Маникюр

Манікюр з розтяжкою кольору: Дизайн нігтів розтяжка: модний манікюр 2019, фото

Манікюр розтяжка: проста техніка, чудовий ефект

Манікюр розтяжка – це створення на нігтях плавного переходу з одного відтінку в інший за допомогою пензлика. Цей дизайн має й інші назви – омбре, градієнт, деграде. Їх усіх способів створення омбре, розтяжку багато хто називає найбільш зручним. Чому? Читайте в продовженні статті!

Переваги манікюру розтяжки

 • Розтяжка виконується пензликом. Такий інструмент завжди є під рукою, ніяких інших пристосувань не потрібно.
 • При покроковому виконанні манікюру не брудняться навколонігтьові валики і кутикула. Виконуючи омбре за допомогою губки, неможливо створити гарний перехід, що не доторкнувшись в шкірі пальців. Видаляти плями лаку не дуже зручно, причому є ризик зіпсувати дизайн. Манікюр з розтяжкою кольору виключає ці неприємні моменти.

 • При виконанні переходу кольору способом розтяжки створюється гладке покриття. У випадку з застосуванням губки, на поверхні нігтів все ж залишаються дрібні шорсткості.
 • Розтяжку дуже зручно виконувати гель лаком. Ефектний дизайн протримається до 20 днів, а це неймовірне перевага для сучасних активних жінок. Про всі секрети розтяжки гель лаком дізнайтеся прямо зараз!

Розтяжка гель лаком: як робити правильно

Градієнт можна успішно виконати гель лаком (шелаком). Поетапна інструкція створення дизайну складається з восьми пунктів:

 • Після традиційної обробки краю і околоногтевого простору необхідно зняти з платівки глянець для поліпшення зчеплення з гель лаком.
 • Дезінфекція і знежирення поверхні спеціальними засобами.
 • Нанесення на нігті безкислотного праймера.
 • Нанесення першого шару гель лаку на половину поверхні. На другу половину нігтя наносимо інший колір гель лаку.
 • Виконуємо розтяжку чистої пензликом на стику квітів. Впевненими рухами проводимо по основі, зачіпаючи обидва відтінку. Час від часу витираємо пензлик серветкою, щоб уникнути утворення «брудного» кольору.
 • Сушимо шар під променями лампи.
 • При необхідності повторюємо 6-7 пункт, завдаючи другий шар гель лаку.
 • Покриваємо нігті фінішним покриттям і висушуємо.

Перехід квітів може бути горизонтальним або вертикальним.

Виконуємо розтяжку звичайним лаком

Покрокова інструкція створення градієнтного дизайну звичайним лаком буде коротшим. Але і термін експлуатації такого дизайну, на жаль нетривалий.

 • Нанести на пластинки базовий шар.
 • Половину нігтя покрити одним відтінком лаку, іншу половину – іншим кольором. Наносити лаки необхідно впритул.
 • Чистої пензликом потрібно проводити мазки на кордоні квітів. Незабаром відтінки змішаються, створивши м’який перехід.
 • Після висихання покрити пластинку фінішем.

Манікюр розтяжка з блискітками

Розтяжку можна виконати не тільки кольоровими лаками, а й блискітками.Такий дизайн виглядає дуже ефектно і святково.

Блискучі частинки мають назву глиттер. У продажу є блискітки різних розмірів, форм і кольорів. Існує сухий гліттер і лак з мерехтливими компонентами. Розтяжку можна зробити будь-яким засобом.

Для початку необхідно пофарбувати пластинку кольоровим лаком. Після повного висихання засобу можна наносити блискітки. Сухий глиттер обережно струсити на кінчик нігтя, потім поступово перетягувати їх пензликом до кореня так, щоб їх концентрація поступово зменшувалася.

Якщо ви використовуєте лак з блискітками, то нанесіть засіб на край пластинки, потім «розтягуйте» у напрямку до кореня так, щоб блискучі частинки поступово танули, як на фото.

Гарний манікюр розтяжка можна зробити і іншим способом: нанести блискітки на підставу платівки і поступово розтягувати їх у напрямку до вільного краю.

Для розтяжки краще використовувати схожі відтінки. Так буде легше виконати перехід кольору.У майбутньому можна експериментувати і з контрастними лаками. Кожен дизайн буде виглядати по-новому, оригінально і стильно! Він чудово підходить і для коротких, і для нарощених нігтів.

техніка виконання, вибір кольору, фото – RUXA

Зміст статті:

Дизайн нігтів розтяжка є плавно перетікає один колір лаку в інший. Такий поступовий і м’який перехід тонів по-іншому називається омбре, градієнт.Майстри пропонують різні техніки виконання, наприклад, омбре нескладно створити за допомогою звичайної губки. Перехід можна зробити і без додаткових матеріалів і інструментів, простий пензликом із застосуванням звичайної та інноваційного гель-лаку.

Створити чудовий манікюр можна, використовуючи 2-3 відтінки лаку. Завдяки новій техніці розтяжки гель-лаком з’явилася можливість робити переходи кольору, які в підсумку забезпечують ефект градієнта.

Якщо подивитися на фото, дизайн нігтів розтяжка складний тим, що методика його виконання вимагає максимально плавного і обережного переходу.Для неї характерно те, що маленькі лінії повинні бути абсолютно непомітні. Такий дизайн неможливо створити без наявності деякого досвіду і уважності.

Червоний

Вам буде цікаво: Гель-лак відростає. Способи корекції гель-лаку

Не можна уявити барвистий грайливий манікюр без застосування лаку червоного кольору. Його можна сміливо використовувати для плавного переходу в чорний відтінок. Одним з найбільш виграшних варіантів в світі манікюру вважається поєднання червоного і чорного.Червоні відтінки можуть бути застосовані для створення вертикальної і горизонтальної розтяжки.

Білий

Білий лак – це класика, проте сьогодні все частіше його комбінують з іншими відтінками або наносять на нього малюнок. Плюс такого кольору полягає в тому, що він:

 • прекрасно поєднується з лаком будь-якого кольору;
 • непогано розбавляє надто контрастні і насичені відтінки;
 • прекрасно підходить для створення градієнта.

Дизайн нігтів біла розтяжка найкраще виглядає на довгих пластинах.Короткі будуть виглядати як оброблення, зіллються з пальцями. На коротких нігтях непогано виглядає вертикальне омбре з використанням лаку білого кольору, проте і тут в поєднанні з ним повинен переважати яскравий відтінок.

Чорний

Лак чорного кольору користується величезною популярністю при створенні розтяжки. Такий манікюр виглядає досить ефектно на коротких і довгих нігтях. Можна застосовувати як глянцеві відтінки чорного, так і матові.

Особливо виділяється дизайн нігтів розтяжка з блискітками великого розміру або голографічним ефектом.Чорно-білий градієнт довго не набридає і завжди виглядає:

 • ефектно;
 • барвисто;
 • стильно.

Рожевий

Молоді дівчата люблять рожевий лак, який також вважається класичним. Є безліч його відтінків, кожен виглядає по-різному. Яскраві варіанти найкраще використовувати юним особам. Для жінок старшого віку прекрасно підходить рожевий лак з відтінком пудри або пастельний. Пудровий лак при розтяжці відмінно поєднується з білим.

Помаранчевий

Вам буде цікаво: Як зняти клей з нігтів

Помаранчевий лак – це колір апельсинів і сонця. Особливо актуальним він вважається в літній сезон. Завжди виглядає соковито і стильно. У зимовий і осінній час манікюр такого кольору можна поєднувати з більш спокійними відтінками. Помаранчевим лаком чудово доповнюється омбре із застосуванням бежевого або білого тонів.

Блакитний

Сьогодні все більшої популярності набирає дизайн нігтів розтяжка кольору блакитного неба.Не забороняється його поєднання з більш світлими і темними відтінками. Чудовий градієнт може вийти при з’єднанні блакитного і білого лаків.

Зелений

Яскравий манікюр із застосуванням лаку зеленого кольору допоможе продовжити теплий сезон. Його наносять як самостійне покриття або комбінуючи з іншими відтінками, залежно від соковитості зелені. Поодинці прекрасно виглядає темно-зелений лак.

Для створення дизайну нігтів розтяжка непогано підходять переважно світлі варіанти зеленого в поєднанні з блакитним.

Вертикальна розтяжка

Майстри манікюру воліють виконувати вертикальний перехід кольорів за допомогою губки. Є й інший спосіб розтяжки – з використанням тонкого пензлика. Відрізняється розтяжка і числом застосовуваних відтінків, можна зробити на основі 2-3 квітів. Дизайн нігтів з розтяжкою, так званий райдужний градієнт, виконують сім’ю різними лаками.

Горизонтальна розтяжка

Такий варіант підійде виключно жінкам з довгими нігтями.Інструментами можуть бути кисть і губка. Дизайн нігтів гель-лаком розтяжкою горизонтально дозволяє наносити відразу 3 відтінку. В результаті манікюр вийде вельми привабливим і вишуканим.

Проста розтяжка

У цьому варіанті не передбачений перехід тонів на нігтьової пластини. Тут колірна гамма змінюється від нігтя до нігтя. Можна застосовувати 5 відтінків лаку, переходячи від більш темного на мізинці до більш світлого на великому пальці або навпаки. Взяти можна 3 кольору. В такому випадку на середній ніготь наноситься самий темний лак, а далі світлі тони, або знову ж можна використовувати зворотний варіант.

З блискітками

Як видно на фото, дизайн нігтів розтяжка з блискітками робить манікюр більш святковим. Така техніка стала користуватися величезною популярністю. При ній кілька крапель лаку наносять на поверхню нігтьової пластини, потім їх розтягують пензликом або голкою. У підсумку виходить бажаний малюнок.

Вам буде цікаво: Як вибрати лампу для нарощування нігтів

Спочатку ніготь покривають емаллю, потім лаком належної колірної гами.Його можна розтягувати в безладному напрямку, тим самим виконуючи певний візерунок. Після того як він висохне, необхідно фарбувати закрепителем.

Якщо розтяжку роблять гелем, то застосовують ультрафіолетову лампу і блискітки 2 різних кольорів. Щоб створити малюнок, беруть зрізану косо трубочку, на неї набирають глиттер, який наносять до середини нігтя і розтягують по всій пластині, можна навскіс або прямо. Після цього необхідно висушити покриття в лампі 1 хвилину.

Слідом знову наносять гель тонким шаром, процедуру слід повторити, однак вже на чистій ділянці пластини і з іншими блискучими елементами. Все знову висушують і покривають фінішним гелем. Щоб створити такий сліпучий манікюр в домашніх умовах, потрібно придбати блискітки і дотримуватися певних правил нанесення.

Градієнт губкою – перший спосіб

Для створення цього варіанту манікюру потрібна невелика губка і лак 2-х відтінків. Після того як нігтьова пластина буде підготовлена ​​- оброблена пилою і знежирена – наносять базове покриття, яке сушать в лампі 2 хвилини.Для додання яскравості можна покрити шаром білого гель-лаку і знову просушити в лампі.

Далі на фольгу або картон наносять кілька відтінків лаку різних кольорів, кордони згладжують за допомогою зубочистки. Губку умочують в ці кольори і роблять відбиток на нігті. До нігтьової пластини її потрібно притискати сильно. Процедуру повторюють 3-4 рази. Це додасть манікюру яскравість.

Відразу після нанесення, не чекаючи, поки висохне, наносять фінішний закріплювач. Якщо кольору наносять спонжем, а не губкою, поверхня стає шорсткою.Згладити її допоможе фінішний топ. Висушувати в лампі слід 3 хвилини. Після цього потрібно ватним диском або паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку, очистити шкіру, розташовану навколо нігтя. Завершується процедура обробкою кутикули зволожуючим маслом.

Градієнт губкою – другий спосіб

Спочатку наносять базу, яку добре висушують під лампою. Потім беруть 2 бажаних відтінку і завдають їх густим шаром на нігтьову пластину. Після треба взяти губку і швидко промокнути ніготь.Виконують цю маніпуляцію легко і в той же час трохи натискаючи. У міру пом’якшення тілесних натиск слід зменшити. Це допоможе позбутися від бульбашок. Якщо вони все ж з’являться, їх прибирають зубочисткою.

Відразу сушити не потрібно, треба почекати, коли засіб прийме форму поверхні нігтя. Другий шар виконують таким же способом. Кількість шарів залежить від бажаного ефекту і застосовуваних матеріалів. На завершення поверхню покривають топом і закріплюють під лампою.

Градієнт пензликом

Для створення такого варіанту дизайну беруть плоску синтетичну пензлик з напівкруглим або круглим кінцем, добре підходить та, якої завдають базу.Потрібно вибрати кілька кольорів гель-лаку і кожним покрити половину нігтя. Шари роблять тонкими, так легше буде їх розтирати. Тепер треба взяти плоску пензлик, змочити в клінсере. Легкими рухами вологою пензлем провести від кутикули до кінчика нігтя. Пензлик тримають практично паралельно пластині. Вона повинна розгладити покриття. Після того як місце переходу стане плавним, нігті можна сушити в лампі.

Цим же чином наносять другий і третій шар, це додасть кольору насиченість.На завершення манікюр закріплюють топом і висушують.

Дизайн нігтів розтяжка виділяється тим, що відтінки проникають одна в одну, доповнюючи попередній колір. Ще одним поширеним способом дизайну розтяжка є геометричний, який виглядає свіжо, модно і своєрідно.

Дизайн розтяжки гелем на нігтях виконують тонким пензликом. Для того щоб його створити, потрібно білий і кольоровий гель-лак. Необхідно послідовно розбавляти кольоровий шелак, створювати світліші варіації.З їх допомогою малюють геометричні фігури. Потрібно переходити від самого світлого до більш темного відтінку. Щоб гель-лак не розтікався, його наносять тонким шаром. Сушити кожен не потрібно. Нігті висушують в лампі після завершення всього процесу. Одним із затребуваних геометричних варіантів розтяжки є ромб.

Джерело

як зробити на нігтях з блискітками

Манікюр гель-лаком практично витіснив тенденцію використання звичайного лаку як в модних салонах краси, так і в домашньому застосуванні.Це не дивно, адже гель-лак має безліч переваг.

Градієнт чорно-блакитний

Серед них:

 • довговічність і якість покриття – при правильній техніці нанесення, покриття може радувати володарку від 3 тижнів до місяця!
 • Можливість виконання складних дизайнів – на гель-лаку блискітки і стрази тримаються набагато міцніше в порівнянні зі звичайним лаком для нігтів;
 • Відростити натуральні нігті з таким покриттям набагато простіше – під гель лаком вони практично не піддаються зовнішнім впливам, а значить, набагато рідше ламаються, шаруються, відколюються;
 • Блиск покриття зберігається протягом усього періоду шкарпетки манікюру

Градієнт в бежевому тоні

Різноманітність дизайнів і технік виконання манікюру гель-лаком вражає величезною кількістю ідей оформлення.Ось уже багато сезонів поспіль великою популярністю користується розтяжка на нігтях гель-лаком.

Суть даної процедури в отриманні градієнта або по-іншому, амбре на нігтях. Розтяжка кольору гель-лаком дозволяє зробити плавний перехід одного кольору в інший і є найпопулярнішим методом створення дизайну «градієнт».

Покрокова інструкція розтяжки гель-лаками

Для того, щоб створити неповторний градієнт за допомогою розтяжки кольору на нігтях гель-лаком, потрібно виконати наступні дії:

 • підготувати нігтьову пластину до нанесення покриття: надати нігтям потрібну форму, видалити кутикулу і задирки, вирівняти і відшліфувати поверхню бафом або пилою;
 • знежирити нігті спеціальним засобом і нанести праймер або бонд для знезараження і забезпечення максимально міцного зчеплення лаку з нігтьової пластиною;
 • нанести і просушити в лампі шар базового покриття гель-лаком;
 • Наносимо кольоровий шар на половину нігтя, зупиняючись там, де буде починатися бажаний перехід в інший колір, на другу половину нігтя наносимо другий колір;
 • За допомогою манікюрною пензлика на кордоні двох кольорів робимо розтяжку – акуратно проводимо по лінії стику лаків так, щоб були порушені обидва відтінку.Якщо при розтяжці на пензлику залишаються надлишки лаку, їх рекомендується видаляти за допомогою серветки;
 • Просушуємо в лампі кольоровий шар і повторюємо всі дії з другим шаром. Не рекомендується робити третій кольоровий шар щоб уникнути порушення стику кордонів;
 • Наносимо фінішної покриття, чекаємо повного висихання і при необхідності знімаємо липкий шар серветкою, змоченою в знежирювачем або в рідині для зняття липкого шару;
 • обробляємо ніготь або кутикулу спеціальною олією для кутикули.

Градієнт на нігтях

Рада! Для видалення залишків лаку не можна користуватися ватними дисками, так як на поверхні можуть залишитися дрібні ворсинки.

Дії при виконанні дизайну розтяжки гель-лаком не викличуть труднощів навіть у новачка, і, в порівнянні з іншими методами створення ефекту омбре, не залишать слідів на шкірі близько нігтя, а популярний метод для отримання градієнта за допомогою губки створить необхідність додаткового очищення шкіри від лаку.

Омбр чорний і рожевий

Однією з рекомендацій досвідчених майстрів манікюру – вибір схожих відтінків при роботі методом розтяжки – межа схожих відтінків буде практично не помітна.

Популярний елемент, що використовується в багатьох дизайнах – блискітки, шматочки слюди або фольги. Любителькам всього сяючого припадуть до смаку такі варіанти дизайну як розтяжка блискітками на гель-лаку.

Кольорові гель лаки

У цьому випадку алгоритм дій схожий з вищеописаним, за винятком того, що після нанесення останнього кольорового шару наносяться блискітки декількох відтінків за допомогою пензлика по межах градієнта.

Головне завдання – рівномірно розподілити блискітки по поверхні. Це найпростіше зробити, якщо перетягувати їх від центру до вільного краю акуратними, але впевненими рухами.

Гель лак з блискітками

Другий варіант – нанесення блискіток або втіркі одного тону поверх всієї поверхні нігтя. В такому випадку концентрація блискіток не повинна бути високою для того, щоб не перекрити колір, самі блискітки не створюють ефекту омбре, а лише доповнюють дизайн.

Омбр Гель-лаком

Потрібно набрати трохи Гліттера на кисть і струсити її над нігтем за допомогою віяловій кисті.Ідеально підійдуть перламутрові або сріблясті блискітки. Обидва дизайну будуть доречні як для повсякденного носіння, так і для виходу в світ, на вечірку.

розтяжка – особливості оформлення і варіанти дизайну

Незважаючи на велику кількість салонів краси і величезний асортимент надаваних ними послуг, багато жінок вважають за краще самостійно доглядати за нігтями. Великий вибір всіляких манікюрних пристосувань дозволяє самостійно створювати дизайн будь-якої складності.Особливою популярністю на протязі декількох сезонів користується манікюр-розтяжка.

Особливості виконання

Градієнт (омбре або розтяжка) – не виходить з моди протягом декількох сезонів дизайн з плавним переходом від одного кольору в інший.

Перехід може здійснюватися як між різними відтінками одного кольору, так і між контрастними кольорами. Розтягують градієнт зазвичай вздовж нігтьової пластини, але за бажанням його можна зробити горизонтальним або по діагоналі.Виглядає такий дизайн дуже стильно і красиво.

Незважаючи на гадану складність виконання, створити такий нейл-арт можна самостійно. Для цього можна використовувати звичайні лаки для нігтів або більш сучасні гелеві покриття.

Залежно від якості обраного лаку і володіння технікою, виконують розтяжку за допомогою губки або ж звичайної пензликом.

Щоб закріпити результат, на завершення градієнт потрібно покрити шаром безбарвного лаку або спеціального топового покриття.Кольорові рішення

У процесі створення манікюру-розтяжки використовується як мінімум два кольори. Їх вибір залежить від особистих переваг.

Якщо манікюр робиться на тривалий період, при виборі відтінків потрібно враховувати основні кольори гардероба і сполучуваність із загальним стилем.

Виконати манікюр-розтяжку можна лаком будь-якого кольору. Але дизайнери виділяють кольору, які підходять для цього більш інших.


Яскравий і зухвалий колір відмінно підходить для градієнта.Червоний добре виглядає на нігтях в композиції з багатьма відтінками, але найвдалішим в нейл-арте вважається поєднання червоного з чорним.

Градієнт, виконаний в червоних тонах, красиво виглядає як у вертикальній, так і в горизонтальній розтяжці.


Манікюр, виконаний зеленим лаком, важко назвати стриманим і непомітним. Навколишні його обов’язково помітять. При бажанні виконати манікюр-розтяжку в зелених тонах, його можна комбінувати з блакитним або синім лаком.Важливо, щоб обидва кольори були однаковою насиченості. Красиво виглядає градієнт з переходом в межах одного кольору: від темно-зеленого до світлого.

Зелений манікюр підходить для весни і літа, а також його популярність зростає напередодні новорічних свят.

Блакитний лак у багатьох викликає спогади про літо, так як асоціюється з морем і літнім небом.

На нігтях блакитний колір відмінно поєднується як зі світлими тонами, так і з темними.Але найвдалішим вважається градієнт, виконаний двома кольорами: блакитним і білим.

Завдяки хорошій сполучуваності, білий відноситься до базових кольорів. У нейл-арте його іноді використовують як самостійний колір, але в більшості випадків комбінують з іншими тонами.

У чистому вигляді білий колір добре виглядає на довгих нігтях, а ось власницям коротких нігтів потрібно бути з ним обережною, щоб не зробити пальці візуально коротше.
Білий ідеально підходить для градієнта, так як добре розбавляє яскраві тони.

Для коротких нігтів більше підійде вертикальна розтяжка з застосуванням білого лаку, але при цьому яскравий колір повинен домінувати.

Як весільний манікюру можна спробувати френч-градієнт, що поєднує білий лак з будь-яким нюдовим відтінком.

У нейл-арте чорний колір набагато популярніше білого. Варіантів його застосування безліч. Чорний лак використовують і на довгих, і на коротких нігтях. Він однаково елегантний в глянсовому і в матовому виконанні.

Для створення ефекту омбре, чорний лак можна комбінувати з будь-яким кольором: яскравим, темним або насиченим.

Особливо ефектно виглядає червоно-чорний градієнт, незвично виглядає поєднання чорного з металевими відтінками (золотом і сріблом), а чорно-білий манікюр з плавним переходом можна вже вважати класикою, яка ніколи не набридає.

Поряд з білим і чорним лаком, він відноситься до основних кольорів класичного манікюру. Існує величезна кількість відтінків цього кольору, кожен з яких виглядає по-різному.Наприклад, яскравий рожевий манікюр – слабкість молодих дівчат, які люблять привертати до себе увагу. Жінки постарше вибирають пастельні і приглушені відтінки рожевого.

Для виконання манікюру-розтяжки більше підійдуть неяскраві тони. Особливо красиво виходить градієнт з плавним переходом пудровий рожевого кольору в білий.

Помаранчевий

Теплий помаранчевий колір виглядає яскраво, соковито і створює літній настрій. Всупереч помилкам, цей колір в манікюрі доречний не тільки влітку.Він ідеально підходить для створення осіннього нейл-арту і навіть зимового, якщо комбінувати його з іншими більш спокійними кольорами.

У градієнті помаранчевий колір відмінно поєднується з білим або бежевим.

Варіанти оформлення

 • Вертикальна розтяжка

Градієнт з розтяжкою уздовж нігтьової пластини називають класичним, він підходить для нігтів будь-якої довжини. При цьому короткі нігті такий дизайн зробить візуально довше і витонченіше.

Існує кілька способів зробити подібний манікюр. Кожен може вибрати для себе більш зручний. Але майстри рекомендують відмовитися від використання губки і спробувати створити манікюр-розтяжку за допомогою пензлика.

Техніка створення вертикальної розтяжки зовсім не складна, потрібно тільки не боятися експериментувати і змішувати фарби.

Щоб створити гарний плавний градієнт гель-лаком знадобиться трохи більше часу, ніж для роботи зі звичайним лаком. Це пов’язано з тим, що кожен нанесений шар потрібно просушувати в лампі.

Влітку можна спробувати розтяжку з трьох-п’яти кольорів, при цьому краще вибирати яскраві, насичені тони.

 • Горизонтальна розтяжка

Горизонтальний градієнт – плавний перехід кольору зліва направо. Він підходить тільки власницям довгих, що не широких нігтів. Так як коротку нігтьову пластину він може зробити візуально коротше і ширше. Такий дизайн допускає застосування більш двох кольорів. Для його виконання можна використовувати кисть або губку з нанесеними на неї смужками лаку.

Останнім часом популярність набирає геометричний градієнт з чіткими кордонами між різними відтінками. У горизонтальному напрямку такої градієнт виглядає дуже оригінально.

 • Комбінація з трьох і більше кольорів

Майстри манікюру рекомендують використовувати більше двох кольорів при створенні манікюру-розтяжки, чим більше відтінків нанесені на ніготь, тим ефектніше він виглядає. Кольори можна вибирати будь-які, так як плавні переходи створюють проміжні відтінки, які дозволяють поєднувати навіть контрастні кольори.

Чим більше квітів використовується, тим складніше дизайн і більше часу піде на його створення. Але кінцевий результат обов’язково порадує.


Розтяжка з блискітками підійде для створення святкового, вечірнього манікюру або для тих жінок, які не уявляють свого життя без блиску і сяйва.

У роботі можна використовувати сухі блискітки або змішані з прозорим лаком. Щоб візуально створити обсяг, краще використовувати невеликий розсипчастий блиск.

Наносять глиттер зверху прозорого лаку, це допомагає Блесточка закріпитися на поверхні, запобігає їх осипання. На завершення на нігті обов’язково потрібно нанести шар фінішного покриття.

Велика перевага блискучого градієнта в тому, що він довго тримається на нігтях. Навіть при використанні звичайного лаку, за рахунок маленьких блискіток такий дизайн протримається не менше тижня.

Красиво виконаний, акуратний манікюр-градієнт з плавними переходами здатний доповнити будь-який образ.Незалежно від колірного рішення він ніколи не буде виглядати нудно і блякло.
]]>

]]>

Манікюр-розтяжка: ідеї, техніка виконання, фото

Манікюр-розтяжка – це той же градієнт або омбре. Тобто це плавний перехід одного кольору в інший: від темного до світлого, від одного тону до іншого і т. П.

Виконується такий манікюр дуже і дуже просто. Навіть самостійно для себе його можна легко повторити, маючи під рукою необхідні матеріали.І, як результат, гарний манікюр для будь-якого випадку життя.

Переваги дизайну

Зміст статті:

Манікюр-розтяжку люблять не тільки клієнтки, але і майстрині манікюру, оскільки він має безліч переваг:

 1. Простота виконання. Щоб зробити такий дизайн знадобиться кисть або губка. А такі інструменти знайдуться у кожної.
 2. Такий дизайн не примхливий ні до звичайного лаку, ні до гель-лаку. Він легко робиться будь-яким з цих барвників.
 3. Манікюр-розтяжка практичний в повсякденному житті. Його власниця може сміливо виконувати звичні справи, а градієнт ніяк себе не поміняє.
 4. Манікюр можна робити гладким (пензликом) або шорстким (губкою).
 5. Роблячи розтяжку кольору, не доведеться забруднити руки, а точніше, пальці клієнтки. Дизайн не передбачає виступи за межі нігтьового валика.

Що стане в нагоді для дизайну?

Для створення градієнта знадобиться не так багато пристосувань, як може здатися на перший погляд.Всього-то потрібно:

 • вибрані кольори для реалізації задуманого;
 • пензлик або губка.

Багато нейл-майстри дотримуються тієї думки, що краще робити омбре саме пензлем. Це зручно не тільки досвідченим майстрам, а й новачкам.

Чому саме кисть:

 • це, власне, все, що стане в нагоді для градієнта, плюс ще й лаки;
 • створення розтяжки проходить без пачкание кутикули і нігтьових валиків;
 • попередній пункт позначається ще і на економії часу, адже видалення лаку з пальців – процес не швидкий.

Прислухавшись до досвідченого думку і обравши кисть в якості основного інструменту, необхідно ще правильно вибрати цей інструмент. Кращим варіантом стане плоска кисть, а також пензлик для виконання китайської розпису.

Але якщо акуратність – ваш коник, то виконати манікюр в техніці розтяжки можна і звичайною кистю з флакончика з лаком.

Способи виконання

Градієнт передбачає вибір свого виконання. У напрямку колірних переходів цей дизайн умовно прийнято розділяти на три варіанти.

 1. Горизонтальна розтяжка кольору. Найпопулярніший варіант. Перехід кольору походить від нігтьового валика до краю нігтя. Найчастіше виконують дизайн так: покривають нігтьову пластину найсвітлішим з обраних відтінків, сушать в лампі, а потім від краю нігтя до його середини наносять інший відтінок. На кордоні стикування квітів проводять розмиття і, як наслідок, плавний перехід від одного відтінку в інший.
 2. Вертикальна розтяжка кольору проводиться від одного бокового краю нігтя до іншого.Виконується такий же технікою, що і горизонтальний варіант, тільки нанесення поздовжнє. Вертикальне омбре зручніше робити, оскільки нанесення звичніше. А ще цей дизайн підійде як на довгі, так і на короткі нігті.
 3. Розтяжка кольору на всі пальці вважається найпростішим у виконанні. Насамперед вибираються два кольори лаку. Ніготь великого пальця (вся нігтьова пластина) покривається самим темним відтінком, а мізинець – найсвітлішим. Далі два кольори змішуються в таких пропорціях: 2: 1 (темний-світлий) і покривається ніготь на вказівному пальці; 1: 1 і покривається середній; 1: 2 – покривається безіменний.Таким чином виходить плавний перехід на всіх нігтях.

Техніка виконання

Манікюр омбре, фото якого представимо трохи нижче, виконується по строго певній техніці. Етапи створення дизайну такі:

 1. Спершу проводяться всі класичні процедури: обпіліть і надання форми нігтя, видалення кутикули і т. П.
 2. Після акуратно знімають глянцеву поверхню натурального нігтя. Це дозволить краще закріпитися лаку на нігті.
 3. Проводять дезінфекцію, прибирають частинки пилу.
 4. Наносять безкислотний праймер і дають йому підсохнути.
 5. Покривають нігтьову пластину одним з обраних кольорів. Від одного краю до середини.
 6. Від середини до іншого краю пластини наносять інший відтінок.
 7. На лінії стиків квітів проводять кілька разів пензликом, щоб вони рівномірно змішалися, утворивши перехід.
 8. Сушать в лампі.
 9. Наносять топ, щоб згладити всі нерівності. Сушать в лампі.
 10. Знімають липкий шар.

За такої інструкції виконують вертикальну та горизонтальну омбре.Манікюр з таким ефектом на всі пальці наноситься трохи інакше, хоча і робиться швидше.

Ще варіанти виконання

Манікюр омбре (фото підуть далі) можна робити різними техніками. Обмежуватися класичним виконанням не варто.

 1. На нігтьову пластину спершу наносять найсвітліший з вибраних лаків (або білий). Далі наносять інший колір, а на місці стику за допомогою кисті роблять плавну розмитість.
 2. Деякі майстри практикують змішування кольорів на нігтях пензлем, заздалегідь змоченою в спирті.Це посприяє кращому результату.
 3. Ще варіант: два різних кольори наносяться на нігтьову пластину. На окремій підкладці змішують по краплині цих двох лаків, а результат змішування наносять на кордон стиків на нігті.
 4. І ще варіант: дві частини нігтя також фарбуються двома лаками. Після цього на кожну частину наносять по невеликій краплі іншого лаку, а на кордоні їх стиків роблять змішування. Вийде плавний перехід.

Градієнт звичайним лаком

Манікюр з розтяжкою квітів цілком можна робити простим лаком, а не гель-лаком.Хоча протримається такий дизайн не дуже довго. Але багато нейл-майстри рекомендують новачкам тренуватися у виконанні градієнта саме звичайним лаком. Так можна видалити недосконалості в разі чого.

Проробляється омбре звичайним лаком для нігтів швидше, ніж шелаком.

 1. Спершу наноситься база.
 2. Потім дві частини нігтя покриваються двома лаками різних відтінків. Зіткнення лаків один з одним має бути щільним, без розривів.
 3. Пензлем роблять кілька плавних мазків на кордоні стиків.Вийде плавний перехід – градієнт.
 4. Підсушують виконану роботу.
 5. На закінчення наносять фінішне покриття, щоб дизайн став єдиним і гладким.

Омбр звичайним лаком робиться, як правило, на один раз. А для його нанесення рекомендується використовувати лаки одного виробника, так як їх консистенція буде однаковою.

Блискучі ідеї манікюру-розтяжки

Розтяжку гель-лаком можна виконати в абсолютно будь-яких кольорах.Навіть блискучий лак не зіпсує задуманої композиції, а навпаки, зробить манікюр більш святковим. Для новорічних урочистостей – це один з найбільш доречних варіантів.

Техніка виконання спрямована на зменшення густоти Гліттера від середини до краю нігтя або навпаки.

Створення такого манікюру проходить всього в 4 етапи:

 1. Перше – це класична підготовка нігтя: обпіліть краю пластини, видалення кутикули і т. П.
 2. Друге – це нанесення бази і фонового кольору, найсвітлішого.
 3. Третє – на край нігтя наносять обрані блискітки. Крапля повинна бути густою. У краю нігтя блискіток має бути більше, а ближче до кореня – менше.
 4. Після закінчення нанесення поверх градієнта можна нанести топ. Він закріпить блискучий матеріал, але ось мерехтіння його зменшиться. А якщо не використовувати топ, то деяку кількість блискіток осиплеться.

Цей дизайн гарний і тим, що блискітки поєднуються з будь-яким кольором гель-лаку.

Варіанти в ніжних тонах

Ніжний манікюр-розтяжка – це відмінне рішення для повсякденного, ділового, романтичного образу.Пастельні і світлі кольори добре доповнюють один одного і вигідно виглядають як на довгих, так і на коротких нігтях. Ну а форма не має значення.

Світлий манікюр-розтяжка передбачає масу ідей:

 1. Наприклад, для любительок витонченого французького манікюру можна зробити градієнт в цьому стилі. Плавний перехід рожевої або схожою за кольором основи в білий кінчик чудово виглядає на нігтях будь-якої довжини і форми.
 2. Для романтичного образу красивим буде перехід пастельних тонів.
 3. Рожевий манікюр-розтяжка (причому будь-який відтінок рожевого) буде красиво виглядати, якщо такий колір перейде в білий.
 4. Рожево-блакитний градієнт підійде не тільки юним особам. Він чудово доповнить весняний наряд.
 5. Актуальним, крім біло-рожевого поєднання, є сіро-рожеве. Його можна виконати як в пастельних, так і насичених відтінків.
 6. Ніжний манікюр градієнт – це не обов’язково використання тільки двох кольорів. Багато досвідчені майстри манікюру легко роблять цей дизайн в трьох і більше кольорах.

Світлий градієнт залишається актуальним вже не перший сезон і виграшно виглядає з будь-яким чином.

У поєднанні з чорним

Розтяжка з використанням чорного кольору виглядає розкішно, сексуально і в той же час елегантно. Такий манікюр підходить для дам, впевнених в собі і люблячих привертати увагу.

 1. Горизонтальна або вертикальна розтяжка з використанням чорного і рожевого, червоного або бордового кольорів буде шикарно виглядати в глянсовому або матовому виконанні.
 2. Манікюр-розтяжка чорна з золотом – це більш урочистий варіант дизайну, оскільки виглядати він буде вельми і вельми велично.
 3. Чорний в поєднанні з блискітками, причому будь-якого кольору, стане хорошим варіантом і для повсякденного, і для святкового виходу.
 4. Використання чорно-білого градієнта – це щось на зразок класики серед дизайну омбре.
 5. Добре буде виглядати плавний перехід чорного в світло-сірий відтінок.

Дзеркальний градієнт

Дзеркальний градієнт виконується з використанням втіркі – дуже модного вже не один сезон манікюрного дизайну.Сама по собі однотонна втірка виглядає чудово, але в поєднанні з градієнтом – це буде просто «вибух».

 1. Один з варіантів: біло-рожеве омбре разом з втіркой створюватиме ефект перламутру з чітко переливаються кольорами. Підходить такий варіант для горизонтальної розтяжки.
 2. Неймовірно ефектно виглядатимуть дизайн градієнта з втіркой, що імітує колір скла на сонці. Підбирається індивідуально.
 3. Синьо-золотисто-зелений градієнт при дзеркальному накладення втіркі створюватиме ефект «хамелеона».
 4. Чорно-золотистий градієнт з накладенням втіркі додасть нігтям ефект «чорного золота».

Висновок

Ідеї манікюру-розтяжки, представлені в статті, можуть доповнюватися різними прикрасами: стразами, бульонкамі, поверхневими тонкими малюнками, які не будуть перекривати сам градієнт.

Омбр можна зробити в матовому варіанті – дизайн вийде оксамитовим на вигляд. А правильно підібрані кольори зроблять його неймовірно «теплим і затишним».

Загалом, експериментувати з манікюром можна по-різному.Кінцевий варіант все одно вийде привабливим, акуратним і актуальним для буденного або святкового виходу.

Джерело

.