Ногти

Як акуратно і правильно нафарбувати нігті: Як акуратно і рівно нафарбувати нігті самостійно?

Як акуратно і рівно нафарбувати нігті самостійно?

Доглянуті нігті – невід’ємна частина образу будь-якої жінки, що надає значення своєму зовнішньому вигляду. Коли на походи в манікюрний салон немає часу або грошей, доводиться фарбувати їх самостійно, що на перших порах буває досить важко. Щоб навчитися фарбувати нігті самій, потрібно освоїти технологію нанесення лаку лівою і правою рукою, а також знати деякі прийоми, що дають можливість полегшити задачу.

Підготовка поверхні нігтів

Перш ніж братися за фарбування нігтів на руках, потрібно прибрати старий лак. Краще вибирати засіб, що не містить ацетон. Нехай воно буде трохи дорожче, зате нігтьові пластини не постраждають. Можливо знадобиться попрацювати над кутикулою, прибравши ороговілий шар.

Важливо стежити за тим, щоб пальці не були вологими або із залишками крему.В іншому випадку – заново нанесений лак відшарується. Щоб уникнути такого, краще не мочити руки за годину до початку процедури. Також поверхню кожного нігтя бажано знежирити.

Що робити, якщо нігтьові пластини нерівні?

Крім того, що нігтям потрібно надати форму так, щоб всі пластини повторювали контури один одного, слід зробити їх гладкими – лаки і гель-лаки добре лягають лише на ідеально рівну поверхню.Вирішити проблему допоможуть спеціальні пилочки або баф.

Щоб в результаті впливу декоративних лаків нігті не придбали жовтуватий відтінок, їх можна покрити прозорим складом. Спеціальний засіб нескладно знайти в продажу.

Технологія нанесення

Навчитися робити гарний манікюр самої себе швидко вдається далеко не кожній дівчині.Якщо навіть однією рукою діяти виявляється легко, то інша працює набагато гірше. Так що рівно нанести лак часто не виходить.

Перед нанесенням декоративного шару флакон з барвником засобом слід нагріти в долонях. Трясти його не можна, оскільки в ньому утворюються повітряні бульбашки, які при попаданні з краплею фарбувального кошти на нігтьову пластину зіпсують все оформлення.

Акуратно нафарбувати лаком нігті допоможе чітке дотримання схеми фарбування.Коли базовий шар на нігтях висохне, можна взяти кольоровий лак, занурити в нього пензлик і провести нею по внутрішньому краю горлечка флакона, щоб все зайве скло назад. Якщо лаку буде надто багато, він неодмінно затечет в важкодоступні місця.

Фарбувати потрібно починаючи з центральної частини нігтьової пластини мізинця так, щоб відстань до кутикули становило близько п’яти міліметрів.Потім лак акуратними рухами пензлика дотягують до шкірного валика навколо нігтя. Якщо лак якісний, то при натисканні на пензлик, її ворсинки захоплюють тільки поверхня нігтя, що не наповзаючи на кутикулу. Завдяки цьому біля лунки виходить акуратна лінія, наступна контурах нігтя. Потім лак розтягують до кінця нігтя, а після цього за формою півкола декоративний шар наноситься з боків.

Щоб лак збоку дійшов до самого краю, можна злегка відсунути шкірний валик. Для цього досить злегка притиснути палець до стільниці, відсунувши таким прийомом кутикулу. Аналогічними рухами слід повторити схему фарбування на іншому боці нігтя. Коли лак висохне, можна нанести ще один його шар, що дозволяє уникнути просвітів і нерівностей, а потім – закріпити манікюр прозорим складом.

Висушити манікюр можна в сушінні, феном або почекати, коли настане природне застигання.

Останній етап – харчування кутикули відповідним для неї маслом. Але якщо шкіра навколо нігтів, незважаючи на прагнення діяти обережно, забарвилася, доведеться стерти зайве рідиною для зняття лаку. Щоб було зручно, в цей засіб потрібно вмочити ватяну паличку і прибрати всі плями. Також можна скористатися коректором, що містить в собі спеціальну рідину, що виводить залишки лакового покриття. Завдяки його зручному стрижня вдається добре довести манікюр до презентабельного вигляду.

Коли наносиш лак самостійно, важливо діяти правильно – однаковими, завченими рухами.Можна використовувати хитрість, взявши на озброєння скотч. Для процедури підійде клейка стрічка шириною не більше двох сантиметрів (якщо вона буде ширше, то працювати виявиться незручно). Можна взяти і прозорий, і малярський скотч, і навіть просто ізоляційну стрічку. На кожен палець потрібно прикріпити три шматочки стрічки – з боків і поперек пальця у нігтя, намагаючись вигнути її дугообразно якомога ближче до периметру нігтя. Використання таких засобів дозволить уникнути прикрих забруднень навколо нагідок під час фарбування. У такого способу зробити манікюр в домашніх умовах є тільки один мінус – на кутикули можуть залишитися сліди клею. Її доведеться додатково приводити в порядок.

Деякі жінки використовують для захисту шкіри крем, знімаючи його після завершення манікюру. Але це теж ризикований спосіб, оскільки жирна субстанція може потрапити на нігті.

Хороший спосіб вирішити проблему з плямами на пальцях – скористатися клеєм ПВА. Його можна нанести навколо нігтів за допомогою пензлика і залишити до висихання. Схопившись, цей склад перетворюється в плівку, яка, якщо її потягнути, легко відділяється від шкіри, не залишаючи на ній слідів. Завдяки цьому манікюр вийде дуже охайним. Ще простіше обернути палець харчовою плівкою, а іншою рукою виконати в ній отвір над нігтьової пластиною. Існують і спеціальні дорожчі засоби. Вони використовуються для створення зображень на нігтях, при нанесенні на поверхню перетворюючись в плівку.

Використання допоміжних засобів для створення манікюру не скасовує необхідності спритно діяти обома руками. Якщо жінка правша, їй бажано спочатку фарбувати пальці на правій руці, а потім – на лівій.

Щоб лак ліг добре, та рука, на якій фарбують нігті, повинна бути розслабленою.Необхідно прямо поставити мізинець. Безіменний палець слід підвернути. Пензлик слід тримати великим і вказівним пальцями.

Коли лівша діє правою рукою, а правша – лівою, на пензлик потрібно набирати лаку трохи менше, ніж при роботі «основний» рукою. Можна замість руху пензлем рухати пальцем, на який наносять лак. Якщо ще немає досвіду з нанесення лаку на «незручну сторону», краще декорувати нігті в світлі тони.Так руки не привертають до себе особливої ​​уваги оточуючих, які бачать, що вони просто доглянуті. Регулярне нанесення лаку самостійно рано чи пізно призведе до того, що манікюр буде виходити добре.

Навчившись рівно фарбувати нігті в один тон, можна освоїти техніку нанесення різними кольорами. Для цього зручно використовувати губку. Можна використовувати ту, якою миють посуд, або купити спеціальну в магазині, де продаються інструменти для манікюру.Щоб отримати незвичайний манікюр, для початку потрібно акуратно нафарбувати нігті в світлий тон і дочекатися, коли лак повністю висохне. Потім на губку наносять кілька мазків різних лаків в ряд, накривають палець харчовою плівкою, проробляють в ній отвір під ніготь і прикладають губку з нанесеним барвником. Виходить цікавий перехід від одного кольору до іншого.

Коли таким градієнтом нафарбовані всі нігті, зверху наноситься закріплює прозорий шар. У такій творчості можна піти ще далі, наприклад, приклеювати до нігтів стрази або за допомогою зубочистки наносити на них точкові малюнки.Нанесення на нігті ліній або довгастих малюнків дозволить зробити нігті візуально довше.

Якщо додати до візерунку стрази або блискітки, вийде святковий манікюр.

Корисні поради

Щоб домогтися бажаного результату при самостійно створенні манікюру, краще дотримуватися певних правил.

 • Використовувати потрібно лише якісні лаки, які легко і рівно лягають на поверхню.
 • Щоб продовжити термін придатності лаку, його потрібно зберігати в прохолодному темному місці.
 • Замість дорогого знежирюючого кошти можна використовувати звичайний спирт.
 • Під час нанесення лакового покриття можна тримати руки на вазі. Потрібно, щоб кисті і лікті спиралися на тверду поверхню.
 • Перед нанесенням декоративного шару на наступний ніготь обов’язково потрібно занурити пензлик в лак.
 • Не маючи достатнього досвіду в створенні манікюру на власних нігтях, не слід фарбувати пластини у самій кутикули. Нічого страшного, якщо пофарбовану ділянку буде закінчуватися на відстані в 0,5 міліметра від шкіри. Зате нігті здадуться довше, ніж вони є насправді.
 • Якщо манікюр виконується за допомогою гель-лаку, то під час основної процедури потрібно тримати руки і засіб фарбування подалі від лампи для сушіння, щоб фарба не схопилася раніше покладеного.
 • Щоб зрозуміти, висохло чи засіб для прикраси, можна легко вдарити нігтями одна об одну або злегка доторкнутися ними до губ.
 • Коли процедура закінчена, не слід бігти мити посуд, прати або займатися ще іншими справами. Щоб манікюр довго залишався в прекрасному стані, потрібно кілька годин не мати контакту з рідиною.

Тепер, коли ви ознайомилися з усіма тонкощами і секретами, ви зможете оформляти свої нігті в домашніх умовах.Таким чином, ваші руки завжди будуть доглянуті і прикрашені свіжим манікюром. У той же час, ви будете економити час і бюджет, уникаючи послуг салонів краси.

Про те, як рівно і акуратно фарбувати нігті на обох руках, дивіться в наступному відео.

Як акуратно нафарбувати нігті самостійно – інструкція з фото

Як акуратно нафарбувати нігті самостійно – прагне дізнатися кожна дівчина, жінка, яка намагається підтримувати привабливість свого зовнішнього вигляду, зокрема, рук і нігтів.Освоївши нескладну методику, ви зможете самостійно робити собі манікюр, нічим не гірше, ніж в салоні.

Як акуратно пофарбувати нігті, тонкощі підготовки

Починати потрібно однозначно з підготовки нігтів до фарбування. Для цього ретельно вимийте руки, добре висушіть їх (бажано не рушником, щоб не залишилося ворсинок), потім знежирюють нігтьову поверхню з використанням мурашиного спирту. Кутикули повинні бути обрізані, а поверхня відполірована, щоб на ній не було нерівностей, шорсткостей.Задирок, тріщин на бічних нігтьових валиках теж не повинно бути.

До сих пір не знаєте, як акуратно нафарбувати нігті у кутикули? Все просто – її потрібно обережно відсунути / підняти, зробити це можна за допомогою апельсинової палички / пушера. Це дозволить нанести лаковий складу ближче до основи нігтя, тим самим продовживши свіжість щойно зробленого манікюру. Після того, як ви покриєте пластини декоративним шаром, вона повернеться в звичне для неї положення, закривши собою кордон лаку.

Навіть якщо ідеально нафарбувати нігті лаком вдалося не відразу, не варто впадати у відчай. Насправді, з цим завданням може впоратися будь-яка дівчина, головне – проявити терпіння і наполегливість. Можливо, вам просто потрібно вибрати інший спосіб нанесення лакового покриття, якщо він підійде, то ніщо не завадить вам відточити свої вміння.

Як акуратно нафарбувати нігті гель-лаком – оптимальні способи

Бажаючи навчитися красиво, акуратно наносити лак, не зайвим буде спробувати освоїти різні техніки, після чого вибрати ті, які у вас найбільше виходять.

 1. Повтор пензликом анатомічної форми нігтя – ця методика є найбільш простий, з нею зможе впоратися навіть любителька. Для початку інструмент ставиться ближче до епітеліальної плівці на краю нігтьового валика боком. Потім їм проводиться по самому краю з обох сторін, після чого фарбується центральна частина нігтя. При необхідності, можна зробити ще кілька штрихів, щоб зробити шар однорідним. Якщо ви використовуєте гель-лак, то відразу потрібно помістити руки під УФ лампу, почекати 2 хвилини.Потім акуратно наносите ще один шар лаку, знову сушіть. Головним секретом успішності використання цього способу є зручна пензлик.
 2. Використання інструменту з тонким ворсом – як акуратно нафарбувати нігті з його допомогою – зараз розберемося. В даному випадку лак наноситься спочатку на будь-яку поверхню, з неї потім тоненьким пензликом береться частина матеріалу і переноситься на поверхню нігтя. Починати фарбувати потрібно в зоні кутикули, повинна вийти напівпрозора лунка.Потім береться звичайна кисть і фарбується вся пластина. Знову ж таки, якщо використовувався гель-лак, то просушують його під спеціальною лампою.

Такі способи прийнятні для тих, хто вперше вирішив самій зробити собі манікюр, або займається цим на рівні новачка.

Як рівно нанести лак на короткі / довгі нігті?

Коли справа стосується коротких нігтів, то покрити їх лаком не так просто. Дуже важливо, щоб він був не загуснув, тому що так ви забрудните шкіру навколо нігтьової пластини.Занадто насичені відтінки на коротких нігтях виглядають неохайно, краще використовувати напівпрозорі, пастельні тони.

Щоб акуратно, рівно пофарбувати короткі нігтьові пластини, лак набирати потрібно чуть-чуть, створюєте декоративний шар, починаючи від центральної частини, плавно переходячи до боків. До речі, якщо залишити краю дещо не зафарбованими, то пальці будуть здаватися довшим. Дуже важливо не зачепити під час фарбування кутикулу, тому як усунути цей ефект буде проблематично.

Думаєте над тим, як красиво нафарбувати нігті самій? Якщо вони довгі, то зробити це буде набагато легше, та й лакове покриття на них виглядає чудово. Перед тим як приступити, потрібно зігріти пляшечку з лаком руками. Фарбування нігтів починається з мізинця, краще влаштуватися так, щоб джерело світла був в лівому верхньому кутку кімнати (це в разі, якщо ви будете робити все правою рукою). Занурювати кисть у флакончик потрібно повністю, а після цього обтерти її об край тюбика (лак повинен залишитися на одній стороні).Принцип нанесення фарби не відрізняється від зазначеного вище, надлишки забираються пензликом.

Бажаючи дізнатися, як акуратно фарбувати нігті гель-лаком, пам’ятайте, що кожен нанесений шар «сушиться» під УФ лампою, досить максимум 2-х хвилин, щоб покриття повністю пройшло процес полімеризації, скріпилося з поверхнею.

Як правильно і акуратно фарбувати нігті в домашніх умовах

Декорування нігтів – ціла наука. Кому-то цей процес, зважаючи на тривалість і скрупульозності не подобатися, а хтось отримує від цього задоволення, відпочиває психологічно і морально.Як би там не було, кожної поважаючої себе дівчині необхідно знати, як правильно фарбувати нігті. Навіть тим, хто постійно відвідує салони і користується послугами майстра з манікюру, носять нарощені довгі або короткі нігтики. Ми робимо епіляцію і корисні процедури вдома і вже давним-давно фарбуємо нігті в домашніх умовах. А чи правильно і чи не шкідливо це?

Підготовка нігтів перед фарбуванням

Для того щоб лак тримався довше, а головне – ручки мали доглянутий вигляд і привертали до себе увагу, створюючи ваш позитивний образ, просто необхідно ретельно підготувати нігтики для нанесення лаку.

Сьогодні існує багато видів манікюру, так що кожна, навіть сама вибаглива панянка, зможе підібрати для себе ідеально підходить метод. Якщо говорити про салонних умовах, то грамотний майстер сам може чітко визначити, який вид манікюру вам підійде. Ну а для домашнього застосування рекомендуємо скористатися препаратний або японським видом манікюру. Це необрізні методи, а значить, технологія виконується швидко, легко і безпечно.

Якщо ви хочете знати, як навчиться фарбувати нігті, то вам не уникнути вивчення теорії.

Ретельно пройдіть всі етапи манікюру. Інструкція стосується і тих, у кого нарощені нігтики. У найпростішому варіанті це виглядає так:

 • Очищеним нігтям за допомогою пилочки надається необхідна форма і довжина
 • Кутикула і околоногтевую тканину розм’якшується за допомогою спеціального масла або мильною ванночки
 • З допомогою палички кутикула акуратно відсувається до бічних валиків і основи нігтя
 • Нігтики шліфуються спеціальною пилкою
 • На свої або нарощені нігті наноситься зміцнює сироватка або живильний крем

Дуже важливо добре відполірувати нігтьові пластини для того, щоб лак тримався довше.Але якщо ви вирішили вдома зробити на нарощені або свої нігтики манікюр шелаком, то процес виглядає зовсім по-іншому, про це трохи пізніше.

Як правильно фарбувати нігті лаком

Наносячи на нігті звичайний лак, потрібно дотримуватися певного алгоритму дій. Якщо всі будинки робити чітко і згідно з інструкцією, ви зможете зберегти свої нігтики в ідеальному стані набагато довше.

Ось як радять робити манікюр і декор нігтів лаком фахівці:

 1. Перед тим, як фарбувати нігті, знежирте нігтьову пластину за допомогою рідини для зняття лаку
 2. Нанесіть основу під лак, що захищає нігтьову пластину від шкідливих компонентів.До її складу входять вітаміни та інші корисні мікроелементи
 3. Перед тим, як фарбувати нігті, дочекайтеся висихання основи і нанесіть тонким шаром кольоровий лак. Поставте крапку посередині нігтя, розтягніть її від підстави до вільного краю. Потім проведіть пензликом по обидва боки лінії в цьому ж напрямку. Зробивши 3 штриха, ніготь буде покритий лаком повністю. Рухи повинні бути впевненими і досить швидкими, щоб речовина не встигало висихати. Дайте першому шару підсохнути протягом 4-5 хвилин і нанесіть другий шар.Він теж повинен бути тонким, інакше лак швидко піде сколами
 4. Після повного висихання лаку нанесіть шар закріплювача
 5. Після засихання дуже акуратно зніміть лак, який потрапив на кутикулу ватною паличкою, змоченою в рідині. Правильно буде робити це і спеціальним олівцем

У середньому весь процес разом з засиханням будинку займає близько години.

Поради, які допоможуть правильно нафарбувати нігті

Щоб лак лягав легко і рівно і довго тримався на нігтях, врахуйте такі моменти:

 • Якісний лак, за допомогою якого можна самостійно красиво і навіть ідеально фарбувати нігтики, не може коштувати дешево
 • Замість рідини для знежирення нігтьових пластин можна використовувати спирт або спиртову настоянку, це абсолютно не шкідливо
 • Замість основи можна фарбувати звичайним прозорим лаком.Однак пам’ятайте, що в цьому випадку ніготь не отримає необхідного зволоження і живлення, а лак лише стане перешкодою для проникнення пігменту в шари нігтьової пластини
 • Не варто відразу виправляти невдалі місця, витирати лак, який потрапив на кутикулу. Під час манікюру на шкіру були нанесені жири у вигляді спеціального масла або живильного крему, які не дадуть пігментів осісти на шкірі. В самому кінці надлишки акуратно видаляються за допомогою ватної палички, змоченої в рідині
 • Щоб вийшло красиво, всі верстви повинні бути тонкими, проте покривати ніготь без пробілів
 • Лаку потрібно дати можливість висохнути природним шляхом: чи не розмахуйте руками і не суньте руки в духовку – це шкідливо і рукам, і самому покриттю.На його поверхні з’являться бульбашки і лак дуже швидко зійде.

Це не всі нюанси. Щоб відчути, як правильно фарбувати нігті звичайним лаком, цей процес потрібно спробувати втілити.

Як фарбувати нігті шелаком

Після появи на ринку таких коштів для манікюру як шелак і біогель, у кожної представниці прекрасної статі з’явилася можливість робити вдома значно стійкіший манікюр, зберігається до того часу, поки не відростають нігті.Манікюр таким лаком можна робити раз в 2-3 тижні, це залежить від швидкості росту нігтів. До того ж це зовсім не шкідливо.

Ми рекомендуємо покористуватися шелаком, оскільки він не вимагає спилювання верхнього шару нігтя і знімається значно простіше, ніж биогель. Всі розуміють, як модно фарбувати нігті подібними засобами, але це не тільки данина моді, а ще й турбота про здоров’я і красу рук.

Для процедури вам знадобляться:

 • УФ-лампа для манікюру
 • Базовий шелак
 • Кольоровий шелак
 • Топове шелак-покриття
 • Рідина для зняття липкого шару
 • Рідина для зняття шелаку

Набори для новачків продаються в спеціалізованих магазинах.

Ось як виглядає процес поетапно:

 1. На підготовлені свої або нарощені нігті наноситься базове покриття і витримується в лампі 10 секунд
 2. Правильно, рівномірно, красиво наноситься перший кольоровий шар і витримується в УФ-лампі 2 хвилини
 3. Наноситься другий кольоровий шар і витримується в УФ-лампі знову 2 хвилини
 4. Наноситься топове покриття і витримується близько хвилини
 5. Нігті протираються ватним диском, змоченим в спеціальному засобі для видалення липкого шару

При користуванні шелаком потрібно пам’ятати про особливу акуратності.Тягуча текстура не сприяє рівномірному нанесенню, фарбувати їм трохи незвично.

Фарбувати нігтики таким способом рекомендується протягом 2 місяців. Потім потрібно зробити перерву і фарбувати звичайним лаком.

Догляд за нігтями після фарбування

Зробивши ідеальний (ну або наближений до ідеального) манікюр в домашніх умовах, не варто забувати і про догляд за нігтями в проміжках між манікюром. Для того щоб нігтики росли міцними і здоровими, потрібно не тільки знати як правильно фарбувати нігті, але і постійно піклуватися про них: акуратно змащувати пальчики, а головне – основи нігтів спеціальним маслом для нігтів і кутикули.У цій же якості можна використовувати суміш ефірних масел для догляду за нігтями. В крайньому випадку можна наносити звичайне оливкове масло першого холодного віджиму.

Для того щоб шкіра на руках була увлаженной, а значить – молодий, потрібно робити корисні ванночки з морською сіллю, ефірними маслами, кисломолочними продуктами і так далі.

Пам’ятайте, що потрібно берегти свої ручки від перепаду температур, не тримати їх довго у воді, інакше нігті можуть розшаровуватися і утворюються задирки, акуратно виконувати роботу по дому.

Частиною такого догляду можна вважати і правильний підбір якісних матеріалів для манікюру вдома, а також вміння їх застосовувати.

Якщо завжди мати ідеальні ручки для вас є нормою життя, то прийшла пора навчитися акуратно робити неперевершений манікюр самостійно. Дізнайтеся, як зараз модно фарбувати нігті – і вперед. У вас точно все вийде.

Як правильно фарбувати нігті. Хитрощі і секрети

«Навчіть мене красиво фарбувати нігті! Ну ось хоч убийте – у мене не виходить фарбувати нігті рівно.Навіть світлим лаком виходить криво, що вже говорити про червоний! Загалом, дайте поради, як правильно фарбувати нігті . З повагою, Ольга »

Що ж, Ольга, не одну вас мучить ця проблема. І якщо довгі нігті ще виходить нафарбувати акуратно, то з короткими доводиться повозитися. Я, як володарка коротких нігтів (в силу ряду причин), знаю по собі, наскільки складно рівно нафарбувати нігті, не зачепивши при цьому кутикулу і область навколо нігтя.

Отже, жіночий сайт Sympaty.net розповідає, як правильно фарбувати нігті , щоб манікюр виглядав красиво, а руки виглядали доглянутими.

Як рівно нафарбувати нігті: загальні правила

Перед тим, як починати фарбувати нігті, обробіть поверхню нігтя рідиною для зняття лаку, або вимийте нігті з милом і добре просушіть. На чистих, знежирених і сухих нігтях лак буде триматися довго, не облозі і не міхура.

Далі наносимо перший шар лаку – прозорий відтінок або спеціальна основа під лак.Це зробить поверхню нігтя рівною, що дозволить довше триматися лаку, і до того ж забезпечить нігтьову пластину додатковим харчуванням – вітамінами і іншими корисними речовинами.

ЗАВЖДИ наносите 2 шари кольорового лаку , якби він був напівпрозорий або яскравого насиченого відтінку. Тільки два шари дозволять вам насолодитися справжнім кольором лаку для нігтів, тільки так лак ляже рівно без розлучень, а манікюр буде виглядати завершеним і ідеальним. Як правило, один шар кольорового лаку не виходить насиченим , чому нігті виглядають блякло.

Поверх кольорового лаку (другого шару) ви можете наносити і спеціальний закріплювач. Це робиться для того, щоб нігті як можна довше не облазили, і іноді це надає додатковий блиск нігтям. Хоча, якщо ви вже нанесли 2 шари кольорового лаку, а під ними прозорий відтінок, цього буває достатньо. Так що вирішуйте самі – чи наносити закріплювач. Особисто я прекрасно обходжуся без нього.

Нігті сушіть якомога довше! Можете занурити їх в холодну воду, помахати руками, але витримаєте як мінімум 20-30 хвилин після нанесення останнього шару.Інакше на нігтях залишаться відбитки всього, до чого ви торкалися. Пам’ятайте – чим більше шарів лаку, тим довше нігті сохнуть.

Після того, як нігті висохли, скористайтеся зубочисткою (сірник і ватяна паличка занадто товсті), на кінчик якої намотайте невеликий шматочок вати. Занурте зубочистку в рідину для зняття лаку і зітріть розмазаний по краях нігтів лак. При цьому майте на увазі:

 1. Прати лак, який потрапив на шкіру, бажано після того, як нігті повністю висохнуть .Так ви не зіпсуєте собі манікюр, якщо випадково зачепите нігті.
 2. Намагайтеся фарбувати нігті рівно, не потрапляючи на шкіру. Тому що, навіть стерши огріхи, манікюр вже не буде виглядати 100% -во акуратним.

Ось і все. Тепер переходимо до техніки нанесення лаку.

Наносимо лак на довгі нігті

Тут немає нічого складного. Дійсно, красиво нафарбувати довгі нігті легше, ніж короткі. Жіночий сайт Sympaty.net розповідає, як робити це правильно:

 1. Для довгих нігтів підходить будь-який колір лаку – від яскравого до непомітного, чого не скажеш про коротких нігтях.Як бачите на фото, все відтінки виглядають приголомшливо шикарно. Головна умова: щоб лак виглядав на нігтях – манікюр повинен бути!
 2. Якщо кольоровий лак загус , то буває досить одного шару. Якщо ж ви бачите, що він загус настільки, що не вийде акуратно нафарбувати нігті – розбавте його спеціальним засобом.
 3. Перед тим, як наносити лак на нігті – зігрійте флакончик в долонях і гарненько струсіть. Лак стане однорідної консистенції, перемішається і тим самим рівніше ляже.
 4. Починайте фарбувати нігті з мізинця. Покладіть пальці руки на край столу так, щоб долоня звисала, а пальці стійко і зручно вам розташовувалися на краю стола. Світло на нігті повинен падати зліва-зверху (якщо ви правша).
 5. Занурюйте пензлик в лак таким чином, щоб вона повністю в нього поринула. Потім витріть пензлик про край бульбашки, при цьому лак в більшій частині залишиться на зовнішній стороні пензлика. І цією стороною починайте фарбувати ніготь.
 6. Подумки поділіть ніготь поперек на 3 частини. І відступивши від кутикули 1 частина, опустіть пензлик з лаком на ніготь ( щоб не забруднити кутикулу ). Далі швидкими, впевненими рухами проведіть пензликом до кінчика нігтя по середині, а потім ще 2-4 мазка пензликом по краях. Якщо лаку виявилося недостатньо – занурте пензлик в пляшечку ще раз. Якщо, навпаки, бачите надлишок лаку на нігті – акуратно проведіть там пензликом, прибираючи надлишок.
 7. фарбувати один ніготь, знову вмочіть пензлик в лак , кожен раз оновлюючи його на пензлику.
 8. Профарбовують все нігті і залишайте висихати.

Тільки після того, як висохне перший шар кольорового лаку, наносите наступний , інакше нігті будуть дуже довго сохнути.

Як перевірити, чи висох лак? Нігтем однієї руки торкніться іншого, як би злегка поплескуючи. Якщо нігті не злипаються – лак висох.

Коли з кольоровим лаком покінчено, наносите сушку для нігтів або лак-закріплювач .

ЦЕ КРАСИВО !!!

Як нафарбувати короткі нігті

Не плутайте короткі нігті з нігтями середньої довжини! Останні так само легко нафарбувати, як і довгі, а ось коли нігті короткі – складно нафарбувати їх акуратно і красиво.

Для коротких нігтів завжди використовуйте досить рідкий лак . На довгих нігтях загуслий лак легко нанести рівно, і не буде потрібно другий шар, а ось на коротких густий лак обов’язково забруднить шкіру навколо нігтя.

Також утримайтеся від яскравих відтінків – червоного, чорного, жовтого, кольору фуксії. Як бачите по фото, це виглядає досить неохайно . Найкраще для коротких нігтів підійдуть пастельні відтінки і напівпрозорі лаки для нігтів.

це некрасиво !!!

Принципи нанесення лаку – такі ж, як і для довгих нігтів, але з деякими нюансами:

 1. На пензлик набирайте лаку трохи , щоб уникнути надлишків і розмазування лаку по краях.
 2. Якщо з боків нігтя залишити незафарбовані краю – короткі нігті візуально будуть здаватися довшою і витонченіше.
 3. Якщо, намагаючись нафарбувати короткі нігті, ви все ж зачепили область навколо нігтя, і при цьому розумієте, що акуратно стерти його не вийде – приберіть тільки великі плями лаку. У зазорах між шкірою і самим нігтем лак зійде сам при митті рук чи посуду . Головне – не потрапити лаком на кутикулу, краще до неї не дофарбовувати 1 мм, ніж зачепити))

Ось і всі тонкощі, які допоможуть вам правильно фарбувати нігті.Красивого вам манікюру!


Автор – Хоронжевская Євгенія, сайт www.sympaty.net – Красива і Успішна

Для копіювання цій статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл, проте активна , не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ’ЯЗКОВИЙ! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права .

Як нафарбувати нігті не забруднивши кутикулу: секрети красивого манікюру

Свеженький манікюр здатний порадувати будь-яку з жінок, але тільки за умови, що виконаний він буде ідеально.Однак, дуже часто виходить так, що, витративши масу часу на нанесення декількох шарів лаку, ми виявляємо, що кутикула заляпана лаком, такий собі пекло для перфекціоніста. Спроби усунути проблему, часто ще її і посилюють, оскільки підтерті лак може залишати розводи, фарбуючи тим самим шкіру, і будь-який неакуратний рух може зіпсувати годинами наводити красу. Тому для кожної дівчини дуже важливо знати, як нафарбувати нігті не забруднивши кутикулу, і саме це питання ми і будемо зараз обговорювати.

Секрети красивого манікюру

Випадки, коли відвідування салону просто неможливо втиснути в графік, не така вже й рідкість. Але при цьому так хочеться, щоб ручки були ефектними і з гарними ногтікі. Просто акуратно підпиляними, вони не виробляють такого враження, та й все навколо хизуються з яскравими і оригінальними малюнками на нігтях. Перетворити таким чином і свої самостійно не так вже й складно, головне – це спокій, терпіння, ну, і знання невеликих хитрощів, звичайно ж.

Перший крок на шляху до доглянутому і красивому манікюру – це правильна підготовка нігтів: хороша форма і якісно віддалена ороговевшая кутикула. Поліпшити «зчеплення» лаку і нігтьової пластини, останню потрібно трохи відполірувати звичайним бафіком або спеціальною пилкою для шліфування, після чого знежирити безацетоновой рідиною для зняття лаку.

Чималу роль для ідеального манікюру грає правильно підібраний лак.Запам’ятайте, тільки якісним продуктом можна нафарбувати нігті так, щоб не зачепити кутикулу. Розпізнати його досить просто: хороша пензлик, приймаюча форму нігтя при натисканні, в’язка консистенція, що дозволяє нанести рівний шар. На розтікаються лаки – табу!

Ну і звичайно ж, сам процес нанесення. Крім самого лаку, бажано обзавестися базовим і топовим покриттям. Перше полегшить нанесення, а друге – закріпить ефект і дозволить манікюру залишатися в отличном состоянии досить тривалий час.Тобто в підсумку у нас вийде чотири шари: база, 2 кольорових шару і закріплювач. Ось проста формула для ідеально нафарбованих нагідок.

Техніка нанесення

Якщо раніше секретом правильного нанесення володіли тільки майстри нейл-арту, то зараз утримати його в таємниці звичайно ж неможливо. Як виявилося, все зовсім не складно, проте більшість з нас все ж робили це абсолютно інакше. Алгоритм дій такий:

 1. Перший крок, як ми і говорили раніше – це підготовка нігтя і нанесення базового покриття.Приступати до наступного етапу можна тільки після його повного висихання.
 2. Беремо лак, і злегка віджимаємо пензлик про горлечко пляшки. Фарбувати ми будемо тією стороною, на якій залишилося покриття.
 3. Візуально поділяємо ніготь на дві частини вертикальною лінією. Відступивши від нижнього краю пару міліметрів ставимо на ній точку.
 4. Натиснувши на пензлик, як би підштовхуємо лак до краю лунули. З хорошою пензликом проблем виникнути не повинно, оскільки вона розправляється рівномірно.Як ви зрозуміли, саме від цього етапу залежить, як рівно ми нафарбувати нігті біля кутикули , тому зараз потрібно максимально зосередитися.
 5. Виконавши таку тонку роботу, профарбовуємо ніготь по всі довжині, дотримуючись все тієї ж лінії.
 6. Щоб нафарбувати бічні лінії, повертаємося у вихідну точку і плавним рухом ведемо кисть уздовж бічних лунок, попередньо їх відтягнувши.
 7. Покривши всю поверхню таким чином, чекаємо повного висихання, після чого наносимо другий шар.
 8. Останній етап – покриття топом.

Нові технології або як наносити гель-лак під кутикулу

Такий вид покриття набуває все більшої популярності, оскільки він допомагає зберегти ідеальний вигляд нігтьових максимально довго. Однак багатьох панянок не влаштовує те, що після нанесення гелю між шкірою і лаком залишається невеликий прозорий зазор. Погодьтеся, складається враження, що ніготь вже встиг відрости, а сам манікюр не першої свіжості.

Тому майстрами нейл-арту була розроблена нова техніка, що дозволяє «залити» покриття буквально під кутикулу. Суперечок про доцільність і гігієнічності такої процедури ведеться чимало, проте неперевершений ефект змушує вдаватися до неї все частіше і частіше. Отже, фарбуємо під кутикулою гель-лак, техніка нанесення при цьому наступна:

 • Зробити якісний обрізний або апаратний манікюр, піднявши при цьому конусної фрезою край кутикули трохи вгору.
 • Базу наносити з відступом від кутикули та бокових лунок на пару міліметрів.
 • Кольорове покриття заливаємо на всю площу нігтя, при цьому піднімаючи додатково шкіру з боків і саму кутикулу.
 • Потім дублюємо кольоровий шар і наносимо топове покриття. Нагадаємо, що кожен шар необхідно просушувати під лампою.
 • Для того, щоб кутикула повернулася на колишнє місце якомога швидше, потрібно в кінці змастити її доглядають маслом.

Існує також техніка, що дозволяє нафарбувати «встик», тобто максимально близько до кутикули.При ній використовується звичайна тоненька пензлик, якою попередньо фарбується «делікатна» зона. Після просушування цієї ділянки, ніготь заливається лаком повністю.

Способи захисту кутикули від лаку

Переглядаючи величезну кількість навчальних роликів, ви напевно помічали, що дівчата застосовують різні засоби, які дозволяють не турбуватися про акуратність майбутнього манікюру. Особливо це стосується нових технік, наприклад, омбре, де мало не половина пальця виявляється забрудненої.Так що ж це за чарівні способи і чим мажуть кутикулу, коли фарбують нігті? Насправді, способів існує декілька, як підручних, так і професійних.

Домашніми можна назвати кілька варіантів: вазелін, жирний крем і клей ПВА. Всі вони наносяться на ділянку, який необхідно захистити і з легкістю знімаються звичайної ватною паличкою або спонжем. Запобіжні такі: ні в якому разі обраний засіб не повинно потрапити на нігтьову пластину, оскільки воно зробить фарбування неможливою; якщо ви вирішили використовувати в цих цілях крем, то постарайтеся підібрати максимально жирний, найкраще використовувати так звані «зимові» серії, спрямовані на захист від морозів і негоди.

Серед професійних засобів найбільш популярним зараз є skin defender, завдяки якому питання про те, як акуратно нафарбувати нігті у кутикули, стає абсолютно неактуальним. Ви просто наносите склад на шкіру, чекаєте його висихання і приступаєте до фарбування, потім з легкістю знімаєте плівку і все. Ваші пальчики будуть радувати вас акуратненькі манікюрчік!

.