Ногти

Як зробити красиву форму нігтів на руках: Як правильно надати форму нігтям?

Як зробити красиву форму нігтів: варіанти форм

Давайте почнемо з основ. Пилка для нігтів – ідеальний варіант для додання їм бажаної форми.

Деякі вважають за краще обрізати нігті ножицями, а інші заперечують, що підпилювання є кращим способом.

Як зробити красиву форму нігтів?

Для цього у майстрів манікюру припасені різні пилочки.

 • «Дані природою», а не нарощені нігті краще обробляти картонній, скляної або каучукової пилкою.
 • Не використовуйте металеву пилочку для нігтів. Після обробки такої пилкою нігті слабкі і ламаються.
 • Люди з міцними і здоровими нігтями можуть використовувати алмазну, сапфірову або рубінову пилку для нігтів, але якщо ваші нігті шаруваті і тонкі, візьміть пилочку з гуми. До речі, для таких нігтів також може бути використана пилка з кераміки, яка може дбайливо надати нігтям правильну форму.
 • Нарешті, кришталева або скляна пилочка – найбільш підходящий інструмент для шліфування і згладжування нігтів, в той час як спеціальні наждакові пилочки допоможуть позбутися від нерівностей і темних плям.

Після того як ви досягли бажаної довжини нігтів, наступний крок – вибрати їх форму. Є один надійний спосіб дізнатися, як зробити красиву форму нігтів: перевірте форму кутикули. Вона вигнута, квадратна або квадратна із закругленими краями?

 • Три найбільш поширені форми нігтів: квадратні, овальні і проміжний варіант між овальної і квадратної форми.
 • Менш поширені форми нігтів включають: класичну круглу форму і форму стилета.
 1. Овальні нігті . Якщо ви уявляєте собі традиційну форму нігтів, вибирайте овальну форму. Вона надає пальцях більш жіночним вид. Підпилюйте нігті у формі яйця, утримуючи пилку під кутом. Овальні нігті найкраще підходять для коротких пальців, оскільки вони відтворюють форму пальців і візуально подовжують їх.
 2. Круглі нігті . Ця форма нігтя для більш консервативної леді. Якщо ви постійно працюєте руками і не можете дозволити собі довгі нігті, то кругла форма – кращий вибір.Для досягнення цієї форми почніть підпилювати нігті по колу, а потім навколо нігтя під невеликим кутом або по кривій вашого пальця.
 3. Квадратні нігті . Найпопулярніші форми нігтів при нарощуванні і для природних нігтів. Для її досягнення обріжте нігті до потрібної довжини і підпиляєте в одному напрямку, прямо через весь ніготь. Щоб закінчити обробку, злегка пройдіться пилою по краях, щоб видалити будь-які шорсткості. Ця форма нігтів найкраще виглядає на довгих пальцях з широким нігтьових ложем.
 4. Округло-квадратні нігті . Не зовсім квадратні, але і не зовсім овальні нігті. Щоб отримати цю форму, почніть обробляти пилкою ніготь як у випадку з овальною формою, «скошувавши» краю нігтя під кутом. Після того, як ви отримали овальну форму, вирівняйте вершину нігтя, як якщо б робили квадратний ніготь, проводячи пилкою прямо через нього, в одному напрямку. Ця форма нігтів чудово виглядає на будь-якій довжині пальця.
 5. Нігті у вигляді стилета .Це вибір для сміливих жінок. Як зробити красиву форму нігтів у вигляді кинджала? Бічні сторони нігтя повинні бути звужені до вільного краю. Спочатку зробіть нігті овальної форми із закругленими кінчиками, а потім надавайте їм форму кинджала.
 • Чим коротше потрібна вам довжина нігтя, тим сильніше треба направляти його форму вниз. При необхідності ви можете відзначити середину нігтя в якості орієнтира.
 • Це найслабша з форм і її часто роблять на акрилових або гелевих нігтях, щоб не пошкодити натуральні нігті.

Способи підтримки гарної форми нігтів

 • Перший крок до красивій формі нігтів – не гризти їх при хвилюванні . Що буде якщо гризти нігті? Крім того, що це візуально спотворює нігті, пошкодження нігтьового ложа може привести до бактеріальних і грибкових інфекцій.
 • Використовуйте кисть для чищення нігтів . Це м’який і безпечний спосіб видалення бруду, мертвої шкіри і бактерії з-під нігтів. Це особливо важливо, якщо ви кусаєте нігті.
 • Приймайте добавки з біотином . Деякі дослідження показують, що біотин може зміцнити слабкі нігті.
 • Заведіть звичку використовувати зволожуючий крем , який забезпечить нігті необхідною вологою і запобіжить появі задирок.
 • Чи не відривайте задирки . Це часто призводить до пошкодження здорових тканин навколо нігтьового ложа. В результаті: можливе занесення інфекції й мови бути не може про красивій формі нігтів.
 • Тримайте нігті сухими . Підвищена вологість може привести до крихкості і шаруватості нігтів. Бажано носити рукавички, коли ви миєте посуд.
 • Одягайте рукавички при використанні агресивних хімікатів . Сильні чистячі засоби, такі як відбілювач і пральний порошок, можуть пошкодити нігтям.

Автор: Лариса Евланова

інструменти для запилення, інструкція по запиливанию.Вибір вдалою форми для нігтів

Відмінністю доглянутості та жіночності кожної дівчини є красивий манікюр. Для його створення потрібно гігієнічний манікюр – це як основа. І за бажанням можна нанести звичайний лак для нігтів або ж гель-лак.

Але першочерговим процедурою є створення форми нігтів, її обпилювання і підрівнювання.

Вміст огляду:

Створення мигдальної форми

Існує 2 популярних форми нігтів – це мигдальна і квадратна, базові і красиві форми.Для початку поговоримо про те, як зробити миндальную форму нігтів.

Для початку необхідно подивитися яка довжина нігтя, і яка форма у нього зараз. На довгих нігтях форму мигдалю зробити куди простіше, ніж на коротких нігтики.

На коротких це швидше вийде овал і ніякого мигдалю у Вас не вийде. Так що краще відразу розуміти, що мигдальна форма призначена для довгих нагідок.

Процес створення вимагає посидючості, необхідно уважно створювати форму кожного нігтя, щоб вони не відрізнялися один від одного.

Пилочкою спиляєте краю, потім загострюйте кожен кут і плавно до закінчення нігтя проводите інструментом. Доведіть обрис до форми, схожою на мигдаль.

Продовжуйте так робити з кожним пальчиком, поки не закінчите їх все. Готово, у Вас мигдальна форма нігтів.

Рекомендуємо подивитися ще тут

Створення квадратної форми

З квадратної формою нігтя справи йдуть куди простіше.І на коротких, і на довгих нігтях цей варіант вийде точно. А як зробити квадратну форму нігтів, розглянемо далі.

Необхідно пилкою обпиляти кожен з країв нігтів так, щоб носик інструменту був паралельний нігтя. Чи не загострювати, що не закругляти, а просто створювати квадрат.

Необхідно спиляти ніготь, але пилочку поставити перпендикулярно нігтя, і спилювати до того моменту, поки не досягнете бажаної довжини.

Зробивши такі дії з кожним нігтем, Ви отримаєте квадратну форму.

Створення овальної форми

Ще одна поширена, але не така популярна форма нігтів, як 2 попередні – це овальна. Вона є найпростішою в плані створення, тому зробити її самої точно не складе труднощів.

Принцип процесу нагадує мигдалеву форму, тільки у овальної необхідно закругляти весь процес опіла. Не потрібно загострювати, а плавно переходити пилкою від одного краю нігтя до іншого.

Рекомендуємо подивитися ще тут

І Ваша форма овалу буде шикарною, тоді точно не залишиться питань, як все роблять овальну форму нігтів.

Краса у кожного своя

Якщо Ви все зробите правильно, під кожну певну форму будете дотримуватися свої правила, то у Вас вийдуть гарні і доглянуті нігті.

Але ступінь краси для кожного своя. Комусь подобаються коротенькі нігтики, а кому-то потрібна довжина і розмірність. З цим Ви вже визначаєтесь самі і вибираєте теж для себе, адже Вам ходити з такими нігтями.

Єдине, що можна порадити в цій справі, так це не боятися пробувати і думати про ідеальність.

У всіх бувають помилки, але щоб зробити красиву форму нігтів, Вам просто потрібна концентрація і практика. Тоді все обов’язково вийде!

Правильність створення форм

Також, якщо торкатися теми як правильно зробити форму нігтів. З першого разу, а може навіть і з другого не завжди і не у всіх виходить бажана форма.

Рекомендуємо подивитися ще тут

Починати слід з овалу, а далі пробувати мигдаль і квадрат, дивлячись яка у Вас довжина.Удосконаливши свій навик в одній формі, переходите до іншої і постійно пробуйте, підпилюйте, тримайте Ваші нігтики в чистоті і догляді.

Тоді надання форми Вашим нігтям буде непереливки такий складною процедурою, а навіть навпаки.

Самостійність створення нагідок

Крім всіх салонних правил правильного створення форми нігтів, також можна зробити її будинку. Всі необхідні інструменти коштують відносно недорого, і сама процедура займає небагато часу.

Якщо ж Ви абсолютно не має уявлення, як зробити форму нігтів в домашніх умовах, то попросіть допомоги у подруг або пошукайте інформацію в Інтернеті.

Але для створення форми будинку досить мати пилку і найменше уявлення про те, яких форм бувають нігті, а про процес їх створення описано вище.

Пробуйте, створюйте і практикуйтеся!

Популярність красивого манікюру буде завжди на висоті.І форма, і колір і дизайн нігтя завжди будуть чіпляти погляд оточуючих.

Навчіться самостійно створювати свій манікюр, або знаходьте цікаві варіанти для Вашого майстра, який зробить для Вас незабутній манікюр. Творіть і виділяйтеся з натовпу!

Фото форми нігтів

Вам сподобалася стаття? Поділіться;)

всього подивилися
579

відвідувачів.Рубрика:

Як правильно підібрати і зробити свою форму нігтів

Це тільки на перший погляд здається, що манікюр – це просто. Насправді, це дуже відповідально і занадто багато роботи. Навіть якщо ви прямуєте останнім тенденціям моди, не завжди виходить потрібний результат. Щоб манікюр був окрасою ваших рук, необхідно знати, що підходить саме вам. Для початку розберемося, як правильно надати нігтям форму.
Найважливішим елементом, що відповідає за красу ваших рук, є форма нігтів. Саме правильно підібрана форма нігтів допоможе скорегувати деякі недоліки – наприклад, зайву худорлявість рук, або навпаки – повноту.

1

Для тонких пальців

Власницям тонких пальчиків потрібно відмовитися від довгих і гострих нігтів.

З такою формою ваші руки будуть здаватися сухими і виснаженими.У вашому варіанті потрібні нігті середньої довжини овальної форми. Тоді ваші руки будуть красивими і витонченими.

Непогано будуть виглядати на тендітних руках трохи квадратні нігті.

Візуально така форма нігтів коректує зайву худорлявість.

2

Для пухких рук

Якщо у вас пухкі руки і короткі пальці, ідеальним варіантом для вас будуть овальні нігті трохи більше середньої довжини.

Не варто експериментувати з квадратними нігтями.Вони зроблять ваші руки ще повніше, а пальці коротше. Недоречною буде гостра форма нігтів. Вона підкреслить ваші недоліки, замість того, щоб приховати їх. І виглядати ви будете дуже безглуздо. Краще зробити акуратний манікюр на короткі нігті.

Почитати в тему:

3

Правильна форма

Для цього вам знадобиться хороша помічниця – пилка для нігтів.

Забудьте про металеві пилки – вони залишилися в минулому.Їм на зміну прийшли пилочки з сучасних матеріалів – керамічні, скляні і наждакові.

Крім того, що вони набагато зручніше металевих, їх головною перевагою є те, що при підпилюванні вони не руйнують нігтьові пластини, запобігаючи тим самим розшарування нігтів.

 1. Напевно, зайве нагадувати, що пилку треба тримати в чистоті. Регулярно очищайте її і охороняйте від вологи. Якщо ви регулярно робите манікюр будинку, а не в салоні, то доведеться дотримуватися правил гігієни.
 2. Щоб зробити красиву форму нігтів, намагайтеся уникати при підпилюванні хаотичних рухів. Це призведе до того, що нігтьові пластини почнуть розшаровуватися. Намагайтеся вести пилку в одному напрямку.

Почитати в тему:

4

Квадратна форма

Така форма нігтів – ідеальний варіант для повсякденного манікюру.

 1. Перше, що потрібно зробити – зняти ватяним тампоном залишки старого лаку, знежирити тим самим поверхню нігтя.
 2. У невелику миску наберіть теплу воду і додайте трохи рідкого мила (воно сприяє швидкому розм’якшення нігтя і кутикули). Опустіть в воду руки на десять хвилин. Після чого промокніть руки рушником. Якщо ви не робите обрізний манікюр, то можна приступати до полірування пластини.
 3. Щоб зробити квадратні нігті, зріжте кінчик нігтя на потрібну довжину, формуючи при цьому пряму лінію.
 4. Тепер пилочкою в одному напрямку акуратно підпиляти край нігтя, тим самим згладжуючи його.Обробити потрібно спочатку центр нігтя. Потім поступово перейти на краю, щоб сформувати невеликий вигин.
 5. Після того, як ви відріже і обробите пилою всі нігті, вимийте руки в чистій воді. Ваші квадратні нігті готові! Можна наносити кольоровий або безбарвний лак.

Якщо ви хочете, щоб манікюр тримався довше, доглядайте за нігтями регулярно. Не забувайте зволожувати шкіру навколо нігтів спеціальними кремами і маслами. Підпилюйте нігті один раз в тиждень, щоб підтримати потрібну форму.

Будьте красиві!

Почитати в тему:

Відео до матеріалу

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Сподобалася інструкція?

32

Так

немає

21

Ще інструкції на цю тему:

Правильна форма нігтів.Фото і відео: Як підпиляти пилою ніготь

Правильно підібраний манікюр істотно впливає на зовнішній вигляд доглянутих жіночих ручок і, безумовно, додає особливого шарму вашому образу. І красива форма нігтів грає важливу роль у візуальному сприйнятті витонченості витончених пальчиків. За допомогою манікюрних інструментів можна надати нігтьової пластини будь-який зовнішній вигляд з десятків можливих варіантів, але до найпопулярнішим рішенням для сучасного манікюру відносяться квадратна, овальна, мигдалевидна, кругла і загострена форми нігтів.Зараз в тренді квадратна форма нігтя з закругленими краями під модний френч на короткі нігті і овальна форма пластини для стильного дизайну нігтів (аерографія за трафаретами, візерунки в червоних і чорних тонах зі стразами, однотонне покриття гель-лаком з малюнком). Але важливо враховувати довжину ваших пальців, структуру нігтьової пластини, розташування лунки і деякі інші моменти при виборі правильної форми нігтів для виконання вдалого манікюру.

З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як правильно підібрати і зробити красиву форму нігтів в домашніх умовах.Також ми розмістили фото з прикладами вдалого оформлення нігтьових пластин манікюрними пилками і відео уроки по корекції нігтів. Важливо враховувати, що не завжди нігтьові пластини ростуть рівномірно, а довжина всіх нігтів повинна бути однаковою. Найкраще корегувати всі нігті по довжині найкоротшого з них. Якщо ви хочете візуально зробити ваші пальчики тонше, то краще за все надати нігтям гостру, подовжену форму. До речі, чим більше ви будете закругляти вільний край нігтів, тим коротше вони будуть виглядати.

Щоб зробити правильну форму нігтів з красивим вільним краєм, бажано користуватися різними видами манікюрних пилок, що відрізняються абразивністю. Делікатно підпиляти натуральні нігті можна за допомогою скляної, керамічної або ‘лазерної’ пилки, які ідеально підходять і для шліфування поверхні пластини. Якщо у вас дуже ламкі, шаруються нігті, то до повного їх відновлення користуйтеся пилками з гумовою робочою поверхнею і одночасно обробляйте пластини воском (парафіном).Здорові та міцні нігті можна швидко підпиляти пилкою з рубіновим, алмазним або сапфіровим напиленням. Металевими пилками можна пошкодити структуру натуральної нігтьової пластини, а ось нарощені гелем або акрилом нігті цілком доречно ними підпилювати.

♦ ВИДИ ФОРМ НІГТІВ

Овальний.

Рівномірно підпилювати край нігтьової пластини, утримуючи пилку напівкруглої форми під кутом. Відмінний варіант для власниць коротких пальчиків.Підходить для коротких і середнього розміру нігтів;

Квадратна.

Спершу обрізати нігті і підрівняти, а потім підпиляти через всю пластину в одному напрямку. Ніяких заокруглень не робитимете ви, тримайте пилку весь час прямо. Після цього відшліфуйте краю нігтів пилочкою 250-300 грит. Квадратна форма нігтів ідеально виглядає на довгих жіночих пальчиках з широким нігтьових ложем. Підходить як для натуральних, так і для нарощених гелем або акрилом нігтів.

Популярніший на сьогодні варіант – квадратна форма з округленими кінцями, яку часто вибирають для французького манікюру на короткі нігті;

мигдалеподібні.

Підпилювати вільний край нігтя, утримуючи пилку під невеликим кутом і рухаючись від одного кута до іншого в одному напрямку. Така форма нігтів зробить більш витонченими тонкі пальчики на довгій долоні. За такими нігтями легше доглядати і вони універсальні для експериментів з різними стилями нейл-дизайну. На мигдалеподібної нігтьової пластини можна зробити гарний дизайн гель-лаком синього кольору, намалювати тематичний малюнок, виконати манікюр в стилі ‘бите скло’;

Трикутна.

Щоб правильно зробити форму нігтя у вигляді трикутника, починайте підпилювати пластину не з початку вільного краю, а ближче до середини. На таких нігтях буде цікаво виглядати однотонний манікюр темного кольору зі стразами, якими можна викласти гарний візерунок ближче до країв;

Стілетообразная.

Щоб правильно зробити форму нігтя у вигляді кігтики або кинджала, спершу треба підпиляти пластину в формі овалу, а потім вже можна завужувати пилкою бічні сторони до вільного краю.Для повсякденного носіння такої манікюр не дуже підходить. А ось перед запальною вечіркою або напередодні якогось веселого свята такі кігтики – в самий раз! До речі, під довге вечірнє плаття можна зробити дизайн на стілетообразних нігтях гель-лаком в чорно-білих тонах з золотистим декором;

Кругла.

Для того, щоб зробити правильну круглу форму нігтів, спершу треба рівномірно підпилювати пилкою вільний край пластини по колу, а після цього навколо пластини під невеликим кутом.Відмінний вибір для жінок, яким доводиться часто працювати за клавіатурою;

Квадратно-овальна.

Спершу робимо овальну форму пластини, підпилюючи широкої напівкруглої пилою і утримуючи при цьому інструмент під кутом. Потім вершина вільного краю вирівнюється, рухаючись пилкою в одному напрямку. Після цього всі шорсткості по краях прибираються пилою з високою абразивністю. Це універсальний варіант манікюру, який буде красиво виглядати на пальцях будь-якої довжини.Особливо витончено такі нігті виглядають на тоненьких пальчиках вузької кисті руки.

♦ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ФОРМИ НІГТІВ

► Пальці.
Вибираємо зовнішній вигляд нігтів, враховуючи форму і довжину пальців.

Овальна форма нігтів.
Більше підходить жінкам з повними і коротенькими пальчиками. Можна вибрати середню довжину нігтьової пластини, щоб візуально подовжити пальці;

Квадратна форма нігтів.
Відмінний варіант для власниць великих пальців на широких долонях. Куточки вільного краю можна злегка закруглити. Бажано, щоб вільний край виступав на 3-4 мм за кінчик пальця. Такий манікюр зробить ваші ручки більш витонченими і візуально зменшить ширину долонь;

мигдалеподібного форма нігтів.
Якщо у вас тонкі і довгі пальчики, то такі нігті будуть дуже гармонійно виглядати на них. Дуже цікаво виглядає класичний французький манікюр на нігтях мигдалеподібної форми середньої довжини;

Кругла форма нігтів.
Такий манікюр допоможе зробити пухкі пальчики на великих долонях більш жіночними і ніжними. Але нігті круглої форми не повинні бути занадто довгими. Цілком достатньо, щоб вільний край нігтя виступав на 3 мм за кінчик пальця.

► Кутикула.
Кутикула може бути квадратної, овальної і трикутної.

• Якщо кутикула має квадратну форму, то на ваших пальчиках будуть гармонійно виглядати нігті квадратної форми. Особливо доречно таке поєднання, якщо нігтьова пластина плоска.

• Овальна форма кутикули – це універсальний варіант для вибору форми нігтьової пластини. Але якщо пластина опукла, то найкраще вибрати квадратну форму нігтів.

• Якщо ваша кутикула виглядає, як бічні сторони трикутника, то можна вибрати мигдалеподібну або овальну форму нігтів.

► Ногтевое ложе.
Можна виділити чотири види нігтьового ложа, що відрізняються один від одного формами.

• Квадратна.
Якщо нігтьове ложе має квадратну форму, то найкраще вибрати квадратно-овальну форму нігтів.Але якщо при цьому лунка також має квадратну форму, то і форму нігтів найкраще вибрати таку ж.

• Овальний.
Універсальний варіант для будь-якої форми нігтів. Але якщо ви хочете вибрати квадратну або загострену форму пластини, то не робіть вільний край більше 5 мм. На тлі вузького і короткого нігтьового ложа більш витончено виглядають нігті квадратної форми з закругленими куточками вільного краю.

• Кругла.
Разом з такою формою ложа будуть гармонійно виглядати короткі нігті овальної або трикутної форми.Але якщо ложе подовжене і велике, то в цьому випадку цілком доречно вибрати нігті з квадратним вільним краєм.

• Загострена.

Якщо ложе довге з квадратної лункою то можна вибрати квадратну форму нігтьової пластини. А якщо ложе вузьке, довге і з овальної лункою, то разом з ним цікаво будуть виглядати загострені нігті.

♦ ЯК ЗРОБИТИ КРАСИВУЮ ФОРМУ НІГТІВ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

► Як правильно зробити квадратну форму нігтів:

– натисніть на фото і розгорніть покроковий майстер-клас

► Як правильно зробити трикутну або мигдалевидну форму нігтів:

– натисніть на фото і розгорніть інструкцію

♦ ВІДЕО УРОКИ

Шановні дівчата! Будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми секретами, досвідом і порадами щодо корекції нігтів, по догляду за нігтьовими пластинами в домашніх умовах.
Якщо ви хочете розмістити на сайті свої фото та відео матеріали по темі, напишіть будь ласка повідомлення нам на емейл:
Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript

На головну сторінку

ТАКОЖ ДІЗНАЙТЕСЯ …


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


Форми нігтів. Як зробити форму нігтів |

На роботі, на вулиці або в громадському транспорті, зараз, можна зустріти просто величезна кількість дівчат і жінок, які можуть похвалитися прекрасною формою нігтів і шикарним манікюром.Часто пробуючи зробити це в домашніх умовах, багато представниць жіночої частини населення стикаються з численними проблемами.

Але тільки через те що вони не знають деяких хитрощів вони не уявляють як зробити форму нігтів в домашніх умовах і правильно їх нафарбувати лаком певного кольору. Кожна людина – це окрема особистість і його нігті теж мають свою форму, ширину, колір, щільність. Виходячи з цього можна сказати що визначитися з можливою формою кінчиків нігтьової пластини не так вже й просто.

Що таке форма нігтя

У кожної окремої людини є свої відмінні риси зовнішності та характеру. Саме завдяки цьому його можуть дізнатися, чи не сплутавши ні з ким іншим. Таке ж визначення можна застосувати і до нігтів кожної окремої особистості, адже навіть на всіх пальцях вони практично ніколи не бувають однаковими.

З більш наукової точки зору під формою нігтя розглядають безпосередньо вид нігтьової пластинки на кожному окремому пальці.Нігті можуть бути дуже широкими або вузькими, їх ширина може мати середній показник і виходячи з цього можна отримати відповідь на питання як зробити красиву форму нігтів певного типу.

Кінчики, довжину яких людина регулює самостійно можуть бути квадратними, круглими, овальними, мати вигляд мигдалю або подобу котячих кігтів. Якщо вибирати довгі нігті, то вони не повинні бути ламкими, якщо віддавати смакове перевагу більш коротким, керуючись шириною нігтьової пластинки, довжиною і формою пальців слід робити візуально привабливе оформлення.

Форма самої пластинки нігтя вже ніколи не зміниться, але можна її дуже таки вдало підкреслити і піднести у вигідному кольорі, спилюючи непотрібні частини довгих кінчиків. Для твори такого процесу не обов’язково бути професіоналом, адже можна в будь-який момент отримати допомогу онлайн і застосувати її у своїй практиці.

Види форм нігтів

У модному світі як і серед більшості звичайних жінок можна зустріти кілька актуальних видів форм кінчиків нігтьової пластини.Найцікавіші і популярні – це квадратна, овальна, мигдалевидна, кругла і гостра форми. У кожного виду є свої, абсолютно не властиві іншого типу, особливості. Ці особливості проявляються як в плані роботи над формою так і в тому, чи підходить вона по максимуму конкретній людині.

Квадратна форма. Даний вид, який визначає форму кінчиків нігтьової пластинки дуже популярний серед тих, хто відпускає кінчики середньої довжини. Як зробити квадратну форму нігтів практично кожна дівчина просто зобов’язана знати.Саме таке обрис і дана форма роблять пальці трохи, але все таки коротше.

Єдина проблема даного типу – це гострі, занадто небезпечні краю, якими можна травмувати не тільки оточуючих, а й себе. Але з будь-якої ситуації, в принципі як і з цієї, є певний вихід. Тут вирішенням проблеми стане квадрат, якому можна надати м’якість і робиться це за рахунок легкого і акуратного спилювання гострих кутів, тобто виходить м’який квадрат.

Овальні нігті.Жінки, які просто не можуть уявити свого життя без кінчиків нігтів досить великої довжини завжди знають як зробити овальну форму нігтів, адже кращого рішення для великої довжини просто неможливо знайти. Такий вид вимагає особливого до себе уваги і постійного спостереження за формою.

Борошно повинна вміти відмінно працювати з пилкою і бачити чіткі обриси форми з обох сторін, щоб добитися ідеального результату. Нігті, яким надати форму овалу підійдуть практично всім хто зважиться їх носити, але саме як зробити правильну форму нігтів вирішувати не людині, адже про все скаже ширина самої платівки

нігті мигдалеподібні.З дуже довгими нігтями важко займатися домашніми справами, адже можна себе поранити. Якщо спиляти нігті і надати їм вигляду мигдалю управлятися з такою красою буде набагато легше. Цей вид має дуже м’які, виражені і плавні, привабливіше риси, які допоможуть подовжити пальці і зробити їх трохи тонше. Такі нігті прекрасно виглядають в поєднанні з легким і повітряним манікюром.

Гостра форма нігтів. Дуже довгі нігтьові кінчики, на превеликий жаль, не можуть бути ні круглими ні овальними, та й квадрат виглядає тут якось недоречно.Гостренькі нігті – це дуже сміливе рішення і не кожна дівчина зможе дозволити собі надати їм таку форму. Вони вимагають постійного догляду і знімання, а ще особливої ​​обережності.

Ще така форма просто ідеально виглядає з манікюром, який робили за допомогою дуже яскравих лаків. Якщо дівчині подобаються такі форми вона завжди повинна пам’ятати про те, що нігті не повинні бути дуже слабкими і ламкими і доглядати за ними в посиленому режимі.

Круглі нігті. Досить поширена і простенька форма, яка прекрасно підійде тим, у кого нігтьові кінчики мають дуже маленьку довжину. Дівчата, яким відомо як зробити круглу форму нігтів у себе вдома завжди впораються на відмінно і з овальної. Такі нігтьові кінчики найбезпечніші і м’які, а манікюр для них краще однотонний або з легеньким візерунком. Носити нігті даного виду можуть всі без винятку дівчата та жінки.

Як зробити форму нігтів

Є серед жінок багато таких хто хоче мати довгі нігті, але не може собі цього дозволити тільки через те що не знає як самостійно зробити їм привабливу форму.Як зробити форму коротким нігтям або дуже довгим нігтьовим кінчиків просто необхідно знати і цього можна дуже легко навчитися.

Наприклад, для того, щоб вивчити як зробити мигдалеподібну форму нігтів необхідні всього три речі – круглі, маленькі ножиці, які використовуються для манікюру, якісна одноразова або багаторазова пилка і, звичайно ж, терпіння. Спочатку потрібно дуже ретельно розглянути початкову форму кожного кінчика, щоб зрозуміти як правильно все зробити.

Щоб робота просувалася трохи швидше від зайвих кутів варто акуратно позбутися, використовуючи для цього ножиці. Потім, дивлячись на кожен палець, потрібно підсвідомо намалювати плавні, чіткі і красиві контури і приводити свої бажання в реальність за допомогою звичайної пилки. Працювати необхідно з низу до верху і так по обидва боки.

Як зробити форму нігтів м’який квадрат відомо не кожній панночці, але насправді все дуже і дуже легко, адже досить трохи спиляти гострі кінчики звичайного квадрата і зробити їх більш округлими.

мигдалеподібного форма нігтьового кінчика досягається таким же чином як і овальна, тільки тут роботи трохи більше, адже більше і довжина. Те ж саме стосується і дуже гострих кінчиків нігтьової пластини, а ось круглі робляться дуже вже легко і швидко. Достатньо всього круглими ножицями надати певну форму і відкоригувати її за допомогою пилочки для нігтів.

Трохи довгі кінчики нігтів – це завжди актуально, красиво і привабливо, а ще й правильно обрана форма подвійно робить ці параметри помітними.Нігті правильної і красивої форми завжди будуть виглядати максимально ефектно і привабливо.

.