Ногти

Апаратна чистка нігтів: Плюси і мінуси апаратної чищення нігтів від грибка

Геть грибок нігтів! Перевірений метод лікування!

Напередодні літа завжди хочеться виглядати бездоганно, від голови до ніг. Що робити, якщо нігті пожовкли, стали потовщеними і пухкими? Звичайний педикюр не допомагає впоратися з цією проблемою? Як позбутися від неприємного захворювання і подарувати нігтям нову здорове життя? На ці та інші запитання відповідає лікар дерматовенеролог медичного центру «Віта» Сергій Олександрович Васюков .

Що ж таке оніхомікоз?

Оніхомікоз, або в простолюдді грибок нігтів, являє собою інфекційне захворювання. Він може вражати одну або відразу кілька нігтів на руках і ногах. У дітей, дорослих і літніх людей захворювання протікає однаково, відрізняється лише швидкість одужання.

Хто може стати жертвами грибкових захворювань?

Під загрозою можуть опинитися любителі громадських лазень, саун, басейнів, громадських пляжів , адже спори грибків дуже живучі і можуть благополучно перебувати на звичайному піщаному громадському пляжі, на чужих капцях і рушниках.Також грибок може здолати людей зі зниженим імунітетом, цукровим діабетом і тих, хто проходив тривалу антибактеріальну терапію.

Чим може допомогти дерматолог в проблемі?

У медичному центрі «Віта» широкий спектр послуг, спрямованих на лікування оніхомікозу. На первинному огляді буде встановлено стадія захворювання і проведені діагностичні заходи . У разі підтвердження грибкового захворювання далі призначається повний лікувальний комплекс , в який входять місцеві засоби (креми, мазі), системні препарати, дотримання рекомендацій гігієнічного характеру, а також при необхідності призначається апаратна чистка нігтя з покриттям лаку з антимикотическим ефектом.Варто зазначити, що процедура апаратної чистки безболісна і безпечна.

Чому не можна піти в салон краси і зробити медичний педикюр (манікюр) або в домашніх умовах покрити ніготь лікувальним лаком?

Однією з головних помилок пацієнтів, особливо це стосується жінок, є ставлення до захворювання як до косметичної проблеми. Медичний педикюр включає в себе шліфування стоп, делікатне очищення нігтьової пластини, позбавлення від мозолів, але це ніяк не відноситься до лікування грибка! Боротьба з онихомикозом – величезний лікувальний комплекс, який може призначити тільки лікар дерматоловенеролог. Що стосується покриття нігтів лаком – це завершальна, що зміцнює стадія лікування. Одного лаку, також як однієї мазі, недостатньо для лікування грибкових захворювань нігтьової пластини.

обов’язкова апаратна чистка нігтів при оніхомікозі?

За свою практику в медичному центрі «Віта» зазначу, що всі пацієнти з онихомикозом проходили через апаратну чистку нігтя, тому що нігтьової грибок – захворювання пріставучєє і вимагає ретельного лікування , щоб виключити рецидив (повторне виникнення захворювання).

Чи достатньо 1 апаратної чистки нігтя для позбавлення від захворювання?

На первинному прийомі буде зрозуміла картина захворювання. Якщо нігтьова пластина не сильно вражена грибком, то досить 1 апаратної чистки спільно з комплексної лікарської терапією. Якщо ж у пацієнта запущена стадія, то буде потрібно кілька процедур чищення, а також розробимо індивідуальну схему лікування для досягнення позитивного результату.

Обов’язкова попередня консультація дерматолога або можна самостійно записатися на апаратну чистку нігтьової пластини?

Консультація дерматолога обов’язкове. Начитавшись статей в інтернеті, багато пацієнтів самостійно ставлять собі діагнози і записуються на різні процедури. Можливо у пацієнта роздратування або запалення кутикули у нігтя, а він це візьме за грибок. Апаратна чистка нігтя без попередньої консультації дерматолога і встановлення онихомикоза неможлива!

Дерматовенеролог Васюков Сергій Олександрович приймає в медичному центрі «Віта» за адресою: м Вологда, вул. Бєляєва, д. 1а, вул. М. Ульянової, д. 3, вул.Герцена, д. 50. Запишіться на прийом! (8172) 26-44-26

Запишіться на прийом до дерматолога за іншими адресами:

в Вологді:
вул. Герцена, 50,
вул. Ленінградська, 136,
вул. Бєляєва, 1а,
вул. М. Ульянової, 3
вул. Ярославська, 136,
вул. Карла Маркса, 80

(8172) 26-44-26

в Череповці:
пр. Перемоги, 133/19, тел .: (8202) 26-95-23
пр. Шекснінська, 11, тел.: (8202) 31-06-09

вул. Комарова, 7, тел .: (8202) 57-89-51

Апаратне лікування грибка нігтів на ногах

Апаратне лікування грибка нігтів на ногах

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Здається що, грибок нігтів і педикюр поняття несумісні? А ось і ні.Можливості сучасної лікувальної косметології дозволяють справлятися з онихомикозами будь-якій стадії і рівня складності.

І якщо раніше позбутися від грибка можна було тільки за допомогою хірургічного видалення ураженої пластини, то сьогодні проблему онихомикоза відмінно вирішує апаратна обробка грибкових нігтів. Крім усунення естетичного дефекту, даний метод також прискорює лікування мікозу.

 • 1 Що це таке?
 • 2 Переваги лікувального педикюру
 • 3 Матеріали
 • 4 Інструменти для апаратної чистки
 • 5 Техніка виконання лікувального педикюру
 • 6 Протипоказання до медичного педикюру

Що це таке?

Лікувальний педикюр – процедура медична.Його основним завданням є гігієнічний догляд і корекція нігтьових пластин, пошкоджених грибковою інфекцією. Однак не варто шукати подібну послугу в звичайних косметичних салонах.

Незважаючи на своє зовнішню схожість з класичним педикюром, лікувальний проводиться тільки в спеціалізованих медичних установах із застосуванням лікарських засобів і універсального обладнання. Виконується він фахівцями по стопі, ПОДОЛОГ.

Саме медичний педикюр вважається максимально ефективним при тотальному оніхомікозі, коли площа ураження нігтя становить понад 60%.При такій обробці стопи, нездорові тканини нігтьової пластини акуратно видаляються, а на оголені ділянки нігтьового ложа наноситься протигрибковий препарат. Що сприяє кращому пронікнове

Апаратна чистка нігтів від грибка

Грибок нігтів і стандартний косметичний педикюр можуть здатися несумісними. Технології сучасної косметології надають можливість не просто привести нігті в порядок, але і допомогти в боротьбі з онихомикозом різних стадії розвитку, форми.Крім усунення естетичного дефекту, апаратна чистка нігтів від грибка прискорює загальне лікування патології.

Особливості

Лікувальний апаратний педикюр виконується майстрами з медичною освітою. Основне завдання – грамотний гігієнічний догляд за нігтями, їх корекція після пошкодження грибком.

Незважаючи на наявність подібності апаратного лікувального манікюру з косметичним, основна відмінність полягає саме в місці їх проведення. Це установи, в яких ПОДОЛОГ (лікарі, що займаються лікуванням стоп, гомілки) застосовують лікарські засоби, необхідне обладнання.

При тотальному грибковому ураженні, якщо його площа займає більше 60% шкірного покриву на стопі, подібна обробка буде дуже ефективною. Лікар прибирає всі нездорові ділянки шкіри і нігтів, а на повністю оголені ложа завдає лікувальні препарати.

Подібна попередня чистка при грибку дозволить набагато краще і швидше проникнути ліків в верхній роговий шар нігтя і надати свою лікувальну дію.

Апаратний педикюр при грибку є повністю безболісним, він проводиться спеціальними приладами, в комплекті з якими йдуть насадки.Вони призначені не тільки для усунення хворобливої ​​нігтьової пластини, але також для шліфування пластин. Це прекрасне лікування грибка нігтів на ногах, що дозволяє зберегти привабливий вигляд стоп.

Якщо звернутися за допомогою до професіоналів, можна бути впевненим в гігієнічності виконання процедури. Ризик зараження в таких кабінетах повністю зводиться до нуля.

Переваги лікувального педикюру

У процедури апаратної чищення при грибку є велика кількість переваг.Серед них такі позитивні моменти, як:

 • повна безпека – є можливість зберегти пластину, не травмується шкіра;
 • швидке видалення ураженого нігтя;
 • скорочення лікувального періоду;
 • поліпшення загального дії місцевих засобів, тобто мазей, кремів, лаків;
 • повна відсутність побічних ефектів;
 • швидке візуальне поліпшення виду нігтьової пластини, його стану;
 • ефективне попередження рецидиву небезпечної інфекції;
 • можливість збору потрібного обсягу биоткани для необхідних аналізів.

Все це робить процедуру незамінною при розвитку грибкових патологій.

Інструменти для педикюру

Процедура апаратного лікування грибка на ногах не може бути проведена без застосування спеціальних пристосувань. У звичайний набір входять:

 1. Комплект спеціальних підкорених інструментів.
 2. Дезінфікуючий засіб.
 3. Спеціальний одяг – фартух, гігієнічні рукавички, маска. Косметичні одноразові серветки, звичайний рушник і підстилки.
 4. Аптечна перекис водню.
 5. Пластикова ванночка для ніг.
 6. Лікувальна лакове покриття.
 7. Роздільники для пальців ніг.
 8. Косметичні засоби для розм’якшення і подальшого відлущування ураженого епідермісу.
 9. Тапочки.
 10. Педикюрні мазі, креми з пом’якшувальною і бактерицидну властивостями.

Після проведення процедури все обладнання і інструменти проходять багаторівневу стерилізацію.Що стосується одноразових предметів, вони повністю замінюються на нові.

Інструменти для лікування

Вибір їх досить різноманітний. Ось основні:

 • кусачки;
 • оснащений різними режимами підкорений верстат;
 • косметичні леза, фрези для машинки;
 • декілька варіантів одноразових пилок для шліфування пластин, їх обточування;
 • шпатель;
 • пемза для обробки шкіри;
 • спеціальний двосторонній прилад для якісної обробки кутикули і самих пластин.

Для кожної процедури передбачено особливий набір для чищення. Інструменти підбираються індивідуально. Все визначає лікар після огляду, потім призначає апаратне лікування.

Техніка лікувального педикюру

Незважаючи на певну схожість лікувального апаратного педикюру зі стандартним гігієнічним є деякий характерна особливість. Воно полягає в технології проведення. Стандартна ж процедура виконання апаратного, тобто медичного, педикюру заснована на проведенні наступних кроків:

 1. Ретельний пильний огляд ніг, повна діагностика нігтьових пластин, щоб визначити можливі косметичні дефекти і загальний стан стоп на час тієї чи іншої маніпуляції.
 2. Якісна обробка шкірного покриву на пальцях на ногах спеціальними антибактеріальними мазями.
 3. Нанесення крему або лаку на кутикулу, а також на нігті спеціального розм’якшує масла.
 4. Подальше занурення стоп в приготований розчин, ефективно пом’якшує шкіру.
 5. Косметична обробка медичними приладами з різними по функціональності насадками, швидкісними фрезами.
 6. Повне видалення присутніх на стопі різних мозолів, натоптишів.
 7. Повноцінне скрабірованіе і наступний пілінг.
 8. Нанесення на поверхню шкіри ніг і на повністю оброблену поверхню нігтьових пластин спеціальних протигрибкових засобів, які призначаються лікарем-дерматологом.
 9. Проведення легкого розслабляючого і значно поліпшує кровообіг в ногах масажу.

На завершення загальної процедури фахівець дасть всі необхідні рекомендації щодо подальшого косметичного догляду за нігтями і за шкірою стоп.

Для перемоги над грибком важливо чітко слідувати інструкціям лікарів щодо подальшого лікування грибка і догляду за стопами і нігтями.

Апаратне видалення нігтя

У галузі дерматології досить часто використовується спеціальне медичне апаратне видалення нігтів. Для проведення медичного втручання застосовується апарат, на який надягають різні насадки, у яких можна регулювати швидкість обертання. Подібне видалення не супроводжується больовими відчуттями, відповідно не потрібно застосування анестезії.

Проводиться дана чистка приблизно раз або два в тиждень до тих пір, поки тканини не стануть повністю очищеними. Після повного видалення ураженого нігтя лікар призначає спеціальні протигрибкові препарати. Застосовувати їх потрібно до тих пір, поки помітно не відросте новий ніготь. Процедура характеризується наступними позитивними факторами:

 • повна відсутність травм і болю;
 • висока швидкість проведення процедури;
 • можна проводити людям, що страждають на цукровий діабет і різними патологіями в кровообігу;
 • надається можливість отримати потрібну кількість матеріалу, який потім відправляється на дослідження для визначення виду грибка;
 • ефективність лікування грибка завдяки цьому збільшується на 95%.

Якщо пластину довелося видалити повністю, на її місці роблять силіконову накладку. Під нею вже виростає повністю здоровий ніготь. Поверхню стопи обробляється якісними фрезами, повністю видаляються мозолі і різні ороговілі ділянки шкіри. Це допоможе запобігти розвитку грибка і його стрімке поширення по всій стопі.

Можливі протипоказання

Апаратний педикюр проводиться при самих різних грибкових патологіях. Але процедуру можна проводити в деяких випадках.

Сюди відносять різної етіології алергічної реакції, дерматози, захворювання нирок, печінки, всі терміни вагітності, а також різні новоутворення, присутність шкірних ушкоджень, інфекційних відкритих ран.

Висновок

Апаратний педикюр забезпечує необхідний догляд за нігтями при грибкових захворюваннях. Якщо регулярно проводити процедуру, а між сеансами підтримувати ноги в чистоті, сухості, можна досить ефективно перемогти захворювання.

Частка нігтьової пластини при грибку – ціни від 100 руб.в Санкт-Петербурзі, 36 адрес

Вартість чистки грибкових нігтів в Санкт-Петербурзі

 • 1-2 нігтя ~ 755р.34 ціни
 • 3-8 нігтя ~ 1 850р.6 цін
 • 9-10 нігтів ~ 3 550р.4 ціни
 • Показати ещеДінаміка цін

Ціни: від 100р. до 5710р.

36 адрес, 46 цін, середня ціна 1169р.

Скандинавія на Ільюшина

вул.Ільюшина, д. 4/1

вул. Ільюшина, д. 4/1

Обробка однієї нігтьової пластини 2-5 пальця стопи / кисті

1370 р.

Обробка нігтьових пластин 10 пальців стопи / кисті

4200 р.

показати ще 1 ціну

Медальйон на Белишева

вул.Белишева, д. 5, корп. 6

вул. Белишева, д. 5, корп. 6

Оніхомікозной чистка нігтьових пластин (5-10 нігтьових пластин уражені грибковою інфекцією)

2500 р.

Оніхомікозной чистка нігтьових пластин деформація нп (5-10 нігтьових пластин уражені грибковою інфекцією оніходістрафія оніхогріфоза)

3500 р.

GMTClinic на Льва Толстого

вул.Льва Толстого, д. 2А

вул. Льва Толстого, д. 2А

Чистка нігтя, ураженого мікозів

1500 р.

показати ще 1 ціну

Медальйон на Гжатської

вул. Гжатському, д. 5, корп. 3

вул.Гжатському, д. 5, корп. 3

Оніхомікозной чистка нігтьових пластин (5-10 нігтьових пластин уражені грибковою інфекцією)

2500 р.

Оніхомікозной чистка нігтьових пластин деформація нп (5-10 нігтьових пластин уражені грибковою інфекцією оніходістрафія оніхогріфоза)

3500 р.

Клініка Доктора Войта на Фурштатской, 25

вул. Фурштатская, д. 25

вул.Фурштатская, д. 25

Апаратна обробка нігтьової пластини

450 р.

Клініка Доктора Войта на Фурштатской, 20

вул.Фурштатская, д. 20

вул. Фурштатская, д. 20

Апаратна обробка нігтьової пластини

450 р.

Мед-Арт на Шаврова

вул. Шаврова, д. 13, корп. 1

вул.Шаврова, д. 13, корп. 1

Обробка ураженої нігтьової пластини (за 1 одиницю)

450 р.

Данімед на набережній Обвідного каналу

наб.Обвідного каналу, д. 118А

наб. Обвідного каналу, д. 118А

П007.Обробка однієї нігтьової пластинки I-го (великого) пальця стопи

500 р.

Медіс на 5-й Радянської

вул. 5-я Радянська, д. 23

вул.5-я Радянська, д. 23

Обробка 1 нігтьової пластини стопи при грибкової інфекції

400 р.

Медика на Бадаєва

вул.Бадаєва, д. 6, корп. 1

вул. Бадаєва, д. 6, корп. 1

Нанесення противогрибкового покриття (1 ніготь)

100 р.

Медіс на Петропавлівській

вул. Петропавлівська, д. 4

вул.Петропавлівська, д. 4

Обробка 1 нігтьової пластини стопи при грибкової інфекції

400 р.

UpGrade на Невському проспекті

Невський пр-т, д.166

Невський пр-т, д. 166

Обробка врослого нігтя / грибкового нігтя

500 р.

Обробка грибкових нігтів

1700 р.

Гармонія на парашутної

вул.Парашутна, д. 25, корп. 2

вул. Парашутна, д. 25, корп. 2

Обробка нігтів пальців ніг з лікувальними засобами

1200 р.

Nail Clinic на Богатирському проспекті

Богатирський пр-т, д. 49, корп. 1

Богатирський пр-т, д.49, корп. 1

Апаратна обробка 1 нігтя

500 р.

Согаз на Малій Конюшенної

вул.Мала Стаєнна, д. 8А

вул. Мала Стаєнна, д. 8А

Медикаментозна обробка нігтів ніг

5710 р.

Клініка імені Петра Великого

Піскарьовський пр-т, д. 47

Піскарьовський пр-т, д.47

Чистка нігтьової пластини при грибку, 1-2 нігтя

400 р.

МедЕстетікЦентр на Караваєвської

вул.Караваєвська, д. 26, корп. 1

вул. Караваєвська, д. 26, корп. 1

Апаратна обробка грибкового нігтя (зняття ураженої нігтьової пластини на великих пальцях стопи)

500 р.

Космед на Жуковського

вул. Жуковського, д. 14

вул.Жуковського, д. 14

Обробка великої нігтя ураженого грибком

1020 р.

Еліт на проспекті Енгельса

пр-т Енгельса, д.113, корп. 2

пр-т Енгельса, д. 113, корп. 2

Обробка грибкових нігтів

500 р.

Есма на вулиці Миру

вул. Миру, д. 15, корп. 1А

вул.Миру, д. 15, корп. 1А

показати ще 1 ціну

PolyClinique на Лахтинська

вул. Лахтинська, д. 4

вул.Лахтинська, д. 4

Обробка нігтів, пошкоджених грибком

500 р.

Клініка косметології і дерматології на Новикова

вул.Маршала Новикова, д. 17

вул. Маршала Новикова, д. 17

Обробка нігтьових пластин спеціальним лікувальним лаком

350 р.

UpGrade на Графтио

вул. Графтио, д. 5

вул.Графтио, д. 5

Обробка врослого нігтя / грибкового нігтя

500 р.

Обробка грибкових нігтів

1700 р.

АртМедіа на Гончарній

вул. Гончарна, д. 29

вул.Гончарна, д. 29

Витончення нігтьової пластини (3 ст. Складнощі) – 1 од

800 р.

Only You на Левашовському проспекті

Левашовська пр-т, д.2

Левашовська пр-т, д. 2

Чистка нігтя мікоз (1 од., 30 хвилин), від 700 до 1000

1000 р.

Салон Красуня на Будапештській

вул. Будапештська, д. 97, корп. 2

вул.Будапештська, д. 97, корп. 2

Робота з грибковими нігтями

500 р.

КВД №11 на Стремяной

вул.Придворна, д. 4

вул. Придворна, д. 4

Дермабразія нігтьових пластин (гігієнічна обробка нігтів)

2400 р.

КВД №11 на Чайковського

вул. Чайковського, д. 1

вул.Чайковського, д. 1

Дермабразія нігтьових пластин (гігієнічна обробка нігтів)

2400 р.

Салон Красуня на Бухарестська

вул.Бухарестська, д. 140

вул. Бухарестська, д. 140

Робота з грибковими нігтями

500 р.

Салон Красуня на Окуловском

вул. Окуловська, д. 4

вул.Окуловська, д. 4

Робота з грибковими нігтями

500 р.

Апаратна чистка нігтів від грибка відгуки

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol.Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Останнім часом лікарі спостерігають тенденцію до зростання числа виникненню грибкових захворювань. Причому кількість пацієнтів збільшується як серед дорослого населення, так і серед дітей та підлітків. Одним з проявів негативного дії грибка на наш організм є онихолизис. Лікування цієї недуги можна упускати, бо це може призвести до того, що ви повністю втратите ніготь.

Що це таке?

Онихолизис – це поступове відділення нігтів від пальця, яке відбувається під впливом декількох факторів. Як правило, це захворювання протікає безболісно і абсолютно не турбує пацієнта. Він може навіть не помітити того, що його ніготь почав відділятися від ложа. Симптоми, що передують повного відставання нігтьової пластини, вкрай незначні:

 1. Зміна рельєфу кордону, що розділяє рожеву частина нігтя від білої. У здорової людини ця межа представлена ​​у вигляді рівної напівкруглої лінії, а у хворого вона викривляється в різні боки.
 2. Зміна відтінку нігтів. Нігті можуть набувати білий, синій, жовтий відтінок або ж іноді стає чорними і червоними.
 3. Потовщення епідермісу під роговий пластиною – вона стає більш огрубілою і схожою на звичайну шкіру рук.
 4. Зміна форми нігтів.

Онихолизис може проявлятися як на одному, так і на декількох пальцях відразу. Це залежить від того, хто є його винуватцем. Лікування цього захворювання може тривати тривалий період, а для точного призначення лікарських засобів і методів боротьби необхідно знати причини його появи.

Винуватці онихолизиса

Найпоширенішою причиною, по якій виникає це захворювання, є грибок-дерматофіт, або грибок шкірних покривів. Про нього свідчать такі симптоми, як свербіж, почервоніння, утворення на внутрішній стороні пальців червоних «пузиречкі» з рідиною. Лопаючись, ці бульбашки залишають після себе чіткі колоподібні сліди на руках.

Своєчасно невиявлені, грибок-дерматофіт переселяється з шкіри на нігті і починає там вести свою руйнівну діяльність.Крім того, нерідко спори грибка тривалий час не дають себе ніяк виявити і активізуються через деякий час після непоср

.