Ногти

Світиться лак для нігтів не світиться: Люмінесцентні лаки для нігтів: різновиди, дизайни, способи нанесення

світиться лак для нігтів – як зробити манікюр неоновим, флуоресцентним, люмінесцентним і люмінофорним

Доглянуті руки і привабливий манікюр – обов’язковий атрибут сучасної жінки, і світиться лак для нігтів може стати чудовою можливістю виділитися серед оточуючих. Світиться лак дуже популярний, а простота його нанесення і тривалий термін служби дозволяють назвати його унікальним методом створення неповторності образу.

Що ж таке світиться лак?

Характеристика світяться лаків

Лаки для нігтів, які мають в своєму складі частинки фосфору і мають здатність світитися в темряві , відносяться до категорії світяться.Такі лаки діляться на дві великі групи, які мають принципову відмінність в здатності світитися:

світиться лак

 • відбивають світло
 • накопичують і потім віддають його

Відбивні варіанти покриття для нігтів здатні світитися, відображаючи світло, видимий в певному ракурсі спектра . Найбільш часто це ультрафіолетовий спектр. Покриття же, які світло віддають, накопичують його протягом часу, коли на них потрапляє світло.Відбуватиметься це може навіть при знаходженні лаку в бульбашці: при нанесенні його на поверхню нігтів такий лак буде випромінювати світло в темряві.

Різновиди світяться лаків

На сьогоднішній день існує декілька популярних різновидів світяться лаків, які розрізняються маркою, але мають схожі властивості і характеристики .

Манікюр світиться лаком

 • Неоновий – таке покриття відображає потрапляє на нього ультрафіолетове світло .Тому ефективність його проявляється лише в умовах наявності ультрафіолетового спектра світла, який популярний у нічних закладах.
 • Флуоресцентний лак для нігтів на увазі відображення потрапляє світла , який також видно в умовах ультрафіолетового спектра світла. За своїми характеристиками таке покриття дуже схоже з неоновим, проте його різновидів дуже мало: деякі виробники пропонують всього 4-5 яскравих відтінків флуоресцентного лаку.
 • Люмінесцентні лаки являють собою найбільш багатофункціональні покриття для нігтів.Вони відмінно світяться в темряві як при наявності ультрафіолетового випромінювання, так і при його відсутності , тобто в повній темряві. Такі покриття є Світлонакопичувальні: для їх світіння потрібне попереднє перебування лаку на світлі протягом хвилин 5-10, при цьому який це світло: природний або штучний – значення не має.
 • Люминофор – також вид світиться лаку, який накопичує світло при знаходженні його в світлому приміщенні .Люмінофорні покриття відрізняються тривалим періодом дії: тривалість світіння люмінофора складає близько шести годин.

світиться лак

З’явилися світяться лаки на прилавках магазинів в кінці 90-х років минулого століття. І сьогодні попит на них постійно зростає, оскільки з їх допомогою стало можливим створити унікальний за своєю привабливістю манікюр.

Незважаючи на незвичайний ефект, світяться покриття не шкідливі і не мають негативного впливу на нігтьові пластини.

Гелі-лаки , світяться в темряві, значно помітніше в порівнянні зі звичайними світяться лаками , адже в гель додають чисті частинки люмінесцентної речовини. В лаку ж вони розбавляються безбарвної основою.

Техніка виконання манікюру

Особливих складнощів з використанням світиться покриття не виникає, оскільки техніка накладення такого лаку проста і багато в чому схожа зі звичайними лаками. Такий манікюр може робитися з застосуванням одного з двох видів підготовчих засобів для нанесення світиться лаку .Це може бути праймер і коректор . Різниця їх полягає в техніці виконання манікюру.

Манікюр, виконаний світиться лаком

Для виконання такого манікюру потрібні звичайні манікюрні щипчики, пилочка, спеціальний засіб або ацетон для знежирення нігтів, безпосередньо сам світиться лак і праймер або коректор .

Якщо буде застосований праймер, тоді під нього можна використовувати основу. Якщо ж коректор, тоді слід підібрати кольоровий звичайний лак, на який коректор буде завдано.

Покрокове виконання манікюру зі світловим лаком виглядає наступним чином:

 1. проводиться обробка нігтів з видаленням наросшего шару кутикули;
 2. на чисті і знежирені пластини нігтів наноситься праймер , потім лак з уже наявними в ньому люмінесцентними частинками. Його для посилення світіння слід наносити в два шари, причому другий шар слід фарбувати після повного висихання першого. Перед нанесенням праймера можна на суху нігтьову пластину спочатку покласти шар основи , яка вирівняє ніготь і усуне дрібні тріщини.

Сяючі лаки

Коректор ж наноситься на вже наявний шар лаку , і оскільки він є розведеним безбарвним лаком, світіння його дещо менше, ніж у праймера . З цієї причини наносити коректор потрібно в п’ять-шість шарів – це забезпечить більш яскраве сяйво в темряві.

Чим більше однорідно наноситься світиться покриття, тим яскравішим вийде манікюр . Також потрібно пам’ятати, що з нігтями, що привертають увагу оточуючих, руки повинні бути в повному порядку: нанесення яскравого лаку повинно проводитися на оброблені і дуже акуратні нігті.

Часто виникає питання: чи можна в домашніх умовах зробити конструює гель світиться. Для цього в гель-лак або акрил вноситься люмінесцентний пігмент. Головним є рівномірний додавання цього пігменту і ретельне перемішування гелю-лаку.

Короткий огляд світяться лаків

Серед усього розмаїття світяться лаків слід виділити продукцію таких популярних сьогодні виробників, як Jerden, Dance Legend, El Corazon.

світиться покриття Jerden Crackle

Дана марка відома всім шанувальникам модного манікюру.А представлені лаки зі світловим ефектом радують своїм різноманіттям і якістю. При цьому вартість таких лаків доступна.

Представляючи собою зручний в нанесенні лак зі світловим ефектом, Jerden Crackle відмінно лягає і зберігає своє світіння протягом доби .

Лак з ефектом світіння Dance Legend Top Party

Лак Dance Legend Top Party

Яскраві багаті кольору Dance Legend Top Party забезпечать увагу на будь-якій вечірці, а швидке висихання дозволяє робити манікюр з мінімальними витратами часу.

До незначним мінусів можна віднести дуже різкий запах кошти, який все ж досить швидко виветрівается.Однако тривале збереження світіння робить такий лак особливо затребуваним і привабливим серед молоді.

Гель-лак Hong Nuo

За допомогою гелю-лаку зі світловим ефектом Hong Nuo можна конструювати нігті. Простота застосування і тривалий світіння забезпечили попит на цей гель.

Методика нарощування та ж, що і з звичайними гелями-лаками .Відсутність побічних ефектів забезпечується якістю всіх складових компонентів.

Модний маникюр зі світловим лаком

Модний дизайн світиться лаком

Щоб зробити манікюр особливо привабливим, можна використовувати додаткові елементи . Особливо ефектно на сяючому тлі виглядають різні візерунки у вигляді різко окреслених смуг або грайливих завитків .

Стрази на світяться нігтях втрачають свій візуальний ефект.Тому будь-які кристали або блискітки поєднувати з світяться покриттями немає сенсу .

прокрашивание кожного нігтики в свій окремий колір – відмінний підходящий варіант дизайну нігтів світяться покриттями.

Добре яскравий манікюр зі світловим ефектом виглядає на коротких нігтях . Красива їх форма, доглянутість рук – основна умова краси манікюру. Також цікавий буде такий лак і на ногах. Однак слід проявляти акуратність: надлишок люмінесцентних деталей може викликати відчуття надмірного світиться ефекту.

Ідею грайливого дизайну нігтів світяться лаками підкаже видеоурок:

Підкреслити яскравий і незвичайний образ допоможуть світяться лаки. Технологія їх нанесення проста, а вміле поєднання таких лаків з елементами дизайну допоможе нігтиками гідно виглядати в будь-який час.

світиться лак для нігтів, який вибрати: неоновий, люмінесцентний і фосфорний

Коли випадає шанс провести веселий вечір з друзями, хочеться виглядати відмінно.Після того, як витратиш багато часу на те, щоб «навести марафет», з’являється бажання бути в центрі подій, щоб саме до тебе були прикуті захоплені погляди.

Чудову нагоду створити стильний імідж сучасним красуням дає світиться лак для нігтів. Володарка світиться манікюру виглядає оригінально, її переслідують зацікавлені, уважні погляди. Світиться лаком можна фарбувати як натуральні, так і нарощені нігті. В тому і іншому випадку виходить яскравий ефект.Так само як і за допомогою звичайного лаку, що світиться можна декорувати нігті, завдаючи на них малюнки та візерунки. Їм можна покрити декоративний шар перед нанесенням топового покриття. Для цієї мети знадобиться світиться лак напівпрозорого відтінку. Малюнок повинен бути видно через нього. У світлий час доби такий манікюр не відрізняється від простого. Як тільки настає ніч, він проявляється у всій красі.

Класифікація світяться лаків для нігтів

Покриття зі світловим ефектом відрізняються за принципом дії активних компонентів.Одні відбивають світло, а інші його віддають. Є лаки, які здатні відображати якийсь певний вид променів, наприклад ультрафіолетові. Інший різновид – лак, який днем ​​потрібно заряджати світлом. Вночі він буде світитися, віддаючи його. Для того, щоб отримати бажаний ефект, а не розчарування, потрібно розуміти ця відмінність і використовувати лаки правильно. Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями складів найвідоміших світяться манікюрних лаків.

 • Неоновий лак є засобом, що відображає потрапляють на нього світлові промені.Діє тільки коли під ультрафіолетом, і не світиться в повній темряві. Квітів у цього покриття порівняно небагато. Яскраво – червоний, лимонний, салатовий, рожевий, і інші помітні відтінки. Тому навіть в денний час ваші нігті будуть виглядати незвично. При впливі ультрафіолету колір зазвичай залишається, але стає світиться. Аналогічний ефект характерний і для флуоресцентного лаку.
 • Інший вид покриттів – це ті, які мають здатність днем ​​накопичувати в собі світло, а вночі за рахунок нього сяяти.Такі лаки називають фосфорними. Багатьом з дитинства знайомі зелені зірочки для шпалер і стелі. Суть дії фосфорного лаку така ж. Світиться ефект досягається за рахунок фосфору в складі. Покриття має майже прозору гелеву консистенцію з легким відтінком. Коли стає темно, цей лак випромінює синюватий або зеленуватий колір. У сучасній нейл-індустрії це засіб майже не використовують, так як входять до його складу речовини можуть завдати сильної шкоди здоров’ю.
 • Більш безпечний аналог – люмінесцентний лак.Він світиться і під ультрафіолетом, і в темряві в умовах повної відсутності світла. Для того, щоб активізувати його дію, потрібно «зарядити» нафарбовані їм нігті світлом від природного або штучного джерела. Підійде навіть звичайна настільна лампа. Заряджати лак потрібно від трьох до п’яти хвилин. До складу люмінесцентного покриття входить спеціальний пігмент – люмінофор ТАТ 33 (в перекладі з латині – несе світло). Хоча речовина не є фосфором, світить воно приблизно в 20 разів яскравіше. За гарантіями виробників, активне світіння триває 60 хвилин, а до повного згасання має пройти шість годин.Люмінесцентний лак не завдає шкоди здоров’ю, і є водостійким. Люмінофор продається так само у вигляді порошку. З його допомогою ви можете самостійно виготовити світиться лак. Деякі майстри для досягнення незвичайного ефекту додають люмінофор в гель для нарощування нігтів.

Тепер ви знаєте чим відрізняються світяться лаки один від одного. Купуючи їх, не соромтеся запитати у продавця про особливості обраного вами покриття. Якщо планується похід в клуб, то там напевно будуть встановлені ультрафіолетові лампи.Для такого місця відмінно підійде неоновий лак. Підберіть колір під стиль образу і ефект гарантований. Коли лак вже придбаний, варто задуматися про декор і малюнках, які ви плануєте створити на своїх нігтях.

Спецефекти для нігтів

Нанесення що світиться лаку ні чим не відрізняється від нанесення звичайного. Єдина особливість – якщо використовуєте люмінесцентне покриття, то не забудьте його «зарядити» перед виходом. Можна нафарбувати їм всю площу нігтя, а можна виділити окремі елементи малюнка, тоді в темряві будуть сяяти саме вони.Красиво виглядає французький манікюр, при створенні якого основа складається зі звичайного лаку, а світиться покривають тільки кінчики. У темряві вони ефектно світяться. Не менш красиво буде виглядати, якщо на ніготь нанести малюнок темним лаком, а поверх – світиться. Якщо ви не боїтеся виділятися серед оточуючих, спробуйте забарвити кожен ніготь на руках в певний колір.

Будьте уважні при покупці

Читайте етикетки на коробках засобів для фарбування нігтів, якщо щось незрозуміло – уточнюйте у продавця.Це ж стосується відвідування майстра з манікюру. Наявність фосфору в складі лаку повинно вас насторожити. Ця речовина досить отруйно. Спробуйте пошукати більш підходящий варіант. Незважаючи на те, що в сучасних магазинах полиці ломляться від великої кількості товарів, виробники готові надати продукт на будь-який смак і колір, вибрати саме те, що хочеться виходить не завжди. Іноді трапляється так, що ми довго шукаємо щось певне, і ось, здається знайшли, купили, прийшли додому, відкрили упаковку, а там не те.З світяться лаками іноді так відбувається. Замість люмінесцентного через недосвідченість часто купують неоновий. Якщо це сталося з вами – не здумайте засмучуватися! Пам’ятайте, він теж світиться, але тільки в ультрафіолеті. Так що це привід зібратися гарніші і відправитися в клуб з друзями.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

світиться неоновий лак для нігтів – оригінальний спосіб прикрасити манікюр до клубній вечірці

Нігтьова індустрія не стоїть на місці, винаходячи все нові і нові способи прикраси нігтів.Світиться лак для нігтів став хітом 2014 года! Це інноваційне рішення в нейл-арте, що дозволяє отримати стильний, модний і досить незвичайний манікюр за лічені хвилини самостійно.

світиться лак для нігтів

Різновиди

Існує всього два різновиди лаків, що світяться в темряві:

 • флуоресцентний лак для нігтів;
 • люмінесцентний лак для нігтів (або по-іншому фосфорний).

У них є два принципових відмінності: флуоресцент не накопичує сонячне світло, видно в темряві тільки при впливі ультрафіолетових ламп, а фосфор, навпаки, збирає весь день енергію, щоб сяяти в темний час доби.

Ті, хто відвідує нічні клуби, найчастіше віддають перевагу першого різновиду, оскільки на всякого роду вечірках вже давно стали використовувати неонові і ультрафіолетові лампи, які ефектно підсвічують той чи інший елемент декору, наряду або аксесуарів.

світиться лак для нігтів поділяють і по-іншому ознакою:

 • коректор;
 • праймер.

Перший призначений для нейл-арту і розпису, другий – для покриття нігтьової пластини цілком.Коректор, до речі, найчастіше використовують при нарощуванні або під час зміцнення нігтів біогелем. Довготривалий манікюр від цього тільки виграє.

Використання світиться в темряві лаку не викликає труднощів в домашніх умовах. Він простий в застосуванні, як і самий звичайний лак, добре тримається, додає нігтям додаткову міцність і еластичність.

Різновиди лаку світиться в темряві

Безпека

Неоновий лак для нігтів, незважаючи на свою яскравість і кислотний вид, є повністю безпечним для здоров’я.В склад не входять ніякі шкідливі речовини, виключно натуральні пігменти різного відтінку, що і додає кожному лаку свій колір.

Але мова йде виключно про якісному покритті для нігтів, а не дешевих підробках, які виготовляються на основі мінеральних масел. Останні дуже шкідливі для нігтьових пластин, руйнують їх, викликають алергічні реакції.

Перевірити якість лаку можна, подивившись складу засобу, а не на його ціну. Остання не є показником, оскільки кожен продавець сам вирішує, який саме цінник встановлювати на свою продукцію.

Неоновий лак – суперхіт для вечірки

Про фосфорном лаку

Неоновий лак для нігтів, який заряджається від світлових джерел, складається з натуральних інгредієнтів, до яких додається потужний світловий пігмент ТАТ 33. Саме він і забезпечує «харчування» від світла , а потім і світіння в темряві.

Найчастіше вибирають такі лаки для нігтів молоді дівчата, які хочуть привернути до себе увагу, надати образу яскравість. Трохи рідше на світиться лак для нігтів звертають увагу вже дорослі жінки.Їх теж можна зрозуміти – багато хто відвідує клуби за своїми діловими і не дуже приводів. А лак з фосфором додає образу молодіжність.

Саме люмінесцентний лак найчастіше використовують у вигляді коректора – щоб прикрасити нігтики цікавим дизайном. Трохи рідше – праймер, щоб всі нігті світилися в темряві, незалежно від обстановки.

Варіанти світиться лаку

Про флуоресцентного лаку

Неоновий лак для нігтів, який світиться в темряві при світлі ультрафіолетових ламп, вважають за краще ще зовсім молоденькі дівчата, які часто проводять час на тематичних вечірках.Це актуально, особливо якщо врахувати, що в якості нарядів до таких «тусовках» виступають білі речі, які теж світяться під променями ламп.

Флуоресцент – речовина, яка безпечно для здоров’я, не накопичується в організмі, добре вивчено алергологами і майстрами нейл-арту. Найчастіше використовують флуоресцентний лак у вигляді коректора, щоб підсвітити не весь нігтик, а тільки його частину або зображений на ньому візерунок.

Щоб манікюр світився яскравіше і сильніше, найчастіше в якості основи під світиться лак використовується білий лак або гель-фарба.Вони надають додаткове сяйво малюнку або всьому манікюру.

Як правильно використовувати

Фосфорний лак для нігтів, так само як і флуоресцентний, досить простий в застосуванні. Спочатку з нігтів знімається старе покриття, якщо воно є. Потім пластини ретельно обезжирюються, кутикула видаляється або відсувається.

Всі нігтики покривають основою, яка забезпечує захист від пігментів. Поверх основи наноситься кольоровий лак. Наприклад, білий. Він же надає додаткове сяйво і яскравість.Або ж можна використовувати будь-який інший відтінок при бажанні.

неонові світні лаком потрібного кольору (зовні лак прозорий, світиться він тільки в темряві) промальовувалися хитромудрі візерунки або ж перекривається вся пластина. Після висихання наноситься закріплювач або звичайна прозора експрес-сушка.

Відмінна риса світиться лаку в тому, що при світлі дня він виглядає, як простий лак, прозорий, з глянцем, без будь-якого відтінку. Але все змінюється в темряві! Фосфорний лак можна зарядити під лампою або на сонечку, а ось флуоресцентний в цьому не має потреби.

Щоб малювати візерунки на нігтики, можна використовувати тонкі кисті для нейл-арту або ж звичайні художні пензлики з натуральним волоссям.

світиться лак для нігтів: неоновий, люмінесцентний і фосфорний

Збираючись на веселу вечірку з друзями, ви напевно не раз задавалися питанням про те, як привернути до себе увагу і бути в центрі подій, що відбуваються. Для любительок нічного життя з’явилася відмінна знахідка в створенні неповторного образу – світиться лак для нігтів.Ваш манікюр не тільки виділить вас з натовпу, але і приверне масу захоплених і цікавих поглядів до вашої персони.

світиться лак можна застосовувати як на натуральних, так і на штучних нігтях. В обох випадках ви отримаєте яскравий і помітний ефект. Лаком можна фарбувати нігті повністю або створювати різні візерунки. Крім того, його зручно використовувати в якості проміжного шару між декоративним і топовим покриттям. Це можна зробити, якщо світиться лак для нігтів має напівпрозорим тоном, через який буде видно основний малюнок.Днем подібний манікюр відрізняється від звичайного, а вночі ви отримаєте яскравий і помітний нейл-арт.

Види світяться лаків для нігтів

Всі подібні засоби можна умовно розділити на дві групи: що відображають і віддають світло. Від того, як ви плануєте використовувати світиться лак для нігтів, залежить і ваш вибір при його покупці. Адже одне покриття може тільки відображати, наприклад, ультрафіолетові промені, не поглинаючи їх, а інше здатне заряджатися від денного світла і віддавати його вночі.Щоб ви не заплуталися, пропонуємо вам вивчити коротку характеристику найбільш поширених складів для манікюру.

 • Неоновий лак для нігтів відноситься до групи відображають покриттів. Його дія можна помітити тільки під ультрафіолетом – в повній темряві він не світить. Представлена ​​на ринку палітра кольорів досить мізерна, але вона містить в собі яскраві кричущі відтінки: салатовий, жовтий, помаранчевий і інші. Днем лак виглядає дуже жваво і помітно. Під ультрафіолетом колір, як правило, зберігається, а покриття починає яскраво відсвічувати.Подібним властивістю володіє і флуоресцентний лак для нігтів.
 • Як ви пам’ятаєте, існує ще друга група засобів, які здатні спочатку поглинати, а потім віддавати світлову енергію. Принцип дії фосфорного лаку багатьом знайомий ще з дитинства. Зелені зірочки на стелі, які світяться вночі, можна дотепер зустріти на прилавках магазинів. Фосфорний лак для нігтів є напівпрозорий рідкий гель з відтінком або без нього. У темряві він світить блакитним або салатовим кольором. Сьогодні фосфорне покриття практично не використовується в силу що містяться в ньому шкідливих компонентів .
 • Люмінесцентний лак володіє більш великими властивостями. Він «горить» не тільки під ультрафіолетом, а й в повній темряві за умови, що до цього була отримана необхідна підзарядка протягом 3-5 хвилин від природних або штучних джерел світла. Дана здатність пояснюється наявністю в складі люмінофора ТАТ 33, який не має нічого спільного з фосфором і «горить» в 20 разів яскравіше (близько години – активне випромінювання, чверть доби – до повного згасання), як запевняють виробники. Завдяки своїм складом люмінесцентний лак для нігтів водостійкий, нетоксичний і безпечний для вашого здоров’я . Люмінофор є порошок, який при бажанні можна придбати окремо і зробити світиться покриття самостійно, додавши компонент, наприклад, в гель для нарощування нігтів.

Перед покупкою обов’язково треба запитати у продавця, до якого виду належить вибране вами покриття. Адже якщо ви, наприклад, придбаєте неоновий лак для нігтів, то зможете насолоджуватися його світінням тільки в клубі або караоке-барі, де встановлені ультрафіолетові лампи.Якщо довгоочікуване придбання вже зберігається у вашій косметичці, прийшов час обміркувати майбутній дизайн.

Зачаровує дизайн світиться покриття

світиться лак для нігтів наноситься так само, як і звичайний. Його можна використовувати в якості монотонного покриття або акцентувати увагу на окремому малюнку, який буде залучати до себе погляди оточуючих в темряві. Дуже оригінально виглядає кольоровий френч: довгі «горять» кінчики виглядають ефектно і стильно. Використовуючи флуоресцентний лак для нігтів, спробуйте поекспериментувати з різними відтінками.Розфарбуйте кожен пальчик в певний колір і насолоджуйтеся клубною музикою, дивуючи танцюючих поруч дівчат і хлопців яскравою веселкою на руках. Зачерпніть цікаві ідеї для творчості в нашій колекції фото.


Не турбуйтеся, якщо помилково ви придбали, наприклад, неоновий лак для нігтів замість люмінесцентного. Адже це хороший привід зібратися з друзями на клубну вечірку і вразити їх новим образом! На завершення за традицією – невеликий відео урок з позитивним нейл-артом на Хеллоуїн.Не бійтеся виділятися з натовпу і покажіть світу, на що ви здатні!

покрокове керівництво по застосуванню флуоресцентного лаку

світиться в темряві лак – це відмінне рішення для нейл-дизайну, яке допоможе зробити ваш манікюр невідпорним в темряві. Ефект світіння досягається завдяки вмісту частинок фосфорних сполук або спеціальних пігментів. Всі світяться лаки класифікують на ті, які відбивають світло, і ті, які його віддають.

Відбивні лакові покриття можуть світитися тільки в ультрафіолетовому спектрі. Всі лаки, які віддають світло, заряджаються від природного (денного) світла, а в темряві його випромінюють. На сьогоднішній день обидва типи лаків випускають як вітчизняні, так і імпортні виробники. Крім основного спецефекта, вони відрізняються безліччю інших властивостей.

Основні види світяться лаків для нігтів:

 • Флуоресцентний лак .Механізм світіння даного лаку полягає в відображенні дуже вузького спектра кольорів. Палітра відтінків лаку, що відображають властивості якого виникають в результаті флуоресценції, дуже вузька. В середньому виділяють тільки 4-5 квітів. Флуоресцентний лак для нігтів можна комбінувати із звичайними лаковими покриттями.
 • Неон – відноситься до числа покриттів з відбивають. Здатний світитися тільки в ультрафіолетовому спектрі, тому відмінно підходить для клубного дизайну нігтів.Неонові лаки випускають в дуже яскравих кольорових гамах. Найбільш поширені такі кольори, як фуксія, салатовий, лайм і ін. При денному освітленні це покриття виглядає дуже яскраво, але нічим не відрізняється від звичайних аналогів.
 • Фосфорна покриття для нігтів містить елементи фосфору. Цей лак на відміну від своїх аналогів є прозорим або має певний відтінок. Це покриття слід наносити поверх шару звичайного кольорового лаку. Перевагою цього лаку є те, що він може надати ефект світіння будь-якого відтінку наявного лаку.Протягом дня частинки фосфору накопичують колір, а в нічний час віддає його. Не дивлячись на механізм дії цього лаку, ефект світіння достатньої інтенсивності. В силу негативного впливу фосфорних сполук на здоров’я шкірних покривів і нігтів, цей лак використовують вже не так часто. Тому обов’язково перед використанням фосфорного лаку наносити шар базової основи під манікюр. Вона захистить нігтьову пластину від проникнення токсичних сполук фосфору.
 • Люмінесцентний лак володіє подвійними властивостями.Він відмінно випромінює світло в ультрафіолетовому діапазоні, так як здатний відбивати світло. У той же час після перебування в світлому приміщенні він світиться в темряві. Тип освітлення при цьому не грає ролі.
 • Люминофор – це один з компонентів люмінесцентного лаку. Дане з’єднання світиться дуже інтенсивно і триваліше, ніж фосфорні частки. Максимального світіння частинки досягають протягом першої години після переходу в темне приміщення. Згасання світла настає тільки після безперервного шестигодинного перебування в повній темряві.

світиться лак для нігтів на основі люмінофора є відмінним рішенням для яскравого манікюру, а головне абсолютно безпечним у використанні. На відміну від фосфору, люмінофор – це з’єднання, яке не вступає в реакцію з натуральними тканинами, тому не виробляє шкідливого впливу на нігті і шкіру рук. Ще однією його позитивною стороною є форма випуску. Він має порошкову консистенцію, яка змішується з будь-яким матеріалом для манікюру.

Завдяки вираженим водостійким характеристикам він тривалий час не втрачає своїх естетичних властивостей.Крім світяться лаків для нігтів існують і інші декоративні елементи з такими ж властивостями. Сучасні прозорі гелі мають невеликі конфетті різної форми, які випромінюють світло. Цей гель можна наносити на будь-які види лакових покриттів, так як він не впливає на їх властивості. Частинки гелю мають округлу форму або вид зірочок. Завдяки дуже маленькому діаметру, манікюр стає мерехтливим в темряві.

Єдиним недоліком такого гелю з світяться частками є низька стійкість. Уже на 2-3 день частинки починають обсипатися. Це обумовлено тим, що включення представляють собою спеціальний папір або плівку з напиленням фосфору. Такого роду гель не приносить шкоди для нігтів, так як наноситься поверх звичайного лаку, розмір часток невеликий, а також вони швидко обсипаються. Світиться лак для нігтів є відмінним матеріалом для польоту фантазії. Його можна комбінувати з звичайним лаком або з різними техніками манікюру.

Оригінальними варіантами для нейл-арту в домашніх умовах є:

 • Французький манікюр.Світиться лаком можна виділити вільний край нігтя або саму нігтьову пластину.
 • Місячний манікюр. Ця техніка нанесення лаку зробить манікюр більш виразним. Для цього неокрашенной в яскраві фарби слід залишити лунку.
 • Комбінований. Це найпоширеніший вид дизайну з використанням ефекту світіння в темряві. Оригінальною є комбінація глянцевого покриття без спецефектів зі світловим покриттям в одному кольорі. У денний час манікюр виглядає однотонним, а вночі виділяються тільки світяться деталі.Їх можна зробити у вигляді горизонтальних або вертикальних смужок, різних візерунків або хвиль.

Комбінувати можна окремі кольору люмінесцентного лаку, тоді манікюр буде більш барвистим. Неординарно виглядає художній розпис в неонових барвах. Неординарними ідеями для манікюру є застосування світяться лаків для створення візерунків на нігтях в техніці гжель або хохлома.

Декорувати нігті краще яскравими матеріалами (стрази, гліттер або елементи металевої фольги). Лак, який світиться в темряві, вдень теж виглядає дуже яскраво, тому більшість майстрів рекомендують такий манікюр в літню пору року. Але при вдалій комбінації його з глянцевими або матовими лаками без спецефектів, можна створити масу ідей для манікюру на будь-який сезон.

Флуоресцентний лак: як самостійно зробити лак, що світиться в темряві

Завдяки спеціальним технологіям навіть звичайному лаку можна надати світяться властивості. Тому зовсім не обов’язково створювати колекцію з люмінесцентних або неонових лаків.

Покриття, приготовані в домашніх умовах, можуть, також, світиться в темному приміщенні або в діапазоні ультрафіолету. Перевагою самостійного приготування є те, що ви можете в будь-який момент зробити світиться улюблений відтінок лаку.

Для цього знадобляться такі інструменти та матеріали:

 • Люминофор (люмінофорна пудра).
 • Звичайний кольоровий лак.
 • Палітра для змішування.

Для того щоб приготувати світиться лак в домашніх умовах слід на заздалегідь підготовленій палітрі змішати люмінофор зі звичайним лаком в співвідношенні ¼.Змішати дані речовини можна на будь-якій гладкій поверхні (скло, файл для паперів, щільний целофан).

Корисні рекомендації для світиться манікюру:

 • Для того щоб манікюр мав більш інтенсивним світінням, слід нанести лак в кілька шарів.
 • Також для посилення ефекту можна збільшити співвідношення люмінофора до звичайного лаку.
 • Нарощені нігті мають більш інтенсивний колір, якщо до гелю додати трохи люмінофора.
 • Для того щоб лак придбав відображають властивості, досить 5 хвилин перебування на сонці.

Якщо в плани входить багаторазове використання лаку, що світиться в темряві, то його можна приготувати безпосередньо у флаконі. Плин часу не впливає на світяться властивості лакового покриття.

люмінофорного пудру можна змішувати з такими покриттями:

 • Гель-лак.
 • Гель для нарощування нігтів.
 • Акрил.
 • Шелак.

Люминофор при взаємодії з вищевказаними матеріалами є абсолютно безпечним для здоров’я нігтів і шкіри. Але, тим не менше, що світяться лаки рекомендовано наносити на шар базової основи і закріплювати їх ще одним шаром прозорого лаку.

Також, в приготовлену суміш можна внести мікробісер або дрібні кристали для декору. Таким чином, світиться нейл-арт придбає неординарну текстуру.Альтернативою домашнього готування є використання світиться топа. Це дуже швидкий і відносно недорогий спосіб додання спецефекта вашому лаку.

Але слід зауважити, що при використанні топа низької якості може змінитися колір основного покриття. Також, не так дорого купити вже готовий флуоресцентний лак, який відповідає всім критеріям безпеки.


.