Ногти

Як нанести правильно лак на нігті: Як Рівне Нанести Лак на Нігті і Зробити Красиве Покриття

Як правильно наносити лак на нігті для більш тривалого ефекту

Останнім етапом як манікюру, так і педикюру є нанесення косметичного лаку і дизайн нігтів. Як відомо, простий кольоровий лак зазвичай тримається на нігтях не більше трьох днів, після чого нігті втрачають естетичний вигляд, але якщо знати, як правильно наносити лак на нігті, можна змінювати косметичний покриття на нігтях набагато рідше.

Як правильно наносити лак на нігті?

Не так просто зробити гарний і правильний манікюр, як здавалося б.Щоб лак лягав на нігті рівномірно і тримався якомога довше, варто попередньо підготувати нігтьові пластини до нанесення косметичного покриття:

 1. Ретельно обробити кутикулу, щоб лак можна було наносити якомога ближче до основи нігтя. Манікюр важливо зробити без порізів, щоб виключити потрапляння лаку в рану;
 2. Добре видалити залишки старого лаку за допомогою засобу без ацетону, навіть якщо нігті були покриті безбарвним або лікувальним лаком. Якщо залишиться шар старого покриття, нове буде швидко стиратися, тому що нижній шар вже позбавлений необхідної кількості рідини і втратив колишнє зчеплення з нігтьової пластиною.А при відшаруванні старого нижнього шару за ним відійде і нове покриття;
 3. Знежирити нігтьову пластину за допомогою спеціального засобу або рідиною для зняття лаку без ацетону, для закріплення ефекту можна відполірувати нігтьову пластину спеціальної полірувальної фрезою або бафом з дуже дрібним напиленням;
 4. Чи не мочити протягом півгодини руки перед тим, як фарбувати нігті;
 5. Акуратно підпиляти нігті по периметру, щоб уникнути розшаровування або нещільного прилягання лаку до нігтя.

Техніка нанесення лаку

Для правильного розподілу лаку:

 • Починайте фарбувати ніготь з середини, поширюючи лак до основи і кінчиків нігтів. На пензлику не повинно бути занадто багато лаку, надлишки потрібно видаляти з кисті шляхом обтирання її про різьблення флакона;
 • Користуйтеся тільки свіжим лаком, загуслий старий лак практично неможливо нанести рівномірно, тому як структура його порушена, емульсія комкуется;
 • Під основний лак бажано нанести на нігті шар спеціального лікувального лаку, який буде живити нігті, боротися з подальшою жовтизною і поліпшить зчеплення кольорового покриття з нігтьової пластиною;
 • Фарбувати нігті бажано двома шарами косметичного лаку.Перший шар дуже тонкий, відтінку, забезпечує зчеплення тони з натуральної структурою нігтя. Другий шар більш густий і щільний, закриває небажані прогалини, надає насиченість і глянець покриттю;
 • Поверх основного тону бажано наносити простий безбарвний лак, який забезпечить додатковий блиск і захист для більшої стійкості манікюру;
 • Сушіть лак на нігтях природним способом, так ви уникнете зневоднення лаку, а отже і передчасне розтріскування і відшарування покриття.

Як зберегти манікюр від повсякденної роботи по дому?

Миття посуду, вологе прибирання в будинку, прання, приготування їжі – щоденні турботи практично кожної жінки, які негативно позначаються на здоров’ї нігтів і на стійкості манікюрного покриття.

Як уберегти нігті від води:

 • За можливості контактувати з водою в гумових рукавичках, оброблених гіпоалергенним тальком з внутрішньої сторони;
 • Наклеювати на нігті медичний пластир на шовковій основі, що дозволить запобігти ламкість і надмірне розм’якшення нігтів;
 • Після контакту з водою варто дати рукам добре висохнути, а потім нанести на них живильний зволожуючий крем для рук і нігтів проти дегідратації;
 • не мочити руки до повного висихання лаку після виконання манікюру всупереч думці, що холодна вода сприяє швидкому висиханню лаку.

Як акуратно нафарбувати нігті?

Правильність нанесення лаку полягає не тільки в рівномірності і довговічності покриття, але і в акуратності. Неприпустимо, щоб шкіра пальців була вимазана лаком.

Як акуратно нафарбувати нігті:

 • обробити шкіру навколо нігтів жирним кремом, так лак не візьметься за шкіру;
 • обклеїти нігтьової валик канцелярським скотчем або спеціальними манікюрними наклейками-трафаретами;
 • можна нанести навколо нігтя клей ПВА, так ви забезпечите шкіру рук від небажаного потрапляння лаку, при цьому не завдасте своїм рукам шкоди.Клей ПВА дуже легко знімається з шкіри і не вбирається;
 • обкладення шкіри спеціальним каучуковим складом.

Вибираючи лак для нігтів, варто звернути увагу на його консистенцію: надмірно густий лак буде виглядати жирно і неакуратно на нігтях, його неможливо нанести рівномірно і без бульбашок або грудок. Занадто рідка консистенція лаку загрожує його неконтрольованим розтікання навіть при нанесенні тонким шаром. Лак повинен мати помірно в’язку текстуру.

Цікаві відео:

загальні поради, техніка (фото, відео)

Останній манікюрний етап – це покриття нігтів.Звичайно, вибирати колір лаку потрібно грунтуючись на своїх перевагах. Однак не забувайте, що яскраве верхнє покриття буде добре виглядати тільки на доглянутих нігтях середньої довжини. Для дуже довгих або коротких нігтів, краще пошукати інші варіанти. При цьому манікюр з покриттям буде виконати простіше, якщо підібрати хороший по консистенції лак.

Крім того, покриття нігтів, незалежно від того, кольорове воно чи ні, також виконує захисні функції. Пластина повинна оберігатися від зовнішнього впливу.Отже, в складі кошти повинні використовуватися компоненти, які допомагають звичайним нігтям залишатися міцними і красивими.

Загальні поради

Покриття нігтів лаком, особливо якщо говорити про домашніх умовах, простіше, якщо руки будуть лежати на маленькій підставці. Для цього можна використовувати просто складену в декілька шарів рушник. Не забувайте, що деякий верхнє покриття може залишати незмивні плями, найчастіше жовтого кольору. Щоб уникнути такої несподіванки, завжди користуйтеся основою під лак.

Багато фірм зараз випускають спеціальне нанопокриття, яке допомагає зберегти пластину від подібних неприємностей, а також додатково зміцнити її. У багатьох лаках, які є базою, є спеціальні компоненти, які допомагають доглядати за пластиною натуральних нігтів. Подібне нанопокриття дозволяє довше тримати звичайний лак, і укладання покриття для нігтів виконується простіше.

Щоб манікюр був максимально красивим, є ряд невеликих хитрощів:

 • Щоб верхнє покриття було однаковим, необхідно занурювати пензлик в лак перед фарбуванням кожного нігтя.
 • Під руками рекомендується тримати ватяну паличку, щоб відразу видаляти залишки кошти, що потрапили на шкіру, не користуючись в подальшому спеціальним засобом.
 • Максимально прискорити процес висихання в домашніх умовах можна, опустивши нігті в холодну воду, при цьому дути на них не рекомендується. Це може зробити верхнє покриття тьмяним.
 • Якщо при прокраске утворилися некрасиві борозенки, то видалити їх можна за допомогою додаткового покриття, для якого використовується основа під лак.
 • Продовжити життя манікюру на кінчиках можна за допомогою прозорого лаку.

Якщо у вас сильно шаруються нігті, то верхнє покриття повинне виконуватися без кольорового лаку. Краще використовувати спеціальну зміцнюючу основу або нанопокриття.

Детальна інструкція

У домашніх умовах важливо правильно виконувати покриття нігтів лаком, оскільки це дозволить уберегти пластину від пошкоджень і продовжити ефект. Базова основа наноситься перед звичайним лаком для повного вирівнювання пластини.

Справа в тому, що на ненафарбовані нігті деяких неузгодженостей ви можете не помічати, але нанесення кольорового покриття, особливо в світлих відтінках, проллє світло на такі недоліки. Додатково основа буде захисною плівкою, яка не дозволить нігтя потемніти і забезпечить додаткове харчування.

Перш ніж приступати до нанесення, рекомендується злегка зігріти флакон з покриттям в долонях, енергійно його струснувши. Так, ви досягнете однорідної консистенції і більш рівного покриття надалі.

Починати прокраску рекомендується з мізинця, просуваючись у бік великого пальця. Не забувайте про видалення надлишків лаку з пензлика. Для цього достатньо притиснути її до шийки флакона.

Чи не намагайтеся фарбувати весь ніготь цілком за один раз. Таку техніку можна зустріти лише в домашніх умовах. Професіонали наносять верхнє покриття спочатку широким мазком по центру, а двома наступними розтягують його по краях.

Після того як перший шар лаку нанесений, потрібно дати йому час висохнути.В середньому витрачати на це варто три хвилини, незважаючи на всі запевнення виробників про необхідні 60 секундах. Кольоровий лак передбачає нанесення в два шари, хоча зараз на ринку з’являється верхнє покриття, яке наноситься строго одним шаром.

Після двошарового нанесення бажано користуватися спеціальним прозорим закріплювачем. Багато дівчат в домашніх умовах цим пунктом нехтують, хоча він подовжує життя манікюру. У деяких фінішних покриттів є додаткові властивості.Наприклад, вони можуть зробити поверхню матовою або підсилити блиск.

Для повноцінної сушки нігтів, особливо в домашніх умовах, рекомендується виділяти не менше півгодини. Після такого часу ви можете бути впевненою, що вм’ятини і неестетичні відбитки не зіпсують ваші нігтики. Для більш швидкого сушіння можна використовувати спеціальні засоби. Вони мають як форму звичайного флакона з лаком, так і продаються у вигляді спреїв. Фахівці рекомендують вибирати верхнє сушать покриття у вигляді звичайного флакончика.

Після необхідного часу для перевірки якості сушіння, можна злегка торкнуться нігтем однієї руки, нігтя інший. Якщо вони не починають злипатися, то все в порядку, можна повертатися до звичайних справ.

Після закінчення сушіння не забудьте повністю видалити надлишки лаку з шкіри навколо нігтя. Якщо цього не зробити, манікюр буде виглядати неестетично. Ідеальним варіантом для видалення таких плям є спеціальний коректор, який схожий на маркер, а кінчик його просякнутий рідиною для зняття лаку.До речі, після висихання в кінчику рідини, можна просто занурювати його в ваше улюблене засіб і продовжувати використання.

При нанесенні лаку в домашніх умовах потрібно не забувати і про те, що наноситься він по-різному, в залежності від форми нігтя. Якщо ви володарка вузьких довгих нагідок, то не рекомендується обробка лаком лунки. Бажано відступати від неї трохи вище. Для коротких і широких нігтів, рекомендується прокрашивание тільки центральної частини, залишаючи невеликі смужки по краях.Це дозволить візуально витягнути форму.

Крім цього, для коротких нігтів рекомендується вибирати лак негустий консистенції. Якщо ж ви володарка мигдалеподібних нігтів, можете вважати, що вам пощастило. Цей варіант вважається ідеальним, і вдаватися до додаткових хитрощів для їх фарбування не доводиться.

Як наносити магнітний гель-лак «Котяче око»?

Манікюр не тільки надає рукам жінки доглянутий вигляд і привертає увагу. Він також відображає індивідуальність і характер його власниці.Саме тому багато жінок вважають за краще покривати нігтики не просто однотонним гель-лаком, а додати всілякі дизайни.

Один з найпростіших способів урізноманітнити і додати родзинку своєму манікюру – використовувати магнітний гель-лак з ефектом “Котяче око”. Такі гель-лаки представлені в широкій палітрі кольорів, в їх нанесенні немає нічого складного, тому вже на протязі декількох років “Котяче око” користується особливою популярністю у представниць прекрасної статі.

У сьогоднішній статті ми розберемо в чому ж основна особливість гель-лаку “Котяче око”, і за рахунок чого вона досягається? Як і за допомогою чого його наносити? І чи можливо це зробити в домашніх умовах?

Особливості гель-лаку “Котяче око”

Цей гель-лак отримав таку назву, тому що імітує ефект каменю “Котяче око” (ще одне його назва: хризоберил). Він відрізняється наявністю приголомшливого світлового відблиску, що переміщається по поверхні при перегляді під різними кутами.У складі магнітних гель-лаків містяться дрібні металеві частки. Але одних частинок недостатньо, щоб домогтися такого ефекту. Для цього необхідно використовувати спеціальний магніт, під впливом якого частинки починають збиратися в неповторний візерунок.

До речі, за допомогою магніту ви можете створити не тільки звичайну світлову смужку, а найрізноманітніші малюнки: зірки, хвилі, сфери і т.д.

АЛЕ ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ! Без спеціального магніту домогтися ефекту “Котяче око” неможливо!

Всього кілька років тому при створенні ефекту простежувався відблиск одного провідного кольору.Але nail-індустрія не стоїть на місці, тому виробники радують нас гель-лаками “Котяче око”, в яких поєднуються кілька світлових відблисків різних відтінків. При впливі на нього магніту ми отримуємо неймовірний ефект хамелеона.

Як вибрати магніт для гель-лаку “Котяче око”?

Саме від магніту залежить, який в кінцевому підсумку на нігтики вийде малюнок.

Сьогодні на полицях магазинів зустрічаються найрізноманітніші варіанти магнітів.Серед них можна виділити наступні основні види:

 1. прямокутні;
 2. круглі;
 3. магнітні ручки.

Розглянемо докладніше кожен з видів.

Прямокутні

За допомогою прямокутного магніту (бруска) можна створити прості, але цікаві ефекти:

 • пряма лінія, яку можна зробити в будь-якій частині нігтя: збоку, по центру і навіть по діагоналі. Все залежить від ваших уподобань;
 • френч: для цього потрібно докласти магніт до краю нігтя;
 • зворотний френч: в цьому випадку магніт потрібно докласти до краю нігтя, а до його основи.В результаті ми отримаємо лунку.

Існують магніти-бруски з візерунками, що полегшує створення складного малюнка.

Однак якщо у вас немає такого магніту, але є 2 звичайних бруска, то можна легко створити цікаві візерунок, наприклад:

 • зигзаг. Для цього 2 магніту потрібно повернути один до одного так, щоб склалося опір і розташувати по протилежних краях перпендикулярно нігтя. При такому розташуванні повинен вийти плавний зигзаг;
 • зірка.Для цього навпаки необхідно з’єднати 2 магніту і місце з’єднання розташувати по центру нігтьової пластини.

ЗВЕРНІТЬ УВАГА! Існують магніти з ручкою і без неї. Для новачків зручнішим є варіант з ручкою!

Круглі

За допомогою круглого магніту можна створити не тільки гурток, але і більш плавні лінії.

До речі, існують магніти 2 в 1: на одному кінці розташовується прямокутний магніт, а на іншому – круглий.

Магнітні ручки

За допомогою магнітних ручок можна створити тонкі й акуратні лінії. Ручку необхідно тримати перпендикулярно нігтьової пластини і працювати їй повільно, щоб малюнок вийшов чітким. Такі ручки бувають точковими, з декількома точками на кінці і навіть кулькою.

Магнітної ручкою можна створити масу цікавих малюнків, наприклад квіткові мотиви. Для цього потрібно малювати ручкою круглі спіралі в різних частинах нігтя.В результаті ми отримаємо малюнки, схожі на троянди. А за допомогою магнітної ручки з кульками на кінці можна створити такі складні візерунки, як, наприклад, «зміїна шкіра».

Як наносити гель-лак “Котяче око”?

Перед тим, як наносити магнітний гель-лак варто витратити трохи часу і зробити манікюр: обробити кутикулу, надати нігтиками акуратну форму.

Після манікюру можна приступати до підготовки нігтьової пластини до покриття і, власне, самому покриттю.

Які матеріали знадобляться?

Як наносити гель-лак? Покрокова техніка

 1. Обробляємо бафіком поверхню нігтьової пластини, щоб підняти лусочки нігтьової пластини і поліпшити зчеплення.
 2. Видаляємо пил спеціальною щіточкою.
 3. Наносимо на безворсову серветку обезжириватель і протираємо нігті.
 4. Якщо ви є володаркою жирної або вологою нігтьової пластини, то наносимо на всю поверхню нігтя дегідратор і сушимо на повітрі протягом хвилини.Потім необхідно нанести на вільний край (кінчик) нігтя праймер. Вільний край є одним з найбільш вразливих місць, а завдяки праймеру поліпшується зчіпка між нігтьової пластиною і штучним матеріалом, що сприяє більш тривалій шкарпетці покриття. Праймер також сушимо на повітрі протягом однієї хвилини.

 5. Наносимо на поверхню нігтя базове покриття. Сушимо в лампі. Липкий шар не знімаємо.
 6. Тепер переходимо до найцікавішого етапу – нанесення гель-лаку “Котяче око”.

  РАДА: за бажанням в якості підкладки під “Котяче око” можна чорний (або темний) гель-лак. Так візерунок буде більш вираженим і чітким. Шар темного гель-лаку необхідно просушити в лампі.

 7. Наносимо шар гель-лаку.
 8. Підносіть магніт, як можна ближче до нігтьової пластини. Створюємо бажаний малюнок.
 9. РАДА: металеві частинки, що містяться в магнітному гель-лаку, з часом можу осісти на дно флакона.Для того, щоб їх “розбудити”, перед застосуванням необхідно струсити флакон з допомогою перекочування в долонях. Про те, чому не можна трясти гель-лак ми розбирали в статті “Як вибрати гель-лак для домашнього використання?”.

 10. Сушимо гель-лак в лампі. Липкий шар не знімаємо.
 11. Наносимо топове покриття. Сушимо в лампі.
 12. Якщо використовується топ з липким шаром, то змочують безворсову серветку засобом для видалення липкого шару і протираємо їй нігті.

Ось ще кілька професійних тонкощів по використанню магнітного гель-лаку:

 • не зберігайте магніт занадто близько до флакончик з гель-лаком – металеві частинки можуть розмагнітитися;
 • якщо малюнок вийшов не таким, як ви задумували – не турбуйтеся! Його можна відразу змінити магнітом по непросушених покриттю. Після полімеризації в лампі змінити малюнок буде неможливо;
 • магніт потрібно тримати якомога ближче до покриття, на відстані 2-5 міліметрів від нігтьової пластини.Але будьте уважні! Якщо піднести магніт ближче, то можна зачепити покриття і пошкодити його;
 • щоб отримати якісний результат – не поспішайте, працюйте з кожним нігтиком по черзі;
 • спробуйте прикладати магніт по вертикалі, горизонталі та діагоналі. Кожен раз буде виходити різний варіант. З досвідом ви зможете створювати дуже цікаві візерунки.

Що не можна робити після нанесення гель-лаку?

Щоб покриття носилося протягом усього встановленого терміну без сколів і відшарувань, необхідно дотримуватися деяких правил:

 • протягом першої доби після нанесення гель-лаку уникати тривалих водних процедур.Наприклад, прийняття гарячої ванни або відвідування басейну. Також протягом першої доби необхідно утриматися від парафінотерапії та відвідування сауни, лазні;
 • не можна колупати нігтьову пластину;
 • необхідно уникати механічних пошкоджень: стукати нігтями, відкривати ними банки і т.д .;
 • домашні роботи з хімічного захисту рослин або миючими засобами необхідно виконувати в господарських рукавичках, тому що агресивні компоненти в складі цих коштів можуть зіпсувати покриття.До речі, саме це правило допоможе не тільки зберегти манікюр, але і красу і молодість шкіри рук.

Чим ще можна створити ефект “Котяче око”?

Такий ефект можна створити не тільки за допомогою спеціального гель-лаку. Можна скористатися пігментами “Котяче око”.

Такий варіант допомагає урізноманітнити дизайни з гель-лаками, які вже у вас є. За допомогою пігменту і магніту ви можете в будь-який момент доповнити їх приголомшливим ефектом і надати манікюру особливу родзинку.

Як користуватися пігментом?

Для цього необхідно змішати його з невеликою кількістю гель-лаку, гель-фарби або топа, а потім нанести як звичайний гель-лак “Котяче око” на нігтьову пластину.

Досвідчені майстри наносять пігмент “Котяче око” відразу на непросушених шар гель-лаку на нігтьової пластини, перемішують його тонким пензликом, а потім створюють магнітом потрібний візерунок. Такий варіант економить час і дозволяє поєднувати кілька варіантів пігментів в різних частинах нігтьової пластини.

Завдяки гель-лаків і пігментів з ефектом “Котяче око” і фантазії виходить манікюр з цікавим дизайном! Не бійтеся експериментів! Створюйте неповторні візерунки і показуйте свою індивідуальність!

Як правильно наносити лак на нігті в домашніх умовах з фото і відео

Кожна дівчина розуміє, що руки завжди на виду в оточуючих, тому про них треба дбати. Потрібно завжди бути з манікюром, але, на жаль, не всі знають, як правильно наносити лак на нігті.У цій статті ми розглянемо різні техніки нанесення лаку, розглянемо стильні дизайни.

Манікюр

Головний і невід’ємний етап при нанесенні лаку на нігті – це манікюр. Його можна зробити в домашніх умовах. Потрібно видалити кутикулу і бічні валики, підпиляти нігті, надати їм красиву форму.

Більш наочно це можна побачити на відео.

Нанесення лаку

Потрібно знежирити нігтьову пластину, це можна зробити за допомогою спирту або ацетону.На знежирені нігті лак краще лягає, покриття рівномірне і без бульбашок.

Спочатку, наносимо основу під лак – базове покриття, це для того, щоб довго тримався лак, і поверхня була більш рівна.

Буде краще, якщо нанесете два шари кольорового лаку. Тоді колір буде більш насиченим, і лак ляже рівніше. А ручки будуть виглядати бездоганно.

Завершення

Після двох шарів кольорового лаку потрібно нанести закріплювач – прозорий лак, щоб нігті були міцніші, і лак довше протримався на нігтях.

Тепер, найскладніше – це не змазати нове покриття. Потрібно ретельно висушити нігті, щоб ні в що не влізти і не залишити на нігтях ніяких відбитків.

Прискорити сушку нігтів можна за допомогою холодної води. Руки повинні залишатися у воді близько 20 хвилин.

Корекція

Після висихання нігтів потрібно прибрати надлишки лаку з шкіри. Це можна зробити за допомогою ватної палички, попередньо змочивши її в ацетоні.

Щоб в кінці було простіше, можна перед нанесенням лаку, шкіру навколо нігтя обмазати жирним кремом.

Ноги

Не варто забувати, що на ногах теж має бути лакове покриття. Догляд за своїми ніжками – це завжди приємно. Педикюр можна зробити не тільки в салоні, але і вдома, було б бажання.

Якщо за ніжками доглядати, то педикюр легко зробити самостійно. Його слід робити на 1 – 1,5 місяця, адже шкіра на ногах дуже тонка і чутлива.

Спочатку, потрібно прибрати загрубілі шкіру і натоптиші, обрізати кутикулу і надати нігтям красиву форму.Тільки після цього пальчики можна покривати лаком.

Довгі нігті

Розглянемо кілька секретів нанесення лаку на довгі нігті:

 1. Довгі нігті простіше нафарбувати, ніж короткі.
 2. На довгих нігтях відмінно виглядає будь-який колір. Починаючи блідими і тілесними відтінками, і закінчуючи яскравими і блискучими квітами (приклади на фото нижче).
 3. Щоб лак став потрібної консистенції, перед нанесенням флакон потрібно нагріти в долонях.
 4. Зручніше починати фарбувати нігті – з мізинця.

Водна основа

Більш натуральним і екологічно чистим є лак на водній основі. Основою такого лаку є вода, а вона вже точно не містить хімічних речовин і з легкістю випаровується.

Дизайни

Якщо однотонне покриття вам набридло, то можна поекспериментувати з різними дизайнами. Додайте родзинку в свій образ.

Кілька квітів

Нігті можна нафарбувати двома кольорами.Комбінуйте свої улюблені кольори, але не варто забувати про деякі особливості:

 1. Кольори повинні добре поєднуватися між собою.
 2. Виділяти краще безіменний палець.
 3. Бажано, щоб обидва лаку були від одного виробника, щоб була однакова консистенція стійкість.

Перехід

Гарний і стильний перехід можна зробити за допомогою губки. Це зробити не так вже й складно:

 1. Виберіть для себе два кольори.
 2. Нафарбуйте нігті одним з них, це буде основний колір.
 3. На маленький шматочок губки нанесіть два кольори.
 4. Прикладіть губку до нігтя, трохи почекайте.
 5. Тепер приберіть надлишки лаку навколо нігтя.
 6. Закріпіть манікюр прозорим лаком.

Смужки

Відмінний варіант для новачків – це смужки. Такий дизайн займає небагато часу, але виглядає дуже стильно. При цьому зі смужок можна зробити різні візерунки – на краю нігтя або по всій його довжині.Зробити таку красу можна пензликом або смужками.

Малюнок

Зробити манікюр з малюнком досить складно, особливо для новачка. Малювати потрібно після того, як вже нанесені два шари основного лаку. Щоб було простіше, по всій нігтьової пластини потрібно розставити маленькі точки, за якими будемо вже робитися малюнок. Закріпити малюнок потрібно безбарвним лаком.

Гель-лак

Не так давно, з’явився новий лак – гель-лак.Майже всі майстри манікюру зараз працюють саме з гель-лаком. Він дуже зручний у використанні і довго тримається на нігтях, навіть незважаючи на час шкарпетки, він не втрачає свою структуру і блиск.

Спочатку був шелак. Але через кілька років компанія Коди запропонувала альтернативу – гель-лак, який нині такий популярний.

Нарощені нігті

Нарощені нігті – є дуже практичними. Але більшість дівчат, не ризикує наносити на нарощені нігті новий лак.

Але наносити гель-лак на гелеві нігті можна, адже технологія нанесення лаку така ж, як і для звичайних нігтів.

Відео по темі статті:

https://www.youtube.com/watch?v=OTDOddn13mQ

.