Ногти

Фрезер для нігтів що це: що таке, як вибрати і користуватися насадками для манікюру і педикюру

Як правильно вибрати фрезер для нігтів?

Слово «фрезер» в індустрії нігтьового сервісу з’явилося порівняно недавно, зате дуже швидко набуло популярності і зараз користується великим попитом, як серед професіоналів, так і серед новачків. Для тих. хто ще не знає, що це таке, спробуємо пояснити більш детально.

Фрезер – це апарат для манікюру, що працює від електромережі. Він, як правило, складається з корпусу, кабелю і самого пристрою, яким робиться сам манікюр і до якого приєднуються різні насадки.

Переваг цих пристроїв багато. По-перше – це швидкість процедури (тепер якісний манікюр можна зробити всього за 30 хвилин), по-друге – безпека і безболісність (що дуже важливо для майстра, який обслуговує вимогливих клієнтів), по-третє – гігієнічність і нешкідливість для нігтів, і по-четверте – це бездоганний результат, навіть якщо у майстра мінімальний досвід роботи.

Як вибрати фрезер для нігтів?

Для того, щоб купити апарат для манікюру високої якості і з хорошою довговічністю, зверніть увагу на:

Вартість .Саме від ціни фрезера залежить і термін його експлуатації, і якість, і надійність.

Потужність і швидкість . Бажано, щоб швидкість фрезера для нігтів була не нижче 20 тис. Об / хвилину, а потужність – від 15 до 50 Вт. Якщо ви працюєте в салоні і хочете цим апаратом виконувати як комбінований манікюр, так і корекцію нарощених нігтів, то швидкість повинна досягати аж до 40 тис. Об / хвилину. В іншому випадку, вам буде складно домогтися професійного результату. Але для новачків, які ніколи фрезером не користувалися, цілком підійдуть і більш прості моделі.

Зовнішній вигляд і ергономічність . Зробіть акцент на міцності корпусу фрезера – він не повинен скрипіти, нагріватися під час роботи і здійснювати будь-яких вібрацій. Бажано, щоб ручка апарату мала певне політичне значення (не була занадто легкою), володіла цанговим затискачем і системою охолодження.

Кількість насадок . Щоб зробити манікюр чи педикюр на високому рівні, потрібно як мінімум три насадки для фрезера – це крупноабразівний алмазний ковпачок (для обробки мозолів і натоптишів), мелкоабразівной алмазна насадка з закругленими кутами (для обробки нігтьової пластини і кутикули) і мелкоабразівной керамічна або гумова насадка ( для полірування нігтів на завершальному етапі процедури)

Якщо ви хочете купити апарат для манікюру для домашнього використання, але ніколи не мали справу з подібними пристроями, рекомендуємо вам подивитися бюджетні моделі компактних розмірів.Їх ціна, як правило, не більше 100-150 доларів. Наприклад VS 202 , PROXXON МІКРОМОТ 50 / Е , LINA-25000 , Комбі 24 / МН24 допоможуть вам швидко зробити манікюр чи педикюр, не виходячи з дому і не витрачаючи зайві гроші на послуги майстра. Ідеальним варіантом для таких цілей може стати і звичайна ручка-фрезер, яка вимагає мінімальних зусиль і зовсім не потребують професійних навичок.

Для професійного використання краще доглянути більш потужні і функціональні апарати.

Приміром, такі моделі, як Ескорт 2 Pro Нейл, ЕКО 450, Marathon №7 і EXCEL 800 володіють і відмінною швидкістю, хорошою потужністю і такими корисними функціями, як: захист від перегріву, панель регулювання, а також – можливість обробки як натуральних, так і штучних нігтів. Окремо варто виділити моделі високого класу – це HANDY 702 і HANDY 700 . Не дивлячись на свою компактність, вони мають потужний мікромотор, унікальний «круїз-контроль», магнітні тримачі насадок і спеціальний утримувач для наконечника, захист від перевантаження, пряме і реверсивний рух, а також – самодіагностику.

Але слід зазначити, що навіть найдорожчі і якісні прилади вимагають належного догляду, а також – періодичної зміни насадок.

Не забувайте про це, і тоді ваша покупка буде служити довго, приносячи користь вам і радість вашим клієнтам.

Фрезер для нарощування нігтів – корекція за допомогою фрезера.

Використання фрезера для нарощування нігтів дозволяє майстру скоротити витрати часу і поліпшити якість роботи, а крім того, поберегти своє здоров’я.За допомогою фрезера можна досить легко надати нігтям зі штучного матеріалу однакову форму і довжину. Фрезер допомагає швидше підготувати нігті до корекції, випилюючи товщину матеріалу, відмінно випилює лінії посмішок при моделюванні френча. У порівнянні з запиливания пилою, фрезер дозволяє простіше і безпечніше обробляти важкодоступні місця і маленькі ділянки (зона кутикули, відшарування в стресовій зоні, тріщинки). Жоден інший інструмент не йде в порівняння з фрезером при обробці внутрішньої поверхні нігтів.

За допомогою фрезера майстер нігтьового сервісу виконує ті ж процедури, що і традиційними пилками, але при цьому докладає значно менше зусиль і витрачає менше часу. При обпилювання нігтів фрезером знімається напруга з кисті руки, ліктя та передпліччя, тоді як під час тривалої роботи пилками виникає ризик розвитку суглобових захворювань і зап’ястного синдрому.

Фрезер для нарощування нігтів.

Як користуватися фрезером для нігтів.

 1. жодному разі не користуйтеся фрезером у висячому положенні – упирайтеся ліктями обох рук в стіл. Робоча рука повинна спиратися мізинцем, безіменним пальцем або ж долонею.
 2. Обпилювання робите плавними короткими рухами, не затримуючись на поверхні нігтя більше трьох секунд. Фрезер повинен не врізатися в поверхню нігтя, а ковзати по ньому.
 3. Завжди стежте за кутом нахилу насадки фрезера до нігтя, намагайтеся тримати апарат паралельно поверхні столу.
 4. Не дуже натискайте фрезером на ніготь – сила натиску повинна бути приблизно як на ручку при письмі.Щоб відпрацювати техніку, можна потренуватися на своїх нігтях (нафарбувати їх в два шари яскравим лаком) або типсах, закріплених в тренувальних пальчиках. Попередньо покривши типс шаром гелю або акрилу, за допомогою фрезера спиляєте матеріал з поверхні.
 5. Коли клієнт відчуває печіння, потрібно трохи збільшити швидкість обертання (саме збільшити), при цьому зменшивши силу натискання на ніготь. В результаті тертя і опір матеріалу зменшаться і знизиться температура в робочій точці, а відповідно, і больові відчуття.До того ж на низькій швидкості і при неправильному захопленні виникає ймовірність прокручування насадки і можливе нанесення травми.

Насадки для фрезера, використовувані при виконанні корекції нігтів.

Карбідний або алмазний циліндр з округленим кінцем (фото 1). Техніка прімененіяz цієї насадки схожа на запилення вручну, тобто рівномірне зменшення товщини матеріалу в районі кутикули, по центру нігтя і на вільному краї. Під час обпилювання центру нігтя і вільного краю слід тримати ручку фрезера таким чином, щоб приблизно 2/3 поверхні насадки стосувалися нігтя.Обробка зони кутикули проводиться округленим краєм, при цьому до нігтя прилягає близько 1/3 поверхні насадки.

1. Циліндр з округленим кінцем

2. Фрезер для нарощування нігтів. Карбідний овал.

Подібним чином застосовується для обробки нігтя карбідний овал (фото 2), причому абразив змінюється від великого до більш дрібному.

3. Одноразові змінні циліндри.

4. Циліндри з алмазним напиленням.

5. Фрезер для нарощування нігтів.Карбідні циліндри без заокруглення.

6. Карбідні або алмазні зрізані і заокруглені конуси для фрезера.

Також використовуються змінні циліндри з великим, середнім і дрібним напиленням (фото 3), циліндри з алмазним напиленням (фото 4), карбідні циліндри без заокруглення (фото 5).

Для виконання корекції одноколірних нігтів або френча при постійній практиці майстру може бути досить одного циліндра повної довжини (фото 5). Цією насадкою для фрезера можна укорочувати довжину, зменшувати товщину шару матеріалу на нігті, обпилювати зону кутикули, робити нову лінію посмішки, обробляти вільний край нігтя як зверху, так і його внутрішню поверхню.Новачкам при використанні повного циліндра потрібно бути дуже уважними під час роботи в області кутикули, постійно контролювати кут нахилу насадки до нігтя, так як прямий край може врізатися в ніготь.

Одноразові змінні циліндри мають певну перевагу, оскільки виробляються в трьох варіантах абразивності і дозволяють майстру при роботі переходити від великого напилення до дрібного, крім того, їх можна використовувати для завершальній шліфування нігтів фрезером .

Карбідні або алмазні зрізані і заокруглені конуси (фото 6) застосовують для згладжування переходу між штучним матеріалом і натуральної нігтьової пластиною, для обпилювання отслоек в зоні кутикули та біля бічних валиків. Також їх використовують для обробки внутрішньої поверхні нігтів і всюди, де потрібна невелика площа насадки і потрібно акуратно обробити певну зону.

Корекція фрезером одноколірних нігтів.

Корекція одноколірного моделювання має на увазі наступне: зменшення довжини і відновлення форми нігтів; зменшення шару штучного матеріалу на вільному краї і в стресовій зоні нігтів; обробка області кутикули – згладжування переходу до натуральної нігтьової пластини, видалення отслоек; обробка внутрішньої поверхні нігтя.Корекція одноколірних нігтів фрезером робиться наступним чином:

7. Корекція фрезером. Сапфіровий диск.

8. Корекція фрезером. Сапфіровий циліндр.

9. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція фрезером.

10. Корекція фрезером. Циліндр повної довжини.

11. Корекція фрезером. Обпилювання внутрішньої поверхні.

12. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція циліндром повної довжини.

13. Фрезер для нарощування нігтів.Корекція фрезером.

14. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція фрезером.

15. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція фрезером.

16. Корекція фрезером. Обробка зони кутикули.

 1. Перед початком процедури обробіть руки антисептиком. Відсуньте кутикулу манікюрною паличкою, якщо необхідно – видаліть птеригий.
 2. За допомогою сапфірового диска (фото 7) або циліндра (фото 8), встановлених на Фрезер, вирівняйте довжину і форму нігтів – вона повинна бути однаковою.Диск розташовується перпендикулярно до краю нігтя. Для заокруглення куточків вільного краю рухайте диском з боку в бік, при цьому не відривайте його від поверхні. Використовуючи циліндр, ставте насадку горизонтально (фото 8). Щоб надати нігтям овальну форму, заводите циліндр під ніготь (фото 9).
 3. С-вигин нігтя корегуйте циліндром повної довжини, рухайте фрезер вперед-назад (фото 10). При роботі з внутрішньою поверхнею ставте вузькі циліндричні або конусні насадки. Чи не застосовуйте для цих цілей овальні або округлені фрези, ними можна пошкодити подушечку пальця.Можна використовувати мелкоабразівной змінні циліндри – на зрізі такої насадки немає напилення, що знижує ризик травмування пальця. Застосовуючи циліндр для обпилювання затекло матеріалу на стику з нігтьової пластиною, рухайте фрезером тільки вперед-назад (фото 11). При русі з боку в бік існує небезпека прокручування насадки фрезера і пошкодження пальця або нігтя.
 4. Обпиляєте 15 – 25% від товщини шару по всій поверхні нігтів (фото 12). Завдяки цьому видаляється шар матеріалу, схильний до зміни кольору під впливом зовнішніх впливів.Після цього нижній шар буде виглядати як заново нанесений. Рівномірно зменшуйте шар штучного матеріалу на вільному краї і в стресовій зоні нігтів, щоб в готовому вигляді домогтися однакової товщини і правильних пропорцій. Рухайте фрезером паралельно поверхні нігтя, а на вільному краї – під невеликим кутом вгору (фото 13, 14, 15).
 5. Обробіть перехід матеріалу до натуральної нігтьової пластини (фото 16), перехід повинен бути плавним, щоб лінія корекції не була помітна.Відшарування біля кутикули обробляються насадкою фрезера строго паралельно поверхні нігтя рухами вправо-вліво по контуру штучного матеріалу. При запилення переходу до натурального нігтя ретельно прибирайте пил щіткою, щоб добре бачити зону обробки. Щоб визначити, як буде виглядати ніготь в готовому вигляді, нанесіть на нього обезжириватель, і поки він не висох, огляньте лінію корекції: якщо її не видно, то її не буде видно і після нанесення нового матеріалу. Якщо ж під мокрим знежирювачем помітна межа матеріалу, то і після корекції її буде видно.
 6. Не дивлячись на те, що фрезер для обробки нігтів досить універсальний, при обробці натурального нігтя все ж доведеться запилювати вручну. Для цього використовується звичайна пилка з дрібним напиленням, щоб зняти якомога менший шар натуральної нігтьової пластини і не дуже истончить її.
 7. Ретельно видаліть з нігтів пил за допомогою сухої щітки. Нанесіть на нігті кошти для знежирення і дегідрування, які застосовуються в використовуваної системі моделювання.Виконайте корекцію нігтів гелем або акрилом.

Корекція френча за допомогою фрезера.

17. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція френча за допомогою фрезера.

Підготовку нігтів до френч-корекції здійснюємо, як і в попередньому прикладі – виконуємо пункти 1 – 5 (фото 17, 18).

18. Фрезер для нарощування нігтів. Корекція френча за допомогою фрезера.

19. Скорочений циліндр.

Далі, для випилювання лінії посмішки ставимо на фрезер насадку у вигляді укороченого циліндра (фото 19).Новачкам бажано попередньо промальовувати майбутню лінію посмішки маркером або олівцем, і лише потім приступати до роботи по нігтях фрезером. Надійно зафіксуйте фрезер в руці. Рукою з фрезером упріться в стіл або в долоню другої руки. Це дозволить легко контролювати силу тиску на ніготь і уникнути можливих травм.

Починайте роботу фрезером з 5 тис. Оборотів в хвилину, в разі необхідності збільшивши швидкість до 10 – 15 тис. Оборотів. Наведіть насадку фрезера від краю нігтя до центру трохи вище лінії посмішки.Рухи робіть короткі і плавні. Насадка повинна бути розташована відносно поверхні нігтя під кутом 35 – 45 градусів (фото 21). В цьому випадку працює край циліндра. У міру руху насадки повертайте обробляється палець.

21. Корекція френча за допомогою фрезера. Випилювання лінії посмішки.

22. Корекція френча за допомогою фрезера. Обпилювання вільного краю.

Випилявши лінію посмішки, приступайте до вільного краю. Рухайте фрезер вліво-вправо, тримаючи насадку паралельно поверхні нігтя.Повертайте фрезер і палець, щоб виконати рівномірне обпилювання (фото 22).

Після обпилювання фрезером ретельно видаліть пил з нігтів і перевірте лінію посмішки – вона повинна бути рівною і чіткою, а товщина вільного краю – однаковою на всіх нігтях. Область натурального нігтя обробіть звичайною дрібнозернистою пилкою, знежирювачем і дегідратором. Заповніть вільний край матеріалом білого кольору і далі виконуйте все як завжди для корекції френча.

По завершенню роботи обов’язково очистіть насадки фрезера від пилу і обробіть дезінфікуючими засобами.

Як користуватися фрезером для манікюру

Фрези і насадки для апаратного манікюру: види, форми, використання

Розвиток сучасних технологій не стоїть на місці. Майстри манікюру і педикюру все частіше надають свої послуги із застосуванням апарату – фрезера. Ця процедура більш безпечна і займає менше часу, ніж обрізний манікюр.

Що з себе являє фрезер

Фрезер – це спеціальний пристрій, який використовують в нігтьовому сервісі для манікюру і педикюру.Апарат забезпечує якісне видалення кутикули, шліфування та полірування нігтьової пластини. Принцип його дії полягає в обробці нігтів за допомогою спеціальних насадок – фрез. Завдяки спеціальному механізму, насадка приводиться в рух, швидкість її обертання можна змінити кнопками регулювання. Існує безліч їх різновидів, які підходять як для професійного, так і для використання вдома.

Які фрези використовують для апаратного манікюру і педикюру

Щоб результат роботи задовольняв і клієнта, і майстри, насадки для машинки для манікюру і педикюру слід вибирати високої якості.

У процесі роботи, фреза нагрівається, якщо вона виконана з якісних матеріалів, то навіть при максимальній швидкості, не буде гарячої. Невелика температура ніяким чином не може нашкодити нігтя. Щоб уникнути небажаних наслідків, потрібно розглянути матеріали, з яких виготовлені насадки.

 1. Сталеві – фрези для видалення кутикули і обробки області навколо нігтя. І не дивлячись на матеріал виготовлення, вони не ушкоджують під час роботи ні ніготь, ні шкіру.Пам’ятайте, що для манікюру використовують кулькову насадку невеликого діаметру.
 2. Керамічні фрези – використовують їх для обробки форми нігтя і м’якого видалення кутикули. В даний час найбільш використовуваними вважаються корундові, цей матеріал не викликає пошкоджень шкіри і алергічних реакцій. Комплексна обробка рук і ніг передбачає використання декількох форм фрез.
 3. Твердосплавні – насадки зі сплаву вольфраму з карбідом, вони відрізняються зносостійкістю і універсальністю.Використовують їх для максимально якісної обробки штучних нігтів, оскільки натуральну нігтьову пластину, ними можна пошкодити. Будьте уважні!
 4. Алмазні – дуже міцні зносостійкі, використовуються не тільки для манікюру, але і для педикюру. Часто застосовуються при апаратної корекції гелієвих і акрилових нігтів. Найбільш популярною є фреза полум’я, якою обробляють кутикулу, бічні валики і видаляють різні мозолі, застосовується вона і в манікюрі, і в педикюрі.
 5. Застосовувані для полірування.Такі насадки можуть бути виготовлені з бавовни або силікону. Потрібні вони для полірування натуральних і нарощених нігтів.

Існує дуже багато насадок і недосвідченому в цій сфері людині складно визначити, яка фреза для чого, які фрези можна використовувати для апаратного педикюру, які – для манікюру або корекції штучних нігтів.

Що ще необхідно для апаратного манікюру

При наявності фрезера і необхідних насадок, апаратний манікюр можна зробити в домашніх умовах, для цього необхідно:

 • Машинка, на яку закріплюються необхідні насадки.
 • Фрези
 • Акумулятор або батарейка (в залежності від модифікації апарата).

Манікюрний апарат повинен мати набір з декількох фрез (опис насадок під фото):

 1. Куляста насадка – для видалення відмерлих клітин шкіри навколо нігтьової пластини.
 2. Циліндричної форми – для того щоб надати необхідну форму нігтя.
 3. Фіссурний фреза – її слід використовувати для обробки бічних валиків нігтя.
 4. ігловідную форми – її можна застосувати для обробки кутикули.

Також для полірування нігтя використовують ковпачки, які призначені виключно для одноразового використання. Стерилізувати ковпачки не потрібно, після використання вони підлягають заміні.

Для апаратного педикюру

Для того щоб зробити апаратний педикюр, потрібна спеціальна машинка – апарат, в яку вставляються необхідні насадки. Самому собі зробити таку процедуру дуже складно, тому краще всього звернутися в професійні салони краси.Основні насадки для манік’юрного апарату:

 1. Насадка для видалення кутикули.
 2. Для видалення омертвілої шкіри і мозолів на стопі.
 3. Насадка, яка використовується для обробки шкіри між пальцями з дрібним абразивом.
 4. Для обробки шкіри стопи.
 5. Для шліфування шкіри стопи з великим абразивом.
 6. Фреза для обробки грубих ділянок шкіри між пальцями в педикюрі.
 7. Для видалення натоптишів і грубої шкіри в області п’яти.

Трапляється, що майстру педикюру доводиться працювати зі стрижневими мозолями, для цього необхідно мати бори різних діаметрів, іноді з насічками, як на фото нижче.

Найпопулярніші фрези для видалення кутикули

Переробка та вилучення кутикули – це основні завдання манікюру. Машинка для видалення кутикули дає можливість за більш короткі терміни забезпечити безпечний манікюр, в порівнянні з класичним. Для того щоб видалити кутикулу, нам будуть потрібні лише дві насадки, які входять в кожен стандартний набір: з круглим наконечником середнього діаметра і манікюрна фреза такого ж типу, з діаметром меншого розміру.Перша дозволяє максимально відсунути кутикулу, а друга для видалення її ороговілих частин.

Фрези для кутикули на фото.

Також для видалення і обробки кутикули використовують конусні фрези. Циліндричні ж, найчастіше використовують для педикюру.

Апаратний манікюр все більше витісняє класичний обрізний і займає перші позиції за популярністю. Він більш безпечний, швидкий, стерилізація і обробка фрез відбувається набагато швидше і зручніше інструментів, що застосовуються в обрізному манікюрі.

Хочете дізнатися більше? Подивіться це відео:

Якщо стаття вам сподобалася, поділіться їй, будь ласка, в улюбленій соц. мережі!

Фрезер для нігтів: загальні відомості про інструмент

Фрезер для нігтів – це манікюрний електричний інструмент, застосовуваний для корекції форми нарощеного нігтя або видалення кутикули під час манікюру або педикюру. Залежно від умов використання та цілі застосування можуть використовуватися різні фрезери і їх насадки.

Як правильно використовувати фрезер для нігтів:

 • Для безпечного використання інструменту, можна користуватися ним «на вазі» – потрібно обов’язково робити упор в робочий стіл обома ліктями. При цьому рука з ручкою фрезера повинна упиратися так, як зручно майстрові – мізинцем або безіменним пальцем, а при потребі і всією долонею.
 • При обробці нігтя кожен рух має бути коротким, але плавним і ковзної. Максимальна тривалість контакту насадки і нігтьової пластинки – 3 сек.Неприпустимо «врізання» фрезера в ніготь.
 • Постійно спостерігати за нахилом. Фрезер для манікюру і педикюру краще утримувати паралельно робочого столу.
 • Дотримуватися адекватну силу натискання. Сила, яка повинна використовувати фрезер для нігтів повинна бути еквівалентна натискання ручкою на папір при листі.

Фрезер для нігтів має цілий список переваг, в порівнянні з іншими манікюрними інструментами. В першу чергу це стосується безпеки пацієнта і майстри: при використанні фрезера ризик травмування зводитися до мінімуму.Також немає необхідності застосовувати будь-які розм’якшують кошти або процедури, уникаючи можливих алергічних реакцій та подразнення.

Значне скорочення часу на процедуру, в порівнянні з застосуванням звичайних манікюрних пилок. Можливість застосовувати фрезер для нігтів як натуральних, так і штучних. Також мінімізація навантаження на руки майстра, зручність у використанні та можливість проводити роботу в важкодоступних ділянках, наприклад в тріщинах або при видаленні кутикули.

Економія, завдяки відмові від використання пилок для нігтів і спеціальних размягчітельних засобів, а при використанні в домашніх умовах – на відвідини фахівця. Існують різні варіанти фрезера для педикюру та манікюру.

Фрезер для роботи в домашніх умовах . Відрізняється порівняно малою потужністю мотора і невеликою кількістю оборотів рези в хвилину: 10-30 Ватт і 2 тис. / Хв. відповідно.

Фрезер для манікюру і педикюру, нарощування нігтів .Інструмент, який можна використовувати в будь-яких умовах – як звичайній жінці в домашніх умовах, так і для професійної практики. Потужність від 30 до 60 ОТ. Швидкість обертання фрези – до 35 тис. / Хв.

Професійні фрезери . Подібне обладнання здатне виконувати весь спектр робіт. Інструменти такого класу слід купувати тільки фахівцям для роботи в умовах салону краси. Потужність – від 60 Вт і більше, швидкість обертання – до 45 тис. / Хв.

Фрезер для манікюру і педикюру: різні варіації інструментів для різних умов

Як правило, фрезер для нігтів має в комплекті кілька насадок, які призначені для різних цілей.

Алмазний циліндр з овальним наконечником . Також може бути з карбіду і мати різний розмір – малий (укорочений), середній і великий (подовжений). Дана насадка застосовується для зменшення товщини нігтьової пластинки – «спилювання нігтя».

Карбідний овал . Використовується для аналогічних цілей.

Карбідний циліндр без округлення на кінці . Крім «спилювання» нігтів при його допомоги можна виконувати френч, обробляти верхній і нижній край нігтьової пластинки і створювати нову «лінію посмішки».

Одноразові циліндри . Можуть мати три ступеня абразивності: велике напилення, середні і дрібне. Такі циліндри застосовуються для фінальної шліфування нігтя.

Конуси зі зрізаним або округленим переднім краєм . Можуть бути алмазними і карбідних. Використовуються вони для вирівнювання переходу між природним нігтем і нарощеної нігтьової платівкою, для корекції в області нігтьових валиків і кутикули.

Для того, щоб визначитися, який фрезер для нігтів потрібно вибрати, слід визначитися з кількома моментами:

 • Мета використання .Залежно від того, які маніпуляції повинен буде виконувати фрезер, безпосередньо залежить клас необхідного обладнання. Наприклад: фрезер для нігтів на ногах повинен мати максимально доступну потужність мотора, а при виконанні складних технік педикюру важливо мати і максимальну швидкість обертання фрези. В цей же час через їх високого ваги і громіздкість вони не підходять для роботи на виїзді, а при манікюрних роботах може бути досить пристроїв з середнього класу.
 • Денна навантаження на фрезер .При постійному потоці клієнтів «один за одним» потрібно вибирати більш потужні варіанти, так як вони дозволяють обслуговувати клієнтів за більш короткий проміжок часу. У той же час, при помірному навантаженні можна вибрати більш дешеві моделі.
 • Умови роботи . Якщо майстер переважно працює «на виїзді», то фрезер для нігтів повинен бути максимально зручний в транспортуванні і мати мінімальну вагу. Також слід звернути увагу на моделі з захистом ручки від випадкового включення.
 • Ергономіка . Простий і в той же час дуже важливий критерій. Яким би дорогим і якісним фрезер ні, він обов’язково повинен зручно сидіти в руці, так як в іншому випадку це може обернутися надмірним навантаженням на майстра і травмою для клієнта.
 • Бюджет і компанія-виробник . Однак тут не все так просто. У випадку з Фрезер для манікюру і педикюру не завжди простежується закономірність «дорожче – якісніше». Вона існує, але не для всіх компаній.Тут варто орієнтувати на відгуки консультантів, інших майстрів і, якщо є, особистий досвід.

Популярні компанії-виробники. На даний момент існує досить велика кількість компаній, що займаються виготовленням фрезеров. Як правило, найбільш якісні це пристрої «Witalina» і «Multibor» українських компаній «Віталіна» і «Сателіт», «AnyXing» південнокорейської фірми «Micro-NX». Також хорошою репутацією у майстрів користуються прилади компаній «Promed» і «Proxxon».

Середня ціна на фрезери для нігтів економ-класу становить 20-50 $, для універсального використання – 100-200 $, професійні апарати – від 300 до 500 $. Максимально дорогі пристрої, здатні виконувати найвитонченіші маніпуляції на надвисоких оборотах і максимальних потужностях можуть коштувати 750-1000 $.

Більшість майстрів, які змогли підібрати для себе комфортний фрезер для нігтів, вже ніколи не повертаються в роботі іншими інструментами по своїй волі. Як правило, правильно обраний апарат не тільки істотно спрощує життя фахівця, але і повністю окупає себе, так як дозволяє більш швидко і якісно обслуговувати клієнтів.

 • Головна »
 • Поради »
 • Апаратний манікюр »
 • Фрези для манікюрного апарату

Фрези для манікюрного апарату

Апаратний манікюр рішуче витісняє обрізний. Ще зовсім недавно їм володіли тільки майстри в елітних салонах. Зараз же кожна жінка може користуватися манікюрним апаратом у себе вдома.

Ця стаття буде корисна починаючим майстрам з манікюру. Ви дізнаєтеся про класифікацію апаратних фрез, їх мінімальному наборі для здійснення манікюру вдома і нюансах вибору.

Апарат для манікюру

Машинка для апаратного манікюру ( фрезер ) являє собою спеціальну ручку, з’єднану шнуром з процесором. На ручці закріплюються насадки, в тому числі фрези. Процесор відповідає за обертання насадок в потрібному темпі і напрямку.

Машинки розрізняються дизайном, потужністю і граничною швидкістю обертання насадки.

Для домашнього використання підійдуть пристрої з діапазоном швидкості не більше 10 тис.оборотів в хвилину, а майстри в професійних салонах використовують обладнання, головка якого обертається зі швидкістю до 30-35 тис. оборотів в хвилину.

Види насадок

Існує 5 основних насадок, які використовуються для процедури апаратного манікюру.

 • Фрези . Являє собою насадку з ріжучим лезом. Тобто при роботі з нею згрубла шкіра або гель-лак зрізається.
 • Бори . Інструмент з кулястої насадкою для видалення кутикули.
 • Шлифовщики . Насадки, за допомогою яких платівці надається гладкість. Вони видаляють частину рогового шару, усувають хвилястість і борозни.

 • Полірувальники . Насадки з силікону з дрібним абразивним компонентом. Є темні (для фінішних робіт по шкірі стоп), блакитні (для обробки акрилових і гелевих поверхонь), білі (для додання гладкості платівці і прилеглої до неї шкірі).
 • Ковпачки . Відносяться до розряду одноразового інструменту.Основа під них стерилізується після проведення процедури. Нагадують наждачний папір. Застосовуються при грубій обробці гелю-лаку або акрилового лаку, а також для відлущування грубої шкіри в педикюрі.

  Пісочний ковпачки дуже сильно нагріваються.

  Повна класифікація фрез

  Щоб правильно скласти потрібний список фрез для новачка, потрібно уважно вивчити їх опис і дізнатися призначення кожної насадки.

  За матеріалом

  • Керамічні .Максимально безпечні насадки, так як вони дуже м’які. Чи не нагріваються, що не забиваються пилом, не іржавіють. Головний мінус – нестійкість до зносу. Зазвичай їх використовують при роботі з нещодавно придбаним приладом, щоб звикнути до нього. Абразивність: від 100 до 400 мкм. Дрібнозернистими фрезами шліфують нігтьову пластинку і проводять фінішні роботи зі шкірою; середньозернисті ідеальні для обробки кутикули, а грубозернисті дозволяють ефективно видалити ороговілі шкіру.
  • Алмазні .Більш жорсткі, а значить, і більш функціональні. Використовуються для шліфування нігтів як натуральних, так і нарощених, моделювання вільного краю нігтя, обробки і шліфування бічних валиків, межпальцевого простору і мозолів. У продажу можна знайти як натуральний алмаз (дорожче), так і штучну алмазну крихту (дешевше).

  Як правильно підібрати насадки для манікюру, розповість майстер:

 • Твердосплавні або корундові . Використовуються на початку проведення апаратного манікюру для зняття шару грубої шкіри, висвердлювання твердої мозолі, зняття шару акрилу, обробки в важкодоступних місцях і роботи з вросшим нігтем.Ідеальні для роботи зі штучними нігтями. Дуже слабо нагріваються при роботі, а значить, не доставляють дискомфорту. Рекомендоване число обертів для роботи з насадками – до 15000 об / хв.
 • Сталеві . Зуби утворюються методом нарізки або штампування. Найчастіше інструмент піддають оксидуванню, щоб поліпшити його експлуатаційні якості.
 • Подивіться більш детальний огляд манікюрних фрез від професіонала:

  Для обробки нігтьової пластинки перед французьким манікюром.За допомогою насадки вдається зробити кінчик максимально рівним і без перепадів висоти.

  Всі фрези розрізняються по діаметру робочої частини, а також ступеня абразивності.

  Нюанси вибору фрез для манікюрного апарату

  • Вибір діаметра залежить від оборотів вашого апарату. Чим більше фреза, тим на менших оборотах потрібно працювати з нею.
  • Якщо на насадку пропонується гарантія лише рік, значить, швидше за все, саме рік вона вам і прослужить. Але зате такі фрези мало важать і досить дешево коштують.
  • Якщо ви бачите букву «Т» перед артикулом, це означає, що фреза покрита нітритом титану. Це підвищує ріжучу здатність насадки.
  • На стрижні фрези можна помітити смужку червоного, зеленого (рідше блакитного) або чорного кольору. Ці смужки позначають тип насічки: тонка / середня, велика / середня і дуже велика відповідно.

  Вибрати якісну фрезу допоможе знання системи міжнародного стандарту ISO, а точніше маркування насадок. Номер насадки – це 15 символів, за допомогою яких можна дізнатися все властивості інструменту.

  Інформація, яка зашифрована, включає в себе

  • тип матеріалу для робочої частини обертається насадки;
  • різновид з’єднання наконечника з хвостиком;
  • загальну довжину фрези;
  • форму робочої частини фрези;
  • клас абразивності;
  • тип нарізки зубів;
  • діаметр робочої частини.

  Вибрати потрібні фрези для домашнього манікюру допоможе відео:

  Набір фрез для домашнього апаратного манікюру

  Конусоподібна алмазна фреза

  Роздумуєте про те, які фрези знадобляться новачку, щоб зробити апаратний манікюр в домашніх умовах? Зверніть увагу на керамічні вироби, які добре прибирають зайву довжину на своїх (тобто натуральних) нігтях.

  Для догляду за гелевими нігтями знадобиться конусоподібна алмазна фреза. Вона формує внутрішній вигин і арку, а також прибирає непотрібні шари гелю з нижньої сторони вільного краю.

  Інструкція: як вставити фрезу в апарат

  Існує кілька типів затиску фрези. Саме від них залежить, як правильно вставити і дістати насадку.

  • Автоматичний затиск . Насадка просто вставляється. Як тільки ви включаєте машинку, вона виявляється затиснута.
  • Поворотний затиск . Насадка розтискується або затискається поворотом спеціального кільця на ручці машинки.
  • Гвинтовий затиск . Найдешевший тип затиску, крім того, він легше інших піддається ремонту. Принцип роботи такий: ковпачок, який фіксує насадку в цангу, повертається на 1-2 обороту.

  Догляд за фрезами

  Фрези повинні дезінфікуватися окремо від ручних інструментів. Для цього використовується особлива ємність з вставкою-ситом.

  Всі процедури по дезінфекції повинні проводитися тільки з призначеними для цього розчинами.

  У домашніх умовах можна стерилізувати не всі фрези. Деякі насадки: керамічні, силіконові – взагалі не підлягають повторному використанню.

  Для забезпечення 100% стерильності фрез зберігати їх необхідно в УФ-стерилізаторі, оснащеному бактерицидними лампами.

  Якщо у вас залишилися питання по роботі з фрезами, їх вибору або існуючим різновидам, підібрати потрібний набір насадок допоможе відео, яке можна знайти в інтернеті у великій кількості.

  Інші статті з розділу «Поради»

  Джерела: http://nailsfit.ru/tools/frezy-i-kolpachki-dlya-apparatnogo-manikyura.html, http://nogtipro.com/manikjur/frezer-dlja-nogtej/, http: // manikurus. com / vse-o-manikure / apparatnyy / frezy

  інструмент, здатний спростити життя професіонала і простій жінці

  Фрезер для нігтів – це манікюрний електричний інструмент, застосовуваний для корекції форми нарощеного нігтя або видалення кутикули під час манікюру або педикюру.Залежно від умов використання та цілі застосування можуть використовуватися різні фрезери і їх насадки.

  Як правильно використовувати фрезер для нігтів:

  • Для безпечного використання інструменту, можна користуватися ним «на вазі» – потрібно обов’язково робити упор в робочий стіл обома ліктями. При цьому рука з ручкою фрезера повинна упиратися так, як зручно майстрові – мізинцем або безіменним пальцем, а при потребі і всією долонею.
  • При обробці нігтя кожен рух має бути коротким, але плавним і ковзної.Максимальна тривалість контакту насадки і нігтьової пластинки – 3 сек. Неприпустимо «врізання» фрезера в ніготь.
  • Постійно спостерігати за нахилом. Фрезер для манікюру і педикюру краще утримувати паралельно робочого столу.
  • Дотримуватися адекватну силу натискання. Сила, яка повинна використовувати фрезер для нігтів повинна бути еквівалентна натискання ручкою на папір при листі.

  Фрезер для нігтів має цілий список переваг, в порівнянні з іншими манікюрними інструментами.В першу чергу це стосується безпеки пацієнта і майстри: при використанні фрезера ризик травмування зводитися до мінімуму. Також немає необхідності застосовувати будь-які розм’якшують кошти або процедури, уникаючи можливих алергічних реакцій та подразнення.

  Значне скорочення часу на процедуру, в порівнянні з застосуванням звичайних манікюрних пилок. Можливість застосовувати фрезер для нігтів як натуральних, так і штучних. Також мінімізація навантаження на руки майстра, зручність у використанні та можливість проводити роботу в важкодоступних ділянках, наприклад в тріщинах або при видаленні кутикули.

  Економія, завдяки відмові від використання пилок для нігтів і спеціальних размягчітельних засобів, а при використанні в домашніх умовах – на відвідини фахівця. Існують різні варіанти фрезера для педикюру та манікюру.

  Фрезер для роботи в домашніх умовах . Відрізняється порівняно малою потужністю мотора і невеликою кількістю оборотів рези в хвилину: 10-30 Ватт і 2 тис. / Хв. відповідно.

  Фрезер для манікюру і педикюру, нарощування нігтів .Інструмент, який можна використовувати в будь-яких умовах – як звичайній жінці в домашніх умовах, так і для професійної практики. Потужність від 30 до 60 ОТ. Швидкість обертання фрези – до 35 тис. / Хв.

  Професійні фрезери . Подібне обладнання здатне виконувати весь спектр робіт. Інструменти такого класу слід купувати тільки фахівцям для роботи в умовах салону краси. Потужність – від 60 Вт і більше, швидкість обертання – до 45 тис. / Хв.

  Фрезер для манікюру і педикюру: різні варіації інструментів для різних умов

  Як правило, фрезер для нігтів має в комплекті кілька насадок, які призначені для різних цілей.

  Алмазний циліндр з овальним наконечником . Також може бути з карбіду і мати різний розмір – малий (укорочений), середній і великий (подовжений). Дана насадка застосовується для зменшення товщини нігтьової пластинки – «спилювання нігтя».

  Карбідний овал . Використовується для аналогічних цілей.

  Карбідний циліндр без округлення на кінці . Крім «спилювання» нігтів при його допомоги можна виконувати френч, обробляти верхній і нижній край нігтьової пластинки і створювати нову «лінію посмішки».

  Одноразові циліндри . Можуть мати три ступеня абразивності: велике напилення, середні і дрібне. Такі циліндри застосовуються для фінальної шліфування нігтя.

  Конуси зі зрізаним або округленим переднім краєм . Можуть бути алмазними і карбідних. Використовуються вони для вирівнювання переходу між природним нігтем і нарощеної нігтьової платівкою, для корекції в області нігтьових валиків і кутикули.

  Для того, щоб визначитися, який фрезер для нігтів потрібно вибрати, слід визначитися з кількома моментами:

  • Мета використання .Залежно від того, які маніпуляції повинен буде виконувати фрезер, безпосередньо залежить клас необхідного обладнання. Наприклад: фрезер для нігтів на ногах повинен мати максимально доступну потужність мотора, а при виконанні складних технік педикюру важливо мати і максимальну швидкість обертання фрези. В цей же час через їх високого ваги і громіздкість вони не підходять для роботи на виїзді, а при манікюрних роботах може бути досить пристроїв з середнього класу.
  • Денна навантаження на фрезер .При постійному потоці клієнтів «один за одним» потрібно вибирати більш потужні варіанти, так як вони дозволяють обслуговувати клієнтів за більш короткий проміжок часу. У той же час, при помірному навантаженні можна вибрати більш дешеві моделі.
  • Умови роботи . Якщо майстер переважно працює «на виїзді», то фрезер для нігтів повинен бути максимально зручний в транспортуванні і мати мінімальну вагу. Також слід звернути увагу на моделі з захистом ручки від випадкового включення.
  • Ергономіка . Простий і в той же час дуже важливий критерій. Яким би дорогим і якісним фрезер ні, він обов’язково повинен зручно сидіти в руці, так як в іншому випадку це може обернутися надмірним навантаженням на майстра і травмою для клієнта.
  • Бюджет і компанія-виробник . Однак тут не все так просто. У випадку з Фрезер для манікюру і педикюру не завжди простежується закономірність «дорожче – якісніше». Вона існує, але не для всіх компаній.Тут варто орієнтувати на відгуки консультантів, інших майстрів і, якщо є, особистий досвід.

  Популярні компанії-виробники. На даний момент існує досить велика кількість компаній, що займаються виготовленням фрезеров. Як правило, найбільш якісні це пристрої «Witalina» і «Multibor» українських компаній «Віталіна» і «Сателіт», «AnyXing» південнокорейської фірми «Micro-NX». Також хорошою репутацією у майстрів користуються прилади компаній «Promed» і «Proxxon».

  Середня ціна на фрезери для нігтів економ-класу становить 20-50 $, для універсального використання – 100-200 $, професійні апарати – від 300 до 500 $. Максимально дорогі пристрої, здатні виконувати найвитонченіші маніпуляції на надвисоких оборотах і максимальних потужностях можуть коштувати 750-1000 $.

  Більшість майстрів, які змогли підібрати для себе комфортний фрезер для нігтів, вже ніколи не повертаються в роботі іншими інструментами по своїй волі.Як правило, правильно обраний апарат не тільки істотно спрощує життя фахівця, але і повністю окупає себе, так як дозволяє більш швидко і якісно обслуговувати клієнтів.

  Автор: Лариса Евланова

  Міні-фрезер для манікюру / педикюру, зміцнення нігтів акрилової пудрою + дизайн “бите скло”

  З того моменту, як я почала робити собі манікюр гель-лаками самостійно, мене завжди спантеличував момент зняття гель-лаку.Знімати його за допомогою спец.средства мені не подобалося (нігті ставали м’якими і ламкими, сам процес нарізування вати і фольги, вичікування часу-дратував) Тоді я почала обходитися пилою для нігтів-спилювати покриття. Але, таким чином, пилка швидко приходила в непридатність, а руки починали хворіти від цієї (теж не найшвидшою) процедури. Надивившись на машинки майстрів в салонах, вирішила придбати собі для домашнього користування таку, щоб місця багато не займала і в дорогу можна було брати без проблем.

  Ви можете подумати, що така «бор-машинка» точно зіпсує нігтьову пластину … Можливо .., але в основному це міфи або непоінформованість. Тут головне мати правильні насадки і не пиляти безпосередньо сам ніготь, а обробити його при черговому манікюрі 2 шарами базового покриття наприклад і при знятті гель-лаку доходити тільки до «бази». Можна також зміцнювати нігті акрилової пудрою (про цей спосіб трохи нижче) .Тоді вже точно нічого вашим рідним нігтям не буде.
  Також ця машинка легко справляється з обробкою кутикули, вільного краю нігтя, сухих ділянок шкіри на руках і ногах.

  Розглянемо її детальніше.
  Прийшла вона в коробці.

  Комплектація:

  Фрезер
  6 насадок (5 «алмазних» + 1 звичайна для абразивних кілець)
  кілька абразивних кілець
  мережевий адаптер з євровилкою і шнуром довжиною 90 см
  інструкція

  Сама машинка зручна, схожа на дреммель (чоловіки зрозуміють)))
  Працює від блоку живлення
  Чи включається поворотом коліщатка.Їм же і регулюється швидкість обертання насадки.

  Насадки змінюються легко (якщо знати як) Я методом «тику» розібралася)))
  Для початку необхідно натиснути на кнопку, а іншою рукою відкручувати гвинт затиску. Після цього насадка легко випаде. Вставляємо іншу насадку і натискаючи кнопку-закручуємо гвинт до упору.

  Характеристики

  напруга: AC 100-240 В (євророзетка)
  частота в мережі: 50/60 ГЦ
  регулювання швидкості: 18000 ПРО./ МІН. до 20,000 ПРО. / МІН.
  легка і портативна
  свердла можуть бути використана як для натуральних, так і для штучних нігтів
  ідеально підходить для професійного і домашнього використання
  Вимкніть розетку перед зміною насадки, трохи
  натисніть кнопку блокування вала, використовуйте цанговий ключ, щоб послабити гайку цанги, вставити
  трохи і надійно затягніть цангу, але не перетягнути
  цангову гайку
  ніколи не використовуйте інструмент і насадки пошкодженими

  специфікація:
  розміри: 160 мм х 24 мм
  вага нетто: 160 г
  вага упаковки: 160 г

  На мережевому адаптері також прописані деякі характеристики

  Насадки з «алмазним» покриттям, що викликає сумнів … Хоча в наших інтернет-магазинах їх теж так називають і ціни на них також невисокі.Напевно, напилення-це не так і багато)

  Призначення: Алмазні насадки застосовуються для обробки кутикули, околоногтевих валиків, для корекції довжини нігтя. Ці насадки використовуються при нарощуванні і корекції штучних нігтів. Дуже ефективні для обробки стопи при педикюрі.
  Конусоподібні в основному використовують для обробки кутикули та нігтьової пластини біля неї.
  Циліндричні як для зняття гель-лаку, так і для обробки вільного краю нігтя, простору під ним.
  Абразивні ковпачки для сухої шкіри, огрубів на руках і ногах, зняття матеріалу.

  За якістю вони мені не дуже сподобалися. Гель-лак звичайно ними я зняла, але нігті мої трохи пострадалі.Самі по собі насадки великі і грубі, а насічки не вистачає для м’якого зняття матеріалу. Доводиться натискати і тому можна не розрахувати сили. Для обробки кутикули і шкіри вони підходять краще.

  Лайфхак

  Для зняття гель-лаку я купила звичайну стомотологіческую фрезу в офлайні. Вони бувають різні.
  Види фрез: Чорна смужка – супер-велика насічка;
  Зелена смужка – велика насічка;
  Синя смужка – середня насічка;
  Червона смужка – дрібна насічка;
  Жовта смужка – супер-дрібна насічка (фінішна обробка).
  Моя дуже м’яко і швидко знімає гель-лак.

  Також я замовила на Алі таку керамічну фрезу.

  Коли прийде-доповню огляд. У відгуках її хвалять.

  В подальшому, щоб мої нігті завжди були міцними і не ламалися, я буду використовувати акрилову пудру.Замовляла тут за 1 $
  Колір: clear (прозора)
  Можливо, трохи завеликий, але використовувати можна.

  Також її використовують для дизайну нігтів.
  Але для зміцнення роблять так:
  1.Подготавлівают ніготь для нанесення базового шару (пиляють, знежирюють)
  2.Наносят шар бази
  3.Посипают на незастиглий шар бази пудру, трохи струшують.
  4.Помещают ніготь в лампу.
  5.Счіщают надлишки пудри щіточкою.
  6.Покривают 2 шарами бази, щоб ніготь був гладким, і знову в лампу.
  7.Наносят гель-лак, топ і т.д

  Після такої процедури нігті носяться дуже довго без сколів і не обламуються. (Хоч ти ними літаки збирай))) З часом акрилове покриття відростає. Але наносити його можна навіть не кожен раз під час нового манікюру. Все-одно вільний край нігтя ще довго буде міцним.

  Для нового дизайну манікюру я замовила також таку фольгированную папір Вона нарізається на дрібні шматочки і кріпиться на липкий шар гель-лаку, а потім покривається двома шарами топа.Виходить ефект «битого скла» – також один з популярних нині дизайнів)

  Висновок:
  Машинка своїх грошей коштує, потужна, працює від сеті.Очень зручна і компактна, таку я шукала.
  Єдиний мінус-короткий шнур мережевого адаптера, не завжди вистачає довжини.
  Насадки підходять тільки для обробки кутикули і сухої шкіри рук і ніг. Для зняття гель-лаку треба брати інші.
  Сподіваюся, огляд виявився корисним. Дякую за увагу)

  Додаток: Випробували абразивні кільця з комплекту (вони тут, до речі, різної твердості).Пиляють відмінно суху шкіру, натоптиші, мозолі … Треба бути дуже акуратними, щоб до крові не допив. Також я призвичаїлася знімати ними гель-лак (навіть безпечніше і швидше виявилося).

  .