Ногти

Що таке вітражний гель лак для нігтів: Вітражний Гель Лак – Що Це, вітражний Френч Для Нігтів, Як Користуватися вітражні Лаком

Вітражний гель-лак: що це таке і як ним користуватися?

Сучасним модницям доводиться нелегко: прикрашаючи свої нігтики, їм доводиться тримати руку на пульсі модних тенденцій, які в стрімкому темпі борються за право вважатися кращими. Одним з неординарних на сьогоднішній день є так звані вітражні покриття. Що це таке, які особливості таких лаків, і як ними правильно користуватися, давайте розбиратися.

Особливості

Вітражні гель-лаки відносять до покриттів гібридного типу, яким характерні одночасно і властивості гелю, і якості лаку.У роботі з таким матеріалом доводиться використовувати спеціальну сушильну лампу, оскільки без неї матеріал не буде сохнути зовсім. Такі лаки стали черговою досить ефектною вигадкою стилістів. Вони являють собою пігментовані лакові матеріали з напівпрозорої текстурою.

Саме напівпрозорість таких покриттів забезпечує висушеному покриттю схожість зі скляним або навіть кришталевим вітражем. Сьогодні ця тенденція набирає обертів популярності, такий лак модний, його ефект свіжий і незвичайний.До того ж він обмежений у виборі дизайну, ніж та привертає увагу багатьох сучасних жінок.

Пігменти такого типу допускають застосування різних декоративних матеріалів. Текстура вітражних лаків приємна, в роботі матеріал не затікає за кутикулу і бічні валики. Ще однією особливістю продукту з вітражним ефектом є самовирівнювання. Він не потребує додаткової шліфовці і вирівнюванні.

Кольори в вітражних лаків яскраві, такий манікюр не годиться для суворих повсякденних луків, що може засмутити модниць, які працюють в офісі.Однак це відмінне рішення для відпустки, поїздки до моря, уїк-енду, новорічних свят. За допомогою такого покриття можна зробити і розкішний дизайн для виходу в світ. Використовувати матеріал можна для натуральних і нарощених нігтів.

Техніки

Досвідчені майстри нігтьового сервісу відзначають, що вітражні гель-лаки можна використовувати в різних техніках манікюру. Вони гармонійно виглядають в класичному варіанті, і з їх допомогою можна виконати комбінований манікюр, поєднуючи дві різні техніки.Наприклад, з їх допомогою виконують французький манікюр, зворотний френч, градієнт, місячний дизайн.

З вітражними лаками французький манікюр виглядає зовсім інакше, ніж класичний тілесний варіант. Використовувати вітражний гель-лак також можна для варіантів дизайну «котяче око» і «рідкий камінь». Ефект манікюру з незвичайним лаком буде особливим, привертає увагу оточуючих. Зовні покриття дійсно нагадує вітраж.

Використовувати покриття «вітражне скло» можна і в популярному сьогодні дизайні «акваріум».Саме тут напівпрозора фактура зможе проявити себе у всій красі. А також однією з цікавих технік, в якій можна використовувати незвичайні лаки, є так зване бите скло. Манікюрна плівка на тлі напівпрозорого фону буде виглядати незвично і свіжо.

Застосування в дизайні

Вітражний гель-лак можна використовувати не тільки в якості основного фону. Покриття такого типу може стати основою під подальше декорування. Крім того, цей лак можна використовувати, як фарбу для ручного розпису.Виглядати готовий принт, намальований нею, буде дуже ефектно.

Щоб уникнути спотворення вітражного ефекту майстра нігтьового сервісу не рекомендують користуватися молочної основою. Вітражні гель-лаки аналогічні вітражним гелям і фарб. За рахунок напівпрозорої текстури вони краще виглядають в дизайні. Пояснюється це тим, що найчастіше саме нігтьове ложе далеко від ідеального або має нерівний забарвлення з плямами.

Можна використовувати вітражний лак для заміни традиційного покриття посмішки френча.Якщо підійти до вибору декору творчо, можна втілити в життя найнесподіваніші рішення. При цьому лак підходить для різних сезонних варіантів покриттів. Їм можна імітувати морське узбережжя, ефект застиглої води. Добре виглядає таке покриття, імітуючи вікна з морозними візерунками.

На сьогоднішній день в лінійці вітражних лаків налічується близько 20 різних відтінків. Це дозволяє виконувати дизайн в різної тематики та сезонності. Крихітна кількість матеріалу буде виглядати на нігтях світліше.Вітражний гель-лак краще вітражного гелю, оскільки його можна використовувати не тільки для дизайну, але і в якості фону манікюру.

Як використовувати?

Створити стильний і красивий дизайн за допомогою вітражного гель-лаку нескладно. В цілому техніка роботи з вітражним гель-лаком не відрізняється від основної методики з аналогічними гібридними покриттями. Час сушіння покриттів такого типу не відрізняється від звичайних гель-лаків. Тривалість буде залежати від типу сушильного пристрою, а також його новизни, адже нові лампи справляються з цим краще.Зазвичай на сушку в УФ-пристрої йде 2 хвилини.

З фольгою

Щоб ефект вийшов особливим, на підготовлену нігтьову пластину наносять підкладку. Наприклад, можна вибрати темний або сливовий колір. Покриття наносять тонким шаром і потім полимеризуют в лампі. Потім необхідно взяти відривну фольгу або інший блискучий декор, з таким матеріалом вітражний лак буде виглядати дуже красиво. На залишкову дисперсію хаотично кріплять відривну фольгу. Після цього поверхню нігтя можна покрити лаком з ефектом вітража.Наносити верхнє покриття дуже тонким шаром, щоб фольга втратила свій блиск. Блиск забивати не можна, шар вітража повинен бути практично невагомим.

Щоб урізноманітнити дизайн, можна використовувати для верхнього покриття не один, а два напівпрозорого кольору лаку. Можна нанести на половину нігтя, наприклад, червоний колір, на другу – фіолетовий, змішавши відтінки по центру, немов виконуючи вертикальний градієнт. Після нанесення вітражів ніготь сушать в лампі.

З блискітками

Дизайн з блискітками сьогодні входить в число найбільш популярних, такий манікюр заворожує погляд.Для нього також варто підібрати хороший колір підкладки. Наприклад, можна використовувати який-небудь темний пігмент (один шар), покрити їм ніготь і висушити в лампі. Після сушіння поверх підкладки наносять дуже тонким шаром лак з дрібними блискітками, щоб блискітки походили на пилок. Покриття сушать в лампі, потім поверх лаку з дрібними блискітками наносять покриття з великими, роблячи розтяжку основу по шию. Більше блискіток має бути в зоні кутикули. Після нанесення лак сушать в лампі, далі набирають на кисть зовсім небагато вітражного лаку і наносять його, намагаючись, щоб покриття було дуже тонким.Основну частину «вітража» наносять в місці кутикули і розтягують звідти пігмент до верхнього краю і бічних валиків. Верхній край можна позначити вітражним лаком потаємні. Так вийде ефект омбре. Покриття сушать в лампі.

З золотом і сріблом

Для нижнього шару покриття вибирають із золотими і срібними дрібнофракційних блискітками. Золото наносять на половину нігтя, другу частину Сріблом. Лаки з’єднують між собою, утворюючи вертикальний градієнт. Покриття сушать в лампі, потім шар дублюють з обов’язковою просушуванням.Щоб блискітки були більш помітними, поверх них використовують світлий вітражний лак (наприклад, зелений). Його наносять від заснування до верхнього краю практично невагомим шаром і сушать в лампі. Якщо хочеться урізноманітнити такий дизайн, можна наносити поверх одного шару з блискітками покриття з великим різнокольоровим глітером.

Що врахувати ще?

Спочатку нігті обов’язково вирівнюють і шліфують, їм надають потрібну форму. Сьогодні найкращою вважається округлений квадрат, популярна і форма мигдаль.При необхідності зміцнюють нігті спеціальним засобом, що особливо актуально для тонких нігтьових пластин. Перш ніж нанести підкладку, на сам ніготь наносять шар базового покриття. Вітражний лак для нігтів можна прикрашати розписом, аплікаційними наклейками на прозорій основі. Він гармонійно поєднується з каміфубукі і фольгованої стрічкою. Такий матеріал може перекривати будь-декор. Однак завершальним етапом буде шар фінішу. Цим засобом запечатують всі попередні шари, додають покриттю носкість і міцність.Застосування топа зробить дизайн глибшим, підкресливши вітражний ефект.

Можна зробити вдома?

Так, якщо вдома є прозорий базовий матеріал для роботи з гель-лаками, а також манікюрні фарби. Якщо вітражного гель-лаку в магазині або нейл-студії немає, а модний дизайн хочеться зробити будь-що не стало, зробити таке покриття можна і самостійно. Компоненти змішують, додаючи пігмент бажаного кольору потроху в базу. З огляду на, що база не сохне без лампи, можна використовувати для створення оригінального лаку імпровізовану палітру з фольги, капнув на неї і базу, і пігмент.

Що таке вітражний гель-лак? :: SYL.ru

Не секрет, що більшість жінок дуже любить доглядати за собою. І, звичайно ж, багато хто з них просто божеволіють, коли мова йде про новинки в косметології. Напевно, немає жодної дівчини, яка хоча б раз в житті не робила собі манікюр.

Звичайно, не кожна жінка може дозволити собі регулярні походи в дорогий салон. Проте більшість представниць прекрасної статі завжди намагаються стежити за тим, як виглядають руки і нігті.Чого тільки не придумали на сьогоднішній день. Хочете довгі нігті? Будь ласка, нарощуйте. Хочете зміцнити нігтьову пластину? І для цього знайдеться спосіб.

Вітражний гель-лак – що це?

Багато дівчат просто обожнюють із завидною періодичністю міняти колір лаку на нігтях. Але будь-яка техніка, тон або малюнок з часом приїдається.

Модницям, яким хочеться чогось незвичайного, сьогодні в манікюрних салонах можуть запропонувати вітражний гель-лак. Зараз розберемося, що це таке.У багатьох складається хибна думка про подібну техніку нанесення лаку і підготовці нігтів до неї.

Вітражний гель-лак зазвичай прозорий. Перед його нанесенням на нігтьової пластини зображується малюнок або якийсь невеликий сюжет. Після цього нігті зверху покривають вже цим лаком. Назва його говорить за себе і за структурою його дійсно можна порівняти з вітражними фарбами. Щоб вийшов необхідний ефект, необхідно наносити лак в кілька шарів.

Дизайн

Який дизайн з вітражним гель-лаком найбільш популярний? Дуже часто така техніка нанесення використовується в тому випадку, якщо дівчина хоче оформити нігті з ефектом рідких каменів.Якщо ви помічали, то багато представниць слабкої статі сьогодні замовляють манікюр в так званому стилі битого скла. Так ось, такого ефекту можна досягти саме завдяки вітражного лаку.

Ну і, звичайно ж, куди без всіма улюбленого стилю “котяче око”? Вітражний манікюр гель-лаком ми розглянемо саме на прикладі цієї техніки.

“Котяче око”

Для початку необхідно підготувати нігті, зробивши чистку і вирівнявши поверхню нігтьової пластини. Манікюр, до речі, може бути класичним або європейським.Останній воліють робити дівчата, які не люблять обрізати кутикулу або не бачать в цьому необхідності.

Далі за стандартною схемою майстер наносить на ніготь звичайний гель-лак. На нього потрібно швидко накласти шматочки фольги в хаотичному порядку або відтворити з їх допомогою якийсь малюнок. Зверху наноситься вітражний гель-лак.

Бажано нанести його відразу двома шарами. Далі нігті сушать під лампою не менш двох хвилин. Після, як зазвичай, проводиться покриття топом, після чого потрібна ще одна двохвилинна сушка.

Тепер поверхню нігтів потрібно перевірити на липкість і при необхідності ще раз просушити. Подібний варіант манікюру більше підійде для літнього сезону, хоча більш темні і насичені відтінки на нігтях виглядають красиво і в зимовий час, особливо якщо мова йде про новорічні свята.

Вітражні гель-лаки «Блюскай»

«Блюскай» – це один з найвідоміших брендів гелевих нігтьових покриттів. Остання лінійка лаків, які випустила фірма, має дзеркальний ефект.Ці лаки часто однотонні, з яскравими відтінками. Сьогодні за допомогою цих засобів можна отримає ефект срібного або золотого сяйва на нігтях. Але важливо пам’ятати про деякі нюанси.

Цей гель-лак ні в якому разі не можна закріплювати топом або навіть звичайним прозорим. Покриття просто почне роз’їдати дзеркальну поверхню лаку «Блюскай». Тоді дзеркальний ефект вже не вийде. Тому зверху сріблястого або золотого відтінку рекомендується наносити виключно вітражний гель-лак, фото якого представлено вище.

Як наносити?

Підготовка нігтя для нанесення такого дзеркального лаку абсолютно звичайна. Для початку, звичайно ж, необхідно зробити чистку. Далі на нігтьову пластину наноситься база і кілька шарів зміцнювач. Поверхня кожного нігтя необхідно вирівняти, щоб після нанесення дзеркального лаку не з’явились якісь похибки.

Тепер можна наносити дзеркальну базу. За рахунок природного тепла нігтя лак добре розтікається. Сушити лак потрібно тільки в УФ-лампи.Якщо ж ви вирішили нанести подібний лак на нарощені нігті (на тіпси), то їх попередньо потрібно буде розігріти. За теплої поверхні дзеркальна база розтікається набагато краще, отже, і манікюр виглядає акуратніше.

Далі можна використовувати вітражний гель-лак. Наноситься він, як і в попередньому випадку, двома шарами. Кожен ніготь потрібно добре просушити в лампі окремо. І в кінці майстер наносить топ для закріплення. Дуже важливо обробити “фінішним” лаком усі куточки нігтя.

Робимо самостійно

Вітражний гель-лак можна виготовити в домашніх умовах, правда, для цього необхідні деякі навички та інструменти. Наприклад, потрібно буде придбати набір фарб (вітражних або акрилових, але ні в якому разі не на водній основі).

Для того щоб вийшов вітражний гель-лак, в звичайну прозору основу потрібно додати крапельку купленої вами фарби. Чим більше барвника ви додасте, тим більш насиченим буде виглядати колір на нігтях.

Але будьте уважні і не перестарайтеся, так як в лаку домашнього виготовлення можуть з’явитися пухирці, а колір іноді швидко тьмяніє.І щоб не опинитися в незручній ситуації, таку суміш краще підготувати заздалегідь, щоб точно переконається в тому, що вона добре ляже на поверхню пластини при нарощуванні. Такий вітражний гель-лак, приготований в домашніх умовах, сохне так само, як звичайний.

Існує варіант вітражного акрилу. Для цього потрібно додати кілька крапель фарби в мономер. Перевага вітражного акрилу перед гелем в тому, що фарба при змішуванні дає хороший насичений колір відразу, причому без будь-яких похибок.

опис, характеристики та ідеї дизайну вітражного манікюру гель-лаком

Майстри манікюру, як професійні, так і просто любителі створювати стильні й незвичайні дизайни нігтів, давно користуються вітражними гель-лаками, завдяки яким можна створити незвичайний і креативний манікюр.

Вітражний гель застосовується для створення самих різних дизайнів манікюру. Але ця техніка володіє однією особливістю: кінчик нігтя повинен залишатися прозорим, навіть в тому випадку, якщо ви нанесли малюнки, візерунки, додали деякі аксесуари для декору.

Вітражні гелі для нігтів – це спеціальні, напівпрозорі, скульптурні гелі, здатні Самовирівнювальні. Такі засоби використовують для створення стильного і красивого скляного ефекту в манікюрі в оформленні нарощених нігтів. В якості основи найчастіше вибирається французький манікюр, а кінчик нігтя декорується вітражним гелем.

Сьогодні вже не проблема купити вітражний гель, вони є в асортименті будь-якого косметичного магазину, причому представлені в дуже широкому і різноманітній кольоровій палітрі, що дозволить вам зробити гарний декор в стилі котяче око, кришталь, дзеркальний декор, скляний вітраж, мозаїка.

Завдяки тому, що вітражні гелі є самовирівнюються і скульптурними гелями, після того як процедура нарощування закінчується, немає необхідності в тривалій обробці нігтя, усунення різних дефектів.

Якщо ви правильно підійшли до техніки виконання, тоді покриття буде виглядати акуратно, всі кольори вийдуть глибокими і глянсовими.

Використовується для створення вітражного манікюру на нарощених нігтях і акрил .

У цьому випадку застосовуються спеціальні фарбувальні пігменти, дуже яскраві, насичені і глибокі.Щоб отримати більш оригінальний декор можна використовувати і різні елементи декору, різні техніки манікюру.

На своїх натуральних нігтях також можна створювати вітражний дизайн за допомогою гель-лаків. Для манікюру вам необхідно застосовувати акрилові фарби і прозоре фінішне покриття, що додає міцності декоративного покриття і кольоровому лаку і захищає дизайн від зовнішнього впливу, углубляющее колір і додає блиск манікюру.

В домашніх умовах можна самостійно зробити вітражний і якісний гель із застосуванням різних фарб і пігментів. Якщо ви віддаєте перевагу фарби, тоді вибирайте саме вітражні, але не на водній основі, тому що гель і вода – це не поєднувані компоненти.

Щоб отримати бажаний лак, змішайте невелику кількість фарби з гелем. Пам’ятайте, що глибина і інтенсивність кольору буде залежати від кількості фарби, тому вам доведеться поекспериментувати, поки досягнете бажаного ефекту.

Фарба також додається в акрил.

Кольорові пігменти можна купити в косметичних магазинах і змішувати їх з прозорим або напівпрозорим гель-лаком і у вас вийде вітражний міцний гель.

Вітраж на нігтях: вітражний манікюр гель-лаком

Дизайн нігтів вітражними гелями – це велике поле для ваших фантазій та ідей декору нігтів.

Вітраж на нігтях виглядає дуже багато і розкішно, робить нігтики витонченими і витонченими.

Ви можете створювати найрізноманітніші види манікюру, прекрасно підходять до будь-якого часу року, до ділового і повсякденного, вечірньому стилю образу, брати за основу французький манікюр, малювати різні квіти, троянду, візерунки та геометричні орнаменти, мозаїку, ручний розпис.

Також застосовуються і декор: стрази, фольга, блискітки.

Сучасний вітраж на нігтях можна виконувати в різноманітних дизайнах:

 • Вітражний манікюр гель-лаком, що створює ефект крихкості, ніжності. Це акваріумний і скляний дизайн.
 • Техніка «рідкий камінь» виконується гель-лаками дуже густої консистенції, яка дозволяє створювати невелику, що не розтікається по поверхні нігтьової пластини, краплю. В результаті можна отримати дизайн з смарагдами, рубінами, перлами і т.д.
 • Дизайн нігтів, в якому застосовується фольга. Для такого виду манікюру рекомендується використовувати гель-лак з рідкою консистенцією, завдяки якому виходять напівпрозорі дизайни з красивими картинками і ефектами від перекладної фольги.

Вітражний манікюр гель-лаком виходить дуже міцним, хоча його візуальний ефект виходить тендітним, як легко б’ється скло.

Щоб правильно робити вітраж на нарощених або своїх нігтях, ми рекомендуємо кілька технік:

 • Контурний манікюр. Це проста техніка, в якій ви контурним лаком промальовувати на кінчику нігтя контури малюнка, які потім заповнюєте кольоровими лаками.
 • Мозаїка на нігтях. Такий стильний мозаїчний вітражний манікюр з різнобарвним гель-лаком, виглядає дуже естетично і вишукано. Все що вам потрібно для створення – це фольга, блискітки, слюда для декору кінчика нігтя.
 • Дизайн з елементами розпису дає величезне поле для польоту фантазії, і тут ви можете сміливо реалізовувати всі свої дизайнерські ідеї.
 • Комбінований дизайн може складатися з різних технік, завдяки поєднанню яких вітраж вийде креативним і оригінальним на своїх і нарощених нігтях.

Для створення вітражного манікюру вам буде потрібно певний набір засобів та інструментів. Якщо ви віддаєте перевагу нарощені нігті, тоді намагайтеся їх створювати довгими, щоб вітраж виглядав вигідно і стильно.

Вам потрібно вітражний гель, пігменти, фарби, блискітки та інші декоративні матеріали для манікюру, лампа ультрафіолетова, палички для нігтів.

Міцний вітражний манікюр з різнобарвним гель-лаком виходить в тому випадку, якщо ви дотримуєтеся всі етапи процесу:

Крок 1
Підготовка нігтьової пластини до манікюру. Ви повинні видалити або відсунути кутикулу, вирівняти її, відшліфувати, надати потрібну форму.

Крок 2
Використовуючи каркас і гель сформуйте кінчик нігтя тієї довжини, яка вам необхідна.Не забувайте, що кожен шар гелю необхідно ретельно просушувати під ультрафіолетовою лампою не менш, ніж 2 хвилини.

Крок 3
Після висушування гелю можете приступати до декору і створювати вітражний (скляний) манікюр на нігтях, використовуючи для цього найрізноманітніші матеріали, кольорові гель-лаки, фарби, пігменти, акрил, стрази, блискітки, фольгу і т.д.

Крок 4
Закріпіть манікюр шаром топового покриття і просушіть його під лампою.Шар покриття надає додатковий блиск, глибину декору, робить чіткими кожну лінію візерунка.

Вітражний гель дозволяє створювати і такі оригінальні і розкішні варіанти дизайну, як кришталеві нігті, які ви можете наростити за допомогою гелю або акрилу.

Якщо ви правильно виконаєте техніку манікюру, у вас вийде імітація справжнього гірського кришталю з ув’язненими всередину малюнками і візерунками, які будуть переливатися різнокольоровими гранями і блищати під променями світла.

Автор: Лариса Евланова

Як зробити вітражний гель лак

Не будемо заперечувати, що гарний манікюр на доглянутих руках вже давно став частиною іміджу будь-якої жінки.

Ідеально оброблені пальчики з акуратним покриттям – справжній показник елегантності і витонченості.

На сьогоднішній день манікюр – це одна з найбільш затребуваних косметичних процедур, адже саме стан рук здатне розповісти про вік жінки, про її шкідливі звички і спосіб життя.

Для створення оригінального манікюру використовуються різноманітні засоби.

Давайте обговоримо такі модні в цьому сезоні скляні нігті і використовуваний для їх створення вітражний гель-лак.

Новинка в манікюрі: вітражний дизайн

Вітражний лак – це напівпрозорий гель лак з просвітчастим ефектом, який при нанесенні створює схожість зі скляним або кришталевим вітражем.

Величезна різноманітність відтінків дозволяє створювати оригінальний і неповторний дизайн.

Відмінна риса вітражних гель лаків – це здатність посилити глибину і стиль оформлення нігтики, додати потрібні акценти і змінити початкову колірну гамму.

Для майстрів манікюру такі лаки відкривають широкі можливості, дозволяючи створювати оригінальні і стильні композиції, які будуть завжди привертати увагу і встояти перед якими практично неможливо.

Прозорість вітражного лаку створює відчуття нереальності того, що і невагомості, роблячи нігтики надзвичайно красивими, незалежно від їх форми і довжини і допомагаючи в створенні індивідуального образу.

Який вибрати дизайн з вітражним гель-лаком


Через значно меншого (у порівнянні з іншими товарами цього типу) кількості пігментів, лак має прозору структуру, що дозволяє наносити під нього стемпинг-візерунок, підкладку з фольги або будь-яку розпис .

На такому дивовижному тлі все це буде виглядати по-новому, викликаючи захват і захоплення не тільки у тих, що оточують, але і у самій власниці стильного манікюру.

Вітражний дизайн особливо гармонійно комбінується з прозорим френчем, фан-френчем, розтяжкою. За допомогою акрилових фарб можна створити незрівнянний вітражний нейл-арт.

Такий лак так само прекрасно поєднується з не втрачає своєї популярності «Котячим оком», дозволяючи надати манікюру більше глибини і обсягу.

При дизайні вітражним гель-лаком часто використовуються різні види декоративних матеріалів: стрази, блискітки, мережива, слюда.

Унікальність та оригінальність вітражного гель-лаку посилюється завдяки особливій стійкості, про яку мріють всі представниці прекрасної статі.

Особливості застосування

Вітражний манікюр має одну особливість: покриття остатется прозорим і за зовнішнім виглядом нагадує скло. Такий дизайн хороший не тільки на натуральних нігтики, але також відмінно виглядає на гелевою основі.

Для вітражного манікюру знадобляться: кисть для промальовування акриловими фарбами, гель лак і різні засоби декору.

Існує декілька технік вітражного дизайну:

 • контурний дизайн – акриловою фарбою або темним лаком за допомогою тонкої кисті вимальовуються контури, простір усередині яких потім заповнюються різнокольоровими вітражними лаками;
 • мозаїчний дизайн – ніготь заповнюється блискітками, слюдою або шматочками фольги;
 • розписного дизайн – на ніготь наносяться різні візерунки;
 • комбінований дизайн – техніка, вітражний ефект при якій досягається шляхом різноманітних поєднань перерахованих вище варіантів;
 • також вітражні гель лаки створюють красиву глибину, при нанесенні на непрозорий гель лак аналогічного кольору.

Порядок нанесення вітражного манікюру


 1. Готуємо нігтьову пластину: шліфування пилянням, обробка праймером і нанесення бази (сушка в УФ-лампі 1 хв).
 2. Створюємо вітражний дизайн, сушимо кожен шар по дві хвилини.
 3. Покриваємо ніготь топом (сушка в УФ-лампі – 2 хв).

Технологія нанесення вітражних гель-лаків нічим не відрізняється від стандартної. Для більшої насиченості і підвищення міцності, рекомендується наносити 2-3 тонких шару лаку.

За умови правильного дотримання технології, вітражний гель лак протримається на нігтях від 15 до 20 днів.

ВІДЕО ОПИС

Каталог вітражних гель-лаків для нігтів


Всі гель-лаки виробляються з сировини дуже високої якості. Різноманітність кольорової палітри здатне задовольнити навіть найвишуканіший смак, але визначитися, з огляду на існуючі відмінності, часом буває непросто. Розглянемо найбільш популярні варіанти.

 • Вітражні гель-лаки «Коді»

Один з найпопулярніших брендів в нігтьової індустрії створив ідеальне «кришталеве» покриття.Виробник обіцяє не просто вітражне покриття, але ефект дорогоцінних каменів.

Скляний гель лак від Коді припаде до душі не тільки ефектними глибокими квітами, але також стійкістю і якістю покриття. Щоб «вітражна» колекція вас не розчарувала наносите колір тонким шаром.

 • Вітражний гель-лак Vogue

Нові покриття від Вог припали до душі нейл-майстрам. Глибокі прозорі кольору дозволяють створювати гарний дизайн не тільки в витражном – прозорому стилі, але також робити фоновий щільний шар більш глибоким і соковитим.

Густа щільна консистенція дозволяє не затікати покриттю на пріногтевие валики. Добре фіксується в лампі – не стискується і не тріскається.

 • Вітражний гель-лак «Блюскай»

Перед появою цього продукту на ринку, була проведена досить значна рекламна компанія. Китайський виробник обіцяв створити диво з будь-якими нігтиками, в тому числі і з пошкодженими.

Судячи з відгуків майстрів – подібні заяви не що інше, як грамотний маркетинговий хід.

За фактом же Bluesky може розчарувати покупця, особливо якщо не знати, як правильно ним користуватися, але з огляду на більш ніж доступну ціну, на інше було б дивно розраховувати.

По-перше, основа під нього обов’язкове, а по-друге покривати зверху закріплювачем або іншим лаком не можна ні в якому разі. Ефект тут же пропадає, а в деяких випадках поверхню з гладкою, ще й перетворюється в неакуратно потиск.

Як зробити вітражний лак самої


Придбати якісні товари непросто навіть у великих мегаполісах.Що вже говорити про жителів маленьких містечок і населених пунктів. Але модною то бути хочеться !! Вихід є.

Спробуйте зробити вітражний гель-лак самостійно в домашніх умовах.

Для цього можна використовувати базу і сподобався кольоровий гель лак або витражную фарбу нема на водній основі.

Все досить просто: необхідно змішати пару крапель бази з невеликою кількістю кольору.

Ступінь прозорості можна регулювати самостійно.Робота з таким гелем нічим не відрізняється від роботи з вітражним покриттям.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ


Не варто очікувати, що «приготований вітраж» буде відповідати якості оригінального продукту.

Особливість вітражного покриття в соковитості і яскравості прозорого гель лаку. Самостійно ж змішаний колір буде більш тьмяним, однак потрібний ефект буде присутній, а чи не це нам і треба.

Скляні нігтики, створені за допомогою вітражного гелю, стануть відмінним доповненням до продуманому до дрібниць образу.Спробуйте цей варіант манікюру, щоб відчути себе по-справжньому чарівною.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Як зробити вітражний гель лак: інструкція від професіоналів
Подробиці
Переглядів: 10817

Манікюр є важливим елементом образу успішної жінки. Багато хто віддає перевагу робити манікюр в домашніх умовах, але професійний салонний манікюр, як правило, виглядає набагато якісніше і привабливіше.Крім того, в салоні вам можуть запропонувати такі види манікюру, які досить складно зробити в домашніх умовах.

Вітражний гель

Використання гель-лаку дозволяє навіть найтонші і ламкі нігті перетворити в міцні і блискучі. Останнім часом великою популярністю користуються вітражні гелі, які імітують структуру різнокольорового скла або вітражі. Завдяки тому, що вітражний гель завжди залишається прозорим, не дивлячись на його колір, нігті не виглядають надмірно масивними.Вітражний гель легко наноситься, його не потрібно вирівнювати, шліфувати або підпилювати. Досить нанести кілька шарів і на нігті з’являється цікавий малюнок.

Головне, не перевантажувати нігті додатковим дизайном. Вітражний манікюр повинен виглядати повітряно, вільно і легко. Єдиний недолік вітражного манікюру полягає в тому, що його дуже складно коригувати, набагато простіше нанести нове покриття. На основі вітражного гелю відмінно виглядає акваріумний дизайн.

Акваріумний дизайн

Акваріумний дизайн буде прекрасним вибором для тих, у кого немає можливості часто відвідувати салон краси. Такий манікюр може триматися на нігтях до 2 місяців, але додаткова коригування все ж буде потрібно. Відмінною особливістю аквариумного манікюру є те, що під шаром гелю знаходяться різні елементи дизайну, наприклад, стрази, блискітки, малюнок або ліплення. Це дозволяє досягти приголомшливого результату, як ніби вся ця краса знаходиться під водною гладдю акваріума.За допомогою голографічного малюнка або блискіток такий дизайн зробити найпростіше.

Акваріумний манікюр можна робити як на нарощених нігтях, так і на природних. Але чим більше поверхня нігтя, тим ширше поле фантазії майстра. Для того щоб зробити акваріумний манікюр на коротких нігтях, їх необхідно покрити камуфляжним лаком. Перші самостійні спроби зробити акваріумний манікюр можуть бути невдалими, але з часом ви зможете досягти якісного результату.

Акваріумний манікюр прекрасно впишеться і в повсякденний, і в святковий образ.Оскільки цей вид манікюру тримається на нігтях досить довго, необхідно ретельно продумати дизайн, щоб він гармонійно поєднувався з більшістю ваших образів.

Акваріумний манікюр створюють на основі блискіток, фольги, намистин, страз, пайеток, пудри, Гліттера і навіть мініатюрних фотографій. Якщо раптом вам буде необхідно зробити класичний непомітний манікюр, ви можете покрити нігті однотонним лаком. А потім зняти його з допомогою рідини для зняття лаку без ацетону, і акварельний манікюр знову буде красуватися на ваших нігтях.

Весільний акваріумний манікюр виглядає розкішно і витончено. В якості основи для весільного манікюру використовують мережива, блиски, перли, бісер і так далі. Але головне, щоб манікюр добре поєднувався із стилем весільного плаття і букета нареченої. З таким манікюром можна сміливо відправлятися у весільну подорож, не турбуючись про красу нігтів.

Акрилова ліплення на нігтях

Акрилова ліплення – це відносно новий напрямок в нігтьовому дизайні. Якісна акрилова ліпка виглядає дорого і стильно.У цьому виді дизайні важлива гармонія і відчуття міри, щоб нігті не виглядали занадто виразно та громіздко. Малюнок на нігтях стає об’ємним завдяки використанню акрилової пудри, якій надають необхідну форму.

Акриловий дизайн можна використовувати на одному, двох або всіх нігтях. Вважається, чим щільніший малюнок прилягає до нігтя, тим довше він буде носитися. Якість акрилового манікюру, перш за все, залежить від професіоналізму майстра. Найкраще для акрилової ліплення підходять нарощені нігті, але і на природних нігтях це дизайн можна створювати.

Якщо ви хочете самостійно зробити собі акриловий дизайн, то для початку створіть його на папері або фользі, а вже після того, як він висохне, перенесіть на нігтьову пластину. Потім малюнок необхідно покрити захисним шаром і тоді можна не переживати, що він буде чіплятися за одяг.

Якщо ви хочете, щоб дизайн ваших нігтів був ідеальним, то зверніться за допомогою до професіоналів. У домашніх умовах створити якісний оригінальний манікюр практично неможливо.Високий професіоналізм і творчий підхід майстра до своєї роботи перетворює процес створення нетрадиційного манікюру в цей акт створення твору мистецтва.

.