Ногти

Нитрофунгин від грибка нігтів: відгуки, ціни, аналоги і інструкція із застосування

Нітрофунгін Тева і Нево від грибка нігтів, відгуки лікування

Грибок нігтів, який також називають онихомикозом – серйозне захворювання з багатою клінічною картиною. Клінічні ознаки захворювання різноманітні, вони проявляються поступово, у міру прогресування патології. Якщо не почати лікування оніхомікозу вчасно, процес значно ускладнюється, а також підвищується ймовірність розвитку небезпечних для здоров’я наслідків.

Для ефективного лікування, швидкого усунення симптомів і якнайшвидшого одужання, необхідно правильно підібрати протигрибковий препарат.Одним з варіантів лікування на ранніх стадіях хвороби виступає засіб Нітрофунгін від грибка нігтів, про який зараз піде мова.

Основна інформація про грибку нігтів

І грибку нігтів чув кожен, але далеко не всі розуміють, що це за хвороба. Йдеться про патологічний процес інфекційного характеру, збудниками якого виступають певні види грибів. Дерматологи виділяють 3 групи збудників, які стають винуватцями розвитку хвороби в 9 випадків з 10, мова про Дерматофітів, дріжджових і цвілевих грибах.

Згідно з даними статистики, грибкова інфекція найчастіше вражає нігтьові пластини нижніх кінцівок, але це не виключає розвитку оніхомікозу на руках. Про те, чому грибок нігтя частіше локалізується на нігтях ніг, а не рук, можна дізнатися, перейшовши посиланням.

Важливу роль у визначенні схеми лікування відіграє класифікація оніхомікозу. В цьому випадку дерматологи звертають увагу на збудника захворювання (визначається проведенням діагностики), локалізацію патологічного процесу, аналізують стадію його прогресування.Якщо говорити про лікування препаратами місцевого типу дії, до яких відноситься Нітрофунін від грибка нігтів, найважливішою інформацією є саме стадія розвитку хвороби.

Розчин Нітрофунгін-Тева від грибка нігтів застосовують переважно для лікування оніхомікозу на ранній або середній стадії. В цьому випадку грибок не встигає проникнути занадто глибоко в структуру нігтя, завдяки чому місцевий препарат може використовуватися навіть в рамках монотерапії. Якщо захворювання досягло важкої стадії розвитку, Нітрофунгін також може використовуватися, але вже в рамках комплексної терапії.Детальніше про класифікацію грибка нігтів і особливості лікування цієї патології можна дізнатися тут.

Важливо! Точно визначити стадію прогресування онихомикоза і підібрати ефективне лікування може тільки фахівець відповідного профілю. Самолікування при грибку нігтів, особливо його середнього та тяжкого стадій, строго протипоказано. Самостійними діями можна нашкодити собі і навіть погіршити перебіг хвороби.

Нітрофунгін: склад і форма випуску

Форма випуску препарату Нітрофунгін – розчин, призначений для зовнішнього застосування.Ліки розфасоване в коричневі бульбашки об’ємом 25 мілілітрів, колір розчину варіюється від жовтого, до жовто-зеленого. Препарат має характерний запах етанолу, що пояснюється його хімічним складом.

Головне діюча речовина лікарського засобу – хлорнітрофенол, концентрація якого становить 1%. Цей компонент має широкий спектр протигрибкової активності. Однак для придушення життєдіяльності різних груп грибів необхідна різна концентрація хлорнітрофенола, через що призначати препарат і визначати метод його використання повинен лікуючий лікар після проведення відповідних досліджень.

В числі допоміжних речовин, які входять в хімічний склад розчину, виділяють:

 • етанол;
 • триетиленгліколь;
 • вода очищена.

Особливості лікарського засобу

Крім пригнічення росту грибкової мікрофлори (знищення колоній патогенних і умовно-патогенних грибів), хлорнітрофенол має дезінфікуючу і антисептичним ефектом. Залежно від кратності прийому і концентрації ліки, Нітрофунгін від грибка нігтів здатний надавати як фунгіцидну, так і фунгістатичну дію.

Не дивлячись на комбінований механізм дії, основним призначенням до застосування Нітрофунгін Тева є різні форми мікозу, в тому числі грибок нігтів. У високих концентраціях розчин надає антибактеріальний ефект. При лікуванні оніхомікозу це також важливо, адже виключається ймовірність приєднання вторинних інфекцій і розвитку ускладнень.

Механізм дії активної речовини препарату опираємося на порушення процесів синтезу ергостеролу.Це з’єднання бере безпосередню участь у формуванні клітинної стінки грибка. З огляду на порушення синтезу ергостеролу, грибкові форми життя втрачають здатність до формування і розмноженню на клітинному рівні. Це призводить до загибелі вже сформувалися колоній грибів, а також попереджається розвиток нових мікроорганізмів.

Інструкція по лікуванню онихомикоза

Так як Нітрофунгін від грибка нігтів відноситься до групи місцевих препаратів, лікування їм має на увазі зовнішнє застосування.Розчин наноситься на уражені ділянки, їм обробляється інфікована грибком нігтьова пластина і навколишні її тканини. Але перед нанесення нігтьові пластини слід підготувати. Процес підготовки проходить в 3 нескладних етапи:

 1. Распарить ноги або руки (в залежності від локалізації грибка) в гарячій воді. Це необхідно для розм’якшення нігтьових пластини.
 2. Розм’якшені після гарячої ванни нігті необхідно зачистити від ороговілих шарів і підрізати «під корінь».Особлива увага приділяється поверхні нігтя, важливо максимально видалити ороговілі і відшарувалися ділянки, щоб забезпечити повноцінне і глибоке проникнення препарату.
 3. Після процедури чищення нігтьові пластини висушуються чистим рушником і протираються спиртом за допомогою ватного диска.

Описані вище процедури робляться перед кожним нанесенням лікарського розчину. Саме ж застосування препарату, якщо слідувати інструкції, має на увазі:

 1. Нанесення розчину на всю поверхню нігтьової пластини, обробку нігтьового ложа, кутикул і складок між нігтьової пластиною і шкірою (в міру можливості).Для зручності нанесення ліки можна користуватися чистим ватяним тампоном або вушної паличкою.
 2. Кратність застосування – на різних стадіях онихомикоза відрізняється і визначається лікарем. Але в більшості випадків показана щоденна триразова обробка ураженої нігтьової пластини.
 3. Тривалість терапії – як і в попередньому пункті, залежить від ряду факторів, в числі яких стадія прогресування патології, локалізація і т.д. Якщо слідувати інструкції, Нітрофунгін від грибка нігтів застосовується протягом 1-1,5 місяців, за вказівками лікаря курс лікування може бути продовжений.У деяких випадках препарат застосовується аж до повного одужання і ще протягом 3-4 тижнів з метою проведення профілактики рецидивів.

Важливо! Обов’язково потрібно дотримуватися правил з нанесення розчину на уражені нігті. Головна вимога – для чищення та обробки кожного нігтя використовується тільки чистий інструмент, тампони та інше. Це необхідно, щоб запобігти розвитку змішаних форм оніхомікозу. Детальніше про різні сценарії перебігу патології можна дізнатися з окремої статті.


Ми не даємо порад купувати чарівні засоби в інтернеті, зверніться до досвідченого лікаря якщо у вас є проблеми

Попередній запис Тербінафін від грибка нігтів Наступний запис Лоцерил від грибка нігтів

Нітрофунгін розчин – інструкція із застосування, дозування, аналоги, протипоказання

Клініко-фармакологічна група

Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування

Діюча речовина

– 2-хлор-4-нитрофенол

Форма випуску, склад і упаковка

Розчин для зовнішнього застосування 1% прозорий, від жовтого до зелено-жовтого кольору, з запахом етанолу.

1 мл 1 фл.
2-хлор-4-нитрофенол 10 мг 250 мг

; допоміжні речовини: етанол 96% – 11.2 г, триетиленгліколь – 2.5 г, вода очищена – до 25 мл.

25 мл – флакони темного скла (1) – пачки картонні.

Новини по темі

Фармакологічна дія

Протигрибковий засіб. При концентрації розчину 0.0001% пригнічує ріст Microsporum canis, Trichophyton gypseum; при концентрації 0.0007% пригнічує ріст Candida albicans; при підвищенні вмісту активної речовини до 0.003% проявляє фунгіцидну дію.

При більш високій концентрації має антибактеріальну дію відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій.

Показання

Грибкові ураження шкіри:

 • руброфітія;
 • пахова епідермофітія;
 • трихофития;
 • кандидоз шкіри;
 • мікози стоп;
 • грибкові захворювання зовнішнього слухового проходу.

Протипоказання

 • підвищена чутливість до компонентів препарату.

Дозування

Зовнішньо. Розчин наносять на уражені ділянки шкіри ватним тампоном 2-3 рази / добу. Лікування продовжують до зникнення клінічних проявів захворювання.

Для попередження рецидиву розчин продовжують застосовувати 2-3 рази на тиждень протягом 4-6 тижнів.

З метою профілактики розчин застосовують 1-2 рази на тиждень протягом 4 тижнів.

Побічні дії

місцевоподразнюючу дію, фотодерматит, алергічні реакції.

Лікарська взаємодія

Особливі вказівки

У випадку вираженого дратівної дії при щоденному застосуванні можна використовувати розчин розведений водою (1: 1).

Ділянки шкіри, оброблені препаратом, не слід піддавати дії сонячних променів.

Вагітність і лактація

Застосування при вагітності можливо тільки в тих випадках, коли потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плоду.

У період лактації необхідно вирішити питання про припинення грудного вигодовування.

Умови відпустки з аптек

Препарат дозволений до застосування в якості засобу безрецептурного відпуску.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі від 10 ° С до 25 ° С, в захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Опис препарату Нітрофунгін засноване на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і затверджено компанією-виробником.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Нітрофунгін від грибка нігтів: інструкція із застосування, склад

Високу ефективність проявляє лікарський препарат «Нітрофунгін» від грибка нігтів на ногах (оніхомікозу). Згідно з даними медичної статистики з проблемою грибка на нігтьових пластинах стикається кожен 4-й житель планети. Приступати до терапії цієї патології рекомендується, як тільки були помічені перші ознаки грибкової інфекції, оскільки запущена форма оніхомікозу складніше піддається лікувальним заходам.«Нітрофунгін» відмінно справляється з поставленим завданням і швидко звільняє нігті від грибка. Але щоб лікування дало виключно позитивні результати, використовувати медикамент слід за призначенням лікаря.

Склад і форма випуску

Проводиться фармацевтичний препарат «Нітрофунгін» у вигляді розчину, призначеного для зовнішньої обробки уражених ділянок дерми. Розлита рідина по флакончик, виготовлених з темного скла і оснащених крапельницею з кришкою.Вміщено флакони в картонні пачки по одній штуці в кожній. У складі «Нітрофунгін» містяться:

 • хлорнітрофенол;
 • дистильована вода;
 • ТЕГ;
 • етиловий спирт.

Повернутися до списку

Принцип дії

Препарат ефективний при всіх стадіях грибкового ураження.

Неспроста багато хворих віддають перевагу «Нітрофунгін» для лікування грибка нігтів. Цей фармацевтичний препарат має здатність пригнічувати клітинні стінки грибка і гальмувати синтез його основний клітинної мембрани, що відповідає за ріст микотического організму. Відмінною рисою «Нітрофунгін», яка робить його високоефективним засобом, виступає антибактеріальну дію на патогенні мікроорганізми, найчастіше об’єднуються з грибковим вогнищем. Крім цього, надає медикамент і місцеву протизапальну дію.

Ще однією перевагою ліки є швидкість дії і при цьому остаточна ліквідація ознак грибкової інфекції. Розчин швидко проникає в роговий шар дерми і, накопичуючись там, дає можливість рідко наносити засіб.«Нітрофунгін” не надає токсичного впливу на людський організм, а значить, побічна симптоматика на тлі його використання виникає вкрай рідко. Однак це не привід безконтрольно наносити медикамент, і перед лікуванням повинна бути обов’язково вивчена інструкція із застосування, що додається до кожної упаковки з розчином «Нітрофунгін».

Повернутися до списку

Показання

Призначається описуваний медпрепарат, якщо діагностовано такі патологічні станів:

 • грибок нігтів, стоп, покривів шкіри;
 • микотическая хвороба, що викликається грибами роду trichophyton;
 • грибкове ураження область паху, зачіпаючи стегна і сідниці в результаті регулярного впливу вологи або щільно прилягає одягу;
 • грибок зовнішнього слухового проходу.

Повернутися до списку

Інструкція по застосуванню «Нітрофунгін» від грибка нігтів

Використовувати до повного зникнення симптомів грибка.

Допомагає «Нітрофунгін» швидко побороти грибкову інфекцію, місце локалізації якої нігтьові пластини. Розчином просочують ватний диск і прикладають його безпосередньо до проблемного ділянці. Повторюють процедуру 2-3 рази на добу. Терапія триває до тих пір, поки не зникнуть клінічні прояви недуги.

Повернутися до списку

Правильність проведення процедури

Використовуючи «Нітрофунгін» для нігтів, слід враховувати наступні рекомендації кваліфікованих лікарів:

 • Перед нанесенням слід відмити кінцівки від пилу, бруду, а нігтьові пластини – від лаку.
 • Щоб остаточно знищити інфекцію, хворому терапію потрібно проводити регулярно в призначеної лікарем дозуванні.
 • Терапевтичний курс не повинен бути менше 5-ти тижнів. Лікування продовжують до тих пір, поки не відросте новий здоровий ніготь, а після цього ще продовжують нанесення розчину, щоб попередити рецидив.
 • Рекомендується обробляти і здорові нігтьові пластини, щоб не допустити поширення на них грибкових спор.
 • Перед процедурою слід робити ножні ванни з додаванням соди, господарського мила, оцту або крохмалю.Це потрібно для того, щоб очистити шкірні покриви від ороговілих частинок дерми і зрізати уражені нігті. Тоді компонентам «Нітрофунгін» буде простіше проникати в найглибші шари.

Якщо через тиждень регулярного застосування «Нітрофунгін», поліпшень не спостерігається, хворий повинен звернутися до лікаря, щоб з’ясувати причину неефективності медикаменту і при необхідності підібрати йому заміну.

Якщо при нанесенні розчину шкірні покриви почервоніли або запалилися, то рекомендується розбавити лікувальну рідину водою в співвідношенні 1: 1.Коли оніхомікоз вже запущений, потрібно комплексний підхід до лікування і тому медики прописують додатково інші системні медикаменти, дія яких спрямована на знищення микотического організму.

Повернутися до списку

При вагітності, лактації та у дитячому віці

Грудничка необхідно перевести на штучне харчування.

Жінкам, які виношують дитину, використовувати «Нітрофунгін» для терапії грибка нігтів не рекомендується. У виняткових випадках можливе застосування медикаменту, але тільки якщо очікувана користь для майбутньої мами перевищує ризики для плода.Годуючим матерям на час усунення грибка «Нітрофунгін» слід звернути ГВ. Описуваний медикамент категорично протипоказаний дітям, які не досягли 18-річного віку через недостатніх клінічних даних для використання в цій віковій групі.

Повернутися до списку

Побічні ефекти

На тлі використання фармацевтичного препарату запобігати негативним явищам відзначаються вкрай рідко. Зазвичай хворі скаржаться на появу наступних побічних ознак:

 • почервоніння і свербіж;
 • відчуття стягнутості;
 • надчутливість до світлових променів;
 • алергічні реакції.

Повернутися до списку

Аналогічні засоби

Самозамена лікуючого кошти неприпустима.

Протигрибковий розчин «Нітрофунгін» має 2 різновиди: «Нітрофунгін Тева» і «Нітрофунгін Нео». Останній з них є вдосконаленою формою 1-го. Якщо «Нітрофунгін Тева» забарвлює дерму в жовтий колір, то його попередник абсолютно безбарвний і тому їм можна обробляти різні ділянки тіла. Якщо з яких-небудь причин немає можливості використовувати «Нітрофунгін», лікарями призначається аналогічне за діючою речовиною і фармакологічної групи засіб.Замінити його можуть такі медпрепарати:

 • «Амфотерицин B», «Ірунін», «Ераксіс»;
 • «Дифлюкан», «Аміклон», «Кандид»;
 • «Пімафуцин», «Батрафен», «Залаїн»;
 • «Метромікон Нео», «Біфоназол», «Дермазол»;
 • «Фунготербін», «Орунгал», «Ітраконазол»;
 • «Вагіферон», «Микосист», «Тербінафін»;
 • «Вориконазол», «Натамицин», «Гінезол 7»;
 • «Микоспор», «Фукорцин», «Гінофорт»;
 • «Нізорал», «Кетоконазол», «Флюкостат»;
 • «Мікозолон», «Гризеофульвін», «Лоцерил»;
 • «Перхотал», «Екзіфін», «Ністатин»;
 • «Ломексин», «Екзодерил», «Румікоз»;
 • «Міконазол», «Ламізил», «Тербізіл».

Повернутися до списку

Протипоказання

Окрім того, що «Нітрофунгін» не слід застосовувати діткам, вагітним і годуючим, а також небезпечно лікувати грибок особам з підвищеною чутливістю, алергією і непереносимістю компонентів зі складу ліки. Дізнатися реакцію організму на медпрепарат допоможе тест на чутливість. Для цього невелику кількість розчину наносять на шкіру і вичікують час. Якщо реакції ніякої не було, то можна сміливо використовувати «Нітрофунгін» в боротьбі з грибковою інфекцією нігтів.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Навіть ‘запущений’ грибок можна вивести будинку, без операцій і лікарень. Просто прочитайте що зробила Надія читати рекомендацію …

“Нітрофунгін Тева” від грибка нігтів. Відгуки пацієнтів

Дані медичної статистики говорять про те, що з проблемами грибкових захворювань стикається кожен другий житель нашої планети. І лікування нерідко затягується надовго. Займатися усуненням цієї проблеми необхідно відразу ж з появою перших симптомів, не чекаючи подальшого розвитку мікозу.Оскільки запущене захворювання набагато гірше піддається лікуванню. У даній статті наводяться коментарі та опис «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів.

Опис

Розчин «Нітрофунгін-Тева» призначений спеціально для лікування грибка нігтів і забезпечує повне одужання без рецидивуючих факторів. Випуском препарату займається ізраїльська фірма «Тева». Предметом нашої сьогоднішньої розмови якраз і є вищезазначене медикаментозний засіб.

Склад і фармакокінетика

За відгуками пацієнтів, «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів досить добре допомагає.Активним діючою речовиною даного препарату є хлорнітрофенол. В якості допоміжних компонентів до складу препарату входить вода, триетиленгліколь і 96% -ний етанол. Лікарський засіб випускається у вигляді прозорого розчину жовтого або жовто-зеленого кольору. Ліки має характерний запах етилового спирту. У продаж надходять флакони коричневого скла з об’ємом 25 мл. Діюча речовина препарату є похідним ундециленовой кислоти (засіб, переважна грампозитивні і грамнегативні мікроби).

Медикамент пригнічує вплив на наступні види грибків: microsporum, trichophyton, candida albicans. Цей препарат призначають при таких захворюваннях, як: трихофітія, кандидоз шкірних тканин, руброфітія і грибкові захворювання стоп. Також його застосування виправдане при активізації грибка в зовнішньому слуховому проході, при діагностуванні отрубевидного або стригучого позбавляючи, мікроспорії, грибкових ураженнях пахової області. Це підтверджують відгуки до «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів.

Механізм впливу

Чинний компонент лікарського засобу блокує синтез ергостеролу. Відсутність цієї речовини руйнує клітинні мембрани збудника мікозу. Неповноцінні паразитують клітини накопичують токсичні речовини, що призводить до загибелі патогенної флори.

Фармакологічна дія

Лікарський розчин впливає на уражені ділянки шкірних покривів і нігтьові пластини відразу в декількох напрямках, надаючи протигрибковий, антисептичний, який знезаражує і протизапальний ефект.

Продовжуючи описувати, відгуки та інструкцію до “Нітрофунгін-Тева” від грибка нігтів, слід сказати, багато пацієнтів помітили, що засіб швидко справляється з свербінням і палінням. Але воно діє тільки на верхній шар дерми, не проникає під шкіру і не потрапляє в системний кровотік. Вплив кошти характерно тим, що має здатність до знищення не тільки грибків, а й різних хвороботворних бактерій. Безумовно, такий переважний чинник, виділяє медикамент на тлі інших протигрибкових препаратів.Здатність впливати на хвороботворні бактерії дозволяє лікувати оніхомікоз, ускладнений приєднанням бактеріальної інфекції нігтьової пластини.

Інструкція по застосуванню

За відгуками до «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів, самі нігтьові пластини перед нанесенням кошти необхідно підготувати: зняти декоративне покриття, пропарити ноги в теплій воді з содою і господарським милом. Гаряча ванна допомагає розм’якшити ніготь і його буде легше видалити. Край нігтьової пластини обрізають манікюрними ножицями, а уражені ділянки, до яких важко дістати зачищають пилкою.

Після такої обробки стопу або руку необхідно промити під проточною водою і насухо витерти серветкою. Далі уражену ділянку рекомендується обробити засобом, використовуючи додається до флакону крапельницю. Видавлюють кілька крапель розчину і наносять на ніготь за допомогою ватної палички. Судячи з відгуків про «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів, така процедура виробляє чималий позитивний ефект.

Сеанси лікування потрібно повторювати два-три рази на день, щодня, протягом чотирьох-п’яти тижнів до зникнення ознак мікозу.В результаті терапії відбувається усунення симптомів хвороби і зміцнення нігтьової пластини, яка набуває нормальну форму і структуру, припиняється розшарування і усуваються потовщення.

З профілактичною метою препарат потрібно використовувати ще протягом місяця два-три рази на тиждень. Якщо у пацієнта спостерігається висока чутливість до компонентів засобу, його можна розбавити в співвідношенні 50/50 дистильованою водою. При ураженнях слухового проходу ліки закопують в вушну раковину.В цьому випадку зазвичай буває досить два-три дні закопувати по одній краплі в кожну вушну раковину щодня. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з отоларинголога.

Протипоказання і побічні ефекти

Судячи з відгуків, «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів не призначають дітям. Вік, з якого можна застосовувати ліки, необхідно уточнити у лікаря. Крім того, його не варто застосовувати людям, з вираженою непереносимістю лікарських компонентів. Під час виношування вагітності та природного вигодовування препарат може використовуватися, якщо лікар вважає, що користь від нього буде перевищувати можливу шкоду для плода або новонародженого.

В якості побічних проявів виступають зазвичай свербіж, печіння, сухість шкіри, фотодерматит, висипи і т. Д. Для купірування цих симптомів достатньо припинити застосування розчину. Якщо засіб потрапив на здорову шкіру, його необхідно видалити за допомогою евкаліптової олії, а потім промити під проточною водою. При попаданні ліків в шлунково-кишковий тракт, у пацієнта спостерігається нудота, блювота і сильне збудження. У цьому випадку показано симптоматичне лікування, тобто необхідно промити шлунок.

Чим замінити?

Застосовувати аналоги «Нітрофунгін-Тева» доцільно в разі непереносимості лікарських компонентів або при неефективності проведеного лікування. Еквівалентами кошти є: «Міколак», «Ламізил», «Клотримазол», «Екзодерил», «Тербінафін» і т.д. Швейцарське засіб «Екзодерил» надає схожу дію, але активною дійовою компонентом є нафтифина гідрохлорид. Його не можна використовувати якщо присутні відкриті рани на шкірі і при гострій чутливості до компонентів ліки.

Препарат «Клотримазол», що випускається в Польщі, також дуже ефективно діє на грибкові захворювання. Ізраїльський «Тербінафін» при таких же свідченнях і подібному впливі має одну особливість: він випускається у вигляді аерозолю, що представляє рідкість для даної категорії лікарських засобів.

Є у даного засобу і російські аналоги, наприклад «Ніхлофен». У його склад входить ту саму діючу речовину, як і у оригінального препарату. Випускає це засіб російська фармацевтична компанія «Марбіофарм».Ще один аналог, створений російськими фахівцями, називається «Ніхлоргін». Він також зроблений на основі того ж чинного компонента. Це все найбільш відомі аналоги «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів.

Відгуки про застосування

За свідченням хворих, які використовували для лікування грибкових інфекцій цей препарат, не можна зробити однозначний висновок про те, що він добрий чи поганий. Проаналізувавши інформацію, ми прийшли до висновку, що в більшості випадків медикамент справляється з грибком, але має свої суттєві недоліки.По-перше, велика група пацієнтів зазначила тривалість застосування, перш ніж настав поліпшення. По-друге, недоліком є ​​алергічні реакції, виражені в основному висипом. Так що багатьом доводилося лікувати не тільки грибок, а й позбуватися від цих проявів.

На цьому наш огляд відгуків та інструкції по застосуванню «Нітрофунгін-Тева» від грибка нігтів завершено. Так що вибір за вами і вашим лікарем!

Нітрофунгін від грибка нігтів

Зміст

 • 1.Властивості і механізм дії препарату
 • 2. Показання і протипоказання до використання
 • 3. Як використовувати Нітрофунгін?

Властивості і механізм дії препарату

Діюча речовина Нітрофунгін – хлорнітрофенол. Цей компонент є похідним ундециленовой кислоти, засоби на основі якої часто використовуються для досягнення дезинфікуючого, антисептичний і антибактеріального ефекту.

У деяких випадках помітити симптоми появи грибка досить складно до досягнення певної стадії зараження.Нігті стають більш ламкими і каламутними, але помітити це буває проблематично, особливо при нанесеному лаку. Нітрофунгін від грибка нігтів об’єднує в собі відразу 2 механізму впливу на грибкову інфекцію:

 • фунгіцидний – повне знищення шкідливої ​​мікрофлори;
 • фунгістатичний – уповільнення і зупинка розвитку грибкової інфекції.

Таким чином, засіб вбиває вже зрілі клітини грибка і уповільнює зростання ще не сформувалися. Це дозволяє ефективно усувати грибкову інфекцію з мінімальною ймовірністю розвитку рецидивів.

У аптеках можна знайти 1% спиртовий розчин Нітрофунгін, який розливається у флакон-крапельницю.

Показання і протипоказання до використання

Препарат призначається при грибковому зараженні, викликаному такими мікроорганізмами:

 • мікроспори;
 • дерматофіти;
 • трихофітон;
 • дріжджові гриби;
 • епідермофітією.

З іншого боку, медикамент добре впливає на змішану грибкову мікрофлору.Він практично не всмоктується в епідерміс, тому застосовується навіть при грибку зовнішнього вуха.

Що стосується різновиди грибкового ураження, то сфера застосування Нітрофунгін поширюється на:

 • оніхомікоз;
 • дерматофітію;
 • мікотіческую екзему;
 • мікози стоп;
 • кандидоз епідермісу;
 • мікроспорії;
 • руброфітія.

Ліки протипоказано при вагітності, лактації, алергії і в дитячому віці до 2 років.

Існує особлива модифікація препарату – Нітрофунгін Нео – з аналогічним складом, але нейтральним кольором. Такий засіб може використовуватися в тих випадках, коли пацієнт не хоче видавати факт лікування грибка.

При використанні Нітрофунгін в рідкісних випадках можуть виникати алергічні реакції, такі як печіння, почервоніння шкіри і утворення на ній маленьких папул.

У такому випадку слід припинити застосування цього засобу і скористатися альтернативою, призначеної лікарем.

Як використовувати Нітрофунгін?

Рекомендації по нанесенню препарату містяться в інструкції по застосуванню.

Перед тим як наносити розчин, рекомендується очистити шкіру від косметики і різних забруднень. Після очищення потрібно висушити нігті або шкірний покрив. Наноситься засіб безпосередньо з флакона-крапельниці, в якому воно поставляється. Процедуру потрібно здійснювати 2-3 рази на добу, але лікуючий лікар може підкоригувати дозування в більшу або меншу сторону.

Перші результати з’являються вже через 10-15 днів застосування препарату. Нігті стають міцнішими і світлими. Якщо видимого ефекту немає, потрібно звернутися до лікаря за консультацією. При важких формах грибка потрібна комплексна терапія, яку може призначити тільки досвідчений лікар.

Якщо у вас є алергія на лікувальний склад, його можна розбавити у воді 1: 1. Якщо це не дало результату, потрібно припинити використовувати цей засіб.

Шкіру і нігті після нанесення Нітрофунгін потрібно оберігати від попадання прямих сонячних променів.В іншому випадку може з’явитися пігментація.

Курс лікування займає до 4 тижнів. Після зникнення симптоматики рекомендується ще 2-3 тижні наносити засіб 1 раз в день на уражені ділянки шкіри або нігтів. Це допоможе переконатися в тому, що на тілі не залишилося грибка і надалі ніяких рецидивів не виникне.

.