Ногти

Як супер клей прибрати з нігтів в домашніх умовах: Як зняти клей з нігтів |

Як супер клей прибрати з шкіри рук (багато корисних порад і Лайфхак)

Суперклей допомагає вирішити багато побутових проблем. Але як бути, коли він сам стає джерелом біди, наприклад, потрапляє на руки? У цій статті розповімо, як і чим відмити суперклей з шкіри.

Побутова хімія

З хімією потрібно боротися хімією! Це ефективний спосіб відклеїти руки, забути про інцидент і жити далі.

Ацетон і уайт-спірит

Ацетон і уайт-спірит це два потужних, але токсичних речовини, тому при їх використанні потрібно подбати про те, щоб приміщення добре провітрювати, а ще краще проводити чистку на відкритому повітрі.Бережімо шкіру! Навколо оброблюваного місця наносимо крем або вазелін для шкіри. Потім ацетон або уайт-спірит наноситься на місце забруднення. Через 15 хв. хімія роз’їсть клей. Видаляємо засіб разом з брудом серветкою. Тепер промиваємо руки в холодній воді і відновлюємо їх за допомогою живильного крему.

Рідина для зняття лаку

Якщо чистого ацетону під рукою не виявилося, можна використовувати рідину для зняття лаку – в її складі теж можна знайти ацетон.Бережіть дихальні шляхи, безпечніше буде проводити чистку в масці!

Рідина для миття посуду

Для цього способу підійде будь-який миючий засіб (мило рідке і тверде, гель для душу або просто побутова хімія для миття посуду). Набираємо гарячу ванночку і опускаємо туди постраждалі руки на 15 хв. Після цього піддягаємо клей пінцетом або зубочисткою, якщо весь шар зняти не вдалося, то потрібно повторити процедуру.

Антісуперклей

Ще один спосіб як позбутися від суперклею на руках використовувати анти-суперклей.Купити його можна в інтернеті або будівельному магазині Наносимо його на ділянку забруднення і чекаємо кілька хвилин, щоб діюча речовина зруйнувало структуру клею. Антісуперклей буде поступово проникати все глибше в забруднення. Поступово прибираємо шари, але робимо це акуратно, щоб не пошкодити шкіру!

Рідина WD-40

Наносимо його на засохлу плівку клею, але намагаємося не зачіпати чисті ділянки шкіри. Чекаємо до 15 хв. Потім прибираємо плівку пінцетом. Придбати WD-40 можна в онлайн-магазинах або в магазинах будівельної та побутової техніки.

Пральний порошок

Прибрати клей з шкіри рук можна за допомогою звичайного прального порошку. Для цього додаємо порошок (на 1 склянку порошку доводиться 3 склянки з водою). Потім потрібно занурити руки в воду на 20 хв. Тепер беремо щітку або губку і чистимо руки. Після видалення бруду руки промиваємо холодною водою.

Підручні засоби

Позбавити руки від суперклею можна за допомогою підручних засобів – вони безпечніше для здоров’я шкіри.

Сіль і замінники (скраб)

Морська, сіль і скраби підійдуть не тільки для відпочинку, але і позбавлять епідерміс від небажаного шару суперклею. Скраб наноситься на ділянку з брудом на пару хв. Потім за допомогою пензи або простими масажними рухами забирається клей.

Щоб очистити шкіру за допомогою солі – потрібно додати в блюдце з гарячою водою сіль і розпарювати руки протягом 20 хв. Потім пінцетом знімається шар розм’якшеного речовини.

Масло і маргарин

Потрібно розтопити маргарин або масло на водяній бані.Потім субстанцію перелити в ємність поменше. Дайте маргарину або масла трохи охолонути, щоб не обпекти руки. Коли температура стала прийнятною, опускаємо руку в ємність на 20 хв. Край клейової плівки піддягаємо пінцетом і акуратно знімаємо. Миємо руки милом.

Спирт

Беремо горілку або медичний спирт і змочуємо їй ватний спонжик. Потім його кладемо на ділянку забруднення на 10 хв. Потім акуратно знімаємо плівку зручним способом.

Вазелін

Руки миються з милом, після чого насухо витираються.Потім наноситься шар вазеліну на ділянку з клеєм. Ми залишаємо засіб вбиратися на 15 хв. Після чого наноситься додатковий шар вазеліну, який буде втиратися в шкіру обертовими рухами, поки плівка не почне відходити від шкіри. Потім береться бинт, змащений вазеліном, і тривають втирати руху, поки клей не відійде від шкіри остаточно. В кінці руки вимиваються милом.

Гаряча вода

Вода повинна бути проточною і максимально гарячої, але в межах розумного – вона не повинна викликати опіків.Насамперед тримаємо руки під краном з водою протягом 10 хв. Потім трьом пляма губкою, поки не позбудемося від забруднення. Після чого вимиваємо руки милом.

Жирне молоко і кефір

Потрібно взяти жирне молоко або кефір і вилити їх в тару. У ємності з молоком тримаємо руки – 10 хв., А в посуді з кефіром – 30 хв. Якщо використовуєте молоко, то очищаємо руки від клею старою зубною щіткою, не виймаючи кінцівки з ємності з молочним продуктом. Якщо використовуємо кефір, то через 30 хв виймаємо руки і витираємо їх серветкою.Після чого плівку видаляємо пінцетом.

Оцет

В пластикову поглиблену посуд наливаємо оцет 6% і розбавляємо його з водою в пропорції 1: 1. Потім занурюємо руки в цю ємність на 5 хв (це можна робити, якщо шкіра не пошкоджена). Після закінчення часу трьом місце забруднення губкою. В кінці не забуваємо помити руки з милом.

Яйце і лимон

Потрібно взяти білки від 2 курячих яєць і в мисці перемішати їх з 1/2 часточки лимона.Потім збиваємо їх віночком, щоб вийшла густа піна. Коли суміш готова, опускаємо туди руку на 15 хв. Потім видаляємо клей щіткою і промиваємо руку проточною водою.

Лід

Кладемо замерзлий кубик в тканинний мішечок і прикладаємо до місця забруднення на 10 хв., Поки клей не почне деформуватися (стане крихким). Потім видаляємо плівку клею пінцетом, а руки вимити з милом.

Крем для рук

Беремо самий жирний крем з тих, що можна знайти вдома.Потім товстим шаром наносимо його на забруднення. Чекаємо 5 хв., Поки крем вбереться в епідерміс, а потім втираємо його глибше за допомогою акуратних масажними рухами. Цей масаж робимо 10 хв. Коли клейова плівка почне відходити, її потрібно підчепити пінцетом і прибрати. Потім помити руки з милом.

Механічний спосіб

Монотонні механічні рухи допоможуть позбутися від клею, але ці методи можуть пошкодити шкіру, тому не варто старатися з силою тертя!

Пилка для нігтів

Беремо жіночу пилку.Добре вимити шкіру і просушують її. Тепер починаємо терти клейовий наріст пилкою. Робити це потрібно не поспішаючи, щоб не захопитися і не стерти шар епідермісу. Потім змиваємо залишки водою.

Кавова гуща

Забруднену ділянку треба розпарити. Потім наносимо на нього кавову гущу. Втираємо її масажними рухами. У міру втирання бруд почне відшаровуватися. Продовжуємо руху, поки ділянка не буде чистим.

Пісок

Ділянка шкіри з клеєм розпарює, потім наносимо на пляму пісок і розтираємо його, поки бруд не зникне.Діяти потрібно акуратно, щоб не стерти шкіру. Після того як пляма зникне, вимиваємо кінцівки водою і зволожує їх кремом.

Сода

Потрібно зробити кашку з води і соди. Потрібну ділянку шкіри рук розпарює в гарячій воді. Приблизно через 20 хв. шкіра стане податливою і м’якою. Наносимо кашку на пляму і чекаємо пару хвилин. Тепер щіткою акуратно трьом місце забруднення, поки пляма не зникне.

Наждачка

Ділянка з клеєм вимиваємо з милом, а потім насухо витираємо рушником.Тепер беремо мелкозернистую наждачку і трьом пляма, поки не побачимо чисту шкіру.

Діяти потрібно акуратно, щоб не пошкодити глибокі шари шкіри.

Пемза

Руку розпарює в гірчить воді 5 хв. Потім трьом пемзою клейове пляма, поки воно не пропаде. Щоб пом’якшити площу зіткнення, можна зволожувати ділянку контакту милом.

Незвичайні засоби

Для творчих особистостей або людей, яким не сподобалися всі попередні способи, радимо екзотичні методи.Вони теж впораються з поставленим завданням.

Димексид

На ділянку з клеєм потрібно зробити компрес з димексидом (протизапальний засіб) Ватяний спонжик добре просочуємо цим аптечним речовиною і прикладаємо його на забруднену ділянку. Фіксуємо спонж фольгою або скотчем. Після 10 хв. можна знімати компрес і видаляти клей.

Бензин

Перед тим скористатися цим методом, рекомендується зробити тест на алергічну реакцію. Капнути бензином на невелику ділянку епідермісу і почекати пару хв.Якщо почервоніння немає – можна користуватися. Наносимо бензин на пляму, чекаємо 15 хв. і видаляємо бруд бинтом або ваткою. Потім ділянку добре промивається милом і зволожується кремом.

Цукрова паста для епіляції

Щоб скористатися цим методом, потрібно щоб було дотримано два критерії:

 1. Потрібно вміти працювати з пастою
 2. Клей застиг тонким шаром

Якщо умови підходять, то беремо шматок цукрової пасти і наносимо його на шкіру навколо забруднення і на саму пляму.Потім різко знімаємо пасту. Вона повинна відірватися разом з клейовий плівкою. Якщо пляма віддалилося не повністю, повторюємо процедуру.

Засіб для заморозки ударів

Добре вимити кінцівки і насухо витираємо їх. Потім розпилюємо засіб для заморозки на пляму. Коли клей деформується (стане крихким), можна починати відчищати щіткою або іншим зручним способом.

Арахісове масло

Знежирюємо шкіру – вимиваємо її з милом в насухо витираємо рушником.Наносимо масло, чекаємо 5 хв. поки масло вбирається в епідерміс. Потім втираємо його в забруднену ділянку, поки клей не почне відшаровуватися. Потім підчіплюємо шар будь-яким зручним способом (пальцями, зубочисткою або пінцетом) і видаляємо його.

Нірвана

Час лікує не тільки душевні рани, але і допомагає впоратися з супер-клеєм!

Час – лікує! Деякі речі вирішуються самі собою, головне – поменше акцентувати увагу на проблемі. Якщо сталася біда з суперклеєм, досить заспокоїтися.Час вирішить проблему самостійно. Знадобиться пара днів терпіння, і шкіра очиститься сама.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Як прибрати суперклей з пальців: покрокова інструкція :: SYL.ru

Практично кожна людина, яка хоча б раз в житті робив дрібний домашній ремонт, використовував у своїй роботі суперклей. Він ідеально склеює практично будь-які поверхні, від взуття до технічних деталей. Тим часом при роботі з суперклеєм залишки кошти нерідко залишаються на шкірі.І звичайною водою його вже не відмити. Про те, чим можна прибрати супер-клей з пальців, розповімо в нашій статті. Тут же розглянемо найбільш ефективні способи його видалення в домашніх умовах.

Як прибрати супер-клей з пальців і нігтів за допомогою ацетону

Часто при роботі з клеєм, особливо коли доводиться з’єднувати між собою невеликі за розміром деталі, пальці склеюються між собою. При цьому далеко не всі знають, як прибрати супер-клей з пальців в цьому випадку, і починають просто тягнути пальці один від одного.Робити це категорично не можна, оскільки можна порвати шкіру і отримати серйозну травму.

Для видалення клею в тому випадку, коли пальці злиплися між собою, знадобляться наступні засоби:

 • оцет;
 • тепла вода;
 • ватний тампон;
 • ацетон для зняття лаку;
 • засіб для миття посуду;
 • лосьйон для рук.

Послідовність видалення суперклею:

 1. У невелику миску наливають трохи теплої води і додають в неї засіб для миття посуду і оцет.Вода повинна бути максимально гарячою.
 2. Руки тримають у воді довго, поки пальці не відлипнуть один від одного. Можна рухати ними, намагаючись розм’якшити клей.
 3. Незалежно від того, чи вдасться від’єднати пальці один від одного чи ні, необхідно прикласти до місця склеювання ватний тампон, змочений ацетоном, і обережно помасажувати це місце.
 4. Після того як пальці розклеїли, їх потрібно змастити лосьйоном або кремом для рук, щоб пом’якшити пошкоджену шкіру.

Далі клей буде поступово відшаровуватися від шкіри протягом декількох днів.

Спеціалізовані засоби для видалення клею

Одним з найефективніших засобів для видалення суперклею з шкіри і одягу є спеціалізоване засіб під назвою «Антіклеі». Випускається воно відразу декількома виробниками, які виробляють і сам суперклей безпосередньо. Розфасовано ефективний засіб в такі ж маленькі тюбики, як і сам клей.

Як прибрати супер-клей з пальців за допомогою такого засобу? Перш за все потрібно прочитати інструкцію по застосуванню.Потім нанести засіб на уражену ділянку на той час, який вказано в конкретній інструкції. Коли клей на шкірі почне змінювати свою структуру, його потрібно змити за допомогою теплої води і мила. При необхідності можна скористатися губкою.

Механічне соскабливание клею

Товстий шар клею на шкірі можна видалити за допомогою механічних засобів. Для цієї мети може підійти дамська пилка, наждачний папір або пемза. Як прибрати супер-клей з пальців в цьому випадку?

Під механічним впливом перерахованих вище засобів суперклей поступово витирається з поверхні шкіри.Єдине, потрібно бути дуже обережним при повторному використанні абразивів, оскільки, коли шар клею стане тонким, пошкодити незахищену шкіру можна буде дуже легко.

Як прибрати суперклей з шкіри пальців за допомогою вазеліну

Вазелін надає на суперклей пом’якшувальну дію і заспокоює пошкоджену шкіру. Щоб дізнатися, як прибрати супер-клей з пальців, необхідно скористатися наступною інструкцією:

 1. У першу чергу руки потрібно вимити теплою водою з милом.Це дозволить послабити дію клею і підготувати шкіру для його видалення.
 2. Нанести вазелін на уражену ділянку густим шаром. Це дозволить в подальшому очистити шкіру від клею швидко і безболісно.
 3. Через 10 хвилин уражену ділянку слід ретельно потерти пальцем іншої руки. Поступово клей буде відшаровуватися від шкіри.
 4. У тому випадку, якщо в будинку немає вазеліну, можна скористатися рослинним маслом. Всі дії виконуються в аналогічній послідовності.
 5. Після завершення процедури необхідно ще раз ретельно вимити руки з милом і висушити їх рушником.
 6. При необхідності нанести ще раз вазелін і повторити всі дії.

Якщо і в цьому випадку клей залишиться на шкірі, видаляти його самостійно більше не рекомендується. Набагато правильніше в цьому випадку звернутися до лікаря.

Видалення клею за допомогою солі

Для людей з ніжною шкірою рук використання ацетону або механічних засобів може бути не тільки шкідливим, а й небезпечним.Для них оптимальним варіантом щодо того, як швидко прибрати супер-клей з пальців, буде застосування звичайної кухонної солі.

Щоб видалити суперклей з шкіри, руки необхідно попередньо вимити з милом. Далі невелика кількість солі наносять на уражену ділянку вологою шкіри і масажними рухами втирають абразив в неї. Поступово суперклей почне отшелушиваться (відшаровуватися).

Аналогічними властивостями володіють різні косметичні скраби, призначені для очищення шкіри обличчя.Їх також можна використовувати для видалення суперклею з пальців рук поряд з сіллю.

Видалення суперклею рослинним маслом

Рослинна олія для видалення суперклею з шкіри рекомендується використовувати в тому випадку, коли не вдається знайти вазелін. Воно також пом’якшує уражену ділянку, і засіб видаляється легше. Як прибрати супер-клей з пальців рук за допомогою рослинного масла?

Мигдальне, оливкова або спеціальне масло для пом’якшення дитячої шкіри необхідно налити на невеликий шматочок тканини або марлі.Тепер уражену ділянку потрібно буде потерти протягом декількох хвилин. Клей повинен поступово відшаровуватися. Важливо стежити за тим, щоб шкіра не травмувалася.

Рекомендації з видалення суперклею

Наступні рекомендації дозволять видалити суперклей з пальців швидко і безболісно:

 1. Приступати до видалення суперклею з шкіри слід якомога раніше, до того, як склад встигне добре застигнути і проникнути глибоко в шкіру.
 2. Незалежно від обраного способу видалення, перед проведенням процедури руки обов’язково миються з милом.Це дозволить послабити дію клею.
 3. Не варто прагнути видалити відразу весь клей з поверхні шкіри. Невеликі його залишки легко отшелушатся протягом найближчих декількох днів.
 4. Після проведення процедури з видалення клею з шкіри руки необхідно змастити кремом або пом’якшувальною лосьйоном.

Якщо при виконанні декількох повторних процедур клей не вдається видалити з шкіри, спостерігаються ознаки наявності інфекції і запалення, самостійні дії слід припинити і звернутися за медичною допомогою до лікаря.Також при попаданні суперклею на слизові оболонки очей і рота зробити це слід негайно.

Чим відтерти супер клей, чи можна розчинити, чого не можна робити

Суперклей призначений для швидкого усунення дрібних поломок в побутових умовах. Працюючи з ним, потрібно знати: на відкритому повітрі він застигає за 2-3 секунди, а найменша необережність може привести до складні плями. Тому робота з ним вимагає підвищеної уважності.
Відтерти суперклей з шкіри, столу або будь-який інший поверхні можна за допомогою народних засобів і побутової хімії.

Чим розчинити суперклей: 5 кращих хімічних і народних засобів

Перед видаленням клею з тканини, скла, дерева або пластмаси в першу чергу ознайомтеся з його складом. Різні виробники використовують різні цианоакрилат, які є базовими речовинами. Від типу цианоакрилата залежить стійкість клею до розчинників і відтирка.

Суперклей буває:

 • пропілціаноакрілатний;
 • метілціаноакрілатний;
 • етілціаноакрілатний.

Пропілціаноакрілатний клей, на відміну від наступних двох, найбільш стійкий до впливу простих змивів. Для усунення його залишків використовуються спеціальні промислові розчинники, які можна придбати в будівельних магазинах.

Клеїть засіб на основі етілціаноакрілата до початку полімеризації досить чутливо до ацетону і без праці в ньому розчиняється.

Рада! Перед початком роботи з суперклеєм необхідно покласти поруч ганчірку, змочену ацетоном.Це допоможе моментально усунути потрапив клей на пальці рук або одягу і не пошкодити забруднені поверхні.

Метілціаноакрілатний клей відрізняється низькою водостійкістю. Свіжі сліди легко віддаляються вологою губкою або ганчіркою. У разі знаходження полімеру кілька годин на поверхні його усувають за допомогою мокрої тканини. Для цього треба змочити ганчірку, накласти на пляму, витримати 30-60 хвилин. Потім пластиковим скребком акуратно втечуть розм’яклі залишки з забрудненої поверхні.

Спеціальні змивки

Багато виробників моментального клею подбали про те, щоб клієнти не ламали голову, чим відтерти його залишки з одягу, шкіри, меблів, і включили в лінійку своєї продукції спеціальні змивки для полімеру.

Ось вони:

 • Henkel;
 • «Момент»;
 • «Секунда»;
 • «Майстер».

Необов’язково використовувати змивку тієї ж марки, що і суперклей.Досить переконатися, що вона призначена для взаємодії з тим типом цианоакрилата, який входить до його складу.

Важливо! Перед початком роботи зі змивом необхідно уважно ознайомитися з інструкцією.

Агресивні рідини

До агресивних розчинників відносяться: ацетон, рідина для зняття лаку, бензин, «Уайт-спірит».

Перед застосуванням будь-якої рідини для видалення плям слід перевірити їх на взаємодію з забрудненою поверхнею.Для цього треба нанести невелику кількість рідини на невидимий ділянку. Якщо поверхня не втратила первісний вигляд, то засіб використовується прямо за призначенням.

Аптечні засоби

Димексид в медицині отримав визнання завдяки своїй здатності глибоко проникати крізь клітинні мембрани, тим самим забезпечуючи надходження інших ліків глибоко в організм. Використання Димексиду для розчинення клею відбувається за тим же принципом: він глибоко проникає в полімер, тим самим руйнуючи його.

Аптечний препарат допоможе видалити залишки з поверхні автомобілів, не пошкодивши лакофарбове покриття, і з пластику, не покоробило його.

Треба знати! Видалення моментального кошти за допомогою Димексиду займе від 1 до 3 годин.

Ватяний тампон потрібно змочити рясно розчином і накласти на забруднене місце. Потім пластиковим скребком шар за шаром акуратно видалити клей.

Масла

При видаленні слідів з одягу, скла або пластика не варто ігнорувати народні методи очистки.В такому випадку на допомогу прийде соняшникова або дитяче масло. Ефективність масел обумовлена ​​тим, що багато видів полімеру містять його в своєму складі. Тому без ризику і втрат їм можна очистити будь-яку поверхню.

Після виведення клею одяг необхідно випрати, а всі інші оброблювані поверхні промити водою з милом.

Оцет

Перед використанням оцет потрібно розвести водою у співвідношенні 1: 1. Потім м’якою ганчіркою розчин нанести на пляму і залишити на 20 хвилин.Після видалення слідів клею зачищене місце промити водою і насухо витерти чистою ганчіркою.

Як прибрати суперклей з різних поверхонь і предметів (з меблів, підлоги, скла, плитки, пластика)

Для видалення моментального кошти з м’яких і твердих поверхонь підійде будь-який вищеперелічене засіб. Головне, дотримуватися необхідних заходів обережності.

Інструкція:

 1. Рясно змочити шматок матерії обраним очищувачем.
 2. Накласти матерію на пляму. Час впливу розчину на речовину залежить від його складу і оброблюваної поверхні.
 3. Після закінчення 20 хвилин акуратно підчепити край плями лопаткою (дерев’яної, пластикової або силіконової). Видалити клей з поверхні.
 4. При необхідності процедуру замочування повторити.
 5. Оброблений ділянку промити мильним розчином, потім чистою водою, протерти насухо.
 6. Для відновлення глянцю обробити зачищене місце склоочисником.

З окулярами і дрібними скляними предметами слід звертатися делікатніше. Для цього їх треба замочити в мильному розчині і залишити на 30 хвилин. Потім забруднене місце потерти серветкою. Після повного видалення клею скло промити під проточною водою і витерти насухо.

Чим відтерти клей «Момент» з рук і нігтів

З шкіри рук і нігтів засіб видаляється механічним способом. Руки слід опустити в теплий мильний розчин з додаванням миючого засобу для посуду і потримати їх 10 хвилин.

М’якою щіткою видалити розм’якшений клей з оброблюваних ділянок рук. Для чутливих ділянок шкіри можна використовувати полірувальну пилку для нігтів.

Як не можна видаляти клей

При видаленні суперклею не можна:

 • Використовувати розчинник, не переконавшись у позитивній реакції виробу на нього.
 • Працювати з очисниками в закритому приміщенні і в присутності дітей або домашніх тварин.
 • Терти забруднену ділянку речі наждачним папером і іншими абразивними матеріалами.
 • Використовувати ніж, гострі металеві предмети.

Пам’ятайте: тільки при дотриманні всіх вище перелічених правил і дотриманні інструкцій можна домогтися позитивного результату без шкоди здоров’ю і пошкодження оброблюваних поверхонь!

Як прибрати супер клей з рук (37 способів)

Супер клей – досить міцна штука і його дуже складно видалити з шкіри.Але ще більша проблема в тому, що засихає він на руках практично миттєво.

Далі – 37 домашніх способів швидко і ефективно очистити свої пальці і руки після роботи з цим клеєм.

Гаряча проточна вода

Вода повинна бути проточна. На стільки гаряча, на скільки можливо терпіти, але природно, щоб не викликала опіків.

 1. Спочатку потрібно потримати руки під струменем близько 5-10 хвилин, щоб шкіра гарненько розпарився і клей пом’якшав під дією температури.
 2. Після цього потрібно починати терти пляму іншою рукою або губкою, поки не почнуть з’являтися білі крупинки.
 3. Так потрібно продовжувати поки крупинки не перестануть з’являтися, а після змити все звичайним милом і зволожити жирним кремом для рук.

Обов’язково необхідно стежити за тим, щоб не перестаратися і не пошкодити шкіру.

Вазелін

Добре вимити руки з милом, потім насухо промокнути рушником. Після чого товстим шаром нанести вазелін або вазеліновий лосьйон, який продається в будь-якій аптеці.Залишити на 15 хвилин, щоб вбрався.

Після цього нанести на забруднення ще трохи вазеліну і втирати в шкіру обертаючими рухами, до тих пір, поки клейова плівка не почне відходити від шкіри. Коли плівка почала відходити, взяти шматок бинта, нанести на нього ще трохи вазеліну і продовжити втирати руху вже бинтом, таким чином знімаючи клей з руки.

Після того, як клей повністю знятий, просто помити руки з милом.

Димексид

На місце забруднення зробити компрес з димексидом.Ватний диск або невеликий шматок бинта сильно намочити в розчині, так щоб аж стікало і прикласти на проблемну ділянку шкіри, а потім накрити пакетом, фольгою або скотчем.

Так залишити на 7-8 хвилин, після чого знявши компрес, видалити клей і промити руки водою і рідким милом.

Соняшникова олія

Підігріте соняшникову олію налити в ємність, помістити в неї руки приблизно на 20 хвилин, можна і більше, дочекатися поки клейова плівка почне відходити.

Як тільки плівка почала відходити по краях, потрібно обережно підчепити відходить краєчок пальцем або пінцетом і нерізким рухом обережно зняти плівку.Потім, помити руки з рідким милом або рідиною для миття посуду.

Оцет

У пластикову миску налити 6% оцет, розбавлений один до одного з водою. Після цього в миску опустити руки приблизно на 5 хвилин. Перед тим, як опустити руки, обов’язково потрібно переконатися, що на шкірі немає пошкоджень.

Через п’ять або трохи більше хвилин потерти жорсткою стороною губки або щіткою до повного видалення забруднення. В кінці процедури ретельно вимити руки і зволожити шкіру жирним кремом.

Сіль

З кухонної солі зробити кашку за допомогою води і краплі рідкого мила. Нанести на попередньо розпарені в гарячій воді руки. Залишити кашку на 3-4 хвилини, потім почати втирати в шкіру масажними рухами до зникнення забруднення. Періодично додавати краплю рідкого мила і сіль.

Після того, як клей зникне, добре вимити руки в проточній воді і скористатися будь-яким зволожуючим засобом.

Солевая ванночка

У миску налити 0,5 літра гарячої води, додати десертну ложку морської солі, краплю рослинного масла і краплю рідкого мила.Все добре розмішати до розчинення солі.

Занурити руки в розчин на 15-18 хвилин, після чого обережно пінцетом видалити забруднення. Потім, промити руки чистою водою і нанести тонким шаром зволожуючий крем.

Сік лимона і яйце

 1. Взяти 2 курячих яйця, відокремити білки. Жовтки не знадобляться.
 2. Білки вилити в миску і додати свіжовичавлений лимонний сік половинки лимона.
 3. Добре розмішати вінчиком в густу піну і нанести піну на забруднення або просто опустити руки в миску з білками на 15 хвилин.

Після чого акуратно видалити клей за допомогою щітки і промити руки водою. Потім скористатися зволожуючим засобом.

Кубик льоду

Покласти кубик льоду в ганчірку, серветку або на крайній випадок в пакет, прикласти до місця забруднення, залишити так на 5-10 хвилин, дочекатися, щоб клей став крихким.

Коли клей застигне, прибрати лід і відчистити клей від рук будь-яким зручним способом. А після просто вимити руки з милом і зволожити звичним способом.

Пилка для нігтів

Буде потрібно дамська пилка для нігтів середньої жорсткості. Руки добре вимити з милом і просушити, шкіра повинна бути повністю суха. Після чого легкими рухами пилочки терти засохле клейове пляма.

Головне – не перестаратися і не завдати собі шкоди, пошкодивши шкіру. Терти слід строго клей, по можливості не зачіпаючи шкіру. Після видалення клею залишки змити водою і рясно зволожити шкіру.

Антіклеі

Взяти тюбик «Антіклеі», уважно прочитати інструкцію перед нанесенням, а далі діяти згідно з інструкцією.

 1. Нанести достатню кількість засобу, щоб покрити місце забруднення.
 2. Простежити, щоб засіб не потрапило на шкіру навколо забруднення.
 3. Зверху покласти паперову серветку.
 4. Залишити на час, який вказано на упаковці.
 5. Потім, свіжої сухою серветкою видалити залишки клею.

Після цього добре вимити руки водою з милом і нанести жирний крем.

Спирт

У тарілку налити спирт, опустити руки на 20-25 хвилин, після чого спробувати зчистити клей руками або щіткою, якщо клей пішов не до кінця повторити процедуру.Після видалення промити чистою водою з милом і рясно змастити руки жирним кремом.

Маргарин

На водяній бані розтопити маргарин до рідкого стану. Перелити маргарин в ємність і опустити руки в нього руки, попередньо переконавшись, що ваші дії не призведуть до опіку.

Потримати руки в такій ванні 15 – 25 хвилин, Коли клей почне поступово відшаровуватися по краях забруднення, зчистити його піддягши пальцями або пінцетом за краї акуратно без різких рухів.Після цього змити залишки маргарину і клею господарським милом.

Кавова гуща

Взяти кавову гущу, нанести на пляму і масажними круговими рухами обережно втирати в попередньо розпарену шкіру рук. Щоб краще втирати можна додати краплю рослинного масла. Поступово пляма почне зникати. Після видалення вимити руки з рідиною для миття посуду і зволожити маслом для рук.

Цукор

Руки розпарити в теплій воді, після цього взяти цукровий пісок, додати в нього трохи води до утворення кашки.Нанести утворилася кашку на пляму клею і почати втирати масажними рухами. Коли пляма зникне, змити суміш проточною водою і нанести зволожуючий крем. При необхідності процедуру повторити.

Цукрова паста для депіляції

Цей метод підходить тільки тим, хто вміє працювати з пастою. І в разі, якщо клей застиг на руці тонким шаром і не дуже сильно, а так само якщо клей на рівній поверхні руки.

Взяти невеликий шматок цукрової пасти для депіляції, повільно, дозволяючи розтектися, нанести на шкіру до забруднення, на забруднення і на 0,5 сантиметра далі.Після чого різким рухом, строго уздовж шкіри зняти пасту разом з клеєм. Якщо знадобиться, повторити процедуру. Після чого руку промити водою і нанести зволожуючий крем.

Крем для рук

Взяти будь-який жирний крем, який є в будинку. Нанести товстим шаром на пляму. Почекати 5 хвилин, а після втирати в шкіру масажними рухами не докладаючи зусиль приблизно 10 хвилин.

Після цього клей почне відставати по краях від шкіри, а значить його пора підчепити пінцетом і обережно зняти.Потім вимити руки з милом.

Засіб для заморозки ударів

Руки вимити з милом і насухо витерти рушником. На забруднення розпорошити засіб для заморожування ударів, яке можна придбати в аптеці або спортивному магазині.

Почекати деякий час, поки клей застигне і стане крихким. Після чого почати зчищати його будь-яким зручним способом. Коли клей відчистити руки промити з милом в теплій воді і нанести зволожуючий масло.

Паста для очищення рук

На вологу, розпарену шкіру рук нанести трохи пасти для очищення рук і почати втирати руху около15- 20 хвилин, до повного зникнення клею.Потім змити теплою водою і перевірити чи залишився клей, якщо залишився, то процедуру слід повторити. В кінці процедури слід нанести на шкіру жирний крем для рук.

Арахісове масло

На попередньо вимите, сухі руки нанести арахісове масло і дати вбратися кілька хвилин, потім поступово почати втирати в пляма, додаючи за потребою масло, поки клей не почне відшаровуватися. Після цього просто підчепити пальцями або пінцетом клейову плівку і акуратно видалити. Потім змити з рук масло рідиною для миття посуду.

Скраб

Взяти невелику кількість скрабу, нанести його на суху шкіру в місці утворення клейової плівки і почати розтирати круговими рухами. Клей поступово почне руйнуватися і зникне зовсім. Після закінчення процедури добре промити руки і змастити шкіру живильним кремом.

Уайт-спірит

Ватною паличкою, акуратно, не зачіпаючи шкіру нанести засіб на клей. Можна попередньо змастити шкіру навколо плями жирним клеєм, щоб уникнути попадання на шкіру розчинника.Потім, потрібно почекати деякий час і видалити клей, а після цього помити руки з господарським милом в проточній воді і нанести звичне зволожуючий засіб.

Жирне молоко

У неметалічну ємність налити жирне, сільське молоко, опустити руки і потримати сім хвилин. Потім просто потерти місце забруднення старою зубною щіткою не виймаючи руки з молока. Після чого пінцетом зняти клейову плівку і вимити з милом руки.

Річковий пісок

Перед застосуванням річкового піску руки слід розпарити.На вологі руки нанести річковий пісок і розтирати круговими рухами до повного зникнення плями. Стежити, щоб не пошкодити шкірний покрив. Після чого руки вимити і зволожити жирним кремом.

Харчова сода

Зробити пасту з води і харчової соди. Руки добре розпарити в гарячій воді близько 20 хвилин, коли шкіра на руках стане м’якою, пасту нанести на пляму і почекати кілька хвилин.

Після цього старою зубною щіткою почати акуратно терти, не докладаючи зусиль до повного зникнення плями.У процесі потрібно обов’язково стежити, щоб не пошкодити шкіру занадто сильним тертям. В кінці руки вимити з милом в проточній воді і нанести зволожуючий засіб.

Кефір

Жирний кефір кімнатної температури налити в неметалічну ємність. Руки добре помити і опустити в кефір на 30 хвилин. Після цього кефір просочити сухою серветкою і видалити, клей підчепивши обережно за край пінцетом. Потім руки вимити з милом в проточній воді. Для більшого ефекту в кефір можливо додати чайну ложку кухонної солі.

Наждачний папір

Шкіру рук ретельно вимити милом і добре просушити рушником. Після цього дрібнозернистим наждачним папером акуратно потерти пляма до його зникнення. Так само потрібно стежити за тим, щоб не стерти випадково шкірний покрив.

Коли видалити пляму вдасться повністю, руки помити проточною водою і обов’язково зволожити кремом для рук.

Пемза

Перш ніж видаляти клей пемзою, потрібно потримати руки в гарячій воді, на стільки гарячої, на скільки можливо витримати без шкоди для здоров’я, не менше 5 хвилин, щоб розм’якшити клей.

Після цього пемзою терти пляму до його зникнення. Намагатися якомога менше зачіпати незабруднених ділянки шкіри. Можна періодично капати невелику кількість мила на пляму. Після того, як клей повністю зітреться з шкіри, руки слід помити і добре зволожити будь-яким засобом.

Рідина для запальничок

Взяти звичайну рідину для запальничок. Акуратно, дотримуючись запобіжних заходів, розпорошити засіб на забруднену ділянку шкіри. Почекати деякий час, поки клей застигне і стане крихким, а потім зчистити або щіткою, або пилкою для нігтів.

Після того, як клей повністю вилучений потрібно вимити руки, і нанести крем для рук.

Нітрометан

Нанести на клей нитрометан, дуже акуратно, уникаючи попадання на шкіру. Через 5 хвилин акуратно видалити засіб із залишками клею сухої, а потім вологою серветкою. Після процедури руки добре промити і зволожити кремом. Засобом слід користуватися вкрай обережно.

Гальмівна рідина

Взяти гальмівну рідину, нанести на засохлу пляму клею.Постаратися якомога менше зачепити шкіру. Залишити засіб на деякий час, а потім сухою серветкою видалити разом із залишками клею. Після цього помити руки рідким або господарським милом і добре просушити рушником нанести жирний крем для рук.

Сметана

Руки перед процедурою потрібно добре вимити і просушити сухою серветкою.

 1. Після цього взяти домашню сметану, нанести на місце забруднення і дати трохи вбратися, приблизно 20 хвилин.
 2. Коли сметана вбереться додати ще трохи і почати втирати в пляма.
 3. Після того, як клейова плівка почне відшаровуватися слід дбайливо підчепити її пальцем або пінцетом і потягнути нерізким рухом.

Після видалення плівки руки добре вимити господарським милом або рідиною для миття посуду.

Стеклоочиститель

У чисту ємність налити склоочисник. Опустити в цей склад руки і тримати їх там не менше 15 хвилин. Потім спробувати очистити руки від клею.

Якщо очистити не вдалося, то варто потримати ще трохи і зчистити щіткою або твердою стороною губки.Коли клей зникне руки промити прохолодною водою і нанести масло для тіла.

Ацетон

Відмивати клей ацетоном слід дотримуючись звичайні запобіжні заходи. Шкіру навколо забруднення бажано обробити жирним кремом за допомогою ватної палички.

Ацетоном обробити строго забруднення, уникаючи попадання на шкіру. Через деякий час видалити ацетон разом з клеєм сухою серветкою. Після чого добре промити руки в прохолодній воді і нанести на шкіру живильний крем.

Пральний порошок

Звичайний пральний порошок для ручного прання додати в сильно прогріту воду. Пропорції повинні бути один до трьох, приблизно один стакан порошку на три склянки води.

Занурити в цей розчин кисті повністю або тільки місця забруднення. Залиште так на чверть години, після цього почати відчищати щіткою або жорсткою губкою. Коли клей відчистити до кінця, руки промити чистою водою

Солоний лимон

Один середній лимон очистити від шкірки і перемолоти в блендері.Додати чайну ложку солі і ретельно розмішати після цього дати настоятися розчину близько 3 хвилин.

Після цього нанести склад на клейову плівку. Важливо простежити, щоб на шкірі не було ран, подряпин або інших пошкоджень шкіри. Почекати п’ять хвилин і видалити клей разом зі складом вологою серветкою, а потім промити шкіру під струменем теплої води.

Спокій

Одним з найкращих засобів є спокій. Слід заспокоїтися, вимити руки з милом і просто чекати пару днів, не забуваючи мити руки при будь-якій зручній можливості, а так само мити посуд і прати білизну вручну.За цей час захисний шкірний шар сам очиститься.

Ще корисні статті

Як очистити супер-клей з шкіри? Лайфхак: demkristo – LiveJournal

Кілька тижнів тому я закінчив косметичний ремонт в квартирі. Ну що таке ремонт, розповідати не варто, вірно ?!
Якісь речі робили наймані працівники, щось робив сам. В основному по дрібниці. Десь підмазати, щось поміняти або підклеїти.

Ось з клеєм-то моя дружба ніяк і не налагодиться. Як не крути, а через раз ізгваздаешь руки в ньому і потім насилу віддирати.Правда, я вже звик обходитися малими кровями і зараз розповім, як це можна зробити. Відразу хочу сказати, що мова йде про потрапляння на руки. Якщо, не дай Бог, клей потрапив на чутливі ділянки шкіри (а таке теж буває), то краще відразу біжіть до лікаря.

Отже

Метод 1. Засіб для зняття лаку

Беремо відповідний засіб для зняття лаку. Ацетон, що входить до складу засобу для зняття лаку, дозволить розм’якшити суперклей, після чого видалити його буде набагато легше.Щоб цей метод спрацював, використовуйте рідину для зняття лаку, що містить ацетон. На етикетці завжди є склад. Десь на початку списку компонентів повинно бути зазначено присутність ацетону.

Наносити засіб на проблемну ділянку краще ватною паличкою або паперовим рушником. Важливо знати, що ця хімія цілком здатна роз’їсти лак на столах та інших меблів. На жаль, ми через це пройшли (.

Якщо ви сидите за столом, накрийте робоче місце скатертиною. Звичайно, краще, якщо процедуру видалення клею ви будете проводити над раковиною.Відскребіть суперклей, коли він розм’якне. Через кілька хвилин суперклей повинен збліднути і почати відшаровуватися від шкіри. Тепер можете обережно відшкребти клей з ураженої ділянки. До цього момент процес видалення клею не повинен викликати у вас ніяких проблем.
Якщо клей ніяк не хоче зводитися, візьміть пилку для нігтів і зітріть клей з шкіри. Головне, не переусердсвуйте. )

Метод 2. Побутова хімія для кухні та ванної

Змочіть шкіру в теплій мильній воді.Кілька хвилин в теплій мильній воді можуть в кінцевому підсумку вивести суперклей з шкіри. Воду можна брати з-під крана і звичайне мило. Занурте проблемну ділянку шкіри в раковину з теплою мильною водой.Попробуйте зняти клей з шкіри після замачіванія.Еслі не допомогло, можливо, повторне замочування завершить справу. На те, щоб видалити суперклей милом і водою, у вас може піти не одна спроба.

Метод 3.Іспользуйте вазелін.

Втирайте вазелін в шкіру, щоб видалити суперклей.Крім того, він допоможе запобігти пошкодження шкіри в результаті впливу на неї суперклею. Якщо у вас вдома не завалялося тюбика вазеліну, ви легко знайдете його в більшості аптек. Деякі бальзами для губ також містять вазелін. Якщо у вас такий є, перевірте, чи не зазначений вазелін в якості одного з інгредієнтів. Втирати вазелін потрібно протягом декількох хвилин

Метод 4. Застосуйте рослинне масло.

Умочіть шматочок тканини або паперового рушника в рослинне масло.Потім цією ж тканиною почніть втирати масло в проблемну ділянку шкіри. Через кілька хвилин суперклей повинен почати відшаровуватися від вашої шкіри.
Якщо у вас немає рослинного масла, можете замінити його мигдальним або дитячим маслом.

Метод 5. Використовуйте крем для рук.

Втирайте в шкіру крем для рук. Для цього можете скористатися абсолютно будь-якою маркою крему. Продовжуйте терти, поки суперклей не почне злазити з кожі.Подобно вазеліну, крем для рук теж зволожує шкіру.Це дозволяє запобігти можливі збитки в результаті впливу на шкіру суперклею. Якщо у вас суха шкіра, то цей спосіб якраз для вас.

І найголовніше, будьте акуратніше! Тоді, швидше за все, Вам не доведеться застосовувати жоден з вищеописаних мною способів))

.