Ногти

Стригти нігті в понеділок: Стрижка нігтів по днях тижня, коли стригти – прикмети

Стрижка нігтів по днях тижня, коли стригти – прикмети

Згідно з народними прикметами, стригти нігті краще спираючись на календар. Бажано проводити цю процедуру в певний день тижня або місячний день місяця. В такому випадку вдасться запобігти багатьом неприємності.

Прикмети по днях тижня

Розглянемо, за якими днями тижня прикмети радять стригти нігті.

 1. Понеділок – це цілком сприятливий день для того, щоб стригти нігті.Повір’я кажуть, що завдяки цій процедурі людина позбавляється від різних комплексів, негативних спогадів і зв’язків з неприємними людьми. Крім того, в цей день разом з нігтями «обрізається» печаль, депресія і туга.
 2. Якщо ви вирішили підстригти нігті у вівторок, то в цьому випадку, згідно з прикметами, уникнете неприємних сюрпризів, захиститеся від недоброзичливців і зможете впевнено почувати себе в будь-якій екстремальній ситуації.
 3. Обрізати нігті в середу – усунути плутанину в поточні справи.Прикмета в цьому випадку обіцяє, що ви отримаєте приємні звістки, які допоможуть розумно розв’язати існуючі проблеми. Вам вдасться розібратися в собі, в своїх думках і нормалізувати відносини з оточуючими людьми.
 4. Якщо ви бажаєте самоствердитися в суспільстві, то в такому випадку нігті бажано стригти в четвер. Прикмети кажуть, що процедура, яка проводиться в цей день, сприяє підвищенню авторитету, додає впевненості в собі і допомагає реалізувати талант.
 5. Несприятливим днем, згідно з більшістю прийме, є п’ятниця.Стригти нігті в цей день вкрай небажано, в іншому випадку в організмі відбудеться уповільнення біохімічних процесів і, як наслідок, – занепад сил, поганий настрій, можлива депресія. Але в той же час існує інше повір’я, яке говорить, що жінки, роблячи манікюр в п’ятницю, можуть посилити природну чарівливість і підкреслити жіночність.
 6. Кращим днем ​​для стрижки нігтів вважається субота. Є приказка: «Хто в суботу нігті стриже – борги віддає». У цей день ви зможете звільнитися від частини кармічних боргів.Якщо ви самотні і вас дуже гнітить ця обставина, то за прикметою дана процедура значно підвищує шанси на зустріч з другою половинкою.
 7. Самий невідповідний день для того, щоб стригти нігті – неділя. Саме в цей день тижня ви тісно пов’язані зі своїм ангелом-хранителем. Прикмета попереджає про те, що, роблячи манікюр, ви втручаєтеся в процеси, що протікають в організмі, і тим самим порушуєте зв’язок з охороняє світлою силою.

Стрижка за місячним календарем

Для того щоб вибрати найбільш сприятливий час для манікюру, варто заглянути в місячний календар.

 • Зростаюча фаза місяця – нігті після стрижки будуть відростати набагато швидше.
 • Зростаючий фаза місяця – нігтьові пластини стануть товщими і міцними.
 • Страсна п’ятниця – стрижка в цей день пов’язана відразу з трьома прикметами. Перша говорить про те, що дана процедура може залучити нещастя. Згідно з другим повір’ям, людина позбавиться від зубного болю. Третє марновірство стверджує, що незаміжня дівчина, зрізуючи нігті в Страсну п’ятницю, уві сні побачить свого судженого.
 • Що стосується повного місяця, то в цю фазу місяця стрижку краще не проводити. У цей період душевні сили надмірно напружені, а тому людина стає вельми емоційним. Роблячи манікюр, ви ризикуєте збити біологічний ритм свого організму.

Прикмети для вагітних

Є прикмети, згідно з якими, вагітним забороняється робити манікюр на ніч, в іншому випадку це може погано позначитися на здоров’ї.

Інші забобони говорять, що у жінки, яка чекає дитину, настане на обрізаний ніготь трапиться викидень.Варто відзначити, що звертати увагу на настільки лякають трактування не варто. У період вагітності майбутня мама повинна мислити виключно позитивно.

Що стосується підрізання нігтів, то календаря стрижок для вагітних не існує.

Слід дотримуватися обережності, коли робите манікюр на ногах, перебуваючи на третьому триместрі.

Сильно нахилятися і налягати на живіт зараз вкрай небажано. Рекомендується прийняти максимально зручне положення, щоб не відчувати дискомфорту, а ще краще – попросити кого-небудь про допомогу.І не забудьте гарненько продезінфікувати ножиці.

Коли стригти нігті дитині?

Згідно з поширеним народним повір’ям, дитині найкраще починати стригти нігті тільки після того, як йому виповниться рік. До цього часу ніжні пластини рекомендується підпилювати або вкорочувати спеціальними кусачками. Прикмети кажуть, що робити це слід вранці, відразу після пробудження.

Стригти нігті дитині, коли він спить, не можна. В цей час малюк беззахисний перед злими духами, а тому при проведенні процедури до нього зможе легко підібратися нечиста сила.В результаті у дитини порушиться сон, а на ранок він буде неспокійним і примхливим. Повір’я також говорять, що це негативним чином може позначитися і на його здоров’я.

Прикмети радять мамі після першої стрижки скласти нігті малюка в мішечок і закопати під ясенем. Це захистить його від впливу злих духів.

А також слід пам’ятати, що проводити цю процедуру в понеділок вкрай небажано – забобонні люди застерігають, що в цьому випадку у дитини можуть випасти всі зубки.Якщо ж мама мріє про те, щоб її дитина добре співав, то в цьому випадку прикмети радять обрізати йому нігті, вийшовши за двері свого будинку на вулицю.

Чому не можна стригти нігті ввечері або вночі?

Існує повір’я, в якому говориться про те, що ввечері робити манікюр не можна, інакше вас наздоженуть фінансові труднощі. Це можуть бути втрати, пов’язані з необдуманої тратою грошей, а також з ситуаціями, де ви опинитеся жертвою злочинців.

Ще одна прикмета прийшла до нас з давніх часів.Її тлумачать так: стригти нігті ввечері до зменшення продуктивності своєї роботи, через що фінансове благополуччя опиниться під загрозою.

Якщо говорити про стрижку в нічний час, то робити цього також не рекомендується. У народі кажуть, що день – це символ стабільності, а ніч підвладна темним силам. З цієї причини дана процедура буде рівносильна вступу з ними в змову – людина в результаті віддає злим духам частину своєї енергії.

З іншого боку, якщо зробити манікюр вночі, то можливі, знову ж таки, грошові втрати.В даному випадку значення прикмети перегукується з попереднім тлумаченням.

Куди подіти стрижені нігті?

І наостанок варто відзначити, що залишати стрижені нігті або викидати їх просто у відро для сміття не можна. Це пов’язано з тим, що вони можуть потрапити в руки поганих людей, адже, як відомо, ці частинки здавна використовуються чаклунами для наведення привороту і псування.

Їх необхідно змити в раковину або в унітаз. А також існує повір’я, що якщо людина хвора, то його нігті варто спалити або закопати в затишному місці – тоді він обов’язково піде на поправку.

Прийме про стрижку нігтів чимало, і вони дійсно здатні допомогти уникнути негативних подій. Але якщо ви все ж провели цю процедуру в несприятливий день – не турбуйтеся. Намагайтеся думати тільки про хороше, і тоді негатив не зможе увійти у ваше життя.

Коли стригти нігті по днях тижня: Значення прикмети

Виявляється, нігті потрібно стригти в певні дні тижня, інакше не уникнути багатьох неприємностей. Дізнаємося, що про це говорить народна прикмета, і як вчинити, якщо терміново потрібно зробити манікюр.

Звідки пішло повір’я

Нігті, як і волосся, несуть в собі певний потік енергії. Вони містять інформацію про людину. Ще в давні часи вважалося, що стригти пластини можна в певні дні і час доби.

Забобонні люди продовжують стежити за календарем, щоб точно знати, коли можна обробити нігті. Деякі чоловіки і жінки намагаються не підстригати їх, поки не виконають якесь відповідальна справа. Кажуть, що так можна вберегти себе від провалу.

В які дні можна стригти нігті

Важливим моментом є вибір дня тижня. Кожен з них має свій значенням. Багато в чому результат подій залежить від часу доби. Деякі ж вважають за краще заручатися підтримкою місячного календаря.

У понеділок

У цей день прикмета обіцяє позбавлення від минулих образ і переживань. Погані спогади і неприємності підуть. Обрізка нігтів в понеділок сприяє профілактиці хвороб сечостатевих органів. Вона дозволить позбутися від своїх комплексів.

понеділок називають днем ​​очищення від:

 • минулих образ;
 • негативних думок;
 • негативних програм.

зістригаючи нігті в понеділок, людина позбавляється від накопиченого негативу. Таким чином це найкращий день для догляду за руками і ногами.

У вівторок

Манікюр у вівторок підсилює інтуїцію і дає можливість адекватно поводитися в будь-якій ситуації. Стрижка нігтів залучає удачу і покращує концентрацію, сприяє досягненню намічених цілей.Людина стане серйозніше, зібраніше. Він зможе позбутися від болю в голові.

Обрізка пластин сприяє профілактиці кров’яних захворювань. Людина буде під захистом від несподіванок. Він зможе впоратися з будь-якою складною ситуацією.

В середу

середу підходить людям, які хочуть дізнатися добру звістку. Манікюр в цей день підсилює процес мислення, дозволяє краще вчитися і правильно сприймати нову інформацію. Плутанина в справах владнається. Людина зможе вибирати грамотні шляхи вирішення.

Благотворно впливає стрижка нігтів на емоційний фон. Іде стрес, заспокоюється нервова система. Роблячи манікюр в середу, можна розраховувати на наступні зміни:

 • примирення людей;
 • підвищення в кар’єрі;
 • добрі звістки.

Манікюр по середах очищає розум і знімає депресію. Цей день варто вибирати того, хто пережив особисту драму.

Важливо! Людям, які працюють в сфері торгівлі, не варто обрізати нігті в середу, щоб не злякати свій прибуток.

У четвер

четвер ідеально підходить тому, хто хоче знайти хорошу роботу або чекає підвищення. Людина стане впевненіше в собі, зможе домогтися бажаного. Якщо постійно обрізати нігті по четвергах, вийде поліпшити роботу печінки.

Якщо вкорочувати нігті в цей день, можна розраховувати на нове придбання. Це можуть бути:

 • машина;
 • квартира;
 • одяг.

Манікюр в четвер дозволяє заробити авторитет і відбутися як особистість.Це оптимальний день для стрижки нігтів перед співбесідою.

Увага! Фахівці рекомендують звертатися до допомоги оракула і користуватися календарем стрижки нігтів на кожен місяць. Так, краще стригти в дні, числа яких діляться на 7 (7, 14, 21, 28). Вони покращують матеріальний стан і супроводжують удачі.

У п’ятницю

п’ятницю позитивно впливає на красу жінки. Якщо регулярно стригти нігті в цей день, можна не боятися появи нових зморшок.П’ятничний манікюр продовжує молодість і зберігає здоровий зовнішній вигляд.

Є у прикмети і негативний тлумачення. Обрізавши нігті в цей день, можна піддати організм зайвого накопичення жиру. Іноді подібні маніпуляції в п’ятницю обіцяють погані вести і біди. Не варто ризикувати і накликати на себе неприємності. Людина може втратити інтерес до роботи, його будуть турбувати втома і слабкість.

Чоловікам стригти нігті в цей день не рекомендується. Інакше є ризик ослаблення внутрішньої енергії, занепаду сил і поганого настрою.Забобон пов’язано з тим, що п’ятниця – споконвічно жіночий день.

У суботу

Субота – один з найсприятливіших днів, який дозволяє посилити імунітет і зміцнити здоров’я. Він підходить для залучення грошей. Фахівці в області астрології рекомендують стригти нігтьові пластини саме в цей день, щоб очистити енергетику і позбутися від карми.

Позитивно позначається суботній манікюр на особистому житті. Самотня людина зможе знайти собі партнера, почуття з другою половинкою лише посиляться.

У неділю

У неділю радять відпочивати, а не займатися манікюром. Інакше є ризик послабити своє здоров’я і нашкодити фінансовій сфері. В останній день тижня треба набиратися сил і відновлюватися. Те ж саме стосується церковних свят.

Відрізаючи нігті, можна позбутися захисту ангела-хранителя на тривалий період часу. Тим самим людина приверне в життя хвороби і біди. Таким чином підстригти нігті в неділю – поганий знак.

В які дні категорично заборонено

За давнім повір’ям, ніколи не можна стригти нігті в свій день народження.Це може погано позначитися на всьому подальшому рік. Дозволено трохи підпиляти нігті пилочкою.

Більшість студентів намагається не обробляти їх перед іспитами. Краще зробити це за тиждень до відповідального заходу або після закриття сесії.

Самий невідповідний для манікюру період – недільна ніч в лікарні. Якщо підстригти нігті в цей час, можна не розраховувати на одужання. Доведеться довго пролежати в лікувальному закладі.

Заборонено обрізати пластини на убуваючу місяць.Це може стати причиною сварок і непорозумінь. Краще вибрати для манікюру період молодика.

В ісламі не заборонено проводити укорочення нігтів в якійсь із днів тижня. Однак виключення все-таки є:

 • з моменту входження в стан ихрама;
 • під час приношення жертви в період Курбан-байраму.

Мусульманам також заборонено підстригати волосся в ці дні. На відміну від християнської релігії, в ісламі обробляють нігті, починаючи з вказівного пальця на правій руці.Закінчують маніпуляції на мізинці, потім переходять на ліву кінцівку і знову стрижуть, але з мізинця.

Важливо! Заборонено підстригати нігті в нічний час доби.

Як вчинити якщо треба підстригти нігті

За старих часів прикмети були обов’язковими для дотримання. Вони передавалися від покоління в покоління. Сьогодні через дефіцит часу і сильну завантаженість дівчини відвідують манікюрні салони тоді, коли їм це зручно, в тому числі і в неділю.

Кожен робить так, як йому комфортно, ігноруючи давні звичаї. Останній день тижня зовсім став часом для регулярного догляду за своїм тілом.

Якщо нігті зламалися або тріснули, їх стрижуть при першій необхідності. Чоловіки і жінки з недоглянутими руками навряд чи досягнуть великих висот на роботі. Відросло пластини на пальцях виглядають неохайно з естетичної точки зору.

Дітям дозволено стригти нігті в будь-який день. Інакше немовля може себе подряпати.Іноді це стає причиною занесення інфекції.

Як розвіяти негативний тлумачення

Щоб розвіяти негативний тлумачення, необхідно перестати бути забобонним. Якщо дуже потрібно підстригти нігті, краще зробити це без особливих докорів. Головне – змити обрізки в раковину, а не викидати у відро. Не можна допустити, щоб вони потрапили в руки до заздрісники.

Судячи з відгуків, манікюр в неділю може стати причиною тьмяних і расслаивающихся нігтів. У будь-якому випадку не варто створювати собі забобони і жити ними.Краще привести своє тіло в порядок і розслабитися. Результат буде залежати від віри і власного настрою.

Народні прикмети – стригти нігті в понеділок означає …

Існує кілька прикмет про те, коли краще стригти нігті, а коли їх взагалі краще не чіпати. Це звичайно просто прикмети, але одні в них не вірять, а інші навпаки. Тому нижче наведені наскільки прийме, про те, в які дні краще стригти нігті, а в які ні.

LS Nails-center – професійне нарощування нігтів Хотьково представляє:

Стригти нігті в понеділок означає: «зістригати» печаль, тугу, депресію, різні комплекси, анулювати пам’ять про негативні події, неприємних людей; здійснювати профілактику урологічних та гінекологічних захворювань.

Якщо стригти нігті у вівторок: це допомагає позбутися від неприємних несподіванок, виручає в екстремальних ситуаціях, захищає від ворогів; служить профілактикою захворювань крові і голови.

В середу : сприяє нормалізації відносин з людьми, допомагає в навчанні, в розумному вирішенні проблем (чекайте також приємних новин, звісток), усуває плутанину в справах і думках; регулює роботу нервової системи.

У четвер: допомагає утвердитися в суспільстві – підвищує ваш авторитет, дає впевненість у собі, сприяє реалізації таланту, подовжує термін життя; служить профілактиці захворювань печінки.

В п’ятницю: взагалі, цей день вважається одним з несприятливих для стрижки нігтів, оскільки в п’ятницю відбувається уповільнення біохімічних процесів в організмі, состріганіе нігтів може викликати накопичення шлаків і, як наслідок, стимулювати повноту …

Однак тим жінкам, які хочуть посилити свій шарм, жіночність і красу, цей день підходить якнайкраще (саме щоб не уподібнитися жінкам, для чоловіків п’ятниця – день заборони на це дійство).

В суботу: найкращий день для приведення нігтів в порядок. Доглядаючи за нігтями, ви тим самим збільшуєте шанси на порятунок від самотності (якщо воно вас гнітить), сприяє зміцненню здоров’я і навіть може зняти з себе частину вантажу кармічних боргів! Недарма існувала приказка: «Хто в суботу нігті стриже – борги віддає».

У неділю: найсприятливіший день для стрижки нігтів! Чому? Та тому, що в цей день ви міцніше, ніж будь-який інший день тижня, буваєте пов’язані зі своїм ангелом хранителем, і будь-яка різка втручання в свій організм тим чи іншим чином порушує вашу зв’язок з ним і з усією Всесвіту.

Також не забудьте прочитати:
Народні прикмети – доля людини по нігтям!

коли стригти нігті по днях тижня

Інші повір’я

Дуже важливо не тільки правильно стригти нігті, але і звертати увагу на те, куди після манікюру ви викидаєте зістрижений біологічний матеріал. Ні в якому разі не можна допускати, щоб хтось отримав доступ до ваших отстріженним нігтям. Викидати їх слід в унітаз або в сміттєпровід, ретельно загорнувши в папір

Також існують і інші прикмети і забобони:

викидати їх слід в унітаз або в сміттєпровід, ретельно загорнувши в папір.Також існують і інші прикмети і забобони:

 • Якщо зламався ніготь на мізинці – це до грошей.
 • Зламався на безіменному пальці – до змін.
 • На середньому пальці – до дороги.
 • На вказівному – до змін в особистому житті.
 • На великому пальці – слід утриматися від прийняття серйозних рішень.
 • На вказівному пальці – до успіху і удачі.
 • На правій руці – до швидкої дорозі.
 • На лівій руці – до радісних подій.

Часто у людей на нігтики з’являються світлі вкраплення. Що ж означають білі цятки на нігтях? Якщо у вас з’явилися білі цятки, то це означає, що скоро настануть зміни.

Якщо з’явилися чорні смужки або крапочки, то це означає, що в організмі людини не вистачає корисних речовин. В такому випадку слід сходити до лікаря, проте багато людей сприймають це як прикмету, яка повідомляє їх про те, що навколо них є недоброзичливці.

Рекомендуємо: До чого свербить долоня?

З давніх часів гризти нігті вважалося поганою прикметою.Це забирає у людини життєву енергію і привертає недоброзичливців. Також вважається поганим знаком, якщо людину приваблює чорний колір лаку. Забобонні люди вважають, що фарбувати нігті чорним лаком – означає залучати до себе темні сили. Прикмети допомагають нам вберегтися від неприємностей і направити в свою сторону позитивну енергетику.

Як обрізати нігті дорослій людині

Далеко не завжди проста процедура підстригання виконується правильно, що може спричинити за собою ряд наслідків: порізи і занесення інфекції, вростання пластин, освіта задирок, порушення структури і форми нігтьового ложа.Щоб уникнути подібних проблем, уважно вивчіть прості правила і дотримуйтесь їх при кожній гігієнічної процедури. Як правильно стригти нігті:

1. Спочатку вимийте руки з милом. Це допоможе позбутися від бруду і мікробів, легко накопичуються на долонях і кінчиках пальців. Якщо нігті дуже тверді, распарьте їх, зробивши ванночку або потримавши їх під теплою проточною водою.

2. Продезінфікуйте ножиці. Якщо немає спеціального апарату для цього (що, швидше за все, так), протріть леза ватним тампоном, змоченим в будь-якому спиртовмісних розчинів

Це особливо важливо, якщо інструментом користується кілька людей

3.Зафіксуйте кисть на столі або іншої твердої поверхні і починайте стригти ніготь за обраним контуру кінчиками ножиць короткими рухами. Намагайтеся не стуляти леза до кінця – так можуть утворюватися нерівності краю.

4. Зашліфуйте пилою вийшла форму.

Стрижка нігтів по днях тижня

понеділок

Якщо постригти нігті в понеділок, то можна заодно позбутися від придбаного негативу, від важких думок, від своїх комплексів, від образи і туги.У перший день тижня разом з підрізаними нігтями можна прискорити одужання від жіночих і чоловічих захворювань. Якщо обстригти нігті в понеділок, то і життя ніби почнеться заново і буде безбідного і щасливою.

Вівторок

Якщо потрібно збільшити концентрацію і наполегливість у досягненні поставленої мети, то треба зрізати нігті у вівторок

Ця дія допоможе поліпшити увагу і розвинути інтуїцію. Манікюр в даний день захистить від головних болів і захворювань крові, від ворогів і заздрісників, додасть впевненості в собі

середу

Якщо людина перебуває в стані стресу, переживає особисті неприємності, то обрізка нігтів в середу полегшить його душевні муки, допоможе упорядкувати справи , думки і почуття, налагодити відносини з оточуючими.Манікюр, зроблений в середу, заспокоює нерви, ліквідує стрес і напруження, підводить до прийняття мудрих рішень.

четвер

Якщо обрізати нігті в четвер, то скоро можна очікувати грошових надходжень. Збільшується впевненість в собі, посилюється авторитет, легше досягаються намічені цілі

Якщо необхідно підвищення по кар’єрних сходах, добавка до зарплати, якщо має бути важливе співбесіду або іспит, нігті бажано підстригти саме в четвер. Цим можна ще і збільшити термін життя, поліпшити здоров’я, налагодити роботу печінки

п’ятницю

Чоловікам зрізати нігті в п’ятницю, яка вважається жіночим днем, протипоказано.Цей процес може загальмувати обмін речовин в організмі, що призведе до занепаду сил, дурному настрою і депресивного стану. Жінкам же регулярні процедури манікюру в даний день тижня посилять красу і продовжать молодість на довгі роки.

Страсна п’ятниця

На цей особливий день є три прикмети щодо обрізки нігтів. Підрізаючи нігті в цей період, можна притягнути до себе нещастя. Інша прикмета свідчить – якщо постригти нігті в страсну п’ятницю, то можна вилікуватися від зубного болю.Третя прикмета – якщо дівчина в цей день буде обрізаний нігті, то вона побачить уві сні свого нареченого.

суботу

Зрізати нігті в суботу слід тим, хто не знайшов ще супутника життя, хто страждає від самотності, хто страждає від нерозділеного кохання. Ця дія допоможе налагодити складні відносини в парі, а заодно зміцнить імунітет і надасть оздоровчий ефект. Манікюр по суботах позбавить від кармічних боргів і знешкодить енергетику.

неділю

В такий день тижня зрізати нігті категорично не можна.Вважається, що в неділю у кожної людини відбувається контакт з його ангелом-хранителем

Якщо в даний день займатися обрізанням нігтів, то можна перервати спілкування з ангелами і притягнути до себе увагу демонів, що призведе до проблем і хвороб. Особливо погані наслідки для хворої людини можуть бути, якщо зрізати нігті в недільний день, будучи в лікарні

Нігті в магії і астрології

Астрологічні сімволиПервое згадка про те, що по нігтях можна прочитати долю відноситься до 1610 рік (Бен Джонсон «Алхімік»).У 1620 році астролог Мелтон писав «… жовті плями на нігтях провісники смерті».

Також він давав рекомендації матерям, щоб вони не стригли нігті немовлят, поки тим не виповниться рік, а обкушує їх, продовжуючи тим самим дитині життя. Денем ж, в 1895 році додавав: «… а хто ігнорує цієї ради, той виростить зі своєї дитини злодія …». Так само щоб дитина виросла чесною, радилося стригти ноги дітей над відкритою Біблією.

Не думаю що варто ставитися серйозно до цих порад астрологів, але не заважає знати – волосся і нігті (тобто ті частини нашого тіла, які ми час від часу остригають), повинні бути ретельно утилізовані, так як вони є чудовим матеріалом для наведення псування.

Однак якщо врахувати що вже обстрижені нігті і волосся не втрачають «зв’язку» зі своїм «хазяїном», не важко здогадатися – з їх допомогою можна лікуватися і проводити позитивні змови і магічні ритуали.

Забобони на кожен день

Багато людей, зістригаючи нігті, не замислюються про цю дію як про щось магічне. А несподівано з’явилися в житті неприємності або радісні події помилково співвідносять з іншими забобонами.

Але всі маніпуляції з частинами тіла, нехай і такими рудиментами, як нігті і волосся, надають найпотужніше вплив на наше життя.До них потрібно ставитися відповідально.

Місячний календар використовується в різних сферах життя, і для фахівців з манікюру він давно став своєрідною підказкою за прикметами на удачу. Орієнтуючись на нього, краще проводити процедуру в зростаючу фазу і відмовитися – в спадну.

З давніх часів до нас дійшли прикмети, коли стригти нігті по днях тижня. Дотримуючись їх, можна уникнути будь-яких неприємностей:

 • субота – сприятливий день для манікюру. Процедура дозволяє очистити енергетику від негативу, прогнати печалі і тугу, вилікувати душу від депресії і заповнити сили;
 • четвер – ще один день тижня, коли дозволено стригти нігті.Ритуал допомагає захиститися від недоброзичливців і додає сил для боротьби в різних складних справах, а також активує енергетичний грошовий потік;
 • понеділок – стрижка сприяє розкриттю таємного резерву енергії розуму. Будь-які справи підуть набагато швидше. А також стрижка в цей день допомагає розібратися в собі і налагодити сприятливі відносини з оточуючими людьми;
 • понеділок – прикмета сприятлива. Вона каже про затвердження авторитету в суспільстві і відкриття нових шляхів для реалізації таланту;
 • субота – найбільш несприятливий день.Забобони забороняють стригти нігті, т. К. В організмі сповільняться біохімічні процеси, що спровокує занепад сил і енергетичні пробої, неприємностей не уникнути;
 • неділя – найсприятливіший, згідно з народними прикметами, день для манікюру. Людина звільняється від кармічних боргів, з’являється шанс зустріти другу половину і навіть отримати несподіваний прибуток;
 • неділя – невідповідний день для будь-яких маніпуляцій з нігтями. Зістригаючи їх, людина ризикує обірвати зв’язок з ангелом-хранителем і позбутися допомоги вищих сил.А також всі що протікають процеси в організмі значно сповільняться, можливо прояв прихованих хвороб.

Багато езотерики і знавці прийме сходяться на думці, що найсприятливіший день тижня для манікюру – все-таки вівторок. Він асоціюється з грошовим потоком і позитивною енергією.

Виконуючи повноцінну процедуру, а не просто обрізаючи частину нігтьової пластини, можна гарантовано запрограмувати життя на успіх.

Куди подіти нігті після стрижки

Так як отстріженние нігті є частиною людини і несуть в собі його енергетику, то потрібно дуже уважно стежити за тим, куди ви їх діваєте після манікюру.Не можна допустити, щоб вони потрапили в руки до недоброзичливцям. Також уникайте викидати їх у смітник. Найкраще змивати в туалет. Зазвичай відьми, маги і чаклуни використовували в своїх ритуалах нігті і волосся людини. Вони могли накласти порчу, зробити приворот і надати різне інше негативний вплив.

Також відрізані нігтики можна спалити на багатті. При цьому деякі вважають, що потрібно вимовляти будь-які слова, спрямовані на захист, посилення енергетики, поліпшення здоров’я.Придумати їх можна навіть самостійно, в залежності від своїх бажань.

Якщо людина хворіє, то його Зістрижені нігті потрібно спалити і попіл закопати на перехресті. Вважається, що це допоможе йому накопичити сили для одужання і швидше позбутися від недуг.

Згідно з ісламськими традиціями, відрізані нігті і волосся необхідно закопувати в землю, їх не можна куди попало викидати, потрібно приховати від сторонніх очей.

Відео про те, що потрібно робити з нігтями (згідно з мусульманськими традиціями)

https: // youtube.com / watch? v = TZPdWp4KIYk

Існує дуже багато забобонів і прикмет, які пов’язані з підстриганням нігтів. Одні люди довіряють місячним календарем, інші – Оракулу. Тут все залежить від особистих переваг і віри. Не варто фанатично дотримуватися всіх порад, але якщо є можливість, можна дотримуватися одного з обраних календарів. Особливо акуратним треба бути в нічний час і під час хвороби, так як в ці періоди краще уникати манікюру і стрижки нігтів.

В, який день тижня відповідно до давньоруським повір’ями можна стригти нігті.Стрижка по днях тижня

Найбільш сприятлива стрижка нігтів повинна здійснюватися в понеділок. Небажаний день для манікюру – неділя. Не слід здійснювати стрижку в п’ятницю, інакше можна накликати на себе серйозну біду.

Для вибору найкращого «манікюрного» часу потрібно орієнтуватися на календар:

 1. Середа. Стрижка в самому початку тижня допомагає зміцнити здоров’я, а також позбутися від негативних думок і спогадів. Понеділок підходить для позбавлення від негативної енергетики.В цей день рекомендується проводити різні водні та гігієнічні процедури.
 2. Понеділок. Підстригання нігтьових пластин у вівторок допомагає позбутися від болю різної локалізації. Згідно з повір’ям, стрижка нігтів у другий день тижня призводить до раптового отримання грошей.
 3. Середовище. Стрижка нігтів в середу допомагає вирішити різні сімейні проблеми. Якщо підстригти нігтики в цей день, то незабаром прийдуть хороші звістки.
 4. Вівторок. Манікюр в четвер зміцнює авторитет людини і робить його соціально значущим.Щочетверга рекомендується обрізати нігті на ногах, щоб зміцнити психічне здоров’я.
 5. п’ятницю. У п’ятницю стригти нігтьові пластини категорично не можна. В іншому випадку, у людини з’явиться занепад сил, а незабаром до нього прибудуть сумні звістки.
 6. П’ятниця. Стрижка нігтів в суботу допоможе знайти другу половинку і зміцнити імунну систему.
 7. Воскресіння. Не варто робити манікюр в самому кінці тижня. Стрижка негативно відбитися на фінансовому благополуччі, а також може вдарити по здоров’ю.

У який день тижня стригти нігті. Коли стригти нігті по днях тижня.

Багато хто не розуміє, що стрижка нігтів – це особлива процедура, якої необхідно приділяти увагу. Астрологи давно помітили, що від того, який день тижня ви виберете для цього, залежить загальний емоційний стан

Вважається, що якщо стригти нігті на убуваючу місяць, то вони будуть рости повільними темпами. Нігті є показником здоров’я людини.

Чи можна стригти нігті вночі.

Існує старовинне повір’я, що процедуру обрізання нігтів можна робити у вечірній час. Цьому є безліч пояснень. Справа в тому, що раніше для освітлення будинків використовувалися свічки. І світло, який вони давали, був досить тьмяним. Саме тому можна було отримати травму або порізатися.

Стригти нігті вночі не рекомендується.

Денне світло є символом стабільності, тому краще проводити процедуру саме в цей час. У народі кажуть, що якщо стригти нігті вночі, то в хаті не будуть водитися гроші.Так що самі вибирайте, який варіант розвитку подій вам більше по душе.Можно стригти нігті в полнолуніе.В разі якщо настав повний місяць, то краще за все відкласти нігтьові операції на більш сприятливий період. Нігті з багатьма біоенергетичними точками в організмі пов’язані

В період повного місяця наші душевні сили напружені до межі, а люди стають надто емоційними в багатьох вопросах.Важно не збивати свій біологічний ритм і всі справи робити відповідно до місячними фазами.Манікюр в повний місяць особливо небезпечний через ризик порізатися

Як відомо, в цей час посилюється кровоточивість ран

манікюр – це не тільки естетична процедура, але і магічний ритуал. Прикмети дозволяють проводити стрижку нігтів тільки в певний день тижня і час. https://manikyur.ru-best.com/manikyur-v-domashnih-usloviyah/33-narodnye-primety-chtoby-privlech-dengi-v-dom

Який день тижня вибрати для манікюру.

Середа.

На думку астрологів, цей день прекрасно підійде для будь-яких нігтьових операцій.Таким чином людина позбавляється від накопичених негативних емоцій. Після цього ви відчуєте легкість і емоційний підйом, так як остригають туга і печаль.

Понеділок.

В цей день тижня ви програмуєте себе на швидкість реакції, яка допоможе вирішити багато важливих завдань. Ви тепер застраховані від різних неприємностей, які можуть звалитися на вашу голову.

Среда.Середіна тижні – дуже вдалий час для манікюру. За допомогою цього ритуалу ви звільнитеся від важких думок і будете легко дивитися на речі.Нервова система в стан спокою й умиротворення прийде. У середу разом з підстриженим нігтями йде плутанина і плутанина в думках.

Четверг.Вніманіе! Тільки в тому випадку, якщо ви відчуваєте, що важко знаходите контакти з людьми, то проведіть процедуру в четвер. Це дозволить вам підвищити впевненість в собі

Тільки в тому випадку, якщо ви прагнете зміцнити своє становище на суспільній драбині, то намагайтеся дотримуватися рекомендацій.

Пятніца.Лучше всього утриматися від стрижки нігтів, так як цим можна спровокувати уповільнення роботи всіх біологічних процесів.Крім того, дана процедура небезпечна тим, що призведе до затяжної депресії. Ні спілкування, ні наполеглива праця не дозволять вам вибратися з павутини печалі.

Суббота.Манікюр на вихідних змусить вас повірити в свої сили, здібності і талант. Ви визнання і шану в суспільстві завоюєте. Дана операція свідомість до здійснення відповідальних вчинків стимулює. Так що не бійтеся нічого і йдіть вперед до наміченої мети!

Воскресенье.Воскресний день – час для відпочинку і розслаблення. Астрологи проти того, щоб стригти нігті в цей день.Таким чином ви можете відворотом від себе заступництво вищих сил.

Як стригти нігті вагітним

Щодо вагітності існують різні необгрунтовані забобони та прикмети, які вже давно спростовані. Наприклад, прикмети, що вагітним нігті і волосся стригти не можна – це ні до чого, відросло пластини будуть ламатися і тільки заподіювати незручності.

Вагітність – це не хвороба, тому робити манікюр регулярно можна і потрібно, не всі прикмети потрібно дотримуватися.Єдине протипоказання вагітним – нарощування нігтів, у жінок в цей період дуже мінливий гормональний фон, тому накладної матеріал може не протриматися і тижні. На плід ні лак, ні гель негативно не впливають. Ті обсяги токсинів, які вони містять дуже малі для того, щоб заподіяти дитині шкоду.

Перед пологами лікарі рекомендують вагітним остригати нігті на руках і ногах. З великим животом обстригти нігті на ногах вкрай незручно, тому краще про це попросити чоловіка або близьких.В цілому, якщо умови сприятливі, щоб стрижка нігтів сталася за всіма правилами, то нічого побоюватися не варто. Коли краще стригти пластину, це питання індивідуальний, але краще це робити, коли людині зручно, так як ходити з неакуратними нігтями некрасиво.

Сьогодні не настільки важливо, в який день тижня можна робити манікюр, головне здійснювати цю процедуру регулярно. Адже вся грязь і мікроби осідає саме під пластиною, і не все може змитися за допомогою мила

Обрізка нігтів – це дуже важливо перш за все для здоров’я.Ну а якщо людина дотримується народних прикмет, то це ні до чого поганого не приведе.

Сприятливі і несприятливі місячні дні для стрижки нігтів прикмети з тлумаченням

Ті, хто будує своє життя, плани, відпочинок і роботу, звіряючись з місячними днями, навіть плануючи похід в салон краси або перукарню, роблять це за місячним календарем стрижок . Але якщо зі стрижкою волосся це у багатьох увійшло в звичку, то стригти нігті по місячним днях неодмінно намагаються далеко не всі.

Проте, і Місяць, і старовинні народні прикмети радять стригти нігті тільки в певні, найбільш сприятливі для цієї процедури місячні дні.

 • Перший місячний день – підстригати нігті прикметами не рекомендується, оскільки це може спровокувати проблеми зі здоров’ям і загострення хронічних захворювань.
 • Другий місячний день – також несприятливий час для подібних процедур, – состріганіе нігтів може погіршити відносини в колективі.
 • Третій місячний день – стрижка нігтів може завдати шкоди здоров’ю.
 • Четвертий місячний день – якщо в цей день підстригти нігті, то після стрижки вони будуть відростати набагато швидше.
 • П’ятий місячний день – за прикметами, підстригти нігті в цей день, – значить, притягнути грошову удачу, фінансове збагачення і процвітання.
 • Шостий місячний день – будь-які маніпуляції з нігтями зміцнять імунітет.
 • Сьомий місячний день – несприятливий час для стрижки нігтів. Ігнорування заборони призведе до сварок з близькими, конфліктів з колегами по роботі.
 • Восьмий місячний день – якщо в цей день підстригти нігті, це поліпшить самопочуття, посприяє продовженню життя, зміцнить відносини в родині.
 • Дев’ятий місячний день – щоб уникнути проблем із самопочуттям, від стрижки нігтів доведеться відмовитися.
 • Десятий місячний день – несприятливий для маніпуляцій з нігтями, – за прикметами, порушення заборони приверне в життя недоброзичливців, збільшить ризик обману і шахрайських дій.
 • Одинадцятий місячний день – оскільки, щоб уникнути неприємностей у цей час не рекомендується взагалі користуватися будь-якими колючими і ріжучими предметами, від стрижки нігтів теж слід відмовитися.
 • Дванадцятий місячний день – якщо в цей день підстригти нігті, можна накликати на себе низку неприємностей і навіть нещасний випадок.
 • Тринадцятий місячний день – стрижка нігтів посприяють омолодженню всього організму, принесе красу і здоров’я, сприятливо позначиться на долі.
 • Чотирнадцятий місячний день – якщо навіть злегка підрівняти нігті, це поліпшить стан справ на роботі і можна буде очікувати підвищення на посаді, збільшення зарплати, поліпшення фінансового становища.
 • П’ятнадцятий місячний день – прикмети не радять стригти нігті, інакше можуть різко загостритися хронічні захворювання.
 • Шістнадцятий місячний день – несприятливий для будь-яких маніпуляцій з нігтями і може привести до зрад, обманів, нещасть.
 • Сімнадцятий місячний день – стрижка нігтів може спровокувати труднощі на роботі і невезіння в справах.
 • Вісімнадцятий місячний день – якщо в цей час підстригти нігті, це призведе до неприємностей, причому, великим – аж до крадіжки або втрати власності.
 • Дев’ятнадцятий місячний день – стригти нігті в цей час, – значить, залучити удачу і успіх в справах, поліпшити здоров’я, посприяти довголіттю.
 • Двадцяте місячний день – підстригся нігті, потрібно бути готовим до неприємних известиям і різкого погіршення настрою.
 • Двадцять перший місячний день – стрижка нігтів збільшить зовнішню привабливість, зміцнить впевненість в собі, поліпшить загальний стан організму.
 • Двадцять другий місячний день – якщо в цей час підстригти нігті, це зробить людину багатшою, приверне гроші і матеріальне благополуччя.
 • Двадцять третій місячний день – прикмети не радять стригти нігті, щоб не привернути в своє життя цілу низку нещасть.
 • Двадцять четвертий місячний день – стрижка нігтів може спровокувати погіршення самопочуття, появи проблем зі здоров’ям.
 • Двадцять п’ятий місячний день – прикмети говорять, якщо підстригти нігті, то можна знайти радість і щастя, налагодити стосунки в родині.
 • Двадцять шостий місячний день – радість і щастя буде супроводжувати тим, хто в цей час підстриже нігті.
 • Двадцять сьомий місячний день – сприятливий для стрижки нігтів, ця процедура змінить майбутнє на краще, принесе щастя в життя.
 • Двадцять восьмий місячний день – наслідком стрижки нігтів стане посилення особистої чарівності, а взаємини з оточуючими стануть бездоганними.
 • Двадцять дев’ятий місячний день – несприятливий для состріганіе нігтів, оскільки це призведе до ослаблення здоров’я і зниження настрою.
 • Тридцятий місячний день – прикмети попереджають, що стрижка нігтів може залучити невдачі, проблеми і нещастя.

Як вчинити якщо треба підстригти нігті

За старих часів прикмети були обов’язковими для дотримання. Вони передавалися від покоління в покоління. Сьогодні через дефіцит часу і сильну завантаженість дівчини відвідують манікюрні салони тоді, коли їм це зручно, в тому числі і в неділю.

Кожен робить так, як йому комфортно, ігноруючи давні звичаї. Останній день тижня зовсім став часом для регулярного догляду за своїм тілом.

Якщо нігті зламалися або тріснули, їх стрижуть при першій необхідності.Чоловіки і жінки з недоглянутими руками навряд чи досягнуть великих висот на роботі. Відросло пластини на пальцях виглядають неохайно з естетичної точки зору.

Дітям дозволено стригти нігті в будь-який день. Інакше немовля може себе подряпати. Іноді це стає причиною занесення інфекції.

Коли не можна підстригати і чому

Є кілька важливих заборон, які забобонні люди не можуть ігнорувати:

 1. Не можна підстригати нігтики новонародженому дитині до досягнення нею 10 днів.Вважається, що в перші десять днів життя малюк ще дуже слабкий як фізично, так і енергетично, так що стрижка нігтів тільки відбере у нього і без того малу кількість енергії і навлечёт хвороби.

  До того ж пальчики новонародженого ще зовсім крихітні, тому ви можете провести процедуру неакуратно і поранити дитину, а це прямий шлях до інфекції.

 2. Немає нікого більш забобонного, ніж студент. Тому серед тих, хто гризе граніт науки ходить повір’я, що стрижка нігтів може перед важливим іспитом може сприяти провалу.Так що краще перечекати трохи, підкоп сили і енергію, закрити успішно сесію і потім вже займатися манікюром.
 3. Є також повір’я, яке свідчить, що не можна стригти нігті або робити манікюр в день свого народження. Це може привести до негативних наслідків, які будуть переслідувати вас весь наступний рік. Можна лише зробити легкий манікюр або ж злегка підпиляти нігтики пилкою.
 4. Не варто стригти нігті вночі / ввечері і в неділю. Ці тимчасові проміжки вважаються часом згасання енергій і спілкування зі своїми духовними захисниками, позбавлення навіть від незначної частинки себе може викликати гнів у останніх і привести до хвороб, занепаду фінансів і невдач.

Місячний календар у 2020 році

Місяць Найбільш вдалі числа (позитивні енергії) Відповідні числа Невдалі числа для манікюру
січня 6, 15 1, 5, 7 , 8, 14, 23, 28, 30 90 634

3, 10, 17, 19, 31 90 634 90 641

лютого 1, 3, 4, 20, 29 90 634

5, 8, 11, 24, 25, 27 16, 21, 23
березня 7, 28, 30 4, 5, 9, 18, 21, 25, 26 13, 20, 22
квітня 4, 6, 14 7, 13, 23, 24, 27, 28, 30 90 634

10, 12, 19 90 634 90 641

травня 23, 27, 28 90 634

2-5, 12, 13, 21, 26 , 30 8, 10, 15, 17
червні 2, 18, 25, 27 3, 4, 22-24 14, 19, 21
липня 4, 21, 22 90 634

2, 15, 18, 23-25, 27 10, 17, 19 90 634 90 641

серпні 1, 10, 20 90 634

3, 11, 18, 21, 24, 26, 29, 31 90 634

7, 9 , 14
вересня 15, 19, 22, 28 1, 8, 9, 21, 22, 26 4, 11, 13, 20
жовтні 14, 21, 22 5, 8, 17, 27, 31 2, 9, 16
листопаді 18, 28 7, 9, 12, 16, 17, 19, 21, 26 13, 15
грудні 15, 16, 19, 26 5, 7, 21, 25, 28 4, 11, 13

У які дні можна стригти нігті

Важливим моментом є вибір дня тижні.Кожен з них має свій значенням. Багато в чому результат подій залежить від часу доби. Деякі ж вважають за краще заручатися підтримкою місячного календаря.

У понеділок

В цей день прикмета обіцяє позбавлення від минулих образ і переживань. Погані спогади і неприємності підуть. Обрізка нігтів в понеділок сприяє профілактиці хвороб сечостатевих органів. Вона дозволить позбутися від своїх комплексів.

понеділок називають днем ​​очищення від:

 • минулих образ;
 • негативних думок;
 • негативних програм.

зістригаючи нігті в понеділок, людина позбавляється від накопиченого негативу. Таким чином це найкращий день для догляду за руками і ногами.

У вівторок

Манікюр у вівторок підсилює інтуїцію і дає можливість адекватно поводитися в будь-якій ситуації. Стрижка нігтів залучає удачу і покращує концентрацію, сприяє досягненню намічених цілей. Людина стане серйозніше, зібраніше. Він зможе позбутися від болю в голові.

Обрізка пластин сприяє профілактиці кров’яних захворювань.Людина буде під захистом від несподіванок. Він зможе впоратися з будь-якою складною ситуацією.

В середу

середу підходить людям, які хочуть дізнатися добру звістку. Манікюр в цей день підсилює процес мислення, дозволяє краще вчитися і правильно сприймати нову інформацію. Плутанина в справах владнається. Людина зможе вибирати грамотні шляхи вирішення.

Благотворно впливає стрижка нігтів на емоційний фон. Іде стрес, заспокоюється нервова система. Роблячи манікюр в середу, можна розраховувати на наступні зміни:

 • примирення людей;
 • підвищення в кар’єрі;
 • добрі звістки.

Манікюр по середах очищає розум і знімає депресію. Цей день варто вибирати того, хто пережив особисту драму.

У четвер

четвер ідеально підходить тому, хто хоче знайти хорошу роботу або чекає підвищення. Людина стане впевненіше в собі, зможе домогтися бажаного. Якщо постійно обрізати нігті по четвергах, вийде поліпшити роботу печінки.

Якщо вкорочувати нігті в цей день, можна розраховувати на нове придбання. Це можуть бути:

 • машина;
 • квартира;
 • одяг.

Манікюр в четвер дозволяє заробити авторитет і відбутися як особистість. Це оптимальний день для стрижки нігтів перед співбесідою.

В п’ятницю

п’ятницю позитивно впливає на красу жінки. Якщо регулярно стригти нігті в цей день, можна не боятися появи нових зморшок. П’ятничний манікюр продовжує молодість і зберігає здоровий зовнішній вигляд.

Є у прикмети і негативний тлумачення. Обрізавши нігті в цей день, можна піддати організм зайвого накопичення жиру.Іноді подібні маніпуляції в п’ятницю обіцяють погані вести і біди. Не варто ризикувати і накликати на себе неприємності. Людина може втратити інтерес до роботи, його будуть турбувати втома і слабкість.

Чоловікам стригти нігті в цей день не рекомендується. Інакше є ризик ослаблення внутрішньої енергії, занепаду сил і поганого настрою. Забобон пов’язано з тим, що п’ятниця – споконвічно жіночий день.

В суботу

Субота – один з найсприятливіших днів, який дозволяє посилити імунітет і зміцнити здоров’я.Він підходить для залучення грошей. Фахівці в області астрології рекомендують стригти нігтьові пластини саме в цей день, щоб очистити енергетику і позбутися від карми.

Позитивно позначається суботній манікюр на особистому житті. Самотня людина зможе знайти собі партнера, почуття з другою половинкою лише посиляться.

У неділю

У неділю радять відпочивати, а не займатися манікюром. Інакше є ризик послабити своє здоров’я і нашкодити фінансовій сфері.В останній день тижня треба набиратися сил і відновлюватися. Те ж саме стосується церковних свят.

Відрізаючи нігті, можна позбутися захисту ангела-хранителя на тривалий період часу. Тим самим людина приверне в життя хвороби і біди. Таким чином підстригти нігті в неділю – поганий знак.

Як вибрати оптимальний час для процедури

Підібрати сприятливі дні для стрижки нігтів і відповідний час не так складно. Для цього потрібно вивчити значення кожного дня тижня і вибирати його в залежності від того, що необхідно отримати.Якщо вірити старій прикметі, нігті не можна стригти ввечері або вночі, оскільки в цей час активізуються темні сили. Тим, хто захоче зробити манікюр в темний період доби, варто пам’ятати, що частка нігтів може потрапити в розпорядження злих духів. З цієї причини процедуру манікюру і педикюру краще проводити вдень або вранці.

За православною традицією, вагітні повинні проводити процедуру з обережністю. Нігті, на відміну від волосся, можна стригти в період виношування дитини, але це не варто робити в присутності сторонніх людей, щоб обрізки не були в чужі руки

В давнину нігті не підстригали поза домом, оскільки розкидати такий біоматеріал вважалося гріхом, адже їм могли скористатися в поганих цілях.Причина в тому, що обрізки, як і волосся, можуть застосовуватися при різних ритуалах, в тому числі і з чорної магії.

В який день тижня треба підстригати нігті і чому не можна стригти нігті на ніч?14:51


13.07.2020

Фото: pxhere.com

Найкраще утриматися від стрижки нігтів в п’ятницю, так як цим можна спровокувати уповільнення роботи всіх біологічних процесів.

Існує старовинне повір’я, що процедуру обрізання нігтів можна робити у вечірній час

Багато хто не розуміє, що стрижка нігтів – це особлива процедура, якої необхідно приділяти увагу. Астрологи давно помітили, що від того, який день тижня ви виберете для цього, залежить загальний емоційний стан. Вважається, що якщо стригти нігті на убуваючу місяць, то вони будуть рости повільними темпами. Нігті є показником здоров’я людини.

Чи можна стригти нігті вночі

Існує старовинне повір’я, що процедуру обрізання нігтів можна робити у вечірній час.Цьому є безліч пояснень. Справа в тому, що раніше для освітлення будинків використовувалися свічки. І світло, який вони давали, був досить тьмяним. Саме тому можна було отримати травму або порізатися.

Стригти нігті вночі не рекомендується. Денне світло є символом стабільності, тому краще проводити процедуру саме в цей час. У народі кажуть, що якщо стригти нігті вночі, то в хаті не будуть водитися гроші. Так що самі вибирайте, який варіант розвитку подій вам більше до душі.

Чи можна стригти нігті в повний місяць

Якщо настав повний місяць, то краще за все відкласти нігтьові операції на більш сприятливий період. Нігті пов’язані з багатьма біоенергетичними точками в організмі. У період повного місяця наші душевні сили напружені до межі, а люди стають надто емоційними в багатьох питаннях.

Важливо не збивати свій біологічний ритм і всі справи робити відповідно до місячними фазами. Манікюр в повний місяць особливо небезпечний через ризик порізатися.Як відомо, в цей час посилюється кровоточивість ран.

Який день тижня вибрати для манікюру

понеділок

На думку астрологів, цей день прекрасно підійде для будь-яких нігтьових операцій. Таким чином людина позбавляється від накопичених негативних емоцій. Після цього ви відчуєте легкість і емоційний підйом, так як остригають туга і печаль.

Вівторок

У цей день тижня ви програмуєте себе на швидкість реакції, яка допоможе вирішити багато важливих завдань.Ви тепер застраховані від різних неприємностей, які можуть звалитися на вашу голову.

середу

Середина тижня – найкращий час для манікюру. За допомогою цього ритуалу ви звільнитеся від важких думок і будете легко дивитися на речі. Нервова система прийде в стан спокою й умиротворення. У середу разом з підстриженим нігтями йде плутанина і плутанина в думках.

четвер

Якщо ви відчуваєте, що важко знаходите контакти з людьми, то проведіть процедуру в четвер.Це дозволить вам підвищити впевненість в собі. Якщо ви прагнете зміцнити своє становище на суспільній драбині, то намагайтеся дотримуватися рекомендацій.

п’ятницю

Найкраще утриматися від стрижки нігтів, так як цим можна спровокувати уповільнення роботи всіх біологічних процесів. Крім того, дана процедура небезпечна тим, що призведе до затяжної депресії. Ні спілкування, ні наполеглива праця не дозволять вам вибратися з павутини печалі.

суботу

Манікюр на вихідних змусить вас повірити в свої сили, здібності і талант.Ви завоюєте визнання і шану в суспільстві. Дана операція стимулює свідомість до здійснення відповідальних вчинків. Так що не бійтеся нічого і йдіть вперед до наміченої мети!

неділю

Недільний день – час для відпочинку і розслаблення. Астрологи проти того, щоб стригти нігті в цей день. Таким чином ви можете відворотом від себе заступництво вищих сил.

Джерело: dailyhoro.ru

Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter.

Від редакції

підстригати нігті в певний день тижня?

Відповісти

.