Маникюр

Назва інструментів для манікюру: Інструменти для манікюру: професійний догляд

Які інструменти потрібні для професійного манікюру

У сучасному світі майстрами манікюру стають як жінки так і чоловіки адже це професія з одного боку творча, а з іншого – вимагає навичок і професіоналізму виконання процедури тому вона заслуговує на особливу увагу до себе. Звичайно щоб зробити ідеальний манікюр ніяк не обійтися без якісних професійних інструментів і матеріалів. У нинішній час дуже важко зробити вибір з огляду на пропозицію на ринку, але все ж хочу Вам розповісти в даній статті про найнеобхідніших інструментах для манікюру і педикюру, а також як ними користуватися.

Пилки для натуральних нігтів:

Використовується для коригування форми натуральних нігтів. Абразивність вибирати потрібно м’яку не нижче 180 Грит. Розрізняють декілька видів пилок:

 • паперові – характеризується тим, що складова основа виготовлена ​​зі спеціального обробленого картону або ж пласта паперу, який покритий кварцовою, тефлоновим або гранітною крихтою;
 • пластикові – виготовляється зі спіненого або звичайного пластики, можна використовувати багаторазово так ка такі види пилок легко миються і дезінфікуються.Саме цей вид пилок найчастіше вибирають майстра манікюрного сервісу;
 • металеві – міцні та довговічні пилки складаються з металевої основи на яку нанесено діамантове напилення. Такі пилки краще не використовувати для натуральних нігтів – вони пошкоджують і розшаровують нігті;
 • скляні – м’яка, щадна, практична і довговічна;
 • керамічні – якщо ви хочете позбутися від проблеми розшарування нігтів, то використовуйте пилку даного виду її щільна абразивность дозволить ідеально відшліфувати лусочки.

Пушер (шабер) – основне призначення – це видалення кутикули (тоненька омертвевшая плівочка між нігтем і епоніхія). Видалення проводиться шляхом відсунення і очищення. Пушер може бути різних видів з одного боку знаходиться лопатка з іншого топірець або ж лопатка і пилка, але призначення у них одне – це надання нігтя красивою і естетичної форми.

Ножиці :

Вони бувають декількох видів:

 • для нігтів – призначені для обрізання вільного
  краю нігтьової пластини.За формою мають широке ріжуче полотно і більш товсте
  лезо;
 • для кутикули – використовуються для видалення епоніхія на проксимальному
  валику. Ці ножиці мають вишукану форму, можуть бути пряміми або ж
  вигнутими, сталь на них тоненька і лезо також. Необхідно це для того щоб
  зріз був рівномірним і в майбутньому не виникало задирок.

Кусачки:

 • для видалення нігтів – призначені для видалення нігтів які глибоко вростають в бічній нігтьової валик;
 • для видалення кутикули – використовується для видалення рогових шарів шкіри як при манікюрі так і при педикюрі.

Кніпсери – це вид манікюрних кусачок які мають універсальне призначення: для видалення вільного краю нігтя, задирок або кутикули.

Триммер для манікюру – простий і зручний у використанні інструмент для видалення епоніхія і кутикули. Користуватися ним потрібно обережно так як невміння роботи з ним може призвести до поранення.

Інструменти які ми розглянули є одними із самих основних і найбільш часто використовуваних в сфері нігтьового сервісу по виду формі і критеріям.

Які інструменти потрібні для манікюру в домашніх умовах: фото, назви, список матеріалів

Для того щоб стати справжнім майстром, потрібно в першу чергу дізнатися, які інструменти потрібні для манікюру. На цій сторінці розташовуються фото інструментів для манікюру, за якими можна розпізнати ті чи інші пристосування. Манікюр в домашніх умовах інструменти дозволяють робити красиво, швидко і безпечно, як в салоні. Далі можна дізнатися назву інструментів для манікюру, призначення і правила вибору.Запропоновано список інструментів для манікюру з короткими описами пристроїв та їх характеристиками.

На Русі завжди вважали, що стригти нігті можна тільки по четвергах. Тепер же нігті стрижуть не по днях тижня, а в міру їх відростання. А щоб нігті завжди виглядали доглянутими, необхідний цілий арсенал спеціальних інструментів.

Манікюрний набір повинен містити все необхідне для манікюру, а якщо ви маєте намір ще і зайнятися дизайном нігтів в домашніх умовах, то на додаток до манікюрному набору вам буде потрібно придбати ще кілька інструментів.

Манікюрні інструменти можна купувати окремо або цілим набором. В останньому випадку слід звернути увагу на те, щоб в ньому було все необхідне: маленькі ножиці або кусачки для нігтів і шкіри, різного роду лопатки і дерев’яні або кістяні палички для обробки кутикули, а також пилочки різного ступеня абразивності.

Манікюрні ножиці – основний інструмент по догляду за нігтями. Необхідно постійно стежити за тим, щоб вони весь час були гострими і тонкими.Як тільки ножиці почали «жувати» вільний край нігтя, а не зрізати його, це означає, що вони затупились.

Після того як край нігтя підстрижений, його слід підпиляти, оскільки за допомогою ножиць неможливо домогтися ідеально рівного краю нігтьової пластини. Підпилювати ніготь слід за допомогою пилок різної зернистості.

Які види пилок і пилок для нігтів потрібні для манікюру (з фото)

Види пилок для нігтів необхідні для шліфування й полірування нігтів, крім того, з їх допомогою можна надавати нігтям ту чи іншу форму.У зв’язку з цим різні пилочки відрізняються ступенем зернистості.

Види пилок для нігтів з великим зерном застосовують для роботи з штучними нігтьовими пластинками. Для натуральних нігтів небажано застосовувати металеві пилочки. Втім, і будь-які інші металеві інструменти краще замінити дерев’яними, кістяними і т. Д. Натуральним нігтям підійдуть пилочки на прогумованої або картонній основі. Якщо ж ви все-таки вважаєте за краще металеві пилки, то оптимальним варіантом буде напівкругла пилочка з дрібним зерном.

Щоб відповісти на питання про те, які пилочки потрібні для манікюру, потрібно розібратися в існуючих видах цього інструментарію. Манікюрні пилки поділяються на алмазні, рубінові, керамічні і сапфірові. Все це грубозернисті різновиди, а тому вони більше підходять для штучних нігтів або товстих натуральних нігтів. Для ніжних і тонких нагідок слід взяти пилку з наждачного паперу.

Найбільш зручна керамічна дво- або тристороння пилочка.Грубіша її сторона підійде для первинної спілки нігтя і надання йому певної форми, а більш ніжна сторона з дрібним зерном – для фінішного шліфування країв.

Крім того, обов’язково ретельно висушуйте нігті перед тим, як приступати до манікюру. Пиляти можна тільки сухі нігті, а рух пилки повинна бути спрямована тільки в одну сторону. Так ви уникнете розшарування нігтів.

Після підпилювання нігтів і додання їм бажаної форми можна приступати до полірування нігтьової пластини.Блиск і сяйво їй можна надати за допомогою спеціальної пилочки-полірувальника. Іноді такі пилки продаються в комплекті по кілька штук, при цьому на кожній пилочки варто номер – етап полірування.

Найбільшу грубозернисту пилку використовувати слід дуже обережно. Її застосовують, як правило, тільки в двох випадках: якщо на нігті єпоздовжні або поперечні борозенки або якщо на нігтьової пластини проступили пігментні плями після використання неякісного лаку.

Шліфувати нігті можна раз на півроку, коли повністю оновлюється нігтьова пластина, якщо ж робити це частіше, то можна истончить тканину нігтя. Далі можна подивитися пилочки для нігтів на фото і вибрати підходящий інструмент для манікюру в домашніх умовах:

бафи. бафи – це свого роду пилки для шліфування поверхні нігтьової пластини. Вони дуже м’які і мають незвичну для пилочки поверхню. Найкраще використовувати для поліровки баф у вигляді чотиригранного бруска з чотирма полірувальними поверхнями. Бафи такої форми, як правило, мають різні ступені зернистості на кожній грані, починати слід з найбільшою.

Полірувати нігті за допомогою Бафа можна не частіше одного разу на місяць.

Для видалення кутикули зазвичай застосовують спеціальні склади, які роблять її м’якою. Після цього кутикулу видаляють за допомогою особливого манікюрного триммера – «копитця». Фахівці виконують цю процедуру металевими або дерев’яними інструментами, а в домашніх умовах найкраще використовувати гумову паличку. Їй необхідно обережно зрушити кутикулу назад і видалити.

Також в арсеналі засобів для манікюру потрібно мати масло для нігтів, яке добре зволожує шкіру і захищає її.

Кусачки. Для видалення кутикули також використовують спеціальні кусачки, якими просто «відкушують» кутикулу. При цьому обов’язково потрібно стежити за тим, щоб кусачки були добре наточени, тому що тупий інструмент буде рвати шкіру навколо нігтьової пластини, що в подальшому несприятливо позначиться на манікюрі в цілому.

Кусачки для видалення кутикули мають тригранні кінчики і скошені краї. Вони дуже щільно прилягають до шкіри, тим самим, зрізуючи кутикулу до самої основи.Цими ж кусачками можна видаляти і задирки.

Різна рідина для зняття лаку (з фото)

Основною властивістю рідини для зняття лаку повинна бути її здатність розчиняти лак. Звичайно, найкраще це робить ацетон, але разом з лаком він видаляє також і всі жирові компоненти нігтьової пластинки, тим самим роблячи її крихкою і ламкою. У продажу представлені різні види рідини для зняття лаку, на фото нижче показані лише найпотрібніші марки.

Зараз кошти для зняття лаку роблять на основі різних ефірів, спиртів та інших хімічних сполук.

Всі вони дбайливіше, ніж ацетон, відносяться до нігтів, але, тим не менше, знежирюють їх. Щоб цього не відбувалося, в сучасні рідини для видалення лаку додають різні пом’якшувальні засоби: жирові добавки або воски.

Ці кошти застосовують не тільки для зняття старого покриття, але і для знежирення нігтьової пластинки перед черговим нанесенням на неї лаку. На знежирений ніготь лак лягає рівніше і тримається довше.

Що потрібно для манікюру: список матеріалів та інші види інструментів

Крім вищезазначених пристосувань для догляду за нігтями можуть знадобитися і інші види інструментів для манікюру.Так, тупу дерев’яну лопаточку використовують для відсунення кутикули, а вузька паличка для чищення потрібна для видалення бруду з-під нігтів. Що потрібно для манікюру – список всього необхідного запропонований далі. Також запропонований короткий список матеріалів для манікюру, які полегшують завдання по догляду за нігтьової платівкою.

Перед манікюром потрібно потримати пальці в воді із спеціальним розчином. Для цих цілей необхідна невелика ванночка.

Всі інструменти для манікюру, навіть якщо ними не користуються інші люди, перед кожним застосуванням слід дезінфікувати спиртом або одеколоном, так як в противному випадку можна занести інфекцію.

Не завадить в арсеналі інструментів і товста пензлик. Нею зручно струшувати з нігтів і пальців залишки обпиляних нігтів. Кисть повинна бути виготовлена ​​з натуральних волосків, так як штучний ворс занадто грубий і може подряпати шкіру і нігті.

Крім того, можна завести і смужку замшевої тканини і використовувати її для полірування нігтів.

Голка і зубочистка. Мабуть, в мистецтві nail-art голка і зубочистка – це основні робочі інструменти.Саме їх, крім кистей, використовують для художнього оформлення нігтів. Завжди пам’ятайте про те, що голка – інструмент гострий, а тому вона повинна бути чистою, без слідів іржі. Її так само, як і інші інструменти, слід регулярно протирати спиртом. Що ж стосується довжини і товщини голки для дизайну нігтів, то оптимальним варіантом буде в міру тонка голка середньої довжини.

Зубочистка – інструмент простий, варто купити відразу ж цілу банку. Досвідчені майстри нейл-арту не використовують голки і зубочистки, замість них вони застосовують тонку коротку кисть.

При художнього розпису нігтів голки і зубочистки використовують в основному для змішування крапель фарб і лаків.

Гелева ручка. Підійде звичайнісінька гелева ручка, при цьому вибирати потрібно ручки з густим гелем, так як ними краще малювати. Цей спосіб малювання дуже зручний, оскільки гель легко видалити з нігтя, якщо малюнок не вийшов.

Пінцет. Пінцет повинен бути дуже маленьким і мати плоскі кінці, щоб їм було зручно працювати зі стразами.

Якими кистями для нейл-арту і дизайну нігтів малювати для манікюру: опис і призначення

Кисті для дизайну нігтів часто застосовують в техніці художнього розпису нігтьових пластинок. Звичайно, малювати кистями набагато складніше, ніж тієї ж гелевою ручкою або голкою, особливо якщо композиція складна, але не варто впадати у відчай. Але багато залежить від того, якими кистями малювати на нігтях для отримання задуманої ідеї. Для початку можна потренуватися на штучних нігтях, виконуючи прості візерунки.Коли вони будуть виходити з легкістю, можна їх ускладнювати, і з часом ви навчитеся малювати красиво. Кисті для нейл-арту можуть бути представлені у вигляді набору інструментів для художнього розпису. Далі пропонується короткий опис кистей для манікюру з невеликими характеристиками і вказівками по роботі ними. також розказано про те, яке мають призначення кисті для манікюру, що входять в стандартний набір для нейл-арту.

В нейл-арте використовують звичайні художні кисті:

Точкова. Це безворсової кисть, на кінці якої є кулька, як у кулькової ручки. Цією пензлем ставлять крапки і коми, також нею можна втиснути напіввисохлих краплю лаку.

Реасоск. Така кисть нагадує віяло, а використовую її для малювання розлучень. На палітру капають кілька крапель різних за кольором лаків, захоплюють їх пензлем і, не змішуючи їх між собою, роблять широкий мазок по нігтя. Виходять кольорові хвилеподібні розлучення, що перекривають один одного.

Волосок. Це кисть довжиною близько 20-30 мм і шириною 1-2 мм, необхідна для малювання хвилястих і вигнутих ліній. Для того щоб лінія вийшла рівною, кисть потрібно тримати строго вертикально. Кисть такого ж плану, але з більш коротким ворсом, використовують для малювання маленьких завитків.

Плоска. Ширина такої кисті становить близько 4 мм. Її застосовують для малювання візерунків типу гжелі. На таку кисть можна набрати відразу два-три лаку різних кольорів. Під час малювання вони перемішуються між собою, даючи гарний мазок.

Пелюсток. Це кисть зразок плоскої, але один її куточок зрізаний, щоб було зручно малювати різного роду квіткові пелюстки.

Пухнаста. Таку досить товсту кисть з гострим кінчиком використовують для нанесення закріплює лаку і блискіток на нігті.

Тонка і середня. Це робоча кисть, що досягає в довжину близько 5-8 мм, а в ширину – 1-2 мм і найчастіше використовувана для малювання на нігтях.З її допомогою можна малювати найрізноманітніші малюнки та візерунки: завитки, лінії середньої товщини, точки і т. П.

Тонка і коротка. Така кисть досягає в довжину 2-4 мм, а в ширину – 0,5-1 мм. Застосовують її для прорісовиванія найдрібніших деталей композиції, а щоб працювати їй, потрібно мати певні навички в мистецтві художнього розпису нігтів.

Колор-Шейнер. На кінці у такий кисті закріплений маленький шматочок пінопласту, а використовують її для нанесення на ніготь різних картинок.

Китайська. Для став дуже модним останнім часом напрямки нейл-арту «китайський розпис» використовують спеціальні «китайські» кисті. Зазвичай вони продаються наборами з декількох пензликів, кожна з яких має певну товщину. У деяких таких кистей робоча поверхня скошена під кутом, що зручно для виконання певних прийомів, які є відмінною рисою цього напрямку.

Назви інструментів для манікюру і педикюру англійською мовою

Ми підготували список англійських слів з вимовою, транскрипцією (включаючи російську транскрипцію, тобто транскрипцію російським буквами), картинками і перекладом на тему «Інструменти для манікюру та педикюру», які допоможуть Вам поліпшити і поповнити Ваш словник (словниковий запас).
Дивіться, слухайте і вчіть назви інструментів для манікюру і педикюру англійською мовою онлайн безкоштовно.

Апельсинова паличка

База

Баф для нігтів

Блискітки для нігтів

Ванночка для ніг

Ватні диски

Пемза

Ватні палички

Ватні кульки

Гель-лак

Рідина для зняття лаку

Терка для ніг

Пензлик для манікюру / Кисть для дизайну нігтів

Написання:
Nail art brush
Транскрипція (IPA):
[neɪl ɑːrt brʌʃ]
Вимова:
нейл арт браш
Аудіо Вимова:
http: // www.vocabucy.com/wp-content/uploads/2019/08/Nail-art-brush.mp3
Переклад:
Пензлик для манікюру / Кисть для дизайну нігтів

Флок / Оксамитова пудра

Книпсер для нігтів / Кусачки для нігтів

Написання:
Nail clippers / Nail cutter
Транскрипція (IPA):
[neɪl klɪpərz]
Вимова:
нейл кліперз
Аудіо Вимова:
http: // www.vocabucy.com/wp-content/uploads/2019/08/Nail-clippers.mp3
Переклад:
Книпсер для нігтів / Кусачки для нігтів

Крем для ніг

Крем для рук

Кусачки для кутикули / ножиці для кутикули

Лак для нігтів

Лампа для манікюру

Маникюрная ванночка

Манікюрні ножиці

Манікюрний стіл

Масло для кутикули

Ніж для кутикули

Щітка для нігтів

Ножиці для нігтів на ногах

Електрична пилка для ніг

Пилка для нігтів

Пінцет

Пушер для кутикули

Скраб для рук

Засіб для видалення кутикули

Топ для гель-лаку

Інші списки англійських слів за темами шукайте в розділі «Англійська словник» на цій сторінці: http: // ru.vocabucy.com/anglijskij-vizualnyj-slovar/

Які потрібні інструменти для манікюру вдома, список, опис, фото

Інструменти для манікюру

З огляду на те, що ціни на салонний манікюр в даний час досить високі, далеко не будь-яка людина може собі його дозволити виконувати у майстри щотижня. Тому багато навчаються приводити свої нігті в порядок самостійно в домашніх умовах.Але для того, щоб манікюр виглядав акуратно, не завдав Вам незручностей або навіть травми, а крім того, не займав багато часу, важливо не тільки мати відповідні навички, а й необхідні пристосування. Про те, які потрібні інструменти для манікюру ми постараємося розповісти в даній статті, а також наведемо їх список і опис.

Основні інструменти

Манікюр буває двох видів – європейський і обрізний. Для них необхідні різні набори інструментів. Таким чином, при виконанні європейського необрізної манікюру, як зрозуміло з назви, не застосовуються щипчики, кусачки або ножиці.Тоді як в класичному обрізний манікюр дані інструменти виконують надзвичайно важливі ролі. Отже, для класичного обрізного манікюру необхідні наступні інструменти:

Набір інструментів

 1. Ножиці;
 2. Кусачки і / або щипчики;
 3. Пилки;
 4. Пушер для кутикули;
 5. Полирующий баф;
 6. Маникюрная щітка.

Ці матеріали та обладнання для манікюру є той мінімум, який необхідний для створення якісного та безпечного манікюру в домашніх умовах.Залежно від зручності звернення можна також придбати тріммер для зрізання кутикули або інші інструменти. Але це лише питання зручності. Якщо ж Ви маєте намір робити не тільки простий манікюр, але і дизайн нігтів, то Вам будуть потрібні і такі інструменти як:

 • Дотс – спеціальний пристрій для створення гуртків і точок різного діаметру за допомогою лаку для нігтів;
 • Тонкі кисті, призначені для нанесення візерунків та принтів;
 • Широкі кисті для отримання розлучень і зміщення відтінків, нанесення різного роду абстрактних зображень;
 • Кисті для акрилу, в тому випадку, якщо у Ваші плани по дизайну входить акрилова розпис;
 • Набір для стемпінга для створення швидкого і досить складного дизайну в один прийом;
 • Зубочистки і голки для роботи по вологому покриттю;
 • Трафарети для французького і місячного манікюру, а також інші.

Паличка для манікюру

Інструменти для дизайну та манікюру повинні бути індивідуальні. У тому випадку, якщо ними користується хто – то крім Вас, необхідно здійснювати кип’ятіння після кожного застосування в уникненні передачі інфекційних та вірусних захворювань через кров. Всі види манікюру (обрізний – більшою мірою) супроводжуються микротравмами, часом непомітними оку, тому ризик зараження дуже великий. Але при початку роботи навіть індивідуальними манікюрними інструментами, їх варто обробляти антисептиками.

Вибір пилки і Бафа

Пилка – це той інструмент, який в правильному манікюрі несе найбільше навантаження. Адже дуже часто їм працюють не тільки під час проведення манікюру, але і періодично в інші періоди. Пилки відрізняються по абразивності. З огляду на цей факт, необхідно підібрати окремі пилки для природних нігтів, а також нарощених і для педикюру. Це дозволить значно знизити час обробки, не завдаючи шкоди нігтям.

Устаткування для манікюру

Для штучних і нарощених нігтів можуть застосовуватися найбільш грубі пилки.Такі не можуть використовуватися для натуральних нігтів, так як руйнують їх, провокуючи розшарування нігтьової пластини. Середні по абразивності пилки можуть бути використані для нігтів на ногах. Там пластини більш товсті і жорсткі, тому така пилка не нанесе їм шкоди.

Якщо пилка має абразивность від 900 до 1200 грит, то використовувати її для зменшення довжини нігтів не вийде, так як в більшій мірі це поліруючий баф, ніж пилка. 400 – 900 грит – це мінімальна абразивность з якою можна працювати навіть з самими ослабленими тонкою пластинами.200 – 400 грит гарні для завершення манікюру та усунення самих дрібних зачіпок на спилі вільного краю. А ось якщо абразивность нижче 180, то це виключно пилка для штучних нігтів або для підготовки власних пластин під нарощування. Все, що потрібно для професійного манікюру крім основних інструментів – це 3 – 4 пилки різної абразивності, однією пилою весь спектр робіт виконати неможливо.

Що стосується бафов для полірування, з ними все набагато простіше. Найчастіше в продажу є чотиристоронній баф на м’якій основі, який має чотири полірування різної абразивності.Зазвичай на них навіть є маркування, що пояснює в якій послідовності застосовувати пилки. Важливо пам’ятати, що навіть дуже здорові і міцні нігті ретельно полірувати можна не частіше одного разу на тиждень.

Вибір шаберов

Ріжучий інструмент

Під назвою шабери об’єднаний цілий ряд манікюрних інструментів різноманітних за зовнішнім виглядом і призначенням. Найбільш популярні і широко використовуються з них будуть описані в даному розділі. В манікюрі вони не предмети першої необхідності, але їх наявність зробить процедуру простіше і швидше, а результат більш професійним і естетичним.

Кусачки манікюрні

Манікюрні лопатки, правильно звані пушер, використовуються для відсунення кутикули з нігтьової пластини. Після цього її можна зрізати або розчинити Ремовера. Пушери бувають прямокутної і овальної форми. Перша підійде в тому випадку, якщо підстави нігтя більш-менш пряме, а ніготь прямокутний. Другі ж більше підійдуть для круглих нігтів.

Існують також загострені вузькі лопатки – списи. Вони потрібні для того, щоб видаляти з під нігтя забруднення, відмерлі клітини епітелію і залишки нігтьової пилу після опіла вільного краю.Кінчик таких приладів зазвичай закруглений, а тому ймовірність травми, при акуратному використанні, дуже низька.

Існує і ще одна, досить рідко використовується, різновид інструменту – скребок. В основному вони використовуються при псоріазі нігтів або мікотіческом ураженні. Те, як використовувати манікюрні інструменти з даної групи, зрозуміло з назви – ними просто відскрібаються відмерлі клітини з поверхні нігтьової пластини. На здорових нігтях використовується тільки в крайньому випадку.

Інструменти для видалення кутикули

У даному розділі ми розглянемо не тільки інструменти, але і матеріали для манікюру в домашніх умовах, що застосовуються для видалення кутикули і представлені на фото. У необрізний манікюр кутикула зазвичай або зовсім не видаляється, а лише зсувається, або розчиняється за допомогою спеціальної рідини – Ремовера. Це допомагає підтримувати нігті в хорошому стані, при цьому не травмуючи кутикулу, що може викликати її посилений ріст.

ДОТС

Ремовера мають в своєму складі кислоту або луг, які і розчиняють кутикулу.Тому дуже важливо, що б при нанесенні склад не потрапляв ні на ніготь, ні на шкіру преногтевих валиків, так як це може викликати хімічний опік. Випускається у формі рідин, кремів або гелю. Після того, як засіб пробуде на кутикули близько 2 – 10 хвилин, яка відокремилась шкірку можна буде легко зішкребти з допомогою палички.

При обрізному манікюрі для видалення кутикули можуть використовуватися тримери або ножиці. Тримери – це інструмент, робоча частина якого має V – образну форму із загостренням в звуженні, з допомогою якого і відбувається підрізання.Вони зручні тим, що допомагають не тільки видалити кутикулу, а й обробити преногтевие лунки.

Ножиці слід вибирати такі, у яких максимально тонкий кінчик. Загнуті чи ні вибирати леза – це питання виключно зручності, деякі звикли працювати загнутими лезами, а деякі – прямими. Ножиці, на відміну від тріммера, є досить травматичним способом видалення кутикули, так як ними легко порізатися, особливо виконуючи манікюр на правій руці.

Всі ріжучі інструменти мають ручну, або машинну заточку.Інструменти першого типу коштують дорожче, але служать довше. Інструментів з машинної заточуванням вистачає на 15 – 20 процедур. При цьому їх безглуздо віддавати в заточку, так як це може викликати деформацію надмірно м’якого металу, з якого вони виготовлені.

У даному матеріалі ми поговорили про те, які пилки потрібні для манікюру, а також про інших інструментах. Однак всі рекомендації є умовними. Тому дуже важливо підібрати такі інструменти, з якими буде зручно працювати саме Вам.

Види манікюрних інструментів, апаратів їх призначення

Основні інструменти для манікюру ножиці, кусачки, триммер, шабери, Кніпсери, пилочки, палички для кутикули і всілякі кисті.

Ножиці для манікюру мають масу різновидів, для нігтів, для кутикули, універсальні і безпечні. Різниця між ними по ширині леза, розміром, формою і гостротою кінчика. Тонкі і вузькі призначені для зрізання задирок і кутикули.Вибираючи ножиці важливо звернути увагу на заточку, зручність, матеріал виготовлення і змикання лез.

Кусачки – бувають двох видів для обробки ніг і рук. Працювати цей інструмент повинен плавно і пружно, без клацань, кромки кусачок повинні сходитися без зазубрин. Кращий матеріал виготовлення для кусачок сплав з кобальтом, але підійде і медична сталь.

Пилочки для нігтів : найкраще використовувати керамічні пилочки або скляні, металеві пилочки ушкоджують ніготь стимулюючи його до розшарування.Для штучних нігтів використовують пилочки з абразивністю нижче 180 грит. Для натуральних нігтів коштувати вибрати пилочки на картонній або прогумованої основи. Абразивність пилки з 900-400 грит підійде навіть для ослаблених нігтьових пластин. Пилочки з абразивністю нижче 400 і до 200 слід використовувати для завершення манікюру та надання форм.

Баф – це пилка для фінальної шліфування нігтя. Різниця таких пилок залежить від матеріалів виготовлення.Бафи бувають замшеві, але такі пилочки можна використовувати тільки для домашнього манікюру, для салону така пилка не підійде. Так як її не можна постійно обробляти дезінфікуючими засобами. Є бафи так само на тканинної основи, відмінно підходять для полірування натуральних нігтьових пластин, однак вони мають найбільш велику ціну. Поліетиленова піна як матеріал для бафов найдешевший і довговічний. Відмінно дезінфікується.

Шабер – двосторонній інструмент з одного боку має лопаточку, для відсунення кутикули, а іншого боку лезо у вигляді топірця, для очищення поверхні нігтя.Виготовляється переважно з медичної сталі.

Кніпсери в простолюдді звані кусачки. Інструмент для обрізання краю нігтя.
Кисті. Безворсової кисть з кулькою на кінці для створення малюнка. Реасоск, віялова кисть для створення хвилеподібного малюнка на нігтях. Тонкі і середні кисті, пухнасті кисті, кисть пелюстка, це все відмінність кистей, яке повинен мати майстер для створення гарного малюнка на нігтях клієнта.

Апарат для манікюру і педикюру .Спеціальні апарати призначені для сухої обробки шкіри і нігтів. Ціна цих приладів різнитися від 30 до 1000 доларів. Перевага застосування апаратів в тому, що виключені пошкодження шкіри клієнта. Такі апарати дозволяють виконувати обробку задирок, полірування нігтя, надання форми.

Лампи для роботи з гель-лаком.

.