Маникюр

Манікюр в стилі Шанель: особливості стилю і варіанти дизайну нігтів

особливості стилю і варіанти дизайну нігтів

Дизайн манікюру

Кожна представниця прекрасної статі прагне залишатися на гребені модної хвилі, доповнюючи свій образ логотипами різних брендів. Не уникнув цієї долі і дизайн нігтів, логотипами будинків мод Парижа стали прикрашатися і дамські нігтики.Жінка, що стежить за модними тенденціями, ніяк не може залишити без уваги турботу про руки і, звичайно ж, манікюр. Досить поширеним стає таке віяння моди, як манікюр в стилі Шанель. У цій статті висвітлено його особливості та також те, як можна стати на крок ближче до модних тенденцій, зробивши такий манікюр самостійно.

З чого почати?

Велика мадам Шанель вважала за краще манікюр виключно яскраво-червоного кольору, підкреслюючи цим свою індивідуальність, крокуючи в розвитку моди семимильними кроками, і залишаючись донині іконою стилю. Шанувальницям даного бренду неодмінно варто знати канони манікюру в стилі Шанель.

 • Для виконання такого манікюру, рекомендується використовувати лаки, які випускаються даним брендом. Крім широкої кольорової палітри, дана серія забезпечує нігтям відмінний догляд, не пошкоджуючи нігтьову пластину, що найчастіше відбувається з лаками, що продаються в мас-маркетах. Варто відзначити якісний склад даної серії, і унікальну формулу, в якій містяться фітокоралли. Цей компонент сприяє поліпшенню стану нігтьової пластини за рахунок дії біоцерамідов, насичуючи ніготь кальцийсодержащими елементами.
 • Говорячи про склад лаків, не можна не відзначити що видобуваються з волокон бавовни смоли, що сприяють стійкості покриття. Дизайнери не забули і про естетичні уподобання фанатів бренду Шанель: флакони оновленої форми вельми ергономічні, пензлик надзвичайно зручна і дозволяє буквально парою рухів покрити всю поверхню нігтьової пластини.
 • Крім лаку, рекомендується придбати спеціальну основу і закріплювач того ж бренду.Дана рекомендація дається в зв’язку з тим, що виробник дає гарантію на тривалий якість шкарпетки лаків; крім цього, акцентується увага на високій якості продукції.
 • Виконується манікюр наступним чином: спочатку наноситься основа, потім лак, при необхідності в два шари, якщо ж потрібно максимально стійке покриття – все фіксується закрепителем. Виробники запевняють, що лак тримається до шести днів, що підтверджують любителі косметики даного бренду.

Особливості манікюру

Стриманий, вишуканий, елегантний, доречний при будь-якому випадку – мова, звичайно ж, йде про стилі Шанель.Говорячи про манікюр, майстри воліють виконання в чорних і білих кольорах, а в якості декору популярно зображення тієї самої знаменитої сумочки. Ще одним варіантом прикрас можуть стати золотисті блискітки або ж покриття таким лаком з вкрапленнями золотистих частинок одного нігтя, що зробить образ набагато більш оригінальним.

При виконанні манікюру в стилі Шанель використовуються базові відтінки – чорний, рожевий, срібло або золото, білий. Найчастіше використовують фірмовий знак Шанель або малюнки геометричних форм, які використовуються цим брендом.

Білий також замінюють на перловий і відтінки рожевого, щоб манікюр залишався витриманим в рамках конкретного стилю і не виглядав заурядно.

П’ять основних відмінностей нігтів

Чорно-біле виконання дизайну

Коли тільки цей стиль став входити в моду, він виконувався лише в подібному класичному варіанті.Незважаючи на те що багато хто вважає таке поєднання досить суворим, неможливо знайти жодного фахівця модної індустрії, який би вважав його негарним і позбавленим вишуканості.

Нейл-арт на сьогоднішній день обтяжує до свободи і експериментів, тому манікюр в стилі Шанель зустрічається і зовсім в несподіваному кольорі. Традиційним все ж вважається чорно-біле поєднання.

Логотип

Всесвітньо відомий символ використовується як головний елемент манікюру.Логотип будинку Шанель є дві переплетені літери С, що стали втіленням класики та елегантності. Найчастіше логотип наноситься на безіменний палець.

Часто зображуються символи на кожній нігтьової пластини, що трохи суперечить класичним канонам подібного манікюру, але, тим не менше також виглядає стильно.

Культова сумочка

Та сама сумочка Шанель, з якої одного разу Коко підкорила світ, популярна і донині.Дизайн нігтів виповнюється у вигляді стьобаною поверхні сумочки.

Відтінки золота

Щоб чорно-біле поєднання виглядало нарядно, при виконанні манікюру в стилі Шанель використовується блиск. Золотистим блиском покривається пластина або зображується логотип.

Вишуканість і стриманість

Не потрібно намагатися зобразити всі елементи відразу.Необхідно враховувати, що жінка в стилі Шанель – досконала до найменших дрібниць, кричущий строкатий манікюр тут буде абсолютно недоречний.

Образ має на увазі під собою бездоганність і мінімум деталей.

Як зробити самостійно?

Щоб зробити дизайн нігтів в стилі Шанель, необхідно підготувати три відтінки лаку – золотистий і класичні відтінки, такі як чорний з білим.Не обійтися і без тонкої кисті, за допомогою якої буде наноситися малюнок і, зрозуміло, фінішне покриття.

 • Перший крок – підготовка. Ванночки для рук, наприклад, з ефірними маслами. Манікюр в стилі Шанель має на увазі не тільки ідеальні нігті, але і доглянуті руки в цілому.
 • Закінчивши з підготовкою, необхідно нанести базовий засіб на нігті.
 • Давши засобу підсохнути, наносимо білий колір, який грає тут роль кольорової основи.Основа наноситься в один або два шари, залежить від пігментації і якості лаку.
 • Ретельно просушити, наступним наноситься чорний лак на половину кожного нігтя. Лише безіменні пальці фарбуються на дві третини. При необхідності, лак наноситься також в пару шарів, потім просушується.
 • Тонким пензлем або ж спеціальним лаком, призначеним для малювання, прорисовуємо сітку, яка імітує сумку.
 • Безіменні пальці прикрашаються логотипом Шанель, логотип промальовується золотистим лаком.
 • На передостанньому етапі проводиться тонка вертикальна риса, між чорними і білими квітами.
 • Завершується манікюр використанням «фінішу» – прозорого покриття, що відповідає за зносостійкість.

Причина популярності такого манікюру надзвичайно проста – це завжди буде вишукано і в той же час в тренді, манікюр в стилі Шанель можна виконати вдома і, що важливо, такий дизайн добре виглядає і на коротких нігтях.

Детальніше дивіться далі.

Манікюр в стилі Шанель: знак чарівності і жіночності

Ви згодні зі словами великої француженки, що руки – візитна картка жінки? Тоді зробіть манікюр в стилі Шанель, щоб точніше зрозуміти сенс цього вислову!

Незрівнянна Коко Шанель стала для багатьох зразком стилю.Вона вчила жінок бути красивими в будь-якому віці, зводити чоловіків з розуму бездоганними манерами. Багато цитати француженки стали крилатими. Висловлювання Коко Шанель про манікюр наказують: ручки завжди повинні мати бездоганний вигляд.

Нігті в стилі Шанель: 5 головних відмінностей

Що означає, зробити дизайн нігтів в стилі Шанель? У чому його головні особливості?

 • Чорно-білий дизайн. Спочатку манікюр робився тільки в такому класичному поєднанні.Подібне з’єднання деякі експерти називають занадто суворим, але все в один голос стверджують, що воно є дуже вишуканим і красивим. У сучасному нейл арте спостерігається тяжіння до свободи, фантазії, експериментів. Тому іноді в дизайн вливаються і інші, зовсім несподівані кольору. Хоча традиційна версія наполягає саме на чорно-білій гамі.
 • Логотип. Головним елементом манікюру буде всім відома емблема, яка прикрашає все вироби модного будинку.Переплетені букви З давно стали позначенням елегантності і нев’янучої класики. Логотип зображують найчастіше на безіменному пальці. Інший варіант передбачає намалювати такі знаки на всіх платівках.
 • Стьобаний дизайн. Легендарна сумочка Шанель, з якої одного разу з’явилася в світ відома француженка, здобула неймовірну популярність. Манікюр повторює стьобану поверхню аксесуара. Рельєфні ромбики на пластинках можна зробити і в домашніх умовах.Шукайте детальну інструкцію в продовженні статті.
 • Золотистий колір. Для того, щоб зробити чорно-білий дизайн більш святковим, в нього додають трохи блиску. Золото – символ розкоші і багатства. Їм покривають основу платівки або прорисовують тонкі лінії логотипу.
 • Стриманість і елегантність. Не обов’язково всі ці елементи «втиснути» в один дизайн. А якщо і робити це, то необхідно прорахувати найкращі комбінації.Потрібно, щоб кожна деталь зайняла своє місце, виглядала в загальному ансамблі гармонійно й виразно, але не кричуще. Жінка в стилі Шанель – це досконалість в кожній деталі! Це бездоганний образ, який неможливо не помітити! Причепитися ні до чого, тому що все ідеально!

Як зробити манікюр в стилі Шанель?

Створюємо стьобаний рельєф

Копіюючи простий і елегантний узор легендарної сумки Шанель, можна, звичайно, накреслити ромбики на пластинках.Але в наш час дуже модні рельєфні, об’ємні малюнки в манікюрі. Тому спробуйте відтворити інший варіант.

Для виконання дизайну придбайте в магазині золотисті клейовими смугами. Вони самі по собі дуже гарні, тому ними також можна створити сіточку. Але в даному дизайні вони використовуються як допоміжний матеріал.

Схема виконання манікюру складається з 6 етапів.

 • Після попередньої гігієнічної обробки пластинки нанесіть на основу шар однотонного лаку.
 • Приклейте до нігтів тоненькі смужки скотчу по діагоналі. Можна для цього використовувати спеціальні клейкі смужки або вирізати їх зі звичайного скотчу. Якщо матеріал має високу клейкість, то рекомендовано спочатку докласти шматочки до шкіри. Тільки після цього – до нігтя. Інакше скотч може знятися разом з лаком, зіпсувавши дизайн.
 • Накладіть на нігті смужки в іншому напрямку, щоб отримати сіточку. Кінчики смужок можуть бути довшими пластинки.Це допоможе легше зняти їх після використання.
 • Нанесіть на нігті з смужками другий шар лаку. Після висихання повторите процедуру – покрийте пластинки третім шаром кошти.
 • Обережно зніміть смужки. На їх місці утворюються поглиблення, дизайн стане рельєфним.
 • Покрийте нігті тонким шаром закріплювача.

Малюємо логотип Шанель

Є три способи зобразити знак на основі:

 • намалювати дві переплетені літери С в різних напрямках;
 • зобразити довгастий нулик, а потім домалювати хвостики;
 • відшукати в магазині косметики емблеми-слайдери для нігтів.Дизайн з наклейками – найпростіший спосіб створити логотип на платівці.

Манікюр з малюнком Шанель: як прикрасити дизайн?

Строгість, елегантність і стриманість дизайну диктує свої умови для декору. Манікюр в стилі Шанель рідко прикрашають додатковими деталями. Але все ж дозволено додати в нього трохи оригінальності, як на фото, представленими професіоналами.

 • Дизайн зі стразами. Блискучі камінці можна наклеїти на місці переплетення ліній.Блискітками покривають край нігтя або іншу частину пластинки.
 • Французький дизайн. Манікюр від Шанель іноді порівнюють з френчем. Обидва варіанти дуже вишукані, стримані, елегантні. Тому лінія посмішки чудово «подружиться» з логотипом модного будинку Chanel.
 • Місячний манікюр. Півмісяць біля кутикули можна виділити білим, сріблястим або золотистим кольором.
 • Візерунки. Прості малюнки (лінії, точки) зображують, відповідно, білим або чорним кольором.Але логотип Шанель рекомендовано, все ж, нанести на однотонну основу, зробивши акцент на безіменному пальці.

Манікюр в стилі Chanel чудово виглядає на нігтях різної форми, на довгих нарощених нігтях і коротких пластинках. Головне – достатньо часу приділити попередній обробці нігтів, щоб досягти досконалості всіх деталей!

Манікюр в стилі Шанель – ідеї модного нейл-арту

Габріель Шанель – унікальний дизайнер, чиї творчі ідеї не виходять з моди навіть через багато років після її смерті.Причому її стиль популярний не тільки в одязі і взутті – він залишається затребуваним в численних аксесуарах і в косметиці. У цьому сезоні кращі зразки творчості Великої Мадемуазель можна побачити і в манікюрі.

При всій його ефектності створити малюнок можна і в домашніх умовах, а його гідності припадуть до смаку як молодим дівчатам, так і зрілим жінкам. У число переваг такого манікюру потрапляють такі:

 • Необов’язкове використання гелевих або акрилових нігтів – малювати можна й на натуральному нігті.
 • Малюнок підходить під будь-яку форму і довжину нігтів, включаючи короткі.
 • Використання універсальних класичних кольорів: чорного, білого, рожевого і срібного.
 • Елегантний зовнішній вигляд.
 • Швидкість і простота виконання в домашніх умовах.
 • Гарний манікюр підходить під будь-який стиль одягу і вік жінки.


Існуючі варіанти манікюру в стилі Шанель

У такому манікюрі найчастіше використовуються три основні варіанти поєднання кольорів:

 1. Рожевий і срібло.
 2. Білий і золото.
 3. Чорний з білим.

Для того, щоб лак тримався довше, а шар був рівним і блискучим, необхідно скористатися спеціальною базою і топовим покриттям. Рожевий лак для цього типу манікюру повинен бути ніжним і світлим, краще холодного відтінку, так він буде краще поєднуватися з сріблом. Інтенсивний неоновий рожевий або теплий, ближче до бежевого кольору лак не підійде.

Для чорно-білого манікюру потрібні щільні кремові лаки з глянцевим покриттям, прозорі кольору будуть виглядати блякло і брудно.


Рожево-срібний і біло-золотий манікюр Шанель

Послідовність виконання манікюру:

 • Після завершення гігієнічних маніпуляцій добре просушити і знежирити нігтьову пластину.
 • Нанести шар бази, дати їй добре просохнути.
 • Нанести срібний лак по всій нігтьової пластини, прорисовуючи усі куточки від кутикули і до кінчика нігтя, від одного бокового валика до іншого. Ретельно висушити.
 • Провести в центрі нігтя вертикальну лінію рожевим лаком, не доходячи до кутикули.
 • Рожевим лаком в два шари фарбується простір по обидва боки від вертикалі, але не зафарбовуючи краю нігтя. Частина срібного лаку залишається видна і красиво поєднується з ніжним рожевим кольором.
 • Просохлої малюнок покривається шаром прозорого топа. Можна поекспериментувати і поєднувати глянсове і матове верхнє покриття.

Цей манікюр відрізняється стриманою елегантністю і витонченим поєднанням кольорів, тому відмінно підійде діловим жінкам.Чорно-білий манікюр Шанель

Цей варіант манікюру дає більше можливостей, ніж його попередник.У ньому можна використовувати розтяжку кольорів, оригінальний френч, місячний манікюр, графічний геометричний візерунок, використання фірмового логотипу торгового дому Шанель, улюблені дизайнером білі квіти камелії, банти і так далі. У роботі можна скористатися пластинами для стемпінга, а також готовими наклейками або об’ємними фігурками, стразами.

Так як манікюр насичений і контрастний, потрібно уникати надмірної строкатості і акуратно користуватися декоративними прийомами. Особливо елегантно виглядає френч з чорним основним лаком і білою лінією посмішки з одним пальцем, повністю покритим чорним лаком і прикрашеним логотипом Шанель або невеликий декоративної камелією, можна зі стразами.

Не менш красивий місячний манікюр, причому можна спробувати поєднувати в одному дизайні відразу два варіанти, наприклад, на всіх пальцях зробити лунки чорним лаком, а основне поле – білим, а безіменний прикрасити білою лункою з чорним нігтем. Щоб підкреслити стиль, один з білих нігтів або чорний на безіменному пальці можна прикрасити емблемою Шанель, камелією, фірмовим бантом контрастного кольору.Для того, щоб уникнути вульгарності і строкатості, не потрібно зловживати символікою, досить одного – двох знаків.Такий манікюр підкреслить почуття стилю і хороший смак жінки.

]]>

]]>

фото, відео ідеї дизайну нігтів

Будь-яка жінка намагається підкреслити свою приналежність до моди, використовуючи в своєму образі різні логотипи брендів. Не оминуло стороною це віяння і дизайн нігтів. У 2015 році наймоднішим визнаний манікюр в стилі Шанель. Віддамо і ми данину моді і вивчимо його характерні риси і навчимося робити його самостійно.

Стильний і модний відтінок

Сама Коко Шанель робила собі манікюр яскраво-червоного кольору.Тим самим вона підкреслювала свою незалежність і індивідуальність. Сучасний шанелевскіх дизайн виглядає зовсім інакше. Тут використовується чорний і білий лак, а також у вигляді декору наноситься малюнок, що імітує знамениту дамську сумочку. Додатково можуть додаватися золотисті блискітки і лак, які зроблять ваш образ більш дорогим і оригінальним.

Класичний білий колір можна замінити:

 • перловим;
 • ніжно-рожевим;
 • кольором слонової кістки.

Модний тренд 2015 року може в своєму образі містити стрази, перлини маленького розміру і блискітки. Знаменитий логотип, який звів з розуму не одну жінку можна знайти на наклейках, слайдерах або намалювати самостійно.

Зробивши манікюр від Шанель, ви підкреслите свою статусність, індивідуальність і відчуття стилю. А тепер можна переходити до майстер-класів.

Оригінальний стиль

Цей урок підготовлений для того, щоб ви навчилися робити дизайн нігтів будинку.Тут ми будемо використовувати одночасно три лаку: чорний, білий і золотистий. Також підготуйте тонку кисть для малювання і фінішне покриття. Робиться манікюр в кілька кроків:

 1. Найголовнішим кроком йде попередня підготовка. Якщо набридли нудні процедури, зробіть їх різними SPA-процедурами. Спробуйте собі зробити цілющі ванночки, наприклад, із застосуванням улюбленого ефірного масла.
 2. Після всіх підготовчих кроків, нанесіть на нігті базовий засіб.
 3. За кольорову основу беремо білий колір. Залежно від пігментації лаку нанесіть 1-2 шару. Ретельно просушіть.
 4. Наносимо чорний колір на половину кожного нігтя. Безіменні пальці офарблюємо на 2/3. Ретельно просушуємо. Якщо необхідно зробіть кілька шарів.
 5. Візьміть тонку кисть або спеціальний лак для малювання чорного кольору. І на білій половині нігтів прорисовуємо сітку, яка імітує сумку. Кожна лінія повинна бути акуратною і чіткою.
 6. На безіменному пальці кожної руки прорисовуємо знаменитий логотип Шанель.Для цього використовуємо тонку пензлик і золотистий лак.
 7. Завершіть манікюр тонкої вертикальною смужкою, яка повинна проходити на кордоні між чорним і білим кольором.
 8. Закріплюємо дизайн фінішним покриттям.

З таким манікюром можна ловити на собі захоплені погляди.

Про манікюрі в стилі «Шанель» в наступному відео розповідає досвідчений майстер:

Її величність розкіш

Для любителів не тільки слідувати модним тенденціям 2015 року, але і блищати оригінальністю нігтів пропонуємо наступний майстер-клас.Для його виготовлення приготуйте наступні інструменти:

 • сухі золотисті блискітки;
 • чорний лак;
 • топове і фінішне покриття;
 • тонка і віялова кисть.

Робимо дизайн нігтів наступним чином:

 1. Попередня гігієнічна обробка.
 2. Наносимо базовий засіб. Ретельно висушуємо.
 3. Вільний край нігтів пофарбуйте лаком чорного кольору. У вас повинен вийти френч. Кордон має бути рівною і чіткою.
 4. На вільне місце нанесіть прозоре покриття, не чекаючи поки воно, висохне ретельно, посипаємо сухими блискітками. Надлишки приберіть вірною пензликом.
 5. Середній палець кожної руки потрібно прикрасити логотипом. Для цього візьміть золотистий лак і тонку кисть. На чорному тлі прорисуйте логотип Шанель, який завоював в 2015 році серця багатьох жінок.
 6. Щоб зберегти дизайн нігтів покриваємо топовим засобом.

Цей манікюр підходить для виходу на різні світські заходи.

Стильні горошини

Манікюр від Шанель може бути не тільки стильним і святковим, а й повсякденним. Для цього приготуйте чорне і біле покриття, ДОТС, базу і топ. А далі все просто:

 1. Покриваємо нігті базою.
 2. Офарблюємо їх в білий колір. Для інтенсивності можна зробити 2-3 шари. Просушуємо його.
 3. На великому пальці кожного нігтя робимо знаменитий логотип, який складається з горошин. У цьому вам допоможе ДОТС.
 4. На інших нігтях поставте горошини в хаотичному порядку.
 5. Завершуємо манікюр топовим покриттям.

Горошинки можна замінити стразами або блискітками.

Тепер ви знаєте, як зробити наймодніший манікюр 2015 року в домашніх умовах. Завжди можна самостійно опрацювати кілька варіантів поєднань кольорів і логотипу. Залишайтеся завжди модними і стильними.

П’ять варіантів манікюру Шанель в домашніх умовах

Ікона стилю і засновниця модного будинку, Коко Шанель, славилася не тільки ідеальним баченням зовнішнього вигляду жінки, але і сильним характером.Саме їй належить безліч фраз, які стали крилатими. Одна з яких говорить про те, що ручки жінки – це її візитна картка, тому вони завжди повинні бути доглянутими. Дивно, але через кілька десятків років модний будинок Шанель як і раніше стоїть на чолі всієї модної індустрії. У сьогоднішній статті, ви дізнаєтеся, як зробити манікюр Шанель самостійно, щоб хоч трохи доторкнутися до цієї легенди стилю.

Особливості стилю Шанель в нейл-індустрії

Можливо, не всім жінкам зрозуміло те, що власне являє собою дизайн нігтів Шанель.А адже його, як і будь-який бренд, характеризують конкретні складові:

 • Чорно-біла гама. Мабуть, немає нічого простішого і, в той же час, лаконічніше, ніж поєднання даних квітів. Коко Шанель дуже любила ці два кольори і з задоволенням використала їх у своїй роботі. Тому дане поєднання відтінків використовується в манікюрі Шанель досить часто.
 • Фірмовий логотип модного будинку Шанель. Отзеркаленние і переплетені між собою букви “C” (від англ.слова Chanel) є обов’язковим атрибутом манікюру Коко Шанель.
 • Строгий стиль. Оскільки мадам Шанель вважала за краще вишуканість і стриманість в своїх колекціях, то і манікюр повинен бути досить витриманим.
 • Блискітки. Незважаючи на попередній пункт про суворість стилю, дизайнери Шанель практично в кожній новій колекції використовують блискучий принт. Однак, тут вкрай важлива помірність, інакше загубиться та сама вишуканість і дух Шанель.
 • Всі відтінки бежевого і ніжно-рожевого. Крім чорно-білої класики, для манікюру Шанель використовується вся палітра від світло-рожевого до коричневого кольору.
 • Красне-небезпечне. В якості яскравого акценту мадам Шанель використовувала червоний колір для своїх моделей одягу. Зробивши його, таким чином, фактично класикою стилю.

Це основні визначення цього стилю, але і їх цілком достатньо, щоб зробити манікюр в стилі незрівнянного бренду “Шанель”.

Оригінальність і стриманість

Якщо ви вирішили зробити манікюр в домашніх умовах, то вам знадобиться повний набір для роботи з шелаком, а також білий і чорний гель-лаки.Оскільки, саме в цих двох кольорах буде виконаний перший варіант манікюру.

1. Отже, нанесіть базове покриття на нігті тонким шаром і гарненько висушіть в лампі.

2. Потім, вибірково наносите білий і чорний гель-лаки на нігті в два шари. Після кожного покриття також потрібно висушити нігті в лампі.

3. За допомогою пензлика покажіть на чорному нігті горизонтальні смуги і точки. Робіть тільки рівні лінії, як годиться для стилю Шанель. Ніяких хвиль і абстракції.

4. Для створення стьобаного дизайну вам знадобиться ДОТС. Це невелика паличка, на двох кінцях якої знаходяться металеві кулясті наконечники для дизайну. За допомогою самого маленького кульки Дотса і білого гель-лаку прикрасьте ромбо-образним дизайном чорний ніготь. А чорним лаком – білий ніготь. Порада: не набирайте багато гель-лаку на ДОТС, інакше горошок вийде розмитим і зіпсує весь манікюр.

5. На одному з нігтів покажіть емблему “Шанель”. Ви можете зробити це самостійно, використовуючи кисть або скористатися водними наклейками для манікюру, якщо такі є у Вас в наявності.

6. По завершенню дизайну нігтів Шанель покрийте їх топовим фінішним гель-лаком з обов’язковим запечатуванням кожного краю і кінчика. Таким чином, Ваш манікюр прослужить набагато довше.

Ніжний манікюр з золотими блискітками

Якщо ж поєднання чорного і білого здається вам дуже яскравим або, навпаки, трохи нудним, тоді радимо придивитися до манікюру Шанель в ніжно-рожевій гаммі з додаванням золота. Такий дівочий і, в той же час, стильний дизайн підійде до середньої довжині або довгих нігтів загостреної форми.До речі, саме така форма нігтів є найактуальнішою на сьогоднішній день.

1. Покрийте нігті основою-праймером і дайте йому висохнути протягом декількох секунд. Потім покрийте нігті базовим гель-лаком.

2. На чотири з п’яти нігтів нанесіть ніжно-рожевий гель-лак, а на один залишився – блискучий золотий. І хоча сьогодні існує величезна кількість лаків з щільним блискучим покриттям, часом жінки не знають, як звичайним лаком з блискітками зробити повністю покритий ними ніготь.Для цього вам знадобиться звичайна поролонова губка, а саме невеликий шматочок від неї. Візьміть кришку від пляшки або будь-яку іншу ємність і нанесіть туди кілька крапель лаку. Потім губкою промокніть краплі і вбиває рухами перенесіть на ніготь. Таким чином, всі блискітки виявляться на нігті, створивши щільне покриття, і вам не доведеться наносити безліч шарів, щоб домогтися такого ж результату.

3. Для логотипу “Шанель”, як і в попередньому варіанті манікюру, використовуйте спеціальну наклейку або покажіть його самостійно.

Блиск і тільки!

А ось ще один варіант блискучого манікюру в стилі Шанель. Зверніть увагу, що в даному випадку велика кількість блискіток не виглядає вульгарно або без смаку.

Таке сприйняття обумовлено тим, що нижня частина нігтів оформлена в темно-бордовий колір гель-лаку. А так же логотип і декоративна стрічка виконані в тому ж кольорі, що і блискітки.

Твідовий манікюр

Одним з наілюбімейшіх матеріалів Коко Шанель був твід. Знамениті твідові костюми Шанель стали класикою модного будинку в усьому світі.Спробуйте повторити цей матеріал в свій манікюр.

Використовуйте техніку вкраплення, завдаючи дрібні штрихи чорного і білого кольорів. Потім додайте трохи срібних фрагментів. Такий манікюр підійде як для довгих нігтів, так і для коротких.

Червоний манікюр для сміливих і впевнених

Ну, і наостанок пропонуємо варіант манікюру в стилі Коко Шанель з використанням яскраво-червоного лаку. Оскільки даний колір є самодостатнім, то дизайну на ньому практично не потрібно.

Додайте до червоного лаку трохи страз і блискіток в одній колірній гамі. І можете бути впевнені, що ваш манікюр не залишиться непоміченим!

.