Ногти

Для нарощування нігтів акрилом що потрібно: Що потрібно для нарощування нігтів акрилом?

Що потрібно для акрилових нігтів: все для нарощування | Красиві нігті

Метод із застосуванням акрилу досить давно відомий. Багато жінок віддають перевагу сировині для акрилового нарощування при виконанні манікюру через їх міцності, простоти формування, легкості виправлення і видалення.

Спеціальне сировину і трохи навичок – це все, що потрібно для акрилових нігтів.

Методика акрилового нарощування грунтується на зливання мономерного ликвида і полімерного порошку або як ще називають – пудри.В результаті впливу навколишнього середовища на цю хімічну сплетіння відбувається реакція, завдяки якій з’являється новий полімер, схожий за складом і облич на пластину природного нігтя. Полімер швидко зчіплюється з натуральним нігтем, полірує і згладжує його, затвердевая, перетворюється в єдине ціле з ним. Якщо є потреба, то акриловий ніготь можна легко зняти особливим складом, які не мають в собі ацетону і безпечним для природного нігтя і шкіри рук.

Досягнення в методі акрилового нарощування

Треба знати, що потрібно для акрилового нарощування нігтів використовувати метилметакрилат, який частенько надавав алергічні впливу.Але на зміну йому прийшов нешкідливий і надійний елемент під назвою етілметакріл, який абсолютно безпечний і не має шкідливого впливу на натуральні нігті. Серед його переваг можна позначити:

– багатосторонність використання, застосовується при нарощуванні нігтів, як на формах так і на типсах;

– швидкість полімеризації. Для просушування полімер не потребує спеціально призначених лампах – відразу твердне на повітрі;

– великий потенціал для декору.Нарощені нігті є ідеальним місцем для втілення різноманітних дизайнів;

– легкість видалення. Стерти акрил з нігтів можна за допомогою особливого розчинника.

Проте, мало хто знає, що потрібно для акрилового нарощування. Про це далі.

Речі необхідні при акриловому нарощуванні і ліплення

Ликвид або інша його назва – мономер. Це розчин, що дозволяє почати процес затвердіння, змішуючи його з акриловим порошком, забезпечується просте покриття нігтя акрилом.Мономер не змінює забарвлення акрилу, тому можна легко працювати як з безбарвними, так і з кольоровими порошками. Він додає нігтям життєстійкість, фортеця, і гнучкість

Акриловий порошок (пудра) – це один з найважливіших елементів в ході акрилового нарощування нігтів, що являє з себе порошок, який має відмінну рису – швидкоплинність полімеризації. Його використання можливе для акрилового дизайну, ліплення і французького манікюру.

Вибір пудр безрозміряний: безбарвні, різнокольорові, білі, з блискітками і світяться в темряві.

Для створення ефектного і барвистого манікюру краще використовувати різнокольоровий акриловий порошок, він дозволяє досягати неперевершені відтінки.

Праймер (кислотний). Це засіб для грунтовки нігтьової пластини для кращого зчеплення з акрилом. В процесі роботи потрібний його частина наноситься в базисну точку попередньо підготовлених нігтів, і він здійснює покриття всієї поверхні. Він підсихає моментально і залишає поверхню білої.

У роботі з праймером слід мати на увазі певні правила:

– категорично заборонено потрапляння його на шкіру, інакше буде велике почервоніння;

– не можна застосовувати праймер при створенні конструкції на типсах, що може привести до зародження на них тріщин.

Бонд, теж варіант грунтовки. Він очищає і підсушує пластину нігтики, але не проникає в нижні його верстви. Його можна застосовувати як при роботі з акрилом, так і гелем.

Спеціальний склад для розчинення акрилу і обробки кистей. Від застиглого на них акрилу, не пошкоджуючи і не змінюючи їх форму, а також допомагає видалити синтетичні нігті.

Скраб Фреш. Ця субстанція допоможе знежирити, продезінфікувати і позбавити від зайвої вологи нігті і руки.

Пензлик для нарощування нігтів. Кисті є основним знаряддям для отримання якісної роботи. Є величезна кількість варіацій кистей, круглі, плоскі, звичайні, складні, для нарощування нігтів або для створення об’ємного дизайну, але головна умова кисті – це її натуральність.

Крім цього можна придбати різні ємності, спеціальні стаканчики для кистей, спеціальні піпетки і багато іншого, що спростить процес створення чудового манікюру.

Нарощені за допомогою акрилу нігті – це ідеальний варіант для жінки, яка хоче мати красиві і доглянуті руки і нігті, але не хоче витрачати на це багато часу.Нарощені за допомогою акрилу нігті – це ідеальний варіант для жінки.

Що потрібно для нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

Для того щоб самостійно нарощувати нігті акрилом, необхідно придбати спеціальні інструменти і матеріали. Перш за все, слід визначитися, яка з технологій для вас краще: нарощування на спеціальних формах або накладних нігтях (типсах), – в залежності від цього потрібно придбати або те, або інше.

Для використання форм, на яких твердне акрил, необхідно, щоб нігті хоча б трохи відросли, так як форма встановлюється під краєм нігтьової пластини.Якщо ви віддасте перевагу тіпси, доведеться також купити спеціальні щипці для укорочення їх кінчиків (Тіпсорізи) і клей з пензликом, за допомогою якого вони кріпляться до нігтя.

Необхідно також придбати грубозернисту пилочку для обпилювання поверхні нігтя перед накладенням тіпсів або форм. Якщо є можливість, краще купити дві, різних розмірів: маленькій зручніше обпилювати ніготь у кутикули. Потрібна також м’яка кисть для змахування з нігтів пилу після цього процесу. Знадобиться і праймер – спеціальну речовину, що поліпшує зчеплення акрилу з нігтем.Воно наноситься на ніготь після його обпилювання.

Для формування поверхні акрилового нігтя необхідні два складових: акриловий порошок (пудра) і рідкий мономер (ліквід), а також кисть, яка по черзі мачає спочатку в рідину, потім в пудру. Акриловий порошок випускається різних кольорів: наприклад, для французького манікюру слід придбати рожевий і білий. Для того щоб кисть довше служила, має сенс купити спеціальну рідину для її очищення.

Після нанесення бажаної кількості шарів акрилу нігті підпилюють, а потім шліфують до стану глянцю, стираючи всі видимі подряпини від крупнозернистих пилок.Для цього знадобиться м’яка пилка. Після того, як нігті відшліфовані, слід легкими рухами втерти в область кутикули лікувальне масло. Коли воно вбереться, можна наносити лак.

Фахівці рекомендують купувати все необхідне для акрилового нарощування нігтів в одному наборі: по-перше, це зручніше і вигідніше, по-друге, немає небезпеки, що матеріали від різних виробників будуть «конфліктувати» один з одним. Існує безліч варіантів наборів: так, в них може входити кілька десятків різних форм (одно- або багаторазових) і тіпсів, кілька видів акрилової пудри різних відтінків, щипці, пилки, палички для відсунення кутикули і лікувальне масло для неї і так далі.Залежно від обраного способу нарощування і дизайну нігтів кожен може вибрати відповідний комплект, позбавивши себе від необхідності підбирати всі складові окремо.

Список засобів для нарощування нігтів гелем і акрилом в домашніх умовах

Для подовження нігтів, корекції та ремонту використовуються різні матеріали. Професіонали розрізняють їх за призначенням, якістю і здатності до полімеризації. Всі подібні матеріали носять назву композитних. Це велика група, що складається не тільки з коштів для нарощування нігтів, але і стоматологічних препаратів.

За своє недовге існування ці матеріали зазнали значних модифікації. Спочатку нігті подовжували медичним порошком, який йде на виготовлення пломб. Потім, з розвитком нейл-індустрії, його змінив новий матеріал під назвою акрил. Це був майже той же порошок, але пристосований до нанесення на нігті. З відкриттям гелевою технології з’явилися светоотверждаемие пломби і гелеві нігті.

Як називається засіб для нарощування нігтів

Всі моделюють матеріали для нігтів можна розділити на дві великі групи: гелеві і акрилові.У них різні технології, а й ті, і інші є акрилатами. Сучасні техніки нанесення їх на натуральні нігті дозволяють поєднувати гель і акрил. Єдиного кошти для подовження нігтів не існує. І ті, що застосовуються зараз, завжди діють в тандемі і в умовах, які запускають полімеризацію.

Для акрилової системи це порошок, званий «акрилова пудра», і мономер – хімічна рідина для змішування з ним. При з’єднанні пудри з мономером отриманий склад полімеризується дуже швидко, тому для зручності роботи був винайдений гель.Це акриловий склад, який не здатний до полімеризації без додаткового освітлення. В його присутності під впливом фотоініціаторів запускається процес полімеризації і проходить за дві хвилини в ультрафіолетовій лампі або за тридцять секунд в ЛІД-лампі для манікюру.

Допоміжні засоби

Майстри манікюру давно з’ясували, які кошти потрібні для нарощування нігтів. Справа в тому, що для якісної роботи необхідна стерильність. Якщо на нігтях присутній жир – адгезії не буде.Тому для підготовки нігтів їх знежирюють. Засіб, який при цьому використовується, називається «клінсер». Це алкогольної рідини, яка може мати деякі інші включення (наприклад, тимол – протигрибковий препарат). У російській мові ця назва не прижилася, часто замість нього використовують слово «обезжириватель». Його можна замінити чистим спиртом.

Кислотність спирту становить 6 одиниць, а нігті і шкіра мають природну кислотність 5,5 одиниці. Для вирівнювання кислотності і підвищення адгезії (зчеплення матеріалу з кератином нігтя) застосовують слабкий розчин кислоти.Він називається «праймер». Для акрилової технології праймер містить велику концентрацію, ніж для гелевою. Тому розрізняють кислотний і безкислотний праймери. Назва ця умовна, оскільки і той, і інший містить кислоту, але в різній пропорції.

Акрилова технологія

Існує два засоби для нарощування нігтів акрилом: пудра і мономер. Вони працюють в парі. Для нанесення складу на нігті застосовують кисть. Її змочують в стаканчику з мономером і опускають в коробочку з пудрою.Так набирають кулька матеріалу, який відразу починає застигати. У новачків застиглий кульку акрилу може зіпсувати не одну кисть.

Побудова акрилових нігтів вимагає точно вивірених рухів майстра. При недостатньо промочений кисті кулька виходить надмірно сухою, матеріал, полімеризуючись на нігті, стає схожий на сніг. Якщо, навпаки, кисть не була добре відтиснуті, кулька може зовсім зісковзнути з кисті.

Акрилові нігті полірують і покривають лаком. Він добре носиться на твердих нігтях, але боїться розчинників.Можна нанести на них засіб після нарощування нігтів – верхнє покриття з гелевою системи, якому не страшна рідину для зняття лаку. Але тоді знадобиться манікюрна лампа, щоб його висушити.

Гелевое моделювання

В гелевою технології існують матеріали для моделювання і декоративні покриття. Професійними вважаються трифазні системи як гелів для моделювання, так і гель-лаків.

Засоби для нарощування нігтів гелем за фазами:

 1. Базовий гель.
 2. Моделюючий гель.
 3. Топ.

Друга фаза представлена ​​великою різноманітністю кольорів і консистенції. Популярні прозорі гелі, камуфлюючі і білі. Існують і кольорові гелі, які наносять тонким шаром на сформований ніготь для дизайну.

Існують однофазні гелі, якими зазвичай зміцнюють нігті під кольорове покриття. Їх використовують для екстреного подовження нігтів або для ремонту, в разі поломки одного або двох натуральних нігтів. Вони добре тримаються тільки на міцних від природи нігтях.Слабкі нігті дають відшарування.

Гель-лаки

Останнім часом з’явилися матеріали, які дозволяють нарощувати нігті, поєднуючи обидві технології. У гумову базу для гель-лаків додають акрилову пудру і наносять на ніготь як гель. Після полімеризації в лампі матеріал стає твердим. Так можна змоделювати нігті на невелику довжину. Переваги таких коштів для нарощування нігтів в тому, що матеріал не знімається відмочуванням і носиться стільки, скільки побажає господиня нагідок.

При необхідності матеріал спилюють фрезером і роблять корекцію або нове покриття. Оскільки прозора база кладеться досить товстим шаром, при корекції немає необхідності спилювати весь матеріал. Це дозволяє змінювати кольорове покриття раз в три тижні і мати нігті такої довжини, який захочеться. Каучукова база дуже добре зчіплюється з нігтем і не дає отслоек при отрастании. Тому скоро натуральні нігті, покриті гель-лаком, досягають бажаного розміру. Ця технологія дозволяє рекомендувати базу, змішану з пудрою, як засіб для нарощування нігтів в домашніх умовах.

Що необхідно придбати для нарощування нігтів

Для моделювання нігтів спочатку слід визначитися з технологією, яка буде обрана. Від цього залежить стартовий набір. Якщо вибирати акрилову систему, то для виконання френча можна перерахувати наступні матеріали:

 • Акрилова пудра прозора, камуфлирующая, рожева прозора і біла.
 • Мономер тієї ж марки, що і пудра.
 • Кислотний праймер.

Для гелевою системи список засобів для нарощування нігтів буде іншим:

 • Гелі: базовий, камуфлирующий, прозорий, рожевий прозорий, білий і топ.
 • безкислотній праймер.
 • Засіб для липкого шару (можна замінити клінсером).

І той, і інший спосіб вимагає ретельної підготовки нігтя клінсером. Гелева технологія потребує УФ-лампі, гель-лаки в ній не сохнуть. Тому, якщо вибір припав на гель, краще придбати комбіновану УФ / ЛІД-лампу. Це стане в нагоді для нанесення гель-лаку. Крім того, знадобляться кисті (вони різні для гелю і акрилу), пилки, бафи і полірувальники. Ну і, звичайно, манікюрні інструменти.Для обпилювання нігтів зручно використовувати манікюрний апарат з набором фрез. Це значно прискорює процес нарощування і корекції.

Яких матеріалів слід уникати

В недорогих магазинах косметики можна побачити засоби для нарощування нігтів в готових наборах з інструкцією із застосування. З великою часткою ймовірності це неякісні матеріали, здатні швидко привести до алергії. Багато майстрів зіткнулися з такою проблемою через недостатню інформованість на початку кар’єри.

Крім неякісного гелю, можна зустріти морально застарілу продукцію – гелі ранніх поколінь. Вони погано тримаються на нігтях, бояться води, відшаровуються і псують нігті. Дешеві праймери в основному кислотні. Ними новачок може заробити хімічний опік нігтьової пластини.

В нашій країні діє система сертифікації, і поважаючий себе виробник запропонує копію сертифіката. Щоб гарантовано не купити небезпечні препарати, краще купувати їх в професійних магазинах для салонів краси.Вони організують майстер-класи, мають технологів-консультантів, які порадять, як застосовувати куплені матеріали.

Тіпси або форми?

Тіпси не зважають прийнятним матеріалом для нарощування сучасних нігтів. Ця технологія застаріла вже давно і зараз використовується для одиничного ремонту облом кінчика нігтя, коли пальцевая подушечка не дозволяє підставити форму-шаблон, за яким майстер наносить матеріал. За допомогою форм виходять гарні нігті, мають витончене подовжене нігтьове ложе.Валики на таких нігтики стають паралельними, а нігтики приймають дугоподібну форму після підтискання змодельованої поперечної арки. Виконати такі нігті на типсах неможливо, вони тріскаються при поджатия, нігтьове ложе виходить коротким або просвічує крізь камуфляж. Можна, звичайно, збільшити шар матеріалу, але тоді нігті стають грубими і важкими.

Ті новачки, які мають бажання робити собі нігті вдома, можуть спробувати цей спосіб. Але, освоївши постановку форм, вони швидко відмовляться від тіпсів.Деякі народні умільці продовжують їх використовувати, приклеюючи на нігті і покриваючи їх прозорим гелем або акрилом. Але неминуче після трьох тижнів носіння починає проглядатися природний край нігтьового ложа. Вид стає неохайним.

Висновок

Засоби для нарощування нігтів продаються зараз у багатьох магазинах. Але не варто забувати, що цей процес в якійсь мірі є протезуванням нігтя. Тому і вимоги до нього повинні бути з великою оглядкою на санітарні правила.Вони жорстко прописані в документі для салонів краси. Тому навіть для домашнього застосування варто вибирати професійні матеріали.

що потрібно для нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

Тим, хто вирішив почати заробляти вдома акриловим моделюванням нігтів, потрібно знати, що потрібно для нарощування нігтів акрилом. Слід ознайомитися з загальними принципами роботи і визначитися, з чим буде зручніше працювати.

Акрилове нарощування нігтів є досить поширеною процедурою в наш час, завдяки якій руки досить швидко набувають доглянутий і модний вигляд.Будь-яка жінка може відправитися в салон, тобто скористатися послугами досвідченого майстра, але набагато економніше і цікавіше є нарощування в домашніх умовах. Виконуючи роль майстра, можна не тільки заощадити кошти, а й отримати корисний досвід, приємно провести час і зробити все так, як давно хотілося. При цьому освоєння техніки акрилового нарощування нігтів може стати відмінним заробітком, для отримання якого не буде потрібно навіть залишати стіни будинку.

Отже, бажаючим знадобляться корисні поради, які допоможуть правильно підібрати всі необхідні матеріали, адже це перший і головний крок до здійснення задуманого.

Основні складові списку для нарощування акрилом

Для роботи майстром нігтьового сервісу слід спочатку придбати основні інструменти і матеріали для нарощування нігтів.

Новачкам не рекомендується відразу купувати дорогі препарати і обладнання, адже невідомо, наскільки вони зручні у використанні. Краще зупинити вибір на товарах середньої цінової категорії. Отже, список основних складових для акрилового нарощування включає:

 1. Товари та послуги для рук і інструментів.
 2. Моделирующая кисть. Важливо підібрати якісну кисть, оскільки від цього багато в чому залежатиме результат роботи.
 3. Пилки для натуральних і для штучних нігтів. Необхідно закупити відразу кілька, оскільки виділяють різні рівні шорсткості, які вимірюються в Грітті. Для натурального нігтя підійдуть пилки 180х240 і 150х150 Грітті, а для штучного – 80х80 (найгрубіша) і 100х100 Грітті. Форма пилки підбирається в залежності від зручності роботи з нею.
 4. Баф – блок, виготовлений з жорсткого поролону і покритий наждаковим покриттям.Використовується на завершальному етапі нарощування.
 5. Поліроль – це пилка 1000х3000 Грітті, що полірує штучний ніготь до блиску.
 6. Пушер або апельсинові палички для відсунення кутикули.
 7. Манікюрні ножиці і каттер для підрізання натуральних нігтів і штучних відповідно.
 8. Щітка для усунення пилу.
 9. Тіпси та форми. Необхідно купувати широкої форми, адже з ними простіше працювати. А якість їх перевірити можна за допомогою згинання – відсутність білої смужки згину свідчить про якість товару.
 10. Клей для штучних нігтів і пінцет для подальшого затиску тіпси.
 11. Одноразові рушники.
 12. Nail Prep – засіб поліпшує зчеплення натурального нігтя з штучним.
 13. Праймер. Виділяють кислотні (викликають незначне печіння) і безкислотні.
 14. Акрилова пудра необхідного кольору. Рекомендується купувати відразу декілька відтінків.
 15. Ликвид для умочування кисті.
 16. Кілька стаканчиків для рідких матеріалів.
 17. Фініш-покриття.
 18. Масло для кутикули. Наноситься після закінчення процедури з метою додання нігтям доглянутості.

У продажу є вже готові набори. Крім цього, можна включити в список різні матеріали для прикраси штучних нігтів. Це кольоровий акрил, фарби та пензлі для малювання, блискітки, стрази і т. П.

Повернутися до списку

Вибір якісної робочої кисті

Як вже раніше згадувалося, кисті для акрилового нарощування повинні бути не тільки зручними в застосуванні, але і якісними.Головними критеріями вибору такого інструменту є:

 • щільність пучка;
 • пружність власний зв’язки;
 • гострота кінчика.

На кисті економити не рекомендується, оскільки від неї залежить якість створеного манікюру. Кращими кистями вважаються ті, які виготовлені з куниці, соболя або колонки. Якщо доводиться економити, можна придбати альтернативний дешевий варіант – кисть з пучком з білки. При цьому ручка інструмента повинна бути зручною і не важкою для майстра.

Для моделювання вибирають кисті № 6-12, а для дизайну – до 6-го номера. Для нарощування акрилом часто використовують №8.

Щоб при роботі отримати тонкий акриловий шар в області кутикули, необхідно використовувати овальну форму кисті з товстої серединою і плескатої основою, а також з тонким кінчиком.

Акрилову ліплення можна робити за допомогою тих же інструментів, тільки меншого розміру.

.