Ногти

Як фарбувати правильно нігті різними кольорами: Як нафарбувати нігті двома кольорами. Як правильно підібрати кольори: Фото + Відео

Різнокольоровий Манікюр, Як Нафарбувати Нігті Різними Лаками
 string (10) "error stat"
 
 string (10) "error stat"
 
 string (10) "error stat"
 

Різнобарвний манікюр, з’явившись кілька років тому, залишається в моді досі. І здається, ніколи з неї не вийде. Адже в ньому закладено невичерпна кількість варіацій, які приходять на зміну одна одній. Від банального манікюру-веселки і нігтів різних відтінків в одній колірній гамі, до смугастого малюнка, вишуканого омбре, манікюру по фен-шуй і дизайнерських творів нейл-арту.Ми розповімо вам про найпопулярніші техніках виконання різнобарвного манікюру, а також навчимо, як поєднувати кольори.

Разноцветные ногти с рисунком

Різнокольорові нігті з малюнком.

Модний омбре

Дуже популярною стала техніка омбре – це градієнт двох кольорів, або плавний перехід від одного до іншого, від нижнього краю нігтьової пластини до верхнього. У салонах роблять омбре за допомогою спеціальних інструментів, а в домашніх умовах його запросто можна зробити наступним способом:

 • Спочатку накрасьте нігті одним кольором, який ви вибрали в якості основного (який залишиться незмінним біля основи нігтьової пластини).
 • На вологим спонжем або губці намалюйте лаком смугу основного кольору і, без пробілу, смугу другого.
 • Притуліть спонж до нігтя, злегка потримайте – і ви побачите плавний перехід кольору на вашому пальчику.
 • Лак залишиться і на шкірі, тому потрібно відразу прибрати зайву фарбу за допомогою ватної палички, змоченої в рідині для зняття лаку. Щоб фарба з шкіри легше віддалялася, перед початком манікюру намажте пальці жирним кремом.
 • Зверху градієнта нанесіть закріплювач або будь безбарвне покриття.

Маникюр омбре

Модний в минулому і поточному сезоні омбре.

Скотч – тренд сезону

Нейл-майстри придумали використовувати в роботі скотч, щоб легко робити смугастий манікюр. І скотч вже став невід’ємною частиною любителів нігтьового мистецтва, адже з його допомогою виходить створювати рівні кордону між квітами і малювати всілякі складні візерунки, проявляючи політ фантазії. З скотча вирізують смужки, рівні або зигзагоподібні. Приклеюють їх на ніготь (на ту частину, яку не треба зафарбовувати в даний момент), і розфарбовують вільну частину нігтя.Чекають висихання і приклеюють іншу смужку.

Рада, що не пошкодити поверхню скотчем: перед наклеюванням смужки зі скотчу на ніготь, пару раз приклейте її на тильну сторону кисті і відклейте. Можна малювати горизонтальні, вертикальні, діагональні смужки або зигзаги. Наприклад, взяти 4 пастельних відтінку – блакитний, білий, помаранчевий, зелений – і намалювати ними 4 діагональних смужки на кожному нігті. Виглядає дуже красиво.

Маникюр с полосками

Гарний манікюр з смужками.

Різновид смугастого манікюру – смужки з блискітками і стразами. Тобто можна урізноманітнити попередній варіант, акуратно намалювавши тонкі лінії лаком з блискітками на кордонах кольорових смужок. На жодному з кордонів приклеїти стразу. Такий варіант більше підходить для вечірнього заходу.

Ще один варіант смугастого дизайну – смугастість в одній колірній гамі. Наприклад, можна зробити лимонний манікюр. Покрити все нігті світлим відтінком жовтого. А потім, використовуючи трафарети зі скотчу, зробити візерунки більш світлим або темним жовтим.По-літньому і радісно виглядає такий дизайн, що не буйство фарбами, але різний на кожному пальці. Один ніготь можна залишити без візерунка, на іншому намалювати одну вертикальну смужку, на іншому дві діагональних, на третьому трикутник і так далі, слідуючи за фантазією.

Желтый маникюр в полоску

Жовто-білий манікюр в смужку і в горошок.

Манікюр по фен-шуй

Виявляється, красивий гармонійний манікюр, коли два нігтя пофарбовані одним кольором, а три – іншим, родом з вчення фен-шуй.Зараз послідовність чергування квітів на пальцях вибирають абсолютно будь-яку, але не завжди виходить вдало, а манікюр по фен-шуй дійсно виглядає найбільш привабливим. Отже, одним кольором покривають всі нігті, крім безіменного і середнього, а ці два фарбують іншим. Чому? Тому що середній палець вважається пальцем Сатурна, який впливає на успіхи в кар’єрі, бізнесі і творчості. А безіменний – пальцем Сонця, він впливає на бажаність і затребуваність жінки у протилежної статі.

Класичний манікюр по фен-шую робить контрастні нігті тільки на правій руці, ліву залишає з одним основним відтінком. Це пов’язано з тим, що права рука вважається найголовніше і відповідає за віддачу, а чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Тобто виділяємо пальці Сатурна і Сонця на правій руці – і чекаємо удачу! Звичайно, багато хто робить подібну забарвлення на обох руках, і вона теж виглядає красиво, але вже не має відношення до древнекитайскому вченню.

Фен-шуй маникюр желтый с фиолетовым

Манікюр по фен-шуй – два нігтя правої руки фіолетові, три – жовті.

Манікюр по фен-шуй можна урізноманітнити, намалювавши ієрогліфи. Вони рідко зустрічаються в нейл-арте, тому по-перше, ви будете оригінальною, по-друге, будете притягати позитив, любов і щастя, якщо підберете відповідні ієрогліфи, уважно вивчивши їх значення.

Кожен ніготь – свого кольору з однієї колірної гами

Ви вибираєте одну колірну гаму, наприклад, червону, і підбираєте 5 лаків, наприклад, бордовий, яскраво-червоний, яскраво-червоний, блідо-червоний і рожевий.

Або коричневій гаммі: темно-коричневий, кавовий, світло-коричневий, темно-бежевий і світло-бежевий. Але можна схитрувати і купити не 5 лаків, а 2: наприклад, червоний і білий, і змішувати їх, для кожного нігтя все більше розбавляючи червоний білим. Нейл-стилісти радять дотримуватися певної послідовності в градації відтінків для цього виду манікюру: самим темним лаком фарбувати мізинець, інші світліше, аж до самого світлого на великому пальці. Найпопулярніша колірна гамма в такому дизайні – від фіолетового до лавандового.Ногти в розовой цветовой гамме

Нігті в рожевій кольоровій гамі.

Манікюр-веселка

Класичний манікюр-веселка підходить не всім і не завжди. Він дуже літній, веселий і дитячий. Кожен ніготь малюється різним кольором з будь-яких кольорових гам, або на кожному малюються смужки, що повторюють веселку. Такий дизайн дуже яскравий і кричущий. Але є альтернатива: веселка приглушених кольорів. Для кожного нігтя вибирається свій різний матовий відтінок, наприклад, ніжно-блакитний, блідо-салатовий, бузковий, світло-жовтий, фісташковий, персиковий, пастельно-рожевий.

Фарбують в довільному порядку. Виглядає такий дизайн дуже свіжо і ніжно. Для манікюру-веселки не підходять чорний і білий кольори, а також перламутрове покриття. У каждого ногтя свой цвет

У кожного нігтя свій колір.

Один контрастний ніготь

Модний сьогодні і манікюр тільки з одним контрастним нігтем на безіменному пальці. Акцент саме на безіменному пальці виглядає найбільш елегантно і жіночно, ніж на будь-якому іншому пальці. Всі нігті покривають одним кольором, а безіменний – іншим, як правило, контрастним.Красиво, коли один ніготь роблять повністю золотим або срібним, а також малюють на ньому малюнки, орнаменти, прикрашають стразами і т.п.

Красный маникюр с рисунком на безымянных пальцах

Червоний манікюр з малюнком на безіменних пальцях.

Як правильно підібрати два кольори для манікюру

Якщо ви робите манікюр-веселку (де берете кольору в довільному порядку, або за принципом справжньої веселки) або манікюр з різноманітними відтінками в одній колірній гамі – тут все зрозуміло. А як виконувати дизайн, в якому використовуються тільки два кольори? Наприклад, з контрастним нігтем на безіменному пальці або омбре.Щоб ваш манікюр не виглядав позбавленим смаку, вам потрібно правильно поєднувати кольори, керуючись колірними комбінаціями.

Найпростіша комбінація – монохромна. Відповідно до неї, поєднують різні відтінки і насиченість одного кольору. Наприклад, темно-зелений і світло-зелений, червоний і рожевий, темно-синій і блакитний, фіолетовий і бузковий, коричневий і світло-коричневий. Це найбільш гармонійний тип поєднання.

Розово-фиолетовый маникюр

Рожево-фіолетовий оригінальний манікюр.

Друга комбінація – родинні кольору. Вони взяті з сусідньої гами в колірному колі. Наприклад, поєднуються зелений і жовтий, червоний і помаранчевий, салатовий і блакитний. До речі, підбираючи споріднені кольори, можна не дотримуватися аналогичность відтінків, тобто вибирати темний в одній гамі і світлий в другій гамі. Комбінація родинних квітів виглядає завжди цікаво.

Третя комбінація – контрастні кольори. Вони беруться з двох прямо протилежних кольорових гам в колірному колі. Тобто червоний і зелений колір, жовтий і фіолетовий, помаранчевий і синій.А ось в цій комбінації, навпаки, важливо дотримуватися ідентичність глибини відтінків. Яскравий зелений використовуємо тільки разом з яскраво-червоним, а світлий салатовий – зі світло-рожевим. Комбінація контрастів – сама помітна, яскрава, але при цьому гармонійна, адже підібрана вона по «законам» кольору.

Черно-белый маникюр

Стильний чорно-білий манікюр.

З іншого боку, в поєднанні кольорів використовують ахроматичні кольори – це білий (молочний, бежевий) і чорний (з сірими відтінками). Їх можна поєднувати як разом, так і окремо з будь-яким іншим кольором з колірного кола.Знання законів поєднання відтінків плюс ваша фантазія – запорука чудового манікюру!

Якщо у вас виникли питання – залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них

Як нафарбувати нігті двома кольорами

Багато дівчат, які прагнуть прикрасити свої нігтики самостійно, задаються питанням про те, як нафарбувати нігті двома кольорами відразу. Природно, цікавить їх винятково стильні дизайн в результаті. Нічого складного або нездійсненного в процедурі немає.

Як нафарбувати нігті двома кольорами

М’ятний дизайн

М’ятний дизайн

Для виконання такого дизайну буде потрібно всього два лаку – білий і бірюзовий. Цього цілком достатньо, незважаючи на те, що на фотографії показаний навіть не двоколірний манікюр.

Крім лаків потрібно ще і палітра, в якій потрібно буде змішувати кольору. Спочатку нігті перекривають основою для манікюру. Коли вона просохне, в палітрі змішують лаки так, щоб вийшов дуже світлий м’ятний відтінок.

Саме його і наносять на один-два пальчика. Потім в відтінок в палітрі додають ще трохи бірюзового лаку, щоб тон вийшов темніше. За допомогою звичайного пензлика нігті покривають в отриманий колір.

Далі в палітрі роблять ще яскравіше відтінок. Працювати потрібно швидко, щоб матеріал не встиг загуснути і висохнути. Отриманий колір наносять на вибрані пальчики. Готовий і висохлий дизайн перекривають закрепителем або прозорим лаком для закріплення.

Це тільки один спосіб того, як нафарбувати нігті двома кольорами відразу.Існує ще маса інших технологій, які доступні в домашніх умовах. При цьому наявності особливих інструментів не потрібно.

Найпростіше поєднання

Просте поєднання

Немає нічого простіше, ніж зробити двоколірний манікюр. Досить підібрати лише два кольори для дизайну. Наприклад, жовтий і бузковий – це хіти 2015 року.

Спочатку виконується косметичний манікюр – нігті обпилюються, шліфуються, кутикула видаляється. Вся поверхня переривається прозорим лаком цілком.Коли вона просохне, нігтики покриваються лаками. Один-два – бузковим, інші – жовтим.

З гель-лаком працювати трохи складніше, ніж з простим лаком для нігтів. Однак в домашніх умовах можливо і це. Спочатку на нігті наноситься спеціальна прозора база в тонкий шар. Вона сохне в ультрафіолетовій лампі всього кілька секунд.

Потім наноситься гель-лак. В тонкий, майже прозорий шар. Після його полімеризації під променями лампи дію повторюється, щоб відтінок вийшов максимально яскравим і насиченим.Двоколірний манікюр в цьому випадку не тільки протримається довше, але і виглядати буде більш гладким і соковитим. Закріплюється геь-лак спеціальним прозорим топом.

Колірна гамма може бути будь-який, за бажанням. Багато дівчат віддають перевагу гель-лаків, ніж простим лаків для нігтів, оскільки перші тримаються набагато довше на нігтях без шкоди для зовнішнього вигляду.

Проста геометрія

Геометричні фігури

Такий подвійний манікюр зробити за допомогою звичайного лаку для нігтів можна в лічені хвилини.Все, що потрібно:

 • чорний лак для нігтів;
 • сріблястий лак з щільним глитер;
 • закріплювач;
 • тонка кисть.

На підготовлені нігті спочатку наносять чорний лак в один нещільний і тонкий шар. Коли він просохне, дія повторюється ще раз. За допомогою тонкої кисті і сріблястого лаку з щільним глитер промальовувалися тонкі лінії на безіменному пальці. Точно такі ж, як і на фото.

Тим же сріблястим лаком перекривається половина кожного нігтя.Щоб це було простіше зробити, можна прикласти рівний аркуш паперу або приклеїти скотч, як трафарет, на другу половину нігтя.

Після повного висихання дизайну імпровізований трафарет прибирають, а закрепителем перекривається отриманий манікюр. Колірна гамма може бути будь-хто. Розділову смугу (стик двох кольорів) можна промальовувати окремо. Наприклад, як на фото нижче.

Проста геометрія з смужкою

У домашніх умовах нерідко за допомогою губки створюють простий двоколірний градієнт.Як це можна зробити красиво і акуратно, показано у відео. Майстер детально розповідається, як саме потрібно наносити матеріал на губку, а потім переносити його на нігті. Складнощів виникнути при самостійному виконанні не повинно.

Подвійний манікюр ідеально підходить в якості щоденного нейл-арту. Якщо ж виконувати його за допомогою гель-лаку, то термін носіння істотно збільшується – до чотирьох тижнів без змін кольору і структури манікюру.

Робота з гель-лаками

Якщо з двоколірним манікюром гель-лаком, виконаним в технології покриття нігтя одним кольором, все досить просто, то з поєднанням двох кольорів на одному нігті – не зовсім.

Гель-лак нерідко має рідку консистенцію, тому він змішується на одному нігті моментально. Цього можна уникнути, якщо дотримуватися просте правило – кожен мазок потрібно полимеризовать в ультрафіолетовій лампі протягом декількох секунд.

В цьому випадку матеріал не буде зливатися в єдину пляму на стику. Деякі майстри навіть підкладають листок паперу ребром між двома кольорами гель-лаку на нігті. Це теж допомагає уникнути змішування відтінків.

Перед тим, як нафарбувати нігті двома кольорами, потрібно правильно підібрати відтінки.Вони не тільки повинні підходити один одному, але і гармонійно поєднуватися з гардеробом і вибраними аксесуарами. Особливо якщо планується довготривалий дизайн.

Полімеризація гель-лаку залежить і від фірми матеріалу, і від потужності ультрафіолетової лампи. Тому потрібно уважно читати інструкцію до засобу перед його нанесенням.

Як нафарбувати нігті двома кольорами: поєднання кольорів і лаків

Двоколірний манікюр – дуже широке поняття, яке об’єднує в собі цілий ряд стилів дизайну нігтів.Запорука краси такого нейл – арту в правильному підборі відтінків. Вони повинні бути не тільки однаковими по щільності, але і по насиченості, теплоті і іншим художнім характеристикам. У даній статті ми постараємося допомогти Вам визначитися з вибором того, як саме нафарбувати нігті двома кольорами.

Французький манікюр

Двоколірний манікюр

Улюблений більшістю модниць френч, по суті своїй також являє собою манікюр з двох кольорів лаку. Дійсно, адже Ви використовуєте не тільки білий колір для покриття вільного краю, а й ніжний і напівпрозорий рожевий або персиковий відтінок.Такий манікюр актуальний завжди і ніколи не вийде з моди. Навпаки, все більше і більше нових ідей з’являється у майстрів нігтьового сервісу щодо цього дизайну.

Наприклад з’явилося нове прочитання поняття двоколірний френч. Тепер нігтьове ложе можна покривати будь-яким, навіть самим фантазійним кольором, а вільний край – контрастним йому. На наступному нігті відтінки можна поміняти місцями. Найбільш ефектно при цьому виглядає таке поєднання кольорів лаку для нігтів, як чорний і червоний, чорний і фуксія, рожевий і м’ятний.Для прихильниць стриманого дизайну можна порекомендувати поєднання теплого бежевого або пісочного і рожевого.

У тому, як красиво нафарбувати нігті двома кольорами таким чином немає нічого складного. Спочатку із застосуванням смужок для френча забарвлюється вільний край звичним чином. Після його висихання смужка видаляється і починається робота іншого. Вона наклеюється зворотним чином, тобто безпосередньо на вільний край, паралельно лінії посмішки. Тепер другим кольором забарвлюється нігтьове ложе і після висихання смужка також видаляється, а весь ніготь покривається закрепителем.

Місячний манікюр

Поєднання кольорів в манікюрі

Такий стиль оформлення нігтьової пластини також називається зворотний френч. Сенс його в тому, що трафарет для французького манікюру наклеюється паралельно кутикуле. Таким чином біля неї формується півмісяць, який зафарбовується кольором, контрастним відтінку решти нігтя.

Іноді такий місячний манікюр різними лаками зустрічається в дещо іншому вигляді. Трафарет для френча наклеюється не паралельно кутикуле, а навпаки.Таким чином біля основи нігтя формується еліпс.

Особливо добре виглядає такий дизайн при зафарбовуванні півмісяця або еліпса блискучими покриттями. Найбільш виграшними виглядає поєднання золотого і синього кольорів на нігтях. Також підійде поєднання зелений – золотий, червоний – золотий, червоний – срібний, чорний – золотий, блакитний срібний і т.п. Також такий манікюр може доповнюватися по лінії усмішки стразами і іншими декоративними елементами.

Градієнт

Як пофарбувати нігті двома кольорами

Якщо Ви ніяк не можете визначитися, яким кольором нафарбувати нігті, то варіант градієнта якраз для Вас.Сенс цього дизайну полягає в тому, що на нігті відбувається плавний перехід з одного кольору в інший. Такий манікюр виконується за допомогою спонжа, яким наноситься відбиток лаку на пластину. Перед цим лаки попередньо змішуються на палітрі таким чином, щоб вийшов плавний перехід.

Такий дизайн може виглядати як досить ніжним так і веселим і молодіжним. Найбільш вдале поєднання кольорів в манікюрі виходить тоді, коли лаки однакові по консистенції і щільності покриття.Крім того, бажано, що б тону не відрізнялися і за насиченістю. У рідкісних випадках виходить створити цікавий ефект, розтягуючи таким чином напівпрозорий тон по щільному покриттю.

Цікаве поєднання лаків для нігтів в стилі градієнта виходить якщо поєднати теплий рожевий і теплий бежевий відтінки. Також досить незвично виглядає фарбування в бірюзово – зелений колір, через м’ятний.

Варто згадати, що градієнт (або як його ще називають омбре) може являти собою не тільки манікюр двоколірний, як на фото.Виконувати його можна в три і більше кольору. Кількість використовуваних відтінків залежить тільки від площі нігтьової пластини і майстерності фахівця, який береться робити даний дизайн.

Графічний манікюр і орнаменти

Манікюр різними лаками

Якісний манікюр в домашніх умовах з двох кольорів можна виконати і завдаючи орнаменти та візерунки. Наприклад в даний час в тренді знаходиться графічний дизайн. Він передбачає використання геометричних фігур для побудови узору.Найбільш часто зустрічаються такі елементи як смуги, кола, квадрати і трикутники. Поєднання лаків на нігтях при цьому буває таким як на фото, тобто дуже контрастним.

Найбільше підійдуть червоний, синій і жовтий відтінки. Основна вимога до того, як пофарбувати нігті в два кольори в цьому випадку – відтінки повинні бути локальними і насиченими, не допускається поява півтонів і невизначених або пастельних відтінків.

Ще одна цікава ідея, як нафарбувати нігті двома кольорами, представлена ​​на фото.Полягає вона в нанесенні етнічного орнаменту – Трібал (трайбл). Цей візерунок більшого всього нагадує одноколірну класичну татуювання. Виконується він найчастіше чорним кольором на світлому, на щільному покритті фону. У таких орнаментах можуть вгадуватися мексиканські, індіанські і інші мотиви.

Найбільш вдале поєднання кольорів на нігтях так само представлено на фото. Це можуть бути групи білий – чорний, білий – червоний – чорний, жовтий – червоний – чорний і т.п. Багато в чому правила поєднання кольорів тут схожі з правилами для графічного дизайну, важлива контрастність і локальність відтінків.

Романтичний манікюр

Французький манікюр

Нижче наведемо кілька ідей того, як фарбувати нігті різними кольорами для створення романтичного ефекту. Головне правило для такого стилю – об’єднання в дизайні ніжних і пастельних тонів. Відмінно виглядає пара рожевий – білий, бежевий – рожевий, м’ятний – рожевий, блакитний – лососевий, білий – блакитний, м’ятний – блакитний (для легкого нюансную ефекту) і т.д. Фарбування нігтів двома кольорами в такому стилі представлена ​​на фото.

Дуже цікавою ідеєю того, як пофарбувати нігті двома кольорами є створення романтичного «горошку». Для цього Вам знадобиться ДОТС – спеціальне пристосування для нанесення рівного кола або точки на нігтьову пластину. При цьому добре б розмістити горошок на ділянці від початку вільного краю і до середини пластини. При цьому у вільного краю кружечки можуть бути більшого діаметра. А з наближенням до середини пластини перетворюватися в точки.

Однотонне покриття

Поєднання кольорів лаку для нігтів

В даний час на піку моди знаходиться наступна ідея, як нафарбувати нігті різними кольорами – чергування суцільного відтінку на різних нігтях.При цьому кольори вибираються досить веселими і насиченими. Найкраще манікюр виглядає саме в даних відтінках. Поширеним варіантом є покриття нігтя на безіменному пальці лівої руки, наприклад, рожевим лаком, а всіх інших нігтів – м’ятним. При цьому на правій руці відтінки міняються місцями.

Ще один варіант, як можна зробити манікюр з різними лаками, представлена ​​на фото. Це просте чергування кольору на пальцях. Тобто нігті кожної руки через один покриваються одним кольором, а потім залишилися фарбуються в другій колір.Такий манікюр виглядає досить цікаво і незвично, хоча його, мабуть, можна віднести до молодіжних варіантів.

Цікава, але більш складна ідея того, як красиво нафарбувати нігті двома кольорами також представлена ​​на фото. Технічно такий манікюр виконується досить легко, але для нього потрібно мати під рукою трафарети для манікюру. Сенс такого манікюру в тому, щоб покрити всі нігті одним щільним кольором, а після висихання лаку на одному або двох нігтях розмістити смуги іншого відтінку.Таким чином всі нігті стануть однотонними, а один або два – смугастими з переважанням основного тону манікюру.

Існує також багато ідей найпростіших дизайнів, які припускають просто покриття кожної пластини двома різними кольорами з наявністю чіткої межі. Така межа може проходити вертикально, горизонтально або по діагоналі. Її можна додатково декорувати стразами і блискітками.

Різний колір нігтів

Ще цікавий двоколірний манікюр можна зробити, використовуючи звичайну голку або зубочистку.Для цього досить нанести на нігті два кольори лаку таким чином, щоб між ними утворилася чітка межа. Не чекаючи висихання поводите зубочисткою від однієї сторони нігтя до іншого формуючи зигзаг. Кордон придбає складні і химерні обриси.

Крім того, щоб нафарбувати нігті різними лаком і отримати професійний ефект, як на фото, потрібно мати фантазію. Всі стилі і описані вище типи манікюру можна поєднувати, комбінувати і доповнювати. Тоді Ваш нейл – арт буде дійсно унікальним.В кінцевому підсумку все залежить від Ваших креативності та гарного смаку.

З нашої статті Вам, напевно стало ясно, що таке двоколірний манікюр і як його зробити. Однак приклади наведені тут аж ніяк не обмежують Вашої фантазії. Творіть і зробіть Ваші нігтики унікальним твором мистецтва! У висновку пропонуємо Вам подивитися ролик, в якому розповідається, як нафарбувати нігті двома кольорами, відео призначене для навчання, а тому, зрозуміти все, що відбувається стане досить легко.

як фарбувати нігті різними лаками?

Справжня леді дбає про свою зовнішність від коренів волосся до кінчиків нігтів. Красиві руки і бездоганний манікюр – ознака гарного смаку і внутрішньої гармонії жінки. 2014 привніс в нейл-арт більше яскравих фарб і найнеймовірніших сполучень. Сміливі і креативні варіанти декору як не можна краще відображають емоційний стан жіночої душі, яка схильна до частих перепадів настрою. Різнобарвний манікюр – один із способів проявити свою індивідуальність і зарядитися позитивною енергією.Кольорові красиві нігті стали досить популярними в 2010 році, і вони до сих пір є одним з найбільш цікавих варіантів стильного дизайну.

Незважаючи на те, що нігті, покриті різними кольорами лаку, виглядають дещо безтурботно і легковажно, при вдало підібраному вбранні та аксесуарах такий манікюр прекрасно доповнить будь-який образ. У 2013 році різнокольоровий дизайн прикрашав нігті сміливих дівчаток-підлітків і вишуканих модниць. Зараз же нафарбувати кожен нігтик в свій колір може собі дозволити будь-яка дівчина. Головною умовою для такого оригінального нейл-арту вважається загальна гармонія кольорів лаку з обраним стилем і гардеробом .

Кольоровий манікюр може бути виконаний різними способами. Ми розглянемо найпоширеніші варіанти яскравого нейл-арту, який складається з декількох відтінків лаку. Для тих, хто ще не пробував робити дивовижний манікюр на нігтях різними кольорами, ми пропонуємо подивитися колекцію фото, яка за традицією представлена ​​в кінці нашої статті. Можливо, побачивши, як шикарно виглядають різнокольорові лаки на поверхні нігтів, багато дівчат наважаться на такий сміливий і оригінальний експеримент.

Плавний перехід кольору в стилі омбре

Одним з найактуальніших і затребуваних дизайнів в 2014 році вважається манікюр омбре. В даному нейл-арте поверхню всіх нігтів слід фарбувати лаками, які відносяться до однієї гамі кольорів. Принцип створення цікавого дизайну досить простий. Наприклад, якщо ви бажаєте різнокольоровий манікюр в синіх тонах, то кожен пальчик потрібно нафарбувати в свій відтінок кольору індиго. Поєднання темно-синього, яскраво-бірюзового, блакитного, ніжно-блакитного і майже прозорого блідого лаку створить неповторний градієнт, який повинен охопити всі нігті однієї руки.Для такого манікюру необхідно використовувати лаки однієї фактури, щоб пальчики відрізнялися тільки відтінком. Якщо ви вирішили зробити омбре за допомогою матового лаку, то не використовуйте для одного або декількох нагідок глянсове покриття, щоб не порушити цілісність дизайну.

Досить складно знайти кілька близьких відтінків, щоб різнокольорові нігті в стилі омбре виглядали гармонійно. Вихід є: ви можете з двох лаків спробувати створити всю палітру необхідної тональності. Змішуючи кілька крапель світлої фарби з більш темною, можна отримати бажаний колір.Результат такого експерименту ви можете оцінити по невеликій фото інструкції.
Поступово збільшуючи пропорції, ви можете робити відтінок яскравішим або світліше. Фарбувати кожен нігтик потрібно так, щоб він був на один або два тони темніше попереднього. Поглянувши на фото, ви зрозумієте, як за допомогою двох відтінків можна зробити модний в 2014 році манікюр, який викликає захоплення своєю елегантністю.Фен-шуй – гармонія фарб на ваших нігтях

Для багатьох дівчат манікюр – це не просто один із способів висловити свою індивідуальність, а ще й можливість за допомогою нейл-арту спробувати впливати на свою долю.Різнобарвні нігті привертають увагу не тільки людей, а й вищих сил. Мудрі старці Сходу вважають, що кожен пальчик відповідає за певну сферу життя, і від того, яким кольором його нафарбувати, може залежати подальша доля людини.

Якщо ви хочете дізнатися, як фарбувати нігті, щоб удача вам посміхнулася, необхідно ознайомитися з прихованим значенням кожного пальчика вашої руки, а також визначити, до якої з п’яти стихій природи ви ставитеся. Це допоможе вам залучити гармонію в ваше життя.Якщо ви всерйоз цікавитеся цією темою, неодмінно прочитайте статтю про манікюр по фен-шуй.

Роблячи різнокольоровий манікюр в стилі фен-шуй, зверніть увагу, що виділяти слід лише нігті на правій руці, оскільки саме вона притягує позитивну енергію. Правильно підібране поєднання відтінків перетворить кольоровий дизайн в джерело гармонії і умиротворення. Погляньте на галерею яскравих фото, на яких представлені варіанти фен-шуй манікюру, щоб відчути глибоку філософію стародавнього східного вчення.Буйство відтінків райдужного нейл-арту

Дуже ефектно виглядає різнокольоровий дизайн, якщо нафарбувати нігті всіма кольорами веселки. Подібний манікюр може бути виконаний на обох руках. Починаючи з мізинця лівої і закінчуючи мізинцем правої, один колір лаку змінюється іншим, створюючи райдужний ефект. Наприклад, можна взяти за основу традиційне поєднання відтінків. Такі лаки, як чорний, фіолетовий, темно-синій, бірюзовий, зелений, салатовий, жовтий, помаранчевий, червоний і рожевий красиво виглядають на поверхні нігтів в єдиному ансамблі.

Мода 2014 роки не накладає ніяких заборон на різнокольоровий манікюр, тому можна фарбувати нігті в довільному порядку, використовуючи для цього різні кольори і відтінки. Насичені або стримані, матові або глянцеві лаки додадуть легкості і безтурботності і освіжать навіть найсуворіший образ. Щоб зробити неповторний кольоровий нейл-арт, досить просто нафарбувати кожен нігтик в свій колір. Подивіться на фото, і ви зрозумієте, що від яскравого райдужного манікюру неможливо відірвати погляд.Стильні ідеї кольорового дизайну

Варіанти барвистого манікюру з використанням декількох кольорових лаків можуть бути різними. Чітких рамок і обмежень тут немає. Потрібно лише враховувати, що різнокольорові нігті повинні відображати ваш настрій, завершуючи яскравий образ, а всі відтінки повинні гармоніювати між собою. Хтось любить фарбувати нігтьову пластину двома різними лаками, чергуючи їх між собою. Кому-то по душі виділяти лише один безіменний пальчик іншим відтінком або прикрашати його додатковим декором у вигляді малюнка, Гліттера або страз.

Соковиті і яскраві ідеї кольорового дизайну нігтів ви побачите в колекції фото, яку ми для вас підготували. Вибір великий, і кожна дівчина знаходить щось своє з широкого різноманіття стильних нейл-артов. Головне, щоб від одного погляду на дивовижний манікюр, виконаний різнокольоровими лаками, особи оточуючих світили щирими посмішками.

На завершення пропонуємо вам дізнатися, що радять фахівці в області нігтьового сервісу щодо модного нейл-арту.Короткий відеоролик містить загальні рекомендації по догляду за жіночими ручками і створення елегантного дизайну. Віддайте влади райдужних відтінків і їх неймовірних поєднань. Дозвольте собі зануритися в світ фарб і відчуєте прилив позитивних емоцій!

Як нафарбувати короткі нігті в домашніх умовах. Способи нафарбувати нігті, використовуючи два різних кольори. Як нафарбувати нігті на правій руці

Чому два нігтя фарбують в інший колір

 • Чому два нігтя фарбують в інший колір
 • Як нафарбувати лаком нігті
 • Як нафарбувати короткі нігті

Вперше такий варіант фарбування нігтьових пластин запропонувала Христина Фітцджеральд – легендарна особистість, відома всім, хто цікавиться мистецтвом манікюру.Вже не один десяток років вона займається розробкою продуктів по догляду за шкірою рук і нігтями класу люкс, декоративних нейл-препаратів під власним брендом, створенням інструментів для манікюру. Христина Фітцджеральд співпрацює з модними журналами Vogue і Numero, не дивно, що манікюр з різними відтінками лаків став популярний у всьому світі. Виділення двох нігтів іншим кольором називають манікюром по феншуй, або астрологічним. В цілому його дійсно можна віднести до напрямку, коли тон підбирається не під одяг, а виходячи з характеру клієнта і навіть його гороскопу.

Чому саме два нігтя

Складно сказати, чим конкретно користувалася Христина Фітцджеральд, створюючи новий манікюр, класичної астрологією або східною філософією фен-шуй. В принципі це не важливо, оскільки обидва вчення пояснюють в тій чи іншій мірі її вибір. Згідно астрології, планета середнього пальця – Сатурн, саме він відповідає за успіх і везіння в справах, в кар’єрі і всім, що пов’язано з грошима. А безіменний – палець Сонця, воно не тільки притягує інші планети до себе, але і благотворно впливає на серцеві справи.

Саме щоб привернути удачу в цих сферах, нігті на середньому і безіменному пальцях можна нафарбувати лаком іншого кольору, ніж всі інші. При цьому відтінок може бути будь-яким, але якщо слідувати східним вченням, краще використовувати тони, відповідні стихії людини, це допоможе очистити його розум і відновити тіло. Зрозуміло, ніхто не забороняє поправити за допомогою манікюру справи в інших сферах життя. Великий палець відповідає за розумову діяльність, вказівний – за владу, а мізинець – за душевний спокій.

Чому на правій руці

Якщо звернути увагу на зустрічних дівчат, часто можна помітити, що вони фарбують іншим лаком по два нігтя на обох руках. З точки зору східної філософії це абсолютно неправильно. Адже кожна з рук сприяє певному впливу на ті чи інші процеси в нашому житті.

Так, щоб посилити щось, дати подій додатковий поштовх, необхідно виділити потрібну область на правій руці. А ось ліва, навпаки, впливає на те, що відбувається негативно, уповільнює процеси.А якщо нігті пофарбовані на обох руках, то ніякого результату чекати не варто, крім декоративного ефекту, такий манікюр не несе ніякого смислового навантаження.

Як можна красиво нафарбувати нігті двома кольорами (з фото і відео)

У сучасному світі жінки працюють на рівних з чоловіками, а часом і більше їх. У багатьох з представниць слабкої статі просто немає часу на відвідування косметичних салонів. Знаючи, як можна красиво нафарбувати нігті двома кольорами самостійно, будь-яка зможе зробити це в домашніх умовах.Нижче розглянуті варіанти нанесення лакового покриття в один і два прийоми. Також наведені як прості варіації, так і непрості. Як можна красиво нафарбувати нігті двома кольорами лаку – залежить від фантазії і художнього смаку модниці. В кінці сторінки запропоновано відео процесу, а поки подивіться на фото приклади незвичайного дизайну:

Як красиво нафарбувати нігті двома кольорами в домашніх умовах?

У постійному напруженому ритмі сучасна жінка не завжди може виділити час на себе.Але часом так хочеться що-небудь змінити! Тому багато хто замислюється над тим, як красиво, легко, а головне швидко, нафарбувати нігті без допомоги манікюрниці двома кольорами.

Цей спосіб хороший тим, що з його допомогою в домашніх умовах можна освіжити вже наявний на руках манікюр. З умовою, що він однотонний. Для того щоб зробити це в один крок потрібно:

 • два лаку для нігтів різного кольору
 • канцелярський скотч
 • ножиці
 • косметичний засіб, призначений для видалення лаку
 • ватяні палички або серветка

Далі все дуже просто.Перший лак наноситься на всю поверхню нігтьової пластини. Коли він повністю висохне, частина нігтя заклеюється смужкою скотчу. Стрічки краще підготувати заздалегідь. Головне, почекати поки покриття дійсно висохне, інакше стрічка зіпсує його клейкою основою, і доведеться починати все спочатку. Ватяні палички, спонж або просто серветка потрібні для того випадку, якщо раптом лак потрапив на шкіру пальця. Найчастіше це відбувається при нанесенні покриття на нігті правої руки (у правшів).

Любительки креативу можуть використовувати не тільки одну смужку скотча.Якщо вирізати дві і наклеїти одна на одну, хрестом, вийде ефект шахів. Також можна поекспериментувати з краями стрічки, зробивши їх зубчастими, місяцеподібними і т. П. Важливо не захопитися. Тому що до кінця експерименту скотч може втратити свою клейкість. У цьому випадку він буде погано триматися на нігтях і можливе попадання другого шару лаку на перший в небажаних місцях.

Як зробити, щоб вийшов гарний перехід?

Цей варіант займає менше часу. Але це не означає, що до нього варто ставитися зневажливо.Результат виходить цікавий. Отже, як зробити, щоб вийшов гарний незвичайний перехід. Для нього буде потрібно:

 • лаки двох кольорів
 • шматочок поролону (можна відрізати від губки для миття посуду)
 • рідина для видалення лаку
 • ватний спонж або паличка
 • зубочистка

Щоб вийшов гарний перехід, найкраще підійдуть монохромні кольори лакового покриття. Шматочок поролону бажано відрізати такого розміру, щоб він був трохи ширше нігтя на великому пальці.Ще слід звернути увагу на пористість матеріалу: чим вона менша, тим краще. При використанні цього способу шар на нігтях буде з бульбашками. Але не варто цього боятися. У підсумку вийде дуже симпатичний градієнтний малюнок.

Отже, шматочок поролону повинен бути злегка змочений водою. На його кінець наноситься велика кількість лаку першого кольору. Поруч, впритул, наноситься другий лак, теж в достатній кількості, але без перебору. Далі губка просто притискається до нігтя.Для кращого ефекту цю операцію потрібно виконати кілька разів.

Після нанесення, на шкірі пальців обов’язково залишиться лак. Він легко збирається за допомогою ватки і ацетону. А зубочистка потрібна для того, щоб виправити краю манікюру біля основи нігтьової пластини. Таким цікавим способом нафарбувати нігті, як цей, використовуючи два кольори, можна щодня створювати нові «хвилі».

Поролон можна замінити аплікатором для нанесення тонального крему. Але він найчастіше буває менше розміром, ніж ніготь великого пальця.В такому випадку слід скористатися спонжем для розтушовування тональної основи.

Подивіться на відео процес, як робиться градієнтний малюнок на нігтях – показана основна технологія:

Способи нафарбувати нігті, використовуючи два різних кольори

Для того щоб створити що-небудь гарне, не обов’язково бути художником. Досить мати бажання і вдохновеніе.Способи нафарбувати нігті відрізняються різноманітністю. Як, використовуючи два різних кольору, нафарбувати нігті так, щоб вийшло неповторне творіння? Досить використовувати трафарет для французького манікюру.Але тут вже доведеться виділити кілька хвилин і заглянути в найближчий косметичний магазин для його придбання. За допомогою подібних трафаретів також створюється улюблений багатьма «місячний» манікюр.

«Місячний» манікюр

Для роботи будуть потрібні два лаку різного кольору і трафарети для французького манікюру. Крім того, необхідна вправність і хоч найменший досвід. З першого разу «місячний» манікюр не завжди виходить. Тому новачкам не варто відразу засмучуватися.

Світла місяцеподібним частина нігтя біля основи і дала назву цьому манікюру.Класичний варіант – коли вона не зафарбована лаком. Але також цей двоколірний манікюр вважається святковим. Тому в сучасному світі прийнятні будь-які варіанти, в тому числі і створення малюнка лаками двох різних кольорів.

Трафарет легко закріплюється на нижній або верхній частині нігтьової пластини, тим самим створюючи бар’єр для лаків. З його ж допомогою можна нанести покриття, чергуючи кольору. У цьому випадку на руках буде або барвистий контраст, або ніжна зміна легких кольорів.

Подивіться на відео – як зробити місячний манікюр гель лаком:

«Веселка», «горошок» або пастельні тони

У цьому способі, крім лаків двох різних кольорів, знадобиться тільки ватяна паличка.З її допомогою на основу висохлого першого шару лаку наносяться смуги. Для цього її, змочену в другому лаку, провертаючи, потрібно котити по поверхні нігтя.

Паличка також допоможе нафарбувати нігті двома кольорами любителькам малюнка «горошок». Вона підходить для цього ідеально, тому що проходить в горлечко баночки лаку. На вже висохлий шар потрібно легко наносити крапочки паличкою. Для більшого ефекту варто міняти кольори основи і «горошин».

Для того щоб домогтися ефекту пастельних тонів (і не тільки) потрібно нафарбувати нігті відразу двома кольорами.А потім паличкою, змоченою у воді, їх змішувати до потрібного відтінку. Важливо робити це швидко, поки жоден з лаків не почала підсихати.

Наочно процес створення манікюру «горошок» можете подивитися на відео:

Вище перераховані основні варіанти, як можна нафарбувати нігті лаками двох різних кольорів. Фото і відео по цій темі допоможуть надалі визначитися не лише з колірною гамою, але можливо і підштовхнуть до нових ідей.

30 Лайфхак для манікюру в домашніх умовах

Ми зібрали 30 трюків і рад для дівчат, які люблять самостійно доглядати за нігтями. Як швидко висушити манікюр? Як зробити лак? Як акуратно намалювати френч? Про це і не тільки – в нашій статті.

1. Стираємо лак акуратно

Щоб після видалення червоного або іншого яскравого лаку шкіра навколо нігтів не виглядала так, ніби ви кого-то вбили або копирсалися невідомо де, перед процедурою нанесіть на руки жирний крем.

2. Видаляємо залишки лаку з шкіри

Якщо ви не скористалися попереднім радою та шкіра навколо нігтів забарвилася, усунути розлучення допоможе скотч. Липка стрічка відмінно збирає залишки лаку, особливо сріблястого.

3. Стираємо лак швидко

У манікюрних відділах косметичних магазинів продають різні засоби для швидкого видалення лаку. Представляють вони собою бульбашки з губкою, просоченою очисними рідинами. Вам не потрібно водити ваткою по нігтях: досить опустити нігтик у флакон і трохи почекати.

Такий засіб можна зробити самостійно. Візьміть невелику скляну банку, помістіть туди обрізану за розміром губку і просочіть її рідиною для зняття лаку. Принцип дії той же.

4. Знімаємо лак з блискітками

Змочіть ватні диски рідиною для зняття лаку, прикладіть їх до нігтів і оберніть кожен палець фольгою. Через 10 хвилин лак буде легко сходити, не дивлячись на блискітки.

5. Вибілюємо нігті

Іноді кольоровий лак вбирається в нігтьову пластину, залишаючи після себе некрасиву жовтизну.Позбутися від неї можна за допомогою відбілюючий зубної пасти. Візьміть стару щітку і почистіть нею нігті.

Але щоб подібних казусів не траплялося зовсім, не забувайте перед нанесенням основного лаку використовувати базове покриття.

6. ​​Рятуємо надлому ніготь

Вам потрібно чайний пакетик і прозорий лак. Нанесіть останній на пошкоджений ніготь, а потім покладіть на тріщину латочку, вирізану з чайного пакетика. Знову покрийте ніготь безбарвним лаком.

7. Зберігаємо лаки зручно

Якщо ви зберігаєте лаки в непрозорій коробці, позначте їх ковпачки відповідними відтінками. Так вам не доведеться діставати всі бульбашки в пошуках потрібного.

8. Робимо лаки самі

Якщо у вас мало лаків або ви не можете знайти в магазині потрібний відтінок, бажане можна зробити самостійно. Вам буде потрібно безбарвний лак і мінеральні тіні. Вони добре розчиняються в лаку, при цьому ви зможете регулювати насиченість кольору.

Також в саморобний лак можна додавати різні блискітки.

9. Відкриваємо флакон з лаком без праці

Якщо ковпачок лаку глянсовий, туго закручений і ніяк не піддається, впоратися з проблемою допоможуть канцелярські гумки. Намотавши їх на кришку, ви отримаєте потрібне зчеплення і без праці відкриєте лак.

10. Продовжуємо життя манікюру

Якщо хочете, щоб лак тримався довше, перед його нанесенням і нанесенням бази нігтьову пластину потрібно гарненько знежирити.Для цього протріть нігті ватним тампоном, змоченим в білому винному оцті.

11. Фарбуємо нігті правильно

Акуратність манікюру багато в чому залежить від техніки нанесення лаку. Як правильно фарбувати нігті, читайте в цій інструкції.

12. Створюємо рівне покриття

Один товстий шар ніколи не ляже так само рівно і акуратно, як кілька тонких шарів. Тільки будьте терплячі: давайте кожному шару просохнути.

13. Робимо матове покриття

Матові лаки вельми популярні останнім часом.Але якщо у вас немає такого, то просто змішайте світлу розсипчасту пудру з прозорим лаком. Перемішувати при цьому слід так, як показано в раді № 8.

14. Робимо лак яскравіше

Багато дівчат знають, що, якщо наносити тіні на базу, вони лягають рівніше і колір виходить більш насиченим. З лаками те ж саме.

Якщо кольоровий лак на нігтях виглядає блякло, використовуйте в якості основи білий матовий лак. Ви отримаєте яскравий манікюр і зможете уникнути багатошарового нанесення.

15. Наносимо глиттер правильно

У цьому відео показано, як наносити лак з великими блискітками, щоб вони добре прилягали до нігтя і не стовбурчилися.

16. Захищаємо шкіру

Наносячи стемпинг або градієнт на нігті, можна сильно забруднити шкіру навколо. Ми вже писали, що в цьому випадку врятує спеціальний латексний лак. Але якщо у вас немає такого, використовуйте клей ПВА: він теж утворює легко знімається плівку.

17. Усуваємо недоліки манікюру

Нафарбувати нігті і не забруднити шкіру навколо них, особливо на правій руці, досить важко. Але не біда, якщо це сталося.

Візьміть тонку кисть, змочіть її в рідині для зняття лаку і зітріть огріхи. На відміну від ватної палички, кисть не чіпляється за лак і не залишає ворсинок.

18. Малюємо візерунки на нігтях

Якщо підводка для очей засохла або просто не підійшла вам, не поспішайте її викидати.Її відмінну пружну кисть – як правило, там саме такі – можна використовувати в дизайні нігтів для промальовування тонких ліній.

Деякі дівчата пристосовують для нейл-арту навіть звичайні канцелярські маркери.

19. Створюємо на нігтях анімалістичні принт

Якщо обрізати ластик на олівці ось таким чином, то вийде саморобний штамп: Макао в чорний лак і робите леопардові малюнки на нігтях.

20.Робимо заготовки для нейл-арту

Додавайте лаки різних кольорів по черзі в воду. За допомогою зубочистки створіть візерунок. Зніміть вийшла плівку і виріжте з неї заготовки для дизайну нігтів.

21. Робимо слайдери для дизайну

Принцип той же, що і в попередньому випадку. Тільки тут потрібно зробити плівку з прозорого лаку і вже на неї наносити малюнки. Наприклад, за допомогою Дотса.

22. Замінюємо ДОТС

Дотс – це паличка з наконечником у вигляді металевої кульки.За допомогою нього можна створювати різні малюнки на нігтях.

Якщо у вас немає Дотса, використовуйте підручні інструменти. Наприклад, англійські шпильки, зубочистки, порожні кулькові ручки і так далі.

23. Робимо французький манікюр

Французький манікюр виглядає жіночно і підходить практично до будь-якого випадку і поряд. Але намалювати лінію посмішки для френча виходить не у всіх. У відео показано кілька способів, як це зробити акуратно.

Крім того, виділити кінчики нігтів можна за допомогою звичайної канцелярської гумки.

Просто натягніть її навколо пальця і ​​нанесіть білий лак. Це бюджетна альтернатива спеціальним вініловим трафаретами.

24. Маскуємо нерівності френча

Якщо, незважаючи на всі хитрощі, вам не вдаються рівні смужки, можна піти на хитрість. Проведіть під білою частиною лінію блискучим лаком. Блискітки приховають вади, а ви отримаєте оригінальний дизайн.

25. Робимо трафарети з ізоляційної стрічки

Цю незамінну в господарстві річ можна використовувати і в нейл-арте. Наприклад, для все тієї ж промальовування френча.

Також з ізоляційної стрічки виходять відмінні трафарети, які, на відміну від скотча, не прилипають намертво і не здирають підсохлий лак.

26. Сушимо нігті швидко

Якщо у вас немає спеціального засобу для сушіння, а ви поспішаєте, опустіть пальці на кілька хвилин в холодну воду.Так лак схопиться набагато швидше.

27. Захищаємо невисохлий лак

Щоб захистити тільки що нафарбовані нігті від дрібних ворсинок і порошинок, капніть зверху масло для кутикули.

28. Рятуємо манікюр

Якщо ви змастили тільки що зроблений манікюр, не поспішайте все прати. Просто змочіть палець водою і акуратно розітріть зону пошкодження. Лак ще не застиг і легко повернеться в потрібне положення.

29. Струшуємо лак правильно

Що ви робите перед тим, як відкрити флакон з лаком? Гарненько струшуєте його, щоб він був менш тягучим? Відмінно! Тільки робіть це правильно: покладіть пляшечку між долоньками і покатайте його.

Якщо трясти і перевертати лак, то при нанесенні він може лягати бульбашками.

30. Рятуємо загуслий лак

Улюблений лак почав густіти і вже погано лягає на нігті? Поставте його на 10-15 хвилин в холодильник, а потім гарненько струсіть.

Деякі майстри манікюру взагалі рекомендують зберігати лаки в прохолодному місці, щоб можна було використовувати їх до останньої краплі, а не викидати засохлі флакони.

Якщо у вас є свої манікюрні труднощі, обов’язково поділіться ними в коментарях.

Джерела:

http://www.kakprosto.ru/kak-811557-pochemu-dva-nogtya-krasyat-v-drugoy-cvet
http://clockchok.ru/?p=1761
http://lifehacker.ru/ 30-nail-art-hacks /

.