Маникюр

Арочний манікюр фото: Арочний манікюр – найкрасивіші приклади

Арочний манікюр – найкрасивіші приклади

Всі ви напевно знаєте про арочне моделювання нігтів, цю техніку можна назвати новою тенденцією в нейл-арте, але технологія настільки досконала, що з нею можна добитися ідеальної краси на кінчиках пальців. Краси, над якою не владний час. Нігтьова індустрія пропонує нам нові техніки, але нігтики з ідеальною аркою і сьогодні, і завтра будуть предметом мрій багатьох дівчат.

Ця техніка отримала популярність, тому що створює акуратну геометрію нігтя.Арочний спосіб моделювання робить вільний край нігтя і область стресовій зони максимально міцними. Якщо використовувати найякісніші матеріали, то можливості в творчості просто необмежені.

Арочный маникюр

Арочне моделювання приховує різні пошкодження і виправляє будь-які дефекти нігтьової пластини, а також допомагає обіграти деякі недосконалості нігтьового ложа, коректуючи неправильний напрямок росту нігтів. За допомогою даної техніки нарощування можна домогтися бездоганного манікюру.Нігті, виконані за технологією арочного моделювання, стають менш вразливими до зовнішніх чинників і фізичного впливу. За рахунок правильної анатомічної форми знижується ризик поломки, а так само відколів і появи тріщин в області посмішки.

За допомогою цієї техніки можна досягти ідеальних нігтів, які будуть виглядати дуже натурально, немов природа обдарувала вас такими шикарними нігтиками, яким ніякої лак не потрібен. А можна зробити самий неймовірний сюрреалістичний манікюр, немов ви гостя з Країни чудес.

Арочный маникюр – самые красивые примеры

Попереду багато свят, зараз саме час заряджатися натхненням для святкових образів. Фантазійний манікюр – відмінний спосіб отримати більше уваги, а ще зробити нові фото для Інстаграм. Мілітта вибрала красиві і незвичайні приклади манікюру, а ви можете продовжити і додати власну фантазію.

Єдина перешкода на шляху втілення наших фантазій – трудомісткість процесу. Незважаючи на розвиток технологій, створення ідеальної арки і сьогодні вимагає чимало навичок.Арочне нарощування – це важкий кропітка праця, що вимагає точного, послідовного виконання всіх етапів. Тому недостатньо мати хороші інструменти і кращі матеріали, потрібно ще й досвідчена майстриня.

Арочне моделювання передбачає однаковий С-вигин нігтя, має висоту пропорційну ширині, довжині нігтьової пластини. Правильно сформований С-вигин робить ніготь менш вразливим, так як нігтьова пластина, змодельована таким чином, є міцною і практичною для життя.Крім міцності С-вигин надає рукам з широкими нігтями візуальне витонченість.

Дана техніка надає не тільки красиву природну форму, але також допомагає виправити пошкоджені нігтьові пластини. А ще, тривалий носіння штучних нігтів з ідеальною аркою дозволяє власним нігтям придбати правильний напрямок росту і красиву форму.

Тому, арочне моделювання створює красу відразу і зараз, і одночасно робить наші нігті красивіше в майбутньому.Далеко не кожен майстер може з допомогою затискачів зробити все нігті однаково бездоганними. Форма арки показує рівень кваліфікації майстра.

Арочный маникюр
Арочный маникюр

Крім майстерності, потрібно більше часу, а значить, арочні нігтики обійдуться значно дорожче. Тільки це того варто. Якщо у вас проблемні нігті, ви незадоволені формою і вигином, хороший майстер і техніка арочного моделювання зроблять ваші руки незрівнянно красивіше. Відразу після манікюру вам захочеться не ховати руки, а навпаки фотографувати для Інстаграм.Крім того, цей манікюр довго служить і поступово виправляє ваші природні нігті.

що таке, 35 ідей дизайну на фото

Арочний манікюр – один з найпопулярніших видів нарощування, де головна роль відводиться унікальному С-вигину вільного краю нігтя. Саме цей вигин надає правильну анатомічну форму і додаткову міцність нігтьової пластини. Дизайн може бути абсолютно будь-яким: тут все залежить від фантазії майстра.

Класика жанру.

Ідеї дизайну арочного манікюру з малюнком.

Моделювання у вигляді арки на дуже довгих нігтях.

Арочний френч зі стразами.

Манікюр для особливого випадку.

Темне виконання арки.

Арочний манікюр в техніці «вітраж».

Райдужні варіанти дизайну.

Арочний манікюр з акрилової ліпленням.

Для всіх власниць маленького нігтьового ложа і неправильної форми нігтя арочне нарощування стане справжнім порятунком. Цей сучасний манікюр дозволить досягти ідеальних геометричних форм.

  • Автор: YuliaMirro