Ногти

Чим відрізняється лак для нігтів від гель лаку: лак або гель-лак, поради від Імкосметік

Чим відрізняються лак, гель і гель-лак

Останнім часом великої популярності набуло покриття нігтів гель-лаком. Мабуть, на сьогоднішній день – це самий практичний з усіх відомих способів дизайну нігтів. У даній статті ми зупинимося на внесення ясності в питання: в чому ж відмінність гель-лаку від звичайного лаку і від гелю. І, само собою, торкнемося вкрай важливе і неоднозначне питання: що ж краще – гель-лак або Shellac. Або, кажучи по-російськи, шелак (він же шелак, шілак і шіллак).

Як випливає з назви, гель-лак – це гібрид лаку і гелю. Винайшли його з метою надання кращих властивостей, властивих і тому, й іншому покриттю, тобто стійкості і кольору.

Чим відрізняється гель-лак від гелю?

Головна відмінність – це призначення. Гель потрібен для нарощування нігтів, тобто застиглий гель – це, по суті справи, штучний ніготь. Мабуть, одні з кращих гелів для нарощування нігтів – прозорі і камуфлюючі гелі “ВЕРНИС”. А гель-лак – це покриття для дизайну нігтів.Тобто за своїм призначенням гель-лак багато в чому схожий на звичайний лак для нігтів.

Відповідно, і технологія нанесення у гелю для нарощування і гель-лаку абсолютно різна. Загальна ж у цих матеріалів – це їх схильність до полімеризації, а також використання базового і топового шару для нанесення.

Чим відрізняється гель-лак від звичайного лаку для нігтів?

Напевно, не буде перебільшенням сказати, що з лаком для нігтів мала справи кожна жінка.І всі ми добре уявляємо, що ж це таке і з чим його їдять. Якщо Ви не знали, то основна перевага звичайного лаку – яскравий стійкий колір. Ну як стійкий … Досить складно говорити про стійкість кольору стосовно до звичайного лаку, оскільки більше 2-3 днів Ваші нігті навряд чи зможуть мати шикарний первозданний вигляд. Лак починає відколупуватися і, щоб не виглядати неохайно, ми змушені або знімати його і перефарбовувати нігті заново, або взагалі відмовлятися від покриття їм нігтів на якийсь час (погодьтеся, далеко не кожна жінка може собі дозволити щодня або через день витрачати приблизно по годині свого часу на манікюр).І це, як всі ми з Вами знаємо – головний недолік звичайного лаку для нігтів.

І ось тут ми підходимо до простого, але від цього не менш дивовижному винаходу, що дозволяє жінкам значно економити час, що проводиться за манікюром – гель-лаку.

Зовні гель-лак мало чим відрізняється від звичайного лаку: він продається в таких же пляшечках з пензлем і наноситься на нігті точно так же. Ось тільки щоб гель-лак застиг, його необхідно потримати в ультрафіолетовій або LED-лампи.За рахунок полімеризацій властивостей, властивих гелю, збільшується термін носіння такого покриття до двох-трьох тижнів. Носити можна і довше, але треба розуміти, що Ваші нігті ростуть і виглядати через 3 тижні будуть вже не дуже презентабельно.

Природно, є у покриття нігтів гель-лаком і свої мінуси: більш складний процес нанесення, більш висока вартість гель-лаку в порівнянні зі звичайним лаком, необхідність купувати лампу для сушіння нігтів, якщо Ви збираєтеся покривати нігті гель-лаком в домашніх умовах.Крім того, висока міцність покриття передбачає, що і зніматися воно буде трохи складніше. Особливих труднощів, звичайно, немає, але доведеться хвилин на 10 замочити нігті в спеціальному розчині.

Чим відрізняється гель-лак від гель-фарби?

Гель-лак і гель-фарба в принципі дуже схожі один на одного. Гель-фарба – це пластичний, сильно пігментований гель, який продається в баночках без кисті. Він має більш щільну, ніж гель-лак, текстуру і колір, але по консистенції вони дуже схожі.Гель-фарба найчастіше використовується для промальовування дизайну при нарощуванні нігтів. Гель-лак ж, як правило, наноситься на натуральні нігті. В цілому, вони можуть використовуватися в якості замінника одного іншим. І той, і інший матеріал полімеризується в лампі, мають липкий шар, який видаляється спеціальним засобом. Тільки слід зазначити, що використовувати гель-лак для нарощування, напевно, не дуже зручно. І, крім того, не вся гель-фарба підходить для нанесення на натуральні нігті.

Чим відрізняється гель-лак від шелаку?

Отже, ми підійшли до самого, мабуть, популярного питання про гель-лаку: купити гель-лак або шелак? Чим відрізняється шелак від гель лаку? Відповідь до неподобства простий: нічим .Відмінність приблизно таке ж, як між підгузниками і памперсами. Що таке памперс? Правильно: це просто бренд. А по суті своїй – це ті ж підгузники!

Так само і тут: компанія CND випускає гель-лак з назвою Shellac. Ось так все просто. І розмови про те, що чимось там шелак принципово відрізняється від гель-лаку – від лукавого. Звичайно, при бажанні можна знайти якісь відмінності, але суті своєї це одне і те ж. А відмінності будуть обумовлені тільки тим, що у різних товарів різні виробники.

Чим відрізняється гель-лак від гелю, шелаку, звичайного лаку, бази і гель-фарби

Покриття нігтів гель-лаком – один з найбільш практичних способів оформлення нігтів, тому вже встиг полюбитися багатьма дівчатами. У цій же статті я хочу зупинитися на особливостях даного покриття, так як багато хто все ще плутають його з гелем, базою, гель-фарбою, биогелем, звичайним лаком або з шелаком.

Зміст

 1. Чим відрізняється гель-лак від звичайного лаку
 2. Відмінність від гелю
 3. Чим відрізняється гель-лак від бази
 4. Відмінність від биогеля
 5. Відмінності гель-лаку і гель фарби
 6. Різниця між гель-лаком і шелаком
 7. Чим відрізняється однофазний гель-лак від трифазного

Чим відрізняється гель-лак від звичайного лаку?

Звичайний лак для нігтів – це кольорове покриття, яке:

 • Тримається на нігтях без сколів зовсім недовго: від 3 до 5 днів.
 • Сохне лак для нігтів на повітрі досить довго: не бажано торкатися до чого-небудь протягом як мінімум півгодини після його нанесення.
 • Переться рідиною для зняття лаку.

Звичайним лаком хоча б раз в житті користувалася будь-яка дівчина і добре уявляє, що це таке і як його наносити. Різноманітність лаків просто величезна: можна знайти і спеціальні лікувальні лаки, і лаки з різними ефектами, наприклад, кракеллюр, матовий, пісочний, магнітний та інші, а також лаки з доповненням у вигляді блискіток, шиммера і так далі.

Гель-лак – це щось середнє між звичайним лаком для нігтів і гелем для нарощування, саме тому він має таку назву. Основна мета, яка ставилася при його розробці – це поєднання в ньому всіх найкращих властивостей обох покриттів: тобто стійкість і колір. І цього, безсумнівно, вдалося досягти!

 • Зовні флакон гель-лаку відрізняється від звичайного лаку тим, що він непрозорими . Колір позначається або наклейкою або фарбою на пляшці.Це зроблено для того, щоб гель-лак не втрачав своїх властивостей під впливом сонячних променів.
 • Щоб гель-лак висох, його необхідно потримати 2-3 хвилини в ультрафіолетовій лампі або 30 секунд – 1 хвилину в LED.
 • За рахунок властивостей, отриманих від гелю, збільшується термін носіння гель-лакавого покриття до 3 тижнів.
 • Техніка нанесення гель-лаку вимагає додаткової підготовки нігтів : знежирення поверхні, зняття глянцю бафом, обов’язкове використання бази і топа для гель-лаку.Додатково може знадобитися рідина для зняття липкого шару, якщо він є.
 • Наявність додаткових матеріалів і лампи для нанесення гель-лаку роблять це процедуру більш дорогої , тому багато хто воліє робити її у салоні або у майстри на дому.
 • Зняти гель-лак з нігтів також складніше, звичайної ЖДСЛ тут не обійтися. Його необхідно або розмочувати спеціальним засобом або знімати механічно за допомогою жорсткої пилки або фрез.

Відмінність від гелю

Це також цікаве питання, який заслуговує на увагу.Адже бувають і кольорові гелі, тоді в чому ж між ними різниця?

Головна відмінність гелю від гель-лаку – це призначення покриття. Гель, в тому числі і кольоровий, служить для подовження нігтьової пластини, в той час як гель-лак – це просто довгострокове покриття. Тому і технологія нанесення у них зовсім різна. Про те, як проводиться моделювання нігтів гелем можна прочитати тут.

Загальна ж у цих матеріалів – це полімерні властивості, тривалість шкарпетки, а також використання базового і топового шару для нанесення.

Чим відрізняється гель-лак від бази

Використання бази є частиною процедури гель-лакового покриття нігтів. Вона прозора, наноситься під кольоровий гель-лак найчастіше в один шар і служить для того, щоб:

 1. Посилити зчіплюваність гель-лаку з нігтьової пластиною і збільшити термін носіння покриття.
 2. Захистити натуральну нігтьову пластину від впливу кольорового пігменту.
 3. У деяких випадках використовується для вирівнювання нігтьової пластини і отримання ідеальних відблисків.

В даний час дуже популярні каучукові бази для гель-лаку, але є й інші варіанти, наприклад, кремнієва.

Відмінність від биогеля

Обидва матеріали – гель-лак і біогель – є штучними. Вони знімаються за схожою технологією, не вимагають опіла. Головна відмінність биогеля від гель-лаку в тому, що перший використовується для зміцнення нігтьової пластини, позбавлення від ламкості (тільки якщо ми говоримо про натуральний біогель) і найчастіше має прозору текстуру.Техніка нанесення биогеля також відмінна і більше схожий на нарощування нігтів, хоча нігтьова пластина при цьому практично не подовжується.

Мій огляд биогеля від Patrisa Nail читайте тут.

Відмінності гель лаку і гель фарби

Гель-лак і гель-фарба насправді дуже схожі матеріали і, в цілому, можуть використовуватися в якості замінника одне іншого.

Гель-фарба -це пластичний сильно пігментований гель, який продається в баночках без кисті.Він має більш щільну текстуру і колір, ніж гель-лак, але по консистенції вони дуже схожі. Гель-фарба найчастіше використовується для промальовування дизайну на готовому гель-лаковому покритті.

І той і інший матеріал полімеризується в лампі, частіше за все мають липкий шар, який видаляється спеціальним засобом.

Так виглядає гель-фарба:

Різниця між гель-лаком і шелаком

Це, мабуть, саме часто зустрічається оману, коли шелаком називають будь-який гель-лакове покриття.В реальності ж шелак (shellac) – це той же гель-лак, але виробництва фірми CND, яка однією з перших вийшла на даний ринок і завоювала широку популярність, в зв’язку з чим і утворилася така плутанина у визначенні назви, що до сих пір гель -лак називають “шелаком”.

Чим відрізняється однофазний гель-лак від трифазного

трифазний гель-лак називається з огляду на те, що в процесі створення покриття виконується три основних етапи:

 1. Нанесення бази,
 2. Покриття кольоровим гель-лаком,
 3. Нанесення топа (фінішу).

Наявність всіх трьох матеріалів для трифазних гель-лаків обов’язково, що, звичайно, виходить недешево. Тому через деякий час після зростання популярності гель-лаку на ринку з’явився новий продукт – однофазний гель-лак , який включає в себе базу і топ, тому не вимагає їх обов’язкового використання, що робить процедуру покриття гель-лаком істотно вигідніше фінансово.

Однофазний гель-лак часто називається 3 в 1. Яскравий приклад – колекція гель-лаків Patrisa Nail, огляд якої я робила в своєму блозі.

Однак практика показала, що використання бази і топа все-таки краще:

 • таке покриття тримається довше,
 • нігті легше вирівняти і отримати ідеальні відблиски.

Сподіваюся дана стаття розставила всі крапки над “І” у тих, хто встиг заплутатися в гель-лаках. А я на цьому прощаюся з вами, до зустрічі!

Чим відрізняється гель-лак від звичайного лаку

Гель-лак – новинка в області індустрії краси.Але так чи він чудовий, як повідомляють нам хитро написані рекламні тексти, і чи дійсно він куди крутіше звичайного лаку для нігтів? Всі відмінності гель-лаку від звичайного в цій статті.

 • Визначення
 • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Що таке звичайний лак ? Це покриття для нігтів, яке надає їм колір, іноді текстуру (наприклад, лак-кракеллюр) або блиск, а іноді особливу матовість. До основних характеристик лаку відноситься: недовговічність покриття (може розшаровуватися, злазити з нігтя, відколюватися шматочками), відносно невисока ціна і простота в застосуванні.При цьому іноді лаки для нігтів поєднують в собі і лікувальні властивості: зміцнюють нігтьову пластину, захищають її від агресивних зовнішніх впливів (наприклад, миючих засобів).

Гель-лак – це щось середнє між звичайним лаком для нігтів і спеціальним складом, який застосовується для нарощування нігтів. Створений він був для того, щоб добитися ідеального поєднання переваг звичайного лаку і штучних нігтів. Зараз разбёремся, чи вдалося цього досягти. По-перше, наносити гель-лак на нігті просто, точно так же, як звичайний лак – пензликом з кришки флакона.Але щоб лак застиг, тут потрібно ультрафіолетова лампа, як і для гелевих нігтів, до того ж, нігті перед нанесенням необхідно мінімально, але все ж обробити. Це збільшує процедуру фарбування нігтів в середньому на 20 хвилин. Тривалість носіння такого покриття: 14 днів (деякі виробники обіцяють навіть великі терміни) без втрати в кольорі, стійкості і блиску в порівнянні з 3-7 днями для звичайного лаку, що добре для зайнятих леді. Знімати такий лак по закінченні двох тижнів дещо складніше, ніж звичайний лак, але все ж кожна дівчина може зробити це вдома самостійно, використовуючи спеціальний засіб.Істотною перевагою гель-лаку перед звичайним лаком є ​​те, що ця речовина практично не має запаху, який так неприємний домочадцям (адже і лак, і гель-лак створені для домашнього застосування). Відзначимо, що палітра звичайних лаків, так як вони мають багаторічну історію, неймовірно величезна, чого не скажеш про гель-лаку, хоча останнім часом фахівці працюють над цим і випускають нові, цікаві кольори. Ціна гель-лаку вище за ціну звичайного лаку, при цьому не варто забувати про супутні товари.

до змісту ↑

Висновки TheDifference.ru

 1. Гель-лак більш довговічний, ніж звичайний лак
 2. Гель-лак складніше наноситься і віддаляється, ніж звичайний лак
 3. Гель-лак коштує дорожче звичайного лаку
 4. Колірна гамма гель-лаку біднішими, ніж палітра звичайних лаків
 5. гель-лак не має запаху, на відміну від звичайних лаків

Різниця між гелем і гель-лаком, відмінності

Манікюр з покриттям гель-лаком – це одна з найпоширеніших процедур в побуті дівчат в сучасному світі.Процедура унікальна тим, що дозволяє знайти нігтям доглянутий і красивий вигляд завдяки лаконічним квітам і цікавим дизайнам, стилістика яких різниться від малого до великого.

Багато модниць губляться серед професійних термінів, самі не маючи повного уявлення про те, яким продуктам піддають свої нігті. У цій статті ми спробуємо розібратися головні відмінності між гелем і гель-лаком.

Особливості гелю

Гель – це особливий матеріал, який використовується майстрами, як правило, для зміцнення нігтів.Найчастіше він безбарвний, але деякі виробники випускають так звані камуфляжні гелі, які мають злегка рожевий або персиковий відтінки. Твердий гель підходить і для вирівнювання нігтьової пластини, і для нарощування нігтів. При засиханні в LED-лампи він твердне, стає дуже міцним, створюючи на нігтях міцний захисний шар. Крім гелю на ринку косметичних продуктів з недавнього часу з’явився біо-гель. Він теж створений для захисту нігтів від ламкості і тонкощі, але має більш м’яку консистенцію, тому його використовують при зміцненні ослаблених нігтів, наростити їм повністю все нігтьові, на жаль, не вийде.

Майстри люблять гель за те, що він активно справляється зі своїм завданням, абсолютно не псуючи при цьому природну структуру нігтів. При правильному застосуванні, він має досить економічне витрачання. Найголовніший плюс продукту – довгострокова носка гель-лаку.

Особливості гель-лаку

Первісне призначення гель-лаку зовсім не таке, як у гелю, тому дуже дивно, що багато дівчат не мають понять про різницю продуктів.Гель-лак – це лак, що вимагає закріплення в УФ-лампі. Його палітра дуже велика і різноманітна. Різні виробники прагнуть доповнити свої продукти блискітками, різними ефектами, що дозволяє в процесі процедури гель-лаку створити цікаві і захоплюючі дизайни. Як правило, гель-лаки поставляються в невеликих стильних бутильков, які зручно зберігати і переносити з собою. Багато хто вважає, що гель-лак – це чудовий продукт, так як він допомагає зберігати доглянутий зовнішній вигляд нігтів досить тривалий час.Але серед прихильниць даної процедури існують і ті, хто не довіряє матеріалу, які вважають, що гель-лак псує ніготь, негативно впливає на структуру нігтьової пластини, роблячи згодом її більш тонкої і ламкою.

Особливість гель-лаку – це збереження гарного зовнішнього вигляду нігтів, дозвіл поєднувати різні кольори і створювати неповторні дизайни, використовуючи різні техніки нанесення матеріалу. За фактом продукт є м’яких біологічним пластиком, мають непогану в’язкість.

Відмінності між гелем і гель-лаком

Переймаючись в світ моди і тенденцій манікюру, варто мати певну термінологією і розуміти в чому різниця між продуктами. Гель та гель-лак – це два різних матеріалу, які використовуються, безпосередньо, для однієї мети – зміцнити нігтьову пластину і надати їй привабливого зовнішнього вигляду на тривалий час. Головна відмінність полягає в тому, що за допомогою гелю не вийде створити дизайн на нігтях, так як він не має такої великої палітри кольорів, як гель-лаки.Гель зміцнює, захищає і дозволяє нарощувати нігті, надаючи їм бажану довжину і форму, а гель-лаки, в свою чергу, надають нігтям монотонний колір і цікаві дизайни.

Розрізняються матеріали і вартістю, і обсягом. Гель значно дорожи гель-лаку. Він має більший обсяг, але і при використанні він вимагає великого витрачання матеріалу, щоб максимально зміцнити ніготь або наростити їх потрібної довжини і товщини.

При видаленні гель-лаку можна скористатися звичайною рідиною для зняття лаку і фольгою, хоча такий спосіб вкрай небажаний, так як значно псує верхній шар нігтьової пластини.А ось повністю видалити гель просто рідиною практично неможливо. Для його зняття знадобиться наявність спеціального апарату зі фрезами, здатними спиляти гелеве покриття.

Що краще?

Трохи вище ми вже з’ясували, що гель і гель-лаки відрізняються своїм призначенням, хоч і мають багато схожих заходів для використання. Не можна точно сказати, що краще, так як ці продукти з серії «один без іншого не існує». Багато майстрів звикли зміцнювати нігті спочатку невеликою кількістю гелю, а потім наносити кольорове покриття вже, безпосередньо, самими гель-лаками.Можна використовувати лаки і без гелю, але ніготь тоді буде трохи менше міцніше, хоча ефект тривалого збереження нігтів в доглянутому вигляді збережеться. Обидва продукти втрачають свої властивості через впливів навколишнього середовища, тому яким би люксовим ні матеріал, необхідно самостійно стежити за нігтями, щоб не створювати причин для передчасного сходу матеріалу з нігтьової пластини.

Найголовніше правило, яке допоможе зберегти презентабельний зовнішній вигляд нігтів до трьох-чотирьох тижнів, – це надягання гумових рукавичок перед кожним миттям посуду і кожної вологого прибирання.Вони допоможуть запобігти потраплянню шкідливих хімічних речовин, що містяться в миючих засобах, на поверхню нігтів.

Кожна дівчина повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, не відставати від останніх тенденцій моди, щоб виглядати більш впевнено і стильно. Необхідно не тільки знати про косметичних процедурах, а й розуміти навіщо і для чого використовується той чи інший матеріал, що застосовується при проведенні процедури.

Чим відрізняється гель лак від шелаку

Манікюр та педикюр з використанням гель лаку – гідності, недоліки, інструкція по нанесенню і зняття покриття, поради як досягти максимальної стійкості і не пошкодити нігтям.Відмінності гель лаку від шелаку – який засіб краще вибрати і в чому їх особливості.

В салонах краси і нейл-барах все частіше можна зустріти послугу з нанесення шелаку і гель лаку. А в продажу з’являється все більше гель лаків для домашнього використання і лаків з ефектом гелевого покриття. Так що ж таке гель лак і чим він краще звичайного лаку для нігтів.

Що таке «покриття гель лаком»

Гель лак це спеціальне покриття для нігтів, яке увібрало в себе все найкраще від гелю для нарощування і лаку для нігтів – колір і стійкість.Гель лак зберігається в звичних пляшечках з пензлем і наноситься на нігті також як і звичайний лак для нігтів. А просушка покриття здійснюється за допомогою ультрафіолетової лампи.

Покриття гель лаком отримало широку популярність в салонах краси за рахунок неймовірної стійкості і глибокого блиску. В середньому, час носіння покриття на руках становить близько двох тижнів (до п’яти тижнів на ногах), при цьому блиск зберігається протягом усього часу шкарпетки.

Переваги гель-лакового покриття:

 • швидко сохне за рахунок використання УФ-лампи;
 • наноситься без розлучень;
 • не вигоряє на сонці і не сколюється;
 • надає нігтьової пластини міцність і пружність;
 • не містить шкідливих і токсичних речовин.

Недоліки гель-лакового покриття:

До недоліків покриття можна віднести меншу різноманітність кольорів в порівнянні зі звичайними лаками для нігтів і високу вартість нанесення. Також, незважаючи на те, що покриття можна довго не знімати, гель лак не допомагає прискорити зростання нігтів на ногах і руках, тому що перекриває нігтьової пластини доступ до кисню і навпаки уповільнює зростання нігтя. Крім того, необхідно час від часу влаштовувати нігтям відпочинок від гель-лакового покриття і користуватися лаками і гелями для зміцнення нігтів.

Що таке шелак для нігтів

Одним з найперших з’явилися на ринку гель лаків став Shellac, створений американською компанією CND (інша назва компанії Creative). Згодом багато виробників випустили свої версії гель лаків, але саме Shellac є еталоном і фактично став ім’ям прозивним – тепер часто виникає плутанина і будь-який гель лак, незалежно від виробника, називають шелаком.

Насправді ж це зовсім різні покриття – оригінальний шелак відрізняється способом нанесення, текстурою і складом.Більш того, покриття Shellac запатентовано компанією CND та інші виробники не можуть його повністю повторити.

Відмінність гель лаку від шелаку

Щоб зрозуміти, що таке шелак, потрібно звернутися до його складу – шелак являє собою лак-гель, а не гель-лак, тому набагато простіше наноситься і не вимагає попереднього шліфування нігтьової пластини. Головні відмінності Shellac від гель лаку:

 • Shellac не вимагає нанесення спеціальної рідини для зчеплення гелю з нігтьової пластиною, досить тільки нанесення знежирюючого кошти;
 • для нанесення і зняття Shellac не потрібно запилювати ніготь.

Що краще – шелак або гель лак

Переваги шелаку для нігтів в порівнянні зі звичайним гель лаком:

 • не вимагає нанесення праймера в порівнянні з більшістю інших гель лаків, що значно спрощує процедуру нанесення покриття;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • покриття має більш глибоким блиском;
 • простіше і швидше знімається, тому його вибирають клієнти, які вважають за краще безпечні способи зняття покриття.

Недоліки шелаку:

 • як правило, покриття шелаком значно дорожче за рахунок популярності і розкрученості бренду;
 • CND не гарантує два тижні шкарпетки покриття, так що більш дешеві гель лаки можуть триматися краще, ніж шелак;
 • сушить нігтьову пластину через безпосереднього контакту шелаку з натуральним нігтем.

Як правильно нанести шелак і гель лак

Зовсім не обов’язково витрачати великі суми грошей на манікюр в салоні краси – все необхідне для нанесення шелаку або гель лаку можна придбати самостійно, красиво і швидко нафарбувати нігті вдома.Найдорожчим придбанням буде ультрафіолетова лампа для сушки лаку гелю. Крім того потрібно придбати сам лак, рідина для зняття гель лаку, базове покриття і закріплює засіб. Спеціальні манікюрні інструменти купувати немає необхідності, можна обійтися тим, що вже є в домашньому манікюрному наборі.

Інструкцію з нанесення покриття:

 1. Підготувати нігті – надати форму, відполірувати поверхню і максимально видалити кутикулу (якщо використовується гель лак, то необхідне шліфування поверхні нігтя з наступним ретельним видаленням пилу).
 2. Протерти ніготь знежирюючим препаратом – це може бути як спеціальний засіб, так і спиртові серветки або рідина для зняття лаку з вмістом ацетону).
 3. Нанести один тонкий шар базового покриття і просушити його в лампі (не потрібно при нанесенні шелаку).
 4. Починаючи з мізинця нанести перший шар кольорового покриття (кожен ніготь підсушується в УФ-лампі, потім просушується цілком рука).
 5. Таким же чином нанести і просушити другий, більш щільний, шар кольорового покриття.
 6. Нанести і просушити в УФ-лампі закріплює покриття.
 7. Зняти липкий шар з поверхні нігтя за допомогою спеціальної безворсовой серветкою (її можна замінити на спирт або ацетон).

Хитрощі з нанесення покриття:

 • при нанесенні покриття на кожному етапі потрібно запечатувати кінчики нігтів, щоб лак протримався довше;
 • перед нанесенням флакон з кольоровим покриттям потрібно кілька разів перекотити в долонях, щоб рівномірно розподілити пігмент;
 • щоб нанести блискітки, потрібно налити на палітру необхідне для другого шару кількість кольорового покриття і змішати з блискітками і вже отриману суміш нанести в якості другого шару;
 • при нанесенні покриття в стилі френч можна використовувати трафарети;
 • щоб якісно зробити градієнт гель лаками або шелаком кожен відтінок потрібно просушувати в УФ-лампі окремо.

Для досягнення максимальної стійкості покриття потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 • не завдавати механічні пошкодження покриття;
 • НЕ підпилювати і не обрізати вільний край нігтя;
 • першу добу після нанесення покриття мінімізувати контакт з водою (наприклад, уникати гарячої ванни, лазні або басейну).

Як правильно зняти шелак і гель лак

Гель-лакове покриття рекомендується знімати в манікюрному салоні за допомогою професійних препаратів та інструментів.Однак якщо немає можливості відвідати салон, то можна обійтися і спеціальними наборами для домашнього використання або навіть підручними засобами (ватяні диски, алюмінієва фольга, ацетон або концентрована рідина для зняття лаку, апельсинові палички, пилка для нігтів).

Інструкція, як правильно знімати шелак з нігтів в домашніх умовах

 1. Ретельно вимити милом і теплою водою руки (або ноги, якщо потрібно оновити педикюр).
 2. Підготувати ватяні диски – розшарувати на два шари, потім розрізати на два півкола.
 3. Розрізати на невеликі шматочки алюмінієву фольгу.
 4. Ватяний диск рясно змочити рідиною, підготовленої для видалення лаку, а потім прикласти до нігтя (потрібно стежити, щоб розчинник не потрапив на кутикулу або шкіру біля нігтя).
 5. Ніготь з ватним диском обернути фольгою.
 6. Таким же чином обробити кожен ніготь.
 7. Для розчинення покриття потрібно витримати 10-15 хвилин, протягом яких нігті потрібно злегка масажувати.
 8. Після закінчення часу фольгу і вату зняти по черзі з кожного нігтя (в тій же послідовності, що і наносилися).Після зняття ватки покриття повинне легко піти пленочкой. Апельсинової паличкою акуратно видалити залишки покриття.
 9. Чи не віддалилися залишки покриття можна повторно змочити рідиною для зняття лаку і акуратно відокремити від нігтя апельсинової паличкою або пилкою-бафіком.
 10. Очищену нігтьову пластину потрібно наситити маслом для нігтів, щоб попередити її висихання і розшарування.

Як в домашніх умовах зняти гель лак з нігтів

Для цього потрібно попередньо спиляти пилкою покриття, але не повністю, а лише поки не пропаде глянець.Далі гель лак видаляється відповідно до інструкції для шелаку – за допомогою вати, фольги і палички.

Можна зробити висновок, що, незважаючи на деякі складності нанесення і зняття покриття, гель лак і шелак є кращим вибором для стійкого і модного манікюру і педикюру. Більш того, виробники постійно розширюють палітри гель лаків і винаходять все більш прості в нанесенні і стійкі формули.

Отримай КОНСУЛЬТАЦІЮ по своїй ситуації від автора сайту.
Надсилай питання на [email protected]

Цікаві статті на сайті:

.