Маникюр

Красиві поєднання кольорів для манікюру: 100 фото стильних ідей, правила

Кольоровий круг в манікюрі для поєднання кольорів

Поєднання кольорів в манікюрі – тонка наука, яка вимагає певних знань, хоча багатьом це почуття кольору дано з народження. У даній статті я хочу розібрати теорію поєднання кольорів за допомогою колірного кола. Він використовується постійно не тільки в манікюрі, але і в поєднанні одягу і аксесуарів, макіяжу і навіть професійними художниками.

Що таке колірний круг?

Кольоровий круг являє собою палітру кольорів у вигляді кола, розташованих таким чином, щоб за допомогою спеціальних правил визначати ідеальні поєднання і бачити несумісні кольори.Як це робити і все правила поєднання ми і розберемо далі.

Кольоровий круг в манікюрі використовується для підбору кольорів при виконанні дизайну нігтів: він дозволяє підібрати від одного до чотирьох ідеально підходять один одному квітів. Однак крім цього, за допомогою колірного кола можна легко навчитися змішувати кольору. Це дуже зручно, якщо набір фарб або, наприклад, гель-лаків, будинки обмежений.

Можна зустріти різні види колірного кола в залежності від кількості кілець, проте всі вони починаються з базового кола.

Базовий коло складається з 12 кольорів, які формуються наступним чином:

 1. Первинні або основні кольори – це три кольори: червоний, жовтий і синій. Вони складають «каркас» колірного кола, так як їх не можна отримати шляхом змішування інших кольорів.
 2. Вторинні кольори – зелений, фіолетовий і помаранчевий – це кольори, які виходять шляхом змішування двох первинних: синій + жовтий = зелений, червоний + синій = фіолетовий, жовтий + червоний = помаранчевий.
 3. Третинні або проміжні кольори виходять шляхом змішування одного з первинних кольорів з одним з вторинних. Отримувані при цьому кольору називаються так: першим йде первинний колір, а через дефіс пишеться вторинний, хоча багато хто з них мають свої окремі назви. Теоретичних квітів всього 6: жовто-зелений (лайм), жовто-оранжевий (золотий), червоно-фіолетовий (пурпурний), червоно-помаранчевий (червоний), синьо-зелений (бірюзовий), синьо-фіолетовий (чорнильний).

Розширений колірний круг має кілька кілець в своєму складі і розділений на сектори, кожен з яких представляє собою відтінки головного кольору свого сектора.

Як поєднувати кольори за допомогою колірного кола

З теорією колірного кола ми трохи ознайомилися, тепер розглянемо правила поєднання кольорів. Ці правила грунтуються на схемах, які дозволяють знайти ідеальні поєднання з двох, трьох або чотирьох кольорів. Розглянемо їх, починаючи з найпростіших – комбінацій з двох кольорів. Якщо кому-то складно орієнтуватися в описі, я постаралася наочно зобразити всі схеми на малюнках.

1 – поєднання з двох кольорів

Монохромна схема – кольору вибираються з одного сектора колірного кола.Наприклад, якщо основним кольором взяти синій, то до нього можна додати світліший синій і небесний кольору.

Аналогічна схема – поєднання кольорів з сусідніх секторів, тобто примикають один до одного. Ця схема також називається подібної.

Лінійна схема – тут вибираються кольору, протилежні одна одній. Тобто якщо з’єднати кольору кола прямою лінією, то вони утворюють лінійну схему. Друге її назва додаткова або компліментарна.Лінійна схема має варіації: наприклад, можна вибрати один основний колір, а другий буде зміщеним на один сектор від протилежного в колі (див. Малюнок). Інші варіанти лінійної схеми будуть розглянуті в поєднаннях для трьох і чотирьох кольорів.

2 – поєднання з трьох кольорів

Тут також допустимі монохромна і лінійна схеми, тільки використовується 3 кольору.

Трикутна схема – це базовий варіант поєднання з трьох кольорів, проте і тут є варіанти.Основними є поєднання, коли кольори з’єднуються рівними відрізками, тобто виходить рівносторонній трикутник. В цьому випадку всі кольори лежать в межах одного кільця кола. Однак можливі варіанти, коли одна або дві вершини трикутника переміщаються в межах сектора, тоді трикутник вже не буде рівностороннім (див. Малюнок). Трикутна схема також має другу назву – тріадних.

Додаткова лінійна схема – всі кольори вибираються в межах одного колірного кільця: двома додатковими до основного вибраному кольору будуть кольору з правого і лівого сусідніх секторів до протилежного кольору.

3 – поєднання з чотирьох кольорів

Квадратна схема або ТЕТРАІДЕР – схема визначається за схожим принципом з трикутної: вибираються кольору, які розташовуються в чотирьох вершинах квадрата. Також можливий варіант з прямокутником.

Подвійна-лінійна (або подвійна-компліментарна) схема – два кольори беруться протилежні одна одній з лінійної схеми, а другі два також протилежні, але з сусідніх секторів.Можливо відхилення на один сектор, як і для лінійної схеми.

Додаткова лінійна схема (або альтернативна компліментарна) – трьома додатковими до основного будуть протилежний і два його сусідніх кольору.

Поняття яскравості і насиченості кольору

Використовуючи наведені вище колірні схеми, ми можемо знайти хороші поєднання кольорів для манікюру. Однак результат може виявитися не таким, як того чекаєш, так як потрібно також врахувати яскравість і насиченість при виборі квітів для дизайну нігтів.

Яскравість кольору визначається його насиченістю темними або світлими тонами. Чим далі колір від центру колірного кола, тим більше він яскравий і навпаки, чим ближче колір до центру, тим більше він насичений світлими тонами, тобто менш яскравий.

Угруповання квітів називається колірною композицією. Вона буває нюансной і контрастною в залежності від яскравості і насиченості кольорів.

 • нюансную композиція буде, якщо брати в її основу сусідні кольори, які мають однакову насиченість – в них немає домінуючого кольору.
 • Контрастна композиція, навпаки, будується на основі протилежних в колі контрастних кольорів. Наприклад, чорний і білий кольори будуть сильно контрастними один одному.

До речі, чи помітили ви, що в колірному колі немає чорного, білого і їх відтінків?

Про чорних і білих кольорах

Черних і білих квітів немає в колірному колі, так як вони відносяться до ахроматичних кольорів, тобто вони не кольорові. Сюди ж зараховують і сірчані кольори і їх відтінки. Вся принадність чорного і білого кольорів в тому, що вони гармонійно поєднуються з будь-яким з квітів колірного кола, при цьому варто звертати увагу на контраст обираних кольорів, про це вже говорилося вище.Чорний і білий, а також їх відтінки можна додати до будь-якої з перерахованих раніше схем, отримуючи таким чином вже до 5 поєднань кольорів.

Нюанси висвітлення

Вибираючи кольори для манікюру, варто також пам’ятати про вплив освітлення на колір.

 • Вуличний денне світло надає лаку на нігтях більш теплий відтінок,
 • При висвітленні лампою в приміщенні лак буде виглядати, навпаки, більш холодним,
 • Влітку прийнято використовувати більш яскраві кольори, так як світловий день довший і переважає природне освітлення, взимку – навпаки.

Враховуйте текстуру лаку або покриття

Текстура лаку також здатна впливати на сприйняття кольору. Наприклад, олупрозрачние перламутрові лаки на сонці і в тіні – це абсолютно різні кольори. І якщо нанести перламутровий лак поверх кольорового, то він теж змінить свій відтінок. Таким чином, за допомогою нього можна отримувати нові колірні поєднання.

Те ж саме працює для інших текстур. Матова поверхня буде приглушати колір. За таким же принципом працює і пісочна текстура лаку.

Змішування кольорів за допомогою колірного кола

Друге, для чого використовується колірне коло – це змішування кольорів для отримання потрібного відтінку . Лаки змішати буде проблематично – вони швидко висихають, а ось фарби, гель-лаки, гель-фарби або кольорові гелі змішуються легко, що дозволяє отримати велику палітру і зробити бажаний дизайн.

Про те, як виходять шляхом змішування вторинні і третинні кольори я вже говорила. Темніше або світліше зробити колір завжди можна шляхом додавання в різних пропорціях білого і чорного кольорів.Таким чином можна отримати кольору з одного сектора колірного кола.

Варто пам’ятати, що протилежні кольори в колірному колі можна використовувати в дизайні, але не змішувати разом, так як при цьому виходить чорний колір, який зовсім виглядає на нігтях.

Висновок

Тут я постаралася розібрати всі моменти, пов’язані з колірним колом від поєднання кольорів до їх змішування. Якщо у вас залишилися питання або є свої доповнення, пишіть в коментарях.Мені ж хочеться додати лише те, що не варто боятися експериментувати: якщо ви побачили красивий дизайн і захотілося його повторити, але немає відповідних кольорів – виберіть свої, використовуючи підказки колірного кола, і ву вас може вийти навіть краще, ніж в оригіналі. Багато ідей можна почерпнути з навколишнього нас природного світу: подивіться на яскраві каски навколо, як вони гармонійно виглядають разом: яскрава червона полуниця в зеленому листі, буйство фарб заходу, оперення папуги … Натхнення може знайти вас скрізь, головне його не пропустити!

Таблиця поєднання кольорів в манікюрі з фото

Доглянуті руки підкреслюють жіночність, красу кожної дівчини.Зараз дизайн нейл-арту настільки різноманітний, що все більше дівчат ним користуються. Щоб нігтики виглядали красиво, поєднувалися із загальним видом, необхідно правильно підбирати кольори. При створенні однотонного манікюру досить знати, який колір підходить вашому типу шкіри. Але коли питання стосується різнобарвною гами, тоді потрібно знати, які кольори поєднуються між собою. Детально про це ми і розповімо.

Види манікюру, в якому поєднуються кілька кольорів

В будь-якій сфері дизайну, будь то мистецтво, моделювання одягу або нейл-арт, перед тим як створити своє творіння, звертаються до спеціального колірному колі, за яким вибирають відтінки, дотримуючись певних принципів.

 • Монохроматичність – поєднання відтінків однієї колірної гами. Ви можете поєднувати всю гаму від блакитного до синього, або від червоного до рожевого.
 • Компліментарність – поєднання між собою тих кольорів, які розташовані на колі по сусідству один з одним. Цей вид має величезну популярність при створенні яскравого, різнобарвного манікюру. Він використовується багатьма техніками нейл-арту. Найсміливіші дівчата носять таке яскраве творіння влітку, притягуючи до себе цікаві погляди.Якщо вам не хочеться акцентувати увагу на пальчиках, тоді використовуйте приглушені, пастельні тони.
 • триадическими манікюр являє собою поєднання трьох кольорових гам, які перебувають на однаковій відстані одна від одної. Одним з його прикладів є поєднання червоного, синього, жовтого. Він також може бути яскравим, контрастним або витриманим в більш пастельних тонах.
 • Ахроматичний дизайн. Тут використовуються одночасно три кольори: чорний, білий, сірий.Саме вони мають універсальне поєднання з усіма іншими квітами кола. Ці кольори завжди залишаються модними не тільки в нейл-арте, але і будь-якому іншому напрямку. Завдяки грі цих фарб можна підкреслити свою елегантність, створити діловий вигляд.

Принципи поєднання кольорів в манікюрі з таблицею і фото

Тим, хто відвідував художні заняття, колірний круг НЕ буде новинкою. Але якщо це ваше перше знайомство, рекомендуємо розібратися з цим питанням повністю.Тоді ви зможете створювати кращий дизайн не тільки нігтів, але і дотримуватися унікального стилю в одязі, стати дизайнером власного житла.

Фото поєднання кольорів в двокольоровому манікюрі

Кольоровий круг ділиться на холодні і теплі відтінки. Кожна палітра має перехід від яскравого до більш приглушеним тонам. При поєднанні в манікюрі подвійних квітів використовують монохромне поєднання – колірну гаму однієї палітри, або поєднання двох сусідніх фарб – комплементарний вид.

монохромних можна робити переходи від яскравого до пастельних і навпаки. Використовуються різні техніки фарбування. Колера підбираються згідно ваших вподобань, одязі, пори року. Подивіться на фото, яким має бути поєднання двох кольорів в манікюрі.

компліментарне (аналогічне) поєднання яскравих сусідніх квітів зробить насиченим ваш річний манікюр. При цьому сусідні відтінки можна поєднувати між собою з усієї гами відтінку. При цьому сусіди можуть бути як з лівого, правого боку, так і навпроти один одного.

Схема поєднання кольорів триколірного манікюру

Якщо на колірному колі подумки намалювати рівносторонній трикутник, тоді кольори, де будуть кути трикутника, можуть поєднуватися один з одним. За таким принципом працюють професійні майстри нейл-арту при створенні художнього розпису.

За монохромному принципом теж можна вибрати три відтінку однієї палітри. Їх можна використовувати при фарбуванні технікою градієнт, або робити кожен палець іншого однотонного кольору.

При триколірному фарбуванні по компліментарності принципом можна використовувати сусідів з лівого і правого боку одночасно.

Модні ідеї

Монохромна в’язка

Коричнева гамма універсальна, її можна використовувати в будь-який час року. Зараз набирає популярності дизайн, який має схожість з в’язаними візерунками. Такий декор красиво виглядає в коричневому кольорі ідеальний для зими. Малюнок узору, колірну гамму можна підібрати під в’язку вашого светри або плаття.

Градієнт

Градієнт являє собою безмежний перехід від одного відтінку до іншого. Він може бути вертикальними, горизонтальним. Покриття само по собі є універсальним, тому що його можна використовувати в будь-який час року. Влітку градієнт може бути яскравим, взимку – пастельним. Додатково його прикрашають блискучою пилом, стразами, бульонкамі, паєтками.

Геометричний

Ще один цікавий дизайн, який передбачає поєднання двох або більше кольорів.Прикрашати нігті різними геометричними фігурами дуже популярно серед молоді та зрілих дам. Головне – дотримуватися смаку, мінімалізму. Ця техніка може поєднувати в собі інші техніки: подивіться, як витончено виглядають ромби з біло-фіолетовим градієнтом.

Акцентний палець

Ця техніка теж буває різних варіацій. При цьому всі пальці можуть бути пофарбовані одним кольором, а безіменний – іншим, який сумісний з колірною таблиці. Допускається художній розпис, смужки і інші елементи на всіх пальцях.Так, на одній руці можуть бути три пальці, пофарбовані синім кольором, а два – зеленим.

Чорно-білий

Такий дизайн використовується всіма техніками, буває настільки різноманітним, що підійде для будь-якого віку, будь-яких потреб. Це можуть бути чорно-білі малюнки, смужки, градієнт, геометричні фігури. Можна зробити візерунки, які будуть відображати ваш настрій, доповнювати весь образ.

Френч

Класикою френча є поєднання рожевого з білим.Згодом майстри почали поєднувати інші кольори таким методом. Тепер можна побачити помаранчеву, блакитну, коричневу посмішку. При цьому допустимо додатковий візерунок безіменного пальця, поєднання інших технік.

Місячний

Місячний дизайн має на увазі під собою забарвлення лунули іншим кольором. Спочатку на неї взагалі не завдавали колір, зараз для цього використовують будь-яку колірну гамму. Форма фарбування лунули теж змінилася – вона може бути не тільки овальної, а й трикутної.Найпопулярнішим варіантом є поєднання френча з місячним декором. Подивіться на фото цікаві варіанти дизайнерського рішення.

Як правильно зробити двоколірний манікюр в домашніх умовах

Манікюр буває з лаком і гель-лаком. Найчастіше дівчата будинку мають колекцію звичайних лаків, тому найпоширенішим на дому є лакове покриття. Але багато жінок обирають собі необхідне обладнання для створення покриття гель-лаком.Поєднувати в собі кілька кольорів можна обома техніками фарбування. Давайте сьогодні розглянемо, як зробити цікавий двоколірний дизайн за допомогою лаку, скотча.

Подготока

Перед нанесенням кольору потрібно обробити ваші пальчики. Вам буде приємно дивитися на їх доглянутий, чистий вид, цікавим глядачам – теж. Манікюр буває різних видів, часто вдома користуються класичним, обрізним методом. Частою проблемою є те, що самостійно дуже складно обробити пальчики правої руки.Саме з цієї причини багато хто воліє салонні процедури. Але при бажанні або нестачі часу можна об’єднатися з родичкою або подругами і допомогти один одному.

Після того як ви задали бажану довжину, форму нігтиками, видалили старе покриття, відшліфували нігтьові пластини, обрізали загрубілі шкіру, видалили кутикулу, можна приступати до нанесення кольору.

Для цього вам знадобляться:

 • Скотч для дизайну нігтів.
 • Бежевий і чорний лак.
 • Базове покриття.
 • Закрепитель.
 • Ватні палички.
 • Засіб для зняття лаку без ацетону.

Покрокова інструкція

 1. Першим нанесіть базове, безбарвне покриття. Воно вирівнює поверхню нігтьових пластин, захищає нігтики від пігментації.
 2. Наступних два шари зробіть бежевим кольором, дайте їм повністю висохнути. Додатково можете використовувати сушку.
 3. Тепер виріжте зі скотчу однакові смужки, наклейте їх на нігті так, як показано на фото.За допомогою апельсинової палички щільно прикріпіть скотч, щоб лак ліг рівно.
 4. Нанесіть два шари чорного лаку. Після повного висихання за допомогою пінцета видаліть скотч.
 5. Зубочисткою поставте точки чорного лаку.
 6. Нанесіть закріплювач, щоб декор прослужив якомога довше.
 7. Намочіть ватяну паличку засобом для зняття лаку і видаліть колір з шкіри навколо нігтів, якщо такий є.

Поєднання з іншими видами дизайнерських рішень

 • Багато жінок підбирають колір манікюру під колір одягу.Для повсякденного носіння краще вибирати більш нейтральні кольори без прив’язки до якого-небудь образу.
 • Велику роль відіграють аксесуари, взуття, сумочка, педикюр. Якщо манікюр робити під їх гаму, тоді одяг може бути будь-хто.
 • Багатоколірні рішення нейл-арту вигідні тим, що розширюють межі загального образу, влітку така гамма робить вас яскравою, що привертає погляди оточуючих.

Тепер ви знаєте, як правильно поєднувати кольорову гаму між собою. Дотримуйтеся цих рекомендацій, ви завжди будете виглядати ефектно. Діліться вашими відгуками, доповненнями.

Автор публікації

Коментарі: 0 Публікації: одна тисяча чотиреста сімдесят шість Реєстрація: 12-04-2018

манікюр з двох відтінків, гель в різних тонах, майстер-клас

На сьогоднішній день існує величезна кількість самих різних відтінків лаків для нігтів, які приємно радують як шанувальниць класики, так і тих, хто любить яскраві кольори. Але останнім писком моди можна назвати поєднання декількох відтінків в одному манікюрі.

Зараз багатобарвний манікюр дійсно в тренді. Але для того, щоб він вийшов дійсно красивим, потрібно вміти органічно поєднувати між собою відтінки. Якщо ви не вмієте комбінувати кольори, то ця стаття прийде вам на допомогу. Давайте розглянемо, як правильно «подружити» різні і несхожі один на одного тону в одному манікюрі.

Правила

На сьогоднішній день манікюр з двох кольорів користується чи не найбільшою популярністю, ніж однотонний.Різні кольори добре доповнюють один одного і надають оригінальності підсумкового результату. Для створення такого манікюру можна використовувати і прості лаки, і гелі.

І у того, і в іншого варіанта досить багата палітра кольорів. Так що ви можете створювати цікаві колірні комбінації. Давайте розглянемо, як можна цікаво поєднувати два кольори на одному нігті або на одній руці.

Монохромні комбінації

З різних відтінків одного кольору можна отримати гарний монохромний манікюр.Давайте розглянемо, як можна «грати» з двома тонами. Перш за все, можна спробувати зробити нігті з ефектом градієнту. Коли один колір плавно переходить в інший, це виглядає дуже красиво. Той же результат можна отримати за допомогою техніки омбре.

Для таких варіантів манікюру варто вибирати близькі один до одного відтінки в одній колірній палітрі. Так що якщо основний колір вашого манікюру синій, то доповнити його можна аквамариновим, зеленим або небесно-блакитним.Для того щоб манікюр виглядав органічно, відтінки повинні перетікати одна в одну плавно.

При створенні такого манікюру можна використовувати і яскраві кольори, і більш спокійні. Перехід від зовсім світлого до темного виглядає ефектно. Можна навіть поекспериментувати і провести перехід від чисто-білого до чорного.

Ахроматіка

Ахроматична називають базові відтінки – сірий, білий і чорний.При створенні такого манікюру саме вони і лежать в його основі. Його можна сміливо доповнювати будь-якими іншими відтінками. Ці кольори настільки універсальні, що добре «подружаться» з будь-якими тонами – як з нюдовимі, ​​так і з яскравими.

Також ви можете зупинитися на простому і зручному всім чорно-білому манікюрі. Навіть таке поєднання виглядає цікаво. Але його можна доповнювати відтінками червоного, сірого або будь-якого іншого, який вам подобається.

Гра на контрасті

Якщо у вас гарне почуття стилю і ви вмієте поєднувати непоєднуване так, що це виглядає органічно, то такий варіант вам підійде.Цей манікюр безумовно буде привертати до вас увагу.

При його створенні використовуються кольори, які зазвичай не рекомендується комбінувати між собою.

Так, наприклад, ви можете спробувати поєднувати між собою червоний і зелений відтінок, або блакитний з золотистим. При цьому ви можете робити оригінальний графічний манікюр з чіткими лініями або просто фарбувати різні нігті різними кольорами.

Фактура

Інший цікавий варіант – це поєднання різних фактур одного і того ж кольору.Ви можете комбінувати між собою глянцеві, матові або «оксамитові» поверхні. Також такий базовий манікюр можна доповнити блискітками або іншими вставками.

Але для створення такого манікюру лаки теж варто підбирати акуратно. Щоб все виглядало органічно, поєднуйте не більше двох кольорів на своїх нігтях. Бажано також, щоб текстура різних лаків не сильно розрізнялася. Так, наприклад, матові відтінки виглядають добре в поєднанні з «пісочним лаком», а глянцеві – з шіммернимі засобами.

Такий тренд помічений ще й у світі весільного манікюру. Дівчата, створюючи образ для цього особливого дня, підкреслюють безіменний палець лаком з іншого фактурою. Це виглядає незвично і цікаво.

Тонкощі створення дизайну

Для тих, хто сам не може зорієнтуватися і комбінувати між собою відтінки, створюючи двоколірний манікюр, спеціально придумана таблиця поєднань. Зараз ми розглянемо, як потрібно комбінувати між собою різні відтінки, щоб красиво нафарбувати свої нігтики.

Білий

Зараз в тренді нігті білого кольору. Але на основі цього базового відтінку можна створити цікавий манікюр, доповнивши його будь-яким кольором. Білий – це універсальний відтінок, який буде чудово поєднуватися з багатьма іншими, але найкраще до нього підходять такі відтінки, як синій, чорний і червоний.

Чорний

Це ще один базовий колір, який добре виглядає в поєднанні з різними відтінками. Найкраще він «дружить» з білим, рожевим, червоним або фіолетовим кольорами.

Сірий

Продовжуючи тему ахроматических квітів, не можна не згадати і сірий.Він добре поєднується з тими квітами, які погано виглядають в комбінації один з одним. Сіро-рожевий, сіро-блакитний або сіро-чорний виглядають ефектно на нігтики різної довжини і форми.

Бежевий

Ще один нюдовий колір – бежевий. Його можна спокійно поєднувати з іншими пастельними квітами, а також з різними відтінками рожевого або класичними тонами.

Жовтий

Цей відтінок виглядає досить неординарно.Його можна комбінувати з відтінками синього або фіолетового. Також вдало виглядають жовто-чорні і жовто-сірі нігтики. Більш цікавий лимонний відтінок буде красиво виглядати з червоним або «шоколадним» квітами.

Якщо вам подобаються більш світлі тони жовтого, їх можна комбінувати з блідо-червоним, світло-синім або коричневим тонами. А золотистий відтінок або навіть популярний на сьогоднішній день металік можна комбінувати з блакитним або вишневим.

Червоний

Фатальний червоний люблять багато дівчат. Але цей благородний колір досить примхливий і безпрограшно виглядає тільки в поєднанні з класичними квітами: чорним, сірим або білим.

Томатний

Цей відтінок червоного складніший. Його можна доповнити вставками пісочного, м’ятного або сірого кольору. Хоча сполучення не здаються очевидними на перший погляд, результат виглядає цілком органічно.

Рожевий

Цей «дівочий» тон можна поєднувати з такими яскравими відтінками, як бірюзовий, аквамариновий і м’ятний.Це виглядає дуже мило, і такий манікюр підійде здебільшого молодим дівчатам.

Також варто звернути увагу на більш глибокий подтон – фуксії. Його можна поєднувати з коричневими, шоколадними, білими і сірими відтінками.

Коричневий

Цей колір, на перший погляд, багатьом здається занадто нудним.Але якщо поєднувати його з пастельними або рожевими відтінками, то він заграє новими фарбами.

Помаранчевий

Руді відтінки цікаво виглядають з рожевими і блакитними тонами. Також можна впевнено доповнювати такий лак класичними квітами.

Зелений

Світлі відтінки зеленого – це такі весняні кольори, які добре поєднуються з іншими квітковими відтінками.Це може бути рожевий, синій або золотисто-коричневий.

Більш глибокий оливковий відтінок можна доповнити «апельсиновим» відтінком або всіма тонами коричневого і чорного.

Базовий зелений тон добре виглядає на тлі жовтого, кремового, коричневого, сірого і всіх пастельних тонів.

Блакитний

Всі відтінки синього і блакитного на сьогоднішній день в тренді. Наймодніший з них – бірюзовий. Він напрочуд добре поєднується з відтінками червоного, фіолетового і темно-рожевого.

Класичний блакитний тон можна доповнити коричневим, рожевим, білим або жовтим в залежності від того, який манікюр ви хочете в результаті отримати.За тим же принципом можна поєднувати і темно-синій лак з іншими квітами. Тільки замість рожевого беріть колір фуксії, замість жовтого – охристий, а світло-коричневий замініть шоколадним.

Фіолетовий

Загадковий фіолетовий відтінок дуже багатий і багатогранний.Тому його потрібно акуратно використовувати в багатобарвному манікюрі. Бажано, щоб він був основою, а інші кольори тільки додатковими. Добре з фіолетовим виглядають золотисті, сірі і бірюзові відтінки.

В цілому, всі ці правила – здебільшого, рекомендації. Якщо ви зумієте поєднувати між собою інші відтінки так, щоб це виглядало органічно, то дерзайте.

Чи можна поєднувати гель-лаки різних фірм

Це питання турбує багатьох, хто зважився зробити багатобарвний манікюр.Професіонали манікюрного справи не рекомендують поєднувати між собою продукти різних фірм. Справа в тому, що при такому підході манікюр буде триматися не так довго. Та й знімати його буде в рази складніше, можливо, навіть доведеться спилювати.

Майстер-клас

Красиво нафарбувати нігті – це, здавалося б, зовсім не складне завдання. Але для створення багатоколірного манікюру дуже важливо не тільки правильно поєднувати між собою відтінки, але і максимально акуратно зробити перехід, щоб не змішати їх і не отримати замість красивого манікюру «брудний». Давайте розглянемо декілька варіантів поєднання двох і більше кольорів між собою.

Французький

Це улюблена багатьма класика, яка підійде всім без винятку. Його можна використовувати і для повсякденного носіння, і для того, щоб зробити свої ручки красивішими до якогось урочистої події. Зараз існують цікаві колірні комбінації і при створенні френча.

Вільний край нігтя можна робити не тільки світлим, а й яскравим або навіть чорним.Експериментуйте, і навіть така класика заграє новими фарбами.

Місячний

Цей вид покриття чимось схожий на попередній. Але тут іншим кольором виділяється не край нігтя, а лунка, яка і на самій нігтьової пластини виділена світлим.

Ви можете підкреслити її світлим відтінком, а весь інший ніготь залишити більш темним.

З ефектом градієнту

Стильно виглядає і ефект “омбре”. Плавний перехід від одного кольору до іншого можна зробити навіть в домашніх умовах за допомогою двох флакончиків лаку і простого спонжіком. Акуратно розтушовуйте лак і не забувайте закріпити отриманий результат зверху шаром прозорого гелю, щоб результат вас радував довше.

Графічний

Графіка – це більш чіткі лінії і кордони. Але це зовсім не означає, що такий варіант нейл-арту буде нудним. Можна робити кольорові смужки, горошок або створювати абстрактні кольорові візерунки.

Це допоможе вам підкреслити свою індивідуальність, адже на ваших нігтях буде справжній витвір мистецтва.

Як бачите, поєднувати між собою кілька кольорів зовсім не складно.Головне, знати базові правила і мати гарне почуття стилю. Пробуйте щось нове, поєднуйте між собою кольору так, як ніхто не робив до цього, і навіть з мінімальним наборів лаків для нігтів ви зможете завжди створювати незвичайні варіанти манікюру в домашніх умовах.

Як зробити багатобарвний манікюр дивіться в наступному відео.

Поєднання кольорів в манікюрі – дізнайтесь, як вдало поєднувати кольори

Грамотний підбір кольору лаку дозволить зробити нігті дуже привабливими.Гармонійне поєднання кольорів дозволяє досягти чудового результату. Деяким може здатися, що у виборі квітів немає нічого складного, але тут є маса деталей і нюансів. Мало підібрати лак за кольором, наприклад, до одягу або губній помаді. Гармонія повинна бути у всьому. Також лак повинен приховувати недоліки нігтів, якщо вони є.

Поєднання кольорів в манікюрі

Форму нігтів при виборі кольору лаку треба враховувати перш за все. Також потрібно брати до уваги відтінок шкіри на нігтьовому валику.Наприклад, якщо вона володіє молочним відтінком, краще утриматися від використання лаків холодного тону. Деякі композиції квітів будуть поєднуватися майже ідеально, а інші можуть зіпсувати весь зовнішній вигляд.

Зміст статті

Монохромне поєднання кольорів

Такий варіант поєднання кольорів в манікюрі є найвдаліший і елементарний. Під час вибору покриття можна використовувати найрізноманітніші за відтінками лаки, починаючи від самого світлого і закінчуючи темним.Важливо при цьому дотримуватися тільки одна умова, яке полягає в застосуванні єдиної колірної гами.

Вдалі поєднання кольорів для манікюру

Наприклад, якщо береться синій лак, то з ним можна поєднувати фіолетовий, бірюзовий, блакитний та інші близькі відтінки. Бажано вибирати відтінки, які розташовані одна біля одної в колірному колі. Це дозволить домогтися максимального ефекту.

Добре по сусідству також будуть виглядати спокійні, концентровані відтінки.Наприклад, в якості доповнення до яскраво-зеленого кольору можна застосовувати рожево-червоний або смарагдовий. Існує велика кількість цікавих поєднань таких кольорів. Можна змішувати кілька кольорів між собою. Таке поєднання називається «омбре». При грамотному нанесенні воно дає яскравий позитивний ефект.

Ахроматичне поєднання

Таке поєднання включає в себе зазвичай два кольори. У вигляді бази для нього може виступати використання білого і сірого. Якийсь грає основну роль в дизайні, а інший доповнює його.Сірий, чорний і білий відтінки дуже гармонійно поєднуються з іншими, але серед них можна вибрати найбільш цікавий і виграшний варіант.

Варіанти чорно-білого манікюру

Непоганим поєднанням буде використання білого лаку у вигляді бази, яка доповнюється, наприклад, синім або червоним кольором. Вони застосовуються як доповнення, яке дає можливість отримати дивовижне дизайнерське рішення. Можна використовувати традиційний френч, доповнений смужками червоного кольору.Можна прикрасити нігті під хохлому за допомогою синього лаку. Також актуальним вибором буде використання дизайну червоно-білого кольору з горошком.

Любительки традиційного і строго стилю нерідко вибирають білий або чорний малюнок лаконічного типу. Можна доповнити подібне оформлення нігтів майже будь-яким відтінком, наприклад, золотистим, сріблястим і т.д.

Стильний чорно-золотий манікюр

Золотистий колір лаку дозволяють ефектно зробити акцент на глибині чорного лаку.В цьому випадку можна задіяти власну фантазію і домогтися дивного успіху. Незвично і елегантно буде виглядати дизайн, коли кожен ніготь ділиться умовно на пару тонів. Блідо-рожевий або ж синій кольори будуть гармонійно поєднуватися з сірим. Особливо ефективним подібний хід буде при використанні дизайну френча.

Основний колір гармонує кольори і відтінки
Червоний Зелений, синій, золотисто-жовтий, сірий
Рожевий Бордовий, коричневий, сірий
Помаранчевий Небесно-блакитний, зелений, фіолетовий, ліловий, коричневий, білий
Коричневий Беж, синьо-зелений, сірий, золотистий
Жовтий Зелений, коричневий, золотистий
Блакитний Червоний, коричневий, синій, помаранчевий, світлий фіолетовий
Синій Червоний, сірий, золотистий, бордовий
Фіолетовий Золотистий, жовтий, помаранчевий, зелений, колір морської хвилі
Бузковий Сірий, каштановий, світло-фіолетовий, зелений
Бордовий Зелений, сірий, рожевий, синій
Сірий Чорний зелений, червоний, синій, рожевий, жовтий, блакитний

Контрастні поєднання кольорів манікюру

Можна зробити акцент на контрасті кольорів і отримати гідний результат.Якщо відтінки будуть підібрані правильно, всі достоїнства нігтів будуть підкреслені. Якщо не впоратися з вибором тонів, манікюр буде володіти кілька позбавленим смаку зовнішнім виглядом.

Красиве поєднання червоного і смарагдового або ультрамаринового і апельсинового кольорів є своєрідною базою комплиментарного манікюру. Чорний і бежевий теж дуже непогано поєднуються між собою. Можна поєднувати подібні відтінки на одному або відразу на всіх пальцях. Можна прикрасити різні пальці різними поєднаннями.

Контрастний синьо-помаранчевий манікюр

Існує місячний манікюр, який використовується досить давно. Можна провести аналогію з французьким манікюром, але в даному випадку акцент робиться не на кінчику нігтя, а на частині близько підстави. Півмісяць, розташований біля самої основи, можна зовсім фарбувати. Нерідко для нього використовується простий лак без кольору. А можна додати трохи контрасту і використовувати там якийсь яскравий колір.

Місячний манікюр і поєднання кольорів можуть дати позитивний ефект.Зараз стало модно поєднувати відтінки, які між собою зовсім не гармоніюють. Наприклад, можна спробувати використовувати синій і червоний, а ще коричневий з сірим і багато інших героїв варіанти.

Практично завжди актуальним було застосування чорного кольору з світло-сірим, білого з сірим. Деякі дами намагаються зробити пару манікюрів одночасно, наприклад, місячний разом з французьким. Одним з квітів виділяється кінчик нігтя, а іншим – місце близько кутикули.

Відео – Поєднання кольорів у французькому манікюрі

Особливості різнобарвного поєднання кольорів

Для правильного оформлення різнокольорових нігтів, слід попередньо провести невеликий тест поєднання кольорів на платівці.Можна відзначити кілька найбільш поширених форм нігтів, на основі чого рекомендується підбирати кольори і відтінки.

 1. Якщо нігті мають формою трапеції, краще не застосовувати лаки, що володіють яскраво-вираженим перламутровим відтінком. Краще відмовитися і від використання занадто яскравих кольорів, молочного відтінку. Вони візуально збільшують в розмірах нігтьову пластину, виставляючи на показ всі недоліки. Бажано залишити маленькі смужки без забарвлення близько валиків збоку. Таким чином, вдасться візуально зменшити пластину.
 2. Нігті квадратної форми краще фарбувати за допомогою майже всіх відтінків, крім холодних. Краще не застосовувати блакитний або синій кольори. Довгі не варто покривати за допомогою лаків, що володіють яскравими квітами.
 3. Круглі нігті являють собою майже бездоганний варіант для застосування будь-яких відтінків в різноманітних поєднаннях. Манікюр буде непросто зіпсувати навіть при вживанні гранично яскравих відтінків. Треба лише дуже акуратно користуватися перламутровими квітами, тому що вони візуально зменшують нігті.

Таблиця поєднання кольорів для красивого манікюру

Грамотне поєднання кольорів лаку

Цими знаннями повинна мати кожна дівчина, яка хоче мати привабливі нігті. Існує сім основних кольорів. Решта вважаються похідними від них. Щоб отримати конкретний відтінок, змішується кілька ключових квітів.

Не всі відтінки поєднуються між собою. Найкраще використовувати під час манікюру пару квітів. Красивим може стати поєднання і трьох різних лаків.Актуальним буде виглядати манікюр, який складається з лаків сірого, білого і чорного кольорів. Нескладно додати туди деякі додаткові відтінки, наприклад, концентровані кольору.

Кілька варіантів манікюру

Дедалі популярнішим стає поєднання бірюзового лаку з пастельними тонами. Також привабливо він буде виглядати з жовтим або фіолетовим відтінками. Жовтий також дуже популярний. З ним рекомендується використовувати небесний або ліловий відтінки. Сірий і різноманітні відтінки червоного будуть чудово виглядати з жовтим.

Якщо дотримуватися основних правил, підбирати поєднання відтінків для манікюру відповідально, можна завжди виглядати привабливо.

.