Ногти

Як красиво нафарбувати гель лаком нігті: Як фарбувати нігті гель-лаком правильно в домашніх умовах

Як фарбувати нігті гель-лаком правильно в домашніх умовах

Навчитися фарбувати нігті гель-лаком в домашніх умовах не складно, якщо мати невеликий досвід в цій справі. Щоб не помилитися, необхідно знати чим і як користуватися. Також важливо знати всі етапи покроково.

Гель-лак

Щоб правильно навчитися фарбувати нігті необхідно виконати наступні етапи:

 • розм’якшення кутикули і підготовка;
 • полірування;
 • знежирення;
 • нанесення лаку;
 • сушка;
 • зняття липкого шару і зволоження.

Для кожного кроку знадобляться інструменти і матеріали. Для початківців майстринь продаються спеціальні набори, щоб навчитися фарбувати шелаком.

Матеріали для нанесення лаку

На етапі «Нанесення лаку» в домашніх умовах знадобиться базове і топове покриття, а також кольоровий шелак. Нігтики і шкіра повинні бути попередньо підготовлені до процедури. Кутикулу необхідно посунути, а сам коготок відшліфувати і знежирити праймером.

Для довідки! Чи можна вдома не використовувати УФ-лампу? Не можна, тому що лак не засихає в звичайних умовах.

Фарбуємо нігті гель-лаком покроково

Чи можна освоїти техніку жінці, не маючи певних навичок і майстерності? Відповідь буде позитивний. Мистецтвом опановують, в основному вагітні жінки і молоді мами, які перебувають в декреті. Хобі перетворюється в непоганий спосіб заробляння грошей.

Щоб акуратно зробити манікюр і навчитися фарбувати нігті гель-лаком під кутикулу і без неї знадобиться:

 • Після «обезжіркі» нанести базове покриття.
 • Нафарбувати кольоровим шелаком, акуратно, не зачіпаючи шкіру. Лак не повинен стікати з пензлика. Наноситься він тонким шаром.
 • Здійснити сушку в лампі не більше 30 секунд.
 • Покрити ніготь топ-лаком і знову посушити.

Лак наноситься від середини кігтики. Спочатку малюється смужка від заснування до краю. Потім закрашивается права, а потім ліва сторона. Всього три руху.

Увага! Лаку не повинно бути занадто багато на пензлику.В іншому випадку гель-лак злізе або буде пузиритися.

Нанесення малюнка

За бажанням зверху наносяться різні зображення. Для кожного малюнка важливо дотримуватися технологію і робити етапи, не поспішаючи. Для роботи використовуються пензлика з натуральною щетиною. Також для малюнків можна використовувати скотч, фольгу, трафарети, стрази і різні кольори лаку. Зображення наносять в кінці після сушки і нанесення топового покриття або в процесі процедури.

Правильне нанесення манікюру

Скотч або стрічка

Матеріал призначений для виготовлення малюнків геометричної форми.На ніготь наклеюються смужки, і поверх накладається шар лаку. Після сушіння смужки прибираються пінцетом. У підсумку виходить гарний манікюр з малюнком. Приклад представлений на фото.

Скотч для нанесення малюнка на нігті

Стрази

Прикраса зазвичай виконується на одному або двох кігтики. Для стразів використовується воскової олівець, який відмінно переносить піщинки на коготок. Потім покриття покривається топовим (закріплює) лаком.

Стрази на нігтях

Фольга

Матеріал притискається до гель-лаку, що не досушити в лампі.Нігтики необхідно двічі покрити шелаком і посушити не більше двох хвилин. Потім прикласти фольгу і різко її відірвати. Готовий малюнок покривають топом. Результат представлений на фото.

Нанесення малюнка фольгою

Кисть

Робота з цим інструментом не вимагає художньої освіти. За допомогою кисті малюються різні візерунки, точки і навіть переходи з одного кольору в інший відтінок.

Нанесення малюнка пензлем

Для роботи необхідно мати кілька флаконів з шелаком різних кольорів.Після кожного шару лак слід сушити в лампі.

Трафарет

Для роботи також знадобиться кілька пляшечок з лаком. На підготовлені нігті наноситься перший базовий шар лаку. Потім він просушується в лампі. На нього накладається трафарет і поверх нього знову наноситься гель-лак.

Нанесення малюнка на нігті через трафарет

Після сушіння трафарет знімається з поверхні. Зверху наноситься захисний шар, і знову здійснюється сушка в лампі.

Котяче око

Для отримання такого манікюру не потрібно вимальовувати котячий орган зору у себе на нігті.Таку назву отримано гель-лаком за рахунок унікального ідеального блиску і неповторних переливів. Зовні такі нігті дійсно нагадують очі кішки.

Гель-лак котяче око

Для отримання ефекту котяче око знадобиться певний шелак з блиском і магніт. Спочатку наноситься лак, а потім підноситься магніт, який відтіняє його. Його можна прикладати до будь-якого місця. Якщо щось не сподобається, ніготь перефарбовують, знову наближають магніт і закріплюють результат сушінням і топовим покриттям.

Корисно знати! Технологію виготовлення малюнків можна подивитися на відео.

Як не треба фарбувати?

Гель-лак – це не звичайний лак. Він не має специфічного запаху, який так дратує вагітних і годуючих мам. Для якісного манікюру важлива правильна сушка. Якщо первинний шар до кінця не просох, друге покриття вийде розмазаним і негарним.

Ще одна помилка, через яку виходить неякісний манікюр – це збовтування флакона.Після таких маніпуляцій з’являються бульбашки, які благополучно переносяться на ніготь. У підсумку отримує нерівне покриття.

Також важливо правильно готувати нігті до процедури. Початківцям майстриням необхідно якісно зволожувати і посувати кутикулу, а також добре шліфувати і знежирювати ніготь. В іншому випадку відшарування покриття забезпечено через тиждень. Якщо всі етапи робити крок за кроком, красивий манікюр забезпечений.

порядок нанесення у вигляді покрокової відео інструкції

Раніше від мене вже була інструкція на цю тему, і по всій видимості буде ще.Пізніше я додам посилання в розділ, а сьогодні для вас ще одна корисна покрокова інструкція про те, як в домашніх умовах нафарбувати нігті гель лаком. Майже зовсім те ж саме, що і раніше, але тільки майже …

Читайте також: Як зробити так, щоб гель лак тримався довше.

На початку, як завжди, варто приготувати все, що потрібно для покриття нігтів гель лаком. Список матеріалів наступний:

 • Апельсинова паличка
 • Пилка для нігтів
 • Баффік
 • Безворсовиє серветки
 • Знежирювачах
 • База для гель лаку
 • Кольоровий гель лак
 • Топ
 • Масло для кутикули
 • Праймер, якщо ви дійсно хочете, щоб ваш манікюр протримався на нігтях якомога довше.
  і лампа потужніший …

Послідовність покриття нігтів гель лаком. Порядок нанесення

Перед манікюром, необхідно підготувати нігті до гель лаку; як годиться очистити їх від залишків бруду і старого лаку, надати їм бажану форму, обпиляти глянець і обробити кутикулу. Блиск краще знімати дрібним бафом, але не старайтеся сильно: як тільки нігті “побіліли”, протріть нігті знежирювачем і безворсовими серветками, щоб видалити з нігтів зайву бруд і жир.

Як і коли наносити праймер на нігті під гель лак

А якщо ви помічаєте, що ваш гелевий манікюр не тримається досить довго, то я б порадила вам використовувати праймер, який створюючи легку липкість на поверхні нігтя, надійно пов’язує наносяться шари лаку. Я вважаю за краще наносити його “в зони підвищеного ризику”: біля кутикули і на кінчики нігтів.

З особистого досвіду: згадане властивість праймера, його липкість – це досить сильна річ і через що в подальшому буває досить складно зняти гель лак з нігтів.Тому, якщо ви плануєте носити гель лак не більше тижня, праймером користуватися не обов’язково.

Нанесення основи

Тепер саме час покрити нігті шаром бази. Базове покриття використовується для надійного зв’язування шарів гель лаку з поверхнею натурального нігтя і запобігання пожовтіння нігтів. Основу необхідно застосовувати в будь-якому випадку.


Після полімеризації ваші нігті можуть виглядати вологими на вигляд, і якщо доторкнутися до них на дотик, можна помітити, що вони липкі.Не турбуйтеся, якщо ви слідували описаним крокам, то ви все зробили правильно. Покриття насправді сухе, а липкий (дисперсійний) шар на поверхні бази або гель лаку – це нормальне явище. Дисперсія в якійсь мірі сприяє кращій зв’язку між нанесеними шарами гель лаку, але постарайтеся не чіпати його без зайвої необхідності.


На відміну від звичайного лаку, гель лак досить густий, лягати на нігті щодо товстим шаром і вимагає обробки в ультрафіолетовій лампі.Це означає що потрібно намагатися наносити гель лак тонким шаром, і намагатися можна скільки завгодно довго – адже гель лак не застигне, поки не обробити його в УФ-лампі.

Намагайтеся класти гель якомога ближче до кутикули, використовуючи легкі скребкові руху. Повністю покрийте нігті, потім парою широких мазків, розгладьте нанесений лак.

Обробка кінчиків нігтів запобіжить відшаровування покриття, і продовжить термін носіння манікюру, і щоб запечатати вільний край нігтів, зовсім не обов’язково використовувати велику кількість гель лаку.

Тепер, слідуючи додається до вашої УФ / Лід-лампі інструкції, обробіть нігті ультрафіолетом: зазвичай це 30 секунд в LED або 90 секунд в УФ-лампі.

Я рекомендую, на початку пофарбувати чотири нігтя, просушити їх, і обробляти великі пальці в останню чергу. Це особливо актуально, коли у вас маленька лампа.

Нанесення гель лаку

Наступний етап це покриття нігтів основним шаром гель лаку. Як і у випадку з базою, наберіть на пензлик трохи гель лаку і ретельно покрийте їм нігті.Починати краще ближче до кутикули. По завершенню, не забувайте запечатувати вільні краї нігтів.

Якщо ви зовсім починаюча (або початківець …), то робіть один ніготь за раз. На той час як ви почнете фарбувати мізинець, гель лак повинен лежати рівним шаром на всіх нігтях, що не накопичуючись ні у кутикули, ні на кінчиках нігтів. Ще раз: товстий шар гель лаку – причина, чому гель лак відшаровується. На кінчиках нігтів особливо.

Якщо гель лак затік на кутикулу, видаліть його апельсинової паличкою.А так як прибрати гель лак з кутикули після лампи важко (читай, неможливо), то зробити це потрібно перш, ніж ви помістіть свої нігті під лампу, інакше, крім вищесказаного: ( a ) це викличе не дуже приємні відчуття; ( b ) дасть заділ для майбутнього відшаровування.

Під час сушіння, намагайтеся тримати нігті рівно. Хоча, існую моделі ламп не потребують цього, оскільки всередині вони мають дзеркальне покриття.

Після покриття нігтів першим шаром гель лаку: ( a ) ви можете нафарбувати їх другим шаром, якщо покриття здається вам недостатньо непрозорим; ( b ) вам потрібно буде покрити його другим шаром, якщо гель лак ліг нерівно і у кутикули залишилася досить широка незафарбовані частина.

Нанесення топа і зняття липкого шару

Самим останнім шаром наноситься топ. Він служить таким собі щитом і додає нігтям глянсовий блиск, тільки не забудьте, також запечатувати вільні краї нігтів.


Як зробити ідеальний відблиск на нігтях гель лаком

Перед тим як помістити руки під лампу, переверніть долоні нігтями вниз, секунд на п’ятнадцять. Нанесений шар топа збереться в центрі нігтів і згодом буде збирати на собі світлові відблиски.Швиденько помістіть пальчики під лампу, щоб “зафіксувати” ваш маленький трюк і не розповідайте нікому, де ви про нього дізналися!


На завершення візьміть серветки, промокніть їх рідиною для зняття липкого шару і протріть нігті, знявши з них дисперсію.

А в завершенні, зволожите шкіру навколо нігтів маслом для кутикули або кремом для рук, і все!

Вважайте, що я тільки що прочитала вам лекцію про те, як накладати гель лак в домашніх умовах з лампою.Тепер можете називати мене професор і поставити мені ще одну оцінку … До зустрічі в наступних публікаціях!

Як акуратно нафарбувати нігті гель лаком: покрокова інструкція від професіоналів

Інструкція по акуратному нанесення гель-лаку

Робити манікюр будинку самостійно не завжди просто і зручно, але на відвідування майстра часом не вистачає ні часу, ні грошей. Тому навіть такі процедури як гель лак або шелак стають все частіше домашніми, тим більше що придбати необхідні інструменти і матеріали зовсім нескладно.Набагато більше зусиль потрібно для створення оригінального і акуратного манікюру, який довгий час зможе радувати свою володарку доглянутим виглядом.

Щоб зрозуміти, як красиво нафарбувати нігті, і навчитися робити це в домашніх умовах, потрібно розуміти особливості і відмінності звичайного манікюру від гель лаку. Крім того, необхідно вивчити правила нанесення гель лаку і хитрості, щоб це вийшло акуратно. Адже багато дівчат стикаються з тим, що після завершення манікюру доводиться очищати шкіру і кутикулу від зайвого лаку.

Додаткова інформація! Гель лак має безліч переваг в порівнянні зі звичайним покриттям нігтів, тому стає все більш популярним серед дівчат різного віку. Він набагато довше тримається на нігтях і навіть через кілька тижнів виглядає яскраво і привабливо.

Серед інших плюсів такого манікюру можна назвати:

 • підходить для дівчат з тонкими й ламкими нігтями, які не можуть відростити свої;
 • швидко наноситься і висихає під лампою;
 • не тьмяніє і не втрачає блиску протягом декількох тижнів;
 • гель лак безпечний і гіпоалергенний, тому підходить для всіх;
 • не псується від домашньої роботи, впливу води і навіть городніх робіт.

Саме таку кількість плюсів роблять гель лак таким популярним, а доступність матеріалів і інструментів дозволяє робити його в домашніх умовах.

Особливості нанесення гель лаку

У ​​майстра манікюру нанести гель лак в салоні виходить легко і швидко, а тримається він 2-3 тижні. Самостійно зробити це не так просто, як хотілося б, але немає нічого неможливого для людини, яка хоче отримати потрібний результат. Щоб в домашніх умовах правильно і акуратно нанести гель лак, потрібно розуміти особливості цього покриття.Технологія включає в себе кілька основних нюансів і хитрощів:

 1. Важливо підготувати нігтьову пластину до нанесення гель лаку. Ніготь повинен бути ідеально рівним і відполірованим, тоді вийде забезпечити максимально правильне зчеплення його поверхні з лаком.
 2. Видалити верхній глянцевий шар нігтя, використовуючи пилку з високою абразивністю. Пил очистити спеціальною щіточкою, руками до нігтів торкатися не можна, інакше гель лак буде лежати не щільно.
 3. Для зміцнення нігтьової пластини і більш щільного зчеплення нігтя і гель лаку потрібно нанесення базового покриття – безкислотного праймера.Процедура такого грунтування нігтя продовжить термін експлуатації зробленого манікюру.
 4. Другим шаром наноситься базовий гель. Він є сполучною ланкою між основним покриттям і природними складовими нігтя. Гель наноситься тонким шаром і підставляється під УФ-лампу для правильного висихання.
 5. Після цього можна наносити кольоровий лак, а зверху ще один шар гелю. Потім знову полімеризація в лампі. Важливим нюансом нанесення завершального шару гель лаку є прокрашивание торця нігтя, як би запечатування.

Процедура нанесення гель лаку обов’язково повинна включати такі етапи, щоб він тримався довго, не облущівался і не тріскався. Правильно нанесений лак протягом тривалого часу виглядає привабливо.

Як захистити кутикулу і шкіру під час манікюру?

Окрім дотримання особливої ​​технології манікюру за допомогою гель лаку, потрібно також враховувати особливості його нанесення, щоб акуратно фарбувати всю поверхню нігтя, але не вилізти на шкіру і кутикулу.

Зверніть увагу! Багато дівчат знають, що таке майстерність можливо лише з досвідом, адже робити манікюр самої себе незручно. Однак існує кілька секретів, які дозволяють поліпшити якість нанесення лаку і загального результату.

В процесі роботи потрібно пам’ятати про такі нюанси:

 1. Перед початком процедури догляду за нігтями потрібно обрізати ороговілий шар кутикули. Для цього шкіру потрібно розм’якшити в теплій воді і апельсинової паличкою відсунути кутикулу якомога далі.
 2. Перед безпосереднім нанесенням лаку на один ніготь, потрібно постаратися вільним пальцем відсунути кутикулу, щоб лак ліг якомога ближче до шкіри. Тоді манікюр довше буде виглядати свіжим.
 3. По краю нігтя на шкіру і кутикулу можна нанести спеціальний захисний засіб або будь-який жирний крем, який не дасть лаку вбратися. Стерти його потім буде набагато простіше.
 4. Фарбувати ніготь потрібно починати з боків, а потім провести пензликом по центру. Це забезпечить найбільш рівне покриття.При цьому починати краще з мізинців, а останнім фарбувати ніготь великого пальця.

Безумовно, основним секретом красивого манікюру є акуратність в процесі роботи. Всі дівчата знають, що поспіх при нанесенні і сушці лаку обов’язково призведе до нафарбованої шкірі, подряпин і нерівностей на його поверхні. Тому вибирати час для манікюру потрібно з тим розрахунком, щоб нікуди не поспішати. Тоді навіть малюнки і складний дизайн вийде зробити красиво і привабливо.

Інструменти для ідеального манікюру в домашніх умовах

Важливим фактором в домашньому манікюрі є не тільки питання, як акуратно нафарбувати нігті гель лаком, але також – ніж його зробити. Набір інструментів професійного майстра дозволяє виконувати будь-які операції і домогтися бажаного ефекту за допомогою різних пристосувань. У домашніх умовах придбати якісний і дорогий набір не завжди виходить, але хоча б базові інструменти, без яких не вийде зробити жоден манікюр, потрібно мати.

До основних пристосуванням, матеріалами і інструментами для домашнього догляду за нігтями відносяться:

 1. манікюрні ножиці для обрізки кутикули;
 2. відросло нігті часто підрізають щипчиками або кусачками, щоб не тупити ножиці;
 3. дерев’яні палички;
 4. пилочки середньої і високої жорсткості;
 5. поліруючий баф;
 6. дезинфицирующая рідина;
 7. вата або ватяні диски.

Для гелевого манікюру потрібні також спеціальні лаки, основи і покриття для нігтів, кожен з яких має своє призначення і особливості нанесення.Після покупки важливо уважно ознайомитися з правилами їх використання, щоб отримати максимальний результат. Не варто також нехтувати базовою основою і фінальним покриттям, від яких залежить не тільки міцність і тривалість носіння манікюру, але і зовнішній вигляд нігтів.

Таким чином, красивий манікюр в домашніх умовах залежить від безлічі факторів. І якщо докласти зусиль, вийде зробити його акуратним, красивим і якісним.

Фото покриття нігтів гель-лаком

Ще більше фото за посиланням: Гель-лак фото.

Відео з майстер класом

[smartcontrol_youtube_shortcode key = “Як акуратно нафарбувати нігті гель лаком» cnt = “2” col = “2” shls = “false”]

Facebook

Twitter

Вконтакте

Google+

Як нафарбувати нігті гель-лаком в домашніх умовах: покрокова інструкція – Я улюблена

Останнім часом все більше дівчат замислюються про те, щоб покривати нігті гель-лаком будинку з метою економії коштів, а також особистої зручності.Так, для того, щоб робити цю процедуру вдома, необхідно купити набір гель-лаків з основи, топа, знежирювачах, кольорового лаку, а також УФ-лампу. Як показує практика, набору вистачає більше, ніж на рік за умови покриття і рук, і ніг, а лампа залишається назавжди. Якщо порівнювати за ціною, то 3 процедури з покриттям тільки рук окуплять стартовий набір для домашнього манікюру, пише hochu.ua.

Перш ніж приступати до процедури нанесення гель-лаку на нігті, звичайно ж, необхідно зробити гігієнічний манікюр.Нічого незвичайного на цьому етапі робити не доведеться. Головне, не забудь відполірувати пластину за допомогою Бафа, так як на нігті без полірування, лак буде погано триматися.

Перший крок на шляху до модних нігтям полягає в знежирення нігтьової пластини. Нанеси засіб на нігті і дай йому вбратися. Не лякайся, може злегка піч.

Нанеси базу на нігті і просуши її в лампі.

Нанеси кольоровий лак, і знову “пішли” нігті сушитися в лампу.

Крок четвертий

Зроби ще один шар кольорового покриття, і висуши його.Варто відзначити, лаки найкраще наносити тонким шаром, так як при “товстому” нанесенні вони можуть відшаровуватися по краях в процесі носіння.

Нанеси закріплювач, і знову “пішли” руки в УФ-лампу. Зверни увагу, що на даному етапі нігті можуть трохи піч. Це нормально.

Зніми липкий шар за допомогою спирту: просто нанеси трохи на спонж, і добре протри нігті.

Нанеси трохи масла на кутикулу, і розітри його навколо нігтя.

На цьому процедура закінчена.Як можна побачити, нічого складного в ній немає. Як показує практика, за часом, вона займає 30-40 хвилин в залежності від використовуваного гель-лаку. Тримається покриття до двох тижнів, якщо ти ні на якому етапі не порушила процедуру.

поради якісного манікюру для новачків

Дивлячись на точні рухи майстра в салоні, все здається простим. Прибираємо кутикулу, підпилюємо нігті, послідовно наносимо обов’язкові покриття і все це висушуємо в лампі.Манікюр гель-лаком готовий!

Утопічне сприйняття призводить до вирішення самостійно піклуватися про своїх нігтях, і жінки купують все необхідне для шелак-манікюру.

Практично відразу приходить розчарування: склади відмовляються лягати гладко, на нігтях залишаються проплешени, дизайни не вдаються.

Турбуватися рано! В манікюрі гель-лаком багато нюансів, але знаючи про них, можна зробити ідеальне покриття. З чого починається шлях до досконалості?

Як рівно нафарбувати нігті гель-лаком


Перші складнощі виникають з базою.Цей простий манікюрний шар нерідко викликає сильне розлад новачків. Чому база гель лаку нерівно лягає ? У чому складність?

Найчастіше проблема криється в знежирювачем. При використанні щадного Фрешер або його спиртових аналогів на нігтях залишаються частинки вологи і жиру, і це створює лисини при нанесенні бази. Зміна складу вирішує проблему.

Рівне нанесення бази можливо при дотриманні декількох правил:

 • Відмінна підготовка нігтів – найкраще апаратом для манікюру

Мало хто з новачків знає, що на вологих нігтях після обрізного манікюру гель-лак тримається дуже погано .Чи не роблять гель лак і після рідин для зняття лаків, і після засобів з маслами.

Завдання гігієнічного манікюру не просто надати нігтям бажану форму, а й;

 1. прибрати лусочки з розшарованого кінчика – край нігтя повинен бути ідеально рівним;
 2. трохи зняти верхній глянцевий шар з нігтьової пластини і старі «вбралися» покриття;
 3. м’яко видалити шкіру кутикули і птеригий під нею;
 4. зняти ороговілі клітини з бічних валиків.

Найбільша небезпека на цьому етапі не впоратися з поліруванням нігтя.Тут два ради: при використанні фрез розташовувати їх по нігтя і працювати без натиску, а при виборі Бафа відмовитися від жорсткості більше 240 грит.

 • Обезжирення і «грунтовка»

Допоміжні засоби не тільки очистять поверхню нігтя від невидимих ​​частинок пилу і жиру, а й підвищать зчіплюваність нігтьової пластини з базою. Спочатку використовують дегідратор, потім безкислотний праймер.

 • Правильне нанесення бази

Головний секрет – база не повинна потрапляти на шкіру.Але ось там, куди згодом буде завдано колір, база потрібна. За первинною класичною схемою на нігті базу наносять тонким-тонким шаром.

Також новачкам варто пам’ятати, що при сушінні база розтікається, і залишати невелику відстань до шкіри.

В новому форматі майстри воліють наносити базу більш щільним шаром, але не дуже: для вирівнювання нігтьової пластини і якісного підстави для подальшого пирога шарів гель лаку.

 • Запечатування нігтя

Кисть розташовують вертикально і покривають зріз тонким шаром бази.

 • Полімеризація

Покриті базою нігті поміщають на 60 секунд під УФ-лампою. Якщо лампа LED, то на 10-30 секунд. Щоб база схопилася рівним шаром, потрібно сушити або по одному пальцю, або спочатку 4, а потім окремо великий.

Що робити якщо гель-лак лягає нерівно


Гель-лак лягає нерівно – типова проблема новачків.

Причини можуть бути наступні:

 1. Шелак поганої якості – краще використовувати склади перевірених виробників;
 2. Невдалий колір в колекції – практично у будь-якого бренду гель лаків можна зустріти в колекції пару невдалих флакончиків, чому так відбувається незрозуміло, але гель лак може полосить і доведеться нанести додаткові шари
 3. Пігмент опустився на дно – покатати флакон в долонях, але не трясти;
 4. Нерівно нанесена база – усувається правильно зробленим покриттям;
 5. Поруч включена УФ-лампа – склад мимовільно полімеризується, затвердевая хвилями;
 6. Гель-лак наноситься неправильно.

Останній момент допоможуть усунути або дуже хороші майстер-класи від профі, або чітке дотримання нижче викладених порад:

 1. Шелак треба небагато. Рівно стільки скільки «тримає» кисть. Якщо склад намагається стекти, акуратно зняти надлишок про край флакона.
 2. Гель-лак наносять «розтягуванням» краплі. Чи не трьома мазками, як в звичайному манікюрі, а великої краплею, яку акуратно розтягують пензлем в усіх напрямках – під кутикулу, з боків, до зрізу нігтя.Гель-лак мимоволі не висихає, і працювати можна не поспішаючи.
 3. Три тонких шару краще, ніж один-два товстих. Саме товсті шари стають причинами бульбашок і хвиль на гель-лаку при сушінні.
 4. Запечатують край нігтя в процесі останнього шару, що наноситься – легкими рухами пензлика по зрізу.
 5. Сушать достатній час. В УФ-лампі 120 секунд, в LED 30 сек.
 6. Знімають липкий шар спеціальними знежирюючими складами, а не спиртом і ацетоносодержащімі рідинами.Порушення цього правила може призвести до будь-яких непередбачуваних наслідків – аж до зміни кольору шелаку або появи лисин на ньому.

Якщо лисини з’являються в процесі нанесення гель-лаку, лякатися не треба: другий-третій шар вирішить цю проблему.

Відшаровування або сколювання покриття зустрічається рідко, і є чи наслідком використання бази / гель-лаку / топа від різних виробників, або ж ігноруванням правильного манікюру і праймера на підготовчому етапі робіт.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Як рівно нанести гель-лак у кутикули


Особливих складнощів тут немає.

При роботі потрібно:

 1. Зволікати і фіксувати кутикулу пальцем при нанесенні гель-лаку;
 2. Тримати кисть під кутом 45 при фарбуванні в зоні кутикули;
 3. У кутикули перший і другий шар виконувати практично сухим пензлем;
 4. Якщо не виходить взяти тонку кисть і спочатку провести зафарбовування у кутикули, потім приступити до звичайної кисті;
 5. Розподіляти гель-лак розтягуванням, а не мазками;
 6. Чи не поспішати.

При правильному виконанні всіх маніпуляцій навіть з першого разу вийде нанести гель лак встик до кутикули .

Коли всі шари нанесені, нігті покривають топом – запечатують край, полимеризуют в лампі і знімають липкий шар. Гарний домашній манікюр гель-лаком готовий!

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

.