Ногти

Зламався ніготь на правій руці прикмети: прикмета – зламався на великому, вказівному, середньому, безіменному пальці, мізинці

Прикмети про нігті: повне зібрання тлумачень

Протягом століть нігтям, як і волоссю, в народі приписували магічні властивості. Вважалося, що вони не тільки уособлюють енергетичний потенціал людини, а пов’язані з потойбічним світом. У статті описані поширені повір’я про нігтьових пластинах.

Зламався ніготь: значення повір’їв

У давні часи довгі нігті вважалися атрибутом високого становища в суспільстві – лише аристократи могли дозволити собі відрощувати їх, адже їм не треба було працювати в поле, як селянам.З позиції народних прикмет то, чого варто очікувати в життя, якщо зламався ніготь, сильно розрізняється залежно від пальця.

Так, якщо на великому пальці надламався ніготь, це може означати наступне:

 • Нігтьова пластина тріснула на правій руці – це віщує, що заздалегідь збудовані плани можуть зірватися. Зважаючи на це варто ретельно продумати виконання майбутніх справ або відкласти їх на якийсь час;
 • Коли на великому пальці однієї з рук надламується ніготь, варто очікувати, що коло спілкування людини покине особистість з негативною енергетикою.Той, хто приносив зло, зникне.

З позиції народних прикмет вказівний палець виступає в ролі символу лідерських якостей. Якщо зламати ніготь на ньому, варто очікувати:

 • Для людини, яка обіймає керівну посаду, ніготь, що зламався на правій руці, віщує зниження значущості в очах колег. Це може означати, що в числі співробітників з’явиться той, хто буде прагнути підірвати авторитет керівника;
 • Якщо у людини, що працює на компанію, ламається ніготь на правій руці, це віщує виникнення труднощів на роботі найближчим часом.Однак, сумувати не варто: прикмета повідомляє, що всі складнощі будуть успішно подолані;

 • Якщо людина, що займає керівну посаду, ламає ніготь на лівій руці, це віщує підрив репутації і зниження авторитету в очах колег. Однак, на відміну від надлому нігтя на правій руці, ситуація піде керівнику на користь. Можливо, підлеглі усвідомлюють, як сильно помилялися стосовно начальника. Не виключено, що і сам керівник помітить недоліки у своїй управлінській діяльності та виправить їх.

Середній палець символізує духовні цінності в житті людини. Якщо на ньому ламається ніготь, це віщує наступні події:

 • На правій руці – до дороги, довгої і непростий;
 • На лівій руці – до веселого і радісного подорожі. Також можливо, що людина зважиться відкрити проект – він буде ризикованим, але виправдає покладені надії, прийде прибуток;
 • Якщо зламався ніготь на середньому пальці однієї з рук, це означає, що людина знаходиться в стані емоційного виснаження.Варто дати собі відпочити.

Безіменний палець символізує романтичну сферу життя людини. Якщо на ньому зламався ніготь, подія може виступати в ролі провісника наступних змін:

 • Якщо заміжня жінка або одружений чоловік ламає нігтьову пластину на безіменному пальці правої руки, це означає, що незабаром людина посвариться зі своєю другою половиною. Для незаміжньої дівчини або неодруженого хлопця подія може означати конфлікт з близькими родичами;
 • Зламався ніготь на лівій руці віщує приємний сюрприз від коханої людини;
 • надлому нігтьова пластина на безіменному пальці однієї з рук може свідчити про внутрішню невпевненість у відносинах з протилежною статтю.

Мізинець – символ міжособистісних відносин. Зламався на цьому пальці ніготь може означати:

 • Якщо нігтьова пластина надломилася на мізинці правої руки – значить, великий ризик, що в житті людини почнеться чорна смуга. Відносини з родичами незабаром погіршаться. Також не виключено, що людина втратить велику суму грошей;

 • Ніготь, що зламався на мізинці лівої руки, виступає в ролі провісника хороших подій.Можливо, скоро людина зазнає сильне почуття: романтичне, дружнє або родинне. Не виключено, що в будинок нагрянуть довгоочікувані гості, зустріч з якими принесе багато радості.

Як правильно стригти нігті по днях тижня

З позиції езотеричних навчань варто уважно вибирати день тижня для стрижки нігтів:

 • Середа. Обрізаючи нігті в цей день, людина позбавляється разом з ними від печалей і прикростей;
 • Понеділок. Зріз нігтьової пластини обіцяє захист від неприємностей;
 • Стригти нігті в середу – навести порядок в голові і думках;
 • Вівторок.Підстригання нігтів дозволить підвищити свій авторитет в очах людей і набути впевненості в собі;
 • Вважалося, що якщо стригти нігті в п’ятницю, можна набрати зайву вагу в найближчому майбутньому, тому варто утриматися від цієї ідеї;
 • Підстригання нігтів на руках і ногах в суботу допоможе поліпшити здоров’я і знайти нові приємні знайомства;
 • Воскресіння. У цей день робити манікюр небажано – велика ймовірність привернути в життя невдачі.

Відео в тему

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Може бути корисно:

Прикмети про зламаний нігті на кожному пальці

Автор Дар’я Афоніна На читання 5 хв.

Протягом століть станом нігтів можна було судити про рід занять і рівень достатку їх власника. Чим вишуканіше манікюр, тим вище становище в суспільстві. Природно, що навіть самі незначні неприємності з нігтями викликали занепокоєння. Згодом з них виросло безліч прикмет і повір’їв, що поширилися по всьому світу.

Загальна тлумачення прикмети

Однозначних значень для прикмет, пов’язаних з нігтями, не існує.Кожен випадок трактується з урахуванням безлічі нюансів. Одне із загальних значень ознаки: самотньої дівчини почалися проблеми з нігтями обіцяють швидку зустріч з майбутнім чоловіком .

Неприємності з нігтями на правій і лівій руках теж мають різні розшифровки . Це пов’язано з усталеним уявленням про те, що за лівим плечем людини ховається посланець диявола, який намагається всіма силами йому нашкодити. З іншого боку, за правим плечем, знаходиться ангел-хранитель, завдання якого – допомагати і направляти в скрутних життєвих ситуаціях.

Зламався ніготь на лівій руці – це добрий знак . Вважається, що він означає провал підступних планів темних сил. Можна сміливо братися за будь-які намічені справи: реалізації планів нічого не завадить. Якщо ж зламалося відразу кілька нігтів, то це може означати бажання людини схитрувати, отримати щось, не докладаючи достатніх зусиль. Слід замислитися над своїми вчинками, а в якихось аспектах докласти більше сил, поставитися до справ з ретельністю.

Якщо відколовся ніготь на правій руці, то це поганий знак .Він служить попередженням про те, що увага людини сконцентровано нема на важливих речах, а якихось безглуздих дрібницях. Це привід задуматися про свої пріоритети і бажаннях. Можливо, саме вони служать причиною всіх неприємностей, що відбуваються в житті. Доля таким чином дає шанс виправити ситуацію, що склалася.

Що буде, якщо зламався ніготь на пальці …

Свої значення прикмета має і для кожного пальця, адже кожен з них символізує певні людські якості.З ними і пов’язані конкретні трактування. Знову ж таки, не варто забувати про руку.

Великому

Символічне значення великого пальця – це сила характеру , здатність досягати поставлених цілей і домагатися свого. Залежно від того, на якій руці зламався ніготь, можна отримати певний прообраз, що відноситься до найближчих важливих справ і планам.

 1. Позитивне значення – ніяких перешкод на шляху не виникне, і можна здійснити найсміливіші плани.
 2. Негативне – попереду чекають проблеми і недоброзичливці. Втім, і після невдалої спроби здійснити розкладі шанс виконати задумане зберігається. Потрібно тільки ретельніше підходити до планування кожного кроку на своєму шляху.

Також прикмета може бути знаком швидких значних змін в житті людини . Вони повинні бути в кращу сторону, так що хвилюватися не варто.

вказівним

Цей палець відповідає за лідерські якості людини .Негативна прикмета, що стосується його, обіцяє проблеми на роботі, причому незалежно від займаної посади. Можуть виникнути конфлікти і в родині, в першу чергу з дітьми. Позитивне значення повір’я означає зміцнення авторитету на робочому місці, шанс проявити себе перед керівництвом.

Сучасна версія повір’я говорить про те, що людина відрізняється зайвим впертістю в деяких питаннях. Потрібно бути трохи м’якше. Це допоможе уникнути непотрібних суперечок з друзями.

Середньому

Совість, певні вчинки, обраний життєвий шлях .Все це символізує середній палець. Зламався на ньому ніготь може передвіщати несподівану і не саму приємну поїздку, труднощі з грошима, непередбачені витрати. Приємна сторона прикмети – це швидке подорож, яке принесе найпозитивніші емоції.

Також є думка, що ніготь на цьому пальці попереджає про можливі захворювання, дає знак, що потрібно більше уваги приділяти своєму здоров’ю . Інший варіант розшифровки прикмети – складний період у житті, перевантаження зайвими переживаннями.У цьому випадку бажано відволіктися від поточних проблем, провести час з близькою людиною і емоційно розвантажитися.

Безіменному

Четвертий палець – це все, що пов’язано з чуттєвої та емоційної стороною життя людини . Прикмети, пов’язані з ним, в першу чергу відносяться до відносин з близькими людьми. Залежно від руки, вони обіцяють сварку і сварку з коханою людиною, або пов’язані з ним же хороші новини і приємні події.

Подібна подія – це натяк на невпевненість людини в собі .Потрібно ще раз обдумати останні події, зрозуміти, в яких ситуаціях треба поводитися сміливіше. У відносинах зі своєю другою половинкою треба продемонструвати більше довіри. Необгрунтовані підозри в чому-небудь – це зайва нервове навантаження для обох партнерів.

мізинця

Самий маленький палець відповідає за коло спілкування і взаємодія з іншими людьми . Ніготь, що зламався на мізинці правої руки, обіцяє численні конфлікти з родичами і друзями. Можливою їх причиною буде фінансове питання. Особливо уважним в такому випадку потрібно бути дівчатам . Те ж саме на лівій руці віщує швидкий візит гостей, нове знайомство або навіть закоханість.

Також прикмета може передвіщати вдалу зустріч випускників, однокашників або товаришів по службі. Спілкування зі старими друзями принесе позитивні емоції, які стануть в нагоді в подальшому.

Сонник про зламаний нігті

Ніготь можна зламати не тільки наяву, але й уві сні. В цілому тлумачення таких сновидінь схожі з існуючими прикметами .Однак і без відмінностей не обійшлося:

 1. Приснившийся зламаний ніготь на безіменному пальці обіцяє початок цілої серії невдач . Потрібно бути максимально уважним, по можливості варто відкласти заплановані справи. Для жінок тлумаченням сну може бути обман або зрада з боку чоловіка.
 2. Випадково зламався ніготь служить передвісником дріб’язкових конфліктів і лайки . Якщо при цьому пішла кров – знак швидкої хвороби. Якщо потерпілий уві сні ніготь виявився розширеним, то це обіцяє проблеми з грошима.Вони опиняться незначними, але неприємними.
До чого зламався ніготь: прикмети – Сенсаційні Новини

Довгі здорові нігті завжди вважалися ознакою благополуччя і достатку. І це не дивно, адже з ними незручно займатися домашніми справами. Акуратний манікюр могли собі дозволити діячі науки і заможні люди. Якщо нігтик ламався, на це звертали особливу увагу; так з’явилися прикмети. Дізнаємося разом, до чого ламається на тому чи іншому пальці ніготь, повідомляє портал Сенсаційні Новости з посиланням на primetytut.ru.

Зламала ніготь – врахуйте, що прикмети можуть бути як хорошими, так і поганими. Все залежить від того, на якій руці і якому пальці сталася ця неприємність.

Згідно старовинним повір’ям, якщо нігті починають тріскатися і псуватися один за іншим, то це свідчить про те, що дівчину чекає зустріч з судженим. У народі кажуть: вищі сили дають зрозуміти, що в житті незабаром з’явиться надійна людина, на якого можна буде спертися і забути про проблеми. І процарапивать собі самостійно шлях до світлого майбутнього більше не доведеться.

Прикмети для лівої і правої руки

Відповідно до забобонів, права сторона тіла позитивна, так як за цим плечем знаходиться ангел-хранитель, ліва – негативна, на це вухо нечистий нашіптує поради, прислухавшись до яких людина потрапляє в неприємні ситуації.

Що стосується прийме про зламаний ніготь, то і тут кожна сторона має своє значення, проте, на відміну від поширеної думки, пошкоджений ніготь на лівій руці обіцяє удачу, а на правій – неприємності.

Зламався ніготь на лівій руці – привід для радості. У народних повір’ях йдеться, що плани злих сил зазнали краху, а тому здійснення задуманого вами ніщо не завадить. Якщо ж пошкодилося відразу кілька нігтів, то тут буде інше тлумачення: ви бажаєте отримати відразу багато, але при цьому не докладаєте зі свого боку особливих зусиль. Слід усвідомити для себе, що все в житті має ціну: десь для здійснення планів доводиться розплачуватися часом, десь – енергією.

Зламалися нігті на правій руці – це попередження. Ваше життя наповнене непотрібними подіями і порожніми клопотами. Колись ви звернули з правильного шляху, і ця дорога привела до численних неприємностей. Необхідно зупинитися і розібратися, що саме і чому йде не так. Відповіддю стануть ваші власні неправильні дії.
Якщо на зламаному нігті є біла плямочка, вам необхідно зважувати кожен крок. Задуману справу може не здійснитися або результат буде не таким, яким його бачите.Причому фатальною стане дрібна і, на перший погляд, незначна помилка.
ламається ніготь на великому пальці

Зламався на великому пальці

Великий палець символізує силу характеру і відповідає за досягнення цілей. Саме тому, якщо ніготь зламався на великому пальці, це є свідченням того, що ваші плани будуть порушені. Але:

Тріснув ніготь на правій руці – задумане справа виявиться провальним, і хтось тому посприяє. Щоб уникнути зриву наміченого, бажано продумувати кожну деталь або зовсім відкласти його на деякий час.

Інша прикмета розповідає, до чого ламається ніготь на великому пальці лівої руки. В даному випадку тлумачення протилежне: ви зможете успішно подолати перешкоди або вони вже усунені, а тому реалізації планів ніщо не завадить.

Існують і менш поширені забобони, які при поломці нігтя на великому пальці, пророкують гарні зміни. Ви звільнитеся від нав’язливої ​​особи, спілкування з якою доставляло чимало клопоту, або ж трапиться щось особливе, що неодмінно принесе величезну радість.

Якщо звернутися до сучасних езотерика, то вони скажуть, що ніготь на великому пальці ламається як особливий знак. Вам слід більше довіряти оточуючим і дозволити їм вирішити частину ваших проблем. Ви звалюєте на свої плечі занадто багато, і це в кінцевому рахунку може зламати вас.

На вказівному

Вказівний палець символізує авторитет і прагнення до лідерства. Адже саме їм вказують на помилки недбайливим виконавцям і роздають вказівки. І тут тлумачення прикмети буде цілком зрозумілим.

Зламався ніготь на вказівному пальці правої руки – вас чекають складності. Ваш авторитет буде практично мізерний, причому стосуватися це може різних сфер життя: від сім’ї і до роботи. Якщо ви є керівником фірми, підлеглі можуть відмовитися виконувати ваші доручення, якщо ж ви самі є рядовим співробітником, на роботі вам доведеться туго. Що стосується сім’ї, то тут існує ймовірність того, що діти засмутять вас своєю негідною поведінкою. Прикмети кажуть, що не потрібно переживати, тому що криза носить тимчасовий характер, і ви зможете досить стійко подолати всі труднощі.

Прикмета з протилежним тлумаченням пояснює, до чого ламається ніготь на вказівному пальці лівої руки: вас чекає удача. Ви зрозумієте, від яких вказівок з боку начальства краще відмовитися, так як вони не дадуть потрібного результату. Або ваш підлеглий на ділі виявиться вельми тямущим і порадує своєю роботою.

Сучасні прикмети розходяться в думці. Одна говорить про таку подію, як про символ того, що ваша думка навколишні поважають і намагаються прислухатися до ваших порад.У той же час інше повір’я пояснює поломку нігтя на вказівному пальці з негативного боку: ви занадто наполегливі й уперті. В результаті така поведінка призведе до того, що ви залишитеся без друзів.

Щоб зрозуміти, яке з сучасних тлумачень є вірним, необхідно просто об’єктивно оцінити свою поведінку.

Зламався на середньому

Середній палець – уособлення совісті, інтуїції і символізує обраний життєвий шлях. І якщо ніготь тріснув або зламався на цьому пальці, то прикмета тлумачиться наступним чином:

На правій руці – до вимушеної дорозі, яка виявиться вельми складною.Можливі також проблеми у фінансовій сфері.

Зламаний ніготь на середньому пальці лівої руки символізує вельми приємна подорож. Тут же є й інше тлумачення прикмети: не бійтеся ризикувати, тому що зараз це цілком виправдано. Зважившись на сміливий крок, ви обов’язково залишитеся у виграші.

Сучасні езотерики схиляються до того, що ніготь на середньому пальці ламається в складний період. Це знак того, що зараз ви виснажені емоційно. Можливо, в цьому винні постійні стреси або на вас тисне почуття провини.Слід постаратися взяти себе в руки і відігнати погані думки. Звільнившись від них, ви побачите, що зовсім поруч є людина, яка готова подарувати вам максимум турботи і душевного тепла.

Є також повір’я, в якому говориться, що зламаний ніготь на середньому пальці сигналізує про стан вашого здоров’я. Якщо постраждав нігтик на правій руці – незабаром ви захворієте, на лівій – є надія на швидке одужання.
зламався ніготь прикмета

На безіменному

Безіменний палець безпосередньо пов’язаний зі справами серцевими.Він відповідає за почуття і стосунки.

Ламається ніготь на безіменному пальці правої руки – до сварки. Можлива сварка з батьками або з коханою людиною.

Якщо ж неприємність сталася з лівим нігтиком, то це хороший знак. Незабаром ви почуєте дуже приємну новину, яка може бути пов’язана як з коханою людиною, так і з фінансовою сферою.

Сучасна прикмета пов’язує зламаний ніготь на безіменному пальці з вашої невпевненістю. Можливо, ви не довіряєте своєму партнеру і мучити його необгрунтованої ревнощами або відчуваєте невпевненість у своїй привабливості.Від комплексів пора позбавлятися!

Зламався на мізинці

Зламаний ніготь на мізинці здатний розповісти про швидкий прихід гостей і про те, до чого найближчим часом призведе ваша поведінка.

Права рука – вас чекають фінансові труднощі або атмосфера в сім’ї стане досить напруженою. При цьому найбільша кількість проблем ця прикмета обіцяє дівчатам.

Ліва рука – незабаром ви відчуєте нове за своєю силою почуття. Інше пояснення – на вашому порозі з’являться гості, і зустріч пройде в теплій дружній атмосфері.

Якщо прикмета виявилася неприємною, не варто приймати її занадто близько до серця. Не забувайте, що якщо забути про подію і думати позитивно, удача обов’язково постукає у ваші двері, а перешкоди виявляться не такими вже й великими.

прикмети, на якій руці, на якому пальці

.

Доглянуті руки і довгі нігті для жінки – радість і в якійсь мірі – ознака великого достатку в родині. З гарним манікюром незручно займатися домашніми справами, тому ще кілька десятиліть тому дозволити його собі могли тільки заможні панянки.Якщо ніготь зламався, то на таку подію звертали особливу увагу і тлумачили його за народними прикметами.

Чого очікувати від забобони

За старих часів, якщо зламався ніготь, прикмета толковалась в двох аспектах: хороше і погане. Все залежало від того, на якій руці і пальці це сталося.

Якщо несподівано все нігті починали тріскатися і обламуватися, люди вірили – дівчину чекає швидка зустріч з судженим. Так, вищі сили давали знак – в житті з’явиться надійна людина, який стане сильним покровителем на довгі роки.Самій собі такий дівчині пробиватися через терни до зірок більше не потрібно, доля винагородить її сповна.

На якій руці зламався

Якщо вірити стародавнім забобонам, то праву сторону тіла завжди співвідносили з добрими прикметами. За цим плечем у людини знаходиться ангел-хранитель. Ліва завжди асоціювалася з негативом. Диявол за цим плечем нашіптує погані поради, слухаючи які людина потрапляє у важкі життєві ситуації.

Тому в кожній приймете сторона тіла має важливе значення.Стосується це правило і до забобонів про зламалися нігті.

Якщо на несправному нігті додатково був дефект у вигляді білої плями – в незалежності від руки і пальці, будь-яке рішення тепер потрібно ретельно зважувати. Це застереження, неуважне ставлення до якого спровокує неконтрольовані наслідки.

Права

Поява надламів на нігті правої руки – попередження. Життя людини переповнена порожніми розмовами і вчинками. Якщо він продовжить вести деструктивну діяльність, це спровокує появу ще більш серйозних неприємностей.Важливо зупинитися і розібратися, що йде не так. Більш детально прикмету можна витлумачити, якщо доповнити її роз’ясненнями по кожному пальцю.

Ліва

Якщо ніготь зламався на лівій руці – очікуються радісні події. Нечиста сила зазнає невдачі, весь негатив пройде стороною, здійсниться все задумане.

Якщо на руці зламалося відразу кілька нігтів – людина бажає мати багатьом відразу, але для досягнення своєї мети не докладає особливих зусиль.

Який палець задіяний

В тлумаченні прикмети важливу роль відіграють різні нюанси.Більш точну інформацію можна отримати, якщо запам’ятати, на якому пальці постраждав ніготь.

Великий

За силу характеру людини і його прагнення йти до поставленої мети в магії відповідає великий палець. Якщо ніготь зламався на ньому – планам не судилося збутися. Але в поєднанні з трактуванням по руці таке тлумачення може бути і позитивним.

 1. Права. Задуману справу буде провальним, посприяють цьому близькі люди. Щоб уникнути неприємностей, важливо прораховувати кожен свій крок або відкласти захід на деякий час.
 2. Ліва. Тлумачення має позитивне значення – людина подолає будь-які перешкоди і реалізації задуманого нічого не завадить.
 3. Обидві руки. Це особливий знак – людина намагається взяти непосильну ношу. Йому потрібно довіритися близьким і перекласти на них частину проблем. Якщо цього не зробити, справи будуть рости як снігова куля.

Деякі сучасні езотерики впевнені, що обламані ніготь великого пальця говорить про зміни в енергетичному полі. Ваше оточення покине нав’язливий людина, спілкування з яким приносило раніше лише тягар.

Вказівний

За авторитет людини в суспільстві відповідає вказівний палець. Якщо зламався ніготь на правій руці – варто чекати неприємностей. Авторитет буде підірваний, невдачі посипляться з усіх боків. Але такі зміни лише тимчасові, скоро ситуація виправитися.

На лівій руці – до удачі. Людина виявиться вчасно в потрібному місці, робота піде в гору. На фінансовому плані грядуть позитивні зміни. Якщо це сталося на двох руках одночасно – високий ризик залишитися без підтримки близьких в скрутну хвилину.

Середній

Уособлення інтуїції і совісті – середній палець, символізує в езотериці життєвий шлях. Якщо ніготь на ньому тріснув або обламався – гряде подорож. На правій – воно буде вимушеним і малоприємним, на лівій – цікавим і захоплюючим.

Деякі езотерики впевнені, що такі зміни із середнім пальцем відбуваються в момент найвищої концентрації. Важливо зупинитися і відпочити, наповнити життя радістю і умиротворенням.

Безіменний

З сердечними справами безпосередньо пов’язаний безіменний палець, він відповідає за сентиментальність людини і його взаємини з іншими людьми. Якщо він ламається на правій руці – чекайте сварок, на лівій – є шанс зустріти другу половинку або весело провести час з коханою.

Але все частіше езотерики схиляються до тлумачення, що в незалежності від руки подія говорить про невпевненість людини у власних силах. Це спровокує скандали на грунті ревнощів в сім’ї і конфлікти з друзями.

Мізинець

Найменший з пальців на руці не несе в собі прихованого магічного сенсу, але здатний внести нюанси в тлумачення прикмети. Якщо ніготь на ньому зламався на правій руці – грядуть фінансові труднощі, атмосфера на роботі і сім’ї буде напруженою. Якщо на лівій – чекайте гостей, зустріч обіцяє безліч приємних емоцій.

До чого зламався ніготь: що обіцяють прикмети

Про що попереджають зламані нігті з точки зору народних прикмет.Все залежить від того, на якій руці і якому пальці сталася ця неприємність.

Чого чекати, коли зламався ніготь

Кожен відчував на собі це не тільки неприємне, але і досить хворе почуття, тому зламаний ніготь не може бути непоміченою. Для забобонного ж людини ця подія взагалі може змінити подальший ритм життя: він починає аналізувати кожен крок, кожен розмову, шукає всюди каверзи і прихований сенс. Саме така суб’єктивна грунт і лежить в основі багатьох прийме.

Прикмети для лівої і правої руки

Від того, на якій руці ви зламали ніготь, безпосередньо залежить характер прикмети: доброї вона для вас буде або злий.

Зламаний ніготь на лівій руці – досить непогана прикмета. Вона означає, що тепер ніщо не завадить реалізувати ваші плани, всі перешкоди на шляху до мети вже позаду. Якщо на лівій руці зламалося відразу ж кілька нігтів – значить, ви занадто нетерплячі і бажаєте отримати все відразу. Запам’ятайте – не два горошку на ложку.

З правою рукою ситуація не така сприятлива. Зламаний ніготь на правій руці є поганою ознакою. Прикмета свідчить, що в такому випадку вас чекають постійні невдачі. “Поломка” відразу декількох нігтів на правій руці підсилює негативні чари. Можливо, ви вибрали невірний шлях і слід терміново кардинально міняти своє життя.

При визначенні значення зламаного нігтя, важливо звернути увагу не тільки на руку, на якій сталася “поломка”, але і на сам палець.Кожен палець несе в собі певне значення в долі людини, тому зламані нігті на різних пальцях можуть обіцяти абсолютно протилежні речі.

На великому пальці

Права рука: вас чекають великі проблеми. Ймовірно, ваші найближчі плани приречені на провал. Фортуна відвернулася від вас і незабаром не збирається міняти свого положення.

Ліва рука: вас чекає приємна і довгоочікувана зустріч, про яку ви вже могли й забути. Крім цього, прикмета обіцяє вам успіх в завершенні розпочатих справ.

На вказівному

Права рука: ваша репутація під загрозою. Ви ризикуєте втратити свій авторитет як в очах близького оточення, так і в очах своїх колег. Неприємності можуть статися і в особистому житті. Будьте уважні, ви займаєте програшну позицію у важливій справі.

Ліва рука: якщо останнім часом вас переслідували невдачі і труднощі на роботі, то зламаний ніготь для вас є хорошим знаком – зовсім скоро всі проблеми вирішаться на вашу користь. Конфлікти з колективом будуть улагоджені, начальство почне прислухатися до вас і цінувати вашу працю.

На середньому

Права рука: зламаний ніготь – вісник довгої і важкої дороги. Робоча поїздка буде наповнена безліччю перешкод. Поїздка на відпочинок – купою дрібних неприємностей, які зіпсують загальне враження від усієї подорожі.

Ліва рука: прикмета обіцяє, що ваш ризик буде виправданий. Удача явно на вашому боці. Ви маєте можливість отримати велику грошову суму без особливих зусиль. Якщо попереду вас чекає поїздка на відпочинок – це буде одне з кращий подорожей у вашому житті – море позитивних емоцій гарантовано.

На безіменному

Права рука: безіменний палець правої руки завжди мав особливе містичне значення саме в інтимному ключі – не дарма ж обручку носять саме на цьому пальці. Саме тому зламаний ніготь на безіменному пальці віщує проблеми сімейного характеру. Прикмета обіцяє, що вам не вдасться уникнути конфліктів з рідними. Конфлікти викликані нерозумінням у відносинах з вашими домочадцями -претензіі, докори і образи.

Ліва рука: в такому випадку абсолютно не варто переживати – це знак, що у вашому житті настає сприятливий період.Вас чекає просування по кар’єрних сходах і професійне зростання. Особисте життя теж обіцяє багато приємних сюрпризів: самотні люди знайдуть своє щастя, а сімейні пари знайдуть повне взаєморозуміння.

На мізинці

Права рука: вас чекають втрати, які можуть носити як фінансовий, так і духовний характер. Будьте готові, що найближчим часом можете втратити серйозну суму грошей. Також прикмета обіцяє велику сварку з близькими людьми.

Ліва рука: зламаний ніготь на лівій руці – знак серйозних змін.Вас може очікувати одруження, переїзд в інше місто або країну, зміна роботи. Фінансове та матеріальне становище також зміниться на вашу користь, а справи підуть в гору.

Як запобігти негатив

Забобонні люди для зняття такого “прокляття” встають перед дзеркалом і тричі повертаються навколо своєї осі. Робити це потрібно справа наліво. Після скоєння такого обряду негативні прогнози втрачають свою силу.

Однак це суто ваша справа – вірити в силу таких передбачень чи ні.Якщо ви не забобонна людина, підстрижіть ніготь і забудьте про це. Адже, як правило, прикмета діє в тому випадку, коли віриш в неї.

Прикмети – цікава, але досить спірна річ. Знати їх не завадить, на всякий випадок. Однак сліпо вірити кожному марновірству нерозумно і шкідливо – ніяких нервів на це не вистачить. Не забувайте, що причиною зламаного нігтя можуть бути не тільки потойбічні сили, а й об’єктивні чинники, наприклад, дефіцит кальцію в організмі.

.