Маникюр

Манікюр гель лак пастельні тони: Модний пастельний манікюр 2020-2021 фото. пастельний дизайн нігтів

дизайн повсякденного манікюру зі світлими перламутровими відтінками, новинки оформлення нігтів перловим гель-лаком

Дизайн манікюру гель-лаком

З настанням нового нейл-сезону колірна палітра кольорів збагачується свіжими відтінками. Це стосується кожної її групи, а особливо пастельній, тони якої задають основу самим елегантним рішенням дизайну.Оскільки дизайн нігтів гель-лаком в пастельних тонах має свої нюанси, зупинимося на них більш детально, позначивши, що саме пропонує сьогодні мінлива мода своїм прихильницям.

Новинки дизайну нігтів гель-лаком

У цьому сезоні мода втомилася від громіздких дизайнів і важких оформлень. Вона вирішила зробити перерву і навчити нас при уявній простоті покриттів внести в манікюр ноти високого статусу.Для цього у неї припасено чимало інструментів і прийомів. Наприклад, зараз не прийнято ліпити декор на все десять нігтів, як це було раніше. Такий підхід сьогодні вважається ознакою несмаку і поганого тону.

Пастельні тони відрізняються ніжністю, а тому мода порахувала, що важливо зробити акцент саме на фактурі використовуваних гель-лаків. Наприклад, вона пропонує звернути увагу на матові різновиди покриття з текстильним ефектом.Сатин, оксамит, велюр і замша в пастельних відтінках виглядатимуть на нігтики дуже ніжно і жіночно.

З іншого боку, в тренді покриття з дрібним шіммери або легкої перламутровою вуаллю.

У новому сезоні дизайн нігтів в пастельних тонах обзавівся своїми характерними особливостями. Зараз він більш вишуканий з огляду на те, що скоротилася кількість акцентів і використовуваного декору.При цьому кращими місцями для акцентів стали безіменний і середній палець. Якщо ж дизайну необхідно розташуватися на трьох нігтьових пластинах, до двох сусідніх нігтиками рекомендується додати ніготь вказівного пальця.

Крім цього, стало необхідним приділяти більше часу самим акцентів, починаючи від обдуманості тематики принта до його інкрустації. Що стосується стразів і каменів, то від розсипів і композицій вони перейшли до точкової розстановці і мінімалізму.До речі, саме мінімалізм став основою всіх тенденцій нового сезону . Це повинно виявлятися як у використанні в дизайні мінімальної кількості пастельних відтінків, так і в розмірі декору і принта акцентів.

Особливо високо стала цінуватися якісна художній розпис, за допомогою якої можна вказати на приналежність оформлення до того чи іншого стилю і сезону.Сьогодні професійні майстри нігтьового сервісу доводять її до мистецтва, часом створюючи шедевральні оформлення нігтів. Що стосується принтів, то бажано, щоб вони уникали клонування, яке призводить до спрощення дизайну. Головним став малюнок на одному нігті з десяти. Два або три інших повинні лише пов’язувати його з основним фоновим рішенням манікюру (педикюру).

Сезонність дизайну стала ще одним трендом, до якого потрібно прагнути.Мода пропонує використовувати для цього різну емоційне забарвлення пастельних відтінків, їх різну температуру і насиченість. Крім того, вона звертає увагу на можливість передачі потрібного настрою і дизайну за допомогою малюнка і візерунка. Пропозицій для цього чимало: це і стемпинг, наклейки і слайдер-дизайн, і трафарети, і, звичайно ж, ручний розпис.

Не можна не відзначити і різноманітні порошки й пудра, які як не можна краще підходять для покриттів пастельних тонів, облагороджуючи їх фактуру.У новому сезоні нам запропоновано відійти від дзеркальних і голографічних текстур і звернути увагу на ефект русалки і перлову вуаль. Саме ці різновиди втіркі будуть затребувані в дизайні більш інших. Крім того, актуальна пил з ефектом сатину, матуюча глянцеву поверхню гібридного покриття. Що стосується акрилової пудри, в пріоритеті її різновиди з дрібною фракцією і без зайвого блиску.

Популярні відтінки для повсякденного манікюру

Кольорові рішення дизайну в пастельних тонах можуть бути різними.Однак мода пропонує для повсякденного сету вдаватися до відтінків нюда і тілесним тонам. Вони відмінно виглядають в будь-якому образі жінки поза її стилю і статусу в суспільстві. До того ж це відмінна основа для будь-якого дизайну і декору, пудровие рожеві відтінки поєднуються практично з будь-яким тоном контрасту і нейтральними фарбами.

У центрі уваги ніжні рожеві тони і бузковий колір. Вони сьогодні вважаються одними з найбільш актуальних для манікюру різного стилю. Ніжно-рожевий колір гель-лаку можна поєднувати з сірим пігментом, такий контраст вважається стильним і ефектним.Крім того, добре виглядає в повсякденному образі кремовий і вибілений корал. Такі фарби дозволяють внести в сет теплоту і гармонійно виглядають на нігтики жінок різного віку.

Пудрові і бежеві тони можна комбінувати з коричневим, сріблястим, золотистим пігментом. При цьому кожне поєднання буде відрізнятися своєю емоційним забарвленням, за рахунок чого можна збагатити свій сет нотами розкоші або елегантності.

При цьому найчастіше для того, щоб дизайн придбав високий статус, необхідна лише крапля яскравого компаньйона.Що стосується рожевого, він добре виглядає з білим, бузковим, фісташкові.

Існують і особливі фарби пастелі, якими можна збагатити жіночий сет. Безумовно, їх не можна назвати універсальними, оскільки для гармонійного вливання в той чи інший спосіб їм потрібна підтримка у вигляді аксесуара або спорідненого відтінку в одязі. Це перламутровий м’ятний, світлий фіолетовий, лавандовий, ніжний бірюзовий, карамельний тони.Крім того, дуже популярний блакитний колір, а вже його поєднання з рожевим сьогодні і зовсім вважається хітом сезону.

У центрі уваги модних тенденцій і ніжно-зелені відтінки. Вони допомагають збагатити ніжну пастель свіжістю, підкреслюють її жіноче начало. Найчастіше зелений колір використовується в дизайні в якості малюнка або візерунка.Що стосується нейтральних тонів, то їх більше використовують для тонких ліній і геометричного дизайну. Найбільш популярними вважаються тони, мають переливається перловий ефект.

Майстер-клас зі створення покриття

Методика створення будь-якого дизайну буде залежати від його техніки і призначення.При цьому не уникнути і якісної підготовки нігтів, без якої жоден дизайн не буде виглядати статусно. Варто докладніше зупинитися на тому, як створюється покриття нігтів гель-лаком. Розглянемо основні моменти, що допомагають виконати якісне нанесення без лисин і розлучень.

Для робочого процесу потрібно підготувати:

 • сушильну лампу;
 • апельсинову паличку;
 • ножиці;
 • пушер;
 • серветки для манікюру;
 • базу і топ;
 • пігментовані гель-лаки;
 • дегідратор;
 • тонку кисть;
 • засіб для видалення кутикули;
 • декор (за бажанням).

Спочатку нігтики обробляють антисептиком, після чого на шкіру навколо кутикули наносять спеціальну речовину, що допомагає вільно і безболісно відокремити кутикулу. Руки опускають у ванну з теплою водою на кілька хвилин. Після цього їх витирають і приступають до формування краю, а потім підняття кутикули і птеригия за допомогою лопатки пушера. Наступним кроком стане позбавлення нігтя від кутикули, для чого беруть манікюрні ножиці і зрізають все зайве.

З допомогою палички виконують перевірку якості вичищення зайвої шкірки. Якщо вона десь залишилася, то підніметься наверх.

У такому випадку її можна буде відразу підрізати. Якщо не прибирати птеригий або кутикулу, це стане причиною затекло лаку. Щоб заспокоїти шкіру, можна нанести на місця обробки заспокійливу масло.

Після гігієнічного манікюру необхідно прибрати з нігтьових пластин глянець, використовуючи баф. При цьому потрібно проходитися м’яким шліфувальником по всій пластині і навіть її важкодоступних місцях. Після беруть щітку і прибирають опил. Його залишки підчищають серветкою, змоченою в дегідратором. Перш ніж наносити покриття, доведеться подбати про зчепленні і зміцненні нагідок. Якщо вони тонкі, можна використовувати праймер.

Тепер можна зайнятися послідовним нанесенням лакових матеріалів.Спочатку беруть базу і наносять її тонким шаром, що вона не затікала за кутикулу і бічні валики. Її сушать в лампі, після чого приступають до фарбування. Беруть пігментований лак для фону і наносять його поверх бази. Оскільки на цьому етапі потрібно виконати рівну лінію підстави, її створюють тонким пензлем.

Потім підрівнюють лакове покриття і сушать його в лампі. Оскільки одного шару кольорового лаку зазвичай недостатньо для перекриття нігтьової пластини, операцію з нанесенням і просушуванням в лампі повторюють.Тепер можна приступити до виконання малюнка або нанесення наклейки.

Якщо це розпис, фарбами створюють принт, потім сушать їх, запечатують топом з обов’язковою просушуванням. Через півхвилини з топа знімають залишкову липкість.

У варіанті з водними стікерами на прозорому тлі під наклейку доведеться нанести базу.Після цього водний слайдер зволожують, знімають з підкладки і фіксують на акцентними нігті. Його запечатують шаром бази, а потім топа. Кожен шар сушать, потім серветкою, змоченою в рідині для зняття гель-лаку, швидко знімають залишки липкості.

Поради професіоналів

Виконуючи покриття в домашніх умовах, незайвим буде озброїтися рекомендаціями професійних нейл-майстрів.

 • Щоб наноситься матеріал розподілявся рівномірно без лисин, використовувати потрібно сировину з хорошою пігментація.
 • Покриття не буде встигати затікати за межі пластини, якщо наносити його тонко і сушити в лампі одночасно тільки два нігтя.
 • Щоб лак при растекании не утворювалися з боків велику товщину, ніготь перевертають вниз і черга кілька секунд тут же поміщають в лампу.
 • Щоб покриття не сколюється, потрібно не забувати проходитися по торця нігтя кожним наноситься матеріалом.
 • вицвітають лак через нестачу потужності використовуваної сушильної лампи або через порушення технології його виробництва.
 • Темніє нанесене покриття через свою пористості. Причинами цього можуть бути потрапляння на поверхню декоративної косметики, фарби для волосся, засобів для чищення рідин і кремів з вмістом альфа-оксикислот.

Потрібно намагатися користуватися матеріалами від одного виробника.Вони повністю сумісні, а тому багатьох неприємностей в роботі можна уникнути.

Те ж можна сказати і про варіант, коли покриття починає збиратися зморшками. Полімеризація повинна бути повною, неприпустимо скорочення часу сушіння. Щоб покриття не змінювало колір весь час шкарпетки, потрібно уникати контакту з побутовою хімією.

Красиві приклади

Дизайн нігтів в пастельних тонах може бути найрізноманітнішим.Це і красиві сніжинки, і осіннє листя, і рукавички, і навіть зефірна тематика. Використовувати для прикраси нігтів можна різні декоративні елементи, включаючи стрази, каміфубукі, плівку, фольгированную стрічку. Красиво буде виглядати дизайн в пастельних тонах, якщо прикрасити його акценти мереживом і вензелями, використовуючи стемпинг і стікери. Ніжна пастель дозволяє втілити в життя найрізноманітніші творчі рішення. Звернемося до ідей:

 • шикарне рішення з квітковою тематикою в техніці омбре;
 • використання відривний фольги і квітів на ніжному нюдовом тлі;
 • анімаційний принт на тлі бежевого покриття з глянцем;
 • фантазійний френч у вигляді завитків з акцентом-колоском;
 • біло-блакитний френч з мозаїкою на акцентними нігті;
 • ніжний контрастний дизайн місячного манікюру в рожево-бузково-блакитному варіанті;
 • комбінований місячний дизайн в техніці негативного простору;
 • нереально жіночний рожевий манікюр з нальотом перламутру і ліпним квіткою;
 • пудровий дизайн на короткі нігті з золотистою фольгою і квітами;
 • ніжний градієнт з художнім розписом на акцентних нігтях;
 • контраст рожевого і сріблястого тонів з квітковим малюнком по срібному фону;
 • різнокольоровий омбре в пастельних тонах з використанням каміфубукі.

Дизайн нігтів в пастельних тонах в відео нижче.

Манікюр в пастельних тонах на короткі нігті з ліпленням, френч гель-лаком. Фото, дизайни

Навесні все більш популярним стає манікюр на короткі нігті саме в пастельних тонах.Такі відтінки універсальні: вони поєднуються з будь-якими іншими квітами і підходять практично всім.

Модні відтінки спокійного манікюру

Манікюр в пастельних тонах на короткі нігті можна зробити лаком різних відтінків. Кожен сезон одні кольори стають більш актуальними, інші – менш.

Зараз модними пастельними відтінками є:

 • різні тони розбіленого рожевого;
 • світло-блакитний, небесний;
 • нюдовие відтінки;
 • жовті, що йдуть в золото;
 • природні кольори: персиковий, м’ятний (ближче до зеленого), неяскравий салатовий, бузковий;
 • пудровие: «курна троянда», бежеві, що йдуть в рожевий або жовтий.

У цьому році Інститут кольору Pantone оголосив кольором року відтінок «живий корал», тому манікюр, виконаний в такому тоні, буде виглядати дуже модно. Існує величезна кількість пастельних рожевих відтінків, які відрізняються по яскравості, насиченості. Кольори можуть бути холодними або теплими.

За рахунок такого широкого різноманіття відтінки пастельного рожевого підходять усім. Пастельні блакитні тони відрізняються тим, що мають легкий сірий відтінок.Цей колір підходить, на думку майстрів манікюру, жінкам, які вважають за краще холодні відтінки в одязі або аксесуарах. Блакитний лак на нігтях можна легко підтримати таким же або схожим відтінком взуття або сумочки.

Нюдовие відтінки так само універсальні, як і рожеві. Для кожної людини існує свій тілесний відтінок, який підходить під колір шкіри. Нюдовий манікюр поєднується з будь-якими квітами в одязі та аксесуарах. Жовті пастельні відтінки кращі для шкіри з теплим подтоном, так як вони будуть дуже гармонійно і природно виглядати.

Найбільш популярними квітами вважаються: розбілений лимонний, палевий, кукурудзяний.

Природні рослинні відтінки завжди актуальні, тому що вони поєднуються з природними фарбами людини (кольором очей, волосся, шкіри) і підходять практично всім, кожен може знайти «свій» відтінок.

На піку популярності зараз:

 • пісочний;
 • бузковий;
 • лавандовий;
 • ліловий;
 • волошковий.

«Пудрові» кольору по тону дуже близькі до нюдовим, але все ж відрізняються від них легкої розовінкой, жовтизною в залежності від відтінку.

Стильний нюдовий дизайн нігтів

Нюдовимі вважаються відтінки, схожі з природними відтінками людини. Манікюр, зроблений саме в таких кольорах, є нейтральним, тобто він підходить під одяг і аксесуари будь-яких кольорів. Манікюр в пастельних тонах на короткі нігті майстри рекомендують прикрашати мінімальною кількістю декору або зовсім не декорувати.

Декоративний матеріал для манікюру

Назва Ефект
Пудри і втіркі Допомагають надати легкий блиск, ефект «металу» в залежності від техніки виконання манікюру.
Стрази Використовуються для імітації дорогоцінних каменів. Стрази яскраво переливаються на світлі.
Блискітки Надають манікюру блиск.
Ліплення Створення об’ємного малюнка, візерунка на нігтях.

Нюдовий манікюр можна робити не тільки в пастельних відтінках. Приглушена кіновар, що йде в рожевий, розбілений світло-коричневий, кавовий також є нюдовимі універсальними відтінками, які легко поєднувати.

Манікюр в пастельних тонах на короткі нігті з стемпинг завжди виграшно виглядає.

Переваги нюдового манікюру:

 • акуратний і стильний зовнішній вигляд;
 • універсальні кольори;
 • легко поєднувати з іншими квітами в одязі та аксесуарах.

Ніжні персикові тони

Персикові відтінки можуть бути самими різними: від жовтуватого і оранжеватого до рожевого, «пріпилённого». В останньому сезоні найбільш популярними вважаються глянсове і шіммерное покриття. Матовий лак вже не так актуальне, як раніше. З дизайну можна виділити, що металевий ефект все так же затребуваний.

Переваги манікюру в персикових відтінках:

 • легко поєднується колір;
 • добре виглядає на коротких нігтях;
 • може бути як святковим, так і повсякденним.

До недоліків такого манікюру можна віднести тільки те, що з темною шкірою персикові відтінки погано поєднуються. Також пастельні жовті та оранжеві кольори більше підійдуть тим, чий гардероб насичений теплими відтінками.

Небесно-блакитний манікюр

Пастельні блакитні тони особливо популярні в манікюрі на короткі нігті. Небесно-блакитні відтінки не менш універсальні, ніж нюдовие. Їх також легко можна поєднувати з різними кольорами в одязі та аксесуарах. Небесно-блакитні відтінки в манікюрі можуть бути повсякденними або святковими.

На кожен день буде досить однотонного глянцевого або матового лаку, а для свята можна використовувати шіммерние лаки або втіркі. Цікаво і незвично виглядає пастельно-блакитний лак з ліпленням контрастного кольору.

Переваги манікюру в небесно-блакитних відтінках:

 • універсальний, спокійний колір;
 • можна робити і на свято, і на кожен день;
 • підходить під багато кольору в одязі та аксесуарах.

Ідеї манікюру в пастельних тонах

Манікюр в пастельних тонах на короткі нігті може бути дуже різним. Як декор використовуються блискітки: лак з блискітками або розсипчасті, які змішують з лаком будь-якого кольору.

Пастельний спокійний манікюр можна зробити:

 • за допомогою матового лаку;
 • покриття однотонним глянсовим лаком;
 • «місячний» манікюр;
 • французький манікюр;
 • градієнт або омбре, плавні переходи на нігтях;
 • декор стразами;
 • прикраса втіркой, створення металевого ефекту;
 • використання «піску» для декору;
 • прикраса ліпленням;
 • нанесення малюнків на пастельну базу;

 • створення геометричних візерунків.

Матовий пастельний манікюр

Пастельний манікюр добре виглядає не тільки в глянці. Особливо красиво, на думку майстрів манікюру, матове покриття виглядає в нюдових і близьких до них спокійних тонах. Матовий пастельний манікюр виглядає нейтрально і підходить практично під будь-який образ.

Матове покриття можна додатково прикрашати за допомогою стразів, ліплення та інших елементів. Матове покриття на нігтях можна зробити за допомогою матового лаку, але якщо такого лаку немає, можна вдатися до інших способів.

Варіанти того, як зробити матовий пастельний манікюр:

 • створення матового покриття за допомогою звичайного лаку і матового топа;
 • використання борошна для створення матового ефекту;
 • застосування пара для створення матового покриття.

Виконання матового манікюру за допомогою матового топа:

 1. нігтьові пластини ретельно знежирюють ацетоновій рідиною.
 2. На нігті наносять звичайний глянсовий і лак і залишають висихати.
 3. Поверх покриття наносять матовий топ, який і створює потрібний ефект.

Виконання манікюру з використанням борошна:

 1. нігтьові пластини потрібно також знежирити і нанести на них звичайний однотонний глянцевий лак потрібного відтінку.
 2. Зверху на ще не висохлий лак наносять м’якою кистю звичайну хлібопекарське борошно, попередньо просіяне.

Борошно створює матовий ефект. Використовувати потрібно тільки м’яку кисть, тому що вона не буде залишати вм’ятин в покритті.

Виконання манікюру за допомогою пари:

 1. нігтьові пластини готують і наносять на них звичайний глянсовий лак.
 2. Над водяною парою висушують нігті. Важливо тримати руки не дуже близько до води, щоб не обпектися, але досить близько, щоб отримати потрібний ефект.

Зверху висохлий лак не потрібно покривати закріплює покриттям, тому що тоді ефект зникне.

Однотонне покриття

Однотонне покриття – прекрасний варіант манікюру на кожен день.Пастельні відтінки в щоденному використанні виглядають більш ніж доречно.

Універсальні пастельні відтінки:

 • бежевий;
 • кавовий;
 • бузковий;
 • персиковий;

 • рожевий;
 • блакитний.

Ці відтінки підійдуть для всіх жінок незалежно від роду їх діяльності. Манікюр в таких пастельних відтінках можна чудово поєднувати з будь-яким стилем в одязі.

Щоб зробити класичний однотонний манікюр, необхідно:

 1. Знежирити нігтьову пластину рідиною для зняття лаку з ацетоном.Це забезпечить тривалість манікюру.
 2. Нанести лак тонким шаром. Якщо лак дає «залисини», тобто нерівномірне покриття, то нанести його другим шаром після висихання першого.
 3. Поверх рекомендується нанести безбарвний закріплювач або топ.

Місячний і французький манікюр

Місячний і французький манікюр є простим і універсальним дизайном нігтів. Французький манікюр передбачає нанесення на всю нігтьову пластину лаку тілесного світлого відтінку і на кінчик нігтя – білого лаку.

Місячний же манікюр передбачає покриття всієї нігтьової пластини лаком одного кольору, залишаючи незафарбовані лунулу нігтя. Такий дизайн нігтів є нейтральним, спокійним. Він прийнятний практично в будь-якій ситуації.

Омбр в пастельних тонах

Градієнтний манікюр зазвичай дуже яскравий і помітний. Але можна підібрати такий варіант м’якого переходу кольорів, який буде доречний в будь-якій ситуації. Хороший варіант манікюру омбре – градієнт пастельних відтінків.Наприклад, незвичайний варіант – перехід від пастельного блакитного до рожевого кольору.

Можна біля основи нігтя затемнити покриття темним лаком, наприклад, фіолетовим, а до кінця нігтя зробити м’який перехід в бузковий, бежевий, кавовий. У градієнтному манікюрі прекрасно поєднуються контрастні пастельні відтінки. Звичайно, в пастелі контраст відчувається неяскраво, а дуже делікатно.

Добре поєднуються трав’яні відтінки з розбілений жовтими і бежевими, пастельні помаранчеві з бузковими.

З неконтрастних поєднань варто відзначити поєднання бузкового і блакитного відтінків і м’ятного і бірюзового. Короткі нігті не дозволяють зробити омбре більш ніж з 2-ма колірними переходами. І саме тому рекомендується підбирати відтінки для градієнта близькі, що відрізняються на 2-3 тони, щоб перехід був дуже м’яким і делікатним.

Пастельний дизайн нігтів зі стразами

Стрази – хороший елемент нігтьового дизайну. Ними можна прикрасити і надати ошатність будь-якого манікюру, в тому числі і манікюру в пастельних тонах.Якщо необхідно зробити нейтральний дизайн, то майстри нігтьового сервісу рекомендують підбирати стрази схожі за кольором з лаком. Вони будуть м’яко прикрашати манікюр.

Якщо ж потрібно зробити ошатний, святковий манікюр, то можна використовувати яскраві великі стрази контрастного кольору або білі. Стрази, переливаючись на світлі, красиво сяють. Для пастельного святкового манікюру кольору стразів можуть бути пастельними, а можуть бути насиченими за кольором. Наприклад, до лаку ніжно-бузкового кольору можна підібрати яскраві сапфірові або фіолетові стрази.

Дизайн нігтів в пастельних тонах з втіркой

Втірка – дрібнодисперсний блискучий порошок, широко використовуваний в манікюрі. Досвідчені майстри за допомогою такої пудри можуть створювати абсолютно різні ефекти: металевий, легке сяйво, перламутр. Якщо втирати пудру зовсім небагато, то створиться м’який блиск. А якщо втирати її посилено і у великій кількості, то можна домогтися «металевих» нігтів.

Втірку можна застосовувати і зі звичайним лаком, і з гель-лаком. Втирання виробляють в уже висохле покриття.Поверх для закріплення результату наносять безбарвний лак або топ. Пудра допомагає створити яскравий, незвичайний манікюр, який неможливо зробити за допомогою звичайного лаку з блискітками.

Ніжний манікюр з піском

Пісок, який використовується в манікюрі, являє собою особливий матеріал, за допомогою якого можна створити красиву фактуру на нігтях. При цьому лак втрачає глянець і стає більш матовим. Пісок можна використовувати в будь-якому манікюрі, в тому числі і в пастельному. Деякі вважають, що пісок найкращим чином виглядає на лаку пастельного кольору.

Вдало пісок виглядає на пастельних жовтих, рожевих, блакитних відтінках. Пісочний манікюр виглядає цілісним і закінченим, тому не потребує додаткового декорі.

З ліпленням

Пастельний манікюр в поєднанні з ліпленням виглядає дуже красиво і цікаво. Для декору нігтів ліпленням краще вибирати рослинні елементи (квіти, листочки). Така ліплення є самою універсальною.

Можна зробити яскраві контрастні квіти або такі ж нейтральні пастельні. Досвідчені майстри можуть виліпити НЕ однотонні елементи, а різнокольорові або градієнтні. Наприклад, біла квітка з яскравою жовтою або червоною серцевиною.

Пастельний манікюр з малюнком

Пастельний лак є чудовою базою для малюнка, тому що тон нейтральний, універсальний, спокійний. На такий фон можна нанести абсолютно будь-який візерунок і отримати гарний манікюр. В манікюрі з малюнком необхідно ретельно підбирати кольори лаку, щоб в цілому все виглядало гармонійно.

Пастельні бежеві відтінки добре поєднані з приглушеними зеленими, синіми, насиченими червоними, бордовими, чорним квітами.

Пастельні рожеві стануть відмінними фоном для насиченого синього, індиго, аквамарина, смарагду. Пастельні блакитні відтінки добре поєднуються з золотим, срібним, білим кольорами. Пастельні зелені кольори поєднуються з жовтим, помаранчевим, червоним кольорами.

Геометрія

Геометричні візерунки в манікюрі дуже популярні.Останнім часом особливо затребуваний стиль колорбокс – поєднання яскравих прямокутників, квадратів. Колорбокс успішно можна перенести на нігті. На нейтральному пастельному тлі можна намалювати яскраві червоні, сині, зелені, фіолетові геометричні візерунки.

Також геометричним дизайном вважається візерунок горох. На пастельному тлі можна намалювати темні горошини. Цікавим рішенням в манікюрі можуть стати візерунок зигзаг і смужки. Варіантів пастельного манікюру на короткі нігті існує дуже багато.Такі спокійні тони універсальні, підходять під будь-які кольори в одязі, і кожна жінка зможе знайти потрібний відтінок лаку для себе.

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про постільних кольорах манікюру

Ідеї манікюру пастельних тонів:

пастельні тони. Ідеї ​​манікюру в пастельних тонах

Хочете мати гарний манікюр, але у вас немає бажання переробляти дизайн кілька разів на тиждень? Тоді використовуйте гель-лак.Пастельні тони на нігтях сьогодні – це тренд сезону, а ще такий манікюр при правильній шкарпетці зможе радувати вас протягом цілого місяця. Ну а якщо набридне, ви завжди можете його змінити. Як зробити гарний дизайн, використовуючи світлий гель-лак, читайте нижче.

Блискітки і стрази

Ви любите ніжні кольори і блискітки? Тоді подібний варіант дизайну з рожевим гель-лаком вам припаде до смаку. Ніжний відтінок, доповнений блискучими стразами, буде одночасно виглядати помітно і по-діловому.Такий манікюр зможе пройти не надто суворий дрес-код.

Як повторити дизайн з картинки? Насамперед потрібно запив і знежирити нігті. Після цього слід нанести базове покриття. Якщо у вас є камуфлирующий лак, то нанесіть його. Просушіть перший шар в лампі і нанесіть другий кольоровий шар лаку. На непросохлі покриття встановіть стрази. Ви можете повторити варіант, представлений вище або ж зробити свій дизайн на основі зразка. В даному прикладі прикраси кріпилися на два пальці однієї руки.Просушуємо нігті в лампі і покриваємо їх фінішем. На другій руці слід повторити всі ті ж самі операції до етапу нанесення кольорового покриття. На два нігтя слід нанести НЕ рожевий, а блискучий лак. Блискітки бажано наносити в два шари, щоб вони виглядали яскравіше. Обов’язково між шарами робити проміжні просушування.

Нетривіальний френч

Якщо вам подобаються красиві дизайни, ви можете повторити подібний манікюр. Його можна зробити як в рожевому кольорі, так і використовуючи ніжний бежевий.Манікюр універсальний і дуже простий у виконанні.

Щоб його зробити, насамперед слід провести підготовчу роботу. Запив і знежирте нігті. Після цього потрібно нанести на пластини камуфляж. Робити це необхідно для того, щоб вирівняти нігті і домогтися однорідного кольору. На подібну підкладку ще один шар кольору наносити не потрібно. Базу, як і всі інші лаки, слід просушувати в лампі. Час просушування буде залежати від потужності вашого апарату. Коли підкладка буде готова, можна малювати білі посмішки.Приклейте трафарети на вільну частину нігтя і зафарбуйте необхідні ділянки білим кольором. Один з нігтів слід покрити білим лаком повністю. Якщо пішли смужки, то повторіть операцію з нанесенням кольору ще раз. Після просушування зніміть трафарети. На білому нігті потрібно викласти “посмішку” стразами. Ви можете зробити це як в один, так і в два шари. Стразами можна продублювати смужку на одному з нігтів з класичною білою смужкою. Не забудьте нанести фінішне покриття.

Стрази і промальовування

Сьогодні в моді матовий манікюр.Його досить просто зробити вдома. Подібний варіант дизайну красиво виглядає з глянцевими і блискучими поверхнями.

Щоб створити схожий дизайн, для початку потрібно підготувати нігті до роботи. Запив пластини і знежирте їх. Нанесіть камуфляж або прозору базу. У другому випадку вам потрібно буде покрити нігті ще одним шаром будь-якого пастельного відтінку. Бажано вибирати нейтральні кольори, на зразок бежевого або світло-рожевого. Коли підготовчий етап готовий, можна приступити до основної роботи.Як малювати на нігтях гель-лаком? Для першого етапу вам потрібно взяти будь-який штамп і віддрукувати його на нігтях. Просушіть результат і озбройтеся тонким пензлем. Намалюйте на двох пальцях чорної гель-фарбою гілочку. Це повинна бути одна лінія з шістьма листочками. Ви можете використовувати для малювання гель-лак, а не гель-фарбу, але пам’ятайте, що він буде сильно текти. Коли ви закінчите роботу, просушіть свій малюнок і нанесіть на нігті з зображенням матовий топ. Всі інші пластини слід покрити глянсовим фінішем.На листочки-гілочки приклейте блискучі стрази. При необхідності повторно обробіть їх фінішем і просушіть.

Дизайн фольгою

Якщо у вас мало часу, а зробити стильний манікюр хочеться, то спробуйте втілити в життя цей варіант. Для дизайну слід використовувати гель-лак пастельного кольору і золоту фольгу. Зробіть стандартну підготовку нігтьових пластин до роботи. Запив нігті і знежирте їх. Після цього нанесіть базу і просушіть її в лампі. Другим шаром слід нанести кольорове покриття в два шари.Кожен шар просушуйте окремо. Потім візьміть заздалегідь відрізаний шматочок фольги. Підійде тільки манікюрна фольга, харчову використовувати не можна. Віддруковано матеріал на нігті і швидко його відірвіть. Відбиток вийде нерівним і застрягання. Подібний ефект виглядає дуже красиво, якщо він використовується дозовано. Тому декорують фольгою один, максимум три нігтя. Закріпити отриманий манікюр потрібно за допомогою топа, який також необхідно просушити.

Проста геометрія

У вас короткі нігті? Це не означає, що потрібно їх крити однотоночкой.Ви можете нафарбувати нігті гель-лаком пастельних тонів. Як це зробити красиво? Візьміть два відтінки рожевого і білого кольорів. Після підготовки нігтів до роботи нанесіть лак на нігті. Керуйтеся власним смаком. Ви можете чергувати рожеві кольори з білим або ж білим кольором обрамити два пальця. Колір слід наносити в два шари, так він буде виглядати яскравіше. Після просушування озбройтеся тонким пензлем і чорним лаком. Намалюйте на білих нігтях дві перпендикулярні смужки. Постарайтеся зробити перетин ліній не в центрі, а де-небудь з краю нігтя.Так дизайн буде виглядати цікавіше. Щоб урізноманітнити манікюр, ви можете на один з рожевих нігтів приклеїти блискучі бульонкі або використовувати стрази. За бажанням можна покрити нігті матовим топом. Але і стандартний варіант з глянцевим фінішем буде виглядати презентабельно.

Прозорі смужки

Подібний дизайн сьогодні дуже популярний в силу своєї нетривіальністю. Щоб його повторити, найкраще використовувати пастельні тони гель-лаку. Проведіть всю стандартну процедуру з підготовки нігтів до роботи.Після цього нанесіть базу і просушіть її. Візьміть тонку кисть і на одному або декількох нігтях намалюйте трикутник. Продублюйте його трохи нижче. Залиште смужку в середині незафарбовані, а верхню і нижню частину затонуйте різними пастельними відтінками. Бажано використовувати близькі один до одного по тону кольору. При цьому їх відтінок особливого значення не має. Наприклад, ви вдало можете скомбінувати рожевий і блакитний кольори. Решта нігті накрасьте за своїм бажанням тими відтінками, які використовувалися раніше.Просушіть результат і покрийте його топом.

Тюльпани

Красиві зображення можна створювати дуже просто, використовуючи гель-лак пастельного тону. Як приклад намалюємо тюльпани. Перший етап – підготовчий. Запив і знежирте нігті. Після цього покрийте їх базою і просушіть в лампі. Потім в два шари нанесіть блакитну підкладку і теж просушіть. Візьміть тонку кисть і гель-фарби. Двома точками позначте бутони. Білою фарбою відразу поставте відблиски. Зробіть проміжну просушку.Потім чорною фарбою намалюйте стебло, а також покажіть травинки. Мінімалістичний дизайн готовий. Не забудьте покрити його топом.

пастельні тони. Ідеї ​​манікюру в пастельних тонах

Хочете мати гарний манікюр, але у вас немає бажання переробляти дизайн кілька разів на тиждень? Тоді використовуйте гель-лак. Пастельні тони на нігтях сьогодні – це тренд сезону, а ще такий манікюр при правильній шкарпетці зможе радувати вас протягом цілого місяця. Ну а якщо набридне, ви завжди можете його змінити.Як зробити гарний дизайн, використовуючи світлий гель-лак, читайте нижче.

Блискітки і стрази

Ви любите ніжні кольори і блискітки? Тоді подібний варіант дизайну з рожевим гель-лаком вам припаде до смаку. Ніжний відтінок, доповнений блискучими стразами, буде одночасно виглядати помітно і по-діловому. Такий манікюр зможе пройти не надто суворий дрес-код.

Читайте так же:

Як повторити дизайн з картинки? Насамперед потрібно запив і знежирити нігті.Після цього слід нанести базове покриття. Якщо у вас є камуфлирующий лак, то нанесіть його. Просушіть перший шар в лампі і нанесіть другий кольоровий шар лаку. На непросохлі покриття встановіть стрази. Ви можете повторити варіант, представлений вище або ж зробити свій дизайн на основі зразка. В даному прикладі прикраси кріпилися на два пальці однієї руки. Просушуємо нігті в лампі і покриваємо їх фінішем. На другій руці слід повторити всі ті ж самі операції до етапу нанесення кольорового покриття.На два нігтя слід нанести НЕ рожевий, а блискучий лак. Блискітки бажано наносити в два шари, щоб вони виглядали яскравіше. Обов’язково між шарами робити проміжні просушування.

Нетривіальний френч

Якщо вам подобаються красиві дизайни, ви можете повторити подібний манікюр. Його можна зробити як в рожевому кольорі, так і використовуючи ніжний бежевий. Манікюр універсальний і дуже простий у виконанні.

Щоб його зробити, насамперед слід провести підготовчу роботу.Запив і знежирте нігті. Після цього потрібно нанести на пластини камуфляж. Робити це необхідно для того, щоб вирівняти нігті і домогтися однорідного кольору. На подібну підкладку ще один шар кольору наносити не потрібно. Базу, як і всі інші лаки, слід просушувати в лампі. Час просушування буде залежати від потужності вашого апарату. Коли підкладка буде готова, можна малювати білі посмішки. Приклейте трафарети на вільну частину нігтя і зафарбуйте необхідні ділянки білим кольором. Один з нігтів слід покрити білим лаком повністю.Якщо пішли смужки, то повторіть операцію з нанесенням кольору ще раз. Після просушування зніміть трафарети. На білому нігті потрібно викласти «посмішку» стразами. Ви можете зробити це як в один, так і в два шари. Стразами можна продублювати смужку на одному з нігтів з класичною білою смужкою. Не забудьте нанести фінішне покриття.

Стрази і промальовування

Сьогодні в моді матовий манікюр. Його досить просто зробити вдома. Подібний варіант дизайну красиво виглядає з глянцевими і блискучими поверхнями.

Щоб створити схожий дизайн, для початку потрібно підготувати нігті до роботи. Запив пластини і знежирте їх. Нанесіть камуфляж або прозору базу. У другому випадку вам потрібно буде покрити нігті ще одним шаром будь-якого пастельного відтінку. Бажано вибирати нейтральні кольори, на зразок бежевого або світло-рожевого. Коли підготовчий етап готовий, можна приступити до основної роботи. Як малювати на нігтях гель-лаком? Для першого етапу вам потрібно взяти будь-який штамп і віддрукувати його на нігтях.Просушіть результат і озбройтеся тонким пензлем. Намалюйте на двох пальцях чорної гель-фарбою гілочку. Це повинна бути одна лінія з шістьма листочками. Ви можете використовувати для малювання гель-лак, а не гель-фарбу, але пам’ятайте, що він буде сильно текти. Коли ви закінчите роботу, просушіть свій малюнок і нанесіть на нігті з зображенням матовий топ. Всі інші пластини слід покрити глянсовим фінішем. На листочки-гілочки приклейте блискучі стрази. При необхідності повторно обробіть їх фінішем і просушіть.

Дизайн фольгою

Якщо у вас мало часу, а зробити стильний манікюр хочеться, то спробуйте втілити в життя цей варіант. Для дизайну слід використовувати гель-лак пастельного кольору і золоту фольгу. Зробіть стандартну підготовку нігтьових пластин до роботи. Запив нігті і знежирте їх. Після цього нанесіть базу і просушіть її в лампі. Другим шаром слід нанести кольорове покриття в два шари. Кожен шар просушуйте окремо. Потім візьміть заздалегідь відрізаний шматочок фольги.Підійде тільки манікюрна фольга, харчову використовувати не можна. Віддруковано матеріал на нігті і швидко його відірвіть. Відбиток вийде нерівним і застрягання. Подібний ефект виглядає дуже красиво, якщо він використовується дозовано. Тому декорують фольгою один, максимум три нігтя. Закріпити отриманий манікюр потрібно за допомогою топа, який також необхідно просушити.

Проста геометрія

У вас короткі нігті? Це не означає, що потрібно їх крити однотоночкой.Ви можете нафарбувати нігті гель-лаком пастельних тонів. Як це зробити красиво? Візьміть два відтінки рожевого і білого кольорів. Після підготовки нігтів до роботи нанесіть лак на нігті. Керуйтеся власним смаком. Ви можете чергувати рожеві кольори з білим або ж білим кольором обрамити два пальця. Колір слід наносити в два шари, так він буде виглядати яскравіше. Після просушування озбройтеся тонким пензлем і чорним лаком. Намалюйте на білих нігтях дві перпендикулярні смужки. Постарайтеся зробити перетин ліній не в центрі, а де-небудь з краю нігтя.Так дизайн буде виглядати цікавіше. Щоб урізноманітнити манікюр, ви можете на один з рожевих нігтів приклеїти блискучі бульонкі або використовувати стрази. За бажанням можна покрити нігті матовим топом. Але і стандартний варіант з глянцевим фінішем буде виглядати презентабельно.

Прозорі смужки

Подібний дизайн сьогодні дуже популярний в силу своєї нетривіальністю. Щоб його повторити, найкраще використовувати пастельні тони гель-лаку. Проведіть всю стандартну процедуру з підготовки нігтів до роботи.Після цього нанесіть базу і просушіть її. Візьміть тонку кисть і на одному або декількох нігтях намалюйте трикутник. Продублюйте його трохи нижче. Залиште смужку в середині незафарбовані, а верхню і нижню частину затонуйте різними пастельними відтінками. Бажано використовувати близькі один до одного по тону кольору. При цьому їх відтінок особливого значення не має. Наприклад, ви вдало можете скомбінувати рожевий і блакитний кольори. Решта нігті накрасьте за своїм бажанням тими відтінками, які використовувалися раніше.Просушіть результат і покрийте його топом.

Тюльпани

Красиві зображення можна створювати дуже просто, використовуючи гель-лак пастельного тону. Як приклад намалюємо тюльпани. Перший етап – підготовчий. Запив і знежирте нігті. Після цього покрийте їх базою і просушіть в лампі. Потім в два шари нанесіть блакитну підкладку і теж просушіть. Візьміть тонку кисть і гель-фарби. Двома точками позначте бутони. Білою фарбою відразу поставте відблиски.Зробіть проміжну просушку. Потім чорною фарбою намалюйте стебло, а також покажіть травинки. Мінімалістичний дизайн готовий. Не забудьте покрити його топом.

.