Маникюр

Малюнки манікюру олівцем: Малюнок на нігтях олівцями: як створити

Малюнок на нігтях олівцями: як створити

Нейл – дизайн вже давно зведено в ранг мистецтва. Професіонали своєї справи творять на нігтики такі шедеври, що просто диву даєшся. Майстри манікюру вже давно облюбували акрилові фарби для розпису на нігтях, а пару років тому індустрія краси презентувала на ринку ще і спеціальний олівець. Про те, як зробити малюнок на нігтях олівцями, розповість сайт Beauty-Hands.ru.

Набір олівців

Для багатьох початківців нейл – дизайнерів розпис на нігтях здавалася непосильним завданням.З акриловими фарбами досить складно працювати непрофесіоналові. Руки не слухаються, мазки неакуратні, а межа і зовсім розмита. Виробники манікюрного приладдя знайшли вихід з цієї ситуації і запропонували прихильницям незвичайного нейл-арт спеціальні олівці.

У більшості випадків вам пропонується цілий набір з олівців різних кольорів, але можна придбати їх і поштучно. Що ж являє собою цей інструмент? Зручно купувати двосторонні олівці, які мають з одного боку кисть, а з іншого – найтонше перо.За допомогою пензлика можна наносити крапельки на нігті, робити товсті лінії і зафарбовувати елементи малюнка. Перо необхідно для прорісовиванія ледь помітних штрихів.

Деякі дівчата не тільки виконують малюнок на нігтях олівцями, а й покривають цим засобом весь ніготь. Численні відгуки красномовно свідчать про те, що лакують олівець висихає дуже швидко і тримається довго на нігтях.

Також ми рекомендуємо придбати коректуючий олівець.Творці запевняють, що змити свіжий малюнок можна за допомогою звичайної вологої серветки. Це дійсно так, але прибрати невеликий штрих, помилково нанесений на нігтик, зручніше тонким коректором. Даний інструмент наповнений рідиною для зняття лаку і за допомогою тонкого аплікатора видаляє невеликі ділянки малюнка.

Винахідливі шанувальниці розпису на нігтях впевнено замінюють спеціальні олівці звичайними гелевими ручками. Це дешево і зручно, але не так красиво. Для того щоб зробити професійний малюнок на нігтях олівцями вам знадобиться лак-основа, олівці, фарби, пензлики, лак-закріплювач.

Підготовка нігтів до розпису

На даному етапі немає нічого складного, вам належить виконати звичайні дії, що передують будь-якому манікюру.

 1. Змийте залишки лаку.
 2. Підкоригує форму нігтів пилочкою.
 3. Відшліфуйте поверхню нагідок за допомогою спеціального бруска.
 4. Нанесіть базовий лак і дайте йому просохнути. Тут необхідно зазначити, що малюнок на нігтях олівцями виграшно виглядає на світлому фоні.

Тепер хочеться висвітлити техніку нанесення розпису олівцем з використанням додаткових інструментів.

Ніжна акварель

Сьогодні неймовірно популярні малюнки аквареллю. Для них характерна розмитість ліній і напівпрозорість фарб. Розпис в такій техніці ідеально підійде для побачення, весілля, випускного балу і ще безлічі урочистих і повсякденних моментів життя.

Обов’язково придбайте акварельні фарби і олівці для нігтів.Їх відмітною особливістю є те, що готовий малюнок можна злегка розтушувати за допомогою гумки або води.

Особливо актуально в техніці акварель виглядає квітковий малюнок на нігтях олівцями. Саме про нього й поговоримо далі.

 1. Для початку прорисовуємо контури майбутніх квіток олівцем. Вони можуть у великій кількості покривати весь ніготь, але більш виграшно виглядає один великий квітка. Продумайте композицію заздалегідь, готові трафарети можна знайти в Інтернеті.
 2. Серединки пелюсток заповнюємо невеликими штрихами.
 3. Візьміть тонку кисть і змочіть її водою. За допомогою сухої серветки видаліть надлишки вологи. Далі вам необхідно розмити пензлем штрихи, нанесені олівцями.
 4. За допомогою акрилових фарб можна додати малюнку чіткості і насиченості.
 5. Лак -закрепітель завершить ваш шедевр. Професійні майстри зазвичай наносять гель, який сушиться під УФ Лампа. В такому випадку малюнок буде триматися на нігтики довго.

Якщо ви поспішаєте і вам потрібно швидко висушити лак на нігтях, тоді варто почитати наші поради.

Шедевр образотворчого мистецтва

Коли ви наб’єте руку і відчуєте впевненість в своїх силах, можна зробити і більш складний малюнок на нігтях олівцями. Наприклад, на кожному нігтики промальовується окремий епізод повноцінної картини. При зіткненні нагідок погляду з’являється приголомшливе видовище. Така робота вимагає певних навичок, художньої майстерності та довгих годин тренування.Але результат того вартий.

Продовжуючи тему квіткової розпису, як однієї з найбільш простих, варто відзначити, що малюнок можна виконати виключно олівцями без використання фарб. Вам знадобляться лакують олівці насичених відтінків, якими можна промальовувати контур і заповнювати елементи візерунка кольором. Якщо не розтушовувати лінії водою, то малюнок вийде яскравим і чітким. Також не бійтеся використовувати стрази, блискітки, квіточки та інші декоративні елементи.

Катерина С.для сайту Beauty-Hands.ru

Малюнки олівцями на нігтях | Манікюр4ік.ру

Гарний і неповторний дизайн на нігтях можна створювати різними способами один з таких малюнок олівцями. Принцип простий – малюємо як на папері, для корекції композиції використовуємо звичайний ластик. Олівець можна комбінувати з іншими видами розпису та іншими матеріалами, наприклад акварель і акрилові фарби. Олівцем дизайн добре тримається, не змінює колір під покриттям.

Особливості малюнка олівцем на нігтях:

 • малювати олівцями необхідно тільки на світлій поверхні нігтя;
 • перед початком виконання малюнка обов’язково зашліфуйте робочу поверхню, по глянцевому поверхні олівці не малюють;
 • закінченого вигляду готового дизайну додадуть контури з акрилових фарб і обов’язкове фінішне покриття.

Як і при інших видах створення дизайнів на нігтях необхідно продумати всі його деталі.Так само при будь-якому малюванні на площині необхідно використовувати деякі художні прийоми. Закон перспективи – при розгляді обраного об’єкта можна помітити, що далекі предмети здаються менше, ніж ті які ближче до очей.

Ще один прийом при професійно малюванні (хоч на папері, хоч на нігтях без різниці) точка сходу. Це горизонтальні лінії, які сходяться і перетинаються в одній точці. Вертикальні елементи в залежності від віддалення від точки змінюються і чим вони далі, тим менше відстань між ними.

Навчившись застосовувати на практиці навички перспективу і точку сходу можна створювати запаморочливі тривимірні дизайни, які виглядають як справжні. Тему для нігтьового дизайну олівцями можна вибрати будь-де, але частіше за все використовують архітектурні дизайни і тему флористики.

Нижче представлений покроковий дизайн олівцями на нігтях.

1. Покриваємо нігті білим кольором (лак, фарби), це буде основний фон.

2. Виконуємо малюнок основного дзвіночка, використовуючи фіолетовий, рожевий, блакитний і синій кольори.

3. Додаємо маленькі бутони майбутніх квітів.

4. Використовуючи жовтий і зелений олівці, малюємо листя.

5. Акрилової фарбою синього і фіолетового кольору прорисовуємо весь квітка і бутони, зеленою фарбою прорисовуємо листя.

6. Олівцями оранжевого, жовтого і синього кольорів доповнюємо фон навколо елементів композиції.

7. Чорної і зеленої акриловою фарбою прорисовуємо тонкі стеблини і лінії, доповнюємо дрібні штрихи.

Малюнок олівцями на нігтях з використанням гумки.

1. Готуємо нігті до нанесення основного білого тла.

2. Накреслюємо контури основного квітки (на всіх нігтях за ескізом дизайну) олівцями червоних і помаранчевих відтінків, використовуючи закони світлотіні.

3.Олівцями зелених відтінків малюємо листя.

4. Додаємо глибину листю.

5. Темної фарбою виконуємо промальовування всіх елементів дизайну.

6. Олівцем жовтого кольору необхідно додати фон. Всі штрихи розтушувати ластиком для ідеального переходу від одного кольору до іншого. Використовуючи художні прийоми, доведіть квітка до ідеалу (метелики, тичинки, жучки).

Обидва цих дизайну для нігтів олівцями необхідно обов’язково покрити будь-яким фінішним покриттям, тільки так ви продовжите термін носіння.За допомогою олівців можна створювати красиві візерунки на нігтях, а в поєднанні з іншими техніками нігтьового сервісу вийде відмінний результат. Справжній майстер постійно вдосконалюється!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


Як намалювати нігті олівцем поетапно

У жорстокому світі забобонів і небезпеки кожен представник потребує засобі захисту. Деяким рослинам було даровано отруєні шипи, плоди, тварини задовольняються розмірами, іклами і кігтями.Людині практично нічого не дали, мабуть, для того, щоб у нього було мінімум шансів вижити, бо всіх дістав, а мозок він використав не за призначенням. І все ж йому вдалося дістатися до різних предметів і перетворити їх зброю. А поки це не сталося, він непогано гриз плоскими зубами і нігтями. Про останні ми і поговоримо, ми дізнаємося як малювати нігті олівцем. Нігті – більш цивілізована і гуманна версія кігтів, практичного застосування у яких немає. Зазвичай вони ростуть на руках і ногах людини, але можуть і не рости, все залежить від рівня кальцію в організмі.Входить в список найбільш непотрібних гаджетів людського організму разом з куприком, бородою і волоссям на грудях. Навіть гризти їх вважається дуже поганою звичкою, особливо, якщо вони нафарбовані лаком. Власне, це все, що можна з ними робити, але дівчата ще не повністю акліматизувалися і до сих пір використовують їх як зброю і засіб захисту, часто вельми ефективно.

Сюрпризи від матінки природи:

 • Нігті мають властивість ламатися і приносити цим вельми незручні проблеми;
 • Вони задумані так, щоб вночі, під час сну, рости набагато швидше, а ви цього не помічали;
 • Так само доведено, що, з невідомої причини, вони ростуть швидше після застуди;
 • Покусані або пошкоджені нігті теж ростуть швидше;
 • Нігті взагалі ростуть швидше, ніж вони мали б зростати;
 • Відрубування пальців повністю зупиняє їх розвиток, науково доведено, що це єдиний спосіб.

А тепер, жарти в сторону, і беріться за олівці:

Як намалювати нігті олівцем поетапно

Крок перший. Для початку накидаємо місце розташування рук. Крок другий. Тепер акуратно прорисуйте пальці обох рук. Крок третій. Обведіть їх товщі і додайте довгі рівні нігті. Крок четвертий. Тепер можна гарненько їх заштрихувати, на руки і стіл додати трохи тіней. Можна ще і розфарбувати. Хочете інші уроки з анатомії людини? Ось вам:

 1. Малюємо людську руку;
 2. Кисть руки;
 3. Ніс;
 4. Очі;
 5. Жіноче обличчя;
 6. Рот;
 7. Вухо;
 8. Торс чоловіка;
 9. Особа з бородою;

TrustNo1

Спеціально для DayFun

Як малювати на нігтях малюнки з допомогою Дотса, голки або пензлика?

Будь-яка дівчина мріє про красиве манікюрі з прекрасними візерунками та орнаментами.Багато хто намагається відтворити такі малюнки на поверхні нігтів самостійно. У кого-то виходить відмінний дизайн, а хтось нарікає на складність виконання або брак досвіду в подібній справі. Ми спробуємо розібратися, як малювати на нігтях, щоб прекрасний манікюр захоплював навколишніх. Для цього розглянемо найпростіші способи створення красивих візерунків на нігтях з нуля.

Загальні правила виконання малюнків на нігтях для новачків

Якщо у вас виникло бажання навчитися робити манікюр самостійно, створюючи на нігтях прекрасні малюнки і композиції, то будьте готові до певних труднощів.Дотримуючись наших корисних рекомендацій, ви зможете експериментувати в домашніх умовах, не вдаючись до послуг майстра нейл-арту.

 1. Починайте своє навчання з простих дизайнів, намалювати які не складе особливих труднощів навіть для новачка. З першого разу вам навряд чи вдасться створити хитромудрі малюнки, адже для цього необхідні тренування і практика.
 2. Спочатку необхідно малювати на нігтики, використовуючи для цього найпростіші інструменти. Найбільш зручні з них – ДОТС або голка.Техніка малювання за допомогою цих інструментів не представляє складності навіть для новачків. Для того щоб зрозуміти, як малювати візерунки на нігтях голкою або ДОТС, можна переглянути тематичні відео уроки, які ви без зусиль знайдете на сторінках нашого сайту. Детальна покрокова інструкція та цінні рекомендації допоможуть вам в найкоротші терміни освоїти мистецтво малювання на нігтях в домашніх умовах.
 3. Створіть сприятливу обстановку для вдалих спроб втілення ваших фантазій.По-перше, наберіться терпіння і приготуйтеся до того, що доведеться постаратися, щоб домогтися відмінного результату. По-друге, виділіть час, коли вас ніхто і ніщо не буде відволікати від процесу створення малюнків на нігтях вдома. Тільки так ви можете своїми руками прикрасити нігті дійсно гарним дизайном, милуючись на який ви будете відчувати тільки позитивні емоції.

Багатьох дівчат цікавлять питання: як навчитися малювати на нігтях, що включає в себе цей процес, і якими інструментами найзручніше робити художній манікюр? Ми допоможемо вам у цьому розібратися, розповівши про різні техніки малювання на нігтях, щоб ви змогли застосувати отримані знання на практиці.Ці уроки нейл-арту будуть для вас дуже корисними, і ви незабаром навчитеся самостійно декорувати нігті будь-яким вподобаним вам способом.

Техніка малювання на нігтях за допомогою Дотса

Якщо ви не володієте художніми талантами, але мрієте навчитися малювати на нігтях, щоб створювати модний манікюр в домашніх умовах, то для цих цілей вам підійде ДОТС для нігтів. Це спеціальний інструмент, за допомогою якого ви можете прикрасити свої нігті ефектним дизайном з точками, милими квітковими композиціями або відтворити який-небудь незвичайний абстрактний малюнок.ДОТС можна намалювати точки будь-яких розмірів, об’єднуючи їх в вишукані орнаменти і химерні візерунки. Надзвичайно стильно виглядає гороховий манікюр або яскраві флористичні композиції, виконані за допомогою цього інструменту. Якщо ви не знаєте, як зробити малюнок на нігтях ДОТС, то представлена ​​нижче техніка виконання подібного дизайну в домашніх умовах виявиться для вас дуже корисною.

 1. Перш ніж почати малювати, зробіть попередній манікюр, надавши нігтиками доглянутий вигляд.Потім нанесіть на нігті базове покриття прозорого кольору.
 2. Виберіть відтінок лаку, який вам до душі, і покрийте їм нігтьові пластини в два шари. Дайте йому підсохнути.
 3. Тепер можна приступати до процесу малювання на нігтях. Для цього візьміть лак, який контрастний основному покриттю, і умочіть в нього ДОТС. Тепер потрібно намалювати акуратні точки, формуючи пелюстки квітки і його серцевину.
 4. Створений своїми руками квітковий малюнок покрийте топом, щоб закріпити красивий манікюр.

За допомогою точок можна робити різні ефектні малюнки на нігтях, прикрашаючи отриманий дизайн стразами, блискітками або іншими елементами декору. На нашому сайті ви знайдете для себе багато цікавих ідей для малювання ДОТС, а додаткові відео уроки допоможуть швидше освоїти це мистецтво.

Техніка створення витончених візерунків за допомогою голки

Малювати голкою на нігтях зовсім не складно, оскільки подібна техніка доступна навіть для новачків у сфері нейл-арту.Найвитонченіші і філігранні малюнки виходять саме з допомогою голки. Завдяки вдало підібраним відтінкам можна намалювати незвичайний абстрактний орнамент або квітковий візерунок, який перетворить ваші нігті. Продовжуючи наші уроки нейл-арту, ми пропонуємо вам ознайомитися з технологією виконання малюнків на нігтях вдома. Коротка покрокова інструкція складається з таких етапів.

 1. Нанесіть на нігті базу і покрийте їх лаком вподобаного відтінку.
 2. Далі необхідно робити все дуже швидко.Не чекаючи повного висихання покриття, нанесіть кілька крапель контрастного лаку на нігті. Щоб манікюр виглядав гармонійно, підбирайте кольору, виходячи з вдалого поєднання цих відтінків між собою.
 3. Тепер за допомогою голки необхідно намалювати на нігтях обраний дизайн. Для цього невисохлі краплі з’єднуються голкою за певною схемою. Вибрати візерунок ви можете, подивившись відео уроки, де представлені різні схеми малювання за допомогою голки.
 4. На завершення покрийте нігті закріплювачем, щоб додати блиску і стійкості вашому манікюру.

Тепер ви знаєте, як малювати на нігтях в домашніх умовах, використовуючи при цьому звичайну голку. Подібна техніка малювання дозволяє експериментувати з кольорами і відтінками, створюючи при цьому різні варіанти стильного дизайну.

Гарний манікюр за допомогою кисті для нейл-арту

Пензлик є одним з найскладніших інструментів для малювання на поверхні нігтів. Існує величезна кількість манікюрних пензликів, за допомогою яких можна робити дизайн будь-якої складності в домашніх умовах.Серед них є кисть-лайнер, призначена для того, щоб малювати філігранні візерунки. Також ви можете намалювати розкішний квітка плоскою кистю або пензлем-пелюсткою. Віялова кисть використовується для того, щоб робити різний декор, використовуючи при цьому кольоровий пісок або гліттер. Серед великої кількості пензликів для нейл-арту новачкам краще зупинити свій вибір на лайнері.

Він являє собою тонку кисть-волосок, за допомогою якої можна малювати дрібні елементи, чіткі прямі лінії і завитки.Зручний інструмент припаде до смаку недосвідченим художникам, оскільки подібна техніка малювання не вимагає певних навичок і умінь і здійсненна в домашніх умовах. З такою кистю ви без праці освоїте нескладний, але дуже актуальний тваринний принт, намалювати який дуже легко. Щоб зрозуміти, як правильно малювати на нігтях лайнером, ми пропонуємо вам ознайомитися з етапами виконання манікюру, в основі якого лежать малюнки в стилі зебри. Освоїти пізнавальні уроки художнього манікюру вам допоможе наша покрокова інструкція.

 1. Після повного висихання базового покриття нанесіть на поверхню нігтів білий лак в два шари. Не починайте малювати, поки лак не висохне остаточно.
 2. Тепер вам потрібно намалювати красиві чорні смужки за допомогою кисті-лайнера. Це потрібно робити акуратно, щоб не довелося починати все спочатку.
 3. Одержаний чорно-білий принт покрийте шаром закріплювача.

Тепер у вас з’явилася можливість в будь-який час радувати себе стильним дизайном, який легко здійснимо в домашніх умовах.

Ми сподіваємося, що представлені уроки нейл-арту виявляться для вас корисними та пізнавальними. На закінчення пропонуємо вам ще один стильний дизайн, що чудово поєднується з будь-яким нарядом і відповідний для всіх випадків життя. Пам’ятайте, ми вчимося малювати на нігтях, щоб дарувати собі незабутні хвилини творчого натхнення і емоційного підйому . Творіть і будьте красивими!

.