Маникюр

Манікюр хутряний фото: Хутряної манікюр (Fuzzy Nail Sweaters, велюровий, оксамитовий)

Хутряний манікюр (Fuzzy Nail Sweaters, велюровий, оксамитовий)

Fuzzy Nail Sweaters – в перекладі на російську мову означає Кошлатий светр на нігтях. У народі такий манікюр ще називають хутряним або велюровим. Таку назву було отримано за рахунок структури спеціального покриття, яке накладається на нігтьову пластину і називається Flocking powder.

Оксамитовий нейл-арт застосовується тільки для дизайну нігтів в зимовий час. Справити враження з таким манікюром простіше простого, але на жаль, він зовсім не практичний.Родоначальником його є британський виробник Ciate. Був розроблений спеціальний комплекс професійних препаратів і засобів для створення цікавого нейл-арту з 3D покриттям на нігтьових пластинах.

Хутряний манікюр в домашніх умовах – поетапне виконання

Починаючи робити будь-який дизайн нігтів, варто подбати про те, щоб всі необхідні речі для його створення, були під рукою, а самі руки були після проведення гігієнічного манікюру. І тільки за таких умов можна приступати до декорування нігтів і створення оксамитового манікюру.

Необхідні матеріали

Список необхідних матеріалів:

 • базове покриття;
 • лак;
 • флок-пудра;
 • спеціальна кисть для зняття залишків флока.

При проведенні професійного манікюру в спеціалізованих салонах використовується ще Флокайдер. Флокайдер – це спеціальний прилад, який сприяє щільною фіксації частинок Flocking powder до нігтьовим пластин. Оксамитовий нейл-арт, зроблений за допомогою Флокайдера, буде значно міцніше і практичніше манікюру, зробленого в домашніх умовах.

Покрокові дії

Існує помилкова думка про те, що створення велюрового манікюру неможливо будинку без допомоги майстрів нігтьового сервісу. Для його створення буде потрібно набір інструментів і матеріалів, трохи часу і умінь.

Покрокове виконання манікюру:

 1. Зробити гігієнічний манікюр.
 2. нігтьові платини обробити обезжіріватілем.
 3. Флок пудру дістати з флакона і распотрошить щоб уникнути утворення грудок.
 4. Нанесення базового покриття на нігті, для створення ідеально рівній поверхні нігтя.
 5. Покриття нігтів кольоровим лаком в тон флок пудрі і дати трохи йому підсохнути.
 6. черзі опускаємо пальці в ємність з Flocking powder.
 7. Далі легким поплескуванням пальців розподіляємо рівномірно частинки флока по нігтя і даємо трохи підсохнути.
 8. Використовуючи спеціальну кисть, знімаємо залишки ненатягнутих ворсинок з нігтів.

Обов’язковою умовою є відсутність необхідності фінішного покриття закрепителем або сушінням для лаку.Ось так з легкістю можна зробити модний зимовий нейл-арт самостійно.

Відео: самостійне виконання Fuzzy Nail Sweaters

Плюси і мінуси велюрового манікюру

Якщо у вас є сумніви про те, чи варто робити чи ні такий дизайн нігтів, необхідно зважити всі за і проти даного нейл-арту. Дізнавшись всі сторони, можна з легкістю розібратися в необхідності або непотрібності оксамитового манікюру.

Позитивні аспекти:

 • Простота в процесі створення нейл-арту.
 • Ефектний і звертає на себе увагу манікюр.
 • Професійне покриття в салонах краси тримається 2-3 тижні.
 • Унікальне і не має аналогів покриття для нігтів.
 • Можливість використання, як для стовідсоткового покриття нігтів, так і для створення дизайнерських малюнків.

Недоліки:

 • У зв’язку з тим, що даний вид покриття на ринку нігтьової індустрії знаходиться відносно недавно вартість матеріалів для його створення істотна.
 • При створенні велюрового манікюру вдома його практичність і стійкість не буде перевищувати більше 3 днів.

Фотогалерея: ідеї оксамитового дизайну нігтів

Якщо вас не злякали ці незначні недоліки, можна сміливо створювати на своїх нігтики оксамитовий манікюр, покриваючи всі нігті або навіть роблячи градієнтний манікюр з використанням флок пудри або французький манікюр. Так ультрамодний манікюр вам забезпечений.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Новий тренд – хутряні нігті.Як зробити хутряний, пухнастий манікюр?

Інструкція по виконанню хутряного манікюру зі штучним і натуральним хутром.

Хутряні нігті – щось незвичайне і абсолютно нове в індустрії неіларта. Вперше подібний експеримент запропонувала Ян Арнгольд. Це майстер неіларта, який працює з найвідомішими дизайнерами. Відповідно новинку відразу ж сприйняли модниці і люди, що побували на показі мод сезону осінь-зима 2016-2017.

Новий тренд хутряні нігті, фото

Виглядає такий манікюр зовсім незвично, причому для декору пропонують використовувати не тільки штучний і натуральне хутро, а й пух з пір’ям.Це кілька утеплить нігтики. Відносно найпопулярніших кольорів, то дизайнери рекомендують в якості матеріалу для манікюру застосовувати коричневий, бежевий і білий хутро. Довжина ворсу хутра може варіюватися.

Звичайно, деяких жінки сприйняли новий тренд як безумство, але більшість дівчат поставилися до неіларту з гумором. Тому восени і взимку цього року очікується якийсь «хутряний бум» на нігтях.

хутряні ногтімеховие ногтімеховие нігті

Ідеї та дизайн хутряних пухнастих нігтів

Незважаючи на відносну новизну тренда, вже багато модниць побігли до майстрів нігтьового сервісу з проханням зробити такий манікюр.Найцікавіше, що деякі манікюрниці поки з подивом ставляться до такого манікюру.

Різновиди дизайну пухнастих нігтів:

 • Флок з довгим ворсом. Це не зовсім хутряний манікюр, але застосовуючи флок з довгими ворсинками, можна зробити цікавий манікюр. Можна посипати флоком всі нігті, або виділити кілька пальців
 • Однорідний хутряний манікюр. На всі нігті приклеюються шматочки штучного або натурального хутра.Бажано щоб ворс був направлений в сторону вільного краю нігтя. Це візуально подовжить пластину
 • Акцентний манікюр. У цьому випадку хутро кріпиться тільки на один або два нігті. Часто хутро застосовують як частина якогось малюнка. Він може стати частиною бороди або тваринного на нігті

дизайн хутряних пухнастих ногтейдізайн хутряних пухнастих ногтейдізайн хутряних пухнастих нігтів

Як зробити хутряний, пухнастий манікюр?

Існує кілька варіантів проведення процедури.Все залежить від обраного матеріалу. Якщо манікюр планується робити з застосуванням флока, то в такому випадку ніготь готується як зазвичай. На нього наноситься база і лак, необхідного кольору. Використовується топ без липкого шару, і поки він мокрий, ніготь посипається оксамитом. Після цього сушимо в лампі. Але це стандартний оксамитовий манікюр, якщо ви бажаєте виділитися і підтримуєте всі модні тенденції, зробіть манікюр із застосуванням хутра.

Інструкція по виготовленню хутряного манікюру:

 • Підготуйте ніготь і нанесіть базу.Висушіть її і нанесіть клей
 • Виріжте шматочок хутра за формою нігтя і приклейте його
 • Нічим покривати хутро не потрібно

зробити хутряної, пухнастий манікюрсделать хутряний, пухнастий манікюр

Хутряні нігті зі штучним хутром

Найчастіше для нейларта застосовують штучне хутро. Він дешевий і його можна переробляти часто. Сама процедура виконання манікюру проста. Необхідно до підготовленого і покритому базою нігтя приклеїти шматочок штучного хутра.Найцікавіше, що необов’язково декорувати все нігтики. Можна зробити акценти.

Багато хто практикує приклеювання смужок і невеликих шматочків хутра.

Хутряні нігті зі штучним мехомМеховие нігті зі штучним мехомМеховие нігті зі штучним хутром

Пухнасті нігті з натуральним хутром

Цей манікюр досить дорогий, тому що має на увазі застосування натурального хутра. Ідеальним можна вважати хутро норки. Це звичайно дорого, тому нірку можна замінити стриженої нутрією.Вибирайте короткий хутро, відмінним варіантом можна вважати: нірку, стриженого кролика, шиншилу і нутрію. Вироби з довгим ворсом бажано не використовувати.

Інструкцію з оформлення манікюру з натуральним ворсом:

 • Покрийте ніготь базою і займіться вирізанням шматочків хутра за формою нігтя
 • Для цього із зворотного боку полотна (на шкірі), за допомогою олівця намалюйте нігтик
 • Тепер переверніть шматочок і, відгинаючи ворс в сторони, за допомогою гострого канцелярського ножа виріжте відрізки по формі нігтя
 • Нанесіть на пластину клей і притисніть пухнастий шматочок.Слідкуйте, щоб ворсинки були спрямовані в бік зростання нігтя

Пухнасті нігті з натуральним мехомПушістие нігті з натуральним хутром

Звичайно, такий манікюр складно назвати стійким, тому що тримається він зовсім недовго. Після миття рук хутро потрібно висушити і розчесати щіточкою. Намагайтеся робити подібний манікюр перед якимось заходом.

ВІДЕО: Хутряний манікюр

Хутряний манікюр – модна новинка, що минає.

Індустрія манікюру продовжує нас дивувати і створювати все більш незвичайні, оригінальні і часом кумедні ідеї для манікюру.Однією з них, безсумнівно, є хутряний манікюр . Винайдено він був в Америці, де його оригінальна назва Fuzzy Nail Sweaters, що перекладається приблизно як «кошлатий светр на нігтях». У нас же ця новинка відома поки тільки в дуже вузьких колах. Але впевнена, що якщо про неї дізнаються, то обов’язково полюблять. А поки таким оригінальним дизайном можна здивувати своїх знайомих, з’явившись, наприклад, на вечірці.

Техніка виконання хутряного манікюру

Техніка хутряного манікюру дуже проста і може бути виконана абсолютно будь-якою дівчиною без будь-яких спеціальних знань і в домашніх умовах.Для цього тільки необхідний спеціальний матеріал – флок (в оригіналі Flocking powder), ну і який-небудь лак, бажано під колір хутра. Виконується манікюр в пару нескладних кроків:

 1. Нігті стандартним чином готуються до покриття: підпилюються, віддаляється кутикула, якщо потрібно, проводиться шліфування нігтьової пластини.
 2. Далі наноситься основа під лак (не забуваємо про захист своїх нігтів від шкідливого впливу лаку).
 3. Ніготь покривається кольоровим лаком в тон кольору флока (хоча ніхто вам не забороняє поекспериментувати з квітами).
 4. Поки лак не висох, ніготь занурюється в флок (це цілком зручно, так як він продається в круглих або квадратних баночках).
 5. Зайві ворсинки здуваються або акуратно коригуються з боків нігтя (наприклад, сухий пензликом).
 6. Залишається трохи почекати поки така конструкція висохне і насолоджуватися хутряним покриттям на своїх нігтях.

Фото приклади хутряного манікюру.

Відео: техніка виконання хутряного манікюру

Трохи про самому матеріалі.Флок являє собою дрібно нарізану віскозну нитку. І в залежності від розміру цих ниток виходить різний манікюр. Наприклад, якщо нитка витерта практично в порошок, такий флок використовується для створення велюрового манікюру, про який ми говорили раніше. Він донедавна продавався як матеріал для декорування різних поверхонь, і лише недавно виникла ідея використовувати його в манікюрі. В інтернет-магазинах його вартість становить менше двох доларів, що, погодьтеся, досить дешево.

Однак у такого манікюру є один великий мінус – він дуже недовговічний . Уже після першого миття рук втрачається його первозданний красивий вид. Тому збираючись куди-небудь з таким манікюром, Ви можете це зробити за годину-дві до виходу. А на цьому у мене все, до зустрічі!

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Золоті вуха, хутряної манікюр, піксельний фарбування і ще 6 божевільних б’юті-трендів – Краса

піксельна фарбування

Під час завантаження сталася помилка.

В епоху цифрових технологій було б дивно, якби вони не проникли в б’юті-сферу. Вони і проникли – з мадридської студії X-presion прямо в перукарні по всьому світу, де за останній рік відточили техніку так званого пиксельного фарбування, при якому фарбу наносять на пасма квадратами за принципом гри в «Тетріс».

Макіяж для вух

Під час завантаження сталася помилка.

На показах Тижнів моди в Європі і Росії тенденція позолотити або заштрихувати олівцем вуха була помічена не раз, і макіяж вух мало не оголосили заміною сережках.Але зважитися на таке готові далеко не всі. По-перше, занадто епатажно. По-друге, волосся брудняться. Але якщо захочете спробувати, використовуйте кремові тіні, пігменти-гліттер, гелеву підводку.

Намальовані веснянки

Під час завантаження сталася помилка.

Ще пару сезонів тому з веснянками боролися за допомогою осветляющих кремів і лазерних процедур. Зате зараз, навпаки, ці цятки на піку популярності, і просунуті модниці малюють їх на обличчі спеціально.Не вірите? Переконайтеся в цьому, пройшовши за тегом #frecklesmakeup в інстаграме. Вирішили приєднатися? Гостро нагострити світло-коричневий контурний олівець.

Хутряні нігті

Під час завантаження сталася помилка.

Що хотіли сказати своїм твором майстра з манікюру на показі Libertine в Нью-Йорку, невідомо. Але таки приклеїли до нігтів моделей шматочки хутра з довгим ворсом. Менш шокуючий і більш носибельність варіант пухнастого манікюру – «кошлатий светр» (fuzzy nail sweater).Замість хутра тут використовується флок, який треба нанести прямо поверх лаку сухої жорсткої пензлем і видалити зайві ворсинки. Послідовники «Грінпіс» будуть задоволені.

Кольорові брови

Під час завантаження сталася помилка.

На світових подіумах моделі з різнокольоровими бровами з’явилися ще в 2014-му, але «в народ» тенденція пішла лише в цьому році. Найактуальніші відтінки – фіолетовий, синій, смарагдовий. Вам на допомогу – спеціальна яскрава пудра для брів плюс безбарвний гель для фіксації.

М акіяж Gym Skin

Під час завантаження сталася помилка.

З легкої руки візажиста Вел Гарланд в моду увійшов макіяж gym skin, що імітує вологу шкіру ударно позайматися в спортзалі фітоняші. Щоб отримати подібний ефект, знадобляться всі сяючі продукти відразу: сироватка, хайлайтер, кремова пудра (наносити на виступаючі частини обличчя) і прозорий блиск для губ.

Мішки під очима «егьyo саль» (aegyo sal)

Під час завантаження сталася помилка.

Поки дівчата у всьому світі вважали, що проти мішків під очима гарні всі засоби від спеціальних кремів з кофеїном до хірургічного втручання, кореянки щосили підкреслювали їх, вважаючи по-дитячому милими і зворушливими. А якщо мішків не було, вдавалися до допомоги косметики. Наприклад, малювали «подушечки» тінями: світлий відтінок під нижні вії, темно-коричневий – трохи нижче, і все це як слід розтушувати. За останні півроку корейська мода міцно влаштувалася в Росії.

Райдужні волосся

Під час завантаження сталася помилка.

Яскраві пасма всіх кольорів веселки вирішиться носити далеко не кожна, проте послідовників у тренда стає все більше. Зазвичай експерименти з радикальною зміною способу починають з фарбування в пастельні тони – лавандовий, світло-рожевий, колір морської хвилі. А чим продовжують – дивіться на фото. Буяння фарб відмінно підніме настрій затяжний російської взимку.

«Їстівний» манікюр

Під час завантаження сталася помилка.

Всі, хто стежить за публікаціями нейл-блогерів, вже зрозуміли, що їм не дає спокою ідея замаскувати манікюр під продукти харчування – наприклад, плитку шоколаду або часточку кавуна.Але самий останній писк – перетворити нігті в апетитні суші з кальмаром, ікрою, тофу, лососем або тунцем. А краще в повноцінний суші-сет відразу.

Хутряний манікюр – тренд осені 2012 | Манікюр4ік.ру

Індустрія краси не стоїть на місці і мода постійно змінюється. Осінь 2012 подарувала модницям новий тренд – хутряний манікюр. Точна назва – Flocking powder. У цьому манікюрі тільки назва «хутряна», саме покриття складається з дрібних крупинок вискозной нитки – флок.Родзинка хутряного манікюру, це його незвичайність і примхливість. За допомогою такого манікюру можна створювати шедеври на нігтях і він прекрасно підходить до майбутніх новорічних свят. Колірна гамма флока дуже різноманітна вам необхідно тільки, створити образ і доповнити його хутряним манікюром.

Спочатку флок був призначений для виконання декоративного покриття твердих поверхонь, а пізніше його стали використовувати для манікюрного дизайну.Результат покриття залежить від ступеня подрібнення віскози. Хутряне покриття не має глянцевого лиску, але присутній привабливий оксамитовий шик.

Флок використовують для велюрового покриття штучно змодельованих нігтів. Хутряної манікюр прекрасно вигляди і на нарощених нігтях, і на натуральних, довжина вільного краю нігтів на результат не впливає.

Хутряний манікюр можна зробити в домашніх умовах і для цього не треба особливих навичок.

Технологія нанесення хутряного манікюру.

 1. Обробіть кутикулу, сформуйте вільний край нігтів.
 2. Покрийте нігті базовою основою під лак (якщо проблеми з нігтями використовуйте лікувальне покриття).
 3. Нанесіть декоративний лак.
 4. Тепер робимо манікюр «хутряним», на не висохлою шар лаку наносимо флок шляхом опускання пальця в коробочку з віскозним флоком.
 5. пухнастим пензликом акуратно смахніте зайвого не приклеєні частинки флока.
 6. Всі перші п’ять пунктів зробіть на всіх нігтях (або по дизайну).
 7. Чекаємо повного висихання готового манікюру.

У хутряного манікюру є один недолік – він не міцний адже його не можна піддавати зволоженню. Після контакту з водою вся «мохнатость» втрачається і можливі часткові пошкодження покриття. Тому такий манікюр підійде для особливих подій: вечірка, бал-маскарад, весілля, костюмовані шоу, модні покази і т.д.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


.