Ногти

Шкідливо нарощувати нігті: Шкідливо чи корисно нарощування нігтів?

шкідливо нарощувати нігті

Головна »Шкідлива» Чи шкідливо нарощувати нігті

шкідливо нарощування нігтів гелем?

Кінець світу))

Почнемо з того, що гель це хімічно розроблений полімер функціонує майже так само, як природний ноготьОн НЕ запечатує і не пригнічує біологічну систему нігтя, дозволяючи йому дихати.
Хоча сама нігтьова пластинка складається з неживого матеріалу, вона пропускає вологу і продукти обміну речовин, пов’язані з метаболічною активністю шкіри під нігтем.Якщо робити під час коррекціюі нігті не віддирати а акуратно спилювати і робити хорошого майстра, яка не запилюється нат ніготь, а лише злегка піднімає пилою верхній шар і використовує при цьому серціфіцірованние материали, то ніготь не постраждає, а навпаки буде захищений, буде вирівнюватися під гелем (якщо він був нерівним) і буде швидше рости і зміцнюватися.

Міледі

Будь-яке нарощування впринципі шкідливо, так як утворюються мікротріщини на своїх нігтях коли їх пиляють грубої пилою безпосередньо по нігтях.Нарощування гелем являє собою те. що тіпси “пріклеваівают” на середину нігтя, неприємне відчуття і потім це “шкурят”

Valia [email protected]

Шкідливо, нігті дуже псуються. Коли знімають нігті, а їх просто спилюють, то ніготь ставати дуже тонким. Я нарощувала нігті. і дуже про літку шкодую ((І потім коли ніготь росте то відростає міцний хороший ніготь а інших пів нігтя тонкий і не красивий ((ТАК ЩО Я ТЕБЕ НЕ РАДЖУ НАРОЩУВАТИ !!!!

Аліна Не скажу

я вирішила спробувати що це таке на собі, і дуже пошкодувала, ніколи нічого не збираюся нарощувати.Якби знали який вплив оказиваеются на нігті, ви б вікінулі це з голови. НЕ РАДЖУ

Вікторія Дьяконова

Можливо, Вам не пощастило з майстром Оо
Звичайно, частина нігтя спиливается, але не більше, ніж сошліфуют на 3х звичайних манікюр. І тонше нігті здаються через те, що притискаються масою гелю – спресовуються. Якщо звичайно все правильно робилося. Зазвичай негативно ставляться до нарощування ті, хто зриває нігті сам, не спилюючи.Структура нігтя дуже схожа на риб’ячу луску, важко проконтролювати, скільки шарів лусочок відірветься разом з нігтем. У будь-якому випадку, навіть при невмілої роботи пошкоджується тільки нігтьова пластина, а не матрикс і нігтьове ложе. УмнаяЕмаль вам на допомогу, за півтора місяці старий ніготь зростеться.

$ -Vetka

Галка права на всі 100% .Не шкідливо, тільки потрібно знайти майстра профессіанала своєї справи. Який знає всю технологію нарощування, корекції і зняття нігтів.Все потрібно робити акуратно і по “правилам”, тоді ваші нігті не постраждають. Нарощуйте, зміцнюйте, ні чого не бійтеся.

Нарощування нігтів. Чи шкідливо?

Анастасія Калмикова

Найчастіший питання, яке задають майстру клієнти це – шкідливо нарощувати нігті. У багатьох публікаціях можна прочитати про те, що нарощування нігтів пошкоджує натуральний ніготь, истончает його і деформує. Насправді ж подібні висловлювання можна почути від майстрів манікюру, які не мають ніякого іншого освіти, крім шкільної, і власне, курсів манікюру з дуже короткою програмою навчання, позбавленої теоретичної бази.
Добре володіючи технікою нарощування нігтів, розуміючи, як працює матеріал, не допускаючи в роботі помилок, і розбираючись в тому, що являє собою ніготь, майстер ніколи не підтримає теорію про шкоду нарощених нігтів.
Звичайно, нігті можна пошкодити, але аж ніяк не нарощуванням. Заподіяти шкоду, занести інфекцію, викликати викривлення нігтьової пластини можна невмілої роботою при нарощуванні і манікюрі. Все залежить від досвіду і майстерності людини, який працює з вашими руками.А також від того, які рекомендації по догляду за штучними нігтями дасть майстер, і вашого бажання цих рекомендацій слідувати.
Це невеликий перелік процедур, що викликають часто необґрунтовані побоювання у клієнтів, і процедури, на які дійсно слід звертати увагу. Розглянемо докладно.

Дезінфекція.
Робота майстра манікюру завжди починається з дезінфекції рук клієнта, своїх рук, інструментів, поверхні столу. Ми можемо тільки сподіватися, що стільниця і інструменти були оброблені до нашого приходу.Це робиться відразу після відходу попереднього відвідувача. Стіл протирається, а інструменти миються в проточній воді і замочують в банку з розчином на 15 хвилин. Якщо ви бачите таку банку поблизу від робочого місця майстра, це добра ознака. На банку повинна бути етикетка з датою, коли розчин був приготований і залитий. Незалежно від того, якого кольору розчин, він повинен бути прозорим, без суспензій і крихт. Так ми можемо судити про те, що розчин свіжий. Але це перший етап дезінфекції.
Другий етап, також обов’язковий, і полягає в розбризкуванні дезинфікуючого засобу, призначеного для обробки шкіри рук, поверхонь та інструментів.Це робиться вже в присутності клієнта. Майстер кропить і свої руки, і руки клієнта, і інструменти. На цю процедуру слід звертати увагу в першу чергу. Ретельно проведена процедура дезінфекції гарантія того, що ні при манікюрі, ні при нарощуванні НЕ буде занесена інфекція.

відсунення кутикули і птеригия.
Ця важлива частина роботи при нарощуванні нігтів і при манікюрі. Якщо з нігтьової пластини видалений птеригий, то штучний матеріал буде щільно зрощений з нігтем, що виключить утворення повітряних порожнин, що в свою чергу, виключить можливість потрапляння в ці порожнечі вологи, бруду а, отже, і інфекції.На що слід звернути увагу? – На те з якою силою майстер натискає інструментом на область кореня нігтя. Якщо відчувається біль, слід негайно про це повідомити. Справа в тому, що саме цією дією можна пошкодити корінь нігтя, що надалі викличе нерівний зростання нігтьової пластини. Пошкоджується частина кореня, яка перестає функціонувати. Таке трапляється і в результаті удару, коли в результаті травми ніготь перестає рости або росте фрагментарно. Не можна допускати сильного натискання на область кореня нігтя.

Ультрафіолет

Я один раз ризикнула-дуже бридко навіть для мене, хоча до експериментів з власним тілом завжди ставилася позитивно. Незручно, ніготь потім тонкий і жовтий, сам процес огидний. Хоча багато хто робить і не меншому кол-ву подобається.

шкідливо нарощувати нігті ??? потім коли їх знімати – що зі своїми буде?

Бондаренко Римма

Якщо вже вирішиш

шкідливо нарощування нігтів

На читання 12 хв.Опубліковано

Переваги і недоліки нарощування

Природа не всіх нагородила міцними і здоровими нігтями правильної форми. І тут на допомогу приходить нарощування. Воно дозволяє мати красиві і доглянуті ручки незалежно від природної схильності. Але захоплюватися частим нарощуванням все-таки не варто. Потрібно давати своїм нігтиками невеликі періоди спокою, під час яких вони зможуть відновитися.

Не рекомендується нарощувати нігті при ослабленому імунітеті або під час прийому антибіотиків.У цьому випадку є ризик відшарування нарощеного шару.

Натуральним нігтям процедура нарощування все-таки приносить деяку шкоду, що в подальшому може негативно позначитися на їх здоров’я і красу. Щоб мінімізувати можливий ризик, ми розповімо про основні причини шкоди при нарощуванні нігтів.

Сучасні методи нарощування

У нарощування існує кілька технологій, але популярними залишаються гелеве або акрилове. Кожна процедура подовження нігтьової пластини містить свої плюси, мінуси, нюанси.

Акриловое:

 1. Акрил швидко засихає, тому не рекомендують використовувати його в домашніх умовах.
 2. Заздалегідь можна визначитися з кольором і використовувати потрібний відтінок матеріалу, підходить для об’ємного дизайну.
 3. Тривалий час тримається на нігтики, матеріал тонкий, міцний, зламати важко.
 4. Існує ризик отримати алергічну реакцію.
 5. Процедура зняття проста, потрібно потримати нігтики в спецрозчин до розм’якшення, потім залишки знімаються лопаткою.
 6. Після зняття акрилу пластини будуть ослабленими, неестетичними, тьмяними на вигляд.
 7. Хімічні компоненти виділяють різкий стійкий запах.
 8. Дефекти легко виправляються без зміни покриття.

Гелевое:

 1. Для висихання необхідна УФ-лампа, при сушінні часто з’являється відчуття печіння.
 2. Гіпоалергенний, вважається безпечним для шкірного покриву, роговий пластини.
 3. Відсутня різкий запах, так відсутні сторонні домішки.
 4. Модель формується простіше, так як гель легше спилювати.
 5. Захищає пластину, менше надає згубного впливу.
 6. Стає менше стійким при різкій зміні температури, з’являються тріщини, які не можна відремонтувати, доведеться знімати гель з усією поверхні.
 7. При знятті виникнуть складності, гель потрібно спилювати, в процесі верхній шар пластини часто пошкоджується.
 8. Були випадки алергії на пил при спилювання гелю.

Низька кваліфікація салонного майстра

Як не дивно, та таке можливо.Якщо майстер має недостатньо високу кваліфікацію, він може перепиляти ваші нігті. Що це означає?

На підготовчому етапі нарощування нігтів майстер видаляє верхній блискучий шар нігтя. Для проведення цієї процедури використовуються пилочки від 180 грит.

Значить, така пилка за один рух буде знімати невеликий шар кератінових пластинок і м’якше впливати на структуру нігтя.

Пилочки абразивностью 80, 100 або 150 грит призначені для використання на штучних матеріалах.Застосовуючи їх до натуральних нігтів, є ризик зняти занадто великий шар, що часто стає причиною хворобливих відчуттів.

Сильно заточені нігтики стають дуже тонкими і червоніють при натисканні. Така агресія, безсумнівно, негативно відбивається на подальшому розвитку нігтьової пластини. І вина в цьому випадку лежить повністю на майстра.

При низькій вартості послуг з нарощування нігтів потрібно задуматися, чому вартість настільки відрізняється. Можливо, цей майстер використовує дешеві матеріали сумнівної якості.Де гарантія, що вони пройшли сертифікацію? Застосування таких матеріалів загрожує не тільки відшаруванням нарощеного нігтя, але і набагато більш серйозними наслідками.

Свого часу в США заборонили виробництво матеріалів, що мають в складі метилметакрилат (ММА). Ця речовина не тільки викликає різного роду подразнення, але і може привести до серйозного пошкодження нігтя, аж до його повної втрати.

шкідливо нарощувати нігті гелем

Якщо майстер використовує правильну пилку для нігтів (180 grit), то спилювання верхніх шарів пластини буде безпечним

Гель являє собою полімерний матеріал, що застигає при впливі УФ-лампи.Гелевий нігтик виходить блискучим, ідеально рівним і не тьмяніє з часом. Навіть якщо ви вибрали професійного майстра, який використовує матеріали високої якості, потрібно бути готовою до наступних можливих наслідків:

 • пошкодження нігтьової пластини. Щоб гель довго тримався, нігтьову пластину потрібно зробити шорсткою. Для цього спиливается 2-3 верхніх шару. Проблема в тому, що навіть кваліфікований майстер може перестаратися і спиляти довше, ніж передбачалося: в такому випадку пластина сильно стоншується;
 • деформування нігтя.Гель в деякій мірі пропускає повітря. Але натуральним нігтям його недостатньо. При порушеною аерації ніготь може деформуватися і зігнутися;
 • припинення вироблення захисного шару. Під тривалим впливом штучних матеріалів припиняється вироблення захисного шару, внаслідок чого натуральний ніготь стає ламким і розшаровується;
 • розвиток грибкових захворювань. При багаторазовій корекції між нігтем і гелем можуть утворюватися повітряні кишені, які є хорошим середовищем для розмноження бактерій.Простір буває настільки маленьким, що навіть професійний майстер може його не помітити.

При недотриманні правил моделювання нігтя є ризик, що зламається не тільки штучне покриття, але і сама нігтьова пластина

Для більшості людей акрилові нігті – всього лише безпечний косметичний аксесуар.

Хоча малоймовірно, що нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах або в салоні завдасть шкоди вашому здоров’ю, деякі люди можуть помітити, що їх справжні нігті стали більш тонкими або змінили колір.

Якщо це станеться, просто видаліть акрилові нігті, і нехай ваші нігті знову відросте.

Проте, не можна дати однозначну відповідь на питання про те, чи шкідливо нарощування нігтів акрилом.

Іноді можуть виникнути такі проблеми:

 • Деякі інгредієнти, присутні в акрилових нігтях, легко спалахують, тому їх необхідно тримати на відстані від приладів для випрямлення волосся, а також від джерел тепла і полум’я при приготуванні їжі.
 • Інфекція є ще одним потенційним проблемою при нарощуванні нігтів акрилом. Вологе, темний простір між натуральним нігтем і акриловим є ідеальним живильним середовищем для грибків і бактерій. Ви не зможете відразу ж помітити ознаки інфекції через штучне покриття нігтів, тому краще не залишати акрилові нігті на натуральних занадто довго.
 • шкідливо нарощування нігтів для людей, чий організм ослаблений через медикаментозного лікування, аутоімунного захворювання або поганої циркуляції крові? Так, у всіх перерахованих випадках краще утриматися від нарощування, в іншому випадку організм піддається більш високому ризику розвитку інфекції.
 • Як і наша шкіра, нігті є пористими, поглинаючи хімічні сполуки. Кожен раз при застосуванні акрилових нігтів жінки піддаються впливу хімічних речовин, що доставляються безпосередньо в нігтьові пластини і шкіру. Акрилові нігті містять формальдегід і смоли. Жінки, які користуються ними на регулярній основі, піддаються ризику значного впливу цих небезпечних хімічних речовин.
 • Деякі майстри манікюру використовують дешевий клей для нігтів, що містить метилметакрилат або ММА.Тривале перебування під впливом ММА може привести до повної втрати нігтя.

«Користь»

 • Акуратний манікюр на тривалий час

На слабких нігтики, схильних до розшарування, ламкості, складно зробити довговічний манікюр. Уже через 3-4 дня з’являться тріщини, відколи. Навіть здорові нігтики потребують оновлення манікюру кожні 1,5 тижні.

Якщо подивитися об’єктивно, то виглядають яскраво, красиво, доглянуто. Особливо, якщо виконані професійно, гармонійно поєднуються із загальним чином.Витончено будуть виглядати на заходах, вечірках.

 • Для корекції недоліків

Якщо маєте широкої нігтьової пластиною і при цьому короткі пальці, то не варто відмовлятися від процедури. Нарощування нігтів якраз скоректує недоліки, пальці візуально удлинятся.

На обмеженій поверхні складно розмахнутися і виконати цікавий візерунок, малюнок. А адже саме це цінується в професійному манікюрі. Однотонні кольорові варіанти червоних, перламутрових відтінків завжди будуть в тренді.Але періодично хочеться стандартного френча, який неможливо втілити на коротеньких нігтики.

Подібний плюс виділять особи, у яких присутня шкідлива звичка гризти, обкушувати нігті. Це шкідливо, не естетично. Якщо інші методи боротьби не допомагають, то сміливо йдіть в салон на нарощування. Неважливо, виберіть акрилові або гелеві, їх в жодному разі не погризёшь. Дієвий спосіб відучитися від шкідливої ​​звички.

«Шкода»

 • Перший час буде не комфортно

Плюси і мінуси нарощування нігтів гелем і акрилом, користь і шкода цікавить багатьох, хто наважується на подібну процедуру.Негативні моменти слід розглядати з боку здоров’я і комфорту.

 • Можуть виглядати неакуратно і вульгарно

Даний факт повністю залежить від майстра. Якщо у нього мало досвіду і немає смаку, то на 99% в результаті отримаєте ненатуральні і псують образ нігті. Тому варто дуже уважно вибирати майстра. Так як професіонал в цій справі може зробити справжній шедевр.

 • Потрібно регулярна корекція

Наскільки професійно б не були зроблені нігтики, вони все-таки будуть ламатися або відклеюватися.І в даній ситуації самостійно зробити нічого не вийде, так як допомогти зможе тільки майстер.

Робота висококваліфікованого професіонала буде коштувати недешево. Навіть якщо вдасться знайти економічний варіант, то потрібно бути готовим до того, що раз на місяць доведеться оплачувати ще й коригування. А також вартість залежить від складності обраного дизайну.

 • Є ймовірність занести інфекцію

Це теж залежить від майстра. Тому не варто гнатися за низькими цінами.Краще знайти досвідченого і надійного професіонала, за відгуками друзів і знайомих.

 • Природні нігтьові пластини будуть ламкими і тонкими

Це дійсно так. Але прогрес не стоїть на місці і зараз популярні гелі-лаки і «біогелі». Їх перевага полягає в тому, що за допомогою спеціальної рідини вони стають м’якими і з легкістю видаляються манікюрною лопаткою.

У результаті нігтики не наражати на зайвому стресу, т.к. покриття не потрібно спилювати. Крім цього, зараз існують безліч відновлюють кремів і воску.

Головне робити цю процедуру нечасто. Тому остаточне рішення нарощувати їх чи ні, має визначатися тільки особистими перевагами.

Майстри радять поєднувати два варіанти. Для базового шару використовують акрил, а покривають гелем. Подібна технологія дозволить об’єднати позитивні моменти обох варіантів. Нігтики будуть міцними, блискучими, придатними для вибраного малюнка.

Неякісна дезінфекція

Перед виконанням будь-яких манікюрних процедур нігтям потрібна дезінфекція. Причому їй підлягають не тільки інструменти і робочі поверхні, але і руки клієнта і майстра.

При наявності будь-якого захворювання нігтів або шкіри рук клієнт ризикує заразити не тільки самого майстра, але і наступних його клієнтів. Саме тому важливо спочатку вилікувати наявні захворювання, а вже потім дбати про красу рук.

Будь-яка інфекція, що потрапила під шар гелю або акрилу, буде прогресувати.Адже їй абсолютно ніщо не заважає, навіть чинники навколишнього середовища, так і лікування ніякого немає. Тому при будь-яких некомфортних відчуттях на нарощених нігтики потрібно звернутися до свого майстра. Можливо, доведеться зняти штучний нігтик і відвідати дерматолога.

У недостатньою дезінфекції також винен виключно майстер. Від вас навряд чи щось залежить.

Неправильне моделювання

У будь-якої форми нігтів свої особливості моделювання, але основні принципи однакові.В процесі процедури нарощування майстер обов’язково повинен дотримуватися геометрію моделювання. Особлива увага повинна бути приділена зоні апекса, стресовій зоні, правильності С-кривих і паралельності ліній. Всі основні зони показані на малюнку нижче.

При занадто товстому шарі гелю або акрилу, нанесеного на стресову зону, є ризик зламати не тільки штучний, але і натуральний ніготь. Адже в цьому випадку основний центр ваги припадає на вільний край нігтя.

Навіть при правильно зробленому нарощуванні можна пошкодити нігтьову пластину, якщо не дотримуватися терміни корекції.Натуральний нігтик відростає і з часом центр ваги починає зміщуватися. Цей процес відмінно показаний на малюнку нижче.

Виникає ризик пошкодження нігтя, адже навіть при незначному ударі натуральний ніготь тріскається разом з штучним. Причому тріщина припадає приблизно на середину нігтя.

Саме тому дотримання термінів корекції важливо не тільки з естетичної точки зору, але і для безпеки вашої нігтьової пластини. Причому якщо при неправильному моделюванні винен майстер, то за недотримання термінів корекції звинувачувати можете тільки себе.

Шкода від зняття нарощених нігтів

Для тих хто турбується про те, нарощування нігтів шкідливо чи ні, є хороша альтернатива штучним акриловим нігтям, що містить формальдегід і шкідливі хімічні речовини.

В гелевих нігтях, нарощених за LCN-технології, немає агресивних компонентів.

LCN використовує светоотверждаемие високотехнологічні смоли, щоб отримати більш сильні, міцні і здорові нігті.

Інгредієнти, що застосовуються для LCN-нарощування, досить безпечні, щоб періодично використовувати такі нігті на натуральному «підставі».

 • Вони ніколи не будуть жовтіти або тріскатися, як акрил, і ви можете носити їх 3-4 тижні.
 • Гелеві нігті не є пористими, тому вони будуть захищати справжній ніготь.

Нарощування нігтів шкідливо чи ні? Дати стовідсоткову гарантію безпеки навряд чи зможе навіть дуже досвідчений майстер манікюру.

Однак у вас навряд чи виникнуть проблеми з нігтями при дотриманні нескладних правил:

 • Заради вашої шкіри рук і кутикули, а не тільки нігтів, використовуйте гумові рукавички при чищенні духовок, використанні відбілювача і абразивних чистячих засобів.
 • Використовуйте подушечки пальців, щоб брати речі.
 • Ніколи не обрізайте і не відрізайте штучні нігті. Якщо ви хочете поліпшити або повністю позбутися від нарощених нігтів, проконсультуйтеся зі своїм майстром манікюру, який має всі необхідні, дезінфіковані інструменти.
 • Використовуйте зубочистку, щітку для чистки нігтів або стару зубну щітку для очищення бруду під нігтями. Краще триматися подалі від металевих інструментів.
 • Змащуйте маслом кутикулу і вільний край ваших натуральних нігтів двічі в день, особливо у вечірній час перед сном, щоб підтримувати зволоження кутикули і нігтів.Застосовуйте лосьйон або крем для рук і нігтів з вітаміном E. Це допоможе запобігти розщеплення натуральних нігтів.

Шкода від зняття – в сточуванні, про який ми вже згадували. Не рекомендується занадто часто знімати нарощені нігті і моделювати нові. При такому підході ви ризикуєте зменшити природну товщину своїх натуральних нігтів.

Ідеальний варіант – спиляти половину нарощеного шару, а частину, що залишилася сточувати поступово в міру відростання.В цьому випадку агресія по відношенню до натурального нігтику буде не сильно виражена. Звичайно, зовнішній вигляд буде не ідеальним мінімум 4 місяці, але його можна злегка реанімувати, покривши шаром гель-лаку. Шелак знімається розмочуванням і не вимагає додаткового спилювання.

Підводячи підсумок, стає ясно, що основним шкодою при нарощуванні нігтів є майстер низького кваліфікаційного рівня, що економить на матеріалах. Довіряйте свої ручки тільки перевіреним салонам і будьте обережнішими з майстрами, які працюють на дому.

Чому шкідливо нарощувати нігті 🚩 нарощувати нігті чи ні 🚩 Догляд за нігтями

Процедура нарощування нігтів включає в себе попередню обробку нігтя абразивними пилками. Здійснюючи цю маніпуляцію, майстер переслідує одну мету – зробити ніготь більш шорстким для кращого зчеплення поверхні з базовим шаром гелю. Шкода, що наноситься здоров’ю, безпосередньо залежить від професіоналізму майстра. Наприклад, майстер – новачок здатний спиляти занадто великий шар нігтьової пластинки і навіть зробити глибокі борозни.І чим частіше повторюється нарощування, тим більше стоншується природний ніготь. Такий ніготь стає крихким, тонким і частіше піддається грибкової інфекції.

Ризик отримати різного роду інфекцію після відвідування манікюрного салону є завжди. Безумовно, в професійних кабінетах суворо дотримуються правила обробки інструментів після кожного клієнта або використовують одноразові манікюрні приладдя. У невеликих салонах або в кабінетах на дому майстер не має можливості або не знає як правильно обробляти інструменти.До таких майстрів краще приходити зі своїм набором щипців і пилок.

Самою “нешкідливою” інфекцією, яку можна отримати в салоні, є грибок нігтів. Для цього достатньо лише раз обробити нігтьову пластинку інфікованої пилкою. А з огляду на те, що нігті під час манікюру істотно травмуються, грибкова інфекція може доставити багато неприємностей. І вилікувати ніготь буде досить складно.

Запалення околоногтевих валиків (шкіри, яка оточує ніготь) – ще одне частий наслідок відвідин салону краси.Воно пов’язане з травмою шкіри, навколишнього ніготь, погано обробленими багаторазовими інструментами. Іноді розвинулася інфекція (панарицій) змушує звернутися до хірурга.

Однією з найважчих інфекцій, яку без зусиль можна отримати в манікюрному салоні, є вірусний гепатит В. Вірус гепатиту В вкрай стійкий у зовнішньому середовищі і не знищується різними дезінфікуючими засобами. Инфицирующая доза вірусу дуже мала, потрапляння в невелику ранку навіть десятої частки краплі крові хворого на гепатит, призведе до розвитку хвороби.Ризик отримати ВІЛ-інфекцію – ще одна причина уникати сумнівних манікюрних кабінетів.

В даний час популярний метод нарощування нігтів гелем, застигає під впливом ультрафіолету. Після нанесення кожного шару гелю клієнтці пропонують потримати пальці під ультрафіолетовою лампою. Найчастіше сумарний час опромінення при одному нарощуванні досягає 10-12 хвилин. Однак не всі знають, що ультрафіолет є канцерогеном, тобто фактором, що призводить до розвитку раку шкіри.Тривале і часте опромінення істотно підвищує шанси захворіти на меланому. Для захисту власного здоров’я перед опроміненням слід закрити шкіру пальців тканиною або хоча б змастити її сонцезахисним кремом з високим ступенем захисту. У професійних салонах не зневажають цим правилом.

Дівчата, які бажають миттєво придбати дуже довгі нігті, ризикують отримати травму власних. Дуже товстий шар гелю або велика довжина штучних нігтів створюють надлишковий тиск на природну нігтьову пластину, особливо якщо вона стоншена.Іноді достатньо лише невеликого додаткового впливу (удар по нігтя, дряпання), щоб отримати перелом нігтьової пластини. Травма миттєво викликає гострий біль і часто вимагає допомоги хірурга.

Не варто нарощувати нігті, якщо планується медичне обстеження. Форма нігтів, колір дозволяють лікарю зробити деякі висновки про стан здоров’я всього організму. Наприклад, нігті у вигляді годинникових скелець (опуклі) говорять про хронічні захворювання легенів.Синюшні нігтьові пластинки свідчать про поганий кровообіг і т.п. Крім того, чорна пляма під нігтем, що виникло спонтанно, може бути меланомою (рак). Відповідно шар гелю або акрилу не дасть можливість лікарю провести повну діагностику і може істотно ускладнити постановку діагнозу.

шкідливо нарощування нігтів і нанесення гелю.

На читання 19 хв. Опубліковано

Похибки майстра

Нарощування нігтів

Звичайно, саме по собі знаходження натурального нігтя під щільним хімічним шаром в умовах недостатності кисню не може не робити негативного впливу.Однак дуже часто воно ускладнюється тим, що майстри порушують технологію нарощування або здійснюють інші поширені помилки. Найбільшої шкоди власним нігтям можуть принести такі порушення:

  Нарощування нігтів

 • Надмірне спилювання нігтьової пластини перед нанесенням складу, формує нігті або перед наклеюванням тіпси. Відбуватиметься це може тому, що майстром використовується занадто груба пилка або ж сам процес сточування проводиться надмірно довго.Перед початком нарощування нігті потрібно відшліфувати, а не спилювати, а це включає в себе зняття максимум чотирьох – п’яти шарів кератину, коли як вся пластинка складається не менше ніж з 120 таких шарів. На ділі, грубими пилками по 80 і 100 грит можна з легкістю спиляти пластину на дві третини буквально одним рухом;
 • Нарощування нігтів гелем

 • На питання про те, чи шкідливо нарощувати нігті гелем або акрилом, коли власні пластини слабкі і тонкі, можна відповісти однозначно – процедуру краще не проводити.Однак деякі майстри в гонитві за вигодою можуть наростити і такі нігті. При цьому на стадії шліфування, навіть правильної, ложе дуже сильно стоншується, починають проступати кровоносні судини. У цьому випадку на ніготь буде боляче натискати, він може навіть злегка кровоточити. Больові відчуття будуть зберігатися і деякий час після процедури, а під час зняття стане очевидним, що власні нігті знаходяться в украй плачевному стані;
 • Зняття нерозчинних матеріалів для нарощування відбувається за допомогою все тієї ж шлифовочной пилки, тільки більш грубою.Якщо майстер «захопиться», то ризикує зачепити і тим самим серйозно пошкодити Ваш натуральний ніготь. Однак зняття розчинних складів із застосуванням хімікатів також не можна назвати нешкідливим, так як часто саме таке зняття надає нігтям більшої шкоди, ніж саме нарощування і носіння штучних пластин;
 • Нарощування нігтів гелем

 • Ще один нюанс, коли саме від майстра залежить, чи буде нарощування нігтів гелем шкідливо чи ні – моделювання геометрії нігтя. Тут мова йде про правильній побудові ребра жорсткості і розташуванні стресовій зони.У тому випадку, якщо вони змодельовані неправильно, великий ризик тріщин і зламу нігтя. Причому, ламатися в даному випадку стане як нарощені, так і природна пластина. Також дуже негативно на геометрію нігтя впливає неправильна побудова поперечної арки.

Нарощені нігті

Дуже сильно шкода або відносна нешкідливість нарощування залежать від того, які матеріали використовує Ваш майстер манікюру. Сучасні сертифіковані матеріали, що використовуються в більшості салонів краси є відносно безпечними для здоров’я, але часом майстри можуть використовувати і неякісні або несертифіковані застарілі основні і допоміжні матеріали.

Пов’язано це з тим, що неякісний гель або акрил стоять куди дешевше, особливо часто заощадити таким чином намагаються майстри, що працюють на дому. Крім того, що такі особливості значно шкодять власній пластині, вони, багато в чому, негативно впливають і на якість манікюру. Зокрема, при їх використанні можуть виникати різноманітні відшарування, подряпини злами і відколи.

Якщо говорити про шкоду такої процедури, як нарощування нігтів, в першу чергу варто відзначити часті помилки майстрів.Порушується сама поетапна технологія нарощування нігтя. Шкода доставляється вже при спилювання максимальної кількості шарів власної нігтьової пластини.

Іноді відбувається спилювання зайвих шарів пластини, які захищають фаланги. Це і є грубою помилкою майстра. Вона допускається при використанні неправильної пилки для нігтів. Її структура досить груба, а сам процес займає надто довгий проміжок часу. Тому клієнтові варто теж стежити за всіма діями майстра.

Важливо знати, що перед нанесенням акрилу йди гелю для нарощування, ніготь не спилюють, а шліфують. Така процедура має на увазі зняття всього 4 шарів пластини. У той час, як повноцінна нігтьова пластина нараховує близько 120 шарів. Грубі пилки одним махом можуть видалити більше половини всієї поверхні пластини.

нарощені нігті

Є деякі протипоказання, при яких нарощування нігтів, як гелем, так і акрилом категорично заборонено. Але, багато майстрів упускають даний факт, намагаючись заробити якомога більше грошей.Так, шкода від нарощування буде спостерігатися при природній тонкощі нігтьової пластини, навіть до шліфування.

Справа в тому, що ложе нігтя стоншується, на поверхні фаланг дуже швидко проступають судини. Тиск на сам ніготь в рази збільшується. Часто зустрічаються кровотечі. Біль може зберігатися ще кілька днів після нарощування. При знятті покриття, стане помітно, що свої нігті вимагають тривалого лікування.

Серед протипоказань, варто також відзначити такі чинники:

 • грибкове ураження;
 • Проблеми в роботі травної системи;
 • Захворювання ендокринної системи;
 • Слабкий імунітет;
 • Період вагітності;
 • Грудне вигодовування.

При знятті штучного манікюру, майстер використовує грубу пилку для спилювання. Часто такий процес затягується, і спиливается, і без того пошкоджена пластина. Є такі матеріали, які розчиняються в спеціальному розчині. Нешкідливими назвати їх не можна. Важливо дотримуватися всі пропорції. Якщо ж Ваш майстер використовує такі хімічні склади інтуїтивно, шкоди вашим нігтям, і шкірі навколо них забезпечений.

Шкода, що може надати саме майстер, відбувається при самому моделюванні нового нігтя.Тут варто враховувати чітке розташування ребер, і зони стресу. Якщо моделювання пройшло не успішно, виникають тріщини і розколи. Ламається не тільки нарощений ніготь, але і власна пластина покривається дрібними тріщинами.

Велику роль відіграють матеріали, використовувані при нарощуванні. Неякісні гелі та акрили, без сертифікатів, гарантовано завдадуть шкоди здоров’ю вашим нігтям. Часто виникають алергічні реакції у вигляді висипу, свербежу, набряку, печіння. Може розвинутися грибок.

Безумовний шкоду

Всі дівчата піклуються про свою зовнішність.Для цього вони регулярно роблять спеціальні процедури. Однією з найпопулярніших є нарощування нігтів. Після цього вони стають довгими і красивими, про що мріє кожна жінка. Сама процедура проходить швидко і безболісно, ​​чим приваблює до себе ще більше уваги. Але мало хто замислюється, чи не шкідливо нарощувати нігті.

Плюси і мінуси

Така процедура викликає у більшості дівчат виключно позитивні емоції. Однак нарощування нігтів має плюси і мінуси, про які важливо знати всім.Саме з них випливають деякі можливі ризики.

Переваги процедури нарощування нігтів здаються очевидними. Насправді, їх кількість значно більше, ніж здається. До них відносяться:

 • Природність. Нові пластини виглядають так, ніби це натуральні нігті.
 • Стійкість. Манікюр на пластинах тримається мінімум 3 тижні.
 • Захист. Штучне покриття захищає нігті від впливу шкідливих речовин.
 • Краса.Пластини можна прикрасити по своєму бажанню, зробивши їх неймовірно красивими.
 • Маскування. Нарощування дозволяє приховати візуальні дефекти натуральних нігтів.

Цього достатньо, щоб зацікавити процедурою будь-яку дівчину. Але завжди варто заздалегідь думати про можливі негативні наслідки.

Мінуси

Немає нічого, що було б позбавлене недоліків. При нарощуванні все так же стикаються з негативною стороною.Що може чекати дівчину:

 • Пошкодження натуральних нігтів. При знятті штучних пластин на своїх залишаються косметичні ушкодження.
 • Ризик завдання шкоди. При певних умовах може бути завдано шкоди для здоров’я нігтів.
 • Значимість навичок майстра. Якщо довірити роботу малодосвідченому людині, то можна серйозно нашкодити нігтям.
 • Ряд протипоказань. При вагітності, грибку на пальцях, ранках і травмах пластин відвідати таку процедуру не вдасться.При хворобах ендокринної, травної або видільної систем, а також прийомі деяких ліків займатися штучним моделюванням теж заборонено.

Як правило, на такі недоліки закривають очі. Тільки одиниці надають їм значення.

При нарощуванні кожна дівчина ризикує зіпсувати натуральні нігті. Тому питання про те, чи шкідливо нарощування нігтів, слід усвідомлювати ще на етапі підготовки до процедури. Негативний вплив може бути нанесено з вини майстра, від самого процесу, а також від використовуваного матеріалу або особливостей його нанесення.

Найчастіше всілякі ризики ускладнюються браком досвіду або недобросовісністю майстра. Від нього залежать підсумкова краса пластин і здоров’я нігтів в майбутньому. При неправильному виборі манікюрного салону шкоду нарощених там нігтів може проявитися в наступному:

 1. Зайве спилювання натуральної пластини. Якщо майстер використовує занадто жорстку пилку або надто довго спилює ніготь замість того, щоб спростити завдання шліфуванням, то живий ніготь може бути коротше, ніж потрібно.Від цього страждає як якість підсумкової роботи, так і здоров’я нігтя.
 2. Неправильне моделювання геометрії нігтя. Коли майстер робить помилки, роблячи невірні розрахунки, серйозно зростає ризик появи тріщин або зламу пластини. Причому злам загрожує не тільки штучної пластині, а й натуральної.
 3. Використання неякісних матеріалів. Деякі майстри використовують дешеві матеріали, що володіють низькою якістю. Це відбивається на зовнішньому вигляді пластин і їх стійкості, а також може серйозно нашкодити пальцях.
 4. Незнання протипоказань. Деякі майстри можуть навіть не звернути увагу на очевидні проблеми, які забороняють нарощування. Наприклад, при занадто тонких і слабких пластинах вони можуть все одно провести процедуру. В результаті людина відчує біль, отримає зіпсовані нігті і може зіткнутися з появою ранок.
 5. Нанесення травм при знятті нерозчинних матеріалів. Якщо майстер буде занадто довго працювати зі шлифовочной пилою, то ризикує зачепити справжній ніготь. У таких ситуаціях основна шкода буде завдано зовнішнім виглядом.

Важливо серйозно підходити до питання вибору майстра для такої роботи. Бажано віддавати перевагу перевіреним спеціалізованим салонам, де клієнтів обслуговують досвідчені фахівці з манікюру.

Основну шкоду

Виявляється шкоду нарощування нігтів далеко не у всіх. Але якщо повторювати цю процедуру регулярно, то ризик зіткнутися з ним буде рости. Навіть із залученням до роботи досвідченого майстра дівчина може постраждати від таких проблем:

 1. Травми нігтьової пластини при регулярному повторенні процедури.Після спилювання нарощеної пластини буде потрібно 4 місяці на відновлення нігтя. Якщо нехтувати цим правилом, то травми з’являться вже в найближчі півроку. Найбільш вірогідні тріщини, пожовтіння і розшарування.
 2. Негативний вплив матеріалів. Навіть при використанні хороших матеріалів є ризик зіткнутися з підробкою, в якій присутні шкідливі компоненти. Рідини випаровуються і отруюють повітря, від чого страждає також сам майстер. Ними ж наносяться травми нігтьових пластин.
 3. Деформація нігтя від нестачі кисню.Вважається, що нігтям повітря не потрібен, тому що у них відсутня дихальний апарат. Однак вироблення кератину для будівництва нігтів витрачається певна кількість кисню. Якщо його не буде, то нарощуваний ніготь деформується і стане зігнутим, що перекреслить красу манікюру.
 4. Припинення вироблення захисного шару. При нанесенні на тривалий час різних штучних матеріалів формування природного захисту призупиняється, а її залишки видаляються. З цієї причини справжній ніготь стає вкрай уразливим для негативного впливу зовнішнього середовища і може пожовтіти, потоншати або расслоиться.
 5. Розвиток бактерій. Під шаром штучних матеріалів розвиваються мікроорганізми. Цьому особливо схильні ті люди, хто часто повторює процедуру нарощування або нанесення різних гелів на нігті. Бактерії залишаються в сформованих прошарках, де їх вплив на шкіру або пластини навіть не помітити.

Складно однозначно сказати, чи шкідливі нарощені нігті. Багато що залежить від випадкових чинників і майстри. Але існує різниця і в використовуваних матеріалах.

Гель та акрил.Шкода

Як правило, нігті нарощують гелеві або акрилові. Між цим двома матеріалами є різниця, що виражається в особливих перевагах кожного з них. Проте вони обидва можуть нанести свій шкоду.

Гель дуже яскраво блищить і не втрачає відтінку протягом тривалого періоду, при цьому його дуже легко наносити на поверхню нігтів. Головною перевагою нарощування нігтів гелем є забезпечення доступу натуральних пластин до кисню. Однак він вимагає спилювання кожні 2 тижні, а також може іноді тріскатися.

шкідливо нарощувати нігті хорошим гелем? Всі перераховані в основному розділі проблеми можуть торкнутися цього кошти. Також люди, які користуються гелем, частіше стикаються з розвитком грибка нігтів і алергічними реакціями, а самі штучні пластини часом завдають серйозні травми натуральним.

У нього є і особливе негативний вплив, пов’язане з додатковим обладнанням. Йдеться про ультрафіолетовій лампі, яку використовують для сушки гелевих нігтів.Зарубіжні лікарі звернули увагу, що часто ракові пухлини розвиваються у тих, хто сушить нігті під УФ-лампою.

Вважається, що підвищена доза ультрафіолету руйнує клітини шкіри, підвищуючи ризик появи злоякісних пухлин. Так, 48 річна жінка, що відвідувала 8 раз на рік манікюрний салон, зіткнулася з раком шкіри.

Якщо дотримуватися нормальної частоти нарощування, то зіткнутися з такою проблемою з вини УФ-лампи практично неможливо.

небезпечно нарощувати акрилові нігті? Вони вважаються найменш шкідливими, т.к. кількість небезпечних речовин в них незначно.

Головні переваги в швидкому відновленні натуральних нігтів, високої міцності, відсутності необхідності використовувати УФ-лампу, а також можливості тривалого носіння.

До особливостей шкідливого впливу на людину відноситься підвищений ризик розвитку інфекцій, які викликаються бактеріями, що накопичуються в прошарках пластин. Також серйозний вплив надають хімічні речовини, які застосовуються при використанні акрилу, що проникають всередину шкіри, через що може серйозно постраждати натуральний ніготь.

Будь нігті після нарощування вимагають постійного догляду. Якщо цього не робити, то виникнуть проблеми і постраждає їх зовнішній вигляд. Потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Брати речі потрібно тільки подушечками пальців.
 2. Заборонено обрізати штучні пластини, тому що це призведе до травм.
 3. При контакті з хімічними речовинами потрібно надягати гумові рукавички.
 4. Під нігтями слід регулярно видаляти бруд, використовуючи зубочистку.
 5. Краї нігтів і кутикули потрібно змащувати маслом двічі на добу.
 6. Рекомендується змащувати кисті рук кремом з вітаміном E щодня.

Слідувати цим рекомендаціям дуже просто. Вони допоможуть зберегти нігті здоровими і красивими максимально довго.

Висновки

Нарощування нігтів шкідливо чи ні? Все залежить від досвіду майстра, якості використовуваних матеріалів, відсутності протипоказань і правильного догляду.

Але навіть при дотриманні цих моментів існує невеликий ризик завдати собі шкоди, нехай навіть ймовірність і знаходиться на низькому рівні.

Кожен повинен відповісти на це питання для себе сам, адже для когось ризики неприйнятні, а хтось взагалі ніколи не сприймає їх серйозно.

Моделювання нігтьових пластин завоювало величезну популярність в наш час. Дійсно, дана процедура має масу достоїнств. Незважаючи на те, що в інтернеті і реальному житті можна знайти багато суперечать відгуків про нарощування нігтів, методика не втрачає своєї затребуваності серед жінок різного віку.

Про шкоду штучних покриттів ведеться багато дискусій.У цій статті ми розглянемо всі нюанси і можливі небезпеки моделювання гелем і акрилом.

Майже кожна дівчина новачок задається питанням, чи можна нарощувати нігті, шкідливо це, і який вплив процедура надає на нігтики? Перш ніж відмовлятися або вирішуватися на штучне моделювання, слід з’ясувати всі особливості його проведення. Всупереч побоюванням деяких дівчат, в процедурі подовження нігтьових пластин немає нічого екстрасложного. В даний час вона проводиться переважно гелем.Процес моделювання складається з таких етапів:

 1. Спочатку майстер прибирає старе покриття. Якщо це був гель, його спилюють фрезами або вручну за допомогою пилок. Акрил і шелак розчиняють в спеціальних рідинах, а залишки зчищають. З звичайним лаковим покриттям ще простіше – його можна прибрати і в домашніх умовах.
 2. Потім нігтики підпилюють і прибирають з їх поверхні верхній шар. Це потрібно для гарного зчеплення штучного матеріалу. З такою ж метою застосовується і праймер – засіб, до складу якого входять фруктові кислоти і деякі зміцнюють натуральні компоненти.
 3. До кожної пластині підбирається тіпса певного розміру. Якщо ви віддаєте перевагу гелеве моделювання, тоді на пальці надягають форми.
 4. Тіпси приклеюють до нігтів і потім надають їм потрібну довжину і обриси. На форми же слід наносити прозорий гель і сушити в лампі, і тільки потім обпилювати.
 5. Наступним етапом буде нанесення бази. Даний засіб також потребує просушування під ультрафіолетом.
 6. Також слід нанести камуфлирующий і кольоровий гелі та полимеризовать їх в лампі.Не знімаючи липкого шару, таке покриття потрібно задекорувати. Це можуть бути наклейки, розпис, стрази та інші види нейл-дизайну.
 7. В останню чергу пластини обробляються топовим покриттям. Нігті сушать в лампі і знімають з них липкий шар серветкою, просоченою спеціальним препаратом.

Нарощені нігті

Акрил для нігтів

Можливі ризики при нарощуванні нігтів

Безумовний шкоду можуть надати і багато інших чинників, крім помилок майстра.Акрил і гель, який використовують при манікюрі, сам по собі несе потенційну шкоду. Яким би якісним він не був. По-перше, при нарощуванні підставу нігтя знаходиться під покриттям перші кілька днів до його відростання. Відомо, що саме там виробляється кератин (будівельний матеріал). При перекривання кисню, всі процеси сповільнюються.

Також, зростає ризик зростання нерівного вигнутого нігтя. Причиною є перекривання доступу повітря. Далі, обов’язково варто відзначити, що при нанесенні акрилу або гелю власний ніготь перестає виробляти захисний шар.А при тривалому носінні наращиваемого манікюру дана функція практично атрофується. В майбутньому це призведе до виснаження, ламкість, частим грибковим ураженням нігтів.

Часто патогенні мікроорганізми і бактерії активно розмножуються безпосередньо під покриттям. Назовні ознаки захворювання не виступають. А про проблему стає відомо тільки при знятті нарощених нігтів. Це призводить до дуже тривалого процесу лікування, так як недуга не було виявлено своєчасно.

На розвитку грибка впливають такі чинники:

 • Чи не стерильність інструментів для манікюру;
 • Не дотримання особистої гігієни майстра;
 • Часті корекції нігтів;
 • Умови проведення даної процедури.

Рекомендації по догляду за нарощеними нігтями

Мінуси

Щоб у Вас ніколи не виникало проблеми після нарощування нігтів, варто завжди дотримуватись деяких правил щодо їх догляду. Щоб зберегти в порядку не тільки манікюр, але і кутикули, шкіру рук, при проведенні прибирання в будинку користуйтеся гумовими рукавичками. Це допоможе захистити ручки від впливу на них різних засобів побутової хімії.

Важливу роль відіграє і те, як Ви бере необхідні Вам речі.Так, рекомендовано брати предмети в руки не нігтями, а подушечками пальців. Це запобіжить відшаровування матеріалу для нарощування. Варто відзначити, сто категорично заборонено самостійно відрізати будь-яку ділянку штучного нігтя. Для цього існує спеціальна процедура корекції манікюру.

При чищенні нагідок користуйтеся такими предметами: стара зубна щітка, зубочистка, спеціальна щіточка для нігтів. Металеві ж пилочки заховайте подалі. Дуже важливо два рази в день, особливо перед сном, змащувати нігті і кутикули зволожуючими маслами і кремами.Краще, щоб крем в своєму складі містив вітамін Е.

Сучасні методи нарощування

У нарощування існує кілька технологій, але популярними залишаються гелеве або акрилове. Кожна процедура подовження нігтьової пластини містить свої плюси, мінуси, нюанси.

Акриловое:

 1. Акрил швидко засихає, тому не рекомендують використовувати його в домашніх умовах.
 2. Заздалегідь можна визначитися з кольором і використовувати потрібний відтінок матеріалу, підходить для об’ємного дизайну.
 3. Тривалий час тримається на нігтики, матеріал тонкий, міцний, зламати важко.
 4. Існує ризик отримати алергічну реакцію.
 5. Процедура зняття проста, потрібно потримати нігтики в спецрозчин до розм’якшення, потім залишки знімаються лопаткою.
 6. Після зняття акрилу пластини будуть ослабленими, неестетичними, тьмяними на вигляд.
 7. Хімічні компоненти виділяють різкий стійкий запах.
 8. Дефекти легко виправляються без зміни покриття.

Гелевое:

 1. Для висихання необхідна УФ-лампа, при сушінні часто з’являється відчуття печіння.
 2. Гіпоалергенний, вважається безпечним для шкірного покриву, роговий пластини.
 3. Відсутня різкий запах, так відсутні сторонні домішки.
 4. Модель формується простіше, так як гель легше спилювати.
 5. Захищає пластину, менше надає згубного впливу.
 6. Стає менше стійким при різкій зміні температури, з’являються тріщини, які не можна відремонтувати, доведеться знімати гель з усією поверхні.
 7. При знятті виникнуть складності, гель потрібно спилювати, в процесі верхній шар пластини часто пошкоджується.
 8. Були випадки алергії на пил при спилювання гелю.

Плюси і мінуси нарощування нігтів гелем і акрилом

«Користь»

 • Акуратний манікюр на тривалий час

На слабких нігтики, схильних до розшарування, ламкості, складно зробити довговічний манікюр. Уже через 3-4 дня з’являться тріщини, відколи.Навіть здорові нігтики потребують оновлення манікюру кожні 1,5 тижні.

Якщо подивитися об’єктивно, то виглядають яскраво, красиво, доглянуто. Особливо, якщо виконані професійно, гармонійно поєднуються із загальним чином. Витончено будуть виглядати на заходах, вечірках.

 • Для корекції недоліків

Якщо маєте широкої нігтьової пластиною і при цьому короткі пальці, то не варто відмовлятися від процедури. Нарощування нігтів якраз скоректує недоліки, пальці візуально удлинятся.

На обмеженій поверхні складно розмахнутися і виконати цікавий візерунок, малюнок. А адже саме це цінується в професійному манікюрі. Однотонні кольорові варіанти червоних, перламутрових відтінків завжди будуть в тренді. Але періодично хочеться стандартного френча, який неможливо втілити на коротеньких нігтики.

Подібний плюс виділять особи, у яких присутня шкідлива звичка гризти, обкушувати нігті. Це шкідливо, не естетично. Якщо інші методи боротьби не допомагають, то сміливо йдіть в салон на нарощування.Неважливо, виберіть акрилові або гелеві, їх в жодному разі не погризёшь. Дієвий спосіб відучитися від шкідливої ​​звички.

«Шкода»

 • Перший час буде не комфортно

Плюси і мінуси нарощування нігтів гелем і акрилом, користь і шкода цікавить багатьох, хто наважується на подібну процедуру. Негативні моменти слід розглядати з боку здоров’я і комфорту.

 • Можуть виглядати неакуратно і вульгарно

Даний факт повністю залежить від майстра.Якщо у нього мало досвіду і немає смаку, то на 99% в результаті отримаєте ненатуральні і псують образ нігті. Тому варто дуже уважно вибирати майстра. Так як професіонал в цій справі може зробити справжній шедевр.

 • Потрібно регулярна корекція

Наскільки професійно б не були зроблені нігтики, вони все-таки будуть ламатися або відклеюватися. І в даній ситуації самостійно зробити нічого не вийде, так як допомогти зможе тільки майстер.

Робота висококваліфікованого професіонала буде коштувати недешево. Навіть якщо вдасться знайти економічний варіант, то потрібно бути готовим до того, що раз на місяць доведеться оплачувати ще й коригування. А також вартість залежить від складності обраного дизайну.

 • Є ймовірність занести інфекцію

Це теж залежить від майстра. Тому не варто гнатися за низькими цінами. Краще знайти досвідченого і надійного професіонала, за відгуками друзів і знайомих.

 • Природні нігтьові пластини будуть ламкими і тонкими

Це дійсно так. Але прогрес не стоїть на місці і зараз популярні гелі-лаки і «біогелі». Їх перевага полягає в тому, що за допомогою спеціальної рідини вони стають м’якими і з легкістю видаляються манікюрною лопаткою.

В результаті нігтики не наражати на зайвому стресу, тому що покриття не потрібно спилювати. Крім цього, зараз існують безліч відновлюють кремів і воску.

Головне робити цю процедуру нечасто. Тому остаточне рішення нарощувати їх чи ні, має визначатися тільки особистими перевагами.

Майстри радять поєднувати два варіанти. Для базового шару використовують акрил, а покривають гелем. Подібна технологія дозволить об’єднати позитивні моменти обох варіантів. Нігтики будуть міцними, блискучими, придатними для вибраного малюнка.

.