляду за нігтями як полірування. Поліровку і шліфування нігтів найчастіше застосовують як один з етапів манікюру. Завдяки цій процедурі нігті здобуваю доглянутий і здоровий вигляд.Цей спосіб догляду за нігтями часто використовують як завершальну процедуру в чоловічому манікюру так як відполіровані нігті набувають блиск і не потребують додаткового лаковому покритті.

Коли нігті потребують поліровці і шліфовці?

Нігті потребують полірування якщо:

– на нігтьової пластини є поздовжні борозенки і інші нерівності;

– якщо на нігтях є плями від лаку;

– якщо на нігтях є плями від будь-яких інших фарбувальних речовини;

– якщо нігтьова пластина тьмяна, не має блиску.

Правила полірування нігтів:

– годі було полірувати нігті частіше, ніж 1 раз в 2-3 місяці;

– годі було полірувати нігті, якщо вони занадто тонкі і крихкі;

– перед тим як приступити до полірування нігтів, необхідно належним чином їх підготувати;

– піддавати полірування можна тільки здорові нігті;

– нігті, які зазнали полірування, обов’язково повинні бути покриті шаром захисного лаку.

Підготовка нігтів для полірування

Найчастіше полірування нігтів застосовується як один з етапів манікюру.Але якщо ви хочете виконати цю процедуру окремо, то вам необхідно підготувати нігті. Для цього зніміть з нігтів залишки лакового покриття використовуючи рідину для зняття лаку. За допомогою пилочки надайте нігтям однакову форму.

Потім занурте нігті в заздалегідь приготовлену ванночку (на 1 літр теплої води 5-7 крапель рідкого мила або гелю для душу). Потримайте руки у ванні 5 хвилин і витріть їх рушником. За допомогою палички або шабера обережно відсуньте кутикулу.Далі при необхідності видаліть задирки і ороговілу шкіру навколо нігтів використовуючи кусачки для кутикули. Після того, як підготовка нігтів завершена, можна приступати до їх полірування.

Чим полірувати і шліфувати нігті?

Для того, щоб відполірувати нігті вам необхідна спеціальна пилка для полірування або полірувальний баф. Ці інструменти мають кілька сторін, на які нанесено покриття з різною зернистістю. Сторона з напиленням 300 грит (міра, що позначає зернистість пилки) і вище призначена для шліфування, а напилення 1000 грит (мелкозернистое напилення) і вище для додання нігтям блиску.Спочатку обробляємо нігті стороною з меншою одиницею напилення, потім стороною з напиленням в 1000 грит і вище.

Як полірувати і шліфувати нігті?

Нанесіть на нігті трохи засобу для полірування нігтів. Можна використовувати базове масло або крем для кутикули. Потім при мощі пилочки почніть полірування. Рухаючи пилку в одному напрямку від краю нігтя до центру. Обробляйте кожен нігтик спочатку з одного боку потім з іншого. Продовжуйте полірувати нігті до повного вбирання крему.Потім за допомогою пилочки з дрібнозернистим напиленням обробіть нігті до появи на них блиску. Після закінчення процедури покрийте нігті захисним лаком (купити захисне покриття для нігтів).

Полірування і шліфування нігтів стимулює кровообіг в їх підставі, завдяки чому активізується зростання нігтьової пластини. Так само на відполіровані нігті лак лягати рівніше і тримається довше. Якщо ваші нігті слабкі, то не слід зловживати цією процедурою, поліруйте тільки кінчик нігтя.

P.S. Вам сподобалася стаття? Раджу підписатися на оновлення блогу, щоб не пропустити виходу нової статті на сайті «Нігтик». Чекаю на ваші коментарі.

Будьте красиві! З повагою Катерина Маджарово.

Полірування нігтів пилочкою, воском, баффом в домашніх умовах

Гарний манікюр виходить на ретельно відполірованих і підготовлених нігтики. Хочете навчитися робити манікюр, як професіонал? Читайте нашу статтю, яка познайомить вас з азами шліфування нігтів, а потім приступайте до практики!

Акуратно очищайте нігтьові пластини, намагайтеся не перестаратися і обов’язково використовуйте живильні засоби.

Доглянуті нігтики повинні бути рожевими, міцними і рівними. Але не завжди вони знаходяться в ідеальному стані, тому в процесі манікюру їх часто полірують перед нанесенням основи і лаку. Жіночий журнал ONLYX розповість, що таке якісна поліровка, як її роблять в салоні і як правильно полірувати нігті в домашніх умовах.

Для чого потрібна полірування нігтів?

Ця процедура передбачає поступове розгладження нігтьової пластини до ідеального стану і блиску за допомогою спеціальних пилок.Після гарного полірування нігтики стають красивішими, також активно стимулюється кровообіг підстави нігтики і прискорює його зростання. Таким чином нігтьові пластини можна позбавити від жовтизни, нерівностей і бактерій, які можуть спровокувати їх інфікування. Незважаючи на всі переваги, шліфуванням не варто захоплюватися, його роблять дуже акуратно і не частіше одного разу на місяць.

Інструменти для шліфування

Для шліфування застосовують різні інструменти. Щоб розуміти, як правильно користуватися ними, потрібно знати, в чому різниця між ними і як вони працюють.

♦ Найпопулярнішим інструментом можна вважати пилочки. Вони бувають м’якими і жорсткими. Якщо ви збираєтеся займатися манікюром професійно, можна придбати набір цих інструментів: всі вони відзначені номерами, які вказують на ступінь жорсткості пилочки і її черговість при шліфуванні.

♦ Починають з найжорсткіших інструментів, а закінчують м’якими – для корекції кінцевого результату. Найпопулярніші пилочки або бруски з алмазної або тефлоновим поверхнею.

♦ Тефлоновая пилка вимагає великої майстерності, і такими частіше користуються в салонах, тому що цей матеріал здатний знімати глибокі шари нігтьових пластин. Через невміння правильно користуватися таким інструментом можна пошкодити їх.

♦ Вдома краще користуватися алмазними пилками: вони більш делікатно знімають нігтьову поверхню, але їх потрібно очищати дуже акуратно, часте миття водою для них не підходить. Удома можна користуватися замшевим бафом для полірування, також досить делікатним.

♦ Як правильно вибрати пилку для нігтів читайте тут.

Полірування нігтів: етапи

 1. М’яке шліфування. На першому етапі можна видалити вологу з допомогою м’якого полірування. Воно прискорить оновлення ізоляційного шару і видалить легкі нерівності і пожовтіння. Шліфування виконують проти зростання нігтьових лусочок, це дозволяє підняти їх і гарненько очистити поверхню.
 2. Первинна шліфування. За допомогою неї можна загладити лусочки кератину і позбутися від мікроподряпин після шліфування.Процедуру виконують у напрямку росту нагідок.
 3. Вторинна шліфування. Вона робить поверхню нігтьової пластини глянсовою, надає їй здоровий і красивий відтінок.

Є думка про те, що полірувати можна тільки сухі і чисті нігтики, акуратно і не дуже сильно. Але дана процедура може бути не тільки «сухий», а й «вологої». «Волога» передбачає використання спеціальних полірувальних масел або кремів. Використовувані масла повинні бути натуральними, мати в складі мікроелементи і вітаміни.

Шліфування можна проводити:

Шліфування можна проводити на:

♦ занадто обрізаних нігтях або на нігтики з неакуратно обробленої кутикулою. Як правильно доглядати за кутикулою, читайте на ONLYX.

♦ Також полірування не рекомендується на надмірно ламких, тонких і шаруються нігтьових пластинах, щоб цією процедурою ще більше не послабити їх. Але ламкі нігті – це не вирок, їх можна відновити за допомогою правильного догляду.

♦ Після шліфування обов’язково наносять масло або живильний крем для зміцнення і відновлення структури.

Етапи полірування

Шліфування в салоні виконують різними способами.

♦ Для цього можуть використовувати Баффі – спеціальні двосторонні бруски для полірування з різним ступенем жорсткості, а також пилочки і спеціальні креми, пасти, скраби.

♦ Всі косметичні засоби для шліфування повинні бути виготовлені на основі лікарських трав, водоростей або
масел. В якості активних речовин в них часто виступають імбир, чайне дерево, перець, камфорне масло; цитрусові і евкаліпт є антисептиками.

♦ Також замість стандартних Баффі можуть застосовувати спеціальні креми на гелієвої основі – вони відмінно замінюють полірування як натуральних, так і штучних нагідок. Крем наносять на всю поверхню, потім сушать під УФ-лампою протягом хвилини і видаляють. В результаті нігті стають здоровими і гладкими, вони захищені від пожовтіння і негативного зовнішнього впливу.

♦ Для отримання швидкого результату можна використовувати машинки для полірування, які також популярні в професійних салонах.У них є різні насадки, ступеня і напрямку обертання, диски з різними формами і ступенями жорсткості.

Як виконати процедуру в домашніх умовах?

Шліфування пилою
 1. Наберіть в невелику миску теплу воду, розведіть в ній дві ложки кухонної солі або соку лимона. Можна змішати яблучний оцет і рослинне масло, ретельно підігріти, а потім помістити в ванночку кінчики пальців. Також для нігтів корисний йод, ви можете змішувати його з сіллю для отримання корисних ванночок.Гарненько распарьте пальці в підготовленої ванні і підживити вітамінами.
 2. Витріть руки або ноги насухо, очистіть від минулого манікюру або педикюру і подрежьте до необхідної довжини.
 3. Починайте полірувати твердої пилкою, обробіть нею нігтьові пластини по всій довжині, прибираючи нерівності. Після жорсткої використовуйте більш м’яку, дійте за таким же алгоритмом, як і до цього.
 4. Після повної полірування і корекції результату скористайтеся кремами і живильними маслами, щоб зробити нігтики сяючими, гладкими і здоровими.

Шліфування воском

Полірування нігтів воском – досить популярна процедура, яка підходить жінкам зі шаруються і слабкими нігтями. Віск допоможе утримати вологу всередині і збагатить корисними елементами. Для проведення процедури буде потрібна пилка з поліруючої стороною і хороший віск.

 1. Нанесіть на нігтьові пластини невелику кількість воску, втирайте його в них і шкіру навколо для рівномірного розподілу.
 2. Потім обробляйте їх пилкою з гумовою поверхнею.Коли вона почне легко ковзати, нігтик можна вважати відполірованим.
 3. Після процедури нанесіть базове покриття і обробіть кутикулу підходящим засобом, наприклад, маслом авокадо.
Запечатування нігтів воском

Щоб нігтики залишалися міцними і були захищені від можливих пошкоджень, проведіть процедуру запечатування після полірування. Для цього можна скористатися спеціальним блоком, мінеральної пастою, які беруть участь і в шліфовці, і в запечатуванні, або звичайними пилками.

Алгоритм роботи:

 1. Повністю обробіть і відполіруйте нігтики, втирайте в них і шкіру навколо вітамінний склад. Найкраще використовувати спеціальний засіб з бджолиним воском.
 2. Почекайте трохи, щоб дати засобам вбратися і подіяти. Потім знову відполіруйте нігтьові пластини бафом. Щоб охопити велику поверхню, тримайте Баффі паралельно нігтьової пластини.
 3. Після повної обробки опустіть пальчики в холодну воду на 1,5-2 хвилини.Це допоможе часткам воску якісно застигнути і зчепитися з поверхнею нігтьових пластин.

Полірування: особливості процедури

Шліфування і подальше запечатування зручно використовувати тільки на коротких нігтики, тому перед процедурою рекомендується їх підрізати. Воскова процедура має ряд недоліків:

 1. Якщо нігті нездорові, дуже тонкі або абсолютно недоглянуті, запечатування може бути болючим.
 2. Віск дає лікувальний ефект, тому після процедури не рекомендують користуватися лаком – пропаде лікувальний ефект від воску.
 3. Віск необхідно застосовувати ретельно. Потрібно, щоб він заповнив всі порожнечі, особливо область периферії і вільні краї – ті місця, звідки і починається розшарування.
 4. Полірування з використанням воску триває 2-3 хвилини в залежності від стану нагідок. Воскову процедуру можна проводити раз на два тижні, що стосується звичайного шліфування – краще не більше одного разу-двох на місяць.
 5. Нігті особливо потребують полірування в наступних випадках: наявність нерівностей, борозенок, плям від лаку чи інших фарбувальних речовин; тьмяний колір.
 6. Повний оздоровлення і зміцнення настає через 2-3 місяці після регулярних і правильно проведених процедур з використанням відповідних косметичних засобів.

Шліфування є важливим моментом в повноцінному манікюр і педикюр, але нею не можна зловживати. Якщо у вас абсолютно здорові нігтики і вам потрібно тільки трохи вирівнювати їх поверхню, виконуйте полірування не більше одного разу на місяць.

.