Маникюр

Лампа для освітлення робочого місця манікюру: Яку настільну лампу вибрати для манікюру • Модернус.ру

Настільна лампа для манікюру: поради щодо вибору

Серед безлічі пристосувань, необхідних в роботі майстра манікюру, настільна лампа – обов’язковий атрибут для якісного проведення процедури. Вибирати варто тільки з адаптованих під ці цілі пристроїв, з якими професійну майстерність фахівця нігтьового сервісу вийде на більш високий рівень.

Поділ настільних ламп для манікюру за призначенням

Часто від того, наскільки правильно організовано освітлення на робочому місці майстра манікюру, залежить результат його роботи, думка клієнтів і, як наслідок, перспективи подальшого хорошого заробітку.Важливо, щоб послуги нігтьового сервісу здійснювалися не тільки якісно, ​​але і безпечно, а для цього потрібно достатня освітленість робочої зони.

Спеціальні настільні лампи для манікюру мають різні функціональні можливості і відрізняються по потужності, дизайну і призначенням.

Для підсвічування

Настільна лампа для манікюру – важливий атрибут, який дозволяє майстру бачити все дрібні деталі і завдяки розсіяному світлі достатньої яскравості виключає надмірне напруження очей.Зазвичай конструкція лампи для манікюру досить простая.LED-лампочки або джерело люмінесцентного світла поміщають в корпус, поєднаний з панеллю керування і крепленіем.Некоторие моделі обладнані спеціальними шарнірами, що забезпечують розворот конструкції в потрібному положенні. Добре заздалегідь подумати про місце на робочому столі і вибрати модель, яка кріпиться до бічної частини робочої поверхні. Так світло буде зручно розміщений на деякій відстані від рук майстра і клієнта, не стане яскравою перешкодою для очей, і в той же час лампа не займе місця на столі, хоча за описом виробника є настільною.Залишити більше місця для розміщення приладів, інструментів і матеріалів – пріоритетне вимога до облаштування робочого місця майстра манікюру в будь-якому салоні.

Для сушки

Моделі з ефектом сушіння додатково обладнуються вентилятором і мають функцію прямого або зворотного відліку часу. Таймер допомагає не перевищувати тривалість процедури, яка повинна дотримуватися з граничною точністю. Залежно від різновиду може бути передбачено автономне живлення, а також електроенергія може подаватися через виділений джерело.Принцип дії ламп для манікюру заснований на властивостях інтенсивного випромінювання. Світло, спрямований на пластини нігтів, протягом короткого часу висушує шари манікюру, роблячи їх стійкими до зовнішніх впливів.

Відмінності манікюрних настільних ламп по джерелу світла

З застосовуються в наші ламп для манікюру можна виділити такі різновиди:

 • універсальні сушарки для різних видів лаків нігтів з ультрафіолетовим випромінюванням розраховані на невеликим термін служби;
 • конструкції на основі газосвітної трубки з холодним катодом діють, завдяки газу, що створює люмінесцентне свічення при подачі електроенергії на електрод.Ці моделі більш довговічні і досить економічні;
 • LED пристрої характеризуються високою ефективністю і забезпечують при невеликій потужності високу швидкість просушування, особливо при взаємодії з гелевими матеріалами і шелаком.

Існують гібридні конструкції, що поєднують функції декількох приладів. Деякі моделі настільних ламп робляться на базі світлодіодів і одночасно комплектуються УФ-лампою.

Про якість та особливості різних видів настільних ламп для манікюру можна судити з досвіду користувачів – професійних фахівців салонів краси та любителів манікюру, які використовують лампи для нігтів в домашніх умовах.

Лампа розжарювання є далеко не найкращим джерелом світла для даної процедури. Її світло тьмяний і жовтий, що зовсім не підходить для освітлення робочого місця майстра манікюру з урахуванням специфіки роботи. Для щоденної багатогодинної роботи, що викликає напругу зору, лампа розжарювання не підходить. Вона не дає якісного освітлення, чого очі швидко втомлюються і до кінця робочого дня виникають неприємні відчуття і біль.

Люмінесцентні лампи були широко поширені кілька років тому.Якщо правильно підібрати потужність, то можна створити найбільш комфортний рівень освітлення робочого місця. При цьому мінімальна прийнятна потужність -11 Вт, що відповідає споживанню 55 Вт електроенергії. Від звичайних ламп енергозберігаючі відрізняються великим терміном служби.

Галогеновая лампа дає яскраве світло, по спектру наближений до природного вуличному освітленню, відрізняється від лампи розжарювання вмістом в колбі суміші парів брому і йоду. Буферний газ продовжує термін служби, однак за якістю освітлення галогенові лампи також малоефективні при використанні в світильниках для манікюру і поступаються місцем настільним лампам з діодами.

Світлодіодна лампа -лучший варіант для освітлення робочого місця майстра манікюру з сучасних джерел нейтрального і холодного света.Настольние світлодіодні лампи стали застосовуватися для манікюру не так давно, але з урахуванням тенденції заміни на діоди інших типів ламп через пару років світлодіодні світильники повинні будуть повністю витіснити і лампи розжарювання, і енергозберігаючі моделі з наступних причин:

 • характеризуються високою інтенсивністю випромінювання – дають яскравий рівномірний світло без різких тіней;
 • не гріють, що зручно для манікюрною процедури і продовжує термін служби;
 • відрізняються низьким рівнем енергоспоживання, екологічні;
 • не мають мерехтіння, не шкідливі для органів зору і шкіри;
 • компактні і можуть бути представлені в різних конструктивних варіантах.

Крім всіх цих плюсів світлодіодна лампа для манікюру сушить лакове покриття всього за 20-30 секунд. За сукупністю властивостей даний тип ламп можна віднести до професійного обладнання для манікюру.

Конструктивні особливості

Існують різноманітні конструкції ламп для манікюру. Для здійснення оптимального вибору пристрій слід враховувати особливості конструкцій і зважити переваги. Бажано детально розібратися в характеристиках моделі, заявлених виробником, щоб оцінити адекватність вартості приладу.Розмір конструкції – також важливий параметр. Зручність деяких моделей в тому, що можна сушити лакове покриття, помістивши обидві руки в прилад одночасно. Всупереч очікуванням такі різновиди компактні і не займають багато місця.

При виборі має значення наявність додаткових функцій: сенсорного управління, вентилятора, таймера, висувне вікна і лупи. На етапі покупки лампи для манікюру важливо уточнити, який різновидом ламп оснащено в пристрій.

Облік характеристик моделі, поряд з іншими критеріями вибору, допоможуть придбати кращий з можливих варіантів.

Критерії вибору настільних ламп для манікюру

Настільна лампа, яку нейл-майстер використовує для освітлення поверхні манікюрного столу, не просто прилад. При правильному виборі це один з ефективних помічників спеціаліста з манікюру. Від якості світла без перебільшення залежить і якість роботи майстра, і зручність при проведенні процедури, а значить, задоволеність послугою з боку клієнта.

Хочеться, щоб модель не тільки забезпечувала хороше освітлення, але і була надійною, недорогий, мала стильний зовнішній вигляд і довго служила.До вимог покупців ламп для манікюру можна віднести:

 • яскравість світла;
 • компактність конструкції;
 • прийнятна ціна;
 • довговічність і міцність;
 • можливість змінювати напрямок світла, регулювати висоту і кут нахилу за рахунок рухливості штатива;
 • відсутність мерехтіння і нагрівання;
 • низьке споживання електроенергії.

Якщо говорити про парамеров, відповідно до яких вибирають професійні лампи для салонів і конструкція для манікюру в домашніх умовах, то варто зупинитися на деяких найбільш важливих.

Потужність лампи відповідає за рівень яскравості світла і вказується виробником у ВАТ:

 • для домашнього користування буде достатньо потужності приладу в 9 Вт. Це найпростіше, компактне і дешевий пристрій для підсвічування столу або сушки нігтів;
 • економія бюджету можлива і при покупці 18 ватної лампи, цілком придатною не тільки для аматорського манікюру, але і для процедур в салоні краси;
 • професійне надання послуг манікюру передбачає наявність більш дорогої моделі в 36 Вт з вентиляцією, таймером і светоотражающим покриттям;

З якісної полімеризації акрилу і всіх видів лаку в спеціалізованих великих салонах відмінно справляються пристрої потужністю понад 45 Вт.

Від колірної температури залежить, яке світло буде давати лампа:

Температура в Кельвінах Відтінок світла
2700 – 3000 К теплий білий світ
4200 – 4500К природний білий світ
6000 – 6500К холодне біле світло

Найбільш підходящим світлом вважається нейтральне випромінювання середнього діапазону з відхиленням в бік холодного.

Функціональні можливості – ще один важливий параметр лампи. Конструкція повинна мати можливість регулювання яскравості світлового потоку, вибору колірної температури, зміна положення лампи при вигині штатива і наклонеплафона. Регулювання особливо важлива для яскраво світять світлодіодних ламп. З їх допомогою можна комфортно працювати, якщо виключити сліпучий ефект. Конструкція лампи повинна дозволяти легко перенаправляти світло на використовуваний в конкретний момент ділянку столу.Регулювати яскравість і вибирати колірну температуру стало можливим лише в світлодіодних лампах. Саме великим списком достоїнств пояснюється, чому LEDлампи виходять на пік популярності і все краще продаються.

За типом систем кріплення ламп діляться на три типи: на майданчику, на струбцине і на пріщепке.Первая і другий різновид використовуються при стаціонарному застосуванні і зручні для установки на великих робочих поверхнях. Якщо ж на столі місця мало, або майстер часто переміщається разом з обладнанням, інструментами і матеріалами, то краще вибрати лампу на прищіпки.Вона буде не менш ефективним, до того ж можна вибрати стильну модель яскравого забарвлення.

Вага і габарити важливі для тих, хто надає послуги манікюру вдома і привозить лампу до кожного клієнта. Компактна лампа може бути недорогий і при своїй мобільності відповідати функціональному призначенню. При виборі варто звернути увагу на невеликі акумуляторні моделі. Ціна ламп для манікюру з малими габаритами залежить більше не від комплектації, а від дизайну.

На якій би моделі не зупинився вибір, лампу не варто розглядати як єдиний і достатній для роботи джерело світла.У кімнаті завжди повинні бути присутніми інші освітлювальні прилади. Світло лампи не дає повноцінного освітлення, а лише доповнює світловий потік з вікон або від стельових світильників. Поєднання верхнього освітлення приміщення і світла якісної світлодіодної лампи найбільш сприятливо для очей при виконанні складного манікюру та обслуговування клієнтів протягом робочого дня.

Як вибрати настільну лампу – 5 помилок погіршують зір. Правильний вибір для школяра, для роботи, для манікюру.

Для тих, хто любить почитати книгу або попрацювати сидячи за столом, не кажучи вже про школярів, які годинами проводять час за підручниками, настільна лампа є незамінним аксесуаром освітлення.

При її виборі ви зобов’язані враховувати всі нюанси, від яких безпосередньо залежить, наскільки зручно і безпечно буде користуватися пристроєм.

Мало хто замислюється, але не правильно обрана настільна лампа, легко може спалити ваш будинок або покалічити здоров’я дитини.Щоб цього не сталося, при покупці варто знати основні моменти і помилки, які відповідають за безпеку і впливають на ваш зір.

Неправильно підібране лампу, крім як прихованим інструментом тортур і назвати то складно.

Опора або підставу лампи

При виборі, насамперед звертайте увагу на опору лампи. Вона може бути двох видів:

Якщо вона блискуча, то така підстава відображає більшу частину світла. Світло спочатку падає на ніжку, а потім відбивається вам чи вашій дитині в очі.

Це сильно шкодить сітківці ока і його кристалики. Якщо ви купили таку лампу і використовуєте її від 3-х до 6-ти місяців, кожен день, по кілька годин, то зір за цей період може впасти на кілька діоптрій.

Тому підставу і ніжка завжди повинні бути з матового матеріалу.

Це допоможе уникнути відблисків і псування зору.

До речі, вимоги матової поверхні, в рівній мірі відноситься і до робочого столу.

Не можна спільно застосовувати настільний світильник і оргскло або інші скляні матеріали.

Коли школяр чи доросла довго працює за робочим столом, то яскравий колір самої настільної лампи є додатковим подразником. Це сприяє тому, що очі напружуються ще сильніше.

У результаті, всього за півроку такого сусідства, у вас може істотно впасти зір. Якщо блискуча опора, негативний ефект дає відразу ж – попрацюйте під таким освітленням пару хвилин і потім подивіться вдалину, переконайтеся самі.

Те ось яскравий, глянсовий колір корпусу, наприклад тієї ж самої ніжки опори, хоча вона вже і буде пластиковою, позначиться мінімум через кілька місяців використання.

Тому хороша лампа повинна бути нейтрального кольору – сірого, бежевого, темного.

Плюс, вона не повинна бликовать.

Форма плафона

Ні в якому разі не можна, щоб лампочка в освітлювальному приладі була висунута за плафон, тобто випинала.

У цьому випадку вона обов’язково буде “бити по очах”. Офтальмологи кажуть, що так напружується і кришталик ока і сітківка.

Тому в ідеальної моделі, лампочка повинна бути цілком прихована в плафоні.А сам плафон мати форму трапеції з широкими краями конуса.

У цьому випадку ширина світлового пучка буде приблизно 40 градусів. Це гарантує оптимальне освітлення, і в той же час забезпечує точний напрям світла на об’єкт, без будь-якого впливу на ваші очі.

Зустрічаються плоскі плафони, які добре розсіюють світло.

Такі моделі гарні для створення приглушеного освітлення у всій кімнаті, але не для читання або роботи за столом.

Гострота зору при такому плафоні також буде знижуватися, а очі втомлюватися.

Температура нагріву

Якщо ви вибрали світильник з тонким плафоном з пластмаси, товщиною менше 2 мм, є велика ймовірність того, що при безперервній роботі більше 3-х годин він почне плавитися.

Також на це впливає близькість розташування самої лампочки від стінок плафона. А якщо корпус металевий, чи грає роль товщина його стінок?

Звичайно, так! Температура нагріву тонкого металевого плафона, може досягати таких температур, що на лампі запросто можна підсмажити сосиски або яєчню.

А тепер задумайтесь, адже такого розпеченого корпусу можуть торкнутися і пальці вашої дитини. Що буде з ними?

Фактично це не освітлювальний прилад, а подобу сковороди для смаження. Тому купуйте моделі з товстого металу або пластику.

Мінімальна відстань між лампочкою розжарювання і стінками плафона має бути мінімум 5 см.

А товщина його стінок – більше 2 мм.

Скляний плафон

Якщо скло настільної лампи виконано неякісно, ​​то корпус просто-напросто може тріснути.

Більш того, ці осколки поранять вас і ваших дітей в момент знаходження за робочим столом.

Тому не рекомендується купувати вироби зі скляними плафонами.

Крім цього, такі моделі легко пошкодити, просто переносячи їх з однієї кімнати в іншу, або випадково вдаривши.

А дитяча кімната, це в тому числі і місце для активних ігор і забав вашої дитини.

Колір світіння і потужність лампочки

Офтальмологи рекомендують вибирати для настільних ламп звичайні лампочки жовтуватого кольору.

Справа в тому, що наші очі природним чином звичні до сонця. Тому саме такий відтінок буде надавати мінімальний вплив на зір.

Він найбільш натуральний і природний для всіх нас.

Білий колір з невеликою блакиттю від енергозберігаючих лампочок буде викликати не тільки дискомфорт, але і супроводжуватися внутрім’язовими спазмами очного нерва, через непомітного на перший погляд мерехтіння.

Що стосується потужності, завжди вивчайте інструкцію.У ній повинно бути чітко прописано, лампочки на скільки ват, можна вкручувати для даного виду світильника.

Нерідкі ситуації, коли перегріта лампочка вибухає прямо всередині цоколя.

Яку ж потужність можна використовувати безпечно?

Для звичайних ламп розжарювання це максимум 40-60Вт.

Не потрібно туди вкручувати 100 ватні екземпляри. Надмірний світловий потік може викликати роздратування і синдром сухого ока.

Для світлодіодних, значення потужності знаходяться в межах від 7 до 11Вт.

Мінімальний світловий потік – 300 Лм, рекомендований 500-600 люмен.

Неправильний підібраний кут падіння світла, висота від поверхні робочого столу можуть також призвести:

 • до швидкої стомлюваності
 • дистрофії сітківки

Якщо ви і ваші діти правші, розміщуйте лампу так, щоб вона була з лівого боку від вас.

Якщо лівші – то з правого. Це допоможе уникнути заважає тіні при читанні і листі.

Сам світильник повинен розташовуватися так, щоб ваше обличчя знаходилося в тіні від світла лампи, але не далі 40-50 см від книги, яку ви читаєте.

Регулюється це заввишки і вигином штатива.

Короткі екземпляри нижче 35 см будуть неправильно розподіляти світловий потік.

Ще запам’ятайте дуже важливу річ: наявність настільної лампи, якою б вона потужністю не була, жодним чином не відміняє загальне світло.

Тобто, люстра або точкові світильники на стелі в кімнаті, повинні обов’язково горіти.Це пов’язано з фізіологічним механізмом нашого зору.

Коли навколо темно – зіниця прагне розширитися, щоб “увібрати” більше світла. Ви включаєте лампу і в цей самий момент, очей отримує дуже яскравий локальний пучок, який потрапляє безпосередньо на сітківку.

Це призводить до незворотних змін. А загальне освітлення:

 • по-перше, звужує зіницю
 • по-друге, дозволяє знизити потужність самої лампи

Світлодіодна настільна лампа

Останнім часом на зміну звичайним лампам, прийшли світлодіодні моделі.Вони мають ряд переваг:

 • більш екологічні
 • споживають менше ел.енергії
 • не містять ртуті, на відміну від енергозберігаючих
 • мають величезний ресурс роботи – до 50 000 годин
 • безпечні для очей

Люмінесцентні енергосберегайкі, часто блимають і мерехтять, що незмінно позначається на проблемах із зором.

Коли купуєте настільну світлодіодну лампу потрібно чітко розуміти, для яких завдань ви її будете використовувати. Для тих, кому доводиться багато читати або писати на папері, наприклад школяреві чи студенту, найкраще підійдуть лампи з теплим білим або просто білим кольором світіння (3500-5000К).

Білий світ також буде ідеальним для роботи в офісі. Вважається, що він допомагає краще концентруватися і підвищує продуктивність праці.

Тому, якщо ви роботодавець або начальник, і хочете щоб ваші співробітники не Філонов і не засипали за столом, купуйте саме такі моделі.

А ось світильники з холодним світлом, стануть в нагоді для роботи з дрібними деталями – часовому майстру, майстру манікюру, гравіровщіка.

Загалом тут потрібно зробити вибір, необхідна вам лампа для роботи або “для душі”. З тими, що для душі, все набагато простіше.

Це звичайний декоративний елемент інтер’єру і особливо морочитися з якимись параметрами не потрібно.

К “робочим” лампам вже пред’являються певні вимоги. При покупці Led моделі ви купуєте світильник з інтегрованими світлодіодами, т.е. джерело світла залишається з вами раз і назавжди.

А значить, вкрай бажано, щоб вони були забезпечені додатковою функціональністю. Адже ви не зможете зменшити або збільшити рівень освітленості, простою заміною лампочки 60 Вт на 40Вт або навпаки, як в звичайних моделях.

У led виробах, джерело світла вже за вас розрахований виробником. Тому, чим більше параметрів можна відрегулювати, тим лампа краще і універсальніше.

При цьому сенсорне управління, виглядає витонченіше, ніж кнопкове.

Ви значно полегшите собі життя, якщо купите виріб:

 • з регульованою висотою
 • регульованим градусом нахилу і повороту

Віддавайте перевагу тим, які гнуться по всій площі. Та й дизайн у них приємніше. Чи не незграбний, а з гарними лініями.

В особливо наворочених моделях можна навіть зустріти вбудовані:

 • годинник і будильник
 • календар
 • usb зарядку

Ще один важливий момент – це функція діммірованія.З нею, світло можна робити або яскравіше, або тьмяніше. Саме головне перевіряйте, щоб лампочки були пристосовані під цю функцію.

Загалом, правильно вибрані сучасні світлодіодні лампи, відкривають перед вами багато можливостей і роблять життя набагато комфортніше.

Лампа Настільна для манікюру | 2019 | – Яку краще вибрати?

Лампа настільна для манікюру є важливим атрибутом, що забезпечує безпеку і якість процедури

Лампа настільна для манікюру є важливим атрибутом, що забезпечує безпеку і якість процедури.Це спеціальний прилад, який допомагає уникнути сильного напруги очей. Такі лампи відрізняються потужністю і стильним дизайном. Є спеціальні моделі для сушіння нігтів і навіть для знезараження інструментів. Давайте розберемося, на що слід звернути увагу при виборі відповідної моделі, а також дізнаємося, як правильно обладнати робоче місце для забезпечення максимального комфорту.

Лампа для манікюру настільна має просту конструкцію: корпус з лампочками і панель для управління

Що з себе являє лампа настільна для манікюру

Перш ніж купити такий пристрій, потрібно детальніше дізнатися, що це таке.Лампа для манікюру настільна має просту конструкцію: корпус з лампочками і панель для управління.

Особливу увагу варто приділити моделям з ефектом сушіння. Деякі вироби обладнуються додатковими функціями. Це може бути вентилятор або таймер.
Настільні лампи для просушки бувають люмінесцентними або робляться на базі світлодіодів. Їх дія заснована на інтенсивному випромінюванні, яке направляється на пластини нігтів. Це дозволяє швидко сушити гелеві шари манікюру.Харчування здійснюється за допомогою автономного або виділеного джерела.

Переваги обладнання

Вибрати якісні настільні лампи для манікюру допоможуть відгуки інших користувачів. Краще, якщо подібний пристрій буде кріпитися до бічної поверхні робочого столу. Це дозволить залишити більше місця під робочу поверхню.

Пройдемося по пріоритетами ламп для манікюру:

 • Компактність.
 • Невелика ціна.
 • Довговічність конструкції і міцний корпус.
 • Точене напрямок світла, яке можна поміняти.

Існують також лампи для манікюру з ефектом сушки

 • Чи не мерехтять і не нагріваються.
 • Рухомий штатив дозволяє регулювати висоту і кут установки лампи.

Рада! Використання енергозберігаючих ламп дозволяє забезпечити 8 тисяч годин роботи без перерви.

різновиди

Для подібних освітлювальних джерел світла застосовуються люмінесцентні або світлодіодні лампи.Люмінесцентні варіанти бувають різними по функціоналу і габаритам. Їх можна використовувати в салоні, а також початківцям користувачам.
Уф-лампи допомагають ефективно сушити матеріали будь-якого виробництва.

Світлодіодні моделі характеризуються тривалим терміном служби і значною інтенсивністю випромінювання. Крім того, вони мають невеликим рівнем енергоспоживання, а також високою міцністю. Світлодіодна лампа настільна для манікюру швидко сушить лакове покриття, за 20-30 секунд.

Рада! Світлодіодні лампи відомі своєю екологічністю. Вони не створюють пульсації і не так шкідливі для шкірного покриву. У них немає шкідливих компонентів.

Відмінності функціоналу ламп

Вирішуючи, яка настільна лампа для манікюру краще, варто звернути увагу на неонові моделі. Вони забезпечують природне освітлення, яке нешкідливо для очей. Такий світ не кидає тіні і рівномірно освітлює поверхню. Їх можна віднести до професійної техніки.

Варто звернути увагу на неонові моделі. Вони забезпечують природне освітлення, яке нешкідливо для очей

Настільні лампи можуть бути різних типів:

 • Галогенні здатні прослужити довше, ніж лампи розжарювання.
 • Люмінесцентні варіанти відрізняються високим рівнем освітлення.
 • Ультрафіолетові моделі часто комплектуються спеціальним вентилятором, який забезпечує більш рівномірне світіння. Для сушіння використовуються лампи А-типу, які не викликають засмагу.
 • Лід-світіння забезпечується світлодіодними сполуками, які якісно просушують поверхню нігтів.

Крім настільних ламп, хорошого майстра потрібно лампа-лупа. Бувають настільні та підлогові моделі. У настільних варіантів присутній є можливість регулювання кута нахилу. Підлогові конструкції часто обладнуються пересувними штативами, за допомогою яких їх можна легко переміщати. За допомогою таких пристроїв можна розглянути мімічні зморшки, залишки кутикули та інші недоліки.

Такі моделі обладнуються спеціальними шарнірами, які дозволяють розгортати конструкцію на 360 градусів.

Рада! Лампи лупи мають діаметр віконечка, від розміру якого залежить яскравість лампи. Важливо враховувати, що чим яскравіше світіння, тим сильніше нагрівається прилад. Краще підібрати лампу денного освітлення.

Яку модель вибрати?

Існують різноманітні настільні лампи для манікюру для сушки. Щоб вибрати відповідне пристрій слід знати особливості конструкцій, переваги і характеристики.Така функція, як сушарка для нігтів підвищує вартість приладу.

Люмінесцентні варіанти відрізняються високим рівнем освітлення

Важливим параметром вважається розмір ламп. Деякі моделі дозволяють сушити покриття на двох руках одночасно. Такі прилади можуть бути невеликого розміру і займають зовсім небагато місця.

Для сушіння застосовуються такі варіанти ламп:

 • Уф-сушарки припускають застосування ультрафіолетового випромінювання для сушіння нігтів, покритих різними видами лаку.Подібні моделі мають невеликим терміном служби.
 • Добре взаємодіють з шелаком led пристрої, які мають високу швидкість просушування.
 • Застосовуються газосветние конструкції з холодним катодом. Такі моделі діють, завдяки газу. При цьому випромінювання виконується за допомогою електрода. Ці лампи відомі довговічністю і економічністю.
 • Гібридні конструкції виробляються з декількох приладів. Це можуть бути газосветние і світлодіодні конструкції.

Добре взаємодіють з шелаком led пристрої, які мають високу швидкість просушування

Рада! При полімеризації покриття УФ-лампами застосовується спеціальна температура. Пам’ятайте, що від високих температурних значень нагрівається корпус вироби. Якщо лампочка зношується, то якість роботи знижується.

На що слід звернути увагу

Професійна настільна лампа для манікюру або конструкція для домашнього використання передбачає певні параметри пристрою.
Найважливішим параметром є потужність. Отже, давайте дізнаємося, які є варіанти:

 • 9 Вт забезпечує просту і найдешевшу сушку нігтів. Такі моделі можна використовувати в домашніх умовах. Це компактні пристрої.
 • Лампи 18 Вт також застосовуються при обмеженому бюджеті. Їх можна використовувати не тільки в салонах краси, але і для процедур на дому. Такі моделі справляються з полімеризацією акрилу, гель – лаку або шелаку.
 • До більш дорогим варіантів відносяться моделі в 36 Вт.Це прекрасне рішення для салону краси. Дані прилади оснащуються вентиляцією, таймером і відбиваючим покриттям.
 • У спеціалізованих салонах застосовуються пристрої 45-54 Вт.

До більш дорогим варіантів відносяться моделі в 36 Вт. Це прекрасне рішення для салону краси. Дані прилади оснащуються вентиляцією, таймером і відбиваючим покриттям

Швидкість полімеризації залежить від розмірів приладів. Важливі додаткові функції. Це може бути сенсорне управління, висувне вікно або таймер.

Перед покупкою приладу переконайтеся, що у даного вироби є сертифікація.
Пристрій приладу повинно мати закритий корпус і спеціальний отвір для рук. У салонах часто використовуються апарати, які дозволяють вмістити відразу обидві руки. Це дозволяє заощадити час.

Зручний елемент – автоматичний лічильник часу, який дозволяє відміряти час, а не спеціально засікати його. Це позбавить від хвилювань, просушити лак чи ні.

Деякі лампи для шелаку обладнуються вентиляторами.Даний механізм дозволяє зменшити відчуття печіння при сушінні. Важливим параметром є – кількість ламп. Обов’язково варто уточнити, який тип ламп застосовується в пристрої.

Всі ці важливі характеристики допоможуть зробити правильний вибір.

Рада! Якщо лакове покриття не досушити, то воно починає сколюватися і облазити. Якщо перетримати руки під таким світлом, то покриття стає крихким. При цьому декоративний шар буде кришитися навіть при незначному тиску .

Огляд популярних моделей

Існує велика різноманітність всіляких ламп для манікюру. Давайте розглянемо деякі моделі і їх характеристики.

Отже, поїхали:

 • J ess nail 36 W являє собою ультрафіолетовий прилад, який корисний для такої процедури, як нарощування. Пристрій має чотири лампочки і таймер. Також лампа обладнана режимом «нескінченність». Для рівномірної сушки в приладі передбачено дзеркальне дно і стінки.Також є спеціальне висувне дно, за допомогою якого легко міняти лампи.

Jess nail 36 W являє собою ультрафіолетовий прилад, який корисний для такої процедури, як нарощування

 • Harmony Gelish Pro використовується для манікюру гель-лаком. Подібна конструкція укомплектована світлодіодними елементами. Спочатку була створена спеціально для обробки гелів бренду Gelish, але придбала популярність і при полімеризації інших покриттів. Ергономічний дизайн приладу і правильне розташування ламп дозволяє сушити лак з усіх боків нігтя.Процедура виконується в найкоротші терміни. При цьому просушити базове покриття можна за 20 секунд, а кольорові лаки за 50 секунд. Такий прилад зручний в експлуатації і оснащений таймером.

Harmony Gelish Pro використовується для манікюру гель-лаком. Подібна конструкція укомплектована світлодіодними елементами

 • OPI Led Light GC 900 являє собою світлодіодну конструкцію, яка застосовується для обробки гелевих лаків. Для сучасного приладу не потрібна заміна ламп.Крім того, випромінювання не має шкідливого впливу на поверхню шкіри. Ця лампа нового покоління дозволяє полимеризовать склад за пару секунд. Вбудовані лід елементи характеризуються енергозберігаючими властивостями. Вони можуть пропрацювати до 50 тис. Годин. Всередині конструкції є металевий корпус, а зовні використовується пластик високої якості.

OPI Led Light GC 900 являє собою світлодіодну конструкцію, яка застосовується для обробки гелевих лаків. Для сучасного приладу не потрібна заміна ламп

 • Nailico-Optima представляє комбіновану модель, що володіє довговічністю ламп і високою швидкістю сушки.Заміна ламп не потрібно протягом усього експлуатаційного терміну. Вдала комбінація дозволяє застосовувати прилад для роботи з різними варіантами покриттів. Такий прилад дозволяє значно скоротити час полімеризації матеріалу. Це дозволяє скоротити загальний час, відведений для процедури нарощування нігтів.

Nailico-Optima представляє комбіновану модель, що володіє довговічністю ламп і високою швидкістю сушки

 • Jiadi 36W JD 818 комплектується 4 лампами, потужність кожної 9 Вт.Крім того в прилад вбудований таймер на 2 хвилини. Перевагою пристрою є режим постійного горіння. Також є висувне дно, що дозволяє використовувати конструкцію для проведення педикюру. Є можливість повної заміни ламп. Всередині пристрій покрито фольгою.

Jiadi 36W JD 818 комплектується 4 лампами, потужність кожної 9 Вт. Крім того в прилад вбудований таймер на 2 хвилини

Рада! Регулярний догляд та чистка приладу збільшить термін його служби. Якщо лак прилип до стінки, то його потрібно прибрати будь-яким твердим предметом.Для цих цілей можна користуватися розчинником.

Скільки часу сушити нігті?

Особливу увагу варто приділити правилам сушки нігтів. Тривалість процедури визначається шаром і показником потужності пристрою:

 • Базове покриття висихає за 35 секунд.
 • Перший шар лакового покриття сохне близько двох хвилин.
 • Стільки ж часу потрібно і для другого шару.
 • Полімеризація здійснюється за 2 хвилини.

Не можна чіпати лакові прошарку, поки не буде завершено манікюр. Якщо лампа має потужність тільки 9 Вт, то час необхідно збільшити в два рази. Якщо пристрій має потужність до 36 Вт, то час витримки стандартне. При використанні пристрою 54 Вт нормальний період – 1-2 хвилини.

Якісна і недорога лампа дозволить виконувати чудовий манікюр в домашніх умовах

Після кожного використання приладу, його потрібно дезінфікувати. Це дозволить уникнути розвитку грибкових захворювань.Для цього застосовуються спеціальні засоби. Не можна допускати перегріву лампи, а якщо деталі перегоріли, то потрібно швидко зробити заміну.

Якісна і недорога лампа дозволить виконувати чудовий манікюр в домашніх умовах. Який варіант вибрати, вирішувати вам.

Настільна лампа для манікюру на струбцине MT-812

Для хорошої роботи майстра манікюру необхідно правильно освітлене робоче місце. Це впливає не тільки на якість виконаного манікюру, але і на комфорт майстра і клієнта.Більшою популярністю користується лампа з кріпленням за допомогою струбцини: воно займає мало місця на робочому столі, що актуально, якщо у вас обмежена простір. Лампа функціональна з поворачивающимся плафоном, що дуже зручно у використанні, так як з нею не доведеться при необхідності пересувати клієнта або сам світильник.

Настільна лампа на струбцин е – дуже функціональна, зручна і затребувана модель. Такі світильники можна зустріти над робочим місцем студента, школяра або офісного співробітника.Вони практично не використовуються для декоративного освітлення. Кожному необхідно купити настільну лампу, так як це дуже практичний варіант для локальної підсвічування письмового або комп’ютерного столу. Для фіксації лампи застосовується струбцина, за допомогою якої її можна закріпити практично на будь-якій поверхні. Найчастіше такий тип кріплення поєднується з досить довгою шарнірної ніжкою. Вона дозволяє нахиляти світильник в будь-які сторони, регулюючи його положення і кут освітлення. Сучасні моделі подібних ламп виглядають стильно і строго.

Переваги: ​​
 • Колір: в асортименті
 • Габарити: Довжина важеля 65 см.
 • Габарити в упаковці: 16х16х29
 • Технічні особливості: на струбцине
 • Потужність: 60W
 • Кількість ламп: 1
 • Напруга: 220V
 • Ступінь захисту оболонки: IP20
 • Цоколь: E27
 • Тип використовуваної лампи: Розжарювання, Світлодіодний, Енергозберігаюча
 • Матеріал: Метал

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО Зовнішній вигляд ТОВАРУ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ЗАЗНАЧЕНОГО НА ФОТОГРАФІЯХ.

Настільна лампа для манікюру на струбцине MT-812 reviews

About this product reviews yet. Be the first!

Освітлення в перукарні: правильна організація робочого місця

Як об’єкт сфери обслуговування, перукарні є необхідним місцем як для чоловіків, так і жінок. Тому до приміщень передбачені особливі вимоги, як і до всіх об’єктів приватного бізнесу.

Правильне освітлення в перукарні – необхідна умова дотримання всіх санітарних норм і правил.До того ж, приємне світло формує позитивне ставлення до роботи самих майстрів і привертає увагу клієнтів.

Особливості висвітлення перукарні

Розподіл світла в перукарні повинно відповідати санітарним нормам і правилам, зазначеним у відповідних документах. Йдеться також про забезпечення охорони здоров’я співробітників і створенні комфортних умов для відвідувачів.

На якість освітлення дуже сильно впливають такі фактори, як колір стін, покриття для підлоги, фактура і тип меблів.Тому вирішення проблеми освітленості повинно бути комплексним.

Правильне освітлення впливає на якість роботи перукаря. Наприклад, при фарбуванні волосся світло повинне бути яскравим, але в той же час розсіяним. Інакше перепади в освітленості робочого місця і всього залу будуть перешкоджати підбору відтінку волосся.

Величезну роль в правильному фарбуванні волосся і виборі потрібного відтінку грає наявність природного світла. Тому освітлення повинно використовуватися по максимуму як в робочій зоні, так і в технічних приміщеннях.

Колірна температура джерел світла повинна бути оптимальною для клієнта і перукаря. Тут мається на увазі колірна гамма забарвлення джерел світла. Вона підтримує нормальний рівень працездатності майстра і гарний настрій відвідувача. Наприклад, теплі відтінки джерел кольору комфортні для клієнта, але знижують якість роботи. Холодні відтінки стимулюють працездатність, але знижують настрій, навіть можуть викликати роздратування.

Норми і вимоги

Існують такі важливі і серйозні документи як СанПіН 2.1.2.2631. Назва звучить страхітливо, але це якраз і є санітарні норми і правила, розроблені законодавством, згідно з яким проводяться перевірки. Правила освітлення перукарень в документі теж чітко прописані. Особлива вимога висувається до організації природного світла в приміщенні.

Площа вікон повинна бути не менше 20% від основної площі, відстань від вікна до стіни, розташованої навпроти – не менше 7 метрів. Щоб зменшити втрати природного світла, в салонах краси рекомендується встановлювати вікна вторинного типу без палітурок.Щоб уникнути проникнення прямих сонячних променів, необхідно встановлювати захисні козирки зовні вікна, а також жалюзі з внутрішньої сторони.

Оскільки тривалість робочого дня в перукарні становить 14 – 15 годин, одним природним освітленням ніяк не обійтися. Цю проблему вирішують штучні джерела світла.

Згідно з санітарними нормами, світловий потік в приміщенні салону повинен складати 450 люмен.

Люмен – це кількість світла, випромінюваного джерелом.Аби не заглиблюватися в фізику, можна сказати, що такий показник досягається за допомогою стельових ламп з растровими відбивачами. Маються на увазі спеціальні конструкції з гратами, покликані відображати і розсіювати світло. Не обов’язково, але бажано, щоб ці конструкції були прямокутної форми.

Санітарні норми прописують також додаткове освітлення робочого місця перукаря. Воно повинно бути освітлено світильниками, розташованими на стіні, на висоті 1,8 -2,0 метра. Краще, щоб це були точкові світильники з люмінесцентними лампами, що дають розсіяне світло.Крім того, на кожному робочому місці встановлюють джерела спрямованого світла, з регулюванням висоти і кута освітлення.

Професійне освітлення для салону краси по зонам

Зона ресепшен

Якщо театр починається з гардеробу, то перукарня з зони адміністрації або ресепшен. Тут відвідувач зустрічається з хостес, знайомиться з сертифікатами майстрів, прейскурантом цін на послуги, зразками стрижок і зачісок. Також можуть розташовуватися вітрини з фарбами, засобами догляду за волоссям.

Освітлення тут грає роль залучення клієнтів. Воно має бути м’яким, розсіяним, не викликати роздратування. Ці функції виконують растрові світильники, підвісні конструкції з опаловим розсіювачем, точкові світильники, модульні лінії освітлення.

Місце знаходження адміністратора додатково освітлюється підвісним світильником, бра, настільною лампою для того, щоб розташувати клієнта до приємного спілкування. Вітрини можуть бути підсвічені трубчастими лампами, а на них спрямований прожектор з відповідним типом розподілу.

Перукарні зали

Світло в робочому залі повинен бути помірно яскравим. Його надлишок стомлює клієнта і майстра, а також порушує сприйняття кольору фарбованого волосся. Тому добре його наблизити до природного, але він буде більш яскравим, ніж в зоні ресепшен. Найкраще для цієї мети підходять люмінесцентні лампи, у яких світловий потік наближений до природного. Рекомендують використовувати плафони білого кольору для вирішення цієї ж задачі.

Робоче місце

Світло в робочій зоні повинен бути максимально наближений до природного, щоб клієнт і майстер бачили, як буде виглядати зачіска в звичайних умовах поза салону.

Природне освітлення помітно змінюється в залежності від часу доби. Тому робоча зона обладнується додатковими джерелами світла. Колір освітлення повинен бути білим, нейтральним. Світло на голову клієнта повинен падати прямо, а не спереду або ззаду. Для цього мають у своєму розпорядженні серію світильників над головою клієнта або два світильника по сторонам від голови і навпроти один одного. Для того, щоб прибрати тіні з особи клієнта, встановлюють додаткові прилади між дзеркалом і кріслом відвідувача.

Бажано освітлення робочого місця організувати так, щоб на клієнта падав м’який відбитий від стіни світло. Для цього встановлюють світильники за розсіюючими екранами.

Перукарні дзеркала

Фахівці з висвітлення не радять встановлювати додаткове підсвічування дзеркала на робочому місці перукаря. Це може сприяти появі непотрібних тіней і відблисків, виділяти і підкреслювати дефекти на шкірі клієнта, змінювати сприйняття кольорів. Світильники повинні висвітлювати НЕ дзеркало, а направляти світло уздовж дзеркал.

Джерела світла в перукарнях

Світильники повинні вирішувати проблеми правильного освітлення, але в той же час добре поєднуватися і гармоніювати з інтер’єром.

Джерела світла бувають:

 • галогенні;
 • металогалогенні;
 • світлодіодні;
 • люмінесцентні.

Перші два види застосовують в залах манікюру, педикюру, косметолога і візажиста. Але вони також мають ефект хорошою передачі кольору, тому можуть застосовуватися для локального напрямку світла на робочому місці.Недолік полягає в малій економічності. Люмінесцентні лампи вирішують питання загального нейтрального освітлення. Світлодіодні лампи дорогі, але забезпечують як спрямоване освітлення, так і хороший розподіл світла.

 • В зоні ресепшен використовують вбудовані світильники з люмінесцентними лампами. Місце адміністратора виділяють настільною лампою або бра. Тут же можна розташувати стильний торшер.
 • В робочій зоні використовують закриті стельові світильники із суцільними розсіювачами.Оптимальним рішенням є установка модульних систем з додатковими аксесуарами (повороти, кути, заглушки).
 • Для акцентного освітлення робочого місця застосовують прожектори з направленим променем. Широко використовують світильники типу Downlight. Це прилади спрямованого світла, вбудовуваність в стельові конструкції. Добре встановлювати їх над робочим місцем в ряд. Над дзеркалом оптимально розташувати лінійні люмінесцентні світильники. Доречні прилади з асиметричним відбивачем, також використовують бра з боків від дзеркала.
 • Споти – світильники, призначені для локального освітлення. Вони можуть бути настінними і стельовими. Оптимально використовувати стельові споти для освітлення робочого місця перукаря.

Правильне освітлення перукарні – важлива умова успішної роботи салону. Але, найголовніше, світло робить комфортним салон краси для клієнтів, які захочуть туди повертатися.

написано статей

39

.