Ногти

Грибок нігтів лікування аюрведа: Грибок нігтів

Як звільнитися від грибів? Не годуйте їх!

Гриби – це інша цивілізація, при цьому найдавніша, практично вічна субстанція.

Витравити гриби з організму людини дуже-дуже складно. Якщо грибок уже заселився, і, умовно кажучи, розвинув свою грибницю, то виникають досить складні проблеми.

Гриби бувають різні. Бувають, нібито благородні гриби, бувають нижчі гриби (називаються цвіль). У грибів дуже багато марок, дуже багато назв, більше 50 видів.Є гриби малотоксичні, є гриби лісові, є нижчі, є вищі. Вищих грибів цілий клас – це китайський кордицепс, рейкет.

У чому полягає сенс гриба?

Сенс полягає в тому, що у нього є генетичний код і це не поодинока особина, а особина, яка живе колоніями. При чому, між цими колоніями існує точна взаємозв’язок сегментів. Тобто кожен грибний елемент пов’язаний з іншими грибними елементами тисячами сегментних зв’язків.

Якщо ми хочемо, щоб наш організм був вільний від грибів, єдине, що ми можемо, це не давати йому їжу.Тому що, якщо в нашому організмі достатньо їжі для грибів, то вони в ньому будуть. Ось, наприклад, в хлібниці лежить хліб. На ньому утворилася цвіль. Якщо ви хліб приберете і залишите цвіль, то поступово ця цвіль загине. Тому що їй нема чого буде їсти. Вона висохне, які не розмножиться, тому що для розмноження їй потрібні поживні речовини. Харчується цвіль в основному білковими продуктами, тому що їй потрібні амінокислоти.

Ось, наприклад, ми беремо борошно, додаємо цукор, масло – енергію, додаємо воду, додаємо дріжджі – це ось і є цвіль особливого роду – хлібна цвіль.Далі ми цієї цвілі даємо температуру, обов’язково 37, потім даємо їй особливу вологість і кисень. І тоді вона починає розмножуватися, реанімуватися. Причому, до цього вона лежала в холодильнику при температурі -18. Або лежала в сухому вигляді ще 10 років. У неї схожість трохи зменшиться, але незначно, вона все одно зійде. Вбити цвіль, навіть якщо ви пересмажиться хліб, неможливо. Тому що, якщо ви кинете сухарі пережарені в квас, квас буде вирувати. Це говорить про те, що як тільки вона потрапить в білково-вуглеводну середу, то починає розмножуватися.

Все, що є дріжджовим, для нас несе певну цвілеву небезпека. Тому що види цвілі, вони все содружественного, тобто це свій клас. І там, де живе одна цвіль, може жити інша, третя.

Одна з найбільш патогенних цвілі для нас – це все-таки кандида.

Але є більш, набагато шкідливіші цвілі, такі як аспіргірус, чорна цвіль, мукурусумузус.

Цвіль – це слово об’єднує, насправді кожен грибок грибку ворожнечу.

нігтьові грибки – це не те ж саме, що кандида.

Якісь грибки вражають лімфатичні вузли в паху, інші під грудьми, треті вражають нігтьову пластину і живуть тільки на нігтях.

Якісь вражають тільки слизові оболонки і живуть у роті, у вигляді кандидозов і стоматитів або в піхву у вигляді кандидозов і вагінітів.

Якісь грибки вражають шкірні покриви і живуть на шкірі у вигляді тріщин, псоріазу, екземи, нейродерміту, але всюди – це клас гриби.

Як потрапляють гриби в організм?

Гриби потрапляють в організм:

– із зіпсованою їжею,
– з водою,
– з повітря,
– зі старими курними речами.

Дуже вірно сказано, що якщо абрикос або виноград з цвіллю, то їх є не можна. Але якщо в ящику є цвіль, то вона є на всіх фруктах.

Наш організм має гарний фактором – це концентрація шлункового соку, який цю цвіль пригнічує, і, по ідеї, через шлунково-кишковий тракт вона не повинна проникати.

Цвіль може вторгатися до нас через шкіру. Скрізь, де ми парімся, де ми ходимо босоніж, всюди, де для неї є умови, тобто вологість, температура, органічні залишки (наприклад, бруд або жир людини) – для цвілі є їжа.

Як проникає грибок між пальцями ніг? Він через неушкоджену шкіру не просочиться, він до неї навіть не магнітиться. Але якщо в шкірі є мікротравмочкі: подряпини, попрілості, пошкодження шкірного покриву, то грибок миттєво туди чіпляється. І варто йому пройти шкірний бар’єр, як він приживається.

Ознаки гриба в організмі людини

1. Все, що зудить.

От кажуть:

– У мене собака захворіла.
– Що з собакою?
– Вухо простудила.
– Що робить?
– Чеше.

Якщо собака чеше вухо, значить, у неї в вусі грибок.

Якщо людина чухає вухо сірником, зубочисткою, то тут один варіант – грибок, інших варіантів немає. Щось у мене у вусі сталося, щось там болить, щось там тече, але якщо з’явився свербіж – це грибок.

2. Тріщини, бульбашки, потертості (НЕ мозолі, а утворюються потертості незрозумілого характеру, начебто нічого не прали, наприклад, в пахових складках – утворюється щось мокнущее). Скрізь, де лущиться, тріскається і мокне одночасно.

3. Часто приходять люди і показують на долонях, на тильних сторонах, щось незрозуміле, як – ніби покарябать – обпалено. Все, що на руках, під пахвами, в пахових складках – це все гриби. Якщо десь виділяється щось біле, сирнистий – то це теж гриби.Неважливо, з рота чи, піхви, або бронхів, мигдаликів.

4. Все, що на мові біле, сирнистий, крупінчатое – це все гриби. Увечері спати лягли – мова була нормальна, вранці встали – обкладений білим нальотом. Білий наліт – це і є грибок. Лімфатична система всю ніч збирає цей білий наліт на ворсіночках мови, як на килимках у двері, відкладає, тому що далі він іде на викид. Слущивается з мови і разом з харчуванням випльовується, або отхаркивается.

Треба мову відскоблювати паличкою, або ложечкою.Нальоту на мові бути не повинно. Мова має бути рожевим, з вираженими сосочками.

5. Все, що не болить – це грибок. Тому що гриби перегризають нервові закінчення. До шкірі йде величезна кількість нервових закінчень. Що б відчував хворий на псоріаз, якщо величезні поверхні його шкіри постійно, щосекунди б гарячилися, він би просто з глузду з’їхав від болю. Коли ми кнопкою укол палець, біль така, що ми підскакує. Якби поверхні псоріазу були б болючі, то це було б сильне болюче перероздратування, і людина б помер від больового шоку.Грибок цілеспрямовано з цим працює, він все відкушує, завойовує шкіру і робить її керованою. У нього там свої замки, свої палаци.

6. Все, що на шкірі обсипається, відпадає, підноситься, лущиться кільцями (рівномірно, нерівномірно), скрізь, де є лусочки.

Як правило, грибок розташовується в зоні великих лімфатичних вузлів, з однієї простої причини – грибок знаходиться в міжклітинному просторі. Ось клітина, ось міжклітинний простір – вода, потенціал цієї води – 50 приблизно.Середовище повинне бути або лужна, або кисла, навколо клітин розмножується грибок. Сюди він потрапляє з током крові з травного тракту в міжклітинну воду. Міжклітинна вода повинна протікати, щоранку сюди повинна надходити вода і щоранку вона повинна стравлювати і йти. Стравлюється вона через лімфатичну систему. Лімфатичні протоки закінчуються лімфатичними вузлами. У лімфатичних вузлах відсіки, 10 входів, один вихід. І тут відбувається обробка лімфоцитами тих життєвих молекулярних форм, які засмоктало сюди і відбувається очищення.Чистий лімфа йде в одну сторону, а брудна лімфа йде в іншу, на викид.

У людини захворів колінний суглоб. Ось один Моселі, ось інший Моселі. Між ними хрящі. Що тут може хворіти? Кістки хворіти не можуть, хрящ теж, там немає больових закінчень. Між хрящами знаходиться рідина. Вона теж не болить, але вона може бути збуджена, в ній може хтось жити. Ззаду за суглобом, з боку підколінної ямки, є лімфовузли. Якщо є грибок на ногах, він буде підніматися вгору, до підколінних лімфовузлів.Лімфовузли грибок затримають, і в цей момент вони перестануть пропускати воду наверх. Суглоб опухне. А коли він буде опухати, то заболить.

Що зробить організм? Він підніме температуру, щоб посилити мікроциркуляцію, щоб в суглоб прийшли лейкоцити.

Що зробить лікар? Знеболить, призначить аспірин.

Це допоможе? Не допоможе.
белаго допоможе? Не допоможе.
Диклофенак допоможе? Не допоможе.
Ультразвук допоможе? Ні.
Спочатку потрібно розібратися, що тут в суглобі.Або гриби, або бактерії.

Якщо у людини все нігті на ногах в грибках, з трьох разів вгадайте, що у нього в суглобі? Гриби. І ніякі антибіотики тут не допоможуть. Тому що лімфатична система верхнього сегмента буде тримати те ж саме, що знаходиться в нижньому сегменті, щоб вони не пройшли далі, інакше грибок завоює все. Це кордон, це прикордонна застава. Вище її ніхто не пройде. Якщо десь хтось оселився, то там розвивається війна. Війна між лейкоцитами і тим, хто оселився.

Той, хто оселився, буває 5 видів:

– віруси,
– гриби,
– гельмінти,
– найпростіші,
– бактерії.

Найпростіші в суглобах не живуть. Тут не живуть токсоплазми, лямблії, апісторхі. Якщо в суглобі хтось оселився, захворювання буде закінчуватися на – ит. Бронхіт, артрит, гайморит, гастрит, синусит, кон’юктевіт, стоматит, нефрит і так далі. Хтось там живе, там йде війна, інфекція.

Інфекція буває 5 видів

Щоб було зрозуміло, гайморит, це у нас як? Якийсь гній в носі.Що за гній в носі, звідки він там узявся? Ніс – це дірка, просто дірка, і просто пазуха. Більше нічого немає, там ніякого гною бути не може. Він може підійти на «ескалаторі» лімфатичної системи. Але підійде він своїм шляхом. Чому він в ніс йде? На викид, вихід назовні.

Може піти в бронхи, в піхву, в кишечник. З верхньої частини тіла йде в ніс, з статевих шляхів в ніс не піде.

З статевих шляхів він висадиться на першому поверсі ліфта. Марно боротися з белями і виділеннями, з цим боротися не треба.Якщо вони є, це говорить про що? Що є грибок і що працює лімфатична система. Коли ви його не чіпали, а він сам по собі пройшов, про що це говорить? Що все нормально, що всі впоралося, якщо він самостійно припинився.

Ось ваш шлунок, а що ви, наприклад, їсте такого? Часник, або берете перець гіркий і 20 штук з’їли відразу, прямо горошини. І у вас зупиниться відразу весь пронос.

Ефірна олія грейпфрута, чайного дерева – все діє точно так же, як і сам продукт.Рослина може у нас бути декількох видів. Сама рослина, відвар рослини, напар рослини, ефірну олію рослини, масло рослини, листя рослини, лапки рослини, настоянка рослини. Будь-яка продукція, приготована з рослини, буде діяти точно так же, як і сама рослина. Візьмете ви петрушку або сік з петрушки, сік з журавлини або саму журавлину, без різниці, все працює однаково.

Ось ви взяли масло кунжуту, а кунжут сам по собі є сильним протипаразитарною засобом.Масло кунжуту ви додаєте в салат, воно дуже смачне, спробуйте чорне масло кунжуту, так плюс до цього воно є дуже потужним антипаразитарним засобом. Ви просто їсте салат, помідори, огірки, петрушка, кмин, кріп, селера і додаєте масло кунжуту, насіння кунжуту і у вас виходить дуже смачний, протипаразитарний салат.

Якщо кожен день будете вживати щось таке противопаразитарное, протигрибковий, то у вас не буде ні вірусів, ні бактерій, ні паразитів. Тільки в допустимих нормах, або в мінімальних концентраціях, щоб вам не принесло ніякої шкоди.

Подивимося навколо себе, всередину себе. Наша центральна нервова система настільки потужна, що може будь-який імунітет послати в будь-яке місце, розкопати будь-яку війну і припинити її.

Але для цього потрібно що? Енергія, цілеспрямованість, для цього потрібні знання, потрібна велика віра, для цього потрібен правильний спосіб життя, алгоритм, який потрібно буде робити кожен день. Сказано, часник кожен день, значить часник кожен день. Не переносьте часник, значить, хрін кожен день. Хрін не переносите, значить, редьку кожен день.

Знайдіть те, що ви переносите. 10 видів перцю переносите, білий, червоний, жовтий, але це повинно бути. Тому що грибок все завоює, якщо ви даєте йому кожен день макарони, на сніданок у нього хліб дріжджовий, на обід у нього згущене молоко, на вечерю у нього картопля.

Бачили, як картопля цвіллю покривається? У три секунди.

Спробуйте редиску цвіллю покрити. Замучитеся. Буває іноді, коли в повітрі багато суперечка або сметана поруч стояла.

Ви бачили коли-небудь, щоб рослинне масло пліснявів? Прогоркает, але пліснявіє несильно.Тому що там грибків робити нічого, там є особливі речовини. Рослини, які знаходяться в протиборстві з грибками. Вони ненавидять гельмінтів, майже всі, у них є розум і вони знаходяться в протиборстві з гельмінтами, вірусами, бактеріями і з усіма іншими. Вони за нас. За себе і за нас. Вони вишукують кошти, кожна рослина вишукує щось таке, щоб його не з’їли. Хто не з’їв? Гриби, віруси, бактерії, паразити і ми. Тому що ми теж не завжди все правильно робимо, проти нас теж дещо налаштоване, ми не можемо все з’їсти, нам не можна все з’їсти.Але от якщо ми знаємо, що рослина вже налаштувалися, ми цю рослину можемо використовувати в своє благо.

Це дуже важливо, розуміти, що роблять гриби в організмі. Просто живуть. Вони харчуються, розмножуються, рухаються, переміщаються. А ми що робимо? Годуємо, вирощуємо, і постійно додаємо, кожен Божий день. То ми п’ємо кефірний грибок, то ми п’ємо сопливий чайний гриб, то ми п’ємо кордецепс, то пиво п’ємо, то з ранку до ночі їмо дріжджовий хліб, то ще дріжджі пити починаємо.

Противогрибковая їжа

Це часник, цибулю.Все, що є протипаразитарною, одночасно є і протигрибковим, але додається інше ще.

Зверніть увагу на продукти, які не покриваються пліснявою. Як правило, це продукти володіють гірким, гострим смаком. Редис, часник, корінь женьшеню, імбир, кокосове масло, оливкову олію, кориця, сік лимона – відмінні засоби.

Хвоя, ялиця, сосна, ялина. Вся живиця сюди додається. Живиця, це те, що тече, смола від ялини, щоб її не з’їв грибок. Сосна законсервована, тобто вона не боїться грибка, вона живе не 30 років, як береза.І тому кедр довго живе, вся хвойна порода.

Смолу можна класти в компоти, робити відвари, напар, можна наполягати на воді, можна кип’ятити і вдихати пару. Найкраще молоді лапки хвої сосни, ялиці мати засушені, просто класти в чай, можна готувати будь-які напої. Смолу можна жувати, додавати в жуйку.

Всі, що має протигрибкову дію, володіє цією дією в оліях. Масло кедрового горіха, воно теж протигрибковий. Чайне дерево і всі продукти з чайного дерева.

Якщо йде важка грибкова патологія, то можна по одній краплі олії чайного дерева розводити в 1 чайній ложці сметани і з’їдати, тому що в воді воно не розчиняється. Багато не треба, це 1 крапелька, дорослій людині можна 2 крапельки. Якщо це робити поспіль 2 місяці, то з грибком можна буде серйозно посперечатися і позмагатися. Ефірна олія краще розчиняти в жирі. Це можуть бути які завгодно жири.

Прополіс. Можна пити настоянку прополісу або водний відвар, або напар, або класти прополіс в мед, або класти його в варення, або просто його жувати, або їсти стільники, можна шматок прополісу просто за щоку засунути, нехай він там лежить і всмоктується в слину.Неважливо, якими способами його туди доставити. Можна з нього зробити настоянку. Чи не хочете настойку – робіть водний напар. Чи не хочете напар, просто жуйте його як жуйку. Як він всередину потрапить, це вже інша історія, головне, щоб він туди потрапив.

Все те, що є антігельмінтним, одночасно є (більшість) і протигрибковим. Це перець, всі види, це редька, це хрін, все приправи, починаючи з зіри і закінчуючи куркумою.

Недолік білка в організмі породжує бажання солодкої їжі, щоб швидко задовольнити потребу в енергії.У свою чергу солодкі продукти – їжа для грибів. Проаналізуйте ваш раціон. Детальніше про білку тут

нігтьові грибки можна вилікувати.

Лікування потрібно зсередини і зовні. Тільки зовні нігтьові грибки точно не вилікувати. Зсередини окремо теж складно. Але якщо з одного і з іншого боку, то можна вилікувати протягом навіть півроку. Але знову ж таки, потрібно розуміти механізм, грибки живуть не на нігтях, а всередині суглобової рідини. Від коліна і до стопи вся лімфа заражена грибком.

Також цікаво: Лікування грибка стопи содою.

Причому варто негайно виключити дріжджі зі свого раціону.

Що ще діє на грибки

Все, що є кисло-органічним. Це смородина, аґрус, калина, горобина, брусниця, журавлина, обліпиха, чорниця, ожина, лохина – все кислі ягоди, вони є протигрибковими. Цвіль на них іноді буває, але виходить в результаті того, що їх заважають з цукром. Тому що на чистій, сухій брусниці НЕ буде цвілі цілий рік.А якщо ви присипали цукром, якщо вода потрапила, то окремі ягідки можуть заплесвенеть, якщо вони ще й злегка зіпсовані. А вся брусниця залишиться неушкодженою.

Автор: Ольга Бутакова

 • Йогарадж Гуггул, доза, побічні ефекти – 26.12.2017
 • Наталія Кісліцина – 18.12.2017
 • Катерина Сергєєва. Центр Аюрведи «Камала» – 16.12.2017
 • 1999 рік, листопад, холод, ніч, гори, чутні постріли, ми в 8 км від Грозного сиди … – 04.12.2017
 • СРК – синдром подразненого кишечника
  .
  Пацієнтка Ю. вперше прийшла на консульта … – 03.12.2017
 • Ще одне фото для історії.
  ?? Максим Маринін – Олімпійський чемпіон з фігурного до … – 02.12.2017
 • Те почуття, коли артисти, в кінці шоу, кидають одну коробку цукерок з льоду в зр … – 02.12.2017
 • Привіт !?
  Масло гвоздики є найсильнішим засобом придушення микроорганиз … – 01.12.2017
 • Привіт! ??
  Захист від карієсу і відбілювання зубів кокосовим маслом.Продовжимо тему … – 30.11.2017
 • Привіт! ️
  Рекомендації (10шт.) Осінь-зима, вам від мене ???
  .
  1.? Їжте більше кле … – 30.11.2017

Дивитися всі записи

Підтримайте проект – поділіться з друзями:

Аюрведичне лікування грибкових захворювань: препарати і рекомендації

Існують різні захворювання, такі як шкірні інфекції, інфекції сечовивідних шляхів і інші інфекції, виникнення яких можуть спровокувати грибки. Так, мова йде про грибкові інфекції.Ці інфекції іноді призводять до серйозних ускладнень здоров’я, тому дуже важливо, щоб всі знали про ці інфекціях і симптомах, пов’язаних з ними.

Про грибкових захворюваннях

Грибкові захворювання викликаються грибами, які присутні всюди на цій землі. Існує близько 1,5 мільйонів різних видів грибків, але тільки близько 300 з них є патогенними.

Грибки, які небезпечні для людини, перераховані нижче:

Аспергиллез

Аспергиллез викликається грибком аспергилл.Цей грибок живе на зберігається зерні, мертвих листі і гниючої рослинності. Аспергільоз виникає у людей, що піддаються впливу цього гриба. Дані інфекції рідко виникають у людей, що мають здорову імунну систему.

Ускладнення:

Приводить до алергічного аспергільоз легенів, який розвивається у людей, які вже страждають від таких захворювань, як муковісцидоз або астма.

Аспергіллома також спровокована цієї грибковою інфекцією і розвивається у людей з абсцесом легень і туберкульоз.
Інвазивний аспергільоз легенів є важкою інфекцією в поєднанні з пневмонією. З’являється в основному у людей з ослабленою імунною системою.

Симптоми:

 • Висока температура.
 • Кашель з кров’ю.
 • Задишка.
 • Втрата ваги.
 • Озноб.
 • Біль у грудях.
 • Сльози.
 • Задишка.
 • Виразки на шкірі.

Кандидоз

Кандидоз – це грибкова інфекція, яка викликається дріжджами, що належать до роду Candida.Існує близько 20 видів грибів кандида, але найбільш поширеним видом є candida albicans. Кандида зазвичай присутній на шкірі, слизовій оболонці, але надмірний ріст цих мікроорганізмів призводить до інфекцій.

Кандидоз порожнини рота – це грибкова інфекція порожнини рота або молочниця. Цей тип інфекції найчастіше спостерігається у людей, які приймають антибіотики, у людей з діабетом і з ослабленою імунною системою.

Симптоми:

 • Білі плями на мові.
 • Почервоніння в області рота.
 • Труднощі при ковтанні.
 • Хворе горло.
 • Тріщини в куточках рота.
 • Інфекції сечовивідних шляхів. Кандидоз також призводить до інфекції сечовивідних шляхів, як у чоловіків, так і у жінок.

Симптоми у жінок:

 • Сверблячка в піхву.
 • Почервоніння і болючість в піхву.
 • Виділення з піхви, які виглядають як сир.
 • Біль під час статевого акту.

Симптоми у чоловіків:

 • Червона висип на статевому члені.
 • Сверблячка статевого органу.
 • Паління на пенісі.
 • Шкірні інфекції. Кандидоз призводить до шкірних інфекцій, які проявляються червоними плямами на шкірі, тріщинами, почервонінням і втратою шкіри.

Cryptococcus neoformans

Cryptococcus neoformans – грибкова інфекція, яка вражає переважно легкі і центральну нервову систему. Ці інфекції найчастіше зустрічаються у людей з ВІЛ / СНІДом.

 1. У легких – ця інфекція викликає такі ускладнення, як пневмонія. Симптоми можуть включати біль в грудях, задишку, кашель і лихоманку.
 2. У мозку – Cryptococcus neoformans після того, як викликає інфекцію в легенях, поширюється в мозок і призводить до криптококовий менінгіт. Симптоми можуть включати головний біль, біль в шиї, лихоманку, нудоту, блювоту, чутливість до світла і зміна поведінки.

Причини грибкових захворювань в аюрведою

Згідно аюрведою, грибкові захворювання призводять до пошкодження капхи і вата-доши.

Капха-доша за своєю природою холодна, липка, важка і щільна. Вата є повітря або вітер. Коли токсини накопичуються в більш глибоких тканинах, таких як шкіра, Ракта (кров), раса (поживна плазма), манса (м’язи) і Лазіка (лімфатична), це призводить до різних грибкових інфекцій.

Аюрведичні препарати при грибкових інфекціях

Himalaya Herbals пропонує ефективні рослинні лікарські засоби для аюрведического лікування грибкових захворювань.Ліки зупиняють ріст інфекції в організмі і лікують всі види грибкових захворювань. Ці кошти виготовляються з трав вищої якості і строго слідують принципам аюрведи. Всі препарати аюрведи на 100% чисті, натуральні і вегетаріанські. Вони безпечні у використанні, так як не мають побічних ефектів.

Грибок нігтів. Домашні засоби арюрведи в допомогу. Д-р Джагди Сінгх

Грибок нігтів. Домашні засоби арюрведи в допомогу. Д-р Джагди Сінгх

Грибок нігтів на пальцях ніг, відомий також як оніхомікоз, характеризується здуттям і запаленням пальців ніг, пожовтінням і потовщенням нігтів, що згодом призводить до крошенію самого нігтя.Це відбувається головним чином через неправильне балансу pH шкіри, носіння синтетичної взуття і одягу, впливу підвищеної вологості і ряду інших причин.

Сучасна медицина пропонує масу ліків для боротьби з грибком нігтів, аж до хірургічних втручань. Однак всі вони супроводжуються самими, часом, несподіваними і завжди неприємними побічними ефектами, такими як, наприклад, бульбашки, висип і т.д.
Однак народна медицина знає чимало природних засобів, які легкодоступні і безпечні.

Масло Німа
Масло Німа є потужним протигрибковим засобом і зменшує свербіж. Воно допомагає від стрижуть лишаїв, від грибка стопи і грибка нігтів. Масло Німа – це потужний захист практично при всіх шкірних інфекціях.

Масло Німа містить NIMBIDOL і GEDUNIN – два потужних антимікробних і протигрибкових з’єднання. Це вони знищують грибок і лікують нігті.

Як використовувати
Мийте пальці з теплою водою.
Прикладіть тампон з маслом нима до пальців ноги і залиште його не менше ніж на 3 години.
Повторюйте це три рази в день і перед сном.
Результати почнуть з’являтися буквально протягом декількох днів, але все одно слід продовжувати процедуру протягом принаймні одного місяця для надійного знищення грибка.

Масло чайного дерева
Масло чайного дерева відоме своїми протигрибковими і антисептичними властивостями і ефективністю при лікуванні грибка нігтів пальців ніг.

Слід взяти чисте нерозбавлений масло чайного дерева і змішати з будь-яким харчовим маслом, як наприклад, оливковою олією в співвідношенні 1: 1.

Як використовувати
По-перше, очистити уражену ділянку, а потім нанести на нього трохи приготовленої суміші і дати їй вбратися.
Через кілька хвилин слід ніжно промассировать щіточкою з м’якою щетиною.
Проводити цю процедуру треба стільки днів, поки не побачите зростання здорових нігтів.І після цього, треба продовжити це протягом декількох тижнів, щоб надійно запобігти поверненню грибка.

Яблучний оцет і сода.

Яблучний оцет можна використовувати і перорально, і місцево.
Можна додати чайну ложку справжнього (!) Яблучного оцту до однієї чайної ложки меду і розмішати в склянці води. Пити регулярно.

Можна також додати яблучний оцет в ванну води і мочити ноги протягом декількох хвилин.
Пізніше можна додати туди і харчову соду і знову витримати ноги протягом принаймні 15 хвилин.
Харчова сода є лугом і допомагає запобігти зростанню грибка.
Яблучний оцет кислий і допомагає вбити грибок, не змінюючи рН баланс шкіри. Таким чином, яблучний оцет вбиває грибок, а потім харчова сода перешкоджає відновленню зростання грибка.

Апельсинове масло
Апельсинове масло можна наносити безпосередньо на ніготь на пальці ноги, так як це масло володіє протигрибковою дією.
Як використовувати
Нанесіть апельсинове масло на інфікований ніготь і між пальцями.Зробіть легкий масаж так, щоб масло проникло в шкіру і ніготь.
Однак, людям з чутливою шкірою допускається розбавити масло будь-яким іншим маслом-носієм, таким як оливкова або кокосове масло.

Кокосове масло
Кокосове масло є досить ефективним в боротьбі з ростом грибка без використання будь-яких хімічних речовин.

Жирні кислоти, такі як каприлова кислота, проникають в уражені тканини і руйнують грибок.
Руйнуючи оболонку грибка, він розчиняється, таким чином, зникають всі сліди грибкової інфекції.
Процидурку безпечно повторювати багато раз, так як кокосове масло добре діє на шкіру і не викликає ніяких побічних ефектів.
Як використовувати
Застосовуйте кокосове масло кілька разів на день або, принаймні, три рази в день протягом 3-х до 4 тижнів або до зростання нових нігтів.

Екстракт оливкових листя
Іншим ефективним засобом для знищення грибка пальців ноги є використання екстракту оливкових листя.
Екстракт має противірусну та антибактеріальну властивості.
Екстракт оливкових листя є дуже потужним детоксикантом і, споживаючи цей засіб перший раз, можуть виникнути такі симптоми, як неспокій і нудота.
В цьому випадку слід на час знизити дозування.
Пізніше можна поступово збільшити дозування. Можливо, є сенс звернутися до фахівця аюрведи для корекції дозування цього екстракту саме для вас.

Бура (Борат натрію)

Борат натрію або просто бура – це природний мінерал є фантастичним за своєю потужністю фунгіцидом.
Як використовувати
Зробіть густу пасту з бората натрію і харчової соди. Змішайте рівні частини обох цих речовин у воді і зробіть густу пасту. Нанесіть пасту на уражені ділянки і переконайтеся, що вона покриває повністю ніготь.
Робіть це принаймні два рази на день протягом декількох тижнів, поки грибок не згине.

Масло материнки
Масло материнки (Орегано) відома, завдяки своїм противірусним, протигрибковою, знеболюючим і антибактеріальним властивостями.Отже, можна розраховувати на належний ефект і при лікуванні грибкових інфекцій нігтя на пальцях ніг.
Як використовувати
Розведіть кілька крапель олії материнки з будь-яким маслом-носієм (кокосове або оливкове масло).
Нанесіть на уражену зону і залиште на кілька хвилин.
Промийте, не залишаючи слідів. Робіть це три рази в тиждень протягом мінімум трьох тижнів.

Масло лаванди

Масло лаванди відоме своїми протигрибкові властивості і може допомогти в боротьбі з грибком нігтя в незапущених випадках.
Як використовувати
Нанесіть дві-три краплі лавандового масла на уражені ділянки і залиште так на ніч.
Повторюйте це кілька тижнів плюс кілька тижнів навіть після того, як вже буде видно хороші результати.
Так ми забезпечимо себе від повторного зараження.

Часник

Аліцин в часнику має протигрибкові властивості і відмінно справляється із завданням знищення грибка в нігті на пальцях ніг. Треба змішати часниковий екстракт або тертий часник з натуральним оцтом в рівних пропорціях і нанести суміш на зону ураження і покрити тампоном.Це працює.
Як використовувати
Подрібніть два-три зубчики часнику і змішайте цю пасту з декількома краплями оливкової олії.
Нанесіть на зону ураження на кількох хвилин.
Пізніше все видаліть. Дотримуйтесь цього методу тричі на тиждень протягом мінімум місяця.

Лимонний сік
У лимонного соку є протигрибкові, а також антисептичні властивості, які допомагають ліквідувати грибки нігтя.

Лимонна кислота в лимонному соці допомагає в гальмуванні росту грибів.
Як використовувати
Розбавте лимонний сік оливковою олією або нанесіть безпосередньо лимонний сік на уражений ніготь і залиште, принаймні, на півгодини.
Потім очистіть його і обсушити.
Дотримуйтесь цього способу, по крайней мере, два рази на день протягом місяця, щоб досягти надійних результатів.
Використовуючи добавкою оливкова олія, можна заодно пом’якшити шкіру, тоді як лимонний сік вб’є грибки і запобіжить нове зростання.

Грибок на ногах: нігтьової, на стопах

Грибок стопи і нігтів (мікоз, епідермофітія стопи) – це найпоширеніші інфекційні захворювання в світі, викликані грибками-паразитами.Збудники – Trichophyton interdigitale і Trichophyton rubrum.

Грибок передається від людини до людини, що найчастіше відбувається за умов:

 • A. Відвідини громадських басейнів, лазень, саун без дотримання норм гігієни.
 • B. Користування чужою взуттям, чужими ножицями для манікюру, рушником і іншими особистими предметами.
 • C. Спільного проживання з людиною, у якого є мікоз.

Можна і не заразитися грибком, якщо шкіра ніг здорова – то є має слабокислу середу, що є природним бар’єрів для цих паразитів.Баланс PH порушується, коли мають місце такі причини:

 • знижений імунітет;
 • судинні проблеми, що викликають поганий кровообіг в ногах;
 • цукровий діабет;
 • плоскостопість та інші види деформації стоп;
 • зовнішні пошкодження шкіри ніг в наслідок носіння незручного і тісного взуття, пітливість, тривалого намокання, відмороження;
 • рідкісне миття ніг, носіння брудних шкарпеток.

мікозів стопи частіше хворіють чоловіки, рідше – жінки і зовсім рідко – діти.Це пояснюється тим, що дорослі чоловіки в основному носять закриту взуття, через що ноги часто знаходяться у вологому, теплою, погано вентильованої середовищі – ідеальної для розмноження грибка.

Виходячи з вищесказаного, в першу групу ризику входять люди таких професій, де необхідно довго залишатися в закритому взутті:

 1. спортсмени;
 2. військові;
 3. шахтарі.

Вогнища грибкових уражень в основному локалізуються в шкірних складках між пальцями (звідти починається хвороба), на підошвах ніг, на пальцях і нігтях.Шляхом розчісування і пальпації інфекцію можна занести і на інші ділянки тіла, наприклад, на шкіру рук або голови.

Початкові симптоми грибка стопи – попрілості, загрубіння, тріщинки – можуть не викликати побоювання. Але в подальшому неодмінно виникають більш явні прояви хвороби:

 1. Спочатку легкий, потім сильне свербіння в уражених місцях.
 2. Шкіра почервоніла, суха, лущиться.
 3. Хворобливі тріщини.
 4. Можуть виникати пухирі, наповнені рідиною.
 5. Якщо грибок супроводжується бактеріальною інфекцією, не виключені нагноєння і інші наслідки.

Часто грибок стопи супроводжує нігтьової грибок. Він проявляється в такий спосіб:

 1. Нігтьова пластина жовтіє (може темніти, набувати зелений або інший відтінок) потовщується, деформується і розшаровується.
 2. Шкіра навколо ураженого нігтя болить, напухає, лущиться.
 3. Присутній сильне і постійне печіння.
 4. Є різкий, неприємний запах ніг.

До речі, саме через відмерлі лусочки шкіри, які сходять з уражених ділянок, відбувається поширення грибків. Причому навіть в холодних і сухих умовах вони здатні виживати до року.

Як виглядає, безпосередньо, нога із зараженням грибком микоза ви можете побачити на цьому фото:

Грибок нігтів на ногах неодмінно потрібно лікувати – він сам по собі не проходить, вражаючи інші пальці і ділянки тіла. Іноді мікоз може перейти на внутрішні органи.

Лікування, препарати від грибка ніг і стопи

Щоб вилікувати грибок стопи, бажано звернутися до терапевта або дерматолога. Лікар за допомогою зіскрібка визначить вид паразита і призначить лікування.

На перших стадіях хвороби ефективними можуть бути антигрибкові лаки і сироватки для нігтів: Батрафен, Мікозан, Лоцерил, Ціклопіроксоламін. Для видалення ураженої нігтя застосовуються пластирі нігтьової або Ногміцін.

Також широко застосовують антибіотики на основі тербінафіну, ціклопіроксоламіна, кетоконазолу та інших діючих речовин.Актуальними мазі, креми, спреї, ванночки, бовтанки і інші засоби від грибка на ногах, наприклад: Клотримазол, Міконазол, Ламізил, Тінакітін, Екзодерил, Нізорал, Батрафен. Як антисептик можна використовувати борну кислоту

Наносити антигрибкові креми потрібно на суху шкіру, а перед взуванням обов’язково почекати до повного вбирання. Важливо простежити, чи є поліпшення після їх застосування, якщо немає – слід обов’язково сходити до лікаря, який визначить, ніж лікувати стопи далі.

У запущених і важких випадках лікування грибків на ногах може проходити за допомогою таблетизированні препаратів: Флуконазол, Итраконазол, Кетроконазол.
Позбутися від грибка назавжди майже неможливо, при певних умовах завжди є шанс рецидивів і повторного зараження.

Народне лікування і кошти від грибка на ногах

Так як ми говоримо про досить давньої хвороби, то, природно, існують народні засоби від грибка ніг. Самостійне їх використання дає хороший результат, але в запущених випадках краще комбінувати їх з препаратами традиційної медицини.

 1. Так як грибок ніг не любить кисле середовище, то в народі часто від нього позбавляються за допомогою оцту. Візьміть 100 р оцтової кислоти, 50 р гліцерину, 40 м присипки для дітей, 700г. дистильованої або кип’яченої води. Всі інгредієнти з’єднайте і настоюйте три дні. Попередньо збовтавши, поступово втирайте суміш в стопи два рази на добу по три столових ложки. Так продовжуйте 11 днів, потім на такий же проміжок часу повторюйте процедуру один раз в день.Не припиняйте після зникнення симптомів, пройдіть всі 22 дня курсу.
 2. Можна залити 100 р оцтової есенції помиті неочищена яйце і наполягати його в темному приміщенні до розчинення шкаралупи, а це близько шести днів. Потім рекомендують додати 100 г. нехолодного вершкового масла і збити суміш до консистенції майонезу. Таку домашню мазь накладають на ніч і закривають зверху поліетиленовою плівкою. Після цього размягчнним шкіру акуратно зрізують. Процедуру повторюють до лікування.
 3. Інший засіб від грибка в домашніх умовах – парити ноги махоркою. Візьміть одну столову ложку сировини, прокип’ятіть декілька хвилин в літрі води, потім поки вариво не охолоне, тримайте в ньому ноги. Порада: використовуйте непотрібний посуд.
 4. Народне лікування содою має на увазі просте натирання шкіри мокрою кашкою і змивання через 15 хвилин. Після процедури потрібно припудрити ноги крохмалем.
 5. Швидко позбутися від грибка допоможе березовий дьоготь, накладений на уражені ділянки на півтори години.Дьоготь потрібно зняти з шкіри, але не змивати протягом двох днів. Повторювати процедуру слід 3-4 рази. Перед нею – обов’язково помити ноги з милом і прибрати пемзою відшарувалася шкіру.

Відомі й інші народні методи, наприклад: обгортання листям лопуха, горобини, обмивання ніг настоєм календули, відпарювання в відварі чистотілу або полину. Як лікувати ваші стопи – вибирати вам.

Профілактика і рекомендації

Щоб уникнути зараження грибком стоп і нігтів, перш за все, потрібно відмовитися від відвідування громадських місць купання, а якщо це неможливо – завжди залишатися в своїх капцях.Не віддавайте в тимчасове користування іншим людям своє взуття і засоби особистої гігієни, самі не користуйтеся чужими. Якщо приміряєте взуття в магазині – використовуйте свій носок.

Дуже важливо ходити в зручному, натуральної взуття, в теплу пору року вона неодмінно повинна бути відкритою, дихаючої.

Якщо хтось із членів сім’ї захворів – іншим до моменту його одужання слід використовувати протигрибкові профілактичні спреї, наприклад, «дактарин». Ванну, підлогу, білизна, взуття і все потенційно заражені поверхні потрібно періодично дезінфікувати протягом 30 хвилин хлорсодержащими засобами, 25% розчином формаліну або іншими антисептиками.

Шкарпетки і інші речі перед використанням слід прасувати праскою і одягати їх тільки на сухі ноги.

Цікаво почитати

Частина 3. Процедури при грибку нігтів

Новий відеозапис: курс навчання аюрведою (24 години)
Детальніше


Auverda

Знижки на панчакарма в “Рагін” в 2020
Детальніше

 • eng
 • ru
 • Головна

 • Новини

  • Знижки на панчакарма в “Рагін” в 2020

  • Новий відеозапис: курс навчання аюрведою (24 години)

  • Курс навчання аюрведою в Москві в листопаді-грудня 2019

  • Нарис про Шанті Локе

  • Курс навчання аюрведою в Гімалаях в серпні 2019

  • Новий відеозапис: майстер-класи “Йога глибинної розблокування”.
  • Знижки на панчакарма в 2019 році.

  • Майстер-класи “Йога глибинної розблокування”: результати.

  • Прийом керівника центру в Москві в листопаді-грудні 2018

  • Майстер-класи “Йога глибинної розблокування” в Москві в кінці 2018.

  • Лікнеп по аюрведою – завдання нашого центру.

  • Курс навчання аюрведою 2018: результати.

  • Курс навчання аюрведою в Гімалаях в серпні 2018 року

  • Панчакарма на травневі свята 2018 року

  • Аюрведическая базова консультація по ел.поштою

  • Семінар в Москві в січні 2018 року

  • Прийом керівника центру в Москві взимку 2017-18г.

  • Курс навчання аюрведою в Гімалаях в серпні 2017р.

  • Прийом керівника центру в Москві взимку 2016-17г.

  • Семінари в Москві в січні-лютому 2017р.

  • Житло в оренду для практики йоги в Гімалаях

  • Курс навчання аюрведою в Гімалаях в серпні 2016

  • Доступ до відео семінарів по аюрведою і йоги

  • Семінар в Москві в січні 2016 року

  • Семінари в Пермі, Кірові, Тольятті взимку 2015-2016 року

  • Курс аюрведи в Гімалаях в Серпень 2015

  • Оксана Легкоступова в Росії взимку 2014-2015

  • Семінари в Москві в січні-лютому 2015р.
  • Семінари в Кірові і Тольятті взимку 2014-2015г.

  • Відгуки про курс аюрведи в Серпень 2014

  • Навчання аюрведою в Гімалаях, літо-осінь 2014

  • Оксана в Москві взимку 2013-2014

  • Оксана в Москві взимку 2012-2013

 • семінари

  • Курс навчання аюрведою в Москві в листопаді-грудня 2019

  • Курс навчання аюреведе в Гімалаях в серпні 2019

  • Майстер-класи “Йога глибинної розблокування” в Мос

.