Ногти

Як в домашніх умовах зробити корекцію гелевих нігтів: Корекція гелевих нігтів в домашніх умовах

Корекція нарощених гелем нігтів в домашніх умовах

Багато дівчат прагнуть до того, щоб їх нігті виглядали красивими і доглянутими. Для цього вони вдаються до таких ефективних засобів, як гель, акрил, біогель, завдяки яким манікюр може триматися до декількох місяців. Однак результат збережеться лише за умови регулярного проведення корекції. «Ремонт» гелевих нігтів – необхідний етап в процесі догляду за ними. Без нього моделювання не дасть бажаного результату.Частота корекцій залежить від того, яка техніка нарощування застосовувалася в конкретному випадку.

Своєчасне коригування – запорука міцного, красивого манікюру

Особливості догляду за нігтями

Через 3-4 тижні після процедури нігті «виростають» з гелевого покриття. Про це свідчать такі ознаки:

 • З’являються добре помітні ушкодження штучній поверхні (згодом покриття може тріснути).
 • Полімерне покриття відокремлюється від нігтів, так як в простір між штучним і натуральним шарами проникає повітря.
 • Між кутикулою і розширеним ділянкою спостерігається необроблена гелем зона відростила нігтя.

На замітку. За твердженням фахівців, після нарощування нігті можуть відрости набагато швидше, ніж без такого. В результаті на поверхні нарощеного нігтики з’являється голу ділянку, що надає манікюру неохайний вигляд.

Завдання корекції – повернути нігтям доглянутий вигляд. Головна умова успішного «ремонту» полягає в своєчасному проведенні процедури.

У процесі відростання страждає не тільки зовнішній вигляд манікюру, але і його міцність.

На замітку. У стресовій зоні покриття найбільш вразливе, тому тут концентрується більше матеріалу, ніж на всій іншій поверхні нігтя.

Стресова зона нігтьової пластини

Швидкість зростання пластин в кожному окремому випадку може бути різна, оскільки вона визначається способом життя, індивідуальними особливостями та іншими факторами.При регулярному проведенні корекції можна більш точно встановити темп зростання нігтів і призначити вірну дату «ремонтних робіт».

При першому відвідуванні салону наступний сеанс призначається через 2 тижні, під час якого проводиться первинна корекція. Тут оцінюється стан нігтів, відповідно до якого розраховується час наступного сеансу. Однак подібна педантичність зустрічається не так часто. У більшості випадків клієнти самі вирішують, коли їм краще проводити процедуру.

Про корекції нігтів гелем

Починати відновлення нігтів потрібно з вибору підходящого виду корекції. Існують такі різновиди процедури:

 1. Мала. Спрямована на усунення тріщин, оновлення малюнка, кольору та інших декоративних елементів. За часом сеанс займає від 30 хвилин до 1,5 годин (залежить від кількості проблемних ділянок, характеру і ступеня пошкоджень).
 2. Середня. Є плановою і займає приблизно 2 години. Передбачає приховування зони значно відростила (близько 5 мм) нігтя. Цього розміру цілком достатньо, щоб зіпсувати зовнішній вигляд і спровокувати пошкодження манікюру.
 3. Велика корекція гелевих нігтів. Має на увазі значне оновлення манікюрного покриття, зміну форми, дизайну на увазі сильного пошкодження штучних нігтів (іноді потрібно заново наростити нігті). Корекція однієї пластини займає близько години.

Цікаво. Коригування може відрізнятися в залежності від застосовуваного матеріалу і дотримання тієї чи іншої технології. Зазначені фактори також впливають на кількість необхідного для процедури часу.Наприклад, відновлення акрилових і гелевих нігтів виконується набагато довше, ніж покриття шелак.

Корекцію зовсім не обов’язково виконувати в косметологічному салоні. Щоб домашня процедура пройшла успішно, необхідно чітко слідувати інструкціям.

Корекція нарощених нігтів гелем дозволяє:

 • Відновити естетичний вигляд пластини.
 • Зробити довгі міцні нігті.
 • Приховати недоліки натуральних нігтів.
 • Усунути деформацію пошкодження штучних пластин.

Скориговані нігті

Серед матеріалів, які використовуються в процедурі, великою популярністю користується биогель. Його перевагами є:

 • М’яке вплив на поверхню натуральних нігтів.
 • Збереження блиску протягом довгого часу.
 • Високий ступінь декоративності.

Найзручнішим у використанні вважається гель-лак. Матеріал легко дозувати, відокремлюючи по 1 краплі стільки раз, скільки потрібно.Завдяки гелевою (тобто не рідкою і не густий) консистенції, лак наноситься рівно.

Як правильно зробити корекцію

Крім безпосереднього відновлення, поетапна процедура також включає підготовчу стадію, яка передбачає наступні дії:

 • Видалення кутикули.
 • Обробка огрубнули ділянок шкіри навколо нігтів.
 • Не слід застосовувати креми, в іншому випадку покриття може виявитися недостатньо міцним.
 • Рекомендується максимально скоротити контакти з водою (також впливає на міцність гелю).

Важливо! Корекція нігтів після нарощування гелем не допускається, якщо ушкодилася жива пластина (в тому числі в результаті грибкової або іншої інфекції). В даному випадку слід повністю прибрати гелеве покриття з нігтя і обробити травмовану ділянку перекисом водню. Всі манікюрні процедури доведеться відкласти до того моменту, коли нігті і шкіра навколо них повністю відновляться.

Сутність процедури гелевою корекції полягає в знятті верхнього шару за допомогою пилочки, подальшому нанесенні свіжого покриття і підтримці форми пластини.

Запорука успіху – не тільки в дотриманні техніки манікюру, але також в підборі якісних матеріалів. Щоб виконати корекцію, знадобляться наступні інструменти і матеріали (такий набір використовується в манікюрних салонах):

 • Світлодіодна або ультрафіолетова лампа (для просушування нігтів після нанесення матеріалу).
 • Засіб для кріплення гелю до нігтьової пластини (бондер).
 • Праймер. Знежирює поверхню нігтя, робить її шорсткою, що сприяє кращому зчепленню з покриттям.
 • Гелі. Буде потрібно 3 види: базовий, конструює, фінішний.
 • Засіб для дезінфекції нігтьової пластини.
 • Тіпси. Можуть знадобитися, щоб наростити ніготь.
 • Пилка для корекції нігтів (баф).
 • Пензлик для нанесення гелю.
 • Апельсинова паличка.
 • Гладкі серветки.
 • Пензлик для зняття пилу.

На замітку. Прискорити процедуру, а також підвищити якість результату можна за допомогою фрезера, який являє собою машинку з обертовими насадками. Кожна з них виконує певну функцію: видаляє кутикулу, знімає надлишки гелю, полірує поверхню нігтя і т.д. Особливо корисний прилад для зняття штучного шару, оскільки навіть найжорсткіша пилка насилу справляється з цим завданням.

Процедура відновлення гелевого покриття

Корекція гелевих нігтів покроково повинна відповідати інструкції:

 1. Обробити руки дезинфікуючим засобом.
 2. Оглянути шкіру біля нігтів на предмет запалення, лущення, алергічних реакцій та інших проблем (при їх виявленні процедуру слід відкласти на інший час).
 3. Видалити верхнє покриття за допомогою абразивної пилки або рідини для зняття гелю.
 4. Вирівняти штучний шар, не зачіпаючи живу тканину.
 5. абразивний пилою відновити довжину і форму нігтів. Потім поверхню можна обробляти гелем. Зламаний ніготь не піддається корекції. Його необхідно повністю видалити.
 6. Прибрати частки косметики і пил.
 7. Плоским кінцем палички відсунути кутикулу. Сильно відросла шкірку можна підрізати або видалити за допомогою Ремувер.
 8. Провести легку шліфовку живого нігтя.
 9. Якщо пластина повністю замінюється, то необхідно встановити нову форму або приклеїти і обробити типс.
 10. Знежирити відросло ділянку за допомогою бондери і почекати, коли речовина висохне. На цьому підготовча стадія завершується. Далі можна переходити безпосередньо до корекції.
 11. Нанести тонкий шар базового гелю, не зачіпаючи шкіру і кутикулу.
 12. Скорегувати форму конструюють гелем. Особливу увагу слід приділити стресовій зоні.
 13. Просушити нігті.
 14. Відполірувати поверхню пилкою, усунувши нерівності.
 15. Покрити нігті фінішним гелем, дати висохнути.
 16. Обробити навколонігтьові валики живильним маслом.

Після корекції можна приступити до декорування нігтів. Просте оформлення допускається на етапі між нанесенням моделює гелю і фінішним покриттям. Така послідовність забезпечить декору надійний захист. Однак складний малюнок (3D дизайн), наприклад, рідкі камені, можна робити тільки останнім етапом, оскільки подальша обробка зіпсує малюнок.

Цікаво. Акрилове покриття коригується тим же чином, що і гелеве.Єдина відмінність – 3 фази обробки замінюються нанесенням акрилу, полімеризацією і поліруванням. Шелак також відновлюється, хоча його не рекомендують носити більше 2 тижнів підряд. Корекція в цьому випадку сильно спрощується і зводиться лише до обробки відростила нігтя. Шелак наноситься легко (подібно лаку) і не вимагає обпилювання.

Як замаскувати відросло нігті

Нерідко покриття виявляється настільки міцним, що навіть через 3-4 тижні манікюр зберігає свій первісний вигляд.Єдиним недоліком в таких випадках є відросло ділянку нігтя біля основи пластини. Щоб не оновлювати покриття повністю, слід підкоригувати (зафарбувати, замаскувати) лише проблемну область. Можна виділити кілька цікавих ідей, як замаскувати відросло нігті з гель-лаком:

 • Місячний манікюр (з кольоровим або прозорим лаком). Живий ділянку заповнюється іншим кольором або безбарвним гелем, в результаті перетворюючись в «посмішку».
 • Використання страз, леліток і розпису.Декоративні елементи перекривають оголену область, повертаючи нігтям привабливий вигляд. Фрагменти кріпляться спеціальним клеєм або наносяться на гелеве покриття. Розписи виконуються за допомогою спеціальної гелевою фарби.

Місячний манікюр відмінно маскує незабарвлену область нігтьової пластини

Поради досвідчених майстрів манікюру

Щоб скоригований манікюр тримався максимально довго, косметологи рекомендують уникати контакту з побутовою хімією. Завдяки цьому, щільність живого нігтя не постраждає, і ризик відшарування гелевого покриття знизиться.

Корекція манікюру гель лаком не повинна робитися часто (постійно нарощувати нігті також не рекомендується). Справа в тому, що жива пластина починає «задихатися» під шаром гелю. Нестача кисню і постійний контакт з матеріалом призводять до того, що нігті стоншуються, стають ламкими. Тому рекомендується 1 раз в 2-3 місяці (мінімум) давати нігтям відпочинок. Зміцнити пластини допоможуть маски, ванночки, масла, а також парафінотерапія (процедура теплолікування за допомогою нагрітого парафіну).

Корекція нігтів гелем – достатньо складний процес (особливо для початківців). Тому на перший раз краще звернутися до досвідченого майстра. До того ж салонне покриття більш стійке, ніж зроблене вдома. При виконанні першої корекції в домашніх умовах краще не поспішати і спробувати зробити спочатку один палець. Якщо результат сподобається, можна продовжувати процедуру. Поступово досвід накопичиться, і якість корекції стане краще.

Відео

Що потрібно для корекції гелевих нігтів.Корекція нарощених нігтів гелів будинку: фото і відео

Манікюр з використанням гель-лаку давно став найбільш затребуваною послугою, пропонованої в нігтьових салонах.
Це пояснюється багатою палітрою кольорів і різноманітністю текстур гелевих лаків, стійкістю і надійністю покриття, нігті не виглядають товстими і штучними, як при нарощуванні. За допомогою гель-лаку можна виконати практично будь-який дизайн. Однак, коли нігтик відростає і з’являється вільний простір біля кутикули, це виглядає не дуже привабливо.Тоді на допомогу приходить процедура, іменована «корекція».

Що це за процедура

Для початку уточнимо, що ж таке гель-лак.
Гель-лаком називається гібридна форма лаку для нігтів і гелю. На відміну від звичайного лакового покриття, гель-лак не стирається з нігтів через зовнішніх впливів (наприклад, миття посуду або прибирання квартири), має щільне однорідне покриття і тримається на нігтьових пластинах дуже довго (до 4-х тижнів). Його сушка проводиться в UV-лампі.

Під корекцією манікюру з використанням гель-лаку мається на увазі процедура повного або часткового оновлення декоративного покриття нігтьової пластини, а також виконання робіт з видалення задирок, відростила кутикули і формування оптимальної довжини і форми вільного краю нігтя.


Частота проведення корекції залежить від швидкості відростання нагідок.

Різновиди

Залежно від стану покриття, існує два способи проведення корекційних робіт на покритих гель-лаком нігтьових пластинах:

 • Без зняття покриття

Такий спосіб зазвичай вибирають дівчата з прискореним ростом нігтів, коли покриття ще абсолютно ціле, але вільне місце біля кутикули кидається в очі і хочеться виправити цей недолік.В цьому випадку можна залишити старий гель-лак на нігті, зробити манікюр і підкоригувати покриття шляхом заповнення новим шаром гель-лаку «голого» простору.

 • Повна зі зміною кольору

Цей вид корекційних робіт підходить тим, хто не бажає довго ходити з одним і тим же кольором і дизайном на нігтях. Гель-лак повністю видаляється, проводиться весь спектр робіт по виконанню манікюру і нанесення нового покриття.

Переваги і недоліки кожної процедури

Які корекції вибрати, звичайно, вирішувати тільки вам. Однак важливо знати, якими плюсами і мінусами володіє кожна процедура:

 • Незаперечною перевагою манікюру без зняття покриття є істотна економія часу.
  Особливо це важливо молодим матусям і жінкам з щільним робочим графіком. Вартість такої корекції нижча. Мінусом же є те, що колір залишається колишнім, відсутня різноманітність.
 • Повна заміна покриття хороша тим, що кожен раз ви будете ходити з новим актуальним кольором, зможете змінити форму вільного краю нігтя і спробувати незвичайний дизайн.До недоліків такого способу можна віднести тривалість процедури і досить високу вартість.

Необхідні інструменти

Провести процедуру корекції гель-лаку при наявності відповідного обладнання і навичок не складно навіть в домашніх умовах. Однак не забувайте, що при знаходженні робочого місця вдома ви повинні бути впевнені в дотриманні всіх санітарно-гігієнічних норм, інструменти для багаторазового використання зобов’язані проходити термообробку в сухожарові шафі, руки майстер

як робити в домашніх умовах

Доглянуті руки – це візитна картка дівчини.Нарощування нігтьових пластин передбачає їх коригування. Відростання нагідок через 3 або 4 тижні погіршує зовнішній вигляд. В такому випадку буде потрібна корекція нарощених нігтів.

При коригуванні нарощених нагідок важлива своєчасність

Особливості догляду за нігтями

Оновлення манікюру відбувається в косметологічному салоні 1 раз на місяць. Обробка будь-яким кремом не зашкодить акриловим нігтиками, однак при користуванні миючими засобами потрібно захист – гумові рукавички.

Головною умовою збереження краси нігтів вважають дотримання рекомендацій:

 1. Зняття лаку виробляють спеціальними засобами, що не містять ацетон.
 2. Чи не користуються щипцями і ножицями, лише пилою для штучних нагідок.
 3. Нарощені нігтьові пластини досить міцні, але вимагають дбайливого догляду.

нарощені нігті протипоказана сверхнагрузка

 1. Проводять зміцнення кутикули вітамінізованим маслом, злегка масажують околоногтевую зону.
 2. Побоюються температурних перепадів: недоречно прийняття гарячої ванни після повернення з вулиці взимку.
 3. Чи не нехтують датою корекції нарощування нігтів, потрібно регулярне відвідування майстра. Проведення процедури ризиковано в домашніх умовах через трудомісткість процедури.

Рада. Зробити корекцію краще у фахівця, що нарощував нігтики – гарантується ідентичність матеріалу.

Про корекції нігтів після нарощування

Якщо клієнтка наростила нігті, через 2 або 3 тижні вона скористається коректує послугою в косметологічному салоні.Корисно з’ясувати, що таке корекція нігтів, і навіщо вона потрібна.

Без корекції манікюр виглядає недбало, неестетично. Основна причина коригування – фізіологічний процес відростання нігтьових пластин. Це означає, що нарощені пластини відсуваються вперед і звільняють ділянку натурального нігтики біля кореня. У дизайну на штучних нігтях стає неакуратним вид.

До причин корекції відносять можливість змінювати форму нігтьових пластин або поломку. У цьому випадку робиться проклейка пошкодженої частини.Коли маніпуляція неможлива, нарощують пластину знову.

Особливості виконання і трудомісткість зумовлюють розподіл нігтьової коригування на 3 види. Коли нігті відчувають невеликі механічні пошкодження: відколи, подряпини, стирається трохи лак, мова йде про незначне втручання. Виконання маніпуляції потребують менше витрат і часу.

Середня коригування акрилового манікюру загасити кордон між натуральним нігтиком і штучним, виконується в залежності від відростання.Від 1 до 2 годин – ось, скільки займає процедура.

Велика корекція проводиться при значних пошкодженнях: відшарування, зміщенні, зміні форми нігтьових пластин. Відшаровування нагідок викликають:

 • недбале поводження;
 • неправильна величина нігтів;
 • алергічна реакція або несумісність;
 • хронічні розлади.

Важливо! Некомпетентність і недосвідченість фахівця – серед можливих причин відшарування.

Виконання складної корекції вимагає більше часу. У досвідченого фахівця багато ідей для дизайну: нанесення візерунка або букв, прикраса блискітками, стразами, використання акварельних або акрилових фарб.

Як зробити корекцію нарощених нігтів будинку

При бажанні і впевненості в собі відновлюють манікюр будинку. Будуть потрібні необхідні інструменти і матеріали, що можна замовити по інтернету. Корекція нагідок в домашніх умовах виправдовується при регулярному проведенні.

Початківцям на допомогу прийде відео. Перегляд уроків та ознайомлення з інструкцією підкажуть, як роблять корекцію нарощених нігтів.

Щоб не зіпсувати манікюр, необхідні ультрафіолетова лампа і фрезер. Необов’язково купувати професійний препарат.

Гелева коригування нігтів

Для процедури використовують такі матеріали, як:

 • обезжириватель;
 • засіб, щоб зняти липкий шар;
 • масло для кутикули;
 • гель для моделювання;
 • антисептик;
 • праймер безкислотний.

У набір інструментів входять:

 • баф;
 • безворсовие серветки;
 • апельсинова паличка або пушер;
 • кусачки для нарощених пластин і манікюрні для обрізки кутикули;
 • УФ-лампа;
 • кисті;
 • пилки для гелю: 100/100, 150/180 грит.

Покрокове керівництво при корекції нігтьових пластин гелем передбачає:

 1. Знежирюють, дезінфікують нігтики, прилади, видаляють лакове покриття.
 2. Піднімають пушер кутикулу.
 3. Старанно обробляють нігті пилочкою. Спилюють ділянку гелю, що відстає. Далі зону, де у кутикули бере початок старий шар, звільняють від гелю для отримання непримітного переходу до природного нігтя.
 4. Проводять оброблення поверхні праймером, щоб уникнути інфікування під нігтьовими пластинами.
 5. Баф застосовується для спилювання старого нарощеного нігтики. Проводять заповнення лунки гелем, просушують ультрафіолетовою лампою.
 6. Після висихання матеріалу виробляють зняття липкого шару, надають правильну форму. При наявності нерівностей негайно коректують. Забезпечують рівномірність нанесення базового гелевого покриття. Більше матеріалу знадобиться для стресового ділянки, який розташовується трохи вище центру нігтики.

Знову просушка УФ-лампою

 1. Далі коректують форму, вирівнюють вади пилою. Відстежують збереження базового покриття до старого шару.
 2. Періодично щіточкою прибирають пил.
 3. Перед нанесенням топа роблять необхідний дизайн (French, малюнок).
 4. Накладають одношарове фінішне покриття, просушують під лампою. Щоб надати гладкість, підходить баф.
 5. Олією змащують кутикулу, бічні валики.

Акрилова корекція нігтів

При корекції акрилових нігтів дотримуються інструкції:
 1. Проводять обробку робочої поверхні, рук антисептичним препаратом.
 2. Рідиною без ацетону знімають лак.
 3. Обробляють Ремувер кутикулу. Через 2 хв. дерев’яною лопаткою відсувають нижній шар кутикули з натуральної пластини.
 4. Видаляють надлишки нанесеного кошти безворсовой серветкою. Надають необхідну форму. Відпилюють 2/3 товщі матеріалу.
 5. Знімають блиск з натурального нігтики, щоб пластини краще зчіплювалися з акрилом.
 6. Проводять оброблення відшарувалися частин дрібнозернистою пилкою.
 7. Знежирювачах наносять на ділянки без акрилу.
 8. Нанесення праймера здійснюють на відросло ділянку натурального нігтики.
 9. Виконують моделювання. Відстежують рівномірне покриття акрилом простору, уникають попадання на шкіру або в бічні пазухи. Застосовують пензлик для нарощування з натуральних волосків, без натиску.
 10. Руки просушують 2.5 хв. УФ-променями.
 11. Втирають в кутикулу масло.

Додаткова інформація. У використовуваних сучасних матеріалів відзначають слабкі сторони: міцний акрил породжує алергію через різкого запаху.Більшість гелів після полімеризації під УФ-лампою стають гнучкими і погано тримають форму штучних нагідок. Полігель, або акрілатік, дозволив проблему, забезпечивши твердість і щільність моделює речовини.

Акрілатік для нігтів

Коригування нігтьових пластин на типсах

При корекції нагідок на типсах (накладних пластинах) відновлюють герметичність, оновлюють покриття, заповнюють матеріали для моделювання, надають естетичність зовнішнього вигляду.

Тіпси у відповіді за створення ідеального образу нагідок

Поетапна схема корекції передбачає наступні дії:

 1. відросло типс спилюють фрезою, обробляють до підкладки.
 2. Обробляють нігтьову поверхню пилкою, затушовують перехід від тіпси до натуральної пластини.
 3. Паличкою рухають кутикулу.
 4. За допомогою алмазної насадки здійснюють проведення апаратного манікюру.
 5. Знежирюють, дезінфікують нігтики, протирають сухою серветкою.
 6. Праймером змащують підставу тіпсів.
 7. Подовжують ложе нігтя камуфлюють акрилом, формують за допомогою пензлика.
 8. Моделюють ростовую зону кутикули і вищу точку нарощеного нігтики світло-разової пудрою.
 9. Потім обжимають стресову частина пластини.
 10. Фіксують прищіпкою затиск.
 11. Білий акрил накладають на вільний краєчок нігтики.
 12. Спилюють кінці нігтьових пластин фрезерної насадкою «барабан».
 13. Аналогічно проводять обробку внутрішнього вигину нігтя.
 14. Для ділянки кутикули використовують насадку фрезера – «кукурудза».
 15. Пилочкою 100 грит обробляють нігтики.
 16. Внутрішню арку нігтьових пластин шліфують насадкою «кукурудза».
 17. Бічні і зовнішні зони обпилюють, пил видаляють.
 18. Покривають внутрішню сторону накладних пластин топом без липкого шару.
 19. На зовнішній край наносять гель.
 20. Витримують руки 2 хв. під лампою.

Поради досвідчених майстрів манікюру

При виконанні маніпуляцій будинку прислухаються до порад косметологів:

 • французький манікюр краще, коли відростають нігтики – не сильно помітний перехід;
 • місячний манікюр допоможе скорегувати ділянку при отрастании нігтьових пластин;

Місячний манікюр – допомога при корекції

 • відросла нігтьову зону декорують стразами – забезпечуються маскування дефектів, оновлення дизайну;
 • миття рук здійснюють рідким милом;
 • живлять кутикулу для зміцнення маслами: мигдалю, персика, виноградних кісточок;
 • позбавляються від звички барабанити нігтями;
 • нарощені нігтики не застосовуються як викрутку;
 • при необхідності підпилюють гелеві нігті дрібнозернистою пилкою;
 • якщо з’явилася тріщина, її заклеюють;
 • при частому нарощуванні нагідок доцільно робити перерви в кілька тижнів між процедурами.

Своєчасне коригування нагідок гарантує привабливість і красу зовнішнього вигляду. Виконання процедури будинку дозволить економити сімейний бюджет.

Відео

Про корекції нігтів гелем в домашніх умовах: корекція нарощених нігтів

Багато дівчат приділяють підвищену увагу своїм нігтям, що дозволило бездоганному манікюру зайняти лідируючі позиції на ринку косметологічних послуг протягом якихось 20 років.Так, якщо в пострадянський час в нашій країні жінці було досить покрити нігті лаком і підточити їх пилкою, то сьогодні практично всі процедури, виконані у професійних майстрів, являють собою цілий твір мистецтва. Навіть в тому випадку, коли зовнішній вигляд власних нігтів не робить належного ефекту, фахівець запропонує корекцію пластин гелем, і вони будуть виглядати як на сторінках модного каталогу.

Що таке корекція нігтів гелем

Корекція нігтів гелем – це один із способів його регенерації і зміцнення за допомогою спеціального полімерного матеріалу, який після нанесення і затвердіння набуває склоподібну структуру.Даний матеріал піддається обробці і фарбуванні в різні кольори, в тому числі і з виконанням складного малюнка на його поверхні, максимально імітуючи при цьому власну нігтьову пластину. Результат процедури, як правило, в залежності від фізіологічних особливостей дівчата, тримається не менше 3 … 4 тижнів, після чого в районі кутикули власний ніготь відростає, що вимагає повторного проведення корекції.

Корекція нігтів гелем

Серед основних видів даної процедури професійні фахівці виділяють наступні види корекції нігтів після нарощування гелем:

 • Проста корекція манікюру гель-лаком, коли власна нігтьова пластина набуває більш здоровий вигляд і виглядає максимально природно, набуваючи відполіровану поверхню.
 • Складна процедура, якщо жінка мріє подовжити власні нігті, що зобов’язує крім гелю використовувати пластикові накладки або наростити нігті.
 • Міні-корекція, як правило, виконується для постійних клієнток, коли вони приходять на повторний прийом до фахівця після незначного відростання нігтя. Так, майстер додає речовина там, де воно відсутнє і полірує всю поверхню для створення однорідності покриття. Також, якщо на нігтьової пластини раніше був малюнок, то під час відновлення фахівець також відтворює колишньої малюнок.
 • Корекція гелевих нігтів «френч» – особливий модний вид процедури, коли кінчики пальців дівчини мають контрастний білий матовий колір.
 • Корекція гель-лаком – найбільш поширена комплексна процедура, в ході якої жінці накладається на ніготь гель, після чого надається бажана форма пластини, а в кінці поверхню покривається обраним заздалегідь малюнком і захищається лаком для збереження.

Важливо! Незалежно від типу процедури, кожній дівчині варто пам’ятати про те, що корекція нарощених нігтів гелем значно погіршує здоров’я власного нігтя і вимагає його лікування після зняття результату операції по закінченні декількох тижнів.Однак багато жінок не бажають миритися зі слабкістю природних нігтьових пластинок і носять штучні нігті роками без перерви, щомісяця проводячи їх коригування.

Що потрібно для корекції нігтів гелем в домашніх умовах

Трапляється, що дівчина не бажає відвідувати манікюрний салон і вважає за краще виконувати всі операції зі своїми нігтями будинку. Як правило, причиною цього є брак часу, небажання переплачувати за роботу майстра, невдоволення результатом роботи або ж інші чинники.Дана процедура цілком може бути виконана поза стінами салону, якщо жінка має базові навички, трохи уяви, а також необхідне для операції обладнання та витратні матеріали. Серед тих предметів, що їй доведеться придбати, можна виділити наступний обов’язковий список:

Корекції нігтів в домашніх умовах

 • Перш за все потрібно придбати сам гель, і чим якісніше і дорожче він буде, тим краще. Професіонали завжди мають в своєму арсеналі базу для нанесення основи, прозорий гель для формування штучної нігтьової пластини, камуфляж, щоб виконати колірне рішення нігтя, а також окремий білосніжний гель для френча.Камуфляж, в свою чергу, продається найрізноманітніших відтінків, і жінка має можливість здійснити правильний вибір в залежності від своїх смакових переваг.
 • Далі, потрібен якісний обезжириватель на спиртовій основі з поживними компонентами для кращого зчеплення декоративного речовини з нігтьової платівкою.
 • На додаток до знежирюємо речовини знадобиться праймер, виконаний з незначним вмістом кислоти.
 • Після завершення процедури ніготь покривається «бронею» – особливо швидкотверднучий гелем, мають прозору структуру і підвищену стійкість проти механічних пошкоджень, також доступним в магазині.
 • Крім того, для виправлення можливих помилок дівчині потрібно рідина для видалення зайвого гелю з шкіри і нігтів.
 • Не обійтися їй і без дрібних витратних матеріалів – паперових формочок і пензликів, а також машинки з абразивами для підпилювання нігтів або просто пилок з різною шорсткістю, в діапазоні від 100 до 250 Грітті.
 • Останнє, що потрібно – це каталізатор затвердіння гелю, або ультрафіолетова лампа з потужністю від 36 ват і вище.

Важливо! Залежно від складності досягається результату можуть знадобитися додаткові спеціальні інструменти і матеріали, наприклад, при нанесенні складного малюнка можна придбати спеціальні трафарети, а в разі, якщо жінка бажає виконати аплікацію стразами, то необхідно придбати як самі кришталики, так і суперклей для їх кріплення .

Як виконати корекцію нігтів гелем вдома

Звичайно, корекція нігтів гелем – не найпростіша косметична процедура, і для того, щоб виконати її без помилок, дівчині слід пройти хоча б базовий курс навчання у майстра з практикою на муляжах нігтів. Крім того, при роботі з нігтями слід дотримуватися наступну поетапну інструкцію по корекції гелевих нігтів, покроково, і виконувати всі рухи максимально акуратно, щоб уникнути розчарування:

Корекцію ногтей гелем вдома

 1. Спочатку руки обробляються антисептичним гелем, який сам випаровується вже через 1 хвилину після нанесення.
 2. Потім дівчина вибирає з каталогу необхідну форму для своїх нігтів, які необхідно акуратно підстригти під бажану довжину.
 3. Нігті підпилюються пилкою або фрезером так, щоб край був рівний і правильної геометричної форми.
 4. Нігтьова пластинка повинна бути подточена до шорсткості за допомогою пилки з грубим абразивом.
 5. Після механічної обробки дівчина повинна ретельно знежирити свій ніготь, а також покрити його базовим речовиною.Нанесення основи слід починати від кутикули і акуратно вести шар до обрізу пластинки, так як якщо процес виконувати в зворотному порядку, то близько підстави нігтя збереться крапелька, що призведе до нерівного нашаруванню гелю.
 6. Далі пальці підносяться під ультрафіолетову лампу на 2 … 4 хвилини для повного видалення вологи і висихання речовини. В ідеалі, після отримання нігтів з-під ультрафіолету в результаті полімеризації основи поверхню нігтя повинна бути гладкою і липкою.
 7. Наноситься гель акуратними рухами пензликом, рівномірно розподіляючи по всій площі пластинки, але при цьому дівчина повинна стежити, щоб він не розтікся на кутикулу.
 8. Після нанесення гель необхідно просушити під ультрафіолетом протягом 2 … 3 хвилин.
 9. Далі слід витягти руку і подивитися на результат – якщо щось вийшло не зовсім акуратно або порушена симетрія, то гель доповідається в проблемних місцях, а потім рука знову вирушає на просушку.
 10. Коли гель остаточно твердне, необхідно взяти найм’якший абразив і відполірувати його для видалення всіх мікроскопічних нерівностей, намагаючись при цьому не пошкодити кутикулу.
 11. На завершення процедури береться фінішний лак і наноситься рівним шаром по полірованій поверхні, після чого йде завершальний етап сушіння під лампою.

Важливо! Після того, як всі кроки завершені, потрібно акуратно обробити кутикулу і шкіру навколо нігтя живильним лаком, і корекцію можна вважати вдалою.

Коли дівчина виконує корекцію відростила нігтя, вона виконує ті ж самі процеси з різницею лише в тому, що замість нанесення гелю на всю нігтьову пластину, вона маскує відросло ніготь, заповнюючи розчином тільки цю частину.Після просушування, в даному випадку необхідно переконатися, що шар гелю відповідає рівню старого манікюру, і легкої пилкою забирається утворився стик між свіжим і застарілим манікюром.

Нюанси при виконанні інших видів корекції

Як правило, описана вище методика є базовою, і все інші різновиди нанесення гелю мають лише незначні відмінності. Однак, коли дівчина вирішила зайнятися своїми нігтями впритул, їй слід знати ці тонкощі, і всі вони перераховані нижче:

Методика є базовою

 • Якщо вона виконує складну корекцію, тобто використаний манікюр протримався мінімум 1 … 1,5 місяця, їй слід пам’ятати, що звис пластинки також потребує обробки, і поліруючий абразив, як правило, обробляє в тому числі і внутрішню її частину.В іншому випадку ніготь буде виглядати дуже невиграшно, і дівчина буде намагатися замаскувати непоказні місця.
 • Навпаки, міні-корекція, виконувана щотижня, дозволить будь-красуні підтримувати свій манікюр в бездоганному стані. Для того, щоб забезпечити цей результат, рівно кожні 7 днів трохи відросло ніготь в місці сполучення з віддалена від кутикули гелем підточується скляній пилкою, зайва пил прибирається пензликом, поверхня обезжиривается, а в утворену ямку накладається гель.
 • При обробці нігтя гель-лаком попередньо старий манікюр порівнюється з власною нігтьової платівкою, після чого загальна основа приймається за єдину базу для покриття. Однак слід пам’ятати, що гель-лак можна нанести лише один раз, а після шкарпетки він повинен бути повністю ліквідований для проведення повторної процедури.

Важливо! Залежно від майстерності жінки, площі нігтя і техніки виконання процедури витрати матеріалів і час на виконання корекції можуть відрізнятися.Однак для підрахунку витрат часу і необхідної кількості матеріалу за базу можна взяти класичний метод нанесення гелю.

Поради досвідчених майстрів манікюру

Немає сумніву, що майстер з багаторічним досвідом роботи в області манікюру виконає всю операцію максимально швидко, якісно і без зусиль. Пов’язано це, перш за все, зі знанням певних секретів для досягнення максимального ефекту, і багато професіоналів із задоволенням готові розкрити свою формулу успіху перед клієнтками і початківцями майстринями.Так, найбільш корисні поради від фахівців наведені нижче:

Жодна процедура по влаштуванню манікюру не терпить вологи

 • Головне, про що слід завжди пам’ятати – це безпека, адже гель або акрилове покриття створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій в нігті, що може викликати грибкові захворювання. Це означає, що перед процесом потрібно використовувати в достатку тільки якісні антисептики, що запобігають захворювання.
 • Жодна процедура по влаштуванню манікюру не терпить вологи, тому на всіх етапах нігті, пальці і інструменти повинні бути ретельно просушені.
 • Разове нанесення масла на кутикули навряд чи допоможе, тому дану процедуру необхідно виконувати постійно, хоча б двічі на день. Взагалі, дівчині слід пам’ятати, що її руки часто піддаються агресивному впливу навколишнього середовища, і це зобов’язує багатьох дотримуватися цілі комплекси процедур по догляду за ними.
 • Якщо база буде нанесена неякісно, ​​гель може відшаруватися уже через день після його нанесення, що зведе всі зусилля дівчата нанівець, і без зняття матеріалу зафарбувати дефект вже не вийде.
 • Сушка нігтів ультрафіолетом також впливає на тривалість шкарпетки, тому тримати пальці під лампою потрібно якомога довше. Однак, тут слід пам’ятати, що полімеризація може викликати зменшення висихає речовини під впливом проникаючих променів. Якщо під час сушіння з’являються дискомфортні або больові відчуття, дівчині слід витягти руки, почекати 5 … 10 хвилин, після чого помістити їх назад до повного завершення процесу.
 • Всі процедури бажано робити в респіраторі або марлевій пов’язці, так як швидко випаровуються пари від хімічних речовин можуть пошкодити дихальні шляхи.

Важливо! Безсумнівно, головним секретом кожного майстра манікюру є практика, і в разі, якщо у дівчини не виходить досягти бездоганного результату з першого разу, впадати у відчай не варто. Потрібно весь час радитися з досвідченими фахівцями, вивчати каталоги та інформаційні портали, а також тренуватися якомога більше. Саме довга практика призведе до найкращого ефекту.

На завершення слід додати, що пристрій ногтей гелем в домашніх умовах робиться тільки з якісних матеріалів і необхідно використовувати при нанесенні основи якомога менше агресивних окислювачів.Це пов’язано з тим, що через 10 … 15 років шкарпетки, коли жінка захоче відмовитися від манікюру на якийсь час, зробити це вона просто не зможе, тому що власні нігтьові пластинки будуть сильно ослаблені і втратять природну красу, і їх знову захочеться наростити або заховати під шаром гелю.

Корекція нарощених нігтів пилочкою. Корекція нігтів. Корекція нарощених нігтів в домашніх умовах


Жінки завжди женуться за практичністю і красою, тому вдаються до процедури нарощування нігтів гелем або акрилом.Вони виглядають природно, натурально і акуратно. Щоб уникнути тріщин і відшаровування матеріалу важливо подбати про своєчасну, а також регулярної обробці – гелевою корекції.

Після нанесення гелевого покриття, перша корекція нігтів гелем потрібно вже після 3-4 тижнів акуратною шкарпетки. Вся процедура займає близько двох годин, тому важливо заздалегідь планувати свій час.

Різновиди корекції нігтів гелем

Кожен майстер проводить дану процедуру по-різному.Все залежить від стану поверхні і нанесеного дизайну. Можна виділити кілька найпоширеніших варіантів:

 1. Мала гелева корекція. Ремонт проводиться тільки на пошкоджених ділянках, де є відшарування або тріщина. При цьому витрачається мінімальна кількість часу і коштів. Фото нижче демонструє стан нігтя, що вимагає такої обробки.

Фото зроблено до корекції.

 1. Середня корекція. Завдяки такій маніпуляції можна приховати ділянку відростила нігтьової пластини.
 1. Велика корекція. Процедура нагадує собою новий процес нарощування. Майстер зможе змінити дизайн або сформувати іншу форму.

Що потрібно

При правильній корекції необхідно мати вдома всі інструменти. Що потрібно використовувати:

 • пилки різноманітної жорсткості;
 • засіб для знежирення поверхні нігтьової пластини;
 • праймер;
 • гель різної фази;
 • щоб змінити довжину пластини використовуються спеціальні наклейки-трафарети;
 • ультрафіолетова лампа для сушки гелю.

Машинка для апаратного манікюру допомагає швидко і легко позбутися від старого шару гелю. Але, цей прилад не входить в обов’язковий перелік інструментарію, так як машинка не вплине на кінцевий результат і якість. Замість фрез можна використовувати пилки.

Корекція гелевих нігтів виконується поетапно, кожен окремий пункт виконується в свою чергу.

Покрокова інструкція

Корекція нігтів гелем в домашніх умовах.

На самому початку важливо зняти старий лак і позбутися від кутикули, тобто зробити класичний манікюр. Якщо немає досвіду в корекції нігтів, то кутикула видаляється після виконання всіх маніпуляцій. В іншому випадку, можна деформувати підставу і зробити його чутливим. Нижче наведена покрокова інструкція, як робити корекцію нарощених нігтів:

 1. Зняття старого шару гелю і ретельна обробка. Береться рідина для зняття лаку і наноситься на поверхню пластини.Пилою видаляється старий шар, де є дефекти або відшарування. Відросло місце біля основи необхідно зрівняти з рівнем відростила нігтя. Під гелем не повинен залишитися повітря, який в подальшому призводить до передчасного руйнування матеріалу.
 2. Нігтям надається необхідна форма і довжина для створення нового шару.
 3. М’якою щіткою ретельно видаляється пил. Поверхня ретельно обробляється знежирювачем.
 4. Для виконання процедури в домашніх умовах для початківців відмінно підійде однофазний матеріал.Він допоможе скоротити час корекції і спростити завдання. При використанні однофазного гелю немає необхідності виконувати додаткові витрати, тому що він досить рідкий і легко піддається формуванню. Для більшого розуміння рекомендується по

.