Ногти

Акваріумні нарощування нігтів: 51 фото ідей, техніка виконання

Акваріумне нарощування нігтів – опис, технологія і переваги

Такий цікавий вид створення штучних нігтів популярний вже кілька років. Незважаючи на те, що сьогодні більшість з жінок вважає за краще покривати нігтики не простим, а гелевим лаком, акваріумний дизайн в нарощуванні нігтів займає лідируючі місця. І не дивно, адже такий нейл-арт не тільки привертає погляд своїм надзвичайно красивим малюнком, а й дозволяє насолоджуватися манікюром протягом трьох і більше місяців.Більш докладно про цей вид манікюрного мистецтва ми поговоримо в нашій статті.

Що таке акваріумний дизайн нігтів?

Це свого роду художній твір на нігтях, залите прозорим шаром гелю. Орнамент малюнка на нігтьової пластини знаходиться як під склом, тобто в «акваріумі». Від цього і пішла назва застосовуваної техніки. Під тоненьким шаром прозорого гелю можна створити квітковий принт, приклеїти стрази, фотографії, наклейки і навіть намалювати пейзаж.Такий дизайн обов’язково приверне увагу оточуючих і сподобається самої власниці «акваріумних» нігтів. Причому його можна використовувати при будь-якій довжині нігтьової пластини.

Сьогодні дуже модно виконувати акваріумний дизайн в стилі «френч». Тобто малюнок роблять на відростила частини нігтьової пластини, а зона кутикули і центральна частина залишається прозорою. Це дозволяє носити манікюр більше трьох місяців, лише зрідка відвідуючи майстра для корекції відростила зони. Заново виконувати дизайн майстру не доведеться, а це економить його час і ваші фінанси.

Основні переваги акваріумного дизайну нігтів

Відзначимо, що такий манікюр практичний, довговічний і зручний в повсякденному житті. По-перше, високий ступінь захисту малюнка дозволяє не переживати, що ви можете стерти його, виконуючи роботу по дому. Дизайн прихований під шаром прозорого гелю. Це ж дозволяє продовжити життя манікюру до трьох місяців.

По-друге, при бажанні ви зможете самостійно провести корекцію нігтів, наприклад, якщо вам необхідно приховати яскравий «акваріумний» дизайн при діловій зустрічі, досить лише покрити поверхню нігтики будь-яким лаком.Повернути малюнок дуже просто, видаливши лакову прошарок рідиною з ацетоном. При цьому акваріумний дизайн не пошкодиться.

Слід знати, що такий манікюр роблять виключно на нарощених нігтях, тому якщо ви не володієте навичками такої процедури, то для створення красивого дизайну необхідно звернутися до майстра. До речі, ви можете попросити його зробити вам ультрамодний тривимірний дизайн нігтів, при якому створюються об’ємні композиції.

І ще: з таким манікюром можна не носити дорогих перснів і браслетів.Акваріумний дизайн зробить ручки неймовірно красивими і без прикрас. Адже на самі нігтики можна наносити срібні і золоті нитки, стрази, намистини, бісер, листочки, засушені квіти, камені, мережива, паєтки.

Технологія аквариумного нарощування

Спочатку необхідно зробити якісний манікюр, надавши нігтям форму і очистивши зону кутикули. Потім нігтьові пластини обробляють антисептиком, знежирюють їх і полірують пилкою з дрібним абразивом, щоб прибрати верхній блиск нігтя.Це дозволить акрилу надійно зчепитися з рідним нігтиком.

Далі майстер приклеює тіпси потрібної довжини і приступає до нарощування. Перший шар акрилу формує довжину і кінчик нігтя, другий – служить фоном для малюнка. У створенні дизайну використовуються акрилові фарби, пудри, а також стрази, листи, паєтки, фотографії та інше. Кожен шар акрилу просушують в ультрафіолетовій лампі. На завершення наноситься прозорий гель, а липкий шар на нігтях видаляється спеціальною рідиною. Наостанок кутикулу обробляють спеціальним маслом.

Процедура аквариумного нарощування нігтів може зайняти від 1 до 5 годин, в залежності від того, який дизайн був обраний. Тому якщо ви хочете зробити собі такий манікюр, то краще виділити для нього вихідний день. Крім того, виберіть для створення такого дизайну хорошого майстра. Саме від майстерності і акуратності професіонала з нарощування нігтів залежить подальше життя і вид ваших «акваріумних» нігтів.

Удачі вам і прекрасних результатів!

Акваріумне нарощування нігтів

Історія виникнення манікюру з’явилася ще в Стародавньому Єгипті.Цариця Клеопатра за допомогою хни підфарбовувала свій кігтики, щоб накликати ще більше бажання захоплюватися собою. Археологи знаходять чимало свідчень про те, що і чоловіки і жінки стежили за станом своїх нігтів.

З тих пір пройшло чимало часу, змінилися і технології, і самі вимоги до манікюру. Увійшло в моду і акваріумні нарощування нігтів , що дозволяє жінками хвалитися своїми ручками і викликати величезний інтерес таким манікюрчік серед чоловіків, адже їм дуже цікаво, як можна було зробити таку красу.

Зміст:

 • Акваріумне нарощування нігтів – що це?
 • Що таке акваріумний дизайн нігтів?
 • Акваріумний дизайн: які переваги?
 • Які матеріали можна використовувати для акваріумного дизайну?
 • Технологія аквариумного нарощування

Акваріумне нарощування нігтів – що це?

Акваріумне нарощування нігтів – ультрамодний і цікавий вид нарощування нігтів , який виглядає надзвичайно красиво.В основі аквариумного нарощування лежить акваріумний дизайн нігтів.

Акваріумне нарощування можна виконувати за допомогою акрилу або гелю нігтів, сама техніка виглядає досить просто, і в принципі, з нього може впоратися навіть звичайнісінька жінка, проте при цьому слід бути гранично акуратним і уважним. Найменше невірний рух може завдати шкоди і процедуру доведеться проводити знову. З цієї причини в салонах краси акваріумні нарощування нігтів довіряють лише найдосвідченішим і вмілим майстрам.Однак ціни на таку послугу в салоні високі, що пояснюється ще й тим, що для акваріумного нарощування необхідно поєднувати в собі не тільки риси професіонала своєї справи, але ще і бути чудовим дизайнером.

Що таке акваріумний дизайн нігтів?

Акваріумний дизайн нігтів – абсолютно новий вид нігтьового дизайну. У процесі виконання майстром своєї роботи можна спостерігати, які копіткі дії він виконує. У підсумку, на нігті можна споглядати об’ємне художній твір, залите прозорим шаром гелю.Орнамент малюнка на нігті перебуває ніби під склом, практично як «в акваріумі». Від цього і пішла назва застосовуваної техніки – акваріумний дизайн.

Під шаром прозорого гелю можна побачити квіточки, приклеєні стрази, фотографії, наклейки або навіть побачити намальований пейзаж . Такі нігтики обов’язково повинні мати у себе носії творчих професій, адже шикарний дизайн підкреслює їх індивідуальність, говорить про неповторність натури і криє в собі характерну для жінки загадку, або навіть родзинку.Цей майстер може реалізувати практично будь-яку шоколадну фантазію жінки і використовувати для цього будь-які матеріали, навіть такі як невеликий кольоровий пісочок, морські камінці, пір’я або навіть мереживо. Вибрані прикраси анітрохи не тьмяніють під прозорим гелем, створюючи ще і об’ємний ефект.

Важливо відзначити, що акваріумний дизайн придатний як для довгих, так і для коротеньких нігтьових. Проте, якщо Ви жадайте провести цю процедуру на короткі нігті, то вибирати майстра потрібно строго по досвіду, адже з довгими нігтями зробити акваріумний дизайн набагато простіше.

Якісно виконаний акваріумний дизайн нігтів тримається до трьох місяців, якщо звичайно Ви будете правильно поводитися з ним і берегти. У міру того, як буде відростати нігтик, первинний малюнок можна доповнити новими елементами – домалювати пейзаж, доповнити композицію мерехтінням блискіток і т.д.

Акваріумний дизайн: які переваги?

Акваріумний або аквадизайн – практичний, довговічний і дуже зручний. Давайте розберемо детальніше, в чому полягають його особливості, переваги і відмінності від інших видів «декорацій»:

 • Високий ступінь захисту малюнка.Акваріумний дизайн нігтів складно пошкодити, оскільки він прихований за шаром прозорого гелю
 • Довговічність. Дизайн може «триматися» до трьох місяців.
 • Можливість самостійної корекції нігтів. Наприклад, якщо Вам раптом знадобилося в терміновому порядку приховати яскравий дизайн (наприклад при діловій зустрічі з серйозним закордонним партнером або інвестором), досить лише взяти непомітний лак і просто покрити поверхню нігтя, уявивши собі, що ніякого малюнку насправді немає.Якщо ж Ви знову хочете повернути малюнок, який створював майстер, просто видаліть лакову прошарок.
 • Аквадизайн створюється виключно на штучних нігтях.
 • Практичність. Поверхня нігтя незважаючи на використання таких матеріалів як блискітки, сушені квіти і ін. Залишається гладкою (в цьому допомагає верхній шару гелю), що не є небезпечним при виконанні повсякденних справ і домашньої роботи.
 • Тривимірність. Техніка дозволяє створювати об’ємні композиції.
 • Взаємозамінність. Не має потреби носити дорогі кільця і ​​шикарні браслети. Акцент на ручках зроблять неймовірно красиві кігтики, які і простимулюють бажаного чоловіка на подарунки.

Які матеріали можна використовувати для акваріумного дизайну?

Ми вже не раз перераховували матеріали, які можна застосувати для акваріумного нарощування. Матеріали можуть бути асболютно будь-якими, перерахуємо деякі з них:

 • Срібні або золоті нитки;
 • Стрази
 • Намистини
 • Бісер
 • Крихітні листочки
 • Засушені квіти
 • Антар
 • Мармур
 • Місячний камінь
 • Пісок
 • Морські камінці
 • Блискітки
 • Перли
 • Мереживо
 • Пайєтками тощо.

Не забувайте, що при акваруімном нарощуванні Ви можете вибрати і просто звичайну картину (пейзаж, малюнок корабля, фото коханої людини та ін.), Який протримається значно довше ніж при звичайному дизайні нарощених нігтів.

Технологія аквариумного нарощування

Напевно Ви вже знайомі з технологією нарощування нігтів, оскільки не раз бачили, як це робиться. Тому ми вважаємо за потрібне зосередитися на дрібних деталях, лише коротко описавши процес нарощування.

 • Зробіть якісний манікюр ручок, після якого можна буде приступити до процедури нарощування.
 • Обробіть руки антисептиком. Подрежьте нігтики таким чином, щоб вони знайшли напівкруглу форму. Трохи підпиляєте нігті до 1 міліметра – це дуже важливо при акваріумному нарощуванні нігтів.
 • Обробіть кутикулу – відсуньте або видаліть її.
 • Знежирте поверхню нігтя спеціальною рідиною. Додатково можна знежирити його пилкою з дрібним абразивом.Мета – прибрати верхній блиск нігтя, щоб акрил надійно приклеївся до нігтику.
 • Приклейте тіпси і приступайте до нарощування.
 • Візьміть гель і покрийте їм ніготь в дві стадії. Перша – формує довжину і кінчик нігтя. Поставте лампу, зачекайте 3 хвилини. Тепер прийшов час другої стадії. Наприклад, якщо Ви хочете зробити ажурний малюнок, Вам слід скористатися спеціальним шаблоном і за допомогою дерев’яної палички нанести його на поверхню нігтя. Таким чином у Вас залишаться непрофарбовані гелем ділянки нігтя, що і створює дизайн нігтя.Також на цьому етапі можна сформувати вигини і різні арки. Шарів може бути безліч. Після того, як Ви переконуєтеся, що черговий шар застиг, можна знімати форму і переходити до наступного шару. Щоб все вийшло, на забувайте водводіт руки до лампи на кілька хвилин. Після піднесення до лампи, нігтики стають трохи липкими. Липкість видаляйте спеціальною рідиною.
 • Підпиляєте нігтики, надавши їм задуману форму.
 • Нанесіть на нігті рідкий ультрафіолетовий гель точно також, якби Ви просто фарбували нігті лаком і поставте підсушитися під лампу на 2-3 хвилини.Тепер нігті надійно захищені від впливу зовнішніх факторів!
 • Змастіть кутикули маслом.

Акваріумне нарощування нігтів вимагає багато часу, особливої ​​майстерності і акуратності, яка супроводжує весь процес роботи. Любі жінки, будьте терплячі і Вашими коготочкі будуть захоплюватися!


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


Акваріумне нарощування нігтів – докладний опис процедури

01.04.2020

Варіантів незвичайного оформлення натурального манікюру в салоні досить багато, включаючи
звичайне однотонне покриття і вставку елементів декору. Однак щодня з’являються
нові способи урізноманітнити класичний манікюр.

Навіть при виконанні звичайного нарощування, ви можете зробити його унікальним, застосовуючи
нестандартні техніки. Акваріумне нарощування нігтів – одна з таких методик, яка
виконується досить складно, але зате створює ефектний результат, який відразу кидається в
очі.

Особливості процедури

Суть аквариумного нарощування полягає в тому, що під час фіксації додаткової
довжини на тіпси або форми, в шарах гелю закріплюються різні елементи декору, які в
результаті виявляються «заточеними» на прозорій пластині.

Для процедури використовується спеціальний акриловий гель, який після полімеризації
стає абсолютно прозорим. Це робить роботу незвичайної, унікальної, оскільки
кріпиться декор на непомітною, прозорій підкладці.

Використовувати для технології можна різні елементи:

 • Стрази;
 • Блискітки;
 • Фольга;
 • Наклейки;
 • Слайдери;
 • Сухі квіти;
 • Слюда.

Однак багато фахівців від руки малюють малюнки або художні візерунки. Зробити це складніше,
зате і результат виглядає витонченіше.

Переваги і недоліки

Незважаючи на те, що з’явилася акваріумна техніка відносно недавно, багато дівчат
користуються їй досить часто – вдома чи в салоні перетворюючи натуральний манікюр.

Пов’язано це з великою кількістю позитивних сторін акваріумний методики:

 1. Можливість створення будь-якої форми пластини. Незалежно від того, якої довжини вона
  буде, нарощування виглядає однаково красиво на коротких і довгих нігтики.
 2. Довгостроковість шкарпетки. Оскільки всі елементи декору знаходяться в структурі гелю, вони не
  відшаровуються, не відходять від поверхні навіть через 3-4 тижні шкарпетки.
 3. Повноцінність. Нарощування, що включає фіксацію декору, не вимагає
  додаткового дизайну нігтьового ложа.
 4. Унікальність. Картинки на прозорій основі завжди виглядають незвично, до того ж,
  можна створити об’ємні фрагменти таким способом.
 5. Безпека. Основа для нарощування гіпоалергенний, тому він абсолютно
  нешкідливий для нігтьової пластини дівчата, не псує її.

При грамотному дотриманні покрокової інструкції зробити акваріумну технологію можна
навіть в домашніх умовах, проте для цього потрібно володіти базовими манікюрними
навичками.

Але враховуйте, що є і мінуси у процедури:

 1. Самостійне виконання аквариумного способу часто призводить до неакуратному
  результату, тому що склад потрібно рівномірно розподілити по Тіпсі і вирівняти, що
  виходить не у всіх.
 2. Іноді акваріумний манікюр робить нігті візуально товстими, оскільки часто майстри
  для фіксації фрагментів роблять шар основи занадто щільним.
 3. Висока ціна. Щодо класичного однотонного покриття нігтів, нарощування
  виходить дорогим.

Також враховуйте, що основний ефект технології в тому, що дизайн закріплюється на тлі
прозорій основі, через що багатьом дівчатам попередньо доводиться спилювати
вільний край нігтики для його повторного нарощування.

Спосіб нанесення

Робити процедуру самостійно вдома не рекомендується, тому що є багато тонкощів і
особливостей, ігнорування яких може знизити якість манікюру.

Почати процедуру потрібно з підготовки інструментів і витратних матеріалів: пилка, пушер або
апельсинова паличка, манікюрні ножиці, бафік, гель, елементи декору, ультрафіолетова
лампа.

Технологія починається з базової обробки пластини:

 1. Відкоректуйте форму вільного краю пилкою.
 2. Нанесіть Ремувер на кутикулу. Через хвилину відсуньте її пушер і підніміть,
  зріжте манікюрними ножицями.
 3. Бафіком зніміть глянець з поверхні.
 4. Закріпіть форму, нанесіть перший тонкий шар основи, засушити його.
 5. Нанесіть другий середній шар гелю, зафіксуйте в ньому об’ємні деталі.Засушити
  роботу.
 6. Нанесіть третій шар основи (за бажанням), закріпивши в ньому невеликий декор, висушіть
  його. Видаліть форму.
 7. Нанесіть кінцевий тонкий шар складу або звичайного топа від гель-лаку, покладіть руки в
  лампу на 1,5-2 хвилини.
 8. Зніміть липкий шар.

Робити кілька шарів в такому типі аквариумного нарощування дозволяється, інакше ви не
зможете грамотно зафіксувати елементи дизайну, якими хочете прикрасити покриття.

Висновки

Акваріумне нарощування – незвичайна методика, що передбачає фіксування декору
всередині гелю для нарощування. Однак враховуйте, через підвищеної складності технології її
можуть виконати не всі майстри, тому попередньо приділіть увагу вибору салону,
щоб ефект вийшов натуральним.

Нові майстри в розділі “Нігті”

Олена

Апаратний манікюр, гель лак, зміцнення нігтів, дизайн.

Наталія

Майстер манікюру і педикюру

Анастасія

Нігті, СПА педикюр

Анастасія

Нігті, депіляція (цукор, віск)

Катерина

Майстер нігтьової сервісу

Світлана

Майстер з манікюру і нарощування вій

Анна

Нігті, манікюр, педикюр, гель-лак, наращивание ногтей, коррекция ногтей, гель, акрил, полігель

Ольга

Манікюр педикюр.

Катерина

Нарощування нігтів, гель лак, педикюр

Кіра

манікюр

Вартість послуг в розділі “Нігті”

Апаратний манікюр

Майстер: Олена

манікюр

Майстер: Дарина

манікюр

Майстер: Єсенія

Креативне нарощування нігтів – акваріумний дизайн: модно і ефектно | Мій профі

Акваріумний дизайн нігтів

Ви коли-небудь спостерігали в акваріумі за рибками? А може, ви любите дивитися в величезні вітрини? Що ви відчуваєте в ці моменти? Цей дивовижний світ здається зовсім іншим.Ви неначе в казці, точніше, спостерігаєте за нею з боку. Такий зачаровує прийом тривимірності сьогодні можна перенести на нігті. Він називається акваріумний дизайн і набув широкого поширення серед модниць всього світу. Ця техніка – відмінний грунт для експериментів в нейл-арте. Створити своє «застеколье» не так вже й складно, зате можна передбачити погляди оточуючих, які обов’язково звернуть увагу на ваші ручки в спробі зануритися в цей несподіваний казковий сюжет.

Що таке акваріумний дизайн нігтів?

Отже, що таке акваріумний манікюр? Це технологія нарощування особливим способом, коли малюнок зверху покривається шаром прозорого матеріалу.Переваг такого аквариумного нарощування безліч. По-перше, такий манікюр дуже довго тримається і є одним з найбільш стійких. Такі нігтики можуть протримаються цілих три місяці (при своєчасній корекції, яка необхідна через природне зростання своїх нігтів). Для манікюру це супертривалу термін. Акваріумні нігті універсальні. У будь-який момент при необхідності ви можете покрити нігті будь-яким лаком, а пізніше просто зняти його і повернутися до первісного вигляду манікюру. Манікюр з акваріумних дизайном – це високий ступінь захищеності малюнка, так як зверху його покривають високоміцним матеріалом, тому переживати за пошкодження картинки не варто.Тільки нігті з акваріум-дизайном мають тривимірну картинку, жоден інший вид манікюру не дозволить домогтися такого ж ефекту. Акваріумний дизайн нігтів гелем дуже практичний, їм без проблем можна займатися будь-якими домашніми справами із застосуванням будь-яких косметичних засобів – ненавмисно пошкодити такий манікюр не вдасться.

Як зробити акваріумний дизайн нігтів: манікюр покроково

А тепер розглянемо техніку, як зробити нарощування нігтів акваріумних дизайном.Процес складається з декількох кроків:

 • КРОК ПЕРШИЙ: підготовка нагідок – для цього з нігтів знімаються залишки покриття, сам нігтик обробляється антисептиком і знежирювачем. Далі нігтики підпилюються, потім майстер обробляє зону кутикули, видаляючи ороговілий шар епідермісу. На цьому підготовчий етап закінчений і можна сміливо приступати до нарощування.
 • КРОК ДРУГИЙ: безпосереднє нарощування нігтів. Для цього майстер накладає базовий шар з гелю або акрилу.На ньому ж створюється композиція з використанням найрізноманітніших технік і аксесуарів: плоска акрилове ліплення або об’ємна, аплікації фольгою, нитками, мереживом, пірсинг, стрази, блискітки – фантазія безмежна і залежить тільки від майстра.
 • КРОК ТРЕТІЙ: фінальна стадія, коли малюнок покривається фінішним шаром. Саме він і створює ефект скла.

Нарощування нігтів з акваріумних дизайном досить складна техніка, що вимагає певної вправності, тому її краще довірити фахівцеві.І чим більше у майстри досвіду, тим складніші зображення він зможе завдати, і тим красивіше будуть шедеври на кінчиках ваших пальців.

Акваріумний дизайн гелевих нігтів

Акваріумний дизайн при нарощуванні нігтів гелем дозволяє домогтися просто приголомшливих міні-історій. При створенні неповторного нейл-арту занурити в акваріум можна все, що завгодно. Це може бути акрилова ліпка, сухі листочки, великі частинки Гліттера, та все, що душа забажає! Нарощування нігтів акваріумом допомагає зробити нігтики, від яких буде неможливо відвезти очей.За рахунок гладкої поверхні гелю нігтики будуть блищати, створюючи ефект кристально-прозорою поверхні. Нарощування акваріумом сьогодні входить в топ популярних екстравагантних дизайнів і ідеально підходить для урочистих заходів. Більш стримані варіанти тривимірного зображення цілком можна носити і в повсякденному житті. Нарощування акваріумних дизайном – це творча технологія, яка дозволяє майстру розкрити свій креатив і дати політ навіть найсміливішим ідеям.

Поділитися:

0

17.04.2017

МойПрофі

Акваріумне нарощування нігтів

Акваріумне нарощування нігтів вельми цікаві спосіб нарощування. Природно всі дівчата мріють про гарненьких довгих нігтях, а ще краще якщо вони ще будуть натуральними. Тільки от не всі природа дала прекрасні нігті, так само деякі просто не можуть дозволити собі постійно стежити за ними. Тому сьогодні є відмінна темника нарощування нігтів.Крім акрилового нарощуючи і гелевого нарощування існує чудове акваріумні нарощування нігтів – це ну дуже красиво !!!

Акваріумне нарощування

Акваріум можна виконувати за допомогою:
– гелю для нігтів
– акрилу для нігтів.

Хочу вам зразу сказати що акваріумні нарощування досить складне і вимагає великого досвіду в технічних і дизайнерських моментах.

Якщо ходити в салон до майстра аквариумного нарощування, треба приготуватися до дорогої процедури, так як сама суть полягає не просто в нарощування але ще в дизайні, причому який обов’язково ще треба закрити як би скляним акваріумом.Дизайн вже залежить від фантазії.

Технологія виконання аквариумного нарощування.

Ми вам розповімо про самі найважливіші моменти, акваріумного нарощування, так як саме нарощування вам вже думаю відомо.
1). Перед будь-яким нарощуванням вам треба обов’язково здійснити якісний манікюр рук.

2). Можна нападу тепер до нарощуванню, тільки спочатку гарненько обробіть руки антисептиків. Після цього манікюрними ножицями подрежьте нігті так щоб вийшла напівкругла форма.Тепер поволі підпилюйте до довжини не більш 1 міліметра. Така довжина і форма допоможе вам правильно встановити форми при акваріумному нарощуванні.

3). Не забуваємо і про кутикулу, яку необхідно відсунути інструментом або ж просто видалити.

4). Щоб матеріали ретельно прилягали до натурального нігтя, скористайтеся знежирюючим засобом. Тільки при цьому категорії не використовуйте рідини.

5). за допомогою пилочки ваш ніготь ще більш знежирити, адже вам треба зняти верхній шар.Можна видаляти блиск і нігтя і шар пилкою з дуже дрібним абразивом або ж машинкою. Найголовніше не зняти сильно великий шар, вам треба як би прибрати блиск нігтя не більше. Ви здійснюєте таку процедуру, для того щоб гель або акрил добре приклеївся до нігтя.

6). Після всіх цих процедкр ви приклеюєте тіпси або форми і починаєте вже виробляти саме нарощування.

7). Для початку беремо гель і наносимо його в 2 стадії. Перша стадія – це первісний шар для формування довжини, кінчика нігтя.Потім ставимо в лампу і чекає близько 3 хвилинок.

8). Пріступаемк другій стадії, яку вже треба розподіляти з з ажурним малюночком. При розподілі треба залишати не прокрашенние гелем невеликі діляночки. Для допомоги ви можете придбати фольгу і за допомогою палички дерев’яної нанести її на кінчик нігтя, цим надаючи нігтя сам дизайн.

9). Прийшов вже час до етапу на якому формується певний прозрачненькій шар гелю. тільки от в цей момент ви вже починаєте створювати різні вигини а так само арки.Знову ж ставимо ручки в лампу і чекає пару хвилин.

10). Після того як гель застигне ви побачите що малюночок розмістився між вашими шарами гелю. . Та й нігтики виглядають як гарне скляні з малюночком.

11). Пам’ятайте що різних верств може бути насправді кілька. Все залежить тільки від вашої техніки. Між іншим, як тільки ви завдали найперший шар і він засох, можна знімати форму для подальшої роботи (якщо ви нарощуєте на формах)

12).До речі після лампи у вас на нігтях з’являється невелика липкість, яку ви видаляєте спеціальною рідиною.

13). тепер беріть пилочки і починайте не поспішаючи надавати потрібну форму нігтям.

14). в завершенні візьміть рідкий ультрафіолетовий гель, нанесіть ка б фарбуючи нігті лаком і поставте під лампу на пару хвилин. Завдяки такому гелю ви досягнете блиски і сильної фіксації, так само він допоможе прибрати шорсткість в нігтях.

15). На останок, намажте кутикулу маслом.Готово!

гелеве нарощування нігтів
гелеві нігті на типсах
акрилове нарощування нігтів


Нарощування нігтів фото

Акваріумне нарощування нігтів як видно на фото гарну прикрасу для нігтів. Нарощування абсолютно не відрізняється від салону способу нарощування нігтя, і при належному підході, акуратності, ви можете виробляти нарощування навіть вдома самостійно.Тільки не економте на хороших матеріалах.

.