Ногти

Шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів: Чи шкідлива лампа для сушки нігтів і шкідливий гель лак

шкідлива лампа для сушки нігтів і шкідливий гель лак

Якщо істина багатогранна, то брехня багатоголосого.
Уїнстон Черчілль

Гель-лак увірвався в життя сучасної жінки і миттєво її підкорив. Манікюр кожен день, флакончики з ацетоном в сумочці, облуплені кінчики – з приходом гель-лаків всі незручності і незручні моменти залишилися в минулому. Здавалося б, ось воно, жіноче щастя. Але немає. Цікавість виявилася сильнішою за.

Питання, чи шкідливо покривати нігті гель-лаком, вніс в запанувала ідилію смуту.Стали говорити, гель-лаки містять особливо небезпечні інгредієнти , а лампа для їх сушки викликає рак. Чи так це, будемо розбиратися, спираючись на компетентну думку ПОДОЛОГ, аллерголов, дерматологів та імунологів.

шкідлива лампа для сушки гель лаку?


З хорошою порцією скепсису варто ставитися до розмов, нібито сушка покриття в лампі провокує рак. Ряд досліджень на цей рахунок провели американські фахівці і встановили, рік безперервного манікюру гель-лаком по шкідливості прирівнюється до 10 хвилинам знаходження на сонці.Ну а всім стурбованим Фонд по боротьбі з раком шкіри Skin Cancer Foundationi (США) пропонує користуватися кремом для захисту від УФ.

До речі, ще ніхто засмаглі руки через регулярної сушки гель-лаків в лампі не набув, а значить сила впливу ультрафіолетового випромінювання значно перебільшена.

А взагалі ключове завдання гель-лаків – зробити нігті красивими, а не здоровими. І нічого більше вони не повинні. Шкодити, правда, теж не повинні, але це – факультативно. Як приємний бонус від виробника.

FAQ про шкоду гель-лаків: як зберегти здоров’я і нігті


Якщо вчора про них говорили «псують нігті», сьогодні в їх адресу висувають куди більш серйозні звинувачення – до ризиків онкологічних захворювань, токсичних отруєнь і загрози патологій розвитку плоду. Не панікувати. Багато чутки – всього лише домисли. Чесні відповіді на актуальні питання знайдете нижче.

Як гель-лак впливає на здоров’я нігтів?

«Винен», – виносять дівчата гель-лаку вирок, виявивши якось замість міцних і товстих ламкі і тонкі нігтики.Правда полягає в тому, що «порчу» найчастіше наводить НЕ лак, а майстер.

Нігті можна перепиляти бафом при підготовці, взяти зайвого фрезою під час процедури апаратного зняття, перетримати в компресі з ЖДСЛ, пересушити в лампі.

Але як зручно сказати постраждалої клієнтці, мовляв, що ви хотіли – то гель-лак.

Міф про шкоду вигідно поширювати не тільки манікюрних справ майстрам, а й компаніям з виробництва «реабілітують» коштів та косметологічних центрів, які надають послугу «реабілітації».Гроші заробляти треба.

А взагалі набагато більший вплив на нігті надають «внутрішні» фактори, тобто генетика, харчування і здоров’я. Ось три кити, що визначають їх міцність і фактуру. Манікюр швидше створює захист, захищаючи нігтики від неблагополучних впливів ззовні – НЕ винуватець, а ангел-хранитель.

небезпечний гель-лак для здоров’я?


Що там нігті. З чуток, довготривалий манікюр погіршує здоров’я! Давайте розберемося. Щоб самопочуття погіршити, токсинів лаку потрібно всмоктатися і з током крові поширитися по організму.Або проникнути в організм у вигляді летючих речовин. Що стосується «всмоктування», згадайте про шаруватої структурі манікюру.

Нижнім шаром пирога є база, через яку, в общем-то, жоден «отруйний» гель-лак просочитися не може.

Про атаку на дихальну систему скажімо наступне – ризики надихатися будь-якої гидотою на вулицях міста більше.

А ось алергія виникнути може. Як може вона розвинутися на горіхи, трав’яні чаї, косметику та інше. Справа індивідуальна і непередбачувана.

Шкідливі речовини в гель-лаках?

Нічого натурального і корисного в синтетичних лаках, звичайно, немає. Але що є небезпечного? Може бути – формальдегід, формальдегідні смоли, толуол, дибутилфталат і камфора.

Бренди, які піклуються про репутацію, не включають цю гидоту до складу, а самі просунуті випускають продукцію класу «7-Free» – крім вищевказаного, виключивши ксилол і етілтосіламід. Загалом, читайте етикетки і вибирайте краще.

шкідливий гель-лак для вагітних?


Лікарі кажуть – так, небезпечний.А кажуть тому, що страхуються. Більшість з них навчалося, коли гель-лаків не було, та й зараз в університетах навряд чи читають лекції з цього приводу. Ось і змушені висловлюватися про довговічне манікюрі категорично – на всякий випадок. І все ж нічого кримінального в ньому немає.

Речовини, які можуть подолати гематоенцефалічний бар’єр, відсутні. Але є летючі компоненти, вдихання яких гіпотетично шкідливо. Правда, слідуючи тією ж логікою, вагітної варто обходити стороною всі, що «пахне» – наприклад, порошки або дезінфектори туалету.

Висновок: можна не морочитися, але стежити за стерильністю інструментів, вентилюванням приміщення і якістю матеріалів. Знімати – зрозуміло, фрезою.

шкідливо робити гель-лак постійно?

Нігті – досить міцний матеріал, який, до того ж, не зуби – відростає. Крім того, нігті не «дихають», всупереч популярній думці, тобто задихнутися не можуть.

За великим рахунком, до безперервного носіння гель-лаку протипоказань немає.

Під «панциром» нігтики можуть перебувати нескінченно довго, не страждаючи від асфіксії. Значення має інше – ритуал видалення.

Ацетон відверто шкодить, і чим частіше гель-лак знімаєш, тим більшу травму наносиш. Але хто заважає акуратно спиляти?

Що шкідливіше – звичайний лак або гель лак?


Однозначно відповісти складно. Обидва продукти – синтетичного походження. Обидва можуть бути як якісними, так і не дуже. Різниця полягає в тому, що звичайний лак доводиться часто (іноді щодня) знімати ЖДСЛ, що реально, а не міфічно, травмує нігті.

Разом з тим його можна наносити на лікувальну базу, займаючись одночасно і красою нігтів, і їх відновленням.

Гель-лак розчиняється рідко, раз на кілька тижнів, і завжди існує нехімічної варіант «опіла», а й бази для нього частіше звичайні. Зміцнення стає окремим ритуалом.

Втім, і серед гель-лакових брендів є виробники, які пропонують відновлюють основи під колір, як це робить Jessica Cosmetics International.Таким чином, з невеликим перевагою перемагають гель-лаки.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Чи може нашкодити здоров’ю випромінювання від лампи для манікюру? – Рамблер / новини

Загальне прагнення до абсолютної усвідомленості і екологічності не залишає шансів навіть самим звичним б’юті-процедур уникнути ретельного перегляду. Наприклад, чи давно ви думали про те, що насправді відбувається з вашим організмом під час манікюру? Тим часом все частіше в соцмережах обговорюється шкідливість ламп, які фіксують гель на ваших нігтях.Існує думка, що від них виходить потужне випромінювання, яке може привести навіть до онкології! Міф це чи реальність – ми вирішили дізнатися у Марії Кочетковою, виконавчого директора компанії Luxio by Akzentz Росія.
загальні класифікації
Як відомо, ультрафіолетове світло умовно поділяється на три діапазони: UV-A, UV-B і UV-C. З них тільки останній – дійсно шкідливий для здоров’я. Випромінювання саме в цьому діапазоні найбільш «жорстке» і небезпечне для людини. Хоча наше сонце випромінює багато UV-C, більша його частина поглинається атмосферою Землі.До людей, що загоряють на пляжі, доходить тільки 2% UV-C променів.
Основні види ламп
Чи можуть ультрафіолетові лампи для закріплення матеріалів завдати шкоди здоров’ю людини? Існують чотири види UV-ламп для светоотвержденіє, це:
Гібридні світлодіодні лампи – саме просунуте рішення. У них встановлені спеціальні світлодіоди з розширеним спектром в УФ-діапазоні, тому вони можуть сушити як гелі, так і будь-які гель-лаки. Час полімеризації – 30 секунд. Саме такі лампи виробляє компанія Akzentz, і саме її, швидше за все, використовує ваш майстер, якщо він працює на матеріалах Luxio.Така лампа повністю безпечна для здоров’я.
Світлодіодні лампи дозволяють укріпляти гелям і сучасним гель-лаків, але можуть не підійти для деяких гель-лаків традиційної (старішої) рецептури, яким потрібна більш довгохвильовий спектр. Час полімеризації – 30 секунд.
UV-лампи (газорозрядні) підходять для гель-лаків традиційного складу, але в наслідок меншої інтенсивності УФ-випромінювання не підходять для затвердевающих гелів. Полімеризація гелів повинна проходити швидше (не більше 1 хвилини), інакше покриття може стати матовим.Лампа вимагає заміни через 500 годин використання. Час полімеризації – 2 хвилини.
Гібридні світлодіодні лампи – це суміш світлодіодним і UV-Лампи в одному корпусі. Вони сушать і гелі і гель-лаки, але роблять це поганенько. Знову ж лампу треба буде міняти і час затвердіння в таких лампах треба підбирати експериментальним шляхом для різних матеріалів.

Чи можуть нашкодити лампи
Світлодіодні лампи зовсім не мають шкідливого UV-C випромінювання. UV-Лампи мають близько 2% UV-C випромінювання, що, звичайно, погано, але все одно не шкідливіше, ніж позасмагати під сонцем півгодини опівдні.У гібридних лампах UV-C також присутній, але лише близько 1% від потужності. Тому віддавати перевагу краще саме світлодіодним лампам (або, якщо їх у вашому салоні немає – гібридним). Звертайте увагу на марку-виробника: краще вибирати перевірені варіанти, як Akzentz.

View this post on Instagram

A post shared by Luxio by Akzentz (@luxiogel) on Aug 13, 2019 at 5:34 am PDT

Відео дня. В “Матроської тиші” накрили колл-центр

Лампа для нігтів ультрафіолетовий.Чи шкідлива ультрафіолетова лампа для сушки нігтів?

Яка жінка обходиться без якісного оригінального манікюру? Красиві доглянуті руки з акуратними, майстерно обробленими нігтиками завжди викликають захоплення і притягують погляди, причому не тільки хлопців. Часом захоплений коментар від досвідченої суперниці набагато приємніше, ніж чоловічі дифірамби! Сьогодні технології з моделювання нігтів зробили крок настільки далеко, що дозволяють модницям обходитися без манікюру по 1,5-2 тижні.І все це стало доступним завдяки використанню в процесі декорування нігтів гель-лаками спеціального обладнання – ультрафіолетової лампи. Про них ми поговоримо далі.

Ультрафіолетова лампа. Принцип дії

Спеціальна ультрафіолетова лампа для нігтів використовується для моделювання гелевих нігтів. Сушка нігтів, покритих гель-лаком, за допомогою спеціальної лампи є частиною технологічного процесу. І без цього невеликого приладу не може обійтися жоден майстер манікюру.У салонах краси вже багато років використовують це корисний винахід, а на сучасному етапі розвитку вже можна користуватися таким пристроєм і в домашній обстановці.

За своєю суттю ультрафіолетова лампа для нігтів – це компактний настільний прилад, який складається з елегантного корпусу, керуючої панелі і лампочок з діапазоном А. Вони і перетворять просту електричну енергію в ультрафіолетове випромінювання. Даний прилад застосовується з метою полімеризації шару лаку-гелю на нігтях, а також інтенсивної сушки покриття.Застосовувана в процесі манікюру УФ-лампа допомагає затвердіти лаковому покрову буквально за лічені секунди, завдяки чому манікюр тримається дуже довго.

Сучасна промисловість випускає лампи для висушування нігтьових покриттів в самих різних варіаціях. Вони можуть бути відмінними за потужністю і дизайну, а також за рівнем інтенсивності випромінюваного світлового потоку.

Правила безпеки

При користуванні таким делікатним приладом, як УФ-лампа, слід дотримуватися певних правил безпеки:

 • Протирати перед використанням сухою ганчіркою або видаляти пил спеціальним пензликом – скупчення пилу перешкоджає випромінюванню.
 • Чи не користуватися лампою в разі перегоряння декількох одиниць світлових елементів, оскільки потужності приладу в такому разі не вистачить для повного затвердіння шару гелю, і термін сушіння розтягнеться надовго, а якість покриття не буде занадто високим. Для швидкого усунення цієї неполадки завжди слід мати в запасі лампочки для ультрафіолетової лампи для нігтів. А заміна їх проводиться просто, так само, як і звичайних ламп на світильниках.
 • Чи не використовувати лампи, які відслужили 2 тисячі годин – це знижує інтенсивність випромінюваних ультрафіолетових променів і може бути небезпечним, так як існує ризик їх розтріскування і травмування рук.
 • Завжди чистити прилад після його застосування від прилиплих частинок лаку.
 • Регулярно проводити дезінфекцію спиртовмісних рідинами.
 • Чи не використовувати вологі серветки для видалення забруднень.

Види

Ультрафіолетова лампа для нігтів оснащена зручним і міцним корпусом, в якому розташовуються змінні світлові елементи м лампочки. Внутрішнє дзеркальне покриття дозволяє рівномірно виконувати полімеризацію нігтьових покриттів. У сучасній гелевою індустрії використовується кілька видів професійної сушіння нігтів.По використовуваному типу світлових елементів вони поділяються на:

 • ультрафіолетові;
 • світлодіодні;
 • газосветние.

За схемами запалювання розрізняють електронний варіант і індукційний. За конструкцією ультрафіолетова лампа для нігтів, у якій електронна схема запалювання, дуже проста. При цьому лампочки в ній загоряються моментально після однократного натискання кнопки. Така схема не така надійна, як індукційна, адже у неї відсутні захисні вузли, і прилад занадто сильно реагує на перепади напруги в мережі.Правда, і за вартістю вони найдорожчі.

УФ-лампи, оснащені індукційної схемою запалювання, мають конструкцію набагато складніше – в лампі розміщується електромагнітний вбудований дросель. У цоколі таких лампочок розташовується стартер, за допомогою якого запускається лампа. Її включення відбувається не моментально, а після декількох помігіваній, але їм зате абсолютно не страшні мережеві збої.

Лампи газосветние

Лампи газосветние наповнюються світиться газом, найчастіше неоном.Вони виготовляються за методом холодного катода, внаслідок чого є хорошим джерелом світла, а також економно витрачають енергію.

Чи можна користуватися лампою для манікюру в домашніх умовах?

Нарощувати нігті в домашніх умовах вкрай не рекомендується, адже складними роботами повинен займатися досвідчений фахівець, але оновити покриття нігтів в домашніх умовах цілком реально. Але перш ніж приступити до цього процесу, слід добре розібратися, як користуватися ультрафіолетовою лампою для нігтів.

Для того щоб зроблений будинку манікюр міг довго прослужити своїй господині, потрібно ультрафіолетова лампа для манікюру, гель-основа, обезжириватель, гель-фініш, а також якийсь спосіб зняття нігтьового покриття. Весь процес проходить за кілька етапів, при цьому нігті повинні бути непокритими. Великі пальці рук слід сушити окремо, оскільки при сушінні пальці потрібно розташовувати в паралельному положенні до стільниці, а для великих пальців стати в це положення разом з іншими чотирма пальцями вкрай важко.Тому оптимальним буде робити покриття на чотирьох пальцях обох рук і просушити їх, а потім зайнятися великими пальцями.

Алгоритм дій

Алгоритм дій при використанні в домашніх умовах УФ-лампи:

 • Перш за все потрібно обробити нігтьову пластинку пилою дрібнофракційних, щоб поліпшити зчеплення поверхні з покриттям.
 • Протерти поверхню нігтів ваткою з знежирювачем.
 • Тонким шаром нанести гель-основу так, щоб вона покрила всю поверхню нігтя.
 • Просушити в лампі приблизно 3 хвилини, але не більше 5. Після повного висихання основи поверхню нігтьової пластини стане жирною.
 • Нанести декоративне покриття кольоровим гель-лаком.
 • Просушити під лампою 2-5 хвилин.
 • Для більш інтенсивної і яскравого забарвлення можна нанести ще шар і так само висушити. Нігті знову будуть жирними.
 • Закріпити отриманий результат фініш-гелем, який теж сушити 2-5 хвилин.
 • Зняти з нігтів жирний шар ваткою з знежирювачем.

Ось і все, свіжий манікюр готовий. Цей спосіб набагато більш практичний і зручний, ніж робота з долгосохнущім лаком. Після проведення останньої операції можна не боятися, що манікюр зіпсується при дотику нігтя до якого-небудь твердого предмета. Можна спокійно поритися в сумочці, дістати що-небудь з кишені – і манікюр залишиться в отличном состоянии.

шкідливо застосовувати ультрафіолетову лампу при сушінні нігтів?

Той факт, що сушити таким способом нігті дуже зручно, поза всякими сумнівами.Однак багатьох жінок хвилює питання: чи шкідлива ультрафіолетова лампа для сушки нігтів? Проведені в процесі використання ультрафіолетових ламп наукові дослідження переконливо довели, що ці прилади абсолютно безпечні для здоров’я. Тим більше що використовують їх вже більше тридцяти років і вельми інтенсивно. Це говорить сама за себе. Кількість додаткового ультрафіолетового випромінювання, що отримується при сушінні нігтів УФ-лампою, прирівнюється до щоденної норми сонячних променів протягом 1,5-2,7 хвилин.До того ж руки більш стійкі до впливу ультрафіолету, ніж особа. Так що використання при манікюрі УФ-приладів абсолютно безпечно для людини.

УФ лампи для сушіння нігтів: який шкодить, як використовувати

· Рубрика: Інструменти

Сучасні модниці використовують для манікюру нові, більш витривалі матеріали для покриття нігтів. До таких можна віднести гель лак, і шелак. Це покриття відрізняється довгим терміном служби, яскравістю, фортецею. Використовуючи гель лак, процедура манікюру займає набагато менше часу.Адже висихання матеріал за лічені секунди. Але, для цього потрібно користуватися ультрафіолетовою лампою. Гель лак висихає тільки при впливі УФ променів. І тут виникає питання: чи шкодить ультрафіолетова лампа для сушки нігтів? Однозначної відповіді на це питання немає.

Як може нашкодити УФ лампа для сушіння нігтів?

Багато дерматологи з упевненістю стверджують, що ультрафіолетове обладнання для сушіння вкрай шкідливо не тільки для нігтів, але і для шкірних покривів. Використання такого стійкого декоративного покриття, як шелаку, вимагає обов’язкової сушки під УФ лампою.Фахівці припускають, що сушка таким способом збільшує ризик розвитку раку шкіри, виникнення папілом.

УФ лампа

Висушування матеріалу проходить досить швидко. Але, навіть цього часу достатньо, щоб завдати шкоди своєму здоров’ю. Справа в тому, що в ультрафіолетовому приладі для сушіння нігтів виділяються промені типу А. Такі ж промені виділяються і в солярії. Відомо, що саме вони часто стають винуватцями виникнення ракових клітин в організмі.

Організм людина вдосталь насичується ультрафіолетовими променями при виході на сонці.Додаткової дози не потрібно. Часте використання може призвести до непоправних наслідків. У помірних же кількостях УФ промені не просто не шкідливі, а вкрай корисні для здоров’я.

Виробники ламп для сушки піклуються про безпеку своїх матеріалів. Тому колосальної шкоди сушка нанести не може. При підвищеній чутливості шкіри, алергії на ультрафіолет, можуть проявитися такі небажані симптоми:

 • Кропив’янка;
 • Опіки;
 • Лущення шкіри;
 • Відшарування нігтьової пластини;
 • Грибок.

Щоб зберегти своє здоров’я, потрібно просто правильно доглядати за лампою. Адже від цього залежить і її повноцінна робота. Важливу роль відіграє і кількість ламп, розташованих в сушці. Також, важливо правильно вибрати сушку, вивчивши всі її характеристики.

Лампи для такого пристрою в своєму складі мають пари ртуті. Всі знають, що вони надають згубний вплив. Шкоди не уникнути, якщо пошкодити при її заміні. Тому сьогодні є спеціальні служби, які проводять заміну цих пристроїв в сушках для нігтів, і соляріях.

Правила використання елементів УФ лампи

Якщо використовувати УФ обладнання для сушіння правильно, шкода від неї спостерігатися не буде. Будь-яка дівчина, перш ніж звертатися в салон краси, повинна врахувати всі запобіжні заходи. Перед процедурою манікюру, важливо поцікавитися у майстра, лампою якого виробника він користується. Приділити увагу потрібно і кількості вбудованих ламп в обладнанні.

Різні виробники, використовують різну кількість ламп. Для нарощування нігтів, і покриття їх декорує матеріалом краще вибирати сушки з 4 лампами.Вони дозволяють рівномірно розподілити навантаження, при цьому виробляти мінімальний рівень випромінювання. Це допоможе не піддавати шкірні покриви тривалого впливу ультрафіолетового проміння.

Не варто забувати, що перед нарощуванням нігтів потрібно проконсультуватися з фахівцем. Адже процедура нарощування гелем вимагає обов’язкового використання УФ приладів. Допомогти розібратися в даному питанні допоможе доктор дерматолог або алерголог. Схильність до ракових утворень визначає фахівець онколог.

Ультрафіолетова лампа для сушки нігтів надасть шкоду в тому випадку, якщо обладнання в ній давно не змінювалося. Заміна техніки виробляється спеціальними фірмами, які видають сертифікати із зазначенням дати заміни. Саме цей документ Вам може пред’явити Ваш майстер манікюру.

Шкода може проявитися від безпосереднього впливу ультрафіолету. Часто причиною стають саме хімічні матеріали для нарощування нігтів. Тому перед процедурою манікюру поцікавтеся у майстра про склад матеріалів, терміни їх придатності, фірмі виробника.Якісні матеріали завжди дорогі.

Якщо Ви хочете придбати лампу для сушіння нігтів для домашнього індивідуального користування, вибирайте обладнання середньої потужності. Навантаження, і розсіювання променів в ній буде не таким інтенсивним. Так, ви зможете звести до мінімуму всі ризики. На швидкість висушування потужність практично не впливає.

Плюси і мінуси УФ ламп для сушки

Розібравшись в питанні шкоди даного обладнання для сушіння нігтів, варто відзначити і деякі його переваги і недоліки.Серед плюсів варто відзначити низький рівень споживання електроенергії. Що ж стосується фінансової сторони, то такі лампи цілком доступні кожній жінці. Термін служби обладнання тривалий.

Варто відзначити і велику різноманітність дизайну таких приладів. Є можливість підібрати колір і форму під інтер’єр свого кабінету або кімнати. Чимало і недоліків у УФ ламп:

 • Період служби обладнання залежить від кількості включень;
 • Підвищення температури на робочій поверхні;
 • Можливий перегрів корпусу;
 • Перепади напруги в мережі можуть вивести обладнання з ладу;
 • Висока чутливість лампи для сушіння в температурі зовнішнього середовища;
 • Уф промені шкідливі для очей;
 • Лампи в своєму складі мають пари ртуті, які шкідливі для здоров’я.

Як доглядати за УФ лампою?

Мінімізувати ризик розвитку проблем від застосування такого обладнання можна тільки при дотриманні правил експлуатації приладів. Продовжити термін служби лампи допоможе своєчасна чистка. Іноді трапляється так, що при нарощуванні нігтів гелем, шматочки і залишки матеріалу залишаються на обладнанні. Вони повинні делікатно віддалятися з поверхні. Чистити потрібно якимось твердим предметом. Використовувати ацетон або розчинник не можна, так як засіб може пошкодити поверхню.Залишки пилу скидаються м’якою ганчіркою.

Дуже важливо після кожного використання лампи, проводити її дезинфекцію. Процедура дозволить уникнути розмноження грибків, які потім потраплять на поверхню нігтів наступного клієнта. Для цього застосовуються спеціальні засоби, які можна придбати там же, де і УФ лампу.

Намагайтеся не допускати перегріву оюорудованія. Також не можна ставити його на відкриті сонячні промені. При перегорання деяких світлових елементів, тут же варто їх замінити.В іншому випадку, повноцінної сушки матеріалу не буде. Якісний манікюр не вийде і за умови тривалого впливу.

Вбудовані лампи радять міняти через кожні 2000 годин роботи. Саме за цей час лампи виснажуються, може статися виділення ртутної пари. Даний фактор згубно вплине не тільки на якість манікюру, але і на здоров’я клієнта. Нерідко при таких умовах виникають опіки, і алергічні реакції.

приносить шкоду УФ лампа для нарощування нігтів

Не рідко ми задаємося собі питаннями а чи може ультрафіолетова лампа для гель лаку завдати шкоди нашому здоров’ю? Іноді я навіть зустрічала таке питання як: “Чи може УФ лампа викликати рак?”.І ще про що б хотіла поговорити важливому – це шкідлива УФ лампа при вагітності?

УФ лампи використовуються в салонах краси більше 30 років – це більш ніж достатній період, щоб повірити в їхню безпеку. Наукові дослідження які проводилися підтвердили, що використання УФ і LED абсолютно безпечне для людського здоров’я. Перше з них було опубліковано в проспекті NMC і називалося “дійсно
Чи УФ лампи випромінюють небезпечний рівень ультрафіолету? “.Компанія, яка
проводила це дослідження (Lighting Sciences lnc./ Phoenix, Arizona),
перевірила дві популярні лампи і з’ясувала, що рівень випромінювання UVB хвиль в них
навіть менше, ніж в сонячному світлі. А рівень UVА променів – еквівалентний
додатковим 1,5 – 2,7 хвилинам прогулянці під сонцем щодня або
додатковим 10-20 хвилин на тиждень. Друге ж дослідження належить двом
авторитетним дослідникам: доктору Роберту Сайру, винахіднику сонцезахисної
системи SPF і доктору Джону Доуді, його асистенту і представнику компанії Rapid
Precision Testing Labs / Cordova, Tennessee.

Після ретельних досліджень безлічі ламп, вони з’ясували, вплив
ламп в салоні одно 0,5-2,2% допустимого стандартами місячного
ультрафіолетового впливу на людину. Це також говорить про те, що немає
великої різниці між УФ і LED лампами – вони однаково безпечні. варто
згадати, що тильна сторона долоні в 4 рази більш стійка до УФ-випромінювання,
ніж та ж щока. Після цих висновків, доктор Сайра з’ясував, що УФ лампи всіх типів є
навіть більше безпечними, ніж сонячні промені і сонячні лампи.По всім
параметрам вони менш небезпечні. Одним словом, для людини випромінювання від лампи є навіть безпечніше,
ніж вплив натурального сонячного світла. Коли людина їде за кермом на
його руки потрапляє сонце, це може бути більш небезпечним, ніж, якщо він буде
тримати руки в УФ або лампі. Тому, якщо раптом клієнт буде ставити під сумнів
процедури, майстер повинен його заспокоїти, проте, можна застосувати наступні
заходи безпеки – спеціально для недовірливих клієнтів:

 • накрити частину рук тканиною,
  перш ніж класти їх у лампу;
 • клієнт може намазати руки
  кремом із захистом 15 SPF, але перед процедурою йому не можна буде мити руки.при
  цьому майстер повинен простежити, щоб поверхня нігтів була чистою, і на ній
  не залишилося, слідів захисного засобу, інакше це може привести до
  неякісного результату.

На рахунок того: – Чи може ультрафіолетове випромінювання викликати рак шкіри ?, скажу одне, це просто придуманий міф, як і говорилося вище рівень УФ випромінювання наскільки маленький, що не може принести ніякої шкоди.

І останнє запитання ультрафіолетові лампи для сушіння гель лаку і вагітність!

У період вагітності кожна жінка підвищує увагу до свого організму, ретельно стежить за харчуванням, а також задається питанням безпеки косметичних процедур для підтримки гарного зовнішнього вигляду.Однією з процедур є догляд за нігтями. При покритті нігтів гель лаком для його полімеризації використовується ультрафіолетова або LED лампа. Спочатку наноситься базовий гель, потім в 2 шари покривається кольоровою гель лак і на останньому етапі закріплюється фініш гелем. Кожен з шарів потрібно просушити в лампі яка випромінює ультрафіолетове випромінювання для того щоб гель лак затвердів і покриття стало міцним і стійким. У підсумку, що у нас виходить, при використанні УФ лампи на полімеризацію йде 8 хвилин, коли ж використовувати LED лампу цей час скоротиться і становить 4 хвилини.Кількості вивчення за цей період буде недостатньо що б нанести який-небудь шкоду для здоров’я, але Ви не повинні забувати, що сучасні технології складів гель лаку намагаються максимально очистити від шкідливих речовин і гель лак на даному етапі практично не має запаху, але все одно це хімія і вагітним дівчатам і жінкам краще утриматися.

.