Ногти

Якої довжини повинні бути нігті на ногах: Правила педикюру

Правила педикюру

Немає людини, яка не звернув би увагу на доглянуту дівчину. Замислюючись про секрети привабливості, давайте розберемо деякі тонкощі педикюру. Практично всі жінки доглядають за своїми ніжками і знають про цю процедуру все. Однак на перевірку виявляється, що майже кожна з нас робить певні поширені помилки. Які правила педикюру?

Довжина нігтів на ногах

Якою має бути довжина нігтів на ногах? Такий, щоб педикюр виглядав красивим, але при цьому був зручним для його власниці.Стан нігтьових пластин може сказати багато про що. Є методика визначення хвороби по нігтях. Тому кожен раз, виконуючи педикюр, звертайте увагу на зовнішній вигляд нігтьових пластин. Часом незначні зміни можуть говорити про стан здоров’я в цілому і нігтів зокрема, що не дає можливості їх відростити до бажаної довжини.

Деякі жінки дуже коротко підстригають нігті, щоб уникнути вростання бічних краєчків нігтьової пластини. Однак, це часом не виправданий страх.Адже обрана довжина нігтя повинна зачіпати не тільки естетичну сторону. Головне, щоб жінка після зробленої процедури педикюру відчувала себе комфортно і впевнено. Слід знати, що вростання нігтя частіше відбувається через неправильне обрізання куточків нігтьової пластинки на пальцях ніг. Зріз повинен бути рівним, а не надмірно зігнутим, тому інструменти для педикюру потрібні тільки якісні і професійні. Вростання нігтя може статися, якщо ви постійно носите незручну або тісне взуття, наприклад, туфлі із загостреними носками чи босоніжки на розмір менше.Вибираючи взуття, враховуйте особливості будови стоп і пальців. Слідкуйте, щоб пальчики ні здавлювалися при ходьбі. В іншому випадку ніготь врастет, що згодом буде викликати дискомфорт, біль і навіть запалення.

Нарощування нігтів педикюр

Багато представниць прекрасної статі задаються питанням, чи пристойне воно нарощувати нігті на ногах? Якщо у жінки спостерігаються зовнішні патологічні зміни форми і кольору нігтів, то нарощування нігтьової пластини на ногах допоможе усунути проблему.Процедура нарощування поліпшить загальний зовнішній вигляд нігтів і ніжки в цілому. Крім естетичних функцій, нігтьове покриття з додаванням біоакріла добре захищає нігті від негативних зовнішніх впливів. Маніпуляція нарощування нігтів педикюр з яскравими кольоровими покриттям незамінна в літній сезон, коли ми практично завжди носимо відкрите взуття.

Однак важливо запам’ятати, що при грибковому ураженні слід акуратно вдаватися до цієї процедури. Для початку вкрай рекомендується вилікувати нігтьові пластини, так як під нарощені нігті погано проникають лікувальні розчини та мазі.На сьогоднішній день фармакологи можуть надати альтернативу всіляким медичним мазей з неприємним кольором і запахом. Це лікувальні протигрибкові лаки, діючі ефективно і несучі естетичний ефект.

Чи можна зрізати натоптиші?

Натоптиші на ногах – часта проблема. І перше бажання будь-якої людини – видалити їх. Чи можна зрізати натоптиші бритвою? Видаляючи на шкірі такого роду освіти, потрібно дотримуватися крайню обережність, щоб не поранитися і не занести інфекцію.Краще застосувати абразивні матеріали, наприклад, спеціальні пилочки. Результат буде проявлятися не відразу, а поступово, але і безпеку таких інструментів набагато вище. Пилочки розрізняються за ступенем шліфування шкіри. Залежно від відповідності формі і анатомічною будовою п’ят можна судити про зручність щоденного використання. Такі засоби для догляду можна застосовувати і для формування необхідної форми нігтьової пластини.

Підводячи підсумок, слід підкреслити, що до такої процедури, як педикюр, необхідно ставитися обережно.А саме: підбирати тільки професійні інструменти та відповідні для шкіри доглядають кошти, а також ні в якому разі не робити нарощування нагідок на ногах, не вилікувавши грибок.

Статті по темі:
Поради по догляду за ногами
Нейл арт
Правильний догляд за нігтями

Хто сказав, що довгі нігті на ногах – це красиво? | Красиві нігті

Довгі красиві нігті допомагають візуально скоректувати форму пальців рук, а ось на відрощування нігтів на ногах більшості людей здається, м’яко кажучи, дуже дивним.Тим не менш, деякі вважають це оригінальним і красивим.

В даний час довгі нігті на ногах викликають швидше здивування, а не захоплення і захват. Це виглядає настільки незвично, що такі нігті неодмінно виявляться в центрі загальної уваги. Їх відрощування можна назвати свого роду новим віянням.

Неможливо сказати, що коли-небудь це було модно, так як на відрощування нігтів на ногах в усі часи вирішувалися тільки сміливі та епатажні жінки. Найдовші нігті на ногах належали колись американці Луїзі Холлінз.Довжина кожного її нігтя становила близько 16 сантиметрів. Це стало абсолютним світовим рекордом.

В даний час стилісти, провідні майстри педикюру і просто люди, що захоплюються модою і стилем, ще не прийшли до єдиної думки з приводу того, якою має бути оптимальна довжина нігтів на ногах. Більшість з них все-таки дотримується класичних еталонів краси. Прийнято вважати, що вільний край нігтів на ногах повинен виступати за все на 2-3 міліметра від «лінії усмішки».

У деяких випадках допускається збільшити довжину вільного краю, але не більше, ніж до 3-4 міліметрів.Все, що виходить за ці межі, вважається проявом оригінальності і епатажу. Розмірковуючи про те, гарні чи довгі нігті на ногах, потрібно обов’язково брати до уваги їх фактичну довжину, а також стан і форму підстави нігтя, нігтьового ложа.

Якщо нігтьове ложе досить довге, жінка може дозволити собі відростити ще кілька міліметрів вільного краю, який буде природним продовженням самого нігтя. Важливо, щоб педикюр в цьому випадку був бездоганний.

відростити нігті на ногах, хай і не дуже великі, жінка вже не може дозволити собі ходити з недоглянутими нігтями, що не покритими лаком. Якщо форма нігтів дозволяє, можна зробити французький манікюр, або покрити їх яскравим лаком. Багато жінок роблять велику помилку, намагаючись відростити короткі нігті не дуже гарної форми.

З одного боку, це правильно, тому що нерівне і дуже короткий нігтьове ложе можна візуально подовжити тільки відростивши вільний край нігтя.З іншого боку, відрощувати нігті сильно в цьому випадку категорично протипоказано. Оптимальною довжиною вільного краю для таких нігтів буде довжина, складова всього 2-3 міліметри.

В іншому випадку, він буде виглядати неприродно, загинаючи вгору. Крім того, це буде досить незручно. Говорячи про сильному відрощування вільного краю нігтя, багато експертів в області моди однозначно стверджують, що це просто негарно. Такий епатажний педикюр можна продемонструвати на подіумі, але для реального життя він зовсім не годиться.

Згідно з проведеним соціологічним опитуванням, чоловіки вважають довгі нігті на ногах у жінок відразливими, асексуальному. Іншими словами, представниці прекрасної статі, які зважилися на такий експеримент заради уваги чоловіків, можуть досягти зворотного ефекту. Більшість чоловіків зізнаються, що такі нігті їх просто лякають.

Про це слід пам’ятати всім, хто хоче зважитися на відрощування. В кінці-кінців, жінка хоче бути красивою саме для чоловіків.Це повинно стати її основною метою, на яку і потрібно орієнтуватися. Довгі нігті на ногах, швидше за все, не викличуть захоплення і в оточуючих.

Крім того, це може завдати масу незручностей і самій жінці. У разі відрощування нігтів їй доведеться носити відкрите взуття. Саме тому для більшості представниць прекрасної статі такий педикюр просто неприйнятний. Адже ходити цілий рік у відкритому взутті без панчіх можуть дозволити собі тільки жительки найтепліших країн.

Звичайно, можна зробити нарощування нігтів в салоні, але все одно це буде носити сезонних характер.На жаль, для більшості російських регіонів холодна погода характерна навіть для літніх місяців. Довгі нігті на ногах рвуть колготки, з ними дуже незручно одягати взуття певних моделей.

Підводячи підсумки, можна однозначно зробити висновок про те, що надмірно довгі нігті на ногах – це не красиво, не сексуально і, до того ж, жахливо незручно. Про це слід пам’ятати всім дівчатам, які бажають відростити нігті на ногах, або зробити нарощування в салоні.

Швидше за все, це призведе тільки до розчарування.Жінкам, які перебувають у відносинах з чоловіком, або пов’язані з ним узами законного шлюбу, потрібно обов’язково порадитися щодо необхідності нарощування зі своєю другою половинкою. Швидше за все, це не викличе у чоловіка особливого захоплення.

Довгі нігті на ногах подобаються далеко не всім. Про це варто пам’ятати всім, хто хоче відростити нігті. Адже кожна людина, змінюючи свою зовнішність, хоче насамперед подобатися оточуючим, а не тільки собі.

Всі про догляд за вашими ніжками: педикюр


Зміст

Жінка, доглядаючи за собою, зобов’язана звертати увагу на кожну дрібницю в своєму образі.Нігті повинні бути доглянутими не тільки на руках, але і на ногах. Тому важливо періодично робити педикюр.

Педикюр – що це таке?

Слово бере коріння у французькій мові. Дослівний переклад означає «турбота про ноги».

Результат «турботи» про пальчиках має на увазі під собою доглянуті і красиві ноги. Для його досягнення проводиться комплекс заходів по оздоровленню. На поверхні ступень є важливі біологічно активні точки. У процесі освіти грубого шару епідермісу ці точки перестають правильно функціонувати.Так ось така обробка дозволяє видаляти грубі його ділянки, що заважають стимуляції даних ділянок тіла. В даний процес входить також енергетичний масаж, після якого важливі точки починають свою роботу. Тому жінки після пророблених кроків відчувають якийсь підйом настрою і прилив сил.

Популярні форми нігтів

Кожна людина індивідуальна, це стосується пальців і нігтів. Основні види:

 • Овальна форма – класична і одна з найпоширеніших.Ніготь є продовженням лінії, по якій росте кутикула, при цьому він подовжений. Зазвичай овальний тип робиться на руках.
 • Загострений тип – найскладніший, за яким дуже важко доглядати. Внаслідок цього жінки рідко роблять таку форму.
 • Прямокутний вид – верхня лінія нагідок буде прямий. Такий вид також більше властивий рукам.
 • Круглий тип – все лінії будуть рівними, плавними і закругленими.
 • Квадратна схожа з прямокутною. Відмінність лише одне: довжина її буде менше.Квадратна форма зараз вважається найпоширенішою.

Види і форми нігтів на ногах

Щоб домогтися гарного вигляду, потрібно вміти правильно стригти нігтики. Для цього набирають теплу ванночку з додаванням морської солі. Ноги опускають в неї на 5-10 хвилин. Після цього за допомогою рушники ноги витирають насухо. Тепер ножицями обрізають нігтьову пластину по прямій лінії, не роблячи ніяких заокруглень. В іншому випадку відбудеться вростання.

Як доглядати за нігтиками самостійно?

Кожна друга дівчина доглядає за ногами вдома без залучення сторонньої допомоги.Щоб ефект був максимально хорошим, важливо дотримуватися головних пунктів.

 1. Організуйте правильне харчування. В іншому випадку нігтики почнуть жовтіти. Також жовтизна може з’явитися від занадто частого використання лаку. Сік лимона – вірний засіб в боротьбі з жовтим нальотом. Сік потрібно просто втирати в нігтьову пластину.
 2. Обрізаючи, робіть довжину такий, щоб залишалося пару міліметрів до самого краю пальця.
 3. Будь-яка процедура проводиться тільки за допомогою інструментів, які були попередньо оброблені антисептичними засобами.
 4. Щоденний догляд – запорука красивих ніг. Мити милом або гелем потрібно обов’язково. Після цього рушником ретельно витирають проміжки між пальцями.
 5. Щовечора після миття використовуйте крем, який буде живити шкірний покрив на ступнях і ноги в цілому.
 6. Масаж – процес, який здійснюють пару раз в тиждень. У цьому допоможе спеціальний підлоговий масажер з роликами.

Варто сказати і про взуття. Вона повинна бути максимально зручною і якісною.Мозолі, натоптиші, пошкодження нігтьової пластини – все це з’являється через шкарпетки поганий взуття. Якщо в туфлях, черевиках, чоботях немає ортопедичної устілки, то слід її купити. Ніжки повинні 2 рази в тиждень відпочивати від взуття з підборами і від платформи.

Основні різновиди педикюру

У якій би салон краси жінка не звернулася, їй запропонують кілька варіантів обробки. Кожен з них відрізняється за ціною, по тривалості проведення процесу, за способом обробки нігтів і ступень.Тому важливо знати про те, які види існують і про основні відмінності.

Класичний метод вважається найстарішим за датою свого заснування. Друга назва «обрізний». Вже більше ста років жінка використовує цей спосіб для догляду за ногами.

Обрізний вигляд протягом тривалого часу постійно вдосконалювався. У підсумку на даний момент виділяють особливості, характерні тільки для нього:

 • перед початком ноги добре розпарюють в спеціальних ванночках з додаванням м’якого мила або морської солі;
 • тільки ріжучі інструменти застосовують для видалення кутикули або ороговілих ділянок шкіри ступень.

Для пом’якшення епідерми використовують крем, який наносять на ноги. Для формування довжини нагідок і форми використовують ножиці. Причому нігтьову пластину обрізають тільки в сухому вигляді. І після цих операцій вже приступають до розпарювання в ванні. Через 15 хвилин після розпарювання пемзою чистять ступні. Потім очищають від кутикули і обмивають ноги водою. В середньому весь сеанс за часом займає близько 50 хвилин. В результаті ефект зберігається досить довго. Зазвичай процедуру проводять 1 раз в 4 тижні.
Є один істотний недолік: якщо під час процесу порізатися, то в організм потрапить інфекція. А порізатися в даному випадку дуже легко. Найчастіше тільки досвідчений фахівець може якісно все зробити.

Європейський метод раніше вважався підвидом класичного. Але в даний час він є самостійною одиницею. Слід сказати про деяких його особливостях:

 • ванни для розпарювання ніг проводити не потрібно, все маніпуляції роблять «всуху», при цьому больових відчуттів не виникає;
 • нігтьову пластину видаляють поетапно, завдаючи спочатку засіб для розм’якшення, яке здатне призупинити її зростання;
 • ще її усувають шляхом відсунення за допомогою спеціальної палички, т.е. не обрізають, як в класичному вигляді;
 • якщо епідерміс ороговілі, то можна застосовувати скребки і терки, які є досить ефективними.

Щоб акуратно прибрати птеригий з нігтя, необхідно провести близько 10 процедур педикюру, за одну процедуру це зробити не вдасться.

Плюсами даного виду є безболісність і відсутність попадання інфекції. Ефект від курсу процедур зберігається досить тривалий час. Якщо пластини дуже запущені в плані догляду, то європейський тип проведення може не допомогти.

Апаратний педикюр існує близько 40 років. Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату, а не вручну, як у випадку з класичним і європейським. Фрези – це насадки, які одягаються на підкорений апарат. Насадки дозволяють:

 • видалити акуратно кутикулу;
 • надати нігтиками красиву форму;
 • відшліфувати поверхню;
 • усунути ороговілі шари, які утворилися на стопах.

Для розм’якшення шкіри застосовують перевірені засоби, причому побічні ефекти практично відсутні.Занести інфекцію в організм неможливо. За допомогою апарату видаляються огрубілі ділянки, а здоровий епідерміс при цьому не зачіпають. П’яти будуть залишатися тривалий час м’якими і ніжними.

SPA-педикюр вважається найдорожчою процедурою. Щоб людина повністю розслабився, в салоні буде грати приємна музика, повітря наповниться різними пахощами. Ніяких ріжучих предметів і різних апаратів з насадками. Всі кошти розробляють спеціально для ніг. До складу косметики входять креми, лосьйони, які зроблені на основі морської солі і лікувальної грязі.Також до складу можуть входити різні концентрати, зроблені з морських водоростей.
Морську сироватку застосовують для розм’якшення і видалення мозолів і грубих ділянок шкіри. В результаті епідерміс ця сироватка роз’їдати, а просто знімає той шар, який вже став мертвим. Скраби наносять для проведення процедури пілінгу. Спеціальні маски і лосьйони зволожують шкіру. А огірковий лосьйон надає свіжість. На процес потрібно витратити 1,5 години.

Ноги збережуть свою красу надовго, часто результат може бути видно протягом 1 місяця.Такий процес дозволяє розслабитися не тільки ногам, але і всьому тілу. Ризик занести інфекцію відсутня. Дуже важливо вибрати салон, де знайдеться фахівець, який якісно проведе весь процес.

Японський педикюр омолодить епітелій на ногах. В даному методі стопи обов’язково обробляють антисептиком. Кутикулу після цього спонукають до центру кожного нігтики за допомогою спеціальної палички Татібана. Далі шкіру зволожують екстрактом огірка. Нігтьову пластину обробляють засобами, до складу яких входять мінерали.На стопу наносять скраб, ноги поміщаються в ароматичну ванночку. Нігті шліфують за допомогою рисового блоку, домагаючись потрібного розміру. Масло лотоса допоможе призупинити зростання кутикули. Пудра з бджолиним воском наноситься на пальці. Шкірочка стоп буде виглядати молодий після нанесення ефірного масла з цитрусових. Заключний етап: маски з трав, масаж ніг.

Перманентний педикюр – наймолодший спосіб догляду за ніжками. На відміну від попередніх способів його спрямовано на те, щоб саме нігті виглядали ідеально.Дана процедура допомагає зробити повне знежирення і дезінфекцію нагідок, видалити кутикулу. Проводять повну шліфування, полірування і запилення. Нігтьові пластини стають вишуканими і доглянутими. Найкраще проводити перманентний манікюр перед тим, як ви збираєтеся поїхати на відпочинок до моря.

Як зробити педикюр в домашніх умовах?

Процес проводять удома самостійно без використання будь-яких спеціальних приладів, якими користуються майстри в салонах краси.Детальна інструкція допоможе правильно провести процес.

 1. Підготовчий етап – в першу чергу важливо прибрати всі залишки лаку з поверхні нігтьових пластин. Інструменти для подальших дій потрібно придбати заздалегідь. Пилка – вона не повинна бути зроблена з металу, т. К. Цей матеріал псує структуру пластини. Найоптимальніший варіант – скляна пилочка. Подібний інструмент не зможе їх пошкодити, крім того, скляна пилочка прослужить довгу службу.Підпилювати нігтьові пластинки необхідно строго в одному напрямку по прямій лінії, в іншому випадку може виникнути вростання нігтя. Поборотися з цією недугою в запущеній формі самостійно досить складно.
 2. Полірування – пилка для полірування саме той інструмент, який стане в нагоді на даному етапі. Одна сторона пилочки груба, що дозволяє усунути дрібні нерівності і залишки лаку. Після цього використовують іншу сторону такого інструменту, яка є більш м’якою.Нігтики стануть блискучими і гладкими.
 3. Ванночка – цей етап важливий, т. К. Він допомагає добре розпарити ноги. В результаті шкіра стає м’якою, що дозволяє без праці провести подальші дії. Але при виборі певного виду ванночки можна досягти і інших сприятливих ефектів.
 4. [disclaim] – Приготувати ванночку для тонізації не складе ніяких труднощів. У теплу воду потрібно додати морську сіль і масло перцевої м’яти. Замість масла можна взяти висушену м’яту.
  – Ванночка з антибактеріальним ефектом допомагає тим людям, які страждають грибком або ж перенесли дану форму хвороби. В якості профілактики її теж можна використовувати. У тазик з водою додають 5 столових ложок соди. Непотрібні бактерії дуже швидко зникнуть, запах ніг теж пропаде.
  – Для сухого типу епідермісу відмінно допоможе розслаблююча ванна. Корисна вона також для тих, хто часто носить вузьку взуття. У воду додають настоянку календули або ромашки. Шкіра ніг пройде дезінфекцію і добре зволожиться.
  – Оздоровча ванночка в своєму складі має головний компонент у вигляді морської солі. У воду потрібно додати столову ложку солі. Шкіра стане більш м’якою і піддасться дезінфекції. Подібний процес рекомендується застосовувати тим, у кого стопи сильно огрубіли, а також, якщо з’явилося багато дрібних тріщин.

  Яку б ванночку ви не вибрали, важливо не допустити занадто сильного розпарювання. Буде досить і 15 хвилин для цієї процедури. Ноги витирають насухо за допомогою вафельного рушника.Після цього переходять до наступного кроку.

  [/ disclaim]

 5. Пілінг – пемза допоможе позбавити ноги від того шару епідермісу, на якому утворилися омертвілі клітини. Шкіра буде рівною в тому випадку, якщо для процедури пілінгу взяти дрібнозернисту пемзу. З особливою ретельністю обробляють ороговілі ділянки і натоптиші. Важкодоступні місця ніг обробляють скрабом і масажують. Після закінчення ноги добре промивають в струмені теплої води.
  На цьому етапі видаляють кутикулу, яка вже добре розм’якшилася.Її відсувають до середини пластини за допомогою дерев’яної палички. Не слід обрізати її, про це говорять професіонали, дозволяється тільки рухати.
  Забруднення, які залишилися під нігтьовими пластинами, видаляють кістяний паличкою, але також можна використовувати і дерев’яну. Вичищають скопилася бруд, не травмуючи жирову тканину. Тепер все попередні і не дуже приємні етапи закінчені, можна переходити до наступного кроку.
 6. Масаж – ноги обов’язково масажують, попередньо обробивши їх кремом.Якщо вони надмірно потіють, то застосовують засоби, що володіють дезодорує дією. Для зняття втоми проводять масаж з тонізуючими засобами. Буває так, що крему в наявності у вас не виявилося. Фахівці кажуть, що можна взяти звичайне рослинне масло. Оливкова олія допоможе відновити ще й водно-жировий баланс.
 7. Нанесення лаку – нігті знежирюють. Для цього їх протирають засобом, яке в своєму складі не має ацетону. Після цього можна наносити лак.І найкраще нанести 2 шари. Розкарякою допоможуть дівчині без праці нафарбувати кожен нігтик, при цьому пальці не стикнутися один з одним. Розкарякою мають другу назву «пластини-роздільники».
 8. [disclaim] Застосовувати фен для сушіння лаку не варто. Про це говорять професіонали. У підсумку лак просто відшарується від нігтьової пластини під дією потоку гарячого повітря. [/ Disclaim]

Пластини можна забарвити не просто однотонним кольором, але і зробити індивідуальне малюнок.Підсумок буде залежати від ваших задумів і навичок. Подивіться варіанти оформлення і виберіть ті, які підійдуть саме для вас.

Відеоурок – педикюр в домашніх умовах

З якою періодичністю роблять педикюр?

Не варто ухилятися від догляду за ногами, посилаючись на те, що не вистачає сил і часу. Жінка завжди повинна бути доглянутою. Залежно від будови і типу епідермісу, а також від інших індивідуальних особливостей кількість процедур, яке потрібно провести в місяць, кожен вибирає сам.Один раз в три тижні проводять процес ті, хто не має проблем. Влітку ж частота проведення збільшується, його роблять 1 раз в 2 тижні. У зимовий період часу ноги обробляють 1 раз на місяць. Якщо шкіра на ногах проблемна, то краще звернутися до фахівця. Він допоможе підійти до вирішення проблеми комплексно.

Якої довжини має бути нігті? Відповіді стилістів

Чи часто ви, роблячи манікюр, думаєте про те, якої довжини повинні бути нігті ? Сайт про догляд за руками і нігтями Beauty-Hands.ru розповість вам про модні тенденції і про те, яка довжина нігтів підходить для різних типів пальців.

Довжина, яку диктує мода

На питання про те, якої довжини повинні бути нігті в 2011 році, стилісти дають однозначну відповідь: чим коротше, тим краще . У моді природні нігті, покриті безбарвним або однотонним лаком, при цьому французький манікюр ніхто не відміняв.

Не можна не погодитися з тим, що мода на короткі нігті досить зручна в побуті: вони не зачепляться за колготки і не зламаються при застібанні блискавки.Варто враховувати і той факт, що чоловікам більше подобаються невеликі нігті акуратною форми, ніж нарощені кігтики хижих мотивів. Якщо незважаючи ні на що ви хочете носити довгі нігті, знайте, що в 2011 році їх максимальна довжина не повинна перевищувати 5 міліметрів від подушечки пальця.

Нігті, що підкреслюють вашу індивідуальність

Від того, наскільки міцна нігтьова пластина, найчастіше залежить, якої довжини повинні бути нігті. Якщо пластина слабка і до того ж шарується, нігті не повинні виходити за кінчики пальців.Міцні нігті, які ви не боїтеся зламати, можна відростити трохи довше.

Ваші захоплення безпосередньо впливають на те, якої довжини повинні бути нігті. Якщо ви любите грати на піаніно або на гітарі, копатися в саду, готувати різні страви, то про екстрадлінних нігтях не може бути й мови.

На питання, якої довжини повинні бути нігті, дадуть відповідь і ваші пальці. Власниці довгих тонких пальців можуть собі дозволити короткі нігті, від цього їх руки не будуть виглядати менш жіночно.Для товстих коротких пальців потрібні довгі нігті. Те ж саме стосується і нігтьового ложа: чим воно коротше, тим довше повинні бути нігті.

Кілька порад тим, хто хоче наростити нігті

Якщо ви готуєтеся до якогось торжества, то довгі нігті з оригінальним малюнком стануть справжньою окрасою будь-якої модниці. Але не варто поспішати нарощувати відразу довгі нігті , адже потрібен час, щоб до них звикнути. Для початку попросіть майстра зробити вам нігті середньої довжини, і лише під час другої або третьої корекції ви можете збільшити їх на кілька міліметрів.

Який би варіант ви не вибрали, пам’ятайте, що довжина нігтя, який ви відростили, не повинна перевищувати довжини всього нігтьового ложа, інакше ваш ніготь ризикує зламатися за принципом важеля.

Винокурова Марина для Beauty-Hands.ru

.