Ногти

Якщо зламався ніготь що робити: збоку, посередині або біля основи; як відремонтувати

збоку, посередині або біля основи; як відремонтувати
 • Головна
 • »

 • Лікування
 • »

 • Пошкодження нігтів
 • »

 • Поломка нігтів
 • »

 • Поломка нігтя: що робити?

Довгі нігті і красивий манікюр – еталон жіночої краси. І поломка нігтя – велика неприємність для кожної жінки. Місце відколу виглядає неестетично і дряпає шкіру.

Як бути, якщо відламався ніготь і хочеться повернути йому колишній красивий вид?

Зламався ніготь: що робити

Подальші дії з обламаним нігтем залежать від того, як він зламався: злегка тріснув або відірвався повністю.Нерівний край чи тріщина будуть доставляти неприємності – дряпати і чіплятися за одяг.

Можливі дії при поломці нігтя наступні:

Зламаний з краю ніготь

 • Обрізати ніготь або запив.
 • підклеїти тріщину самостійно.
 • Звернутися за допомогою до фахівця.

Якщо ви хочете самостійно вирішити проблему і врятувати зламаний ніготь самостійно в домашніх умовах, то треба правильно вибрати технологію склеювання.Це залежить від того, де пройшла тріщина: в нависає частини нігтя або посередині його. Також важливий і розмір тріщини.

 • Якщо поломка невелика , то можна заклеїти проблемну ділянку спеціальної латкою з натуральної тканини або паперового пластиру. До такого ремонту звертаються за будь-яких тріщинах збоку нігтя, по лінії “посмішки” або уздовж неї.
 • При повному відламуванням нігтя зверху накладають акриловий штучний матеріал – тіпси .
 • Тіпсі накладають також тоді, коли тріщина з’явилася уздовж осі пальця, посередині.

Ремонтувати обламані ніготь має сенс, якщо він тріснув але лише на 1/3 його довжини. В іншому випадку ремонт виявиться недовговічним.

Іноді тріщина проходить наскільки глибоко, що травмує палець під нігтем. У такому випадку лікування і відновлення краще провести в салоні.

Чого можна робити :

Не можна наносити суперклей на натуральний ніготь без покриття

 • Клеїти живий натуральний ніготь на суперклей .Синтетичний склад роз’їдає живі клітини нігтьової пластини. Синтетикою можна ремонтувати тільки нарощені акрилові пластини.
 • Не можна обробляти ніготь ацетоном або іншою рідиною для зняття лаку при обламуванні його до «м’яса». Агресивні хімічні розчини не повинні потрапляти в рану.
 • Не можна затягувати з ремонтом нігтя, якщо у вас тріщина. Ніготь може тріснути далі і повністю відламана. Чим швидше ви приступите до лагодження проблемної ділянки нігтя, тим менше буде тріщина, яку необхідно підклеюють.

Інструменти і матеріали для ремонту нігтів

Часто матеріали для склеювання пошкоджених нігтів продаються в комплекті, як професійний набір для ремонту нігтьових пластин. У нього входять:

Головними матеріалами при ремонті нігтя є шовк і спеціальний клей

 • Шовк для ремонту нігтів на клейкою основі.
 • Клей для натуральних і штучних нігтів.
 • Пилка і баф для натуральних і штучних нігтів.
 • Будь дезінфектор : перекис водню, медичний спирт, а ще краще – професійне манікюрне засіб.
 • Апельсинові палички для манікюру.

Всі ці інструменти і матеріали можна підібрати окремо в залежності від наявності в магазині і особистих переваг. Варто відзначити, що, незважаючи на те що спеціальний шовк для ремонту нігтів є самоклейним, його клейкою основи недостатньо, щоб склеїти тріщину, обов’язково потрібен клей для нігтів.

За відсутності шовку для нігтів його можна замінити шматочком натурального або синтетичного шовку, паперової серветки, чайного пакетика, фільтрувального паперу або паперового пластиру – всім, що знайдеться будинку під рукою.

Ремонт натурального нігтя

Найчастіше нігтьова пластина ламається в місці її приєднання до пальця. Цю лінію називають «посмішкою». Відремонтований ніготь втрачає міцність, проте зберігає зовнішній вигляд. Технологія ремонту наступна:

Процес ремонту нігтя

 • Видалити лак і обробити ніготь антисептиком .
 • Обробити бафом нерівності на обламаному нігті.
 • Підготувати шматочок тканини – вирізати його з таким розрахунком, щоб він перекривав тріщину на 2-3 мм з кожного боку.
 • Нанести клей і накласти поверх нігтя шматочок тканини , ретельно притиснути його. Для вирівнювання «заплатки» використовувати зубочистку або апельсинову паличку з загостреним кінцем.
 • Після того як клей висохне, згладити краї тканини бафом .
 • Аналогічно приклеїти ще 1-2 шари тканини поверх першого в залежності від величини поломки, акуратно запілівая кожен шар
 • Покрити ніготь лаком для остаточної маскування тріщини.

Дізнатися докладніше, як відремонтувати зламаний ніготь, можна, подивившись це відео:

При наклеюванні тіпси технологія робота аналогічна. Замість трьох шарів тканинних латок поверх ушкодження наклеюється акрилова тіпса.Після висихання клею тіпси підрізають до потрібних розмірів.

Тріщина під гелевим покриттям

Для того щоб підклеїти ніготь під гелевим лаком, необхідно зняти лак. Можна не знімати з усіх пальців, обмежитися тільки обламаним нігтем, а інші не чіпати. Для зняття використовують спеціальні засоби для зняття Шелак або биогеля – в залежності від покриття нігтя. Якщо зняти гель-лак не виходить, можна клеїти латочку поверх старого покриття.

На місце поломки нігтя накладається “латочка”

Техніка нанесення на гель-лак заплатки така ж, як і для натурального нігтя, і її покривають новим лаком, який сушать під УФ-лампою.Для домашнього ремонту по гель-технології необхідна УФ-лампа і гель-лак.

Якщо тріщина розташована уздовж краю нігтя, то її можна зрізати і наростити биогелем заново . Для цього користуються спеціальною формою або ж фольгою, яку підставляють під ніготь і використовують як опору для нанесення биогеля. Після затвердіння биогеля під УФ-лампою фольгу акуратно прибирають.

Як наростити поламаний ніготь биогелем або базовим покриттям на каучуковій основі, дивіться в відеоінструкції:

Ремонт нарощеного нігтя

Нарощування роблять акриловими типсами .Вони не мають живої структури, тому при обламуванні можна клеїти синтетичним клеєм для пластику (суперклеєм, “Моментом”). Скріплюють матеріали ті ж – фільтрувальна папір, шовкові смужки, паперовий пластир.

Технологія склеювання нарощеної пластини наступна:

Якщо ремонт нарощеного нігтя неможливий, можна замінити його на новий

Інший варіант ремонту – замінити обламану тіпси нової.

Що робити, якщо ніготь обламався до м’яса

Для відновлення нігтя, обламаного до крові, краще звернутися до фахівця

Якщо ніготь обламався дуже сильно, необхідно відразу обробити його будь-яким антисептиком : перекисом водню, хлоргексидином, мирамистином та іншими.Клеїти таку тріщину самостійно дуже складно. Краще звернутися в салон до грамотного і досвідченого фахівця.

Процедура ремонту робиться після зняття запальних симптомів і повного загоєння відкритих ран нігтьової пластини.

Професійне відновлення такої поломки передбачає використання спеціальних біогелів . Вони містять протеїни для відновлення нігтьової структури, а також захищають місце відколу від інфекції.

Деякі біогелі розчиняються при попаданні миючих речовин і ацетону.Тому після такого лікування при митті підлоги, посуду необхідно надягати гумові рукавички.

обламати ніготь – це велика неприємність. Однак можна повернути йому колишній вигляд: заклеїти тріщину і покрити її лаком. Якщо не можете виконати ремонт самостійно, то зверніться за допомогою до професійного майстру нігтьового сервісу.

Як полагодити зламаний ніготь під корінь на руці в домашніх умовах?

Дата публікації: 25.08.2018

Ненароком зламаний ніготь на руці – це неприємність для будь-якої представниці прекрасної статі, яка стежить за своєю зовнішністю. Якщо ніготь був «своїм», то шкода часу, витраченого на його відрощування, якщо нарощені – шкода грошей, витрачених на манікюр. Як би там не було, теоретично зіпсований коготок можна спробувати відновити в домашніх умовах, про що ми і розповімо вам в цій статті.

Чого робити не можна категорично?

Почнемо з згадок того, що ви не повинні робити, як би сильно вам не хотілося врятувати свій манікюр:

 • Намагатися відновити ніготь, якщо він поламався під корінь, тобто з утворенням ранки в шкірі під ним.У такому випадку потрібно в першу чергу думати про своє здоров’я, а не про манікюр. Спроби виправити ситуацію в домашніх умовах можуть стати причиною занесення інфекції, тому такий ніготь потрібно або відрізати, обробивши рану антисептиком і закривши пластиром, або довірити його відновлення досвідченого фахівця з манікюру.
 • Використовувати суперклей, клей-момент і інші клеї подібного плану. Вони вкрай негативно впливають на стан нігтьової пластини: таким прийомом ви, можливо, і усуньте поломку на пару-трійку днів, але згодом пластина стане більш ламкою і крихкою.

Як самостійно відремонтувати зламаний ніготь?

Тепер перейдемо до дозволеного переліку того, що робити, якщо зламався ніготь. Найпопулярніший спосіб передбачає використання клею для нігтів, самоклеющейся тканини, пилочки і будь-якого засобу для знежирення поверхні нігтьової пластини (наприклад, спирту). Щоб полагодити поломку за допомогою цих нехитрих засобів, потрібно зробити наступне:

 1. Відполірувати пошкоджену ділянку нігтя пилкою або полірувальним бафом, щоб по-максимуму вирівняти його поверхню.
 2. Знежирити цю ділянку за допомогою відповідного засобу.
 3. Нанести на надламаний область невеликий шматочок самоклеющейся тканини (бажано шовку). Тканина повинна повністю закривати тріщину, а також трохи прилеглої поверхні.

 1. Нанести поверх самоклеющейся тканини клей для нігтів, щоб зафіксувати і зміцнити цю своєрідну «латочку».
 2. Після висихання клею знову відполірувати пошкоджене місце пилкою або полірувальним бафом.
 3. Нанести один-два шари кольорового лаку, щоб зробити ушкодження абсолютно непомітним.

Це, по суті, універсальний спосіб, який можна використовувати незалежно від того, в якому місці зламався коготок. Однак він, як і будь-який інший прийом для ремонту манікюру, не може гарантувати довгостроковий ефект. Тому бажано в найближчі ж дні після неприємного інциденту звернутися до свого майстра, щоб він професійно відреставрував нігтьову пластину.

Ремонт за допомогою тіпси

Ще один варіант того, як реанімувати пошкоджений ніготь в домашніх умовах, передбачає використання спеціальної тіпси. Це, по суті, штучна нігтьова пластина, яку після приклеювання можна «підігнати» під розмір і форму інших. Зробити при її використанні потрібно наступне:

 1. Зняти лакове покриття, відполірувати і очистити пошкоджений ніготь з усіх боків.
 2. Знежирити внутрішню поверхню тіпси (для цього, знову ж таки, можна використовувати медичний спирт, в крайньому випадку – рідина для зняття лаку).
 3. Після висихання тіпси нанести на її внутрішню сторону спеціальний клей.

 1. Докласти тіпси до власного нігтя так, щоб їх підстави збіглися, і злегка натиснути на неї для щільного зіткнення.
 2. Після висихання клею надати вийшла нігтьової пластини потрібну форму і покрити її кольоровим лаком.

Як попередити поломку нігтів?

Щоб якомога рідше думати про те, як виправити зламаний ніготь, найкраще заздалегідь потурбуватися про здоров’я і фортеці своїх нігтьових пластин.Для цього не завадить дотримуватися таких правил:

 • Забезпечуйте свої нігті достатньою кількістю кальцію і сірки, щоб вони не ламалися і не слоілісь відповідно. Якщо ви бачите, що вони стали виглядати гірше, ніж раніше, додайте в свій раціон спеціальні вітаміни.
 • Використовуйте масла для нігтів і кутикули, що сприяють їх зміцненню і оздоровленню. Наприклад, останнім часом великою популярністю користуються засоби з активним киснем.

 • Не піддавайте нігті частому впливу хімічних речовин. Для цього, в тому числі, надягайте гумові рукавички, коли займаєтеся прибиранням з їх використанням.

Таким чином, відновити ніготь, який зламався, в домашніх умовах – цілком здійсненне завдання. Однак для кращого ефекту не завадить все ж звернутися до майстра з манікюру, а для запобігання подібних ситуацій – забезпечити свої нігтьові пластини належним доглядом.

Мені подобається
1

як полагодити в домашніх умовах

Жіночі переживання через зіпсованого манікюру не здатний зрозуміти жоден чоловік. А адже засмучуємося ми не тільки через втрачену краси, а й з-за витрачених на її створення часу і грошей.Крім того, тріснутий ніготь на руці чіпляється про різні поверхні, погрожуючи відірватися до м’яса і викликати кровотечу, а це вже травма і біль, яку б дуже хотілося уникнути. Часу і грошей на відвідування салону не завжди вистачає, і ми починаємо замислюватися над питанням, чи можна полагодити ніготь самостійно.

Важливо розуміти, що заходи по відновленню свого справжнього нігтя і нарощеного – різні, тому, виходячи з ситуації, не витрачайте дорогоцінний час на читання і перегляд не придатного вам матеріалу.

Отже, існує два варіанти: тріснув натуральний або зламався нарощені ніготь.

Як полагодити натуральний ніготь

Перше, що необхідно зробити, це зняти лакове покриття з пошкодженого пальця . Зовсім не обов’язково переробляти манікюр на всій руці, якщо він недавно зроблений і ще естетично привабливий. Народними майстриня вже давно придуманий спосіб, як полагодити ніготь в домашніх умовах поодинці, коли всі інші залишилися довгими, без перероблення манікюру на всій руці маючи під рукою інструменти і гель лак.

Набор для самостоятельного маникюра

Видалення гель-лаку проводиться спеціальними пристосуваннями і хімічними препаратами. Зробити це можна як самостійно, так і звернувшись за професійною допомогою до майстра.

Якщо прийнято рішення обійтися без відвідування салону, то, щоб видалити старий гель, потрібно:

 • пилка;
 • жирний крем;
 • ватяні диски;
 • апельсинова паличка;
 • спиртова або містить ацетон рідина;
 • фольга чи який заміняє її матеріал.

Отже, зібравши всі необхідні інструменти, приступаємо.

 • Спиляти верхній шар покриття і підпиляти верхню частину нігтя , палець до другої фаланги включно змастити кремом, диски змочити в рідині і обернути травмований ніготь, поверх диска обернути фольгою (щоб пари ацетону і спирту швидко не випарувалися), витримати 15 хвилин і зняти фольгу і ватний диск разом з гель-лаком, допомагаючи ватною паличкою. Якщо одного разу буде недостатньо, всі вищеописані дії в тому ж порядку повторити ще раз.
 • Ретельно відполірувати місце зламу або тріщини.
 • Підкласти під пластину фольгу , складену в 4 шари, або спеціальну форму, зафіксувати її скотчем або пластиром.
 • Провести знежирення.
 • Обробити праймером і просушити в UF-лампі.
 • Нанести базу на оброблене місце зламу і фольгу до бажаної довжини. Щоб отримати відсутню частину нігтя, шар, що наноситься на фольгу, повинен бути товщі шару, який наноситься на сам ніготь.
 • Висушити в УФ-лампі. Сушити слід в 2 рази довше, ніж зазвичай.
 • Пофарбувати підготовлений ніготь 2 шарами гель-лаку, по черзі просушуючи їх за тим же принципом, що і базу.
 • Нанести top. Висушити в лампі.
 • Позбутися від липкості фінішного шару.
 • Зняти фольгу і за допомогою манікюрних ножиць і пилочки вирівняти нігтик до необхідної довжини і форми.

Щоб не допустити помилок, подивіться відео, де фахівець розповідає, як правильно полагодити тріснутий ніготь.

На відео розповідається про ніготь, який тріснув збоку

Все, манікюр придбав свій первозданний вигляд.

Як врятувати нарощені ніготь

Реконструкція проводиться кількома способами: за допомогою спеціального шовку, медичного пластиру, чайного пакетика, акрилу, биогеля, акрилової пудри.

За умови, що пошкодження під шелаком невелика, і нігтик ще можна врятувати, не обов’язково спилювати його і нарощувати новий або приклеювати нову тіпси.Можна відремонтувати його, зробивши такі нехитрі дії:

 1. Вирізати з чайного пакетика, пластиру або спеціального шовку латочку, необхідного розміру.
 2. За допомогою клею-моменту або «суперклею» приклеїти латочку на травми.
 3. Нанести на приклеєну латку ще один клейовий шар. Дочекатися поки він висохне і повторити ці дії ще раз.
 4. Відполірувати місце лагодження пилкою.
 5. Знежирити, нанести базу, гель-лак і топ, по черзі просушуючи в УФ-лампі.

Ну а якщо наращённий ніготь відламався зовсім і просто заклеїти латкою його не вийде, рекомендуємо подивитися відео, в якому професіонал розповідає як приклеїти відламався ніготь.

На відео показано, як відремонтувати ніготь, який зламався посередині і відламався.

Ремонт акрилової пудрою

Щоб позбутися від тріщини посередині нігтики, використовують акрилову пудру і спеціальний клей.

 1. Зняти шелак.
 2. Відполірувати, продезінфікувати, знежирити.
 3. Помилитися тріщину і зону навколо неї клеєм.
 4. Занурити першу фалангу пальця в баночку з акриловою пудрою і почекати 1-2 хвилини.
 5. Стряхнути зайве і просушити в UF-лампі.
 6. Відшліфувати, знежирити, нанести праймер, базове покриття, гель-лак і топ. Після нанесення кожного матеріалу виробляти сушку в УФ-лампі.

Що робити, якщо ніготь зламався до крові?

По-перше, якщо тріснув гель лак на нігтях і разом з ним травмувався до м’яса ніготь, то про ідеальний манікюр краще забути до повного відновлення пластини.Доведеться пожертвувати красою заради здоров’я!

Якщо ніготь зламався до крові або під корінь, потрібно не починати думати, чим приклеїти його, а спочатку як слід обробити рану хлоргексидином, перекисом водню або будь-яким антисептиком. Краса красою, але здоров’я куди важливіше!

Рука без маникюра Потрібно повністю зняти манікюр, щоб дати час нігтя відновиться

Далі обмотати пластиром або бинтом і залишити травмований палець в спокої до повного загоєння рани, після чого рекомендується звернутися за професійною допомогою в салон.Під час загоєння потрібно своєчасно поміняти перев’язувальний матеріал і змащувати кутикулу засобами, які сприяють швидкому зростанню нігтів. Якщо запланований контакт руки, ніготь на якій зламався під корінь, з водою або хімічними реактивами, обов’язково потрібно одягнути гумовий напальчник або навіть спеціальні захисні рукавички.

Щоб не погіршити ситуацію, лагодити глибокий розрив пластини самостійно настійно не рекомендується.

Після того, як рана повністю загоїться, можна задуматися про те, як виправити ситуацію з зіпсованим манікюром.Ідеальний варіант – звернутися до професіонала. У салоні на питання «Тріснув гель лак, як врятувати», майстер швидше за все відповість пропозицією виправити зламаний ніготь биогелем. Це інноваційний препарат, що містить безліч цілющих речовин, в ряду яких знаходиться і протеїн. За допомогою биогеля пошкоджені шари пластини і нігтьове ложе відновляться в рекордні терміни. Крім того, він відмінно захищає рани від інфекцій і мікробів.

Методика відновлення биогелем

Це універсальний засіб, яким можна проводити як нарощування, так і відновлення зламаного нігтя.

Восстановление ногтей биогелем

Це простий спосіб відновити ніготь, який вимагає менше 30 хвилин часу. Етапів всього три:

 1. Нанести биогель.
 2. Висушити.
 3. Нанести базу, декоративний гель-лак і top. Просушити в УФ-лампі після кожного нанесення.

Біогель погано переносить сусідство побутової хімії, тому прибирання будинку і миття посуду слід проводити тільки в гумових рукавичках.

Чому ламаються нігті?

Існує безліч причин, які можна об’єднати в 2 групи: зовнішні і внутрішні.

Перерахуємо і більш детально обговоримо зовнішні.

 1. Разове механічний вплив (сильний удар нігтиками про тверду поверхню).
 2. Систематичні механічні дії (друкування на клавіатурі, відкриття упаковок, банок, флаконів, стукіт пальцями по столу).
 3. Вживання агресивного Ремувер, яке призводить до пересушування пластини і, відповідно, крихкості.
 4. Нанесення гель-лаку без попереднього зміцнення.
 5. Неправильна методика підпилювання.
 6. Взаємодія рук з хімічними реактивами та побутовою хімією
 7. Контакт рук низькими і високими температурами.

Що стосується внутрішніх причин поломки, то вони наступні:

 • нестача вітамінів,
 • зневоднення організму,
 • порушення гормонального фону.

Що робити, щоб нігті не ламалися: 20 рекомендацій

 1. Своєчасна корекція.
 2. Перед тим як нанести новий матеріал повністю видаляти старий.
 3. Періодичне зміцнення.
 4. Обов’язково наносити base-покриття перед фарбуванням.
 5. Використання якісних матеріалів.
 6. Дотримання правил методики виконання манікюру і подальшого очищення нігтів.
 7. Використання керамічної пилочки. Ні в якому разі ні залізної.
 8. Полірування верхньої межі виключно під прямим кутом.
 9. Консультація з лікарем.
 10. Повноцінний обідній раціон, що включає фосфор, кальцій, цинк, сірку, магній і вітаміни E, D, A.
 11. Добове споживання чистої води не менше 1-2 літрів в день.
 12. Сон не менше 8 годин на добу.
 13. Використання гумових рукавичок під час контакту рук з побутовою хімією та іншими хімічними реактивами.
 14. Недопущення механічних навантажень на нігті.
 15. Чи не гризти і не обкушувати нігті. Не можна здирати гель-лак «на живу» (зубами, ножицями, ножем і так далі).
 16. Акуратна обробка кутикули спеціальними щипцями. Задирки не можна відкушувати зубами або відривати
 17. За можливості робити необрізний манікюр, використовуючи сучасні засоби для видалення кутикули.
 18. Застосування доглядають і зміцнювальних засобів (кремів, воску, йоду, морської солі, ванночок, ефірних масел, масок).
 19. Періодичний відпочинок нігтів.
 20. Захист рук від впливу високих і низьких температур.

Висновок

Милі дами, пам’ятайте, наявність і стан манікюру і підтягнута шкіра рук жінки, як ніщо інше, видає її вік.Доглядайте за своїми руками! Бережіть їх, використовуючи захисні засоби, під час взаємодії з агресивними середовищами і речовинами. Уникайте високих і низьких температур. Зміцнюйте нігті гелями і акрилом. Відкривайте банки, пляшки і коробки призначеними для цього пристроями. Правильно обробляйте кутикулу. Повноцінно харчуйтеся, пийте достатньо чистої води і не забувайте висипатися! Виконуючи перераховані вище дії, Ви гарантуєте собі бездоганні міцні нігті і красивий манікюр.

Що робити, якщо зламався ніготь – свій або нарощений?

Кожній дівчині корисно знати, що робити, якщо зламався ніготь. Звичайно, це не смертельна проблема, але дуже неприємна і найчастіше несподівана.

В першу чергу нігтьову пластину потрібно обробити антисептиком і зафіксувати пов’язкою, щоб вона не травмувалася ще більше. Зрізати на даному етапі нічого не потрібно, особливо якщо хочеться відновити естетичний вигляд нігтики.

Перша допомога

Хід дій при зламаному нігті буде відрізнятися в залежності від характеру поломки.Якщо він кровоточить, тріснув до м’яса, під корінь, наполовину, то насамперед слід продезінфікувати рану і зупинити кров. Важливо зробити правильно:

 1. Зупиніть кровотечу. Притисніть до кровоточить місця бинт або чисту тканину і тримайте 10 хвилин. При цьому рекомендується лягти на спину, а руку підняти вгору. Якщо через 15 хвилин кровотеча не зупинилася, слід звернутися за медичною допомогою.
 2. Очистіть рану, якщо вона забруднена. Підставте руку під струмінь холодної води.При необхідності скористайтеся м’якою мочалкою і милом. Не тріть пошкоджене місце, інакше кровотеча відновиться.
 3. Обробіть рану антисептиком. Можна використовувати хлоргексидин (не подразнює), перекис водню або інший.
 4. При серйозному пошкодженні зламану частину пластини правильно буде зрізати, а краю підпиляти. Потім слід нанести на рану мазь з антибіотиком ( «Неоспорін», «Левомеколь», «Поліспорін»).
 5. Акуратно перев’яжіть палець. Кілька разів оберніть бинт, створивши подобу ковпачка, а потім забинтуйте хрест-навхрест і зав’яжіть.Слідкуйте, щоб пов’язка не була занадто тугий, але і не спадала.
 6. 3-4 рази в день прикладайте до хворого місця лід, насипаний в поліетиленовий пакетик. Тримайте його 15-20 хвилин. Це допоможе зняти біль і набряк.
 7. Щодня міняйте пов’язку і обробляйте місце травми антисептиком або антибактеріальною маззю.

Якщо ж зламався нарощений ніготь або свій, але де-небудь збоку, досить буде на перших порах заклеїти його пластиром або скотчем. Наклейка вбереже пластину від подальшого травмування і дозволить спокійно вибрати спосіб виправлення естетичного дефекту.

До лагодження нігтьової пластини можна приступати тільки після того, як рана затягнеться. Якщо під нігтем залишиться кров, бруд або утворюється гній, його доведеться проколювати або зовсім видаляти.

У випадку, коли зламався ніготь під гель-лаком, покриття знімають і рану обробляють.

Що буде далі з нігтем?

Поступово місце зламу буде відростати. В середньому ніготь оновлюється за 6-12 місяців. Проблеми можуть виникнути тільки тоді, коли пластина зламалася під корінь або повністю відпала.Тоді є ймовірність пошкодження нігтьового підстави (ложа) – потрібна консультація лікаря-подолога.

В інших випадках рекомендується задуматися про зміцнення пластини. Кращим варіантом є покриття біогелем. Зверху на ніготь можна нанести шелак. Штучне покриття захистить ніжну шкіру під нігтем від травм і інфекції.

Нігті ламаються з різних причин: травма, удар, неправильно виконаний манікюр, занадто довгий ніготь. Якщо проблема набула сталого характеру, швидше за все, організму не вистачає корисних речовин.М’які нігтьові пластини вказують на брак кальцію, шаруються – сірки.

Питання естетики

Якщо шкіра під своїм нігтиком не ушкоджена або зламався тільки нарощений ніготь, полагодити поломку не складе труднощів. Звичайно, найкраще звернутися до майстра з манікюру, який виконає роботу професійно. Але можна спробувати виконати ремонт в домашніх умовах самостійно. Декоративне покриття краще видалити, а потім нанести заново.

5 способів самостійної лагодження:

 1. За допомогою прозорого лаку і чайного пакетика.Найпростіший і доступний спосіб прибрати тріщину збоку або посередині нігтя. Потрібно відрізати невеликий шматочок чайного пакетика, капнути прозорий лак на місце поломки і докласти відрізаний матеріал (за допомогою пінцета). Зверху також слід нанести прозорий лак. Через 15-20 хвилин, коли лак добре просохне, нігтик необхідно зашліфувати пилою або бафом.
 2. За допомогою клею. Зламаний наполовину і навіть повністю відламаний ніготь допоможе полагодити спеціальний клей.Звичайний «Момент» використовувати не рекомендується через вміст токсичних речовин. Спеціальний клей для нігтів наносять на тріщину, а зверху присипають акрилової пудрою або накладають відрізок чайного пакетика, льону, бавовни. Після висихання місце лагодження полірують. Якщо відламався шматок нігтя, його попередньо розмочують в гарячій воді, а потім приклеюють на колишнє місце.
 3. За допомогою гель-лаку. Надламаний ніготь дуже легко полагодити, якщо вдома є УФ-лампа.Для початку покриття знімають, ніготь знежирюють і наносять базу. Потім її відразу посипають акрилової пудрою, особливу увагу приділяючи тріщинах, і поміщають під лампу. Далі нігтьова пластина злегка полірується. Другим шаром для надійного зміцнення знову наноситься база. Третій шар – декоративний.
 4. За допомогою тіпсів. Якщо нігтик зламаний під корінь, ідеальним рішенням може стати використання накладної пластини. Потрібно знежирити ніготь, капнути клей, що додається до Тіпсі.Потім слід притиснути накладної ніготь на 10-15 секунд. Після повного висихання клею можна надати йому будь-яку форму і нанести декоративний візерунок.
 5. Спеціальний набір для лагодження. Мало хто знає, що в косметичних магазинах продаються готові набори для ремонту зламаних нігтів. Вони складаються з клею, щіточки, відрізу нетканого матеріалу, інших необхідних предметів, і, звичайно, докладної інструкції.

Щоб нігтьова пластина швидше відростала, корисно використовувати масла, що містять активний кисень О2 (наприклад, сквалановое масло P-Shine).Їм обробляють весь ніготь, включаючи кутикулу.

Поломки нігтів розрізняють прості і складні. У першому випадку можна спробувати зробити ремонт будинку, застосувавши спеціальний клей, прозорий лак або інші доступні засоби. При відкритій рані краще не ризикувати і після надання першої допомоги довіритися фахівцеві. Пам’ятайте, що здоров’я важливіше естетики!

причини, лікування, профілактика проти ламкості.

нігтьові пластини служать для захисту фаланг пальців рук і ніг, м’які тканини яких легко пошкодити.З їх допомогою ми виконуємо певні дії (хапати, чесати, дряпати). Крім того, жінки використовують манікюр в створенні свого образу. Існують косметичні покриття, для декорування нігтьового покриття.

Але трапляється, що з якихось причин на нігтьової пластини утворюється тріщина. Крім того, постійна ламкість – проблема, яку слід лікувати.

Ця проблема досить часто зустрічається у людей, які регулярно роблять манікюр і педикюр. Якщо не надати дефекту значення, виникають проблеми, здатні довести до повного відшарування.

Крім того, за народними повір’ями такий дефект – особлива прикмета. Давайте докладніше поговоримо про те, що зробити, якщо ніготь зламався або почав тріскатися.

Причини того, що ніготь зламався

Щоб нігтьові пластики залишалися рівними, акуратними і красивими, продовжували рости, за ними потрібен особливий догляд. Це стосується не тільки косметичних процедур, а й правильного харчування, режиму сну.

Головною причиною тріснутих подушечок може стати нестача вітамінів, мікроелементів, мінералів.Тому переглянете раціон харчування, включивши туди:

 • Морепродукти. Рибу краще вживати у вареному вигляді – так зберігаються основні корисні елементи, які допоможуть зростанню, цілісності пластини.
 • Молок, сир, сир, сметана.
 • Різні горіхи. Але не зловживати ними.
 • Морська капуста без хімічних добавок.
 • Овочі, фрукти, зелень.
 • Натуральні соки.

Друга причина, від чого може з’явитися тріщина – відсутність догляду або неправильний манікюр.Ацетон і формальдегід в косметиці послаблюють нігтьові пластини, вони стають м’якими і ламкими.

Шкода завдає неякісна вода, найчастіше з високим вмістом заліза. Хімічні засоби з кислотою можна використовувати тільки в гумових рукавичках.

Правильний догляд необхідний, якщо з’явився невеликий надлом. Існують процедури, що дозволяють убезпечити себе від такого дефекту: ванночки, маски, лаки, народні методи.

Однак якщо ніготь зламався, то потрібно проводити відновлення, про який поговоримо далі.

4 кроки для відновлення манікюру

Здійснити ремонт можна, якщо пошкодження не сильне. При глибокої поломки неможливо впоратися самостійно, зверніться до фахівців.

Тепер поговоримо про те, як врятувати надламаний ніготь. Відновлення проходить в чотири етапи, які включають в себе:

 • збір потрібних компонентів;
 • підготовка;
 • заклеювання місця зламу;
 • обробка готової поверхні.

Необхідні матеріали

Для відновлення знадобляться:

 • Дезинфектор – засіб, знежирюючий поверхню. М’яко впливає на ламкі тканини. При наявності медичного спирту, можна використовувати його як альтернативу.
 • Тканина-самоклейка – шовк або фіберглас.
 • Клей. Чи не застосовуйте звичайний момент, він посилить ламкість. Косметичний клей м’який і призначений тільки для нігтьової пластинки.
 • Пилка, баф з м’якою поверхнею.
 • Пудра, яка допомагає надати натуральний колір, зафіксувати клейовий шар. Якщо тріщина виникла біля основи, то вона не полагодить, але відмінно замаскує дефект при кінцевому результаті.

Якщо у вас немає часу або бажання збирати комплект, то купіть готовий набір з усім необхідним.

Підготовка до відновлення манікюру

Тепер приступимо до самої процедури порятунку нігтя, який почав ламатися. Для початку підготуйте пошкоджений кінчик.Бафом або пилкою зачистите поверхню від кутикули до вільного частини.

Знежирте поверхню дезинфектором або спиртом. Засіб для зняття лаку – не найкраще рішення через присутність у складі сторонніх компонентів (аромати, масла). Вони перешкоджають надійному відновленню, а також можуть повністю зламати пластину.

Приклеювання тканини

Що робити якщо тріщина з’явилася збоку? Візьміть підготовлений заздалегідь шматочок тканини, зніміть плівку, заклейте місце надлому.При цьому повністю закрийте тріщину.

Далі капніть клеєм поверх тканини, занурте палець в пудру. Коли поверхня підсохне, приберіть надлишки порошку серветкою або щіточкою.

При попаданні рідини на шкіру її можна зняти голкою. Робіть це акуратно, щоб не поранити м’які тканини.

Завершальні процедури

Останній етап – шліфування і подальша обробка. За допомогою пилочки повільними рухами зніміть клей з поверхні. Робити це потрібно акуратно через ламкість пластини.Нанесіть масло, відполіруйте бафом. Це зміцнить нігті, приховає заклеєні тріщини.

Додатково дозволяється нанести кілька шарів лаку, декорувати стразами.

Після відновлювальних процедур можна відростити зламаний ніготь, при цьому потрібно регулярно наносити захисне покриття, застосовувати ванночки, маски.

Що робити, якщо ніготь зламався наполовину?

Ні в якому разі не починайте домашнє лікування, якщо зламався до середини, як і в ситуації з нігтем, тріснутим під корінь.Косметичний клей не витримає такої поломки. При такій проблемі звертайтеся до лікаря, який:

 • проведе процедури з використанням спеціальної техніки.
 • Призначить потрібні препарати.

Лікування в домашніх умовах тільки на час позбавить від дефекту. Після терапії, призначеної лікарем, нігтьова пластинка буде відростати заново.

Як зберегти надламаний ніготь

Існують кілька основних правил, які допомагають уникнути поламаною нігтьової пластини:

 • дотримуйтеся режиму харчування, сну;
 • використовуйте якісні косметичні засоби;
 • уникайте грубого фізичного контакту;
 • застосовуйте рукавички при роботі з хімічними засобами;
 • не наносите часто важкі техніки манікюру (особливо нарощування з гелем).

Це основний список, який потрібно дотримуватися, щоб ваші пластини залишалися красивими і міцними.

.